XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/opinion-diskriminimi-i-shqiptareve-edhe-ne-pasivizimin-e-adresave/20%Monthly2019-11-30 21:10
https://presheva.com/te-marten-do-te-perurohet-libri-me-i-ri-i-me-poezi-i-poetit-avni-shaqiri-me-titull-drite-lirie-neper-vargje-kushtuar-29-deshmoreve-te-ucpmb-se/20%Monthly2019-11-30 21:02
https://presheva.com/ojq-forumi-rinor-rahovica-e-con-ne-vend-amanetin-e-qytetareve/20%Monthly2019-11-30 20:51
https://presheva.com/preshevari-atdhe-nuhiu-shenon-gol-ne-fitoren-e-sheffield/20%Monthly2019-11-30 20:43
https://presheva.com/te-henen-nenshkruhet-marreveshja-kurti-e-mustafa-pajtohen-per-qeveri-me-12-ministri/20%Monthly2019-11-30 18:29
https://presheva.com/fundi-i-shkembimit-te-territoreve-mogherini-ia-dorezon-detyren-borellit/20%Monthly2019-11-30 18:27
https://presheva.com/bashkesite-islame-ne-prishtine-dhe-shkup-grumbullojne-mjete-financiare-per-shqiperine/20%Monthly2019-11-30 18:01
https://presheva.com/lulja-ben-gjestin-e-madh-ofron-shtepine-e-saj-per-dy-familje-te-prekura-nga-termeti/20%Monthly2019-11-30 17:52
https://presheva.com/erdogan-shkarkon-ambasadoren/20%Monthly2019-11-30 17:45
https://presheva.com/arber-hajdari-nuk-mban-dot-lotet/20%Monthly2019-11-30 17:41
https://presheva.com/ja-cfare-ben-vajza-e-behgjet-pacollit-per-te-mbijetuarit-e-termetit/20%Monthly2019-11-30 17:04
https://presheva.com/kjo-ishte-banesa-e-familjes-lala-ku-dhane-shpirt-8-anetare/20%Monthly2019-11-30 17:00
https://presheva.com/fanella-me-mbishkrimin-lutuni-per-shqiperine-klubi-spanjoll-solidarizohet-me-gjestin-domethenes/20%Monthly2019-11-30 16:52
https://presheva.com/mediat-italiane-shkruajne-per-mozzikun-reperi-shqiptar-qe-grumbulloi-1-6-milione-euro-donacione-per-te-prekurit-nga-termetet/20%Monthly2019-11-30 16:47
https://presheva.com/rama-ushtaret-e-kosoves-rrezikuan-me-teper-se-sa-u-lejohet/20%Monthly2019-11-30 16:32
https://presheva.com/djali-i-mulla-jakup-asipit-dhuron-29-mije-dollare-per-shqiperine/20%Monthly2019-11-30 15:31
https://presheva.com/prekese-nena-heq-femijen-e-saj-nga-karroca-per-tia-dhuruar-te-prekurve-nga-termeti/20%Monthly2019-11-30 15:16
https://presheva.com/super-gol-ne-danimarke-nga-ferizajasi-ylber-ramadani-lutje-dhe-dedikim-per-shqiperine/20%Monthly2019-11-30 15:11
https://presheva.com/e-qete-ne-krahet-e-nenes-se-saj-vogelushja-qe-lindi-diten-e-termetit-te-tmerrshem/20%Monthly2019-11-30 15:01
https://presheva.com/humb-jeten-20-vjecarja-e-plagosur-nga-termeti-shkon-ne-51-numri-i-viktimave/20%Monthly2019-11-30 14:43
https://presheva.com/gazetarja-shuplake-politikaneve-te-gjithe-dhane-cmunden-populli-e-artiste-asnje-politikan-sfuti-doren-ne-xhep/20%Monthly2019-11-30 14:03
https://presheva.com/komuniteti-shqiptar-i-gjeneves-solidarizohet-me-te-prekurit-nga-termeti-ne-shqiper/20%Monthly2019-11-30 13:56
https://presheva.com/nen-ndertimet-kercenim-sizmik-per-qytetin-e-prishtines/20%Monthly2019-11-30 13:48
https://presheva.com/shhlp-zvicer-ishim-e-do-te-jemi-ne-cdo-situate-me-shqiperine/20%Monthly2019-11-30 13:17
https://presheva.com/ne-kufirin-e-presheves-arrestohet-shtetasi-shqiptar-me-7-8-kilogram-heroine/20%Monthly2019-11-30 12:17
https://presheva.com/pajaziti-puna-shkel-e-shko-ne-rrugen-e-sapoasfaltuar-ne-bujanoc-eshte-bere-per-fushate-politike/20%Monthly2019-11-30 09:48
https://presheva.com/zvicrani-qe-jeton-ne-shqiperi-fajeson-ndertimet-joprofesionale-per-viktimat-e-shumta/20%Monthly2019-11-29 20:26
https://presheva.com/fejzullahu-xhemati-i-xhamive-te-bujanocit-me-shum-sukses-iu-ka-pergjigjur-aksioni-te-kbi-se-per-vellezerit-ne-shqiperi/20%Monthly2019-11-29 19:10
https://presheva.com/smerald-spahiu-dhuroi-per-femijet-e-kampit-te-te-demtuareve-nga-termeti-momente-emocionuese/20%Monthly2019-11-29 19:03
https://presheva.com/opinion-dicka-rreth-katastrofave-natyrore-dhe-jonatyrore-termeteve-dhe-ju-lutem-me-pakez-vetereklamim/20%Monthly2019-11-29 18:22
https://presheva.com/erdogan-do-ndertojme-500-banesa-per-te-prekurit-nga-termeti-ne-shqiperi/20%Monthly2019-11-29 13:40
https://presheva.com/zevendes-kryeministri-i-maqedonise-osmani-kufiri-miratoc-llojan-te-jete-kalim-kufitar-nderkombetar-plotesisht-funksional/20%Monthly2019-11-29 12:54
https://presheva.com/zyrtare-arsenali-shkarkon-unai-emeryn/20%Monthly2019-11-29 12:29
https://presheva.com/ibrahimovic-milano-eshte-shtepia-ime-e-dyte/20%Monthly2019-11-29 12:26
https://presheva.com/mbi-40-xhami-shqiptare-ne-zvicer-ofrojne-ndihme-per-familjet-shqiptare/20%Monthly2019-11-29 12:23
https://presheva.com/pleqesia-per-shendetesi-te-komunes-presheves-mbahet-mbledhja-e-dyte/20%Monthly2019-11-29 11:50
https://presheva.com/rrefimi-i-zjarrfikesit-qe-i-gjeti-shtate-familjaret-e-tij-te-vdekur-nen-rrenoja/20%Monthly2019-11-29 07:24
https://presheva.com/kjo-eshte-shuma-e-grumbulluar-deri-me-tani-nga-shqiptaret-per-termetin/20%Monthly2019-11-29 07:02
https://presheva.com/shkon-ne-50-numri-i-viktimave-nga-termeti/20%Monthly2019-11-29 06:50
https://presheva.com/vulin-ushtria-plotesisht-kontrollon-situaten-ne-zonen-e-sigurise-tokesore/20%Monthly2019-11-29 06:39
https://presheva.com/aktivistet-e-lrpdsh-per-48-ore-tubojne-1300-euro-per-nevojtaret-pas-termetit-ne-shqiperi/20%Monthly2019-11-28 21:45
https://presheva.com/opinion-turpi-solidarizues-me-shqiperine-ne-mes-te-presheves/20%Monthly2019-11-28 20:57
https://presheva.com/harta-mikropllaka-adriatike-po-terhiqet-ne-ate-ballkanike-ky-eshte-vendi-i-takimit-te-pllakave-tektonike-ne-ballkan-e-cila-krijon-termete-shkaterruese/20%Monthly2019-11-28 19:54
https://presheva.com/lugina-solidariozhet-me-shqiperine-shqiperi-lugina-eshte-me-ty/20%Monthly2019-11-28 15:19
https://presheva.com/nga-1-dhjetori-pagesa-ne-autostrade-ne-koridorin-10-mbetet-vetem-presheva-dhe-beogradi/20%Monthly2019-11-28 07:31
https://presheva.com/termeti-ne-shqiperi-shkon-ne-37-numri-i-viktimave/20%Monthly2019-11-28 06:42
https://presheva.com/muharrem-salihu-veprimtari-i-njohur-medvegjas-dhuron-10-mije-euro-per-te-prekurit-nga-termeti-ne-shqiperi/20%Monthly2019-11-27 20:58
https://presheva.com/kosove-kqz-certifikon-rezultatet-e-zgjedhjeve-parlamentare-te-6-tetorit/20%Monthly2019-11-27 20:47
https://presheva.com/shkon-ne-30-numri-i-te-vdekurve-nga-termeti-qe-goditi-shqiperine-mengjesin-e-dites-se-djeshme/20%Monthly2019-11-27 20:25
https://presheva.com/emiratet-e-bashkuara-arabe-japin-3-milione-euro-ndihma-per-viktimat-e-termetit-ne-shqiperi/20%Monthly2019-11-27 20:11
https://presheva.com/kryetari-arifi-faleminderon-qytetaret-dhe-vullnetaret-per-grumbullimin-e-ndihmave-per-shqiperi-foto/20%Monthly2019-11-27 18:22
https://presheva.com/coop-i-zviceran-jep-100-000-franga-ndihme-per-shqiperine/20%Monthly2019-11-27 18:18
https://presheva.com/keshilli-i-bashkesise-islame-ne-presheve-solidarizohet-me-vellezerit-ne-shqiperi/20%Monthly2019-11-27 15:39
https://presheva.com/protesta-e-paralajmeruar-me-28-nentore-shendrrohet-ne-tubim-solidarizues-shqiperi-lugina-eshte-me-ty/20%Monthly2019-11-27 12:37
https://presheva.com/kksh-anulon-te-gjitha-aktivitetet-me-rastin-e-28-nentorit/20%Monthly2019-11-27 10:00
https://presheva.com/elvis-naci-faleminderit-presheve/20%Monthly2019-11-27 07:08
https://presheva.com/emocione-ne-studion-televizive-gruaja-me-kancer-nga-peja-dhuron-50-euro-per-te-prekurit-nga-termeti-ne-shqiperi-video/20%Monthly2019-11-27 06:49
https://presheva.com/arrin-ne-24-numri-i-te-vdekurve-nga-termeti-ne-shqiperi/20%Monthly2019-11-27 06:45
https://presheva.com/u-gjeten-poshte-tavolines-se-bukes-gazetari-qan-duke-raportuar-per-familjen-qe-humbi-7-anetare/20%Monthly2019-11-26 20:22
https://presheva.com/edhe-jugu-i-serbise-ne-72-oret-e-ardhshme-ne-gjendje-gadishmerie-nga-lekundjet-e-tokes/20%Monthly2019-11-26 19:08
https://presheva.com/apn-bujanoc-solidarizohet-me-popullin-shqiptare-dhe-familjet-e-viktimave/20%Monthly2019-11-26 16:49
https://presheva.com/pd-telegrm-ngushllimi-presidentit-dhe-kryeministrit-te-republikes-se-shqiperise/20%Monthly2019-11-26 15:47
https://presheva.com/komuna-e-presheves-organizon-aksion-vullnetar-ne-grumbullimin-e-ndihmave-materiale-per-te-prekurit-nga-termeti/20%Monthly2019-11-26 14:53
https://presheva.com/arifi-kosova-edhe-shqiperia-duhet-te-jene-prezent-ne-lugine-te-presheves-dhe-dinamika-e-realizimit-te-kerkesave-tona-te-jete-me-shpejt-e-realizuar/20%Monthly2019-11-26 13:39
https://presheva.com/preshevari-blend-sahiti-ofron-ndihme-dhe-hap-dyert-per-te-mbijetuarit-e-termeteve-ne-shqiperi/20%Monthly2019-11-26 09:39
https://presheva.com/termeti-i-fuqishem-ne-durres-humbin-jeten-tre-persona-lendohen-150-te-tjere/20%Monthly2019-11-26 06:39
https://presheva.com/cakaj-shqiptaret-ne-serbi-po-fshihen-nga-regjistrat-e-gjendjes-civile-kjo-sipas-tij-rrezikon-seriozisht-substancen-e-tyre-kombetare/20%Monthly2019-11-25 20:13
https://presheva.com/kryetari-i-kuvendit-sami-salihu-ne-konferencen-mbarekombetare-ne-tirane/20%Monthly2019-11-25 16:30
https://presheva.com/ne-tirane-konferenca-roli-i-shqiperise-ne-promovimin-e-interesave-kombetare-te-shqiptareve-ne-hapsiren-e-ballkanit-perendimor/20%Monthly2019-11-25 14:38
https://presheva.com/zhvillohen-punimet-ne-asfaltimin-e-pjeses-se-mbetur-ne-rrugen-regjionale-presheve-bujanoc/20%Monthly2019-11-25 12:01
https://presheva.com/asfaltohet-rruga-lidhese-ne-lagjet-qos-lutallare-ne-fshatin-miratoc/20%Monthly2019-11-25 11:58
https://presheva.com/si-i-shpenzojne-pagat-familjet-zvicerane/20%Monthly2019-11-25 11:55
https://presheva.com/ska-vend-me-te-sigurt-se-zvicra/20%Monthly2019-11-25 11:52
https://presheva.com/22-vite-nga-luftimet-e-para-frontale-ndermjet-uck-se-dhe-policise-serbe/20%Monthly2019-11-25 11:13
https://presheva.com/diplomati-austriak-zbulon-se-e-kujt-eshte-ideja-dhe-projekti-mini-shengeni-ballkanik/20%Monthly2019-11-25 11:11
https://presheva.com/klopp-messi-eshte-me-i-miri-por-topin-e-arte-e-meriton-van-dijk/20%Monthly2019-11-25 11:06
https://presheva.com/np-moravica-hap-konkurs-per-2-vende-pune/20%Monthly2019-11-25 10:55
https://presheva.com/aliu-dhe-pajaziti-pjesmarres-ne-formimin-e-lidhjes-shqiptaro-zvicerrane/20%Monthly2019-11-25 10:54
https://presheva.com/hoxha-nga-peja-kombi-eshte-para-fese/20%Monthly2019-11-25 10:40
https://presheva.com/nje-8-vjecar-pesoi-lendime-te-renda-pasi-u-godit-nga-vetura/20%Monthly2019-11-25 10:29
https://presheva.com/mbushi-veturen-me-derivate-dhe-iku-arrestohet-shtetasi-i-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2019-11-25 06:44
https://presheva.com/nderron-jete-nje-22-vjecar-ne-bu-rgun-e-kumanoves/20%Monthly2019-11-25 06:42
https://presheva.com/kurti-siguron-shumicen-per-formimin-e-qeverise-i-bashkohen-edhe-deputete-tjere/20%Monthly2019-11-25 06:41
https://presheva.com/mali-i-zi-aprovon-ligjin-per-simbolet-shqiptaret-do-te-perdorin-lirshem-flamurin/20%Monthly2019-11-25 06:38
https://presheva.com/limaj-zyrtarisht-jemi-pjese-e-kuvendit-te-kosoves/20%Monthly2019-11-25 06:36
https://presheva.com/mustafa-lugina-e-presheves-kerkon-bashkimin-me-kosoven/20%Monthly2019-11-25 07:33
https://presheva.com/kush-eshte-shqiptari-i-cili-po-tenton-tia-ktheje-gjallerine-medvegjes/20%Monthly2019-11-24 17:27
https://presheva.com/shqiperia-hap-konsullate-te-pergjithshme-ne-ulqin/20%Monthly2019-11-23 13:34
https://presheva.com/dw-20-vjet-pa-tekste-shkollore-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2019-11-23 13:24
https://presheva.com/cakaj-takon-lideret-e-lugines-konkluzioni-vetem-shpresa-per-te-ardhme-me-te-mire/20%Monthly2019-11-22 11:34
https://presheva.com/hulumtim-interesant-gjysma-e-serbeve-do-te-iknin-nga-kosova-menjehere/20%Monthly2019-11-22 09:03
https://presheva.com/atdhe-nuhiu-denohet-nga-policia-e-anglise-me-660-funta-dhe-i-pezullohet-patent-shoferi-per-6-muaj/20%Monthly2019-11-22 07:01
https://presheva.com/pacolli-nese-e-kalojme-pragun-mbetemi-ne-opozite/20%Monthly2019-11-22 06:58
https://presheva.com/shefat-ademi-kongresi-i-manastirit/20%Monthly2019-11-21 19:01
https://presheva.com/qeni-nero-ne-horgosh-zbulon-2-700-pako-cigare-ne-autobusin-qe-po-ngiste-shoferi-nga-terrnoci/20%Monthly2019-11-21 13:32
https://presheva.com/kryetari-i-komunes-se-presheves-takim-me-ambasadoret-e-kuvaitit-dhe-japonise/20%Monthly2019-11-21 11:50
https://presheva.com/mbahet-mbledhja-e-11-te-e-keshillit-komunal-ne-presheve/20%Monthly2019-11-21 11:43
https://presheva.com/mitrovic-protesta-nje-tjeter-seri-provokimesh-politike-qe-synojne-te-shkaktojne-paqendrueshmeri-ne-jug-te-serbise/20%Monthly2019-11-21 09:08
https://presheva.com/hajredini-kerkesa-jone-themelore-eshte-aneksimi-i-lugines-se-presheves-ne-kosove/20%Monthly2019-11-21 09:05
https://presheva.com/bujanoc-salihi-kamberi-nuk-mund-ta-amnistoje-kete-keq-qeverisje-keqmenaxhim-e-hajni-duke-sulmuar-misha-vasiqin-duke-u-paraqitur-veten-si-patriot/20%Monthly2019-11-21 08:50
https://presheva.com/10-trajneret-me-te-paguar-ne-bote/20%Monthly2019-11-21 07:33
https://presheva.com/sela-per-idene-e-shkembimit-te-territoreve-te-flitet-per-kufijte-e-shqiptareve-ose-mos-te-flitet-fare/20%Monthly2019-11-21 07:30
https://presheva.com/taksa-ndaj-serbise-spati-efekt-te-madh-ne-rritjen-e-prodhimtarise-ne-kosove/20%Monthly2019-11-21 07:28
https://presheva.com/gjermania-ne-aksion-kap-shqiptaret-qe-punojne-ne-te-zezen/20%Monthly2019-11-21 07:26
https://presheva.com/ldk-i-do-7-ministri-presidentin-dhe-kryeparlamentarin/20%Monthly2019-11-21 07:24
https://presheva.com/milani-dhe-interi-interesim-konkret-per-xhaken/20%Monthly2019-11-21 06:51
https://presheva.com/kolonizimi-i-vendbanimeve-shqiptare-kumanove-shkup/20%Monthly2019-11-21 06:47
https://presheva.com/bashketdhetari-nga-austria-mbjell-aren-me-grure-per-familjet-nevojtare-ne-lugine/20%Monthly2019-11-21 06:45
https://presheva.com/sot-24-vjet-nga-marreveshja-e-dejtonit/20%Monthly2019-11-21 06:40
https://presheva.com/nje-vit-nga-vendosja-e-takses-ndaj-produkteve-serbe-dhe-boshnjake/20%Monthly2019-11-21 06:37
https://presheva.com/sabedini-cakaj-nuk-duhet-ti-unifikoje-lideret-per-zgjedhje-parlamentare-por-te-ofroje-ndihme-per-shqiptaret-e-lugines/20%Monthly2019-11-20 19:25
https://presheva.com/pajaziti-knsh-po-tenton-te-shperlaje-parate-publike-nepermjet-ojq-ve-me-te-cilat-menaxhon/20%Monthly2019-11-20 17:46
https://presheva.com/zyrtare-tottenhami-emeron-mourinhon-trajner/20%Monthly2019-11-20 12:15
https://presheva.com/plani-i-real-madridit-ta-dergoje-ronaldon-ne-psg-per-ta-marre-mbappen/20%Monthly2019-11-20 12:13
https://presheva.com/kosovari-e-ther-me-thike-ne-fyt-gruan-e-tij-ne-zvicer/20%Monthly2019-11-20 12:11
https://presheva.com/apn-bujanoc-ruajtja-e-votes-shqiptare-ne-bujanoc-me-rendesi-jetike-per-kete-komune/20%Monthly2019-11-20 07:51
https://presheva.com/hooper-marreveshja-kosove-serbi-ekziston-ceshtja-eshte-zbatimi-dhe-perfshine-nje-shkembim-territoresh/20%Monthly2019-11-20 07:24
https://presheva.com/opozita-ne-serbi-per-ndryshimin-e-ligjit-per-referendum-ky-eshte-paralajmerim-per-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2019-11-20 06:47
https://presheva.com/pd-deputetet-e-deritanishem-shqiptare-jane-bashkefajtor-me-qeverine-e-serbise-per-gjendjen-e-krijuar-ne-lugine/20%Monthly2019-11-19 11:21
https://presheva.com/nga-cfare-semundje-vuan-vuciq/20%Monthly2019-11-19 08:21
https://presheva.com/engel-do-te-bej-gjithcka-per-te-ndihmuar-kosoven-dhe-shqiperine/20%Monthly2019-11-19 07:36
https://presheva.com/ndryshon-matematika-e-formimit-te-koalicionit-qeverises-ne-kosove/20%Monthly2019-11-19 06:43
https://presheva.com/me-28-nentore-lugina-feston-dhe-proteston/20%Monthly2019-11-18 18:22
https://presheva.com/arifi-shperndane-kntratat-per-189-perfitues-te-subvencioneve-te-bujqesise/20%Monthly2019-11-18 14:18
https://presheva.com/lpd-qendrimet-e-perbashketa-te-subjekteve-politike-jane-me-rendesi-jetike-per-shqiptaret-e-lugines/20%Monthly2019-11-18 11:37
https://presheva.com/mjalti-i-presheves-me-medalje-te-arta-ne-tetova-honey-awards-2019-video/20%Monthly2019-11-18 06:55
https://presheva.com/ministri-serb-i-shendetesise-vuciq-ishte-ne-rrezik-per-jete/20%Monthly2019-11-18 06:44
https://presheva.com/gjykimi-i-veteraneve-mashtrues-u-kerkohet-ti-kthejne-parate-e-fituara-kunderligjshem-video/20%Monthly2019-11-18 06:42
https://presheva.com/shqiptare-e-serbe-bashke-krijuan-murale-ne-uren-e-ibrit/20%Monthly2019-11-18 06:39
https://presheva.com/paralajmeron-kurti-nuk-ka-shkembim-territoresh-pa-lufte/20%Monthly2019-11-18 06:35
https://presheva.com/ovl-ucpmb-persona-te-pandergjegjshem-po-manipulojne-me-familjet-e-deshmoreve/20%Monthly2019-11-16 12:21
https://presheva.com/bujanoc-osmani-pushtetareve-per-interesa-te-partise-keni-nderrmarre-vendime-kunder-interesave-te-shqiptareve/20%Monthly2019-11-16 12:09
https://presheva.com/rama-si-e-heq-kufirin-albin-kurti-nese-serbia-nuk-eshte-pjese-e-ketij-procesi-apo-do-te-hape-lufte/20%Monthly2019-11-15 06:58
https://presheva.com/preshevari-atdhe-nuhiu-nuk-ka-rendesi-goli-nese-nuk-e-fitoni-ndeshjen/20%Monthly2019-11-15 06:56
https://presheva.com/bujanoc-subjektet-politike-shqiptare-te-percara-deri-nfyt-rreth-800-persona-te-larguar-nga-lista-zgjedhore/20%Monthly2019-11-14 17:12
https://presheva.com/bujanoc-perleshje-fizike-brenda-nderteses-se-kk/20%Monthly2019-11-14 13:21
https://presheva.com/ne-kufitin-e-prohor-pcinjes-kapet-me-600-gram-stoli-argjendi-foto/20%Monthly2019-11-14 11:47
https://presheva.com/bujanoc-10-nxenesit-nga-malterrnoci-mund-ta-ndrpresin-shkollimin-si-munges-e-transportit/20%Monthly2019-11-14 11:17
https://presheva.com/vllahoviq-schengeni-i-vogel-si-model-per-te-realizuar-me-rruge-paqesore-ate-qe-smunden-me-lufte/20%Monthly2019-11-14 09:46
https://presheva.com/nese-ju-mpihen-duart-dhe-kembet-kjo-eshte-arsyeja-serioze/20%Monthly2019-11-14 09:20
https://presheva.com/te-gjithe-e-pini-por-a-e-dini-pse-quhet-caji-i-rusit/20%Monthly2019-11-14 09:18
https://presheva.com/xhaka-une-kurre-se-refuzoj-kombetaren-kuqezi/20%Monthly2019-11-14 09:17
https://presheva.com/ibrahimovic-konfirmon-largimin-nga-la-galaxy/20%Monthly2019-11-14 09:14
https://presheva.com/kur-pritet-te-formohet-qeveria-e-kosoves/20%Monthly2019-11-14 09:11
https://presheva.com/vjosa-osmani-nuk-e-shoh-te-mundur-bashkimin-kombetar/20%Monthly2019-11-14 09:09
https://presheva.com/kosovaret-edhe-nje-vit-pa-viza/20%Monthly2019-11-14 09:07
https://presheva.com/cfare-risi-do-te-sjelle-mini-shengeni-ne-kufirin-presheve-tabanoc/20%Monthly2019-11-14 07:16
https://presheva.com/diten-e-shtune-prefoto-edicioni-i-ix/20%Monthly2019-11-14 07:13
https://presheva.com/kryetari-i-kuvendit-sami-salihu-takim-me-blerim-reken/20%Monthly2019-11-14 07:04
https://presheva.com/mbahet-diskutimi-publik-me-kryetaret-e-bashkesive-lokale-te-komunes-sone-rreth-perpilimit-te-buxhetit-per-vitin-2020/20%Monthly2019-11-13 18:43
https://presheva.com/minishengeni-ballkanik-dhe-spastrimi-etnik-i-shqiptareve-te-medvegjes/20%Monthly2019-11-13 14:26
https://presheva.com/nje-ngjarje-madhore-per-brezat-e-rinj-zonjat-shqiptare-per-femijet/20%Monthly2019-11-13 14:20
https://presheva.com/kryetari-arfi-me-ministrin-e-jashtem-cakaj-dhe-zv-kryeministrin-e-maqedonise-veriore-osmani/20%Monthly2019-11-13 13:03
https://presheva.com/serbia-63-7-milione-euro-per-zyren-serbe-3-3-milione-per-presheven-bujanocin-e-medvegjen/20%Monthly2019-11-13 12:55
https://presheva.com/ambasadori-i-zvicres-nxitimi-per-nje-marreveshje-ose-levizja-e-kufijve-nuk-krijon-paqe-te-qendrueshme/20%Monthly2019-11-13 12:44
https://presheva.com/sharcevic-ministria-nis-mbylljen-e-shkollave-te-larta-private-pa-licenc/20%Monthly2019-11-13 11:24
https://presheva.com/bujanoc-afati-optimal-per-mbjelljen-e-grurit-dhe-trajtimi-i-nevojshem/20%Monthly2019-11-13 11:05
https://presheva.com/serbia-jep-40-mije-rroga-ne-kosove-keto-jane-detajet/20%Monthly2019-11-13 09:12
https://presheva.com/gjermania-mbetet-kunder-ndryshimit-te-kufijve-kosove-serbi/20%Monthly2019-11-13 09:10
https://presheva.com/rama-i-kam-premtuar-shqiptareve-te-lugines-se-diplomat-e-tyre-do-te-njihen/20%Monthly2019-11-13 07:14
https://presheva.com/lajm-i-keq-per-kosoven-mungon-lojtari-kryesor/20%Monthly2019-11-13 07:10
https://presheva.com/vuciq-kembengul-ne-heqjen-e-takses-per-te-vazhduar-dialogun/20%Monthly2019-11-13 07:07
https://presheva.com/serwer-kosova-te-kete-kujdes-ne-arritjen-e-marreveshjes-me-serbine/20%Monthly2019-11-13 07:03
https://presheva.com/keshilli-i-shkolles-fillore-voton-me-shumice-votash-fitore-sahitin-per-mandat-4-vjecar-per-drejtor/20%Monthly2019-11-12 20:58
https://presheva.com/arrestohet-bujanocasi-ne-kroaci-me-dyshimin-per-kontrabandim-me-njerez/20%Monthly2019-11-12 18:04
https://presheva.com/afeds-alarmon-nderhyrje-emergjente-per-situaten-ne-medvegje/20%Monthly2019-11-12 15:43
https://presheva.com/pajaziti-apn-nuk-ka-dhe-as-qe-do-te-kete-marreveshje-parazgjedhor-me-asnje-subjekt-politik/20%Monthly2019-11-12 15:04
https://presheva.com/makinat-me-motor-euro-3-deri-ne-vitin-2021/20%Monthly2019-11-12 10:36
https://presheva.com/delegacion-i-pd-se-takon-kryetarin-e-vv-albin-kurtin/20%Monthly2019-11-11 17:44
https://presheva.com/medvegje-shpresat-humbin-dalngadal-120-vjet-nga-themelimi-i-sh-f-banja-e-siarines-ne-banje-te-siarines-foto/20%Monthly2019-11-11 11:08
https://presheva.com/kufiri-miratoc-llojan-ne-instancat-me-te-larta-te-dy-vendeve-hapja-e-pashmangshme/20%Monthly2019-11-11 11:01
https://presheva.com/nje-vit-nga-taksa-100-per-qind-berisha-nga-dogana-e-kosoves-importi-nga-serbia-bie-per-430-milione-euro/20%Monthly2019-11-10 09:08
https://presheva.com/per-femiun-e-pate-ne-vend-te-100000-shteti-do-te-rrisin-ndihmen-ne-300000-deri-ne-350000-dinare/20%Monthly2019-11-09 11:10
https://presheva.com/reagon-apn-bujanoc-arsic-e-din-se-nuk-do-te-jete-me-pjes-e-pushteti-prandaj-akuzon-apn-ne/20%Monthly2019-11-08 15:08
https://presheva.com/arsic-arber-pajaziti-ne-bujanoc-udheheq-organizate-nacionaliste/20%Monthly2019-11-08 10:15
https://presheva.com/zidane-e-do-transferimin-e-neymarit-para-pogbas/20%Monthly2019-11-08 09:02
https://presheva.com/se-shpejti-nuk-mund-te-importoni-me-vetura-me-motor-euro-3-standard/20%Monthly2019-11-08 08:58
https://presheva.com/cakaj-shqiperia-dhe-kosova-ne-nje-ze-per-adresimin-e-gjenocidit-serb/20%Monthly2019-11-08 06:44
https://presheva.com/aksioni-policor-presheva-me-police-nga-12-shtete-zbuluan-79-migrante/20%Monthly2019-11-08 06:40
https://presheva.com/bujanoc-knsh-i-le-pa-transport-nxenesi-e-fshatit-malternoc-pushteti-i-jep-vetem-premtime-nxenesit-rrezikojne-ta-lene-shkollen/20%Monthly2019-11-07 11:22
https://presheva.com/fillojne-punimet-ne-nderrimin-e-pompave-tek-bunaret-ne-fshatin-zhunice/20%Monthly2019-11-07 07:12
https://presheva.com/icardi-gjithmone-kam-shenuar-te-interi-por-ata-nuk-e-vleresuan/20%Monthly2019-11-07 06:58
https://presheva.com/tre-emrat-qe-mund-ta-zevendesojne-ernesto-valverden-klubi-po-e-vlereson-shkarkimin-e-trajnerit/20%Monthly2019-11-07 06:56
https://presheva.com/ronaldo-zemerohet-me-sarrin-sepse-e-zevendesoi-me-dybalan/20%Monthly2019-11-07 06:53
https://presheva.com/serbet-jane-befasuar-nga-intervista-e-kryeministrit-ne-ardhje-albin-kurti-per-televizionin-serb-n1-video/20%Monthly2019-11-07 06:51
https://presheva.com/rama-dhe-vuciq-te-shtunen-ne-oher-ja-agjenda-e-mini-shengenit-ballkanik/20%Monthly2019-11-07 06:46
https://presheva.com/kqz-pritet-qe-sot-ti-shpalle-rezultatet-perfundimtare-te-zgjedhjeve/20%Monthly2019-11-07 06:40
https://presheva.com/kurti-reciprociteti-me-serbine-eshte-i-nevojshem-edhe-per-pranimin-e-diplomave-per-studentet-e-lugines/20%Monthly2019-11-06 15:07
https://presheva.com/shqiperia-ndan-mjete-financiare-per-blerjen-e-teksteve-per-nxenesit-shqiptare-ne-lugine/20%Monthly2019-11-06 14:44
https://presheva.com/shtetasi-maqedon-kapet-me-7000-euro-preparate-per-stimulim-seksual-foto/20%Monthly2019-11-06 15:31
https://presheva.com/po-transportone-1800-kilogram-peshk-me-shume-se-sa-sasia-e-deklaruar/20%Monthly2019-11-06 08:10
https://presheva.com/gjuriq-ankohet-serbet-po-perballen-me-probleme-ne-kosove/20%Monthly2019-11-06 08:02
https://presheva.com/halimi-jam-pro-shkembimit-te-territoreve-ajo-do-te-ndodhe/20%Monthly2019-11-06 07:00
https://presheva.com/nje-muaj-nga-mbajtja-e-zgjedhjeve-kqz-mund-te-shpalle-sot-rezultatin-perfundimtar/20%Monthly2019-11-06 06:40
https://presheva.com/ambasadori-i-republikes-shqiperise-qemajl-minxhozi-priti-ne-takim-afaristin-muharrem-salihu/20%Monthly2019-11-05 17:38
https://presheva.com/bujanoc-kk-nuk-e-shef-te-udhes-te-diskutoje-per-ndertimin-e-xhamise-ne-qytet/20%Monthly2019-11-05 12:38
https://presheva.com/barcelona-dhe-slavia-e-prages-publikojne-listen-e-lojtareve-te-ftuar/20%Monthly2019-11-05 00:30
https://presheva.com/tryeza-e-diskutimit-edhe-une-jam-ketu/20%Monthly2019-11-04 06:45
https://presheva.com/kane-mall-per-vendlindjen-por-ish-luftetaret-nuk-mund-te-kthehen-ne-shtepite-e-tyre-ne-lugine/20%Monthly2019-11-03 22:06
https://presheva.com/ligji-per-mbrotje-shendetsore-mundeson-perzgjedhjen-e-mjekut-tuaj-personal/20%Monthly2019-11-03 20:18
https://presheva.com/salihu-optimist-se-edhe-presheva-do-te-jete-e-trajtuar-sikur-te-gjitha-qendrat-shendetsore-te-shqiperise/20%Monthly2019-11-03 19:56
https://presheva.com/albanian-excellence-dhe-biblioteka-antologji-per-femijet-e-talentur-ne-presheve/20%Monthly2019-11-03 19:52
https://presheva.com/reportazh-per-konferencen-shkencore-te-presheves-26-tetor-2019/20%Monthly2019-11-03 19:47
https://presheva.com/kultura-e-leximit-dhe-shprehia-e-kuvendimit/20%Monthly2019-11-03 19:27
https://presheva.com/sami-salihu-fton-qytetaret-te-behen-pjese-e-projektit-mbjelle-edhe-ti-nje-pem/20%Monthly2019-11-03 19:23
https://presheva.com/marreveshja-e-bashkepunimit-kulturor-tirane-tetove-mitrovice-presheve-bujanoc/20%Monthly2019-11-03 19:15
https://presheva.com/nje-veper-madhore-per-historiografine-shqiptare/20%Monthly2019-11-03 08:50
https://presheva.com/parimi-i-reciprocitetit/20%Monthly2019-11-03 08:47
https://presheva.com/ne-te-ardhmen-presheve-beograd-vetem-2-pika-te-pageses-rrugorre-1-460-dinare/20%Monthly2019-11-02 15:52
https://presheva.com/bujaonc-dobrosin-i-kundermon-kanalizimi-para-shtepise-komunalia-ia-la-punen-sakat/20%Monthly2019-11-01 18:13
https://presheva.com/bujanoc-kthehet-buzeqeshja-ne-syt-e-rrezartes-foto/20%Monthly2019-11-01 17:46
https://presheva.com/lugina-e-presheves-ndergjegje-e-politikes-mbareshqiptare/20%Monthly2019-11-01 12:27
https://presheva.com/cakaj-ia-le-fajin-sali-berishes-per-taksen-ne-rrugen-e-kombit/20%Monthly2019-11-01 06:56
https://presheva.com/shba-nuk-eshte-e-perqendruara-ne-ndryshimin-e-kufijve-kosove-dhe-serbi/20%Monthly2019-11-01 06:52