XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/spektakel-fishekzjarresh-ne-zelanden-e-re-ajo-tashme-eshte-ne-dekaden-e-re/20%Monthly2019-12-31 13:59
https://presheva.com/pritjet-e-qytetareve-te-maqedonise-se-veriut-per-vitin-2020/20%Monthly2019-12-31 13:58
https://presheva.com/kryeparlamentari-konjufca-uron-qytetaret-e-kosoves-me-rastin-e-nderrimit-te-motmoteve/20%Monthly2019-12-31 13:56
https://presheva.com/preshevacom-gezuar-vitin-e-ri-2020/20%Monthly2019-12-31 13:54
https://presheva.com/shqiprim-arifi-viti-2020-te-jet-vit-i-mbare-per-shqiptaret-kudo-qe-jane-e-ne-vecanti-per-shqiptaret-e-lugines/20%Monthly2019-12-31 13:35
https://presheva.com/thaci-serbia-do-ta-testoje-veten-se-si-do-ta-trajtoje-kosoven-ne-takimin-e-radhes/20%Monthly2019-12-31 13:11
https://presheva.com/thaci-fton-sot-ramen-qe-te-heqin-kufirin-dhe-doganat-ndermjet-dy-shteteve/20%Monthly2019-12-31 13:08
https://presheva.com/jovanoviq-kritikon-ashper-kishen-ortodokse-serbe-dore-e-zgjatur-e-rusise-dhe-mbeturine-postmillosheviqjane/20%Monthly2019-12-31 13:07
https://presheva.com/thaci-kosova-u-perjashtua-nga-novi-sadi-nuk-morrem-pjese-pasi-qe-nuk-u-trajtuam-si-shtet-i-pavarur/20%Monthly2019-12-31 13:05
https://presheva.com/merkel-per-dekaden-e-re-gjermania-ka-nevoje-per-guxim-per-frymen-e-re/20%Monthly2019-12-31 13:03
https://presheva.com/shengeni-e-minishengeni-porti-i-durresit-si-kufi-i-brendshem-shqiperi-serbi/20%Monthly2019-12-31 13:00
https://presheva.com/ish-kryeministri-kroat-denohet-me-6-vjet-burg/20%Monthly2019-12-31 12:58
https://presheva.com/kryeministri-i-malit-te-zi-ky-eshte-paralajmerimi-i-fundit-per-mitropolitin-amfilohije/20%Monthly2019-12-31 12:56
https://presheva.com/shkak-ligji-per-fete-protestuesit-ne-mal-te-zi-perleshen-me-policine/20%Monthly2019-12-31 12:54
https://presheva.com/pendarovski-per-vitin-2020-te-kete-pajtim-te-bazuar-ne-drejtesi-dhe-te-vertete/20%Monthly2019-12-31 12:50
https://presheva.com/haradinaj-uron-vitin-e-ri-thote-se-2019-ta-nuk-ishte-vit-i-lehte/20%Monthly2019-12-31 12:48
https://presheva.com/kurti-ia-kthen-letren-thacit-per-takim-takohemi-me-6-janar/20%Monthly2019-12-31 12:46
https://presheva.com/kosova-ka-180-prona-ne-republikat-e-ish-jugosllavise-vlera-e-tyre-eshte-rreth-800-milione-euro/20%Monthly2019-12-31 12:44
https://presheva.com/shqiprim-musliu-e-vetmja-rruge-e-nderit-eshte-rruga-e-qendreses-dhe-organizimit/20%Monthly2019-12-31 12:41
https://presheva.com/perse-ne-udhetime-te-gjata-gjithmone-duhet-patjeter-te-merrni-me-vete-topin-e-tenisit/20%Monthly2019-12-31 12:39
https://presheva.com/protestat-e-serbeve-ne-malin-e-zi-degjohen-thirrjet-oj-kosove-oj-kosove/20%Monthly2019-12-31 12:37
https://presheva.com/ronaldo-me-ore-dore-qe-kushton-500-mije-dollare-por-ja-sa-kushtojne-oret-e-sportisteve-tjere/20%Monthly2019-12-31 12:35
https://presheva.com/viti-2020-te-jete-vit-i-sukseseve-ne-planin-krijues-per-ata-qe-merren-me-shkrime/20%Monthly2019-12-31 12:29
https://presheva.com/detaje-nga-kontrata-e-ibrahimovicit-me-milanin-ja-sa-do-te-paguhet/20%Monthly2019-12-31 12:26
https://presheva.com/sami-salihu-viti-i-ri-2020-te-jete-vit-i-levizjeve-pozitive/20%Monthly2019-12-31 12:22
https://presheva.com/hollywood-reporter-sjell-nje-rishikim-te-filmit-zana/20%Monthly2019-12-31 12:14
https://presheva.com/viti-1989-fundi-i-luftes-se-ftohte-kosova-dhe-fillimi-i-lufterave-ne-ish-jugosllavi/20%Monthly2019-12-31 12:12
https://presheva.com/viti-kalendarik-2019-konsiderohet-vit-i-suksesshem-ne-menaxhimin-e-situatave-te-jashtezakonshme/20%Monthly2019-12-31 13:13
https://presheva.com/kryetari-i-bipbm-se-nexhmedin-saqipi-uron-drejtesi-dhe-liri-per-vitin-2020/20%Monthly2019-12-31 12:02
https://presheva.com/mjeket-apel-qytetareve-tu-shmangen-fishekzjarreve-per-shkak-te-lendimeve-te-pa-deshiruara/20%Monthly2019-12-31 12:00
https://presheva.com/ne-maternitetin-jashtespitalor-gjate-ketije-viti-ka-patur-26-lindje/20%Monthly2019-12-31 11:57
https://presheva.com/lajmet-30-12-2019/20%Monthly2019-12-31 11:30
https://presheva.com/duke-patur-parasyshe-poziten-gjeografike-te-presheves-vecanerisht-krrusa-fushore-ne-mes-presheves-dhe-kumanoves-si-pjese-e-ujendaresit-mes-pellgut-lumor-te-moraves-ne-veri-dhe-pellgut-lumor-te-varda/20%Monthly2019-12-31 11:27
https://presheva.com/nuk-eshte-australia-zbuloni-se-cili-vend-e-feston-i-pari-vitin-e-rip/20%Monthly2019-12-31 12:00
https://presheva.com/rama-publikon-videon-per-shqiperine-e-2020-qe-do-te-jete-me-shume-e-femijeve/20%Monthly2019-12-31 09:49
https://presheva.com/takimi-thaci-kurti-dhe-afatet-kushtetuese-per-formimin-e-qeverise/20%Monthly2019-12-31 09:42
https://presheva.com/kemi-gjetur-canten-e-sezonit-te-cilen-menjehere-do-ta-deshironi/20%Monthly2019-12-31 09:39
https://presheva.com/sherojne-trupin-mbrojne-nga-semundjet-perimet-te-cilat-jane-shume-me-te-shendetshme-kur-zihen/20%Monthly2019-12-31 09:35
https://presheva.com/si-ta-kaloni-naten-e-vitit-te-ri-nese-skeni-bere-asnje-plan/20%Monthly2019-12-31 09:32
https://presheva.com/gjashte-ushtrime-te-cilat-do-tjua-forcojne-shpinen/20%Monthly2019-12-31 09:26
https://presheva.com/futbolli-shqiptar-ne-zi-ndahet-nga-jeta-ish-trajneri-i-kombetares/20%Monthly2019-12-31 09:21
https://presheva.com/cifti-obama-me-te-admiruarit-e-vitit-2019/20%Monthly2019-12-31 09:17
https://presheva.com/presidentja-kroate-mesazh-te-qarte-nuk-do-te-vizitoje-serbine-derisa-te-zgjidhet-ceshtja-e-te-zhdukurve/20%Monthly2019-12-31 08:32
https://presheva.com/test-psikologjik-i-personalitetit-cfare-shihni-se-pari/20%Monthly2019-12-31 08:28
https://presheva.com/akrobatja-ne-gjendje-kritike-pasi-ra-nga-nje-lartesi-prej-6-metrave/20%Monthly2019-12-31 08:25
https://presheva.com/pse-burrat-qe-tradhtojne-sdivorcohen/20%Monthly2019-12-31 08:21
https://presheva.com/faqja-e-uefa-se-bombardohet-nga-komentet-e-shqiptareve-per-skandalin-me-harten/20%Monthly2019-12-31 08:18
https://presheva.com/zbulohet-sekreti-si-u-shmang-aksidenti-per-vetem-19-sekonda-midis-wizz-air-it-dhe-aeronova-s/20%Monthly2019-12-31 08:14
https://presheva.com/destani-komuna-e-bujanocit-nuk-do-te-jete-streh-e-pasurimit-per-kompanite-e-huaja/20%Monthly2019-12-30 15:42
https://presheva.com/bujanoc-kk-plas-ne-te-qeshura-nga-zv-kryetari-stojanca-arsiq-np-komunalia-mbetet-pa-ndihma-solidare/20%Monthly2019-12-30 12:02
https://presheva.com/eco-mediet-sociale-u-kane-dhene-te-drejten-e-fjales-budallenjve/20%Monthly2019-12-30 11:29
https://presheva.com/vedat-muriqi-vleresohet-larte-per-asistimin-te-goli-i-fitores-te-fenerbahce/20%Monthly2019-12-30 11:25
https://presheva.com/ronaldo-shpallet-lojtari-i-vitit-nga-globe-soccer/20%Monthly2019-12-30 11:24
https://presheva.com/bayerni-falenderon-tifozet-nga-mbare-bota-mes-tyre-edhe-ata-nga-kosova/20%Monthly2019-12-30 11:21
https://presheva.com/rruazat-e-bardha-te-gjakut-zbulojne-cdo-gje-menjehere-kur-ju-tregojne-infeksione-te-zakonshme-dhe-kur-kancer-e-sulm-ne-zemer/20%Monthly2019-12-30 11:19
https://presheva.com/perurohet-libri-dardano-trojanet-nga-neo-noah-nuhu-deri-te-shqiptaret-i-autorit-orhan-rexhepi/20%Monthly2019-12-30 11:15
https://presheva.com/ronaldo-paraqitet-ne-konference-me-stoli-ne-vlere-prej-737-420-eurosh-vetem-ne-njeren-dore/20%Monthly2019-12-30 11:11
https://presheva.com/barcelona-e-do-kloppin-si-trajnerin-e-tyre-te-ardhshem/20%Monthly2019-12-30 11:09
https://presheva.com/arsenal-1-2-chelsea-nota-e-mustafit-dhe-te-tjereve/20%Monthly2019-12-30 11:06
https://presheva.com/shtepia-e-shendetit-ne-presheve-publikon-raportin-javore-te-punes/20%Monthly2019-12-30 11:04
https://presheva.com/dhjete-yjet-me-te-paguar-te-dekades/20%Monthly2019-12-30 10:59
https://presheva.com/var-nuk-kapi-momentin-e-lojes-me-dore-nga-van-dijk-aty-ku-edhe-filloi-aksioni-i-golit-te-vetem-te-shenuar-nga-liverpooli/20%Monthly2019-12-30 10:57
https://presheva.com/shtate-gjera-te-cilat-femra-e-martuar-duhet-pergjithmone-ti-harroje/20%Monthly2019-12-30 10:55
https://presheva.com/lajmet-27-12-2019/20%Monthly2019-12-30 10:53
https://presheva.com/kurti-lvv-e-sheh-ldk-ne-si-partner-te-vetem-per-lidhjen-e-koalicionit/20%Monthly2019-12-30 10:51
https://presheva.com/lampard-per-fitoren-ndaj-arsenalit-nuk-fitoi-taktika-por-shpirti-dhe-deshira-e-chelseat/20%Monthly2019-12-30 10:50
https://presheva.com/viti-1969-kunderkultura-hena-dhe-shqiptaret-ne-dy-bote/20%Monthly2019-12-30 10:48
https://presheva.com/mustafa-i-pergjigjet-kurtit-ldk-nuk-cakton-data-per-formimin-e-qeverise/20%Monthly2019-12-30 10:45
https://presheva.com/kryetari-i-decanit-i-kunderpergjigjet-vuciqit-ka-kaluar-koha-kur-politika-shoveniste-serbe-funksiononte-lereni-manastirin-te-festoje/20%Monthly2019-12-30 10:42
https://presheva.com/kuvendi-i-maqedonise-para-kohe-do-ta-ratifikoje-protokollin-per-anetaresim-ne-nato/20%Monthly2019-12-30 10:35
https://presheva.com/bujanoc-pd-organizon-koktej-per-fundvit-para-simpatizanteve-shpalos-ngecjet-e-pushtetit-aktual-ne-shume-fusha/20%Monthly2019-12-30 10:28
https://presheva.com/qindra-njerez-protestojne-ne-serbi-kunder-ligjit-te-ri-te-kishave-ne-mal-te-zi/20%Monthly2019-12-30 10:24
https://presheva.com/ekstremistet-serbe-mesyjne-aeroportin-e-podgorices-plagosen-4-police/20%Monthly2019-12-30 10:21
https://presheva.com/nis-seanca-per-rastin-e-vrasjes-se-ivanoviqit/20%Monthly2019-12-30 10:20
https://presheva.com/vuciqi-flet-per-trashegimine-e-kishes-serbe-ne-kosove/20%Monthly2019-12-30 10:17
https://presheva.com/zyrtare-haaland-nenshkruan-me-dortmundin/20%Monthly2019-12-30 10:15
https://presheva.com/liverpooli-pritet-te-luaje-ndaj-wolves-me-emblemen-e-kupes-se-botes-per-klube-ne-fanelle/20%Monthly2019-12-30 10:12
https://presheva.com/perfaqesuesit-nga-lugina-ne-punimet-e-kuvendit-te-rijasetit-ne-sanxhak/20%Monthly2019-12-30 10:09
https://presheva.com/kastro-zizo-per-festivalin-e-58-te-te-kenges-juria-nuk-kishte-potencialin-e-duhur-per-te-gjykuar/20%Monthly2019-12-30 10:08
https://presheva.com/kercenohet-djali-i-isa-mustafes-kam-me-te-kall-per-se-gjalli/20%Monthly2019-12-30 10:04
https://presheva.com/osmani-familja-eshte-e-shenjte-dhe-nuk-ka-dallim-politik-qe-arsyeton-nxitjen-e-urrejtjes-e-te-kercenimeve-te-tilla/20%Monthly2019-12-30 10:02
https://presheva.com/fjalimet-e-grave-qe-percaktuan-dekaden-nga-greta-thunberg-deri-tek-hillary-clinton/20%Monthly2019-12-30 09:42
https://presheva.com/zenkat-ne-cift-qe-tregojne-se-lidhja-juaj-eshte-e-shendetshme/20%Monthly2019-12-30 09:39
https://presheva.com/pacolli-vuciqit-e-politikaneve-serb-lerini-njerezit-te-kene-festa-normale-dhe-te-qeta/20%Monthly2019-12-30 09:36
https://presheva.com/audi-rs6-avant-veture-sportive-dhe-familjare-ne-te-njejten-kohe/20%Monthly2019-12-30 08:27
https://presheva.com/drag-race-bmw-m135i-vs-mercedes-amg-a35/20%Monthly2019-12-30 08:23
https://presheva.com/17-vjecari-nga-kosova-ne-gare-per-ta-perfaqesuar-kroacine-ne-eurovision/20%Monthly2019-12-30 08:17
https://presheva.com/mali-i-zi-shqiptaret-mund-ta-perdorin-pa-kushte-flamurin-e-tyre-2/20%Monthly2019-12-30 08:12
https://presheva.com/polici-kosovar-tregon-sfidat-mos-me-sulmoni-kur-ju-jeni-ne-pizhama-une-jam-ne-uniforme/20%Monthly2019-12-30 07:47
https://presheva.com/ali-ahmeti-mbron-mini-shengenin-kjo-marreveshje-po-keqperdoret/20%Monthly2019-12-30 06:46
https://presheva.com/mali-i-zi-shqiptaret-mund-ta-perdorin-pa-kushte-flamurin-e-tyre/20%Monthly2019-12-30 06:42
https://presheva.com/muharrem-salihu-viti-2020-ardhte-i-mbare-dhe-bardhe-ne-vatrat-tona/20%Monthly2019-12-29 17:23
https://presheva.com/ne-organizim-te-shkolles-se-hifzit-el-hidajedhe-kbi-te-kosoves-u-mbajt-ceremonia-e-hifzit-te-hafizes-albona-kadriu/20%Monthly2019-12-29 17:13
https://presheva.com/burri-nga-kosova-mbyt-me-thike-gruan-ne-gjermani/20%Monthly2019-12-29 15:54
https://presheva.com/haradinaj-mashtruesi-albin-kurti-nuk-do-te-krijoje-qeveri/20%Monthly2019-12-29 14:39
https://presheva.com/apn-bujanoc-rinia-e-ternocit-e-gatshme-per-sfida-perkrah-apn-se/20%Monthly2019-12-28 18:04
https://presheva.com/apn-bujanoc-do-te-jemi-bartes-te-shume-proceseve-te-cilat-kerkojne-elan-dhe-freski/20%Monthly2019-12-27 19:19
https://presheva.com/ligji-per-mbrojtje-shendetesore-mundeson-zgjedhjen-e-mjekut-dhe-pediatrit/20%Monthly2019-12-27 13:42
https://presheva.com/jugu-i-serbise-edhe-me-tej-me-pagat-me-te-ulta-ne-vend/20%Monthly2019-12-27 11:45
https://presheva.com/ne-vitin-2020-do-te-kete-masa-te-rrepta-ndaj-atyre-qe-uzurpojne-hapesirat-publike/20%Monthly2019-12-27 11:43
https://presheva.com/per-vitin-2019-np-moravica-eshte-shembull-i-suksesit/20%Monthly2019-12-27 11:14
https://presheva.com/zyrtare-thaci-fton-kurtin-ne-presidence-per-ta-mandatuar-per-formimin-e-qeverise/20%Monthly2019-12-27 10:50
https://presheva.com/zyra-e-be-se-uron-konstituimin-e-kuvendit-kerkon-formim-sa-me-te-shpejte-te-qeverise/20%Monthly2019-12-27 10:33
https://presheva.com/ruci-uron-konjufcen-per-postin-e-kryeparlamentarit-e-fton-per-vizite-ne-shqiperi/20%Monthly2019-12-27 10:31
https://presheva.com/koalicion-qeverises-ose-zgjedhje-te-reja/20%Monthly2019-12-27 10:30
https://presheva.com/tryeze-kunder-minishengenit-ballkanik/20%Monthly2019-12-27 10:28
https://presheva.com/andi-bushati-thote-se-ne-2020-en-do-te-jete-nje-97-per-shqiperine/20%Monthly2019-12-27 10:27
https://presheva.com/fyerje-sharje-sulme-fizike-dhe-gaz-lotsjelles-pse-ndodhi-kaosi-ne-parlamentin-e-malit-te-zi/20%Monthly2019-12-27 10:25
https://presheva.com/pema-e-krishtlindjes-vendoset-ne-qytetin-fantazme-te-cernobilit-per-here-te-pare-pas-vitit-1986/20%Monthly2019-12-27 10:24
https://presheva.com/rita-ora-dhe-familja-e-saj-shijojne-pushimet-e-fundvitit-ne-nje-resort-luksoz-ne-saint-barth-kengetarja-ka-nje-kerkese-te-vecante-per-vellane/20%Monthly2019-12-27 10:22
https://presheva.com/page-prej-2-milione-dollareve-dhe-nje-total-prej-240-milione-te-aksioneve-keto-do-te-jene-perfitimet-e-drejtorit-te-ri-te-google-sundar-pichai/20%Monthly2019-12-27 10:19
https://presheva.com/pamje-dramatike-momenti-kur-orteku-mbulon-skiatoret-ne-malet-e-zvicres/20%Monthly2019-12-27 10:17
https://presheva.com/meta-rama-ha-dreka-e-darka-me-udheheqesit-e-serbise-dhe-fyen-lideret-politike-te-kosoves-e-papranueshme/20%Monthly2019-12-27 10:14
https://presheva.com/nje-dekade-permes-pamjeve-20-fotografite-qe-tronditen-boten/20%Monthly2019-12-27 10:12
https://presheva.com/milot-rashica-me-te-fejuaren-shijojne-pushimet-luksoze-ne-dubai/20%Monthly2019-12-27 10:08
https://presheva.com/askush-nuk-mund-ta-ndale-kete-liverpool-ne-ligen-premier-fiton-me-spektakel-ndaj-leicester-dhe-marshon-drejt-titullit/20%Monthly2019-12-27 10:00
https://presheva.com/merkel-planifikon-takim-me-erdoganin/20%Monthly2019-12-27 09:55
https://presheva.com/veseli-tash-ldk-e-ka-kuptuar-se-cfare-eshte-tradhtia-pdk-nuk-do-te-beje-koalicion-me-vetevendosjen-per-asnje-cmim/20%Monthly2019-12-27 09:49
https://presheva.com/agjenti-i-granit-xhakes-e-konfirmon-kemi-marreveshje-me-hertha-berlin-arsenali-eshte-informuar/20%Monthly2019-12-27 09:47
https://presheva.com/japonezet-per-rreth-22-minuta-ne-alarm-u-raportua-se-kim-jong-un-kishte-leshuar-nje-rakete-si-dhurate-per-krishtlindje/20%Monthly2019-12-27 09:46
https://presheva.com/aprovohet-aktvendimin-mbi-ndarjen-e-linjave-per-bartjen-e-udhetareve-ne-territorin-e-komunes-sone/20%Monthly2019-12-27 09:43
https://presheva.com/ora-e-dores-ne-vlere-115-mije-euro-e-reperit-noizy/20%Monthly2019-12-27 09:39
https://presheva.com/intevista-me-kryetarin-e-kuvendit-sami-salihu/20%Monthly2019-12-27 09:36
https://presheva.com/lajmet-26-12-2019/20%Monthly2019-12-27 09:34
https://presheva.com/ambasada-e-shba-se-uron-glauk-konjufcen-kerkon-nga-kurti-e-mustafa-te-formojne-qeverine/20%Monthly2019-12-27 09:33
https://presheva.com/kur-blini-nje-telefon-te-ri-a-duhet-ta-mbushni-per-here-te-pare-per-8-deri-ne-12-ore-shpjegim-i-detajuar/20%Monthly2019-12-27 09:31
https://presheva.com/gaz-lotsjelles-dhe-kacafytje-mes-deputeteve-ne-parlamentin-e-malit-te-zi-nderhyne-sigurimi/20%Monthly2019-12-27 09:29
https://presheva.com/gjyshi-blen-nje-autobus-shkollor-per-10-niperit-e-tij-per-ti-derguar-ata-ne-shkolle-cdo-mengjes/20%Monthly2019-12-27 09:27
https://presheva.com/kadri-veseli-sdo-te-kete-koalicion-me-levizjen-vetevendosje-me-asnje-oferte/20%Monthly2019-12-27 09:25
https://presheva.com/xheladini-gjithmone-me-zemer-do-te-jemi-prane-vendlindjes/20%Monthly2019-12-27 09:21
https://presheva.com/arrestohen-nje-grup-tregtaresh-heroine-nga-serbia-dhe-maqedonia-veriore/20%Monthly2019-12-27 09:17
https://presheva.com/ronaldo-tregon-mbrojtesit-me-te-forte-dhe-lojtarin-me-te-mire-ne-bote/20%Monthly2019-12-27 08:57
https://presheva.com/zhytesi-peson-dekompresim-pas-qendrimit-te-gjate-ne-uje/20%Monthly2019-12-27 08:55
https://presheva.com/kosovarja-qe-shkoi-ne-isis-paguhej-65-dollare-ne-muaj/20%Monthly2019-12-27 08:53
https://presheva.com/ahmeti-shqiptaret-sot-sjane-qiraxhinje-por-zot-ne-shtepite-e-tyre/20%Monthly2019-12-27 08:50
https://presheva.com/delegacion-i-shf-abdullah-krashnica-miratoc-takim-pune-ne-shfk-hasan-prishtina-komuna-cair/20%Monthly2019-12-26 13:25
https://presheva.com/oferta-pese-pikeshe-e-ldk-se-per-levizjen-vetevendosje/20%Monthly2019-12-26 12:37
https://presheva.com/apn-do-te-kete-kryetare-partie-vetem-me-dy-mandate-e-jo-kryetare-legjendare-sic-kishin-pvd-dhe-pdsh/20%Monthly2019-12-26 12:25
https://presheva.com/mbahet-testi-i-verifikimit-per-perdorimin-e-aparateve-te-zjarrfikesve-per-punetoret-e-administrates-komunale/20%Monthly2019-12-26 11:54
https://presheva.com/bujanoc-nje-lagje-ne-fshatin-nasalce-mbetet-e-bllokuar-ne-mungese-te-rruges-banoret-kritikojne-pushtetin-per-mos-realizim-te-premtimeve-video/20%Monthly2019-12-26 11:48
https://presheva.com/perfundon-mbledhja-e-ldk-se-ska-marreveshje-me-vv-ne/20%Monthly2019-12-26 11:47
https://presheva.com/deputetja-e-vv-se-i-ben-thirrje-ldk-se-reflektoni-ka-kohe-ende-sot-per-marreveshje/20%Monthly2019-12-26 11:42
https://presheva.com/disa-fakte-lidhur-me-pilulat-e-kontracepsionit-hormonal/20%Monthly2019-12-26 11:38
https://presheva.com/konsumoni-mandarina-cdo-dite-ja-cfare-duhet-te-dini/20%Monthly2019-12-26 11:36
https://presheva.com/medvegja-eshte-e-izoluar-shqiptaret-te-persekutuar-mesazhi-i-forte-i-asambleistit-per-mini-shengenin/20%Monthly2019-12-26 11:33
https://presheva.com/me-e-madhja-ne-bote-ne-dubai-ndertohet-objekti-me-printer-3d/20%Monthly2019-12-26 11:31
https://presheva.com/e-mbani-telefonin-ne-prize-duke-u-mbushur-gjate-tere-nates-e-keni-gabim-ekspertet-mendojne-ndryshe/20%Monthly2019-12-26 11:29
https://presheva.com/concept-one-mund-te-jete-telefoni-i-pare-i-palosshem-nga-oneplus/20%Monthly2019-12-26 11:27
https://presheva.com/toyota-supra-eshte-me-e-shpejte-ne-piste-se-sa-cdo-veture-tjeter/20%Monthly2019-12-26 11:26
https://presheva.com/si-ta-shitni-veten-ne-30-sekonda-dhe-ti-lini-njerezit-duke-dashur-te-degjojne-me-shume-per-ju/20%Monthly2019-12-26 11:22
https://presheva.com/njerezit-qe-ndjekin-shpesh-aktivitetet-kulturore-jetojne-me-gjate/20%Monthly2019-12-26 11:19
https://presheva.com/shkathtesia-luftarake-me-shume-se-vetembrojtje-ndikon-ne-karakterin-e-njeriut/20%Monthly2019-12-26 11:16
https://presheva.com/franca-nuk-lejon-qe-piktura-me-e-shtrenjte-mesjetare-te-dale-jashte-shtetit/20%Monthly2019-12-26 11:14
https://presheva.com/duke-kujtuar-chaplinin/20%Monthly2019-12-26 11:12
https://presheva.com/kamberi-shtetet-e-ballkanit-para-mini-schengenit-duhet-te-flasin-per-paqen-video/20%Monthly2019-12-26 11:09
https://presheva.com/mblidhet-kongresi-i-48-vjetor-i-shtypit-framkofon-ne-kamerun/20%Monthly2019-12-26 11:07
https://presheva.com/trungu-ilir/20%Monthly2019-12-26 10:58
https://presheva.com/brenda-viles-se-re-magjepsese-pese-milione-euroshe-te-john-terry/20%Monthly2019-12-26 10:55
https://presheva.com/lajmet-25-12-2019/20%Monthly2019-12-26 10:53
https://presheva.com/barcelona-real-madrid-dhe-juventus-jane-tri-klubet-qe-paguajne-me-shume-futollistet-e-tyre-ua-kalojne-edhe-klubeve-te-nba/20%Monthly2019-12-26 10:51
https://presheva.com/murati-futja-e-vendit-ne-krize-pergjegjesi-e-lvv-se-dhe-ldk-se/20%Monthly2019-12-26 10:48
https://presheva.com/xhaka-mund-te-perfundoje-ne-leicester-pritet-shkembim-me-ndidin/20%Monthly2019-12-26 10:47
https://presheva.com/pas-intervenimit-te-raiolas-juventusi-thuhet-se-ka-mposhtur-unitedin-per-haalandin/20%Monthly2019-12-26 10:45
https://presheva.com/mustafa-negociatat-nuk-kane-deshtuar-ka-deshtuar-strategjia-e-vetevendosjes/20%Monthly2019-12-26 10:42
https://presheva.com/willian-dua-te-qendroj-te-chelsea-deri-ne-moshen-40-vjecare/20%Monthly2019-12-26 10:40
https://presheva.com/deputetja-kosovare-me-shami-viziton-kishen-katolike-per-krishtlindje/20%Monthly2019-12-26 10:38
https://presheva.com/pacolli-serbia-ua-riktheu-statusin-dy-brigadave-pergjegjese-per-vrasjen-e-35-shqiptareve-ne-gjakove/20%Monthly2019-12-26 10:36
https://presheva.com/pogba-e-kerkon-nje-kalim-te-juventusi-qe-ne-janar/20%Monthly2019-12-26 10:34
https://presheva.com/nga-i-pastrehe-ne-milioner-historia-e-nje-emigranti-sot-mbret-i-picave-ne-amerike/20%Monthly2019-12-26 10:33
https://presheva.com/milani-thuhet-se-eshte-ne-gare-per-granit-xhaken/20%Monthly2019-12-26 10:31
https://presheva.com/rama-vuciq-ka-qene-nja-15-here-ne-tryeze-me-mua-me-hashimin-me-isen-me-ramushin/20%Monthly2019-12-26 09:55
https://presheva.com/rs-q8-del-te-jete-me-e-shpejte-sec-ka-njoftuar-audi/20%Monthly2019-12-26 09:49
https://presheva.com/klime-shqetesuese-dardhat-lulezojne-ne-dimer/20%Monthly2019-12-26 09:39
https://presheva.com/uefa-zyrtarizon-stadiumin-ku-do-te-luhet-ndeshja-maqedoni-kosove/20%Monthly2019-12-26 09:34
https://presheva.com/edi-rama-i-pergjigjet-kosovareve-mua-ofendimet-tuaja-nuk-me-bejne-dot-tradhetar/20%Monthly2019-12-26 09:08
https://presheva.com/digjet-loja-nga-brabus-vjen-me-nje-mercedes-amg-g63/20%Monthly2019-12-26 09:01
https://presheva.com/vjena-zgjedhet-serish-qyteti-me-i-mire-ne-bote-per-te-jetuar/20%Monthly2019-12-26 08:55
https://presheva.com/shoferet-e-ngadalte-po-vrasin-njerezit-me-shume-se-kurre-me-pare/20%Monthly2019-12-26 08:50
https://presheva.com/serbia-do-te-propozoje-ne-unesco-mbrojtjen-e-qilimave/20%Monthly2019-12-26 07:40
https://presheva.com/trumpi-flet-per-filmin-i-vetem-ne-shtepi-ku-mori-pjese-vite-me-pare/20%Monthly2019-12-26 07:34
https://presheva.com/zaev-mickoski-dhe-ahmeti-takohen-per-qeverine-teknike-ja-detajet/20%Monthly2019-12-26 07:31
https://presheva.com/taravari-clirimi-nga-bdi-do-te-jete-i-njejte-si-clirimi-nga-enver-hoxha/20%Monthly2019-12-26 07:28
https://presheva.com/30-mije-euro-per-nje-nate-ky-eshte-kengetari-me-i-paguar-shqiptar/20%Monthly2019-12-26 07:25
https://presheva.com/kuvendi-i-republikes-se-maqedonise-veriore-sapo-miratoi-marreveshjen-per-kufirin-llojan-miratoc/20%Monthly2019-12-25 17:11
https://presheva.com/diskutimi-mbi-vendkalimin-e-perbashket-kufitar-mitaroc-llojan/20%Monthly2019-12-25 16:28
https://presheva.com/drejtues-te-pushtetit-lokal-kerkojne-mirekuptim-nga-bashkeatdhetaret-per-radhet-qe-po-presin-ne-stacionin-policore/20%Monthly2019-12-25 15:18
https://presheva.com/bujanoc-pas-aprovimit-te-buxhetit-np-te-e-bujanocit-paraqesin-planin-financiare-per-2020/20%Monthly2019-12-25 13:59
https://presheva.com/shqiprim-arifi-alternativa-per-ndryshim-do-ti-fitoje-zgjedhjet-edhe-ne-bujanoc/20%Monthly2019-12-25 13:07
https://presheva.com/shoqata-per-trashegimi-dhe-krijimtari-kultuore-e-lugines-uron-festat-e-fundvitit/20%Monthly2019-12-25 13:04
https://presheva.com/kompanite-punekryese-vendese-prolongojne-punimet-ne-rruget-rahovic-bukuroc-dhe-buhic-ilince-maxhere/20%Monthly2019-12-25 12:39
https://presheva.com/ekipi-misterioz-i-shefit-te-diplomacise-serbe-rreth-tij-ka-njerez-te-akuzuar-per-krime-te-renda-jane-te-afert-me-narko-bose-dhe-tregtare-armesh/20%Monthly2019-12-25 11:10
https://presheva.com/merdare-pritjet-per-te-hyre-ne-kosove-deri-ne-nje-ore/20%Monthly2019-12-25 11:09
https://presheva.com/te-enjten-mbahet-seanca-konstituive-e-kuvendit-lvv-dhe-ldk-ende-pa-marreveshje/20%Monthly2019-12-25 11:07
https://presheva.com/besimtaret-e-krishtere-kremtojne-krishtlindjet/20%Monthly2019-12-25 11:06
https://presheva.com/mesazhi-i-ilir-metes-per-krishtlindje-shume-qytetare-deshirojne-ende-te-largohen-nga-shqiperia/20%Monthly2019-12-25 11:05
https://presheva.com/raporti-i-ri-tregon-arsyet-pse-2020-do-te-jete-viti-i-apple/20%Monthly2019-12-25 11:03
https://presheva.com/lg-v60-thinq-5g-me-dy-ekrane-lansohet-ne-mwc-2020/20%Monthly2019-12-25 11:00
https://presheva.com/dodge-durango-me-ndryshime-te-medha-pritet-te-ngjasoje-shume-me-jeep-wagoneer/20%Monthly2019-12-25 10:58
https://presheva.com/honda-krijon-timonin-qe-funksionon-me-realitetin-e-zmadhuar-2/20%Monthly2019-12-25 10:56
https://presheva.com/flete-lakre-dhe-mjalte-komprese-e-cila-sheron-kollen-e-pandalshme-dhe-bronkitin/20%Monthly2019-12-25 10:53
https://presheva.com/ndertuan-shtepizen-nga-balta-e-gjithe-bota-ia-ka-lakmi-ketij-cifti-per-kete-parajse-te-vogel/20%Monthly2019-12-25 10:51
https://presheva.com/patjeter-shmangni-tete-frizurat-qe-po-vjetrohen/20%Monthly2019-12-25 10:48
https://presheva.com/viti-1919-konferenca-e-padrejtesive/20%Monthly2019-12-25 10:45
https://presheva.com/zyberaj-serbet-duhet-te-kene-turp-dhe-te-japin-llogari-per-tregti-te-armeve-me-isis-in/20%Monthly2019-12-25 10:43
https://presheva.com/parashikimi-i-sakte-dhe-i-cuditshem-i-diplomates-gjermane-per-maqedonine/20%Monthly2019-12-25 10:36
https://presheva.com/nje-pallto-pellushi-propozim-per-te-gjitha-shijet/20%Monthly2019-12-25 10:33
https://presheva.com/cudi-e-vertete-e-natyres-nuk-ekziston-ilac-me-i-mire-se-ky-caj-per-uljen-e-tensionit-dhe-kolesterines/20%Monthly2019-12-25 10:30
https://presheva.com/historia-e-cuditshme-dashurise-se-hulk-ndahet-nga-bashkeshortja-dhe-nis-romancen-me-mbesen-e-saj/20%Monthly2019-12-25 10:27
https://presheva.com/liverpooli-filloi-kontaktet-per-casemirom-qe-ta-transferoje-gjate-veres-por-morri-pergjigje-te-shpejte/20%Monthly2019-12-25 10:25
https://presheva.com/parashikimet-e-baba-vanga-per-vitin-2020-trump-i-semure-dhe-atentat-ndaj-putinit-si-dhe-lufte-kimike-ne-evrope/20%Monthly2019-12-25 10:23
https://presheva.com/lewandowski-perfundon-vitin-2019-si-golashenuesi-me-i-mire-le-pas-messin-dhe-mbappen/20%Monthly2019-12-25 10:21
https://presheva.com/protestat-ne-hong-kong-momenti-kur-nje-burre-kercen-nga-kati-i-dyte-i-qendres-tregtare-per-ti-shpetuar-policise/20%Monthly2019-12-25 10:19
https://presheva.com/dy-femije-nga-kosova-mbyten-ne-nje-lume-ne-france-nena-e-tyre-nuk-mundi-te-bente-asgje/20%Monthly2019-12-25 10:14
https://presheva.com/mediat-zvicerane-shkruajne-per-andi-zeqirin-akuzojne-kosoven-se-duan-ta-marrin-lojtarin/20%Monthly2019-12-25 10:12
https://presheva.com/askush-si-rb-leipzing-ne-evrope-ne-tete-ndeshjet-e-fundit-ka-shenuar-se-paku-tri-gola/20%Monthly2019-12-25 10:09
https://presheva.com/vulin-serbia-do-te-zhvilloje-ushtrime-ushtarake-me-kinen/20%Monthly2019-12-25 09:58
https://presheva.com/konjufca-nuk-eshte-e-vertete-qe-vetevendosje-po-e-kerkon-postin-e-presidentit/20%Monthly2019-12-25 09:56
https://presheva.com/napoli-do-te-paguaje-30-milione-euro-per-amrabat-dhe-rrahmanin/20%Monthly2019-12-25 09:54
https://presheva.com/ish-ambasadori-shqiptar-edi-rama-ka-vetebesim-te-tepruar-kosova-ka-te-drejte-qe-si-bashkohet-mini-shengenit/20%Monthly2019-12-25 09:52
https://presheva.com/gazetarja-humbi-punen-pasi-i-beri-pyetje-presidentit-rus-por-kishte-edhe-nje-moment-tjeter-kur-ajo-nervozoi-putinin/20%Monthly2019-12-25 09:49
https://presheva.com/%e2%80%8bkurti-ne-rrugen-e-bisedimeve-me-ldk-ne-e-kemi-nje-gur/20%Monthly2019-12-25 09:44
https://presheva.com/pse-nuk-po-bie-dot-nga-pesha/20%Monthly2019-12-25 09:42
https://presheva.com/ngjela-albin-kurti-mund-ta-rrezoje-edi-ramen-shume-lehte/20%Monthly2019-12-25 09:40
https://presheva.com/barca-me-plan-te-ri-per-kthimin-e-neymarit-gjate-veres/20%Monthly2019-12-25 09:38
https://presheva.com/si-ndikon-ne-trup-nese-pini-alkool-cdo-dite-per-nje-muaj/20%Monthly2019-12-25 09:36
https://presheva.com/zyberaj-daciq-do-te-perfundoje-ne-burg-i-shiti-arme-isis-it/20%Monthly2019-12-25 09:34
https://presheva.com/milani-i-ndryshon-kushtet-e-ofertes-per-ibrahimovicin/20%Monthly2019-12-25 09:32
https://presheva.com/marinika-tepiq-daciqi-mblodhi-para-nga-biznesmene-e-tregtare-armesh-per-te-terhequr-njohjet-e-kosoves/20%Monthly2019-12-25 09:30
https://presheva.com/%e2%80%8b%e2%80%8bhubble-kap-pamje-te-diskut-fluturues/20%Monthly2019-12-25 09:28
https://presheva.com/ashak-per-mini-shengenin-kosova-nuk-mund-te-perfshihet-ne-nje-proces-te-udhehequr-nga-serbia/20%Monthly2019-12-25 09:25
https://presheva.com/lista-e-ministrave-shqiptare-te-financave-gjate-periudhes-1912-1991-kishte-edhe-nga-kosova/20%Monthly2019-12-25 08:44
https://presheva.com/zheji-rama-hante-krudo-kur-ramushi-luftonte-dhe-pergjakej/20%Monthly2019-12-25 08:39
https://presheva.com/visar-musliu-shpallet-futbollisti-i-vitit-2019-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-12-25 08:35
https://presheva.com/50-vjecarja-jennifer-lopez-ne-super-forme/20%Monthly2019-12-25 08:32
https://presheva.com/16-vjetori-i-themelimit-te-grupit-tifozat-kuq-e-zi/20%Monthly2019-12-25 08:29
https://presheva.com/sportistet-me-te-paguar-te-dekades-as-ronaldo-as-messi-ne-krye/20%Monthly2019-12-25 07:53
https://presheva.com/bmw-nen-hetime-per-falsifikim-te-numrit-te-shitjeve/20%Monthly2019-12-25 07:49
https://presheva.com/mercedesi-pranon-ti-demshperbleje-2-5-milione-pronare-qe-u-ankuan-per-ere-myku/20%Monthly2019-12-25 07:47
https://presheva.com/bletet-nderpresin-ndeshjen-lojtaret-shtrihen-ne-fushe/20%Monthly2019-12-25 07:42
https://presheva.com/partite-shqiptare-ne-maqedonine-e-veriut-kunder-minishengenit-2/20%Monthly2019-12-25 07:39
https://presheva.com/i-dehur-beri-gara-me-policine-debohet-nga-zvicra-30-vjecari-nga-kosova/20%Monthly2019-12-25 07:29
https://presheva.com/hapja-e-pikes-kufitare-llojan-miratoc-ne-rend-dite-edhe-ne-kuvendin-e-serbise-dokument/20%Monthly2019-12-25 07:22
https://presheva.com/interviste-me-kryetarin-e-komunes-shqiprim-arifi/20%Monthly2019-12-24 20:41
https://presheva.com/lajmet-24-12-2019/20%Monthly2019-12-24 20:39
https://presheva.com/bujanoc-arrestohet-per-shkak-te-grabitjes-se-dyqanit-te-autopjeseve/20%Monthly2019-12-24 18:11
https://presheva.com/opozita-gjate-vitit-2019-me-qasje-destruktive-ne-drejtim-te-blerjes-se-keshillareve-per-destabilizim-te-pushtetit-lokal/20%Monthly2019-12-24 14:05
https://presheva.com/ne-lagjen-e-durcajve-u-be-rregullimi-i-kanalizimit-atmosferik-dhe-shtrimi-i-rrugices-me-pllaka-te-betonit/20%Monthly2019-12-24 13:13
https://presheva.com/vleresimi-i-punes-se-keshilltarit-per-te-drejtat-e-pacienteve-eshte-pozitiv/20%Monthly2019-12-24 13:05
https://presheva.com/bujanoc-migrantet-shfaqin-pasiguri-ne-disa-vendbanime-ankohen-banoret/20%Monthly2019-12-24 12:51
https://presheva.com/presidenti-brazilian-rreshqet-ne-pllaka-dhe-rrezohet-ne-tualet-dergohet-me-urgjence-ne-spitalin-ushtarak/20%Monthly2019-12-24 11:37
https://presheva.com/rreziku-nga-kina-marina-amerikane-ua-ndalon-anetareve-te-perdorin-aplikacionin-tiktok/20%Monthly2019-12-24 11:17
https://presheva.com/nga-cikli-i-cekuilibruar-tek-shendeti-i-tepert-keto-jane-ushqimet-qe-mbajne-nen-kontroll-crregullimet-hormonale/20%Monthly2019-12-24 11:14
https://presheva.com/studimi-qe-jep-alarmin-buka-e-bardhe-dhe-sheqeri-crregullojne-gjumin/20%Monthly2019-12-24 11:12
https://presheva.com/ushqimet-qe-duhet-te-hani-pasi-keni-humbur-gjak-nxisin-prodhimin-e-qelizave-te-kuqe-dhe-elementeve-te-tjere/20%Monthly2019-12-24 11:10
https://presheva.com/perfitimet-shendetesore-te-veres-se-nxehte-pijes-se-preferuar-te-fundvitit/20%Monthly2019-12-24 11:08
https://presheva.com/a-shani-rrini-zgjuar-deri-vone-dhe-beni-rremuje-kemi-nje-lajm-te-mire-per-ju/20%Monthly2019-12-24 11:06
https://presheva.com/ushtrimet-mendore-te-michelle-obama-s-dhjete-ushtrime-te-thjeshta-per-arritje-te-balances-jetesore/20%Monthly2019-12-24 11:03
https://presheva.com/ide-per-enterier-te-cilat-cdo-njeri-do-te-enderronte-ti-kishte-ne-shtepine-e-vet/20%Monthly2019-12-24 11:00
https://presheva.com/truku-me-limon-per-ta-pastruar-mikrovalen/20%Monthly2019-12-24 10:58
https://presheva.com/kici-arti-vulgar-dhe-harrimi-i-qenies/20%Monthly2019-12-24 10:53
https://presheva.com/durham-per-sllavet-pa-identitet-te-maqedonise-deklarohen-bullgare-kur-marrin-para-nga-ta-deklarohen-edhe-serbe-e-greke-nese-paguhen/20%Monthly2019-12-24 10:50
https://presheva.com/partite-shqiptare-ne-maqedonine-e-veriut-kunder-minishengenit/20%Monthly2019-12-24 10:48
https://presheva.com/vuciqi-pyetet-se-kur-do-te-rinise-dialogu-me-kosoven-keshtu-pergjigjet-ai/20%Monthly2019-12-24 10:45
https://presheva.com/ministri-serb-godet-me-shuplake-nje-deputet/20%Monthly2019-12-24 10:42
https://presheva.com/dy-shqiptaret-nga-mali-i-zi-themelues-te-ldk-se/20%Monthly2019-12-24 10:37
https://presheva.com/shqiperia-ne-pese-prioritetet-e-presidentes-se-ke-se/20%Monthly2019-12-24 10:23
https://presheva.com/myftiu-ternava-uron-ipeshkvin-dode-gjergji-per-krishtlindje/20%Monthly2019-12-24 10:19
https://presheva.com/kurti-takoi-komunitetet-joshumice-ne-kuvend/20%Monthly2019-12-24 10:17
https://presheva.com/imzot-dode-gjergji-uron-per-krishtlindjet-me-shume-dashuri-e-mirekuptim/20%Monthly2019-12-24 10:16
https://presheva.com/pakkush-nuk-vuan-nga-dhimbjet-e-shpines-gjeni-se-cfare-i-shkakton-dhe-si-te-shpetoni-prej-tyre/20%Monthly2019-12-24 10:13
https://presheva.com/vargas-rrefen-nje-tregim-prekes-per-messin-ia-kerkova-fanellen-per-viktimat-e-permbytjeve-ne-kolumbi-kishte-mbledhur-fanellat-e-te-gjithe-skuadres/20%Monthly2019-12-24 10:11
https://presheva.com/arbnora-ademaj-fiton-cmimin-ambasadore-e-kultures-shqiptare-ne-turqi/20%Monthly2019-12-24 10:09
https://presheva.com/william-belo-rrefimi-per-miliarderin-qe-ndertoi-nje-perandori-krokodilesh-dhe-fitoi-milionat-prej-tyre/20%Monthly2019-12-24 10:06
https://presheva.com/mesatarja-e-golave-ne-serie-a-ne-dekaden-e-fundit-sulmuesi-qe-luan-aktualisht-ne-iran-sundon-mbi-ronaldon-cavanin-e-lukakun/20%Monthly2019-12-24 10:03
https://presheva.com/haradinaj-e-quan-mini-shengenin-vetemashtrim-te-vendeve-te-ballkanit/20%Monthly2019-12-24 09:57
https://presheva.com/tifozet-votojne-sergio-aguero-lojtari-me-ikone-i-liges-premier-renditja-top-15/20%Monthly2019-12-24 09:55
https://presheva.com/nxenesit-mbesin-te-habitur-kur-mesuesja-perdor-trupin-e-saj-per-tua-mesuar-lenden-e-anatomise-reagon-edhe-burri-i-saj/20%Monthly2019-12-24 09:53
https://presheva.com/mini-shengeni-ballkanik-le-ne-hije-marreveshjet-kosove-shqiperi/20%Monthly2019-12-24 09:52
https://presheva.com/vedat-muriqi-sulmuesi-me-i-mire-i-fenerbahces-ne-12-vitet-e-fundit-synon-rekordet-e-van-hooijdonk-dhe-alex/20%Monthly2019-12-24 09:50
https://presheva.com/ish-nenkancelari-austriak-i-varur-nga-videolojerat-shpenzoi-deri-ne-3-mije-euro-ne-muaj-dhe-faturat-ia-ngarkoi-partise/20%Monthly2019-12-24 09:47
https://presheva.com/hienat-sulmojne-luaneshen-duke-mos-e-lene-te-shijoje-vaktin-e-tyre-por-gjerat-ndryshojne-kur-shfaqet-mbreti-i-xhungles/20%Monthly2019-12-24 09:45
https://presheva.com/maliqi-nuk-pajtohem-me-edi-ramen-se-si-po-e-trajton-mini-shengenin/20%Monthly2019-12-24 09:43
https://presheva.com/franca-kryen-sulmin-e-pare-me-dron-te-armatosur-ne-mali/20%Monthly2019-12-24 09:42
https://presheva.com/njihuni-me-qytetin-ne-te-cilin-banoret-nuk-ia-shohin-syte-diellit-per-40-dite/20%Monthly2019-12-24 09:40
https://presheva.com/keshilla-e-ronaldos-pogba-e-dinte-per-largimin-e-tij-nga-united-dhe-gjuha-italiane-lukaku-i-zbulon-te-gjitha/20%Monthly2019-12-24 09:38
https://presheva.com/temperaturat-ne-australi-arrijne-ne-42-grade-kanguri-futet-ne-pishinen-e-nje-familje-per-tu-freskuar/20%Monthly2019-12-24 09:36
https://presheva.com/shiten-te-gjitha-biletat-ne-kohe-rekorde-per-perballjen-ne-mes-te-mcgregorit-dhe-cerrones/20%Monthly2019-12-24 09:34
https://presheva.com/sulmohet-serish-statuja-e-ibrahimovicit-tani-i-hiqet-edhe-hunda/20%Monthly2019-12-24 09:30
https://presheva.com/renditja-e-finalisteve-ne-festivalin-e-rtsh-se-sipas-votave-te-jurise/20%Monthly2019-12-24 09:27
https://presheva.com/i-pakenaqur-me-frizuren-e-te-birit-babai-plagos-berberin-ne-teksas/20%Monthly2019-12-24 09:23
https://presheva.com/koncert-madheshtor-i-shkurte-fejzes-ne-45-vjetorin-e-karrieres/20%Monthly2019-12-24 09:21
https://presheva.com/prej-1-janarit-2020-kroacia-merr-presidencen-e-be-se/20%Monthly2019-12-24 09:18
https://presheva.com/zgjidhet-presidenti-i-la-liga-s-ai-eshte-fans-i-real-madridit/20%Monthly2019-12-24 09:14
https://presheva.com/koreani-ndeshet-me-krah-te-thyer/20%Monthly2019-12-24 09:12
https://presheva.com/i-ka-floket-e-gjata-gati-2-metra-ja-cfare-i-kerkojne-burrat/20%Monthly2019-12-24 09:10
https://presheva.com/baba-vanga-e-ka-parashikuar-isis-in-dhe-brexit-ja-cfare-ka-parashikuar-per-vitin-2020/20%Monthly2019-12-24 08:30
https://presheva.com/ky-eshte-krijuesi-i-kenges-se-arilena-ares/20%Monthly2019-12-24 08:26
https://presheva.com/makina-qe-se-ndien-fare-boren-eshte-e-jashtezakonshme/20%Monthly2019-12-24 08:21
https://presheva.com/produktet-me-te-mira-te-2019-nga-parfumi-tek-dysheku-libri-kepucet-telefoni-i-mencur-e-shume-gjera-te-tjera/20%Monthly2019-12-24 08:17
https://presheva.com/historia-e-dhimbshme-e-kosovarit-ne-zvicer-dhe-mohimi-qe-po-i-behet-dy-here-me-radhe/20%Monthly2019-12-24 07:55
https://presheva.com/mergimtari-vije-ne-kosove-dhe-shkrep-me-kallashnikov-video/20%Monthly2019-12-24 07:52
https://presheva.com/kuvendi-i-maqedonise-sot-do-ta-ratifikoje-marreveshjen-per-piken-kufitare-llojan-miratoc/20%Monthly2019-12-24 06:09
https://presheva.com/lajmet-23-12-2019/20%Monthly2019-12-23 17:38
https://presheva.com/bujanoc-miratohet-buxheti-opozita-keni-bere-buxhet-zgjedhore-pozita-ky-eshte-buxhet-zhvillimore/20%Monthly2019-12-23 15:33
https://presheva.com/lady-gaga-tregon-se-nuk-e-mban-mend-heren-e-fundit-kur-eshte-lare/20%Monthly2019-12-23 13:36
https://presheva.com/tahiri-mini-schengeni-e-krijon-berthamen-ekonomike-per-serbine-e-madhe/20%Monthly2019-12-23 13:08
https://presheva.com/apple-po-shkon-drejt-vleres-se-dy-trilione-dollareve/20%Monthly2019-12-23 13:06
https://presheva.com/deti-me-dallge-8-ballesh-permbyt-nje-fshat-ne-vlore/20%Monthly2019-12-23 13:04
https://presheva.com/mini-shengeni-gjukanoviq-mali-i-zi-i-gatshem-te-jete-mikprites-i-kesaj-iniciative/20%Monthly2019-12-23 13:01
https://presheva.com/shqiperia-perfshihet-nga-stuhite-dhe-moti-i-keq/20%Monthly2019-12-23 12:59
https://presheva.com/kina-do-te-ndeze-se-shpejti-diellin-e-saj-artificial/20%Monthly2019-12-23 12:58
https://presheva.com/demtoi-nje-peme-90-vjecare-gjobitet-me-70-mije-euro/20%Monthly2019-12-23 12:56
https://presheva.com/shfaqen-imazhet-e-galaxy-buds/20%Monthly2019-12-23 12:54
https://presheva.com/blerja-e-likes-nje-tregti-e-rrezikshme/20%Monthly2019-12-23 12:53
https://presheva.com/keputen-kabllot-optike-te-google-shkaktojne-probleme-ne-evropen-lindore/20%Monthly2019-12-23 12:51
https://presheva.com/plani-sekret-i-apple-per-te-nxjerre-jashte-loje-operatoret-tjere-celulare/20%Monthly2019-12-23 12:49
https://presheva.com/kamera-qe-synon-te-mposhte-kameren-gopro/20%Monthly2019-12-23 12:47
https://presheva.com/instagrami-do-te-paralajmeroje-perdoruesit-para-se-te-postojne-pershkrime-te-papershtatshme/20%Monthly2019-12-23 12:44
https://presheva.com/lada-niva-4x4-qe-eshte-nje-nga-veturat-me-te-vjetra-vjen-me-perditesime-ne-pjesen-e-brendshme/20%Monthly2019-12-23 12:42
https://presheva.com/bmw-ndalon-prodhimin-e-i8/20%Monthly2019-12-23 12:41
https://presheva.com/teatri-i-qytetit-per-femijet-e-komunes-sone-ka-shfaqur-shfaqjen-per-femije-perrallat/20%Monthly2019-12-23 12:14
https://presheva.com/ferrari-shfaqi-ne-teresi-modelin-roma-duke-bere-xhiro-ne-kryeqytetin-italian/20%Monthly2019-12-23 12:01
https://presheva.com/fshesat-me-ngrohese-te-lincoln-aviator-mundesojne-shkrirjen-e-shpejte-te-xhamit-te-vetures/20%Monthly2019-12-23 12:00
https://presheva.com/141758-2/20%Monthly2019-12-23 11:58
https://presheva.com/honda-krijon-timonin-qe-funksionon-me-realitetin-e-zmadhuar/20%Monthly2019-12-23 11:54
https://presheva.com/shoferi-i-lamborghinit-mbeti-i-turperuar-vetura-300-mije-dollareshe-e-la-ne-mes-te-rruges-deshmitaret-te-gjithe-po-qeshnin-me-te/20%Monthly2019-12-23 11:52
https://presheva.com/horoskopi-javor-per-periudhen-nga-23-30-dhjetor/20%Monthly2019-12-23 10:25
https://presheva.com/si-te-grimoheni-si-angelina-jolie-keshilla-per-grim-profesional-si-te-aktores-se-famshme/20%Monthly2019-12-23 10:21
https://presheva.com/beyonce-nuk-e-leshon-fronin-nje-dive-e-vertete/20%Monthly2019-12-23 10:16
https://presheva.com/tri-dite-deri-ne-seancen-konstituive-vv-ldk-ende-pa-marreveshje/20%Monthly2019-12-23 10:11
https://presheva.com/e-zbulon-avokati-italian-milan-eshte-duke-u-shitur/20%Monthly2019-12-23 10:07
https://presheva.com/tri-ore-pritje-per-te-hyre-ne-merdare-ngjashem-edhe-ne-mucibabe-por-jo-edhe-tek-dheu-i-bardhe/20%Monthly2019-12-23 10:02
https://presheva.com/rreziqet-e-fshehura-ne-aeroplan-te-cilat-duhet-te-dini/20%Monthly2019-12-23 09:58
https://presheva.com/zgjedhjet-presidenciale-ne-kroaci-kitaroviq-dhe-milanoviq-garojne-ne-raundin-e-dyte/20%Monthly2019-12-23 09:54
https://presheva.com/minjte-demtojne-kabllot-e-sistemit-te-vijes-se-golit-para-ndeshjes-se-ligue-1/20%Monthly2019-12-23 09:49
https://presheva.com/leviz-gjithnje-me-shofer-rama-nuk-i-jep-kurre-makines-per-kete-arsye/20%Monthly2019-12-23 09:40
https://presheva.com/dreret-e-ngecur-ne-siperfaqen-e-liqenit-te-ngrire-u-shpetuan-nga-nje-njeri-qe-doli-per-patinazh/20%Monthly2019-12-23 09:14
https://presheva.com/adama-traore-behet-monstruoz-fiziku-i-tij-i-transformuar-nder-vite-po-ben-xhiron-e-botes/20%Monthly2019-12-23 09:07
https://presheva.com/katedralja-e-noter-damit-per-here-te-pare-pas-200-vitesh-nuk-do-te-zhvilloje-meshen-e-krishtlindjeve/20%Monthly2019-12-23 09:03
https://presheva.com/dua-lipa-guxon-me-veshjen-dhe-ngjyrat-ndersa-shoqerohet-nga-anwar-hadid-gjate-vikendit/20%Monthly2019-12-23 09:00
https://presheva.com/pantallonat-mund-te-duken-njesoj-mire-si-edhe-fustani-kater-propozime-per-veshje-pak-me-ndryshe-gjate-vitit-te-ri/20%Monthly2019-12-23 08:48
https://presheva.com/perse-macet-bebezat-e-syve-i-kane-vertikalisht-shkencetaret-kane-gjetur-pergjigjen-interesante/20%Monthly2019-12-23 08:42
https://presheva.com/pozicioni-i-magjishem-i-joges-mposhteni-kapsllekun-dhe-pershpejtoni-metabolizmin-vetem-me-nje-ushtrim/20%Monthly2019-12-23 08:37
https://presheva.com/vasfije-krasniqi-nje-e-mbijetuar-e-dhunes-seksuale-qe-gjate-luftes-ishte-vetem-13-vjec-debohet-nga-shtepia-me-femijet-e-saj/20%Monthly2019-12-23 08:33
https://presheva.com/duma-i-reagon-ashper-rames-si-jane-ndiere-nenat-kosovare-kur-pane-mohuesin-e-recakut-te-ecte-neper-tirane/20%Monthly2019-12-23 08:27
https://presheva.com/stresi-per-mini-shengenin-kosove-u-tallen-me-ty-sa-here-deshen-komunistet/20%Monthly2019-12-23 08:23
https://presheva.com/pas-takimit-me-vuciqin-zaevin-e-gjukanoviqin-rama-e-nis-diten-duke-cituar-profetin-muhamed/20%Monthly2019-12-22 16:12
https://presheva.com/akademiku-fuga-mini-shengeni-ballkanik-fitore-e-diplomacise-serbe/20%Monthly2019-12-22 16:08
https://presheva.com/dw-a-lindi-ne-gjermani-ideja-e-mini-schengenit-ballkanik/20%Monthly2019-12-22 16:02
https://presheva.com/vajza-me-e-vecante-ne-bote-konsiderohet-borebardha-e-koheve-moderne/20%Monthly2019-12-22 12:26
https://presheva.com/presidenti-meta-serbia-te-ndaloje-fushatat-kunder-integrimit-te-kosoves-ne-nismat-rajonale-e-institucionet-nderkombetare/20%Monthly2019-12-22 12:23
https://presheva.com/serbia-fshin-rreth-7-mije-shqiptare-ne-medvegje-nga-regjistrat-civil/20%Monthly2019-12-22 11:58
https://presheva.com/nga-shkurti-do-te-bashkohen-sistemet-softverike-te-tri-shteteve-te-mini-schengenit-ballkanik/20%Monthly2019-12-22 09:05
https://presheva.com/nendega-e-apn-se-ne-bujanoc-e-gatshme-per-qasje-serioze-ne-zgjidhje-te-problemeve/20%Monthly2019-12-21 18:43
https://presheva.com/bujanoc-debati-per-buxhetin-e-komunes-per-vitin-2020-vetem-48-ore-para-aprovimit-ne-kuvend/20%Monthly2019-12-21 18:35
https://presheva.com/qendra-sportive-presheva-sot-zgjodhi-sportistet-e-vitit-2019/20%Monthly2019-12-21 14:13
https://presheva.com/all-eyes-on-us-vjen-me-shfaqen-nana-e-gurbetqarit-mili-ka-nje-porosi-per-rinin-shqiptare/20%Monthly2019-12-21 05:57
https://presheva.com/vajzat-e-presheves-qe-jetojne-ne-prishtine-organizuan-mbreme-te-perbashket/20%Monthly2019-12-20 16:54
https://presheva.com/bujanoc-keshilli-komunal-aprovon-buxheti-per-vitin-2020-debati-gjate-vikendit-te-henen-kuvendi/20%Monthly2019-12-20 15:22
https://presheva.com/drejtues-te-bl-raince-apelojne-qyetaret-qe-te-mos-demtojne-fidanet-e-reja/20%Monthly2019-12-20 11:52
https://presheva.com/borelli-sshkon-ne-tirane-per-temen-e-mini-shengenit-ballkanik/20%Monthly2019-12-20 11:47
https://presheva.com/ku-nuk-ben-ta-mbani-lecken-dhe-cili-vend-ne-kuzhine-rekomandohet/20%Monthly2019-12-20 11:45
https://presheva.com/rama-me-vjen-keq-per-thacin-haradinaj-la-kosoven-pa-viza-per-kaprico/20%Monthly2019-12-20 11:43
https://presheva.com/gashi-vetevendosje-preferoi-kater-ministri-ldk-e-kishte-zgjedhje-alternative-vetem-mpb-ne/20%Monthly2019-12-20 11:41
https://presheva.com/lluka-ne-10-vitet-e-fundit-mbi-1-5-milion-shqiptare-kane-ikur-nga-trojet-shqiptare/20%Monthly2019-12-20 11:40
https://presheva.com/marina-amerikane-demonstron-se-si-do-ta-mposhte-anijen-me-te-shpejte-sulmuese-te-iranit/20%Monthly2019-12-20 11:37
https://presheva.com/barcelona-i-vendos-cmimin-e-largimit-todibos/20%Monthly2019-12-20 11:36
https://presheva.com/fshati-historik-shqiptar-ne-bullgari-me-pamje-mahnitese/20%Monthly2019-12-20 11:34
https://presheva.com/anwar-hadid-me-se-i-dashuruar-me-duan-publikon-nje-fotografi-duke-i-dhuruar-puthje-te-zjarrte-te-dashures-se-tij/20%Monthly2019-12-20 11:32
https://presheva.com/ushtria-amerikane-teston-raketen-e-re-balistike-qe-e-shqeteson-mosken/20%Monthly2019-12-20 11:28
https://presheva.com/temperatura-ne-australi-arrin-ne-49-9-celsius-nga-i-nxehti-po-shkrihen-edhe-rruget/20%Monthly2019-12-20 11:24
https://presheva.com/po-kerkohet-me-ngulm-nga-galatasaray-shaqiri-i-kthen-pergjigje-skuadres-turke/20%Monthly2019-12-20 11:07
https://presheva.com/serbia-po-perdor-shitjen-e-armeve-per-te-blere-nota-false-kunder-kosoves/20%Monthly2019-12-20 11:05
https://presheva.com/%e2%80%8bpamje-nga-testimi-i-golf-8-gjate-aksidentit/20%Monthly2019-12-20 11:02
https://presheva.com/kurti-marreveshja-me-ldk-ne-e-mundshme-dhe-e-nevojshme/20%Monthly2019-12-20 11:00
https://presheva.com/kff-presheva-viti-2019-vit-i-suksesit/20%Monthly2019-12-20 10:58
https://presheva.com/lavrov-mendon-se-be-nuk-eshte-ne-gjendje-te-zgjidhe-ceshtjen-e-kosoves/20%Monthly2019-12-20 10:42
https://presheva.com/botohen-ne-gjuhen-shqipe-vjershat-pas-aushvicit-te-erich-friedit/20%Monthly2019-12-20 10:40
https://presheva.com/sipas-mita-rakiqit-kurshumlia-ishte-vend-shqiptar/20%Monthly2019-12-20 10:38
https://presheva.com/princi-william-dhe-bashkeshortja-e-tij-po-pergatiten-per-fronin/20%Monthly2019-12-20 10:36
https://presheva.com/barcelona-i-ofron-messit-rinovimin-e-kontrates/20%Monthly2019-12-20 10:34
https://presheva.com/mediat-italiane-shpjegojne-carjen-e-tokes-prej-85-km-nga-termeti-ne-shqiperi/20%Monthly2019-12-20 10:33
https://presheva.com/man-city-dhe-reali-ne-kontakte-me-marquinhos/20%Monthly2019-12-20 10:31
https://presheva.com/deputeti-i-vv-se-godet-ramen-olig-rama-eshte-fatkeqesia-e-shqiptareve/20%Monthly2019-12-20 10:28
https://presheva.com/rregullohet-ujembledhesi-ne-afersi-te-elektrodistribucionit/20%Monthly2019-12-20 10:27
https://presheva.com/mergimtaret-ia-mesyjne-vendlindjes-tri-ore-pritje-ne-merdare/20%Monthly2019-12-20 10:23
https://presheva.com/ozil-pritet-te-largohet-ne-janar-nga-arsenali/20%Monthly2019-12-20 10:21
https://presheva.com/sot-takimi-i-lidereve-te-ballkanit-perendimor-ne-tirane-kosova-nuk-merr-pjese/20%Monthly2019-12-20 10:20
https://presheva.com/percaktoni-nivelin-e-thartires-ne-stomak-me-ndihmen-e-panxharit-te-kuq/20%Monthly2019-12-20 10:18
https://presheva.com/pese-truqe-si-te-kene-arome-te-mire-tepihet-tuaj-sikur-te-jene-sapo-te-lare/20%Monthly2019-12-20 10:16
https://presheva.com/miqesia-si-ilac/20%Monthly2019-12-20 10:00
https://presheva.com/shefi-i-mire/20%Monthly2019-12-20 09:57
https://presheva.com/kanceri-i-mushkerive-vrasesi-numer-nje-nje-kercell-nga-kjo-perime-ul-me-41-mutacionet-e-adn-se/20%Monthly2019-12-20 09:43
https://presheva.com/deputetet-gjermane-shkembimi-i-territoreve-eshte-i-rrezikshem/20%Monthly2019-12-20 09:22
https://presheva.com/rama-me-kritikojne-mua-per-takimet-me-vuciqin-ai-i-vetevendosjes-shkoi-u-ule-ne-nje-tavoline-me-serbin/20%Monthly2019-12-20 09:16
https://presheva.com/nese-presidenti-amerikan-donald-trump-shpallet-fajtor-cka-me-pas/20%Monthly2019-12-20 09:13
https://presheva.com/shqiperia-merr-zyrtarisht-kryesimin-e-osbe-cakaj-kemi-kapacitete-te-plota/20%Monthly2019-12-20 08:53
https://presheva.com/milioneri-gjerman-kerkon-10-persona-qe-do-ti-benin-shoqeri-ne-pronen-e-tij-multi-milioneshe-qendrimi-eshte-pa-pagese-ofron-edhe-benefite-tjera/20%Monthly2019-12-20 08:50
https://presheva.com/shembujt-mahnites-te-arkitektures-se-gjelber-ne-te-gjithe-boten/20%Monthly2019-12-20 08:44
https://presheva.com/pylli-me-i-vjeter-ne-bote-nga-epoka-e-peshkut-eshte-zbuluar-prane-nju-jorkut/20%Monthly2019-12-20 08:41
https://presheva.com/ne-mars-huawei-prezanton-telefonin-e-mencur-p40-pa-sherbimet-e-google/20%Monthly2019-12-20 08:36
https://presheva.com/patenta-e-fundit-e-apple-tregon-sensorin-touch-id-poshte-ekranit/20%Monthly2019-12-20 08:32
https://presheva.com/telefoni-i-palosshem-i-samsung-u-shfaq-ne-foto/20%Monthly2019-12-20 08:28
https://presheva.com/mergata-e-lugines-ndihmon-shqiperine-me-26-000-chf/20%Monthly2019-12-20 09:28
https://presheva.com/lajmet-19-12-2019/20%Monthly2019-12-19 18:26
https://presheva.com/manekinia-kate-upton-ka-fituar-shiritin-e-pare-ne-brezin-e-bardhe/20%Monthly2019-12-19 12:36
https://presheva.com/miqte-e-ngushte-jane-me-te-rendesishem-per-lumturine-sesa-paraja-apo-suksesi/20%Monthly2019-12-19 12:34
https://presheva.com/te-gjitha-syzet-ne-kornize-kane-nje-sere-numrash-pakkush-e-di-se-cfare-domethenie-kane-ata-numra-jane-shume-te-dobishem/20%Monthly2019-12-19 12:32
https://presheva.com/pse-nuk-duhet-te-flisni-kurre-ne-telefon-kur-ndodheni-ne-ashensor/20%Monthly2019-12-19 12:28
https://presheva.com/tete-mecet-e-boksit-qe-tifozet-duan-ti-shohin-ne-vitin-2020-super-perballjet-qe-priten-me-padurim-2/20%Monthly2019-12-19 12:26
https://presheva.com/mjeku-qe-po-merret-me-sherimin-e-schumacher-tregon-gjendjen-e-legjendes-se-formula-1/20%Monthly2019-12-19 12:24
https://presheva.com/banka-e-anglise-do-te-testoj-se-si-ndryshimet-klimatike-mund-te-ndikojne-ne-sistemin-financiar/20%Monthly2019-12-19 12:22
https://presheva.com/dalin-para-gjykates-tre-shqiptaret-e-arrestuar-per-vrasjen-e-policit-malazez/20%Monthly2019-12-19 12:21
https://presheva.com/dhoma-e-perfaqesuesve-e-kongresit-amerikan-miraton-akuzat-per-shkarkimin-e-presidentit-trump/20%Monthly2019-12-19 12:19
https://presheva.com/djali-im-duket-si-ju-ai-mund-te-jete-femija-juaj-i-dashurise-boris-johnson-mbetet-i-humbur-nga-fjalet-e-nje-gruaje-teksa-i-tregon-nje-foto-ne-telefonin-e-saj/20%Monthly2019-12-19 12:16
https://presheva.com/korniza-ultra-e-holle-e-samsung-galaxy-s11/20%Monthly2019-12-19 12:13
https://presheva.com/vivo-x30-dhe-x30-pro-lansohen-zyrtarisht-sjellin-5g-dhe-procesorin-exynos-980/20%Monthly2019-12-19 12:11
https://presheva.com/oppo-reno3-5g-shihet-ne-imazhet-reale/20%Monthly2019-12-19 12:09
https://presheva.com/mercedes-ka-nisur-ta-testoje-nje-cla-hibrid/20%Monthly2019-12-19 12:07
https://presheva.com/brenda-nje-kohe-edhe-corvette-mund-te-kthehet-ne-makine-qe-mbushet-me-rryme/20%Monthly2019-12-19 12:05
https://presheva.com/nese-muzika-ju-rreqeth-truri-juaj-eshte-i-vecante/20%Monthly2019-12-19 12:03
https://presheva.com/presidenti-i-kompanise-se-veturave-zbulon-planet-e-reja-te-guximshme-deri-ne-vitin-2022-te-gjitha-modelet-e-jeep-do-te-elektrifikohen/20%Monthly2019-12-19 11:59
https://presheva.com/murale-gezimi-pikturohen-ne-muret-e-entit-parashkollore-8-marsi-ne-presheve/20%Monthly2019-12-19 11:30
https://presheva.com/te-dielen-behen-kontrollime-falas-per-qytetaret-si-kontrollime-preventive-kardiologjike-ekg-dhe-shtypjen-e-gjakut/20%Monthly2019-12-19 11:19
https://presheva.com/be-kerkon-formimin-e-shpejte-te-institucioneve-lvv-e-ldk-ti-tejkalojne-sfidat-dhe-te-arrijne-konsensus/20%Monthly2019-12-19 11:15
https://presheva.com/me-shume-se-500-milione-euro-eshte-shuma-qe-agjentet-iu-kane-marre-klubeve-per-transferimi-ne-kete-vit/20%Monthly2019-12-19 11:14
https://presheva.com/ahmeti-personi-qe-u-gjet-i-vdekur-mbreme-ishte-inspektor-i-komunes-i-njejti-u-qellua-me-arme-zjarri/20%Monthly2019-12-19 11:11
https://presheva.com/qeveria-ka-ndryshuar-rregulloren-qytetaret-me-nuk-do-ta-paguajne-eko-taksen/20%Monthly2019-12-19 11:08
https://presheva.com/osmani-nese-deshton-formimi-i-institucioneve-vendi-shkon-serish-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-12-19 11:08
https://presheva.com/zyrtare-liverpooli-nenshkruan-me-takumi-minamoton/20%Monthly2019-12-19 11:05
https://presheva.com/australia-me-diten-e-saj-me-te-nxehte-ndonjehere-aq-nxehte-sa-nje-burre-pjeku-mish-ne-veturen-e-tij/20%Monthly2019-12-19 11:02
https://presheva.com/kater-shenjat-qe-tregojne-se-nje-grua-po-vuan-nga-depresioni-pas-lindjes/20%Monthly2019-12-19 11:00
https://presheva.com/dy-vende-ne-shtepi-ne-te-cilat-nuk-duhet-ti-mbani-lulet-gjate-dimrit/20%Monthly2019-12-19 10:49
https://presheva.com/naten-e-vitit-te-ri-vishu-e-frymezuar-prej-ketyre-damave/20%Monthly2019-12-19 10:47
https://presheva.com/menyrat-me-te-mira-per-te-clodhur-dhimbjen-e-kembeve-nga-takat/20%Monthly2019-12-19 10:45
https://presheva.com/pelerina-e-supermanit-shitet-per-193-mije-dollare-ne-ankand/20%Monthly2019-12-19 10:43
https://presheva.com/te-gjithe-po-flasin-per-kercimin-e-ronaldos-nga-ku-erdhi-goli-2-56-metra-eshte-arritur-gjatesia-ne-kercim/20%Monthly2019-12-19 10:34
https://presheva.com/pse-duhet-te-flesh-cdo-nate-me-nje-hudher-poshte-jastekut-nuk-eshte-paragjykim/20%Monthly2019-12-19 10:31
https://presheva.com/panik-gjate-fluturimit-nga-stambolli-ne-qipro-gruaja-pretendonte-se-eshte-terroriste-dhe-kercenonte-se-do-ta-hedh-ne-ere-aeroplanin/20%Monthly2019-12-19 10:29
https://presheva.com/jay-z-nervozohet-dhe-ia-merr-telefonin-personin-qe-po-xhironte-beyoncen-teksa-ajo-po-kercente/20%Monthly2019-12-19 10:27
https://presheva.com/momenti-kur-u-nderpre-el-clasico-nga-topat-e-hedhur-ne-fushe-regjia-i-largoi-kamerat-shkaku-i-pankartave-dhe-mesazheve-ne-topa/20%Monthly2019-12-19 10:25
https://presheva.com/messi-me-i-dalluari-barcelona-0-0-real-madrid-notat-e-lojtareve/20%Monthly2019-12-19 10:23
https://presheva.com/adoleshenti-me-gojen-me-te-madhe-futet-ne-librin-e-rekordeve-guiness/20%Monthly2019-12-19 10:19
https://presheva.com/arsyet-pse-ndiheni-te-lodhur-gjithe-kohen-nuk-kane-lidhje-me-ato-qe-mund-te-kishit-menduar/20%Monthly2019-12-19 09:27
https://presheva.com/adelina-ismaili-sjell-riperpunimin-e-kenges-amaneti-ne-bashkepunim-me-skerdin/20%Monthly2019-12-19 09:23
https://presheva.com/vdes-aktori-dhe-kengetari-me-fame-boterore-kenny-lynch/20%Monthly2019-12-19 09:17
https://presheva.com/liam-hemsworth-paditet-150-mije-dollare-per-postimin-e-nje-fotografie-ne-instagram/20%Monthly2019-12-19 09:09
https://presheva.com/fituesi-i-fundit-i-lotarise-mori-372-milione-dollare-ohio-vendi-ne-te-cilin-xhekpoti-po-konsiderohet-dicka-e-zakonshme/20%Monthly2019-12-19 09:05
https://presheva.com/nese-vuani-nga-prostata-beni-mire-tua-harroni-shijen-ketyre-ushqimeve/20%Monthly2019-12-19 09:01
https://presheva.com/vitamina-me-e-rendesishme-per-shendetin-mendor-prodhohet-ne-zorre-keto-jane-ushqimet-qe-nxisin-prodhimin-e-saj/20%Monthly2019-12-19 08:53
https://presheva.com/kater-kafe-ne-dite-ju-mbrojne-nga-diabeti/20%Monthly2019-12-19 08:50
https://presheva.com/hidhet-shorti-ne-efl-cup-vecohet-derbi-ne-mes-cityt-dhe-unitedit-ne-gjysmefinale/20%Monthly2019-12-19 08:41
https://presheva.com/mesuesi-shqiptar-per-rekordet-guines-550-mije-km-ne-kembe-13-mije-gazeta-te-arkivuara-2400-fjale-dhe/20%Monthly2019-12-19 08:07
https://presheva.com/valverde-eshte-normale-qe-kemi-vuajtur-ata-kane-skuader-te-madhe/20%Monthly2019-12-19 07:31
https://presheva.com/zidane-na-mungoi-vetem-goli-ky-eshte-futbolli/20%Monthly2019-12-19 07:28
https://presheva.com/gazetaret-e-shqiperise-ne-proteste-ligjin-antishpifje-e-quajne-ligj-diktature/20%Monthly2019-12-19 06:45
https://presheva.com/mustafa-nese-nuk-arrihet-koalicioni-me-lvv-ne-shkojme-ne-opozite/20%Monthly2019-12-19 06:39
https://presheva.com/kompania-preshevare-fluidi-zgjedhet-eksportuesi-i-vitit/20%Monthly2019-12-18 22:29
https://presheva.com/lajmet-18-12-2019/20%Monthly2019-12-18 18:14
https://presheva.com/rastet-sociale-ne-komunen-e-bujanocit-sa-vijne-e-shtohen-ne-2019-numri-arrine-ne-4498-persona/20%Monthly2019-12-18 16:44
https://presheva.com/ne-kongresin-nderkombetare-te-unionit-te-komuniteteve-muslimane-ne-ankara-pjesmarres-edhe-nga-presheva/20%Monthly2019-12-18 14:35
https://presheva.com/2020-ta-me-lajme-jo-te-mira-per-duhanpiresit-10-dinare-me-shtrenjt-per-pako/20%Monthly2019-12-18 12:54
https://presheva.com/taket-e-larta-nuk-jua-demtojne-vetem-kembet-por-edhe-tri-pjese-tjera-te-trupit/20%Monthly2019-12-18 12:16
https://presheva.com/hormoni-i-rritjes-tek-femijet-prodhohet-vetem-gjate-gjumit-kusht-nga-pediatrit-ti-vini-ne-krevat-para-kesaj-ore/20%Monthly2019-12-18 12:13
https://presheva.com/nese-i-vishni-keto-pantallona-kembet-do-tju-duken-me-te-holla-dhe-me-te-gjata/20%Monthly2019-12-18 12:12
https://presheva.com/perse-grimi-i-kalter-u-pershtatet-pikerisht-te-gjithave/20%Monthly2019-12-18 12:09
https://presheva.com/dermatologet-i-tregojne-tri-sekrete-per-ta-pasur-lekuren-me-te-shendetshme-se-asnjehere-me-pare/20%Monthly2019-12-18 12:08
https://presheva.com/wenger-mbeshtet-artetan-si-trajner-i-arsenalit-do-te-jem-tifoz-i-tij/20%Monthly2019-12-18 12:06
https://presheva.com/tahiri-pa-njohje-reciproke-ska-paqe-te-qendrueshme-do-te-kete-lufte/20%Monthly2019-12-18 12:04
https://presheva.com/tri-komplekset-me-te-keqija-femerore/20%Monthly2019-12-18 12:02
https://presheva.com/buffon-pritet-te-rinovoje-kontraten-me-juventusin/20%Monthly2019-12-18 11:59
https://presheva.com/mazda-nuk-pritet-ta-perdor-serish-dizajnin-e-mx-30/20%Monthly2019-12-18 11:57
https://presheva.com/cfare-vozisin-yjet-e-real-madridit-zidane-ramos-bale-modric-dhe-garda-e-te-rinjve-zgjodhen-veturat-e-reja/20%Monthly2019-12-18 11:54
https://presheva.com/rimac-c_two-me-1900-kuaj-fuqi-tregon-shkathtesine-e-mahnitshme-ne-rruge/20%Monthly2019-12-18 11:52
https://presheva.com/bunker-special-per-ta-mbajtur-te-sigurt-tesla-cybertruck/20%Monthly2019-12-18 11:50
https://presheva.com/linja-e-telefonave-huawei-p40-lansohet-ne-fillim-te-vitit-tjeter/20%Monthly2019-12-18 11:48
https://presheva.com/gjera-interesante-dhe-te-tjera-nga-koreja-e-jugut-qe-na-bejne-te-paketojme-gjerat-dhe-te-shkojme-atje/20%Monthly2019-12-18 11:46
https://presheva.com/valverde-futbolli-duhet-te-jete-force-bashkuese-el-clasico-do-te-jete-e-barabarte/20%Monthly2019-12-18 11:42
https://presheva.com/nis-protesta-para-kuvendit-te-shqiperise-kunder-paketes-antishpifje/20%Monthly2019-12-18 11:40
https://presheva.com/shefi-i-japan-airlines-shkon-ne-pune-me-autobus-dhe-merr-page-me-te-vogel-se-disa-prej-punetoreve-te-tij/20%Monthly2019-12-18 11:38
https://presheva.com/veseli-kurti-permes-syrit-te-popullit-po-tenton-ti-ike-deshtimit-per-te-krijuar-institucionet/20%Monthly2019-12-18 11:35
https://presheva.com/kurti-te-shohim-per-cfare-eshte-thirrur-mbledhja-e-keshillit-te-ldk-se-une-jam-i-gatshem-per-kryeminister/20%Monthly2019-12-18 11:33
https://presheva.com/nje-planet-pagezohet-me-emrin-arber-ndersa-nje-yll-merr-emrin-illyrian-u-vendos-nga-bashkimi-nderkombetar-i-astrofizikanteve/20%Monthly2019-12-18 11:02
https://presheva.com/pese-ushqimet-e-mbremjes-qe-ndihmojne-te-humbisni-peshe/20%Monthly2019-12-18 11:00
https://presheva.com/granit-rashiti-per-shtepine-e-shendetit-ne-presheve-ka-dhuruar-nje-aparat-profesional-per-pastrimin-e-rrobave-dhe-carshafeve/20%Monthly2019-12-18 10:57
https://presheva.com/publikohen-statistikat-javore-per-sherbimet-ne-shtepine-e-shendetit-presheva-ne-presheve/20%Monthly2019-12-18 10:50
https://presheva.com/lamtumire-rehatise-ne-tualet-guaskat-e-reja-do-tju-detyrojne-te-largoheni-pas-pese-minutash/20%Monthly2019-12-18 10:32
https://presheva.com/te-gjitha-problemet-qe-shkakton-soda-e-bukes-ne-aparatin-tretes-vetem-prish-ekuilibrin-e-gerryen-zorret/20%Monthly2019-12-18 10:30
https://presheva.com/si-eshte-e-mundur-qe-ne-moshen-66-vjecare-te-duket-aq-e-bukur-dhe-te-gjithe-pyesin-se-si-ia-arrin-ta-beje-kete/20%Monthly2019-12-18 10:27
https://presheva.com/mishi-i-qenit-shitet-per-qebape-pamjet-e-tmerrshme-nga-tregu-i-mishit-ne-vietnam-por-e-keqja-e-madhe-nuk-perfundon-me-kaq/20%Monthly2019-12-18 10:18
https://presheva.com/el-clasico-ne-numra-statistikat-golat-fitoret/20%Monthly2019-12-18 10:16
https://presheva.com/nasa-po-nderton-aeroplanin-supersonik-i-afte-te-fluturoje-me-shpejt-se-zeri-por-do-te-jete-teresisht-i-heshtur/20%Monthly2019-12-18 10:13
https://presheva.com/a-po-behet-posti-i-presidentit-pengese-e-pakalueshme-per-arritjen-e-koalicionit-lvv-ldk/20%Monthly2019-12-18 10:11
https://presheva.com/ldk-nuk-leshon-pe-hoti-nese-nuk-e-marrim-postin-e-presidentit-shkojme-ne-opozite/20%Monthly2019-12-18 10:08
https://presheva.com/vogelushja-thyen-rekordin-e-inteligjences-se-einstein-e-hawking-babai-tregon-se-kur-e-kuptuan-se-ajo-ishte-nje-gjeni/20%Monthly2019-12-18 10:06
https://presheva.com/behgjet-pacolli-ka-dorezuar-ne-prokurori-dosjet-per-krimet-e-luftes-dhe-gjenocidin-serb-ne-kosove/20%Monthly2019-12-18 10:03
https://presheva.com/takimi-engell-salihu-ne-kongresin-amerikan-ne-fokus-gjendja-e-shqiptareve-ne-medvegje/20%Monthly2019-12-18 10:01
https://presheva.com/dialogu-kosove-serbi-ndermjet-ndryshimeve-politike-dhe-zgjedhjeve-te-reja/20%Monthly2019-12-18 09:59
https://presheva.com/turqia-zhvendos-nje-xhami-600-vjecare-dhe-nuk-e-lejon-te-permbytet-nga-ujerat/20%Monthly2019-12-18 09:49
https://presheva.com/adnan-merovci-tregon-cfare-mendonte-ibrahim-rugova-per-albin-kurtin/20%Monthly2019-12-18 09:46
https://presheva.com/formacioni-me-i-mire-qe-e-ka-drejtuar-carlo-ancelotti-emra-te-medhenj-jashte-por-ne-te-ronaldo-e-kaka/20%Monthly2019-12-18 09:44
https://presheva.com/tete-mecet-e-boksit-qe-tifozet-duan-ti-shohin-ne-vitin-2020-super-perballjet-qe-priten-me-padurim/20%Monthly2019-12-18 09:39
https://presheva.com/publikohet-disa-nga-nominimet-e-oscars-2020-shuhen-shpresat-e-kosoves-per-tu-nominuar-ne-kategorine-e-filmit-nderkombetar/20%Monthly2019-12-18 09:37
https://presheva.com/zidane-barcelona-ka-messin-por-ne-kemi-armet-tona/20%Monthly2019-12-18 09:34
https://presheva.com/namik-luci-inxhinieri-nga-peja-qe-u-arrestua-per-atentat-ndaj-enver-hoxhes/20%Monthly2019-12-18 08:51
https://presheva.com/super-ushqimet-per-femra-konsumoni-keta-artikuj-per-ti-parandaluar-semundjet-e-ndryshme/20%Monthly2019-12-18 08:44
https://presheva.com/brenda-rezidences-luksoze-te-cristiano-ronaldos-qe-kushton-shtate-milione-euro/20%Monthly2019-12-18 08:41
https://presheva.com/opinion-me-arber-pajazitin-ne-krye-te-komunes-bujanoci-do-te-kete-perspektive-per-jete/20%Monthly2019-12-17 23:57
https://presheva.com/apn-bujanoc-reagon-lidhur-me-zhvillimet-e-fundit-ne-kksh/20%Monthly2019-12-17 21:43
https://presheva.com/lajmet-17-12-2019/20%Monthly2019-12-17 18:09
https://presheva.com/duket-sikur-po-fluturon-mbi-fshesen-me-bisht-befason-te-gjithe-me-mashtrimin-e-thjeshte-optik/20%Monthly2019-12-17 13:31
https://presheva.com/rrjedhin-specifikat-e-plota-te-tri-pajisjeve-te-reja-oneplus-8/20%Monthly2019-12-17 13:28
https://presheva.com/windows-phone-store-shuhet-sot-njofton-microsoft/20%Monthly2019-12-17 13:27
https://presheva.com/google-assistent-me-perditesimin-qe-mundeson-perkthim-ne-kohe-reale/20%Monthly2019-12-17 13:24
https://presheva.com/kujdes-nga-duplikimet-e-kartelave-per-hapjen-e-dyerve-ekziston-zgjidhja-per-kete-problem/20%Monthly2019-12-17 13:22
https://presheva.com/facebook-konsideron-se-fshehja-e-pelqimeve-sikur-ne-instagram-do-ti-beje-perdoruesit-te-postojne-me-shume/20%Monthly2019-12-17 13:05
https://presheva.com/untitled-goose-game-vjen-me-17-dhjetor-per-te-bere-tollovi-ne-ps4-dhe-xbox/20%Monthly2019-12-17 13:03
https://presheva.com/microsoft-eshte-duke-punuar-ne-mbi-100-dizajne-te-reja-ikonash/20%Monthly2019-12-17 13:01
https://presheva.com/messenger-me-temen-e-star-wars-perfshire-shenjat-dhe-efektet-e-realitetit-te-zmadhuar-2/20%Monthly2019-12-17 12:55
https://presheva.com/apple-ze-vendin-e-pare-ne-sektorin-e-pajisjeve-te-trupit-prin-me-apple-watch-dhe-airpods-pro/20%Monthly2019-12-17 12:51
https://presheva.com/facebook-shton-ne-portal-mundesine-e-sinkronizimit-te-buzeve-te-njejte-sikurse-te-tiktok/20%Monthly2019-12-17 12:49
https://presheva.com/samsung-ka-shitur-1-milion-galaxy-fold-perkunder-cmimit-prej-2000-dollaresh/20%Monthly2019-12-17 12:48
https://presheva.com/ferrari-elektrik-nuk-vjen-para-vitit-2025/20%Monthly2019-12-17 12:46
https://presheva.com/ibuprofeni-ose-naproxeni-mund-ta-zvogeloje-rrezikun-e-kancerit-te-gjirit-per-40-per-qind-aspirina-nuk-ndihmon/20%Monthly2019-12-17 12:44
https://presheva.com/farat-e-limonit-zgjidhja-per-dhimbjet-e-forta-te-kokes/20%Monthly2019-12-17 12:39
https://presheva.com/e-folmja-me-trup-supet-dhembin-per-shkak-te-halleve-nderkaq-fyti-per-shkak-te-kritikave/20%Monthly2019-12-17 12:37
https://presheva.com/theniet-me-te-fuqishme-nga-oscar-wilde/20%Monthly2019-12-17 12:35
https://presheva.com/origjina-e-babadimrit/20%Monthly2019-12-17 12:32
https://presheva.com/ka-shume-gjera-qe-mund-ti-mesoni-nga-kanakari-juaj-shtepiak/20%Monthly2019-12-17 12:25
https://presheva.com/e-verteton-shkenca-ecja-ne-shi-ju-ben-me-te-shendetshem/20%Monthly2019-12-17 12:23
https://presheva.com/femijet-autike-jane-te-afte-te-lexojne-shpirtin-e-njerezve-dhuntite-e-vecanta-i-bejne-keta-femije-unike/20%Monthly2019-12-17 12:20
https://presheva.com/messenger-me-temen-e-star-wars-perfshire-shenjat-dhe-efektet-e-realitetit-te-zmadhuar/20%Monthly2019-12-17 12:16
https://presheva.com/gjate-vitit-2019-ne-mbare-boten-jane-vrare-49-gazetare/20%Monthly2019-12-17 12:11
https://presheva.com/erdogani-kercenon-se-do-te-mbylle-baza-strategjike-per-ushtrine-amerikane/20%Monthly2019-12-17 12:10
https://presheva.com/shkup-punetoret-seksual-marshojne-kunder-dhunes-ndaj-tyre/20%Monthly2019-12-17 12:08
https://presheva.com/si-do-te-jete-ndarja-e-posteve-ministrore-nese-arrihet-marreveshja-lvv-ldk/20%Monthly2019-12-17 12:05
https://presheva.com/tesla-cybertruck-nuk-do-te-aprovohet-ne-evrope/20%Monthly2019-12-17 12:02
https://presheva.com/premiera-e-shfaqjes-per-femije-perrallat-prodhim-i-teatrit-te-qytetit-te-presheves-me-date-20-dhjetor-ne-presheve/20%Monthly2019-12-17 12:00
https://presheva.com/shperthim-ne-shtypshkronjen-ne-manastir-aty-ku-shtypen-materialet-zgjedhore/20%Monthly2019-12-17 11:39
https://presheva.com/vetevendosja-po-vjen-edhe-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-12-17 11:37
https://presheva.com/ky-eshte-shqiptari-qe-vrau-policin-malazez-fillimisht-u-tha-se-ishte-nga-kosova/20%Monthly2019-12-17 11:35
https://presheva.com/si-i-ka-sherbyer-miku-vuciqit-al-kaides-me-arme/20%Monthly2019-12-17 11:33
https://presheva.com/new-york-times-shqiperia-nje-nder-destinacionet-me-te-bukura-per-festat-e-fundvitit/20%Monthly2019-12-17 11:31
https://presheva.com/po-rikthehet-kafeneja-jone/20%Monthly2019-12-17 11:28
https://presheva.com/publikohet-radhitja-e-performancave-ne-festivalin-e-tvsh-se/20%Monthly2019-12-17 11:26
https://presheva.com/dua-lipa-publikon-videoklipin-e-kenges-future-nostalgia/20%Monthly2019-12-17 11:25
https://presheva.com/fytyrat-e-politikaneve-kosovare-dhe-fotografite-qesharake-ne-internet/20%Monthly2019-12-17 11:23
https://presheva.com/shqiptaret-i-ka-cmendur-mendjemadhesia-15-keshilla-te-mithat-frasherit-qe-tregojne-shqiptarin-e-vertete/20%Monthly2019-12-17 11:21
https://presheva.com/jetet-tona-nuk-na-perkasin-vetem-neve-ato-u-perkasin-te-gjithe-atyre-qe-deshperimisht-kane-nevoje-per-ne/20%Monthly2019-12-17 11:19
https://presheva.com/makina-e-rralle-naziste-per-kodime-shitet-ne-ankand-per-mbi-95000-euro/20%Monthly2019-12-17 11:16
https://presheva.com/zbulohet-nje-statuje-e-ngjashme-me-sfinksin/20%Monthly2019-12-17 11:13
https://presheva.com/john-frusciante-do-te-jete-perseri-kitarist-i-red-hot-chili-peppers/20%Monthly2019-12-17 11:11
https://presheva.com/kengetaret-shqiptare-ne-top-10-she-te-listes-se-billboardit/20%Monthly2019-12-17 11:08
https://presheva.com/yjet-flasin-per-traditat-e-festave-te-fundvitit/20%Monthly2019-12-17 11:06
https://presheva.com/cka-ka-qellu-ne-mesin-e-dhjete-restauranteve-me-te-mira-ne-new-york/20%Monthly2019-12-17 11:04
https://presheva.com/kenga-shqipe-per-femije-e-cila-ka-208-milion-klikime/20%Monthly2019-12-17 10:58
https://presheva.com/erza-muqolli-behet-pjese-e-fushates-per-mbrojtjen-e-te-drejtave-te-femijeve/20%Monthly2019-12-17 10:54
https://presheva.com/shfaqja-per-femije-endrra-e-perbashket-vazhdon-rrugetimin-ne-qytetin-e-beogradit-me-date-26-dhjetor/20%Monthly2019-12-17 10:51
https://presheva.com/ragmi-mustafa-nenshkrimi-i-marreveshjes-per-kalimin-kufitar-miratoc-llojan-eshte-vetem-1-3-e-vendimit-te-qeverise-serbe-te-vitit-2005/20%Monthly2019-12-17 10:44
https://presheva.com/truk-i-cili-ka-ngazellyer-miliona-njerez-si-ta-mbeshtillni-dhuraten-kur-nuk-keni-mjaft-leter-zbukuruese/20%Monthly2019-12-17 10:29
https://presheva.com/mos-i-beni-keto-kater-veprime-gjate-shtatzenise-mund-ti-demtoni-bebet/20%Monthly2019-12-17 10:27
https://presheva.com/shkoi-ne-banke-per-te-terhequr-para-mbeti-e-shokuar-me-ate-qe-pa-ne-xhirollogarine-e-saj-kishte-37-milione-dollare/20%Monthly2019-12-17 10:25
https://presheva.com/superkompjuteri-parashikon-rezultatet-e-cifteve-qe-dolen-nga-shorti-i-ligen-e-kampioneve-a-do-te-kualifikohen-liverpool-real-madrid-barcelona-dhe-juventus/20%Monthly2019-12-17 10:22
https://presheva.com/neymar-njerezit-nuk-me-njohin-une-gjithmone-do-ta-dua-messin-dhe-mbappe-mbetet-nje-talent-i-vecante/20%Monthly2019-12-17 10:17
https://presheva.com/muhaxheri-gjasat-te-mos-ndodhe-koalicioni-me-lvv-ne-jane-zero/20%Monthly2019-12-17 10:16
https://presheva.com/kurti-serbet-do-ta-kene-nje-minister-nuk-do-te-bejme-koalicion-me-listen-serbe/20%Monthly2019-12-17 10:14
https://presheva.com/uefa-e-denon-shqiperine-me-mijera-euro-per-vershellimin-e-himnit-te-frances-dhe-hedhjen-e-gjesendeve-ne-terren/20%Monthly2019-12-17 10:12
https://presheva.com/dizajnuan-fustanin-e-artistes-beyonce-stilistet-nga-kosova-kujta-dhe-meri-tregojne-se-si-erdhen-deri-te-bashkepunimi-me-yllin-boteror/20%Monthly2019-12-17 10:10
https://presheva.com/diplomati-holandez-permend-tre-emra-per-president-te-kosoves/20%Monthly2019-12-17 09:58
https://presheva.com/lajmet-16-12-2019/20%Monthly2019-12-17 09:56
https://presheva.com/raporti-i-ri-sugjeron-qe-galaxy-s11-dhe-s11-do-te-vijne-me-nga-pese-kamera/20%Monthly2019-12-17 09:54
https://presheva.com/basha-ligji-per-media-termet-ndaj-lirise-dhe-demorkacise/20%Monthly2019-12-17 09:52
https://presheva.com/barcelona-dhe-real-madridi-do-te-udhetojne-se-bashku-nga-hoteli-per-ne-camp-nou/20%Monthly2019-12-17 09:50
https://presheva.com/pacolli-ne-audience-te-papa-francesku-ne-vatikan/20%Monthly2019-12-17 09:48
https://presheva.com/kandidati-konsensual-per-president-te-ardhshem-te-kosoves-a-eshte-kjo-zgjidhja/20%Monthly2019-12-17 09:45
https://presheva.com/%e2%80%8b%e2%80%8bky-lloj-krimb-eshte-kafsha-me-e-zhurmshme-e-detit-edhe-me-shume-se-aeroplani/20%Monthly2019-12-17 09:43
https://presheva.com/nje-gjeni-nga-tirana-ka-goditur-boten-e-kardiologjise/20%Monthly2019-12-17 09:42
https://presheva.com/rita-ora-vazhdon-te-marre-vemendje-me-stilin-e-ri-te-flokeve/20%Monthly2019-12-17 08:37
https://presheva.com/3m-dieta-regjimi-ushqimor-qe-rekomandohet-nga-shkencetaret-per-menaxhimin-e-diabetit/20%Monthly2019-12-17 08:34
https://presheva.com/sa-jane-te-sinqerta-te-turpshme-dhe-te-rrenjosura-mendimet/20%Monthly2019-12-17 08:32
https://presheva.com/evertoni-mohon-zerat-se-ka-arritur-marreveshje-me-ancelottin/20%Monthly2019-12-17 08:31
https://presheva.com/agjenti-i-ronaldos-mendes-messi-nuk-e-ka-merituar-topin-e-arte-kete-vit/20%Monthly2019-12-17 08:29
https://presheva.com/denohet-me-vdekje-ish-presidenti-i-pakistanit/20%Monthly2019-12-17 08:26
https://presheva.com/perceptimi-i-qytetareve-ne-lidhje-me-politiken-nderkombetare-dhe-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-12-17 08:24
https://presheva.com/bashkia-e-tiranes-miraton-300-demshperblime-te-tjera-per-termetin-e-21-shtatorit/20%Monthly2019-12-17 08:23
https://presheva.com/ne-japoni-te-moshuarit-po-perdorin-nje-pajisje-speciale-qe-te-mund-te-vazhdojne-te-punojne-edhe-ne-pleqeri/20%Monthly2019-12-17 08:21
https://presheva.com/inteligjenca-artificiale-pritet-te-shkruaje-fundin-e-simfonise-se-paperfunduar-te-beethovenit/20%Monthly2019-12-17 08:18
https://presheva.com/porosia-nga-llojani-pas-20-viteve-shqiprim-arifi-me-meritori-per-hapjen-e-kufirit/20%Monthly2019-12-16 19:43
https://presheva.com/hapja-e-kufirit-moment-historik-per-shqiptaret-e-lugines/20%Monthly2019-12-16 19:36
https://presheva.com/perfundojne-zgjedhjet-neper-nendeget-e-apn-se-ne-presheve/20%Monthly2019-12-16 19:29
https://presheva.com/kryetari-i-komunes-se-bujanocit-shaip-kamberi-nenvelerson-partite-e-tije-te-ciles-i-prine-si-kryetar-partie-duke-e-llogaritur-si-formacionit-te-dyte/20%Monthly2019-12-16 19:22
https://presheva.com/apsolventi-nga-bujanoci-pushteti-lokal-qe-po-e-leme-pas-nuk-arriti-te-siguroje-as-kushtet-ekzistenciale-per-jete/20%Monthly2019-12-16 18:23
https://presheva.com/hapja-e-kufirit-miratoc-llojan-qytetaret-e-te-dyja-vendeve-qe-ballafaqohen-per-gati-20-vite/20%Monthly2019-12-16 15:43
https://presheva.com/nenshkruhet-mareveshja-per-hapjen-e-kufirit-miratoc-llojan-kryetari-arifi-permbush-premtimin/20%Monthly2019-12-16 15:28
https://presheva.com/albanian-excellence-u-ndau-21-femrave-te-suksesshme-cmimet-zonje-qe-ben-shqiptarine/20%Monthly2019-12-16 15:17
https://presheva.com/stacioni-shendetesore-ne-raince-gezon-ndertesen-e-re-me-kushte-optimale/20%Monthly2019-12-16 13:57
https://presheva.com/hapet-shkolla-qe-meson-djemte-te-bejne-pune-shtepie/20%Monthly2019-12-16 13:46
https://presheva.com/maqedoni-cmimet-e-derivateve-te-naftes-per-kete-jave/20%Monthly2019-12-16 13:43
https://presheva.com/identifikohen-vrasesit-e-policit-malazez-mediat-malazeze-raportuan-se-ishin-nga-kosova-dolen-te-jene-nga-shqiperia/20%Monthly2019-12-16 13:40
https://presheva.com/dua-te-shkoj-ne-hage-si-deshmitar-kunder-uck-se/20%Monthly2019-12-16 13:31
https://presheva.com/kane-filluar-punimet-tek-vendi-i-quajtur-ceshma-e-madhe-ne-presheve/20%Monthly2019-12-16 13:20
https://presheva.com/vuciqi-viziton-shqiperine-me-20-dhe-21-dhjetor/20%Monthly2019-12-16 13:15
https://presheva.com/dardan-molliqaj-tregon-pse-erdhi-ne-krye-te-psd-se/20%Monthly2019-12-16 13:13
https://presheva.com/bajrami-e-ldk-se-ka-nje-porosi-per-vv-ne-nuk-mund-ta-kushtezoni-ldk-ne-te-mos-e-propozoje-presidentin/20%Monthly2019-12-16 12:23
https://presheva.com/policia-malazeze-jep-detaje-per-vrasjen-e-policit-kufitar-ku-dyshohet-se-jane-te-perfshire-tre-shtetas-te-kosoves/20%Monthly2019-12-16 12:19
https://presheva.com/10-hajdutet-e-energjise-suaj-sipas-dalai-lama/20%Monthly2019-12-16 12:15
https://presheva.com/sezoni-dimeror-me-destinacione-shtese-nga-eurowings-i-dhe-wizz-air-i-nga-anp-adem-jashari/20%Monthly2019-12-16 12:12
https://presheva.com/berisha-te-rinjte-duhet-te-ngrihen-per-ta-larguar-ramen/20%Monthly2019-12-16 12:09
https://presheva.com/barcelona-ankohet-te-federata-spanjolle-kunder-var-it-ne-barazimin-ndaj-real-sociedadit/20%Monthly2019-12-16 11:55
https://presheva.com/krimet-e-luftes-nojkiq-kerkim-falja-eshte-e-mundshme/20%Monthly2019-12-16 11:46
https://presheva.com/krasniqi-gjykata-speciale-eshte-sui-generis-duhej-te-kundershtohej-me-kohe/20%Monthly2019-12-16 11:43
https://presheva.com/rashica-flet-pas-golit-ndaj-bayernit-dhe-inkurajon-shoket-e-skuadres-per-ndeshjet-e-fundit/20%Monthly2019-12-16 11:41
https://presheva.com/libri-origjinal-mbi-skenderbeun-ka-dale-ne-shitje-nezir-kraki-ngrit-fond-per-blerjen-e-kesaj-pasurie/20%Monthly2019-12-16 11:26
https://presheva.com/veshtiresohet-komunikacioni-per-shkak-te-mjegulles-asnje-aterrim-ne-aeroportin-e-shkupit/20%Monthly2019-12-16 11:23
https://presheva.com/deputetet-turke-protestuan-kunder-vrasjes-se-440-femrave-mbanin-ne-duar-imazhet-e-viktimave-te-dhunes-ne-familje/20%Monthly2019-12-16 11:20
https://presheva.com/fshati-shqiptar-besnik-me-boshnjake-qe-nuk-e-njohin-gjuhen-shqipe/20%Monthly2019-12-16 11:14
https://presheva.com/mosnjohja-e-diplomave-nga-serbia-mban-peng-te-rinjte-shqiptare-ne-lugine/20%Monthly2019-12-16 10:59
https://presheva.com/kerkohet-nga-edi-rama-anulimi-i-samitit-per-mini-shengenin/20%Monthly2019-12-16 09:50
https://presheva.com/koreografia-fantastike-e-tifozeve-te-milanit-ne-120-vjetorin-e-klubit-gjithmone-me-ju-120-vite-pasion/20%Monthly2019-12-16 09:48
https://presheva.com/danny-aiello-aktori-i-do-the-right-thing-vdes-ne-moshen-86-vjecare/20%Monthly2019-12-16 09:44
https://presheva.com/luftanija-me-e-madhe-ne-bote-qe-u-fundos-pas-20-minutave-te-udhetimit-te-pare-gati-400-vjet-me-vone-askush-nuk-e-di-pse/20%Monthly2019-12-16 09:36
https://presheva.com/shqiponja-i-kishte-bere-matjet-keq-ishin-peshkataret-qe-e-shpetuan-pasi-ishte-mberthyer-nga-oktapodi-gjigant/20%Monthly2019-12-16 09:34
https://presheva.com/disa-ushtrime-te-duhura-nese-keni-problem-me-shpine-dhe-kerdhokulla/20%Monthly2019-12-16 09:32
https://presheva.com/rita-ora-shkurton-floket-shfaqet-ndryshe-para-fansave-ne-imazhet-e-fundit/20%Monthly2019-12-16 09:29
https://presheva.com/perse-femija-i-dyte-eshte-gjithmone-me-i-komplikuar-se-i-pari/20%Monthly2019-12-16 09:24
https://presheva.com/deshironi-te-hani-shendetshem-ketu-jane-kater-rregullat-per-tu-respektuar/20%Monthly2019-12-16 09:22
https://presheva.com/pese-shenja-horoskopi-te-cilat-do-te-kene-me-se-shumti-fat-ne-vitin-2020/20%Monthly2019-12-16 09:19
https://presheva.com/hasan-avdyli-koleksionues-i-gjerave-te-vjetra-nga-vitet-e-70-ta/20%Monthly2019-12-16 09:16
https://presheva.com/lakra-e-kuqe-ska-te-krahasuar-me-te-gjelbren-vlerat-ushqyese-dhe-perfitimet-shendetesore/20%Monthly2019-12-16 09:14
https://presheva.com/ju-therin-kockat-nga-qumeshti-i-arte-deri-tek-piperi-disa-metoda-natyrale-qe-zbusin-dhimbjet-e-artikulacioneve/20%Monthly2019-12-16 09:08
https://presheva.com/a-duhet-te-hapet-dhurata-para-mysafireve-apo-jo/20%Monthly2019-12-16 09:05
https://presheva.com/u-mbajten-zgjedhjet-ne-bashkesine-islame-te-presheves/20%Monthly2019-12-16 10:53
https://presheva.com/sot-nenshkruhet-marreveshja-per-hapjen-e-vendkalimit-kufitar-llojan-miratoc/20%Monthly2019-12-16 08:40
https://presheva.com/levizja-per-reforma-mban-premtimet-ndaj-qytetarit-te-saj/20%Monthly2019-12-16 08:37
https://presheva.com/engel-perballe-sfides-se-forte-zgjedhore-shqiptaret-mblidhen-per-ta-mbeshtetur/20%Monthly2019-12-16 08:32
https://presheva.com/kontrolli-ne-kufi-nga-sot-ndalohet-bartja-e-pemeve-dhe-perimeve-ne-be-pa-certifikate-fitosanitare/20%Monthly2019-12-16 08:23
https://presheva.com/tre-kosovare-arrestohen-per-vrasjen-e-policit-kufitar-malazez/20%Monthly2019-12-16 06:45
https://presheva.com/ziadin-sela-fati-i-shqiptareve-vendoset-me-12-prill/20%Monthly2019-12-16 06:42
https://presheva.com/haziri-sot-arrihet-marreveshje-e-madhe-per-ndryshim-presidentin-e-propozon-ldk-ja/20%Monthly2019-12-14 12:13
https://presheva.com/vandalizem-ne-shkollen-fillore-ne-presheve-thyhet-dera-dhe-vjidhen-ditare-shkollore/20%Monthly2019-12-13 22:09
https://presheva.com/uniteti-apo-percarja-triumfi-per-zgjedhjet-parlamentare/20%Monthly2019-12-13 17:28
https://presheva.com/lajmet-13-12-2019/20%Monthly2019-12-13 17:28
https://presheva.com/ldk-optimiste-ne-koalicionin-me-vetevendosjen-insistojne-ne-marreveshje-te-balancuar/20%Monthly2019-12-13 13:57
https://presheva.com/ngjyra-qe-do-ta-shenoje-vitin-2020-nuanca-mbreterore-e-cila-krijon-siguri-ne-jete/20%Monthly2019-12-13 13:55
https://presheva.com/mbroni-gjunjet-ushtrime-te-cilat-do-te-pengojne-lendimet/20%Monthly2019-12-13 13:50
https://presheva.com/politikanja-britanike-ne-fushate-me-kembe-te-gabuar-kishte-mbathur-dy-kepuce-te-majta/20%Monthly2019-12-13 13:48
https://presheva.com/getinjo-ka-te-stampuar-ne-xhaketen-e-tij-emblemen-e-uck-se/20%Monthly2019-12-13 13:34
https://presheva.com/pagat-e-gjyqtareve-shkojne-ne-146000-din-mjekeve-rritje-per-10-arsimtareve-nente-dhe-infermiereve-15-tabela/20%Monthly2019-12-13 12:40
https://presheva.com/shqiprim-arifi-planifikimi-i-buxhetit-per-vitin-2020-do-te-jete-per-te-gjitha-institucionet-e-komunes-se-presheves/20%Monthly2019-12-13 12:26
https://presheva.com/bota-ka-kompanine-e-pare-me-vlere-2000000000000-dollare-dhe-ajo-nuk-ka-asnje-lidhje-me-teknologjine/20%Monthly2019-12-13 12:19
https://presheva.com/pas-trudeau-trump-nuk-ka-kursyer-fjale-te-renda-as-per-presidentin-francez-pas-qarkullimit-te-pamjeve-ku-ata-talleshin-me-presidentin-amerikan/20%Monthly2019-12-13 10:28
https://presheva.com/keta-jane-dhjete-mbrojtesit-me-te-vlefshem-ne-bote-liverpooli-mban-primatin/20%Monthly2019-12-13 10:27
https://presheva.com/i-mbijetuari-i-aushvicit-zbulon-ribashkimin-emocionues-ne-nju-jork-me-te-dashuren-e-tij-72-vjet-me-pas-tregon-se-si-ajo-e-shpetoi-pese-here/20%Monthly2019-12-13 10:25
https://presheva.com/anthony-joshua-zyrtarisht-urdherohet-qe-ta-mbroje-titullin-ne-wbo-kunder-oleksandr-usyk/20%Monthly2019-12-13 10:23
https://presheva.com/albin-kurti-nuk-mund-te-kete-ndryshim-te-kufijve-te-kosoves/20%Monthly2019-12-13 09:03
https://presheva.com/digjitalizimi-i-salles-se-kuvendit-mundeson-votimet-elektronike/20%Monthly2019-12-13 08:52
https://presheva.com/huawei-ngushton-hendekun-ndaj-samsung-ne-perpjekje-per-tu-bere-shitesi-me-i-madh-i-telefonave/20%Monthly2019-12-13 08:45
https://presheva.com/barcelona-ka-fituar-11-2-milione-euro-me-shume-se-real-madridi-nga-te-drejtat-televizive/20%Monthly2019-12-13 08:43
https://presheva.com/dite-e-rendesishme-ne-mbreterine-e-bashkuar-dua-dhe-rita-u-bejne-thirrje-qytetareve-britanike-qe-te-dalin-ne-zgjedhje-dhe-te-votojne/20%Monthly2019-12-13 08:42
https://presheva.com/autobusi-i-kolinda-grabar-kitaroviq-ben-aksident-me-nje-veture-presidentja-kroate-takon-shoferen-i-ofron-asaj-nje-veture-tjeter/20%Monthly2019-12-13 08:39
https://presheva.com/selimi-miroslav-lajcak-i-derguari-i-posacem-i-be-se-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-12-13 08:37
https://presheva.com/16-vjecari-nga-gjilani-e-gjen-pronarin-e-kuletes-me-mbi-1-mije-euro-ia-kthen-me-te-gjitha-parate/20%Monthly2019-12-13 08:36
https://presheva.com/formacioni-me-i-mire-i-fazes-se-grupeve-ne-ligen-e-kampioneve-ne-baze-te-statistikave/20%Monthly2019-12-13 07:34
https://presheva.com/angela-merkel-eshte-gruaja-me-e-fuqishme-ne-bote-sipas-revistes-forbes/20%Monthly2019-12-13 07:32
https://presheva.com/siparantum-pjese-e-projektit-global-resolution2020/20%Monthly2019-12-13 07:30
https://presheva.com/si-ta-kuptosh-per-30-sekonda-nese-ke-ose-jo-probleme-me-zemren/20%Monthly2019-12-13 07:27
https://presheva.com/top-restorantet-me-te-mira-ne-nju-jork-ne-mesin-e-tyre-edhe-ai-i-shqiptareve-cka-ka-qellu/20%Monthly2019-12-13 07:24
https://presheva.com/distria-krasniqi-fiton-medaljen-e-arte-ne-mastersin-e-kines/20%Monthly2019-12-13 07:23
https://presheva.com/a-ka-rrezik-per-shendetin-nxirja-e-frutave-lexoni-nese-duhen-ngrene-apo-jo/20%Monthly2019-12-13 07:21
https://presheva.com/vetem-15-minuta-ushtrime-ne-dite/20%Monthly2019-12-13 07:18
https://presheva.com/kufiri-miratoc-llojan-qeverite-obligojne-brenda-7-diteve-ministrine-e-brendshme-te-nenshkruajne-marreveshjet-dhe-te-fillon-procedura-e-ratifikimit/20%Monthly2019-12-12 19:42
https://presheva.com/pajaziti-a-po-e-pergatit-pvd-terenin-per-zgjedhjet-parlamentare/20%Monthly2019-12-12 16:10
https://presheva.com/dy-termete-te-fuqishme-brenda-20-minutave-ne-greqi/20%Monthly2019-12-12 10:24
https://presheva.com/kush-do-te-jete-kryeministri-i-ri-britanik/20%Monthly2019-12-12 10:20
https://presheva.com/victoria-beckham-betohet-per-kete-truk-bukurie-90-sekondash/20%Monthly2019-12-12 09:51
https://presheva.com/gruaja-qe-festoi-107-vjetorin-e-lindjes-tregon-sekretin-e-saj-per-nje-jete-te-gjate-nuk-u-martova-asnjehere/20%Monthly2019-12-12 09:48
https://presheva.com/mes-mijera-fansash-ne-koncertin-ne-arizone-fansat-shqiptaret-valvitin-flamurin-kombetar-per-bebe-rexhen/20%Monthly2019-12-12 09:46
https://presheva.com/burri-kalonte-shume-kohe-ne-kafene-gruaja-vendosi-te-ndermerrte-dicka-nderton-nje-te-tille-ne-kopshtin-e-shtepise-se-tyre/20%Monthly2019-12-12 09:42
https://presheva.com/myku-i-dollapeve-si-ta-eliminoni-dhe-si-te-zhdukni-eren-e-tmerrshme-te-rrobave/20%Monthly2019-12-12 09:23
https://presheva.com/tifozi-tenton-ta-perqafoje-dhe-te-beje-foto-ronaldo-inatoset-keq-me-te-pasi-ai-e-terheq-per-qafe/20%Monthly2019-12-12 09:21
https://presheva.com/meshkujt-te-cilet-nuk-jane-per-martese-si-te-mos-beni-zgjedhje-te-gabuar-martesore/20%Monthly2019-12-12 09:16
https://presheva.com/ky-eshte-hoteli-i-akullit-ku-te-gjithe-duan-te-shkojne-shkrin-ne-fund-te-dimrit/20%Monthly2019-12-12 09:12
https://presheva.com/ushtria-amerikane-planifikon-zbarkimin-me-te-madh-te-trupave-ne-evrope-ne-25-vitet-e-fundit/20%Monthly2019-12-12 09:10
https://presheva.com/nuk-ndalet-gjuriqi-akuzon-rende-zyrtare-ne-kosove-dhe-paralajmeron-trazira-e-konflikte/20%Monthly2019-12-12 09:08
https://presheva.com/be-ia-dhuron-250-deve-mauritanise-per-te-luftuar-xhihadistet-banoret-tallen-me-vendimin/20%Monthly2019-12-12 08:36
https://presheva.com/abraham-e-do-barcelonen-ne-fazen-e-eliminimit-direkt-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2019-12-12 08:35
https://presheva.com/ne-nje-fshat-ne-france-banoreve-u-ndalohet-te-vdesin-ne-dite-festash-dhe-fundjave/20%Monthly2019-12-12 08:33
https://presheva.com/coman-peson-lendim-te-rende-ne-ndeshjen-bayern-munich-tottenham/20%Monthly2019-12-12 08:32
https://presheva.com/nese-do-te-dobesohesh-pa-diete-dhe-pa-palester-bej-keto-pese-gjera/20%Monthly2019-12-12 08:29
https://presheva.com/mcgregor-mund-te-jete-nje-fitore-larg-rimecit-me-khabibin/20%Monthly2019-12-12 08:27
https://presheva.com/gjeniu-9-vjecar-nga-belgjika-largohet-nga-universiteti-shkak-data-e-diplomimit/20%Monthly2019-12-12 08:25
https://presheva.com/dua-lipa-tejet-e-dashuruar-me-anwarin-publikon-fotografi-duke-u-puthur-me-te/20%Monthly2019-12-12 08:23
https://presheva.com/perfundon-takimi-kurti-mustafa-nuk-ka-marreveshje/20%Monthly2019-12-12 08:21
https://presheva.com/thaci-e-quan-provokim-kerkesen-e-vuciqit-per-kompromis-pa-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2019-12-12 08:18
https://presheva.com/kryeministri-britanik-fshihet-ne-frigorifer-per-te-shmangur-intervisten-perdoruesit-e-rrjeteve-sociale-e-bejne-per-pese-pare/20%Monthly2019-12-12 08:16
https://presheva.com/ne-kufirin-e-presheves-kapet-shtetasi-grek-me-89-000-euro-te-pa-deklaruara/20%Monthly2019-12-11 23:03
https://presheva.com/sami-salihu-lr-rrugetim-me-sfida-por-rruge-e-drejt-dhe-e-sigurt/20%Monthly2019-12-11 20:17
https://presheva.com/ovl-e-ucpmb-se-falenderon-shh-te-lugines-se-presheves-qe-vepron-ne-zvicerr-per-kontributin-e-dhene/20%Monthly2019-12-11 19:47
https://presheva.com/regjistrimi-i-emrave-shqiptare-do-te-jete-ne-gjuhen-amtare/20%Monthly2019-12-11 19:36
https://presheva.com/bujanoc-para-shtepis-se-shendetit-vetura-aksidenton-nje-femije-rom/20%Monthly2019-12-11 14:31
https://presheva.com/infrastruktura-ne-komunitet-eshte-paresore-per-pushtetin-qe-drejtohet-nga-shqiprim-arifi/20%Monthly2019-12-11 13:11
https://presheva.com/semundjet-te-cilat-i-sherojne-mjalti-dhe-arrat-me-se-shumti-duhet-ti-hani-gjate-dimrit/20%Monthly2019-12-11 13:03
https://presheva.com/kim-kardashian-kete-here-e-veshur-pa-asnje-te-mete-modeli-me-i-popullarizuar-i-pantallonave-keshtu-bartet/20%Monthly2019-12-11 13:00
https://presheva.com/kurre-nuk-do-ta-qelloni-per-cilin-shpend-behet-fjale-vetem-kur-degjoni-tingullin/20%Monthly2019-12-11 12:58
https://presheva.com/e-dini-sa-shpesh-duhet-ti-lani-disa-pjese-te-rrobave-numrat-do-tju-befasojne/20%Monthly2019-12-11 12:56
https://presheva.com/kundershtaret-e-mundshem-te-barces-ne-fazen-e-eliminimit-direkt-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2019-12-11 12:48
https://presheva.com/ansu-fati-kopjon-lionel-messin-aksioni-i-barcelones-qe-kalon-permes-suarezit-dhe-nuk-mund-te-ndalet-nga-kundershtaret/20%Monthly2019-12-11 12:47
https://presheva.com/kater-ore-me-rame-lalen-publikohen-fotot-e-17-vjecarit-nen-rrenoja-te-gjithe-kane-dale-eshte-radha-jote/20%Monthly2019-12-11 12:43
https://presheva.com/dy-femra-nje-sheik-dhe-nje-udheheqes-suprem-njihuni-me-dhjete-drejtuesit-me-te-rinj-shteterore-ne-bote-sipas-moshes/20%Monthly2019-12-11 12:41
https://presheva.com/i-mituri-rremben-autobusin-ne-skenderaj-dhe-shkakton-aksident-tre-te-lenduar/20%Monthly2019-12-11 12:38
https://presheva.com/pashallic-nga-presheva-bujanoci-dhe-medvegja-kane-arritur-600-ankesa/20%Monthly2019-12-11 11:54
https://presheva.com/britney-vazhdon-ta-kerkoje-kujdestarine-per-djemte-e-saj/20%Monthly2019-12-11 11:24
https://presheva.com/avokati-tregon-me-sa-vite-burg-mund-te-denohet-vuciqi-pas-mohimit-te-masakres-se-recakut/20%Monthly2019-12-11 11:20
https://presheva.com/naci-kosovaret-donatoret-me-te-medhenj-vec-mergimtaret-ne-zvicer-brenda-24-oreve-dhuruan-mbi-1-milion-franga/20%Monthly2019-12-11 11:15
https://presheva.com/cka-ka-deklaruar-presidenti-serb-vuciq-per-idene-e-shkembimit-te-territoreve/20%Monthly2019-12-11 11:11
https://presheva.com/besnik-salihu-ka-dhuruar-donacioni-paisje-sportive-per-klubin-futbollistik-lugina/20%Monthly2019-12-11 10:38
https://presheva.com/veseli-ata-qe-vonuan-formimin-e-institucioneve-kur-ishin-opozite-po-e-bejne-te-njejten-edhe-tash/20%Monthly2019-12-11 10:33
https://presheva.com/valencia-dhe-chelsea-kualifikohen-tutje-eliminohet-ajaxi/20%Monthly2019-12-11 10:31
https://presheva.com/marotta-flet-per-lautaron-dhe-vidalin/20%Monthly2019-12-11 10:27
https://presheva.com/suedezja-fituese-e-nobelit-per-vitin-1988-kthen-cmimin-ne-shenje-proteste-ndaj-handke/20%Monthly2019-12-11 10:25
https://presheva.com/berlini-shpall-emergjencen-klimatike/20%Monthly2019-12-11 10:22
https://presheva.com/xhelal-svecla-flet-per-takimin-me-marko-gjuriqin-ishte-takim-pune-ua-thashe-ne-fytyre-se-masakra-e-recakut-nuk-ishte-trillim/20%Monthly2019-12-11 10:09
https://presheva.com/baseli-i-ka-gati-3-5-milione-per-edon-zhegroven/20%Monthly2019-12-11 10:02
https://presheva.com/vogelushja-qe-humbi-tre-anetaret-e-familjes-nga-termeti-bashkebisedon-me-ramen-i-kam-pare-ne-enderr/20%Monthly2019-12-11 09:51
https://presheva.com/bosi-i-kompanise-trullos-200-punetoret-e-tij-ua-jep-nga-nje-zarf-te-kuq-ne-te-cilet-ishin-shperndare-10-milione-dollare/20%Monthly2019-12-11 09:48
https://presheva.com/vuciq-uron-handken-per-cmimin-nobel-eshte-sikur-ta-kishte-fituar-dikush-prej-nesh/20%Monthly2019-12-11 09:42
https://presheva.com/i-pari-i-ovl-te-uck-asnje-befasi-nese-hashim-thaci-ftohet-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2019-12-11 09:29
https://presheva.com/peshkaqeni-nuk-i-beri-matjet-mire-e-pesoi-keq-derisa-tentoi-te-sulmonte-zhytesit-ne-kafaz/20%Monthly2019-12-11 09:27
https://presheva.com/protestat-kunder-ceremonise-se-cmimit-nobel-per-handke-ne-stokholm-nuk-mungonte-as-flamuri-shqiptar/20%Monthly2019-12-11 09:24
https://presheva.com/promovuesi-hearn-tregon-emrat-e-dy-kundershtareve-te-radhes-per-joshuan/20%Monthly2019-12-11 09:12
https://presheva.com/termeti-rrefimi-i-trishte-i-100-vjecarit-nga-kruja-nuk-e-kam-perjetuar-kurre-nje-gje-te-tille/20%Monthly2019-12-11 09:10
https://presheva.com/anija-e-mallrave-perplaset-me-vincin-gjigant-ne-nje-port-te-belgjikes-publikohen-pamjet-e-rrezimit-te-vincit/20%Monthly2019-12-11 09:08
https://presheva.com/mospajtimet-lvv-ldk-per-postin-e-presidentit-analistet-tregojne-formulen-e-marreveshjes/20%Monthly2019-12-11 09:05
https://presheva.com/krimet-serbe-ne-kosove-permes-fotografive/20%Monthly2019-12-11 08:18
https://presheva.com/erdogan-nuk-do-ta-pranoja-cmimin-nobel-ne-rast-se-do-te-me-jepej-nje-dite/20%Monthly2019-12-11 08:15
https://presheva.com/adn-ja-percakton-menyren-si-ju-e-perballoni-stresin/20%Monthly2019-12-11 08:11
https://presheva.com/eurodeputeti-austriak-zbulon-se-si-lindi-ne-austri-ideja-e-shkembimt-te-territoreve-mes-kosoves-dhe-serbise-video/20%Monthly2019-12-10 22:40
https://presheva.com/haradinaj-ne-ballkan-sduhet-te-thuhet-kurre-qe-smund-te-kete-lufte/20%Monthly2019-12-10 22:35
https://presheva.com/sulmohen-dhe-grabiten-migrantet-ne-hekurudhen-afer-fshatit-osllare-te-bujanocit/20%Monthly2019-12-10 15:32
https://presheva.com/pacolli-thote-se-do-ti-dorezoje-10-mije-faqe-material-per-krimet-e-luftes/20%Monthly2019-12-10 13:38
https://presheva.com/trupin-shoshe-raporti-i-autopsise-nxjerr-detajet-e-vrasjes-se-oliver-ivanoviqit/20%Monthly2019-12-10 13:36
https://presheva.com/shkenca-shikimi-i-filmave-horror-ju-djege-kalori-njesoj-sikurse-te-ecni-30-minuta/20%Monthly2019-12-10 13:33
https://presheva.com/gjuriq-fotografine-me-sveclen-e-ka-bere-pdk-ja-qellimi-i-tyre-eshte-konflikti-i-brendshem-politik/20%Monthly2019-12-10 13:30
https://presheva.com/meta-pyetet-ne-prokurorine-e-tiranes-per-dvoranin-rasti-eshte-tmerresisht-flagrant/20%Monthly2019-12-10 13:28
https://presheva.com/historia-e-qytetit-qe-per-60-sekonda-u-zhduk-nga-faqja-e-dheut-konsiderohet-si-katastrofa-me-e-madhe-vullkanike/20%Monthly2019-12-10 13:26
https://presheva.com/perfundon-intervistimi-i-kadri-veselit-ne-hage/20%Monthly2019-12-10 12:47
https://presheva.com/dita-nderkombetare-e-te-drejtave-te-njeriut/20%Monthly2019-12-10 12:45
https://presheva.com/thaci-ben-homazhe-ne-recak/20%Monthly2019-12-10 12:41
https://presheva.com/edhe-maqedonia-e-veriut-bojkoton-ceremonine-per-cmimin-nobel/20%Monthly2019-12-10 12:38
https://presheva.com/osmani-me-lufterat-kemi-mbaruar-na-duhet-gjuhe-e-perbashket/20%Monthly2019-12-10 12:35
https://presheva.com/shtepi-te-lira-per-popullin-e-thjeshte-projekti-i-qeverise-meksikane/20%Monthly2019-12-10 12:34
https://presheva.com/iphone-te-2020-mund-te-vijne-me-bateri-edhe-me-te-medha/20%Monthly2019-12-10 12:29
https://presheva.com/bujanoc-kamberi-ia-shuan-shpresat-bujqeve-te-bujanocit-per-kete-vit/20%Monthly2019-12-10 12:26
https://presheva.com/konceptet-vizuale-te-samsung-galaxy-a51-sugjerojne-kater-kamera-ne-pjesen-e-pasme/20%Monthly2019-12-10 11:55
https://presheva.com/receta-detoks-per-trup-te-shendetshem-dhe-lekure-rinore-ka-ne-baze-cajin/20%Monthly2019-12-10 11:48
https://presheva.com/receta-te-indianeve-per-te-kuruar-artritin-reumatoid/20%Monthly2019-12-10 11:46
https://presheva.com/si-ta-clironi-mendjen-nga-mendimet-negative/20%Monthly2019-12-10 11:45
https://presheva.com/kalaja-e-beratit-si-atraksion-turistik/20%Monthly2019-12-10 11:43
https://presheva.com/pas-dy-golave-te-shenuara-vedat-muriqi-futet-ne-formacionin-e-javes-ne-turqi/20%Monthly2019-12-10 11:39
https://presheva.com/anthony-joshua-zbulon-emrat-e-legjendave-prej-te-cileve-ka-mesuar-se-si-te-jete-me-i-miri/20%Monthly2019-12-10 11:34
https://presheva.com/me-deshiren-qe-te-ndjeke-te-gjithe-trendet-manekinia-duket-sikur-eshte-veshur-me-erresiren-e-dendur/20%Monthly2019-12-10 11:30
https://presheva.com/corrotica-do-te-jene-ne-fokus-te-investimeve-infrastrukturore-gjate-vitit-2020/20%Monthly2019-12-10 11:28
https://presheva.com/a-eshte-rrezik-nese-jeni-shtatzene-dhe-rrezoheni/20%Monthly2019-12-10 11:25
https://presheva.com/rrobat-mos-i-lani-ne-30-apo-40-grade-do-munde-te-jete-shume-e-rrezikshme-per-ju/20%Monthly2019-12-10 11:23
https://presheva.com/perse-ne-tualete-publike-gjenden-derrasat-ne-forme-te-germes-u/20%Monthly2019-12-10 11:20
https://presheva.com/mesoni-cfare-zbulon-forma-e-fundshpines-per-shendetin-tuaj/20%Monthly2019-12-10 11:18
https://presheva.com/amanpour-une-kam-qene-ne-srebrenice-te-gjithe-e-dime-se-kush-eshte-fajtori/20%Monthly2019-12-10 11:15
https://presheva.com/super-ushqime-qe-pastrojne-dhe-permiresojne-punen-e-melcise/20%Monthly2019-12-10 11:11
https://presheva.com/salihi-bujanoci-me-dy-kryetare-njeri-per-fb-tjetri-per-buxhet/20%Monthly2019-12-10 10:31
https://presheva.com/si-reaguan-te-burgosurit-teksa-qelite-lekundeshin-nga-termeti-i-26-nentorit/20%Monthly2019-12-10 10:17
https://presheva.com/agjentet-sekrete-ruse-po-i-perdorin-alpet-franceze-si-baze-per-te-planifikuar-goditjet-ndaj-vendeve-evropiane/20%Monthly2019-12-10 10:15
https://presheva.com/ne-nje-komune-te-zvicres-te-ardhurat-mesatare-jane-rritur-per-rreth-150-per-qind-nga-63000-ne-158000-franga/20%Monthly2019-12-10 10:11
https://presheva.com/kroacia-bashkohet-me-shqiperine-dhe-kosoven-bojkoton-ceremonine-e-ndarjes-se-nobelit-per-handken/20%Monthly2019-12-10 10:07
https://presheva.com/renditja-e-top-pese-boksiereve-ne-peshat-e-renda-ruiz-i-pesti-fury-i-dyti/20%Monthly2019-12-10 10:02
https://presheva.com/top-20-lojtaret-me-te-mire-ne-evrope-aktualisht/20%Monthly2019-12-10 10:00
https://presheva.com/gazeta-zvicerane-20-minuten-shkruan-per-sukseset-e-reperes-shqiptare-loredana-meriton-me-shume-se-kushdo-tjeter/20%Monthly2019-12-10 09:33
https://presheva.com/sylejman-kllokoqi-flet-per-masakren-e-recakut-nje-oficer-serb-ka-thene-jemi-fajtore-qe-nuk-i-kemi-larguar-kufomat/20%Monthly2019-12-10 09:29
https://presheva.com/publikohen-nominimet-per-golden-globes-kush-jane-filmat-me-te-mire-kete-vit/20%Monthly2019-12-10 09:24
https://presheva.com/mclaren-zbulon-modelin-me-te-fuqishem-te-serise-se-tij-sportive/20%Monthly2019-12-10 09:23
https://presheva.com/jennifer-lopez-nominohet-ne-golden-globes-per-rolin-e-saj-ne-filmin-hustlers/20%Monthly2019-12-10 09:21
https://presheva.com/kompania-qe-prodhon-monedha-per-140-vende-te-botes-paralajmeron-kolaps/20%Monthly2019-12-10 09:19
https://presheva.com/cristiano-ronaldo-pishman-qe-e-ka-lene-real-madridin-pasi-mendon-qe-do-ta-kishte-fituar-me-shume-here-topin-e-arte/20%Monthly2019-12-10 09:17
https://presheva.com/edhe-turqia-bojkoton-ceremonine-e-ndarjes-se-nobelit-per-handken/20%Monthly2019-12-10 09:15
https://presheva.com/ruiz-me-kritika-ndaj-stafit-te-tij-pas-humbjes-ndaj-joshuas-nuk-jam-stervitur-si-kampion/20%Monthly2019-12-10 09:14
https://presheva.com/bl-raince-iniciative-per-hapjen-e-nje-poste-tek-objekti-shum-funksional-dhe-hapja-e-nje-barnatore-tek-hapesira-e-ambulantes/20%Monthly2019-12-10 09:00
https://presheva.com/shtepia-e-shendetit-per-hire-te-transparences-publikon-raportet-e-punes-ne-periudhat-javore-dhe-mujore/20%Monthly2019-12-10 08:54
https://presheva.com/era-istrefi-rikthehet-ne-koncerte-per-ti-dale-ne-ndihme-shqiperise-pas-tragjedise/20%Monthly2019-12-10 08:49
https://presheva.com/messi-zyrtarisht-nuk-luan-ndaj-interit/20%Monthly2019-12-10 08:46
https://presheva.com/burri-qe-fitoi-jackpotin-105-milionesh-mban-premtimin-i-kthehet-punes-per-te-nderuar-klientet-e-tij/20%Monthly2019-12-10 08:44
https://presheva.com/efektet-e-ngrohjes-globale-ujevarat-victoria-ne-afrike-te-jugut-mbesin-vetem-gure/20%Monthly2019-12-10 08:42
https://presheva.com/shperthimi-i-vullkanit-ne-zelande-te-re-shembi-muret-turistet-e-pesuan-nga-temperaturat-e-larta-dhe-gazrat-toksike/20%Monthly2019-12-10 08:37
https://presheva.com/osmani-perderisa-kosova-kujton-viktimat-e-gjenocidit-be-e-shperblen-serbine/20%Monthly2019-12-10 08:32
https://presheva.com/kamera-e-bmw-si-nje-kuti-e-zeze-mban-regjistrime-ne-rast-te-aksidentit/20%Monthly2019-12-10 08:14
https://presheva.com/rugova-nuk-leshojme-pe-per-postin-e-presidentit/20%Monthly2019-12-10 07:51
https://presheva.com/studim-cfare-i-shqetesoi-me-shume-zviceranet-ne-2019-en/20%Monthly2019-12-10 06:49
https://presheva.com/ne-kete-komune-te-zvicres-te-ardhurat-mesatare-jane-158-000-franga/20%Monthly2019-12-10 06:47
https://presheva.com/shba-shton-ne-listen-e-zeze-edhe-9-persona-nga-serbia/20%Monthly2019-12-10 06:40
https://presheva.com/elvis-naci-i-kemi-gati-6-milione-euro-per-banesa-te-reja/20%Monthly2019-12-10 06:36
https://presheva.com/protesta-te-ashpra-anti-vuciq-tentohet-hyrja-brenda-parlamentit-ne-serbi-video/20%Monthly2019-12-09 23:38
https://presheva.com/lajmet-09-12-2019/20%Monthly2019-12-09 19:35
https://presheva.com/bujanoc-kamberi-ska-me-ambicie-per-kryetare-komune/20%Monthly2019-12-09 16:16
https://presheva.com/pajaziti-ky-pushtet-eshte-duke-punuar-qe-ta-ruajne-partnerin-e-koalicionit-stojanca-arsiqin/20%Monthly2019-12-09 14:45
https://presheva.com/arifi-pushteti-i-ashtuquajtur-per-shqiptaret-perfundimisht-vulosi-se-ky-mandat-ka-qene-per-serbet/20%Monthly2019-12-09 14:38
https://presheva.com/termet-i-forte-ne-itali/20%Monthly2019-12-09 12:58
https://presheva.com/arber-pajziti-transmetimet-live-te-seancave-te-kk-ne-bujanoc-transmetohen-pa-ze/20%Monthly2019-12-09 12:44
https://presheva.com/konstituimi-i-kuvendit-te-kosoves-nuk-eshte-i-varur-nga-marreveshja-lvv-ldk/20%Monthly2019-12-09 12:31
https://presheva.com/ish-ambasadori-hamiti-nderkombetaret-ende-si-denuan-deklaratat-e-vuciqit-per-recakun/20%Monthly2019-12-09 12:29
https://presheva.com/bujanoc-sadriu-po-ndodh-edhe-kjo-te-pushteti-me-shqiptaret-per-serbet/20%Monthly2019-12-09 16:38
https://presheva.com/banoret-ne-thumane-po-kerkojne-nen-germadha-gjera-e-dokumente-me-vlere/20%Monthly2019-12-09 12:28
https://presheva.com/po-te-bashkojme-fuqite-e-ngreme-shqiperine-ne-kembe-rama-publikon-fjalimin-e-presidentit-erdogan-te-perkthyer-ne-shqip/20%Monthly2019-12-09 12:26
https://presheva.com/zaev-me-kujdes-do-vendosim-per-ligjin-per-perdorimin-e-gjuheve/20%Monthly2019-12-09 12:22
https://presheva.com/pendarovski-ne-prag-te-anetaresimit-ne-nato-mund-te-presim-propagande-politike-dhe-lajme-te-rrejshme/20%Monthly2019-12-09 12:20
https://presheva.com/eksperimenti-me-njerez-i-mjekeve-naziste/20%Monthly2019-12-09 12:19
https://presheva.com/arkeologet-e-egjiptit-bejne-nje-zbulim-te-jashtezakonshem-pasi-era-e-fuqishme-ekspozoi-nje-mumje-te-fshehur/20%Monthly2019-12-09 12:18
https://presheva.com/dikush-e-hengri-bananen-e-ngjitur-ne-mur-si-pjese-e-vepres-artistike-qe-kushton-120000-dollare/20%Monthly2019-12-09 12:16
https://presheva.com/mergimtaret-preshevare-te-organizuar-dhurojne-ndihma-per-shqiperine-video/20%Monthly2019-12-09 12:02
https://presheva.com/xhemaledin-salihu-po-shkaterrohen-disa-objekte-fetare-ne-presheve/20%Monthly2019-12-09 11:51
https://presheva.com/np-moravica-shitesit-ambulant-duhet-te-shesin-mallin-tek-tregu-i-gjelbert/20%Monthly2019-12-09 11:16
https://presheva.com/nje-populli-qe-ja-keni-vjedhur-edhe-shpresen-pervec-tjerash-nuk-do-te-ju-lejojme-qe-tua-vjedhni-edhe-enderrat-arber-pajaziti/20%Monthly2019-12-09 11:12
https://presheva.com/nena-nuk-e-ka-problem-ti-dalloje-djemte-e-saj-binjak-qe-kane-ngjyra-te-ndryshme-lekure/20%Monthly2019-12-09 11:07
https://presheva.com/shkencetaret-kineze-perziejne-derrin-me-majmunin/20%Monthly2019-12-09 11:05
https://presheva.com/opsioni-i-facebookut-per-raportimin-e-fatkeqesive-natyrore-zgjerohet-edhe-ne-whatsapp/20%Monthly2019-12-09 10:30
https://presheva.com/largoni-te-gjitha-kabllot-e-padeshirueshem-qe-zene-hapesire-dhe-nuk-duken-mire/20%Monthly2019-12-09 10:25
https://presheva.com/snap-ka-krijuar-spectacle-te-reja-ne-bashkepunim-me-gucci/20%Monthly2019-12-09 10:23
https://presheva.com/shfaqen-fotot-e-para-te-oneplus-8-lite/20%Monthly2019-12-09 10:20
https://presheva.com/xiaomi-mi-note-10-me-kamere-108-megapixel-realizon-fotografi-shume-te-mira-dhe-nuk-kushton-shtrenjte/20%Monthly2019-12-09 10:13
https://presheva.com/duket-se-iphone-11-pro-eshte-duke-mbledhur-te-dhena-misterioze-lidhur-me-lokacionin/20%Monthly2019-12-09 10:10
https://presheva.com/google-maps-me-mundesine-qe-te-orientoje-perdoruesit-per-te-mos-hyre-ne-erresire/20%Monthly2019-12-09 10:04
https://presheva.com/instagrami-do-tju-ndaloje-perdorimin-personave-te-rinj-ne-moshe/20%Monthly2019-12-09 10:03
https://presheva.com/iphone-se-2-mund-te-jete-iphone-9-qe-asnjehere-nuk-u-lansua/20%Monthly2019-12-09 10:01
https://presheva.com/porsche-teston-fuqine-e-re-me-kater-motore-elektrike/20%Monthly2019-12-09 09:59
https://presheva.com/renault-shpallet-prodhuesi-i-vitit-2019-nga-top-gear-megane-rs-r-trophy-vetura-me-performancen-me-te-mire/20%Monthly2019-12-09 09:57
https://presheva.com/lincoln-mund-ti-largoje-disa-modele-dhe-te-fokusohet-ne-makinat-suv/20%Monthly2019-12-09 09:56
https://presheva.com/hapesirat-e-shf-prof-ibrahim-kelmendi-kishin-nevoje-urgjente-per-meremetim-dhe-rregullim-ne-baze-te-normativave-ligjore/20%Monthly2019-12-09 09:51
https://presheva.com/vaji-i-arrave-vetite-e-mrekullueshme-te-tij-ne-shendet-dhe-kozmetike/20%Monthly2019-12-09 09:46
https://presheva.com/i-injoroni-gjithmone-por-keto-kater-shenja-paralajmerojne-probleme-me-funksionimin-e-veshkave/20%Monthly2019-12-09 09:45
https://presheva.com/puna-ne-kopsht-dhe-ecja-jua-ule-meshkujve-pergjysme-rrezikun-per-kancer-ne-prostate/20%Monthly2019-12-09 09:43
https://presheva.com/dozat-e-vogla-te-aspirines-e-zvogelojne-rrezikun-e-kancerit/20%Monthly2019-12-09 09:41
https://presheva.com/horoskopi-kinez-i-lumturise-cfare-do-tju-sjelle-viti-2020/20%Monthly2019-12-09 09:38
https://presheva.com/10-karakteristikat-e-njerezve-te-suksesshem/20%Monthly2019-12-09 09:36
https://presheva.com/10-sekretet-qe-duhet-te-dini-per-ciftet-qe-kane-lidhje-te-gjata/20%Monthly2019-12-09 09:34
https://presheva.com/melania-trump-di-te-gjitha-rregullat-e-stilit-te-mire-kombinimi-i-ketyre-dy-ngjyrave-eshte-me-se-i-qelluar/20%Monthly2019-12-09 09:32
https://presheva.com/sa-here-ne-dite-duhet-ta-lani-fytyren/20%Monthly2019-12-09 09:30
https://presheva.com/joker-i-nominuar-ne-tri-kategori-ne-7th-critics/20%Monthly2019-12-09 09:29
https://presheva.com/kush-eshte-eneda-tarifa-njihuni-me-fituesen-e-festivalit-kenga-magjike/20%Monthly2019-12-09 09:27
https://presheva.com/humbja-nga-joshua-ia-ka-pamundesuar-ruizit-qe-te-perfitonte-dhjetera-miliona-dollare-ne-te-ardhmen/20%Monthly2019-12-09 09:23
https://presheva.com/davis-shkelqen-me-50-pike-lakers-mposhtin-edhe-minnesotan/20%Monthly2019-12-09 09:20
https://presheva.com/milani-ka-dy-oferta-per-bonaventuran/20%Monthly2019-12-09 09:17
https://presheva.com/alarmi-i-kuq-ne-serbi-per-shkak-te-mjegulles-probleme-ka-ne-tere-vendin-eshte-leshuar-apel-tek-qytetaret/20%Monthly2019-12-09 09:17
https://presheva.com/juventusi-nuk-heq-dore-nga-zaniolo/20%Monthly2019-12-09 09:16
https://presheva.com/shperthen-vullkani-ne-zelande-te-re-humbin-jeten-pese-persona/20%Monthly2019-12-09 09:05
https://presheva.com/vdes-ne-moshen-21-vjecare-reperi-juice-wrld-nga-nje-krize-trunore/20%Monthly2019-12-09 09:01
https://presheva.com/pesembedhjete-fotografi-qe-deshmojne-se-arnold-schwarzenegger-nuk-eshte-vetem-nje-yll-ai-eshte-nje-baba-i-mrekullueshem/20%Monthly2019-12-09 08:59
https://presheva.com/rita-ora-arrin-ne-promovimin-e-albumit-te-ri-te-liam-payne-ndersa-konfirmoi-romancen-me-rafferty-law/20%Monthly2019-12-09 08:56
https://presheva.com/uefa-i-ka-kerkuar-doreheqjen-agim-ademit/20%Monthly2019-12-09 08:53
https://presheva.com/studim-meshkujt-me-mjeker-pelqehen-me-shume/20%Monthly2019-12-09 08:52
https://presheva.com/rrezikoni-jeten-mos-flini-kurre-me-drite-gjumi-ndezur/20%Monthly2019-12-09 08:50
https://presheva.com/neser-publikohen-kenget-e-festivalit-te-tvsh-se-ja-disa-nga-kengetaret-qe-marrin-pjese/20%Monthly2019-12-09 08:48
https://presheva.com/tifozet-e-vardarit-sulmojne-kosovaret-dy-persona-te-plagosur/20%Monthly2019-12-09 08:46
https://presheva.com/nje-partner-qe-gerhet-mund-tju-shkurtoje-jeten/20%Monthly2019-12-09 08:45
https://presheva.com/edhe-shqiperia-bojkoton-ceremonine-e-ndarjes-se-nobelit-per-handken/20%Monthly2019-12-09 08:43
https://presheva.com/vetura-e-cila-u-vleresua-me-pese-yje-per-shkak-te-sigurise-se-saj/20%Monthly2019-12-09 08:41
https://presheva.com/rita-ora-arrin-shifra-marramendese-ne-degjimin-e-muzikes-se-saj/20%Monthly2019-12-09 08:39
https://presheva.com/pas-instagramit-edhe-facebook-fshine-pelqimet/20%Monthly2019-12-09 08:37
https://presheva.com/aston-martini-hap-fabrike-te-re-vetem-per-kete-arsye/20%Monthly2019-12-09 08:35
https://presheva.com/gare-ne-mes-mercedes-amg-a45-bmw-m2-dhe-audi-rs3-shikoni-se-kush-fiton/20%Monthly2019-12-09 08:34
https://presheva.com/origjina-e-fjales-shqiperi-dhe-pse-bota-na-quan-albania/20%Monthly2019-12-09 08:31
https://presheva.com/hyundai-ka-zbuluar-se-jane-36750-menyra-te-vozitjes/20%Monthly2019-12-09 08:28
https://presheva.com/komitet-sulmojne-me-thi-ka-dhe-shkopinj-shtetasit-e-kosoves/20%Monthly2019-12-09 06:41
https://presheva.com/zvarritja-e-qeverise-se-re-pengese-per-procesin-integrues-video/20%Monthly2019-12-09 06:37
https://presheva.com/eneda-tarifa-fiton-festivalin-kenga-magjike/20%Monthly2019-12-08 13:55
https://presheva.com/promovuesi-hearn-joshua-u-turperua-ne-qershor-por-eshte-kthyer-ai-eshte-mbreti/20%Monthly2019-12-08 13:49
https://presheva.com/joshua-ndihet-krenar-ne-postimin-e-fundit-dy-here-kampion-bote/20%Monthly2019-12-08 13:45
https://presheva.com/vuciq-e-mohoi-masakren-e-recakut-rama-i-pergjigjet-si-mund-te-mohohet-nje-krim-lufte-i-dokumentuar-mire/20%Monthly2019-12-08 13:30
https://presheva.com/ramush-haradinaj-vellain-enverin-ma-vrane-kur-isha-ne-hage-heshta-per-te-mos-nxitur-vellavrasje/20%Monthly2019-12-08 13:23
https://presheva.com/kurti-nese-nuk-ka-marreveshje-me-ldk-ne-shkojme-ne-zgjedhje-te-reja/20%Monthly2019-12-08 12:40
https://presheva.com/tetovari-ia-fal-bmw-halil-kastratit/20%Monthly2019-12-08 10:24
https://presheva.com/koha-per-popullin-shqiptar-ne-maqedoni-eshte-sot/20%Monthly2019-12-08 10:23
https://presheva.com/presidenca-shqiptare-reagon-ndaj-deklarates-se-vuciqit-gjaku-i-recakut-nuk-behet-uje/20%Monthly2019-12-07 17:14
https://presheva.com/%e2%80%8baksident-i-rende-ne-serbi-permbyset-autobusi-nga-maqedonia/20%Monthly2019-12-07 17:11
https://presheva.com/zaev-do-ta-rishikojme-ligjin-per-gjuhen-shqipe/20%Monthly2019-12-07 13:50
https://presheva.com/nena-dhe-grate-e-dy-vellezerve-nga-gjilani-qe-humben-jeten-ne-durres-rrefehen-per-here-te-pare/20%Monthly2019-12-07 10:05
https://presheva.com/perfitimet-e-maqedonise-se-veriut-nga-taksa-100-per-qind/20%Monthly2019-12-07 10:01
https://presheva.com/300-migrante-te-tjere-nga-veriu-i-serbise-u-transferuan-ne-presheve/20%Monthly2019-12-07 09:58
https://presheva.com/lajmet-06-12-2019/20%Monthly2019-12-07 08:05
https://presheva.com/ne-vendkalimin-kufitare-ne-presheve-konfiskohet-1-kg-kokaine/20%Monthly2019-12-06 16:20
https://presheva.com/kamione-me-ndihma-nga-tesina-e-zvicres-nisen-per-ne-prizren/20%Monthly2019-12-06 14:54
https://presheva.com/keshilli-komunal-miraton-rebalansin-e-buxhetit-te-komunes-se-presheves-per-vitin-2019/20%Monthly2019-12-06 12:53
https://presheva.com/shqiperia-merr-sot-presidencen-e-osbe-se/20%Monthly2019-12-06 12:34
https://presheva.com/cmenden-spanjollet-do-te-shpenzojne-15-milione-dollare-per-nje-peme-te-krishtlindjeve/20%Monthly2019-12-06 12:25
https://presheva.com/nasa-zbulon-detaje-te-papritura-per-diellin-keto-jane-ndryshime-dramatike/20%Monthly2019-12-06 12:21
https://presheva.com/qualcomm-njofton-platformen-e-pare-xr-me-5g-kombinon-disa-teknologji-te-realitetit-te-shtuar/20%Monthly2019-12-06 12:18
https://presheva.com/ford-ranger-mund-te-modifikohet-nepermjet-nje-sistemi-te-thjeshte-per-me-shume-kuaj-fuqi/20%Monthly2019-12-06 12:17
https://presheva.com/audi-a3-i-ri-nuk-pritet-te-kete-ndryshime-te-medha-ne-pjesen-e-jashtme/20%Monthly2019-12-06 12:14
https://presheva.com/tk-per-komunat-presheve-bujanoc-dhe-medvegje-shpalle-ftese-publike-per-transportin-e-nxenesve-te-shkollave-te-mesme/20%Monthly2019-12-06 11:18
https://presheva.com/ne-filmin-e-ri-me-james-bond-eshte-nje-aston-martin-me-arme-te-montuar-ne-pjesen-e-dritave/20%Monthly2019-12-06 11:12
https://presheva.com/imuniteti-i-fuqishem-beni-kete-miks-erezash-dhe-per-ju-nuk-do-te-kete-dimer/20%Monthly2019-12-06 11:03
https://presheva.com/miniere-lendesh-ushqyese-cfare-te-mirash-i-sjell-organizmit-ngrenia-e-nje-grushti-me-fara-luledielli/20%Monthly2019-12-06 10:56
https://presheva.com/personat-e-lindur-ne-dhjetor-jetojne-me-se-gjati/20%Monthly2019-12-06 10:52
https://presheva.com/rritja-e-nje-qeni-se-bashku-i-ben-ciftet-me-te-lumtur-dhe-me-te-forte/20%Monthly2019-12-06 10:49
https://presheva.com/ku-e-kane-burrat-zemren-sipas-shenjes-se-tyre-te-zodiakut/20%Monthly2019-12-06 10:47
https://presheva.com/pse-duhet-te-vraponi-gjate-dimrit/20%Monthly2019-12-06 10:44
https://presheva.com/ngjyra-qe-frymon-me-harmoni/20%Monthly2019-12-06 10:42
https://presheva.com/pionieret-e-kinematografise-dhe-filmat-me-te-mire-te-bere-nga-grate/20%Monthly2019-12-06 10:33
https://presheva.com/kur-komunistet-hyne-ne-shkoder-flamujt-jugosllave-valaviteshin-ne-cdo-rruge-jehonte-kenga-ide-druzhe-tito-preko-albanie/20%Monthly2019-12-06 10:31
https://presheva.com/shitet-vepra-e-gogenit/20%Monthly2019-12-06 10:29
https://presheva.com/jennifer-lopez-deshiron-femije-me-alex-rodriguez/20%Monthly2019-12-06 10:28
https://presheva.com/pogba-deshiron-largimin-nga-unitedi/20%Monthly2019-12-06 10:26
https://presheva.com/houston-rikthehet-te-fitoret-triumfon-ne-shtepine-e-kampionit/20%Monthly2019-12-06 10:24
https://presheva.com/joshua-vs-ruiz-jr-orari-parashikimi-dhe-cdo-gje-tjeter-qe-duhet-te-dini-rreth-ketij-dueli/20%Monthly2019-12-06 10:21
https://presheva.com/np-moravica-siguron-mjete-teknike-qe-mundesojne-mirembajtjen-hapesirave-publike/20%Monthly2019-12-06 10:17
https://presheva.com/bahtiri-mund-te-shkojme-ne-zgjedhje-por-mpb-ne-nuk-e-japim/20%Monthly2019-12-06 10:06
https://presheva.com/unitedi-ende-shpreson-te-nenshkruaje-me-eriksenin/20%Monthly2019-12-06 10:05
https://presheva.com/pengoni-shtangimin-dhe-dhembjen-e-shpines-keto-ushtrime-te-shtrirjes-do-tju-ndihmojne-ne-kete-drejtim/20%Monthly2019-12-06 10:03
https://presheva.com/vetem-per-me-te-guximshmit-ashensori-me-i-larte-ne-bote-varet-ne-shkemb/20%Monthly2019-12-06 10:00
https://presheva.com/si-te-ndaloni-kollen-tek-bebet-me-metoda-natyrale/20%Monthly2019-12-06 09:58
https://presheva.com/lotet-ishin-te-pashmangshem-rita-interpreton-mes-emocionesh-ne-nderim-te-aviciit-para-nje-audience-gjigante-ne-stokholm/20%Monthly2019-12-06 09:57
https://presheva.com/uji-i-hudhres-pastron-trupin-nga-bakteret-viruset-dhe-helmet-per-shtate-dite/20%Monthly2019-12-06 09:53
https://presheva.com/lendimet-e-vazhdueshme-te-real-madridi-16-lojtare-pesuan-29-lendime-situata-e-secilit/20%Monthly2019-12-06 09:50
https://presheva.com/allegri-po-behem-gati-per-sezonin-e-ardhshem/20%Monthly2019-12-06 09:48
https://presheva.com/autoritetet-polake-sekuestrojne-2-mije-kilograme-kokaine-ajo-kushton-afro-gjysme-miliarde-euro/20%Monthly2019-12-06 09:46
https://presheva.com/bien-instagram-dhe-facebook-ankesa-te-shumta-ne-te-gjithe-boten/20%Monthly2019-12-06 09:44
https://presheva.com/kamioni-me-fuqine-me-te-madhe-motorike-qe-ndonjehere-eshte-prodhuar-shitet-ne-ankand-per-13-2-milione-dollare/20%Monthly2019-12-06 09:39
https://presheva.com/haziri-nese-nuk-zgjidhet-edhe-ceshtja-e-presidentit-me-lvv-ne-ldk-shkon-ne-opozite/20%Monthly2019-12-06 09:36
https://presheva.com/cila-eshte-domethenia-e-palltos-se-verdhe-te-melania-trumpit-e-cila-mori-vemendjen-e-te-gjitheve/20%Monthly2019-12-06 09:34
https://presheva.com/lukaku-shperthen-ndaj-gazetes-italiane-pasi-keta-te-fundit-vendosen-nje-titull-racist-gjeja-me-idiote-qe-e-kame-pare/20%Monthly2019-12-06 09:31
https://presheva.com/brenda-rezidences-se-re-luksoze-te-ciftit-obama-ne-vlere-prej-11-75-milione-dollareve/20%Monthly2019-12-06 09:28
https://presheva.com/pas-denimit-te-todosijeviqit-kryetari-i-listes-serbe-i-ben-thirrje-serbeve-te-braktisin-te-gjitha-institucionet-e-kosoves/20%Monthly2019-12-06 09:25
https://presheva.com/thaci-i-reagon-vuciqit-lidhur-me-masakren-e-recakut-paqja-pajtimi-dhe-drejtesia-nuk-ndertohen-duke-mohuar-krimet/20%Monthly2019-12-06 09:24
https://presheva.com/xiaomi-prezanton-bicikleten-e-re-elektrike-te-palosshme-per-380-euro/20%Monthly2019-12-06 09:04
https://presheva.com/osmani-te-ndalen-fushatat-lincuese-presim-qe-lvv-te-na-ftoje-ne-takim/20%Monthly2019-12-06 09:01
https://presheva.com/deputeti-i-ldk-se-qe-po-paralajmeron-trazira-ne-kosove/20%Monthly2019-12-06 08:51
https://presheva.com/shaqiri-endrra-ime-eshte-te-fitoj-titullin-e-liges-premier-me-liverpoolin/20%Monthly2019-12-06 08:49
https://presheva.com/bujanoc-rebalansi-ia-qethe-parate-projekteve-ne-vendbanimet-shqiptare-per-rrugen-e-rakocit/20%Monthly2019-12-06 08:04
https://presheva.com/lajmet-05-12-2019/20%Monthly2019-12-05 19:15
https://presheva.com/vazhdimi-i-puneve-ne-furnizimin-me-uje-te-pijes-objekti-multifunksional-dhe-rrethimi-i-hapesires-shkollore-kerkesat-e-bl-norce-per-vitin-2020/20%Monthly2019-12-05 12:50
https://presheva.com/marko-gjuriq-reagon-per-denimin-e-serbit-i-cili-masakren-e-recakut-e-quajti-trillim-ne-te-gjithe-jemi-ivan-todosijeviq/20%Monthly2019-12-05 12:24
https://presheva.com/ne-kroaci-fillon-fushata-zgjedhore-per-president/20%Monthly2019-12-05 12:22
https://presheva.com/parlamenti-i-nxenesve-ne-shf-abdulla-krashnica-ne-miratoc-solidarizohen-me-familjet-e-prekura-nga-termet/20%Monthly2019-12-05 12:20
https://presheva.com/nje-burre-duke-ikur-nga-leopardi-dhe-disa-te-tjera-fotografite-me-te-mira-te-afp-se-qe-tregojne-ngjarjet-qe-formesuan-vitin-2019/20%Monthly2019-12-05 12:17
https://presheva.com/samiti-i-nato-s-kamerat-kapin-momentin-kur-merkel-i-tregon-grushtin-erdoganit/20%Monthly2019-12-05 12:13
https://presheva.com/haziri-nese-nuk-ndodh-koalicioni-me-lvv-ne-shkojme-ne-opozite/20%Monthly2019-12-05 12:12
https://presheva.com/vetura-e-pare-fluturuese-debuton-ne-majami-pritet-te-kushtoje-prej-599000-dollare/20%Monthly2019-12-05 12:10
https://presheva.com/cfare-deshiron-trump-nga-aleatet-e-nato-s/20%Monthly2019-12-05 12:09
https://presheva.com/cfare-i-ndodh-trurit-tuaj-kur-eshte-ftohte-sipas-eksperteve/20%Monthly2019-12-05 12:07
https://presheva.com/luana-pozon-e-veshur-me-tesha-kombetare-zot-i-kam-syte-e-lutjet-nga-ti-bekoje-shqiperine-e-shqiptaret/20%Monthly2019-12-05 12:05
https://presheva.com/dijetaret-terheqin-verejtjen-keto-gjashte-gjera-mos-ia-tregoni-askujt-ruani-si-sekret/20%Monthly2019-12-05 12:03
https://presheva.com/rita-ora-ne-lidhje-te-re-dashurie-me-aktorin-23-vjecar-rafferty-law-u-dashuruan-gjate-xhirimeve-te-filmit-twist/20%Monthly2019-12-05 12:01
https://presheva.com/rrobat-tuaja-perfshihen-nga-zjarri-ky-ushtar-ka-nje-menyre-te-habitshme-per-te-shuar-flaket/20%Monthly2019-12-05 11:55
https://presheva.com/meta-pas-takimit-me-kurtin-e-mustafen-kosova-i-ka-te-gjitha-mundesite-te-jete-nje-shembull-i-mireqeverisjes-ne-rajon/20%Monthly2019-12-05 11:53
https://presheva.com/shenohet-dita-nderkombetare-e-vullnetarizmit-2/20%Monthly2019-12-05 11:51
https://presheva.com/palmer-shba-kerkon-njohje-reciproke-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-12-05 11:50
https://presheva.com/televizioni-gjerman-tregon-shifrat-e-termetit-rindertimi-do-kushtoje-1-miliard-euro/20%Monthly2019-12-05 11:48
https://presheva.com/isa-qosja-ne-kohen-e-jugosllavise-entuziazmi-i-njerezve-per-te-bere-film-ka-qene-i-jashtezakonshem/20%Monthly2019-12-05 11:47
https://presheva.com/ka-perfunduar-asfalimi-i-rruges-vellezerit-frasheri-ne-lagjen-e-re-ne-presheve/20%Monthly2019-12-05 11:44
https://presheva.com/bujanoc-108-dite-bllokade/20%Monthly2019-12-05 11:34
https://presheva.com/sherbimi-i-trupit-koordinues-ka-ndare-300-bursa-per-nxenesit-e-shkollave-te-mesme-nga-presheva-bujanoci-dhe-medvegja/20%Monthly2019-12-05 10:34
https://presheva.com/kenga-magjike-mirepret-ne-skene-te-madhen-anna-oxa-artistja-jep-mesazh-te-fuqishem-per-shqiptaret/20%Monthly2019-12-05 09:05
https://presheva.com/me-shume-se-nje-ndeshje-futbolli-mediumi-britanik-me-reportazh-emocionues-per-sfiden-kosove-angli/20%Monthly2019-12-05 08:56
https://presheva.com/kusari-lila-ldk-te-mos-perdor-emrin-tim-jam-deputete-e-vetevendosjes-ligjerisht/20%Monthly2019-12-05 08:53
https://presheva.com/nje-kompani-ofron-130-mije-dollare-per-ata-qe-lejojne-qe-robotet-e-saj-te-vishen-me-fytyren-tuaj/20%Monthly2019-12-05 08:42
https://presheva.com/rrefimi-i-24-femrave-dhe-nje-mashkulli-per-dhunimet-seksuale-gjate-luftes-ne-kosove/20%Monthly2019-12-05 08:39
https://presheva.com/nje-qytetar-per-te-prekurit-nga-termeti-une-po-vdes-nga-kanceri-dhuroj-35-mije-euro-per-ata-qe-do-te-jetojne/20%Monthly2019-12-05 08:37
https://presheva.com/formimi-i-qeverise-se-re-keto-jane-afatet-kushtetuese/20%Monthly2019-12-05 08:34
https://presheva.com/palltoja-e-verdhe-e-melania-trump-mori-vemendjen-e-te-gjitheve-kushton-plot-5500-euro/20%Monthly2019-12-05 08:32
https://presheva.com/njihuni-me-celesin-e-bugatti-chiron-qe-kushton-hiq-me-pak-se-500-mije-euro/20%Monthly2019-12-05 08:23
https://presheva.com/nisma-akr-pd-te-gatshem-te-jene-pjese-e-qeverise/20%Monthly2019-12-05 08:21
https://presheva.com/e-mori-nga-autosalloni-per-ta-testuar-bleresi-shkaterron-porsche-n-qe-kushtonte-240-mije-euro/20%Monthly2019-12-05 08:19
https://presheva.com/njeriu-i-trete-me-i-pasur-ne-bote-planifikon-ta-bleje-milanin-guardiola-dhe-messi-mund-te-zbarkojne-ne-san-siro/20%Monthly2019-12-05 08:17
https://presheva.com/arabia-saudite-nderton-qytet-per-sportet-perendimore-kostoja-e-tij-kap-shumen-e-400-miliarde-funteve-fansave-do-tju-lejohen-konsumimi-i-alkoolit/20%Monthly2019-12-05 08:13
https://presheva.com/sa-do-te-fitojne-boksieret-andy-ruiz-jr-dhe-anthony-joshua-ne-duelin-e-7-dhjetorit/20%Monthly2019-12-05 08:11
https://presheva.com/topi-i-arte-dhjete-portieret-me-te-mire-ne-bote-te-votuar-per-trofeun-yashin/20%Monthly2019-12-05 08:09
https://presheva.com/si-te-shpenzoni-energjin-elektrike-gjate-dimrit/20%Monthly2019-12-04 16:30
https://presheva.com/gjendja-pas-termetit-ne-shqiperi-1670-femije-po-marrin-kujdes-psiko-social/20%Monthly2019-12-04 11:26
https://presheva.com/meta-dekoron-njesitet-e-kerkim-shpetimit-kosova-duhet-te-jete-krenare-per-forcat-e-sigurise/20%Monthly2019-12-04 11:21
https://presheva.com/haradinaj-te-bashkuar-ia-dolem-ta-tejkalojme-situaten-e-rende-pas-termetit/20%Monthly2019-12-04 10:40
https://presheva.com/kater-arsye-bindese-per-te-pire-cdo-dite-qumesht-bananesh/20%Monthly2019-12-04 10:36
https://presheva.com/cfare-eshte-unaza-e-zjarrit-nje-rrefim-per-vendin-ku-ndodhin-shumica-e-termeteve-dhe-ku-shtrihen-vullkanet-me-aktive-ne-toke/20%Monthly2019-12-04 10:34
https://presheva.com/haradinaj-me-edi-ramen-nuk-pajtohem-vetem-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2019-12-04 10:32
https://presheva.com/abdixhiku-konjufces-mosmarreveshjet-per-koalicion-nuk-zgjidhen-me-ofendime-ne-studio-televizive/20%Monthly2019-12-04 10:30
https://presheva.com/van-djik-vjen-me-leter-emocionuese-pas-ceremonise-per-topin-e-arte-ndryshon-mendimin-per-cristiano-ronaldon-duke-thene-si-ai-dhe-messi-jane-me-te-miret/20%Monthly2019-12-04 10:27
https://presheva.com/mourinho-nuk-jam-armiku-i-unitedit-por-do-te-shkoj-ne-old-trafford-per-ta-fituar-ndeshjen/20%Monthly2019-12-04 10:17
https://presheva.com/messi-me-nje-deklarate-qe-nuk-do-te-deshironin-ta-degjojne-tifozet-e-futbollit-pensionimi-po-afron/20%Monthly2019-12-04 10:15
https://presheva.com/vuante-nga-nje-sulm-paniku-pasagjeri-tenton-te-hape-deren-deshi-te-dilte-nga-aeroplani-ne-mes-te-qiellit/20%Monthly2019-12-04 10:13
https://presheva.com/robert-de-niro-ben-simbolin-e-shqiponjes-me-duar-me-blerim-destanin/20%Monthly2019-12-04 10:11
https://presheva.com/keta-pese-te-famshem-qe-ju-te-gjithe-i-njihni-rekomandojne-pese-librat-qe-u-ndryshuan-jeten/20%Monthly2019-12-04 10:09
https://presheva.com/u-perdoren-aeroplane-e-helikoptere-dhe-jo-vetem-detaje-te-operacionit-sekret-ku-nga-britania-per-ne-poloni-u-transportuan-shufra-ari-ne-vlere-prej-5-miliarde-dollare/20%Monthly2019-12-04 10:07
https://presheva.com/u-perurua-libri-me-poezi-i-poetit-avni-shaqiri-drite-lirie-neper-vargje/20%Monthly2019-12-04 10:04
https://presheva.com/nje-minute-heshtje-per-viktimat-e-termetit-ne-shqiperi-ne-bruksel/20%Monthly2019-12-04 09:57
https://presheva.com/mjeket-sjellin-zemren-e-vdekur-perseri-ne-jete/20%Monthly2019-12-04 09:54
https://presheva.com/tiktok-paditet-per-dergimin-e-te-dhenave-te-perdoruesve-amerikane-ne-kine-2/20%Monthly2019-12-04 09:50
https://presheva.com/be-kontrollon-perdorimin-e-te-dhenave-personale-nga-google-dhe-facebook/20%Monthly2019-12-04 09:46
https://presheva.com/antibiotiket-natyrale-kunder-semundjeve-te-dimrit/20%Monthly2019-12-04 09:44
https://presheva.com/mjeket-zbulojne-metoden-e-re-per-te-gjetur-shkakun-e-diarrese-brenda-1-ore/20%Monthly2019-12-04 09:41
https://presheva.com/njerez-qe-nuk-semuren-kurre-ja-gjashte-sekretet-qe-i-karakterizojne/20%Monthly2019-12-04 09:39
https://presheva.com/tri-ngjyra-ne-pasten-e-dhembeve-kane-nje-domethenie-dhe-jane-te-rendesishme/20%Monthly2019-12-04 09:36
https://presheva.com/george-washington-njeriu-qe-refuzoi-te-behej-sundimtar-i-shba-ve/20%Monthly2019-12-04 09:34
https://presheva.com/boronica-e-kuqe-fruti-qe-ju-ndihmon-kunder-peshes-se-tepert/20%Monthly2019-12-04 09:30
https://presheva.com/frozen-2-thyen-edhe-nje-rekord/20%Monthly2019-12-04 09:28
https://presheva.com/107-vjetori-i-ushtrise-shqiptare-meta-perkushtim-heroik-dhe-sakrifica-sublime-per-mbrojtjen-e-atdheut/20%Monthly2019-12-04 09:27
https://presheva.com/atletico-madridi-do-te-denohet-pasi-tifozet-e-tyre-ia-deshiruan-vdekjen-griezmannit/20%Monthly2019-12-04 09:25
https://presheva.com/rita-ora-shfaqet-perkrah-aktorit-rafferty-law-pas-largimit-nga-british-fashion-awards/20%Monthly2019-12-04 09:23
https://presheva.com/dw-kosova-i-bashkohet-sistemit-energjetik-te-shqiperise-vjen-reagimi-i-ashper-nga-beogradi/20%Monthly2019-12-04 09:21
https://presheva.com/perballon-termete-edhe-me-magnitude-9-keto-jane-sekretet-e-japonise/20%Monthly2019-12-04 09:18
https://presheva.com/testohet-ne-rumani-sistemi-qe-parashikon-termetet-kater-ore-para-se-te-regjistrohen/20%Monthly2019-12-04 09:16
https://presheva.com/tiktok-paditet-per-dergimin-e-te-dhenave-te-perdoruesve-amerikane-ne-kine/20%Monthly2019-12-04 09:13
https://presheva.com/apple-permbyll-blerjen-e-departamentit-te-modemeve-te-telefonave-te-intel/20%Monthly2019-12-04 09:09
https://presheva.com/festivali-i-reres-mbledh-ne-indi-artiste-nga-e-gjithe-bota-fotot-e-skulpturave-jane-mahnitese/20%Monthly2019-12-04 09:06
https://presheva.com/nasa-zbulon-fenomenin-e-cuditshem-madje-vdekjeprures-gjaku-i-astronauteve-mpikset-dhe-leviz-ne-drejtim-te-kundert/20%Monthly2019-12-04 09:02
https://presheva.com/gruaja-shtiret-si-e-semure-per-te-marre-nje-vend-me-te-madh-aeroplani-aterron-dhunshem/20%Monthly2019-12-04 08:59
https://presheva.com/%e2%80%8bbugatti-chiron-noire-vjen-me-cmim-prej-3-milione-euro/20%Monthly2019-12-04 08:52
https://presheva.com/hiper-vetura-e-mercedesit-ne-shitje-nga-viti-2021/20%Monthly2019-12-04 08:50
https://presheva.com/rrjedhin-fotografite-e-jaguar-f-type-te-ri/20%Monthly2019-12-04 08:48
https://presheva.com/audi-shfaq-shkathtesite-e-super-makines-rsq-e-tron-nepermjet-nje-filmi-te-animuar/20%Monthly2019-12-04 08:46
https://presheva.com/ford-range-raptor-modifikohet-qe-te-mund-te-beje-ndjekje-edhe-ne-terrene-te-veshtira/20%Monthly2019-12-04 08:44
https://presheva.com/garuan-me-makina-ne-tunel-detyrohet-te-dalin-para-gjykates-pasi-i-shperndane-pamjet-ne-internet/20%Monthly2019-12-04 08:37
https://presheva.com/gjashte-gjera-qe-ju-largojne-stresin-dhe-ju-sjellin-me-shume-lumturi-ne-prag-festash/20%Monthly2019-12-04 08:35
https://presheva.com/ilir-meta-sot-ne-kosove-dekoron-njesite-ushtarake-e-policore/20%Monthly2019-12-04 08:31
https://presheva.com/samiti-i-nato-s-momentet-e-perplasjes-ndermjet-trump-dhe-macron-ne-londer/20%Monthly2019-12-04 08:28
https://presheva.com/taksa-mbyll-shume-biznese-ne-lugine-te-presheves-video/20%Monthly2019-12-04 07:32
https://presheva.com/mediat-serbe-kokedhimbje-per-uefa-n-nese-kosova-kualifikohet-ne-euro-2020/20%Monthly2019-12-04 07:11
https://presheva.com/haradinaj-kosova-ne-kembe-per-30-minuta-per-termetin-ne-shqiperi-por-rama-nuk-me-hapi-telefonin/20%Monthly2019-12-04 07:06
https://presheva.com/perdorimi-i-forces-ne-konfliktet-e-armatosura-sipas-fese-islame/20%Monthly2019-12-04 07:00
https://presheva.com/furnizimi-me-i-mire-i-ujit-ne-presheve-me-mbeshtetjen-e-norvegjise/20%Monthly2019-12-04 06:57
https://presheva.com/3-dhjetori/20%Monthly2019-12-03 18:45
https://presheva.com/komuna-e-presheves-ndane-subvencione-per-zhvillimin-e-ndermarresise-se-grave-ne-kuader-te-projektit-inovacioni-ne-veper/20%Monthly2019-12-03 15:58
https://presheva.com/tragjedia-ne-familjen-lala-nipi-rrefen-momentet-e-tmerrit/20%Monthly2019-12-03 15:22
https://presheva.com/serwer-pres-qe-vuciq-te-mos-nderhyje-ne-procesin-qe-po-zhvillohet-per-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2019-12-03 15:18
https://presheva.com/nje-grua-u-gjet-pas-63-ditesh-ndersa-nje-vajze-katermuajshe-pas-tri-ditesh-kater-historite-mahnitese-te-njerezve-te-gjetur-te-gjalle-disa-dite-pas-termeteve/20%Monthly2019-12-03 15:14
https://presheva.com/luka-modric-me-fjale-te-medha-per-lionel-messin-eshte-prej-me-te-mireve-te-gjitha-koherave/20%Monthly2019-12-03 15:09
https://presheva.com/komuna-e-bujanocit-harron-3-dhjetorin-dite-nderkombetare-te-personave-me-aftesi-te-kufizuara/20%Monthly2019-12-03 15:07
https://presheva.com/paralajmerimi-i-fbi-televizoret-e-mencur-mund-tju-spiunojne/20%Monthly2019-12-03 15:07
https://presheva.com/corapet-menyra-me-e-mire-ti-vishni-kete-dimer/20%Monthly2019-12-03 15:03
https://presheva.com/ky-punetor-i-mcdonalds-ka-festuar-ditelindjen-e-92-te-dhe-as-qe-e-ka-ne-plan-te-dale-ne-pension/20%Monthly2019-12-03 15:00
https://presheva.com/steinmeier-viziton-nje-xhami-imami-shqiptar-i-perkthen-presidentit-gjerman-kuptimin-e-ezanit/20%Monthly2019-12-03 14:59
https://presheva.com/perfundon-ne-spital-gruaja-rrefen-se-si-i-kaloi-12-ditet-e-humbur-ne-nje-vend-te-larget-ne-australi/20%Monthly2019-12-03 14:57
https://presheva.com/cvetkovic-komuna-e-bujanocit-nuk-po-shfaq-interesim-per-zgjidhjen-e-problemit-te-mbeturinave/20%Monthly2019-12-03 14:49
https://presheva.com/peshonte-190-kilograme-humbi-118-por-tash-ka-nje-shqetesim-tjeter-te-madh/20%Monthly2019-12-03 14:21
https://presheva.com/qytetari-i-ankohet-rames-ma-kane-marre-gruan-pa-me-pyetur-e-kane-cuar-ne-golem/20%Monthly2019-12-03 14:18
https://presheva.com/ju-mund-te-keni-larguar-akullin-nga-xhami-i-vetures-suaj-gabimisht-ekspertet-shpjegojne-menyrat-e-duhura-per-ta-bere-nje-gje-te-tille/20%Monthly2019-12-03 14:08
https://presheva.com/cybertruck-i-tesla-do-te-shtohet-ne-formacionin-e-veturave-te-policise-se-dubait/20%Monthly2019-12-03 14:05
https://presheva.com/japin-doreheqje-dy-anetare-te-komitetit-te-nobelit-per-letersi-arsye-edhe-handke/20%Monthly2019-12-03 14:02
https://presheva.com/rama-basha-ti-beje-propozimet-ne-tavoline/20%Monthly2019-12-03 13:58
https://presheva.com/rreth-352-mije-ndertime-ne-kosove-nuk-e-kane-te-trajtuar-aspektin-sizmik/20%Monthly2019-12-03 13:51
https://presheva.com/qeni-u-shpetoi-jeten-por-nuk-i-pranojne-ne-hotel-me-te-rama-i-dergon-vete-ne-hotelin-tjeter/20%Monthly2019-12-03 13:49
https://presheva.com/ngaterroi-frenin-me-gazin-shihni-cfare-ndodhi-ne-katin-e-katert-te-nje-parkingu-ne-tajlande/20%Monthly2019-12-03 13:46
https://presheva.com/78-vjetori-i-formimit-te-qeverise-se-mustafa-krujes/20%Monthly2019-12-03 11:52
https://presheva.com/fethullah-gylen-ngushellon-popullin-shqiptar/20%Monthly2019-12-03 11:36
https://presheva.com/e-strehuara-nga-shqiperia-sjell-ne-jete-foshnjen-ne-spitalin-e-pejes/20%Monthly2019-12-03 11:21
https://presheva.com/basha-rames-kemi-vullnetin-te-ndajme-idete-me-kedo-qe-do-te-degjoje/20%Monthly2019-12-03 11:19
https://presheva.com/termet-ne-vlore/20%Monthly2019-12-03 11:16
https://presheva.com/vazhdojne-germimet-per-te-pagjeturit-familjaret-te-pakenaqur/20%Monthly2019-12-03 11:14
https://presheva.com/thaci-raportet-e-kosoves-me-be-ne-ne-nje-udhekryq-politik-dhe-historik/20%Monthly2019-12-03 10:59
https://presheva.com/ahmeti-ldk-i-eshte-imponuar-vv-se-ka-vendosur-70-te-programit-te-saj-ne-ate-qeverises/20%Monthly2019-12-03 10:57
https://presheva.com/kapet-escobari-domenikan-mbreti-i-kokaines-arrestohet-ne-kolumbi-shkaterrohet-rrjeti-i-tij-qe-mbulonte-tre-vende/20%Monthly2019-12-03 10:52
https://presheva.com/me-shume-se-nje-ton-kokaine-konfiskohet-ne-meksike-ishin-munduar-ta-transportojne-me-kamion-cisterne/20%Monthly2019-12-03 10:47
https://presheva.com/zelensky-mohon-se-ka-bere-pazare-me-trumpin/20%Monthly2019-12-03 10:45
https://presheva.com/ndryshimet-klimatike-tema-kryesore-ne-madrid-lideret-e-diplomatet-diskutojne-mes-vete-bota-me-afer-pikes-pa-kthim/20%Monthly2019-12-03 10:44
https://presheva.com/ekspertet-sa-me-i-forte-te-jete-termeti-aq-me-shume-zgjasin-goditjet-pasuese-mund-te-zgjasin-per-dite-te-tera-muaj-e-mbase-edhe-vite/20%Monthly2019-12-03 10:39
https://presheva.com/facebook-ka-lansuar-mjetin-e-ri-per-ruajtjen-e-fotove-dhe-videove/20%Monthly2019-12-03 10:37
https://presheva.com/huawei-nova-6-me-5g-shihet-ne-fotot-reale/20%Monthly2019-12-03 10:35
https://presheva.com/apple-mund-te-paketoj-airpod-se-bashku-me-iphone-e-2020/20%Monthly2019-12-03 10:32
https://presheva.com/bie-instagram-aplikacioni-nuk-funksionon-njerezit-ankohen-se-nuk-mund-te-postojne-foto/20%Monthly2019-12-03 10:31
https://presheva.com/whatsapp-mund-te-sjell-tiparin-e-fshirjes-automatike-te-mesazheve-te-ngjashem-me-ate-ne-snapchat/20%Monthly2019-12-03 10:29
https://presheva.com/me-rastin-e-dites-nderkombetare-te-personave-me-aftesi-te-kufizuara-shak-ka-organizuar-konference-permbyllese/20%Monthly2019-12-03 10:20
https://presheva.com/historia-e-shqiptareve-qe-e-mbrojten-sanxhakun-nga-cetniket/20%Monthly2019-12-03 10:16
https://presheva.com/esat-pashe-toptani-me-1913-nuk-e-besoj-krijimin-e-nje-shteti-shqiptar/20%Monthly2019-12-03 10:12
https://presheva.com/jean-brunhes-dhe-bisedat-me-fishten-e-toptanin-me-1913-2/20%Monthly2019-12-03 10:11
https://presheva.com/zaha-hadid-me-nje-veper-te-re-unike/20%Monthly2019-12-03 10:07
https://presheva.com/akull-e-capital-t-rikthehet-ne-youtube/20%Monthly2019-12-03 10:06
https://presheva.com/elinel-dhe-genc-prelvukaj-sjellin-kengen-e-re-bijt-e-shqipes/20%Monthly2019-12-03 10:04
https://presheva.com/bebe-rexha-shkruan-per-turbulencen-e-frikshme-qe-perjetoi-gjate-udhetimit-drejt-shqiperise/20%Monthly2019-12-03 10:02
https://presheva.com/dhurata-dora-bashkepunon-me-maitre-gims-per-kengen-e-re/20%Monthly2019-12-03 09:58
https://presheva.com/rita-ora-mori-vemendje-me-paraqitjen-atraktive-ne-british-fashion-awards-2019/20%Monthly2019-12-03 09:56
https://presheva.com/ne-zvicer-u-themelua-lidhja-qytetare-shqiptaro-zvicrrane-pjesmarres-edhe-nga-lugina/20%Monthly2019-12-03 09:52
https://presheva.com/albanian-excellence-me-mbremje-homazh-per-viktimat-e-termetit/20%Monthly2019-12-03 09:48
https://presheva.com/thaci-be-ta-permbushe-premtimin-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2019-12-03 09:45
https://presheva.com/no-time-to-die-publikohet-videoja-e-pare-per-filmin-perfundimtar-te-james-bond/20%Monthly2019-12-03 09:43
https://presheva.com/heronjte-e-shpetimit-u-nisen-per-te-ndihmuar-te-permbyturit-rrezohet-helikopteri-detajet-e-ngjarjes-ne-marseje-te-frances/20%Monthly2019-12-03 09:41
https://presheva.com/pas-arritjes-ne-shqiperi-bebe-rexha-zgjedh-nje-familje-shqiptare-per-tiu-rindertuar-shtepine/20%Monthly2019-12-03 09:38
https://presheva.com/arrestohet-nje-serbe-tek-ura-ne-mitrovice-kaloi-me-flamur-te-serbise/20%Monthly2019-12-03 09:36
https://presheva.com/shtyhet-per-10-dhjetor-intervista-e-kadri-veselit-ne-gjykaten-speciale/20%Monthly2019-12-03 09:34
https://presheva.com/nga-permbysjet-ne-france-humbin-jeten-gjashte-persona/20%Monthly2019-12-03 09:32
https://presheva.com/ermal-meta-angazhohet-per-ndertimin-e-shtepise-se-nje-prej-familjeve-te-prekura-nga-termeti/20%Monthly2019-12-03 09:30
https://presheva.com/stresi-i-fton-ata-qe-munden-ti-ndihmojne-nga-afer-familjet-qe-ndodhen-ne-momente-te-veshtira/20%Monthly2019-12-03 09:28
https://presheva.com/mario-dhuron-qaforen-e-pare-qe-ia-kishte-blere-vetes-per-te-prekurit-nga-termetet-ne-shqiperi/20%Monthly2019-12-03 09:24
https://presheva.com/kur-duhet-te-perdoret-margarina-per-lyerje-dhe-kur-ajo-per-embelsira-dallimi-eshte-i-madh/20%Monthly2019-12-03 08:24
https://presheva.com/sandrabullock-ne-pallton-me-te-popullarizuar-te-sezonit-te-gjithe-kane-kthyer-shikimin-nga-ajo/20%Monthly2019-12-03 08:20
https://presheva.com/vuciq-nuk-do-te-shkojme-drejte-rusise-por-be-se/20%Monthly2019-12-03 07:22
https://presheva.com/komuna-e-presheves-ka-shenuar-diten-nderkombetare-kunder-dhunes-ndaj-gruas/20%Monthly2019-12-02 17:15
https://presheva.com/bujanoc-sns-kerkon-qe-kk-te-debatoje-mbi-fotografine-e-sasha-arsiqit-me-mitraloz-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2019-12-02 13:40
https://presheva.com/milot-rashica-ia-dedikon-dy-golat-shqiperise-pas-termetit-shkaterrues/20%Monthly2019-12-02 13:36
https://presheva.com/united-nuk-e-ka-ne-plan-shkarkimin-e-solskjaer-madje-edhe-nese-mbesin-jashte-top-gjashtes/20%Monthly2019-12-02 13:32
https://presheva.com/deschamps-pas-shortit-jemi-ne-grupin-me-te-veshtire-por-duhet-ta-pranojme/20%Monthly2019-12-02 13:18
https://presheva.com/njihuni-me-nene-havane-plaken-qe-sheron-syte-e-njerezve-me-gjuhe/20%Monthly2019-12-02 12:54
https://presheva.com/tome-gashi-prokuroria-speciale-ende-pa-nje-vendim-per-rastin-dehari/20%Monthly2019-12-02 12:51
https://presheva.com/neymari-nuk-e-respekton-as-psg-ne-e-as-tifozet-petit-me-kritika-per-brazilianin/20%Monthly2019-12-02 12:48
https://presheva.com/zyrtari-serb-nje-dimer-i-nxehte-po-na-pret-me-kosoven/20%Monthly2019-12-02 12:46
https://presheva.com/verona-1-3-roma-nota-e-rrahmanit-dhe-lojtareve-te-tjere/20%Monthly2019-12-02 12:44
https://presheva.com/koci-i-reagon-kurtit-nuk-mund-ta-akuzosh-prokurorine-speciale-per-mos-gjykimin-e-krimineleve-serbe-ne-mungese/20%Monthly2019-12-02 12:41
https://presheva.com/prokuroria-speciale-i-reagon-albin-kurit-po-bejme-perpjekje-maksimale-ne-zbulimin-dhe-hetimin-e-krimeve-te-luftes/20%Monthly2019-12-02 12:36
https://presheva.com/kurti-deputetja-rexhepi-konfirmon-voten-per-qeverine-e-re/20%Monthly2019-12-02 12:31
https://presheva.com/kurti-fton-edhe-opoziten-ne-dialog-me-serbine-haradinaj-i-pergjigjet-pozitivisht/20%Monthly2019-12-02 12:28
https://presheva.com/haxhiu-reagon-ndaj-speciales-e-quan-arsyetim-te-mosveprimit-deklaraten-e-prokurorise-per-mosgjykimin-e-krimineleve-te-luftes/20%Monthly2019-12-02 12:25
https://presheva.com/rreth-30-persona-nga-kosova-dhurojne-gjak-ne-durres-bashkengjitet-edhe-ambasadori-nait-hasani/20%Monthly2019-12-02 12:23
https://presheva.com/ka-filluar-sistemi-i-ri-i-pageses-se-autostrades-presheve-beograd-nga-dje-kushton-1-460-dinare/20%Monthly2019-12-02 12:21
https://presheva.com/borrell-thote-se-per-te-nuk-paraqet-problem-fakti-qe-spanja-se-njeh-kosoven/20%Monthly2019-12-02 12:19
https://presheva.com/mesazhi-qe-nuk-shkoi-kurre-rrefimi-i-gruas-qe-i-vdiq-burri-ne-thumane/20%Monthly2019-12-02 12:17
https://presheva.com/ministri-cakaj-falenderon-fsk-ne-humanizem-i-larte-dhe-profesionalizem-mbreselenes/20%Monthly2019-12-02 12:14
https://presheva.com/rama-qeteson-te-strehuarit-ne-qendrat-sociale-nuk-ka-me-termet/20%Monthly2019-12-02 12:11
https://presheva.com/kurti-viziton-kampin-ne-prizren-ku-po-strehohen-te-prekurit-nga-termeti-kosova-kurre-nuk-e-le-vetem-shqiperine/20%Monthly2019-12-02 12:08
https://presheva.com/nissan-note-i-ri-do-te-kete-tri-pale-ulese/20%Monthly2019-12-02 11:43
https://presheva.com/termet-ne-malin-e-zi/20%Monthly2019-12-02 11:40
https://presheva.com/politika-amerikane-ndaj-serbise-nuk-ka-ndryshuar/20%Monthly2019-12-02 11:37
https://presheva.com/zbulohen-dy-tunele-pergjate-vijes-kufitare-hungari-serbi-emigrantet-i-kishin-perdorur-per-tu-futur-ilegalisht-ne-evrope/20%Monthly2019-12-02 11:34
https://presheva.com/keshilli-i-sigurise-kombetare-per-termetin-nxit-prokurorine-te-hetoje-pergjegjesit/20%Monthly2019-12-02 11:31
https://presheva.com/edi-rama-e-nis-diten-me-nje-citat-islam/20%Monthly2019-12-02 11:28
https://presheva.com/prokuroria-e-durresit-nis-hetimet-per-banesat-e-demtuara-nga-termeti/20%Monthly2019-12-02 11:26
https://presheva.com/dendias-vendimi-per-negociata-per-maqedonine-dhe-shqiperine-nuk-duhet-te-ngadalesohet/20%Monthly2019-12-02 11:23
https://presheva.com/pompeo-e-presim-maqedonine-e-veriut-si-anetare-e-30-te-e-nato-s/20%Monthly2019-12-02 11:19
https://presheva.com/detaje-te-sulmit-terrorist-ne-londer-heroi-vrapoi-per-ta-ndalur-sulmuesin-ai-e-theri-pese-here-me-thike/20%Monthly2019-12-02 11:10
https://presheva.com/dita-boterore-kunder-skllaverise-mbi-40-milione-njerez-jane-viktima-te-skllaverise-moderne/20%Monthly2019-12-02 11:07
https://presheva.com/vritet-djali-trevjecar-i-deputetit-ukrainas-sulmuesit-qelluan-me-arme-mbi-veture-e-pesoi-me-jete-vetem-vogelushi/20%Monthly2019-12-02 11:05
https://presheva.com/drejtues-te-pushtetit-lokal-bene-homazhe-ne-perkujtim-te-masakres-se-iseukaj/20%Monthly2019-12-02 11:00
https://presheva.com/i-pinte-7-esspreso-ne-dite-dhe-4-pako-duhan-6-fakte-per-presidentin-rugova/20%Monthly2019-12-02 10:55
https://presheva.com/nje-muze-tjeter-plackitet-ne-gjermani-kesaj-radhe-ai-i-policise-se-dikurshme-famekeqe-stasi/20%Monthly2019-12-02 10:52
https://presheva.com/me-shume-se-10000-njerez-u-evakuuan-ne-itali-pas-zbulimit-te-nje-bombe-te-luftes-se-dyte-boterore/20%Monthly2019-12-02 10:48
https://presheva.com/shkencetaret-thone-se-kane-gjetur-nje-vrime-te-zeze-qe-eshte-70-here-me-e-madhe-se-dielli/20%Monthly2019-12-02 10:45
https://presheva.com/inteligjenca-artificiale-do-te-parashikoje-se-ku-do-te-godase-rrufeja/20%Monthly2019-12-02 10:44
https://presheva.com/te-gjithe-perpiqen-ta-kalojne-sfiden-e-karriges-te-cilen-grate-e-kalojne-me-sukses-ndersa-burrat-nuk-munden-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-12-02 10:42
https://presheva.com/gjendet-kelyshi-i-ngrire-18000-vjet-me-pare/20%Monthly2019-12-02 10:39
https://presheva.com/nxenesi-12-vjecar-me-aftesi-te-mahnitshme-ne-trotinet-arriti-te-fitonte-titullin-e-kampionit-te-botes/20%Monthly2019-12-02 10:36
https://presheva.com/kali-i-policise-nuk-pranon-te-ngritet-per-pune-pa-pire-nje-filxhan-caj/20%Monthly2019-12-02 10:34
https://presheva.com/nuk-ndalen-lekundjet-e-tokes-e-radhes-4-2/20%Monthly2019-12-02 10:31
https://presheva.com/john-travolta-krenohet-qe-tema-muzikore-e-pulp-fiction-arrin-statusin-e-trefishte-platin/20%Monthly2019-12-02 10:29
https://presheva.com/bebe-rexha-para-nisjes-drejt-shqiperise-ndoshta-do-ti-ndertojme-dy-shtepi-dua-ti-ve-ne-duart-e-duhura-mjetet-e-grumbulluara/20%Monthly2019-12-02 10:25
https://presheva.com/jennifer-lopez-le-prapa-vitet-ne-reklamen-e-re-per-parfumin-e-saj/20%Monthly2019-12-02 10:22
https://presheva.com/elinel-te-henen-publikon-bijt-e-shqipes/20%Monthly2019-12-02 10:15
https://presheva.com/presidenti-i-brazilit-jair-bolsonaro-po-akuzon-leonardo-dicaprion-per-ndezjen-e-zjarreve-ne-amazone/20%Monthly2019-12-02 10:07
https://presheva.com/mustafa-per-danas-in-serb-ka-politikan-qe-nuk-i-duhen-as-prishtines-as-tiranes-as-beogradit-aq-me-pak-lugines/20%Monthly2019-12-02 10:07
https://presheva.com/rrefimi-i-nenes-se-freddie-mercuryt-per-ditet-e-fundit-te-jetes-se-tij-ai-nuk-i-kishte-treguar-asnjehere-per-semundjen/20%Monthly2019-12-02 10:08
https://presheva.com/dua-lipa-zbulon-titullin-e-albumit-permes-tatuazhit-te-ri-te-realizuar-ne-krahe/20%Monthly2019-12-02 10:01
https://presheva.com/njezet-njerezit-e-thjeshte-nga-perditshmeria-qe-kane-ngjashmeri-qesharake-me-personazhet-e-filmave-te-animuar/20%Monthly2019-12-02 09:58
https://presheva.com/laibach-serbet-te-kene-kujdes-nga-teprica-e-sheqerit-ne-kafe-nga-yndyra-e-gjakut-rakia-ne-koke/20%Monthly2019-12-02 09:55
https://presheva.com/populli-i-di-te-gjitha/20%Monthly2019-12-02 09:53
https://presheva.com/thenie-te-dritero-agollit-edhe-dhembet-zihen-me-gjuhen-dhe-bashke-rrine/20%Monthly2019-12-02 09:50
https://presheva.com/ann-christine-eek-permes-fotografise-sjell-jetesen-ne-kosoven-e-viteve-1970/20%Monthly2019-12-02 09:48
https://presheva.com/naim-frasheri-nje-koordinate-per-te-percaktuar-atdheun/20%Monthly2019-12-02 09:33
https://presheva.com/jean-brunhes-dhe-bisedat-me-fishten-e-toptanin-me-1913/20%Monthly2019-12-02 09:32
https://presheva.com/lasgush-poradeci-gjeniu-me-pilule-cianuri-ne-xhep/20%Monthly2019-12-02 09:30
https://presheva.com/atwood-per-feminizmin-dhe-keqkuptimet/20%Monthly2019-12-02 09:28
https://presheva.com/reportazh-nga-shqiperia-e-vitit-1968-nje-shtet-absurd-nje-komb-ne-skamje/20%Monthly2019-12-02 08:35
https://presheva.com/loti-nje-veper-qe-rrefen-pa-fjale/20%Monthly2019-12-02 08:33
https://presheva.com/shtatzenat-mund-te-stervitin-intensivisht-edhe-ne-tremujorin-e-trete/20%Monthly2019-12-02 08:30
https://presheva.com/numri-5-fsheh-sekretin-e-marteses-se-suksesshme-cka-i-lidh-njerezit-pergjithmone/20%Monthly2019-12-02 08:27
https://presheva.com/horoskopi-per-muajin-dhjetor-2019/20%Monthly2019-12-02 08:25
https://presheva.com/perse-ne-keto-momente-duhet-te-perqafohemi-sa-me-shume-keto-jane-perfitimet-e-ketij-gjesti-shprehes/20%Monthly2019-12-02 08:17
https://presheva.com/theniet-me-epike-nga-personazhi-i-serialit-house-of-cards-te-cilat-do-tju-motivojne/20%Monthly2019-12-02 08:15
https://presheva.com/dale-carnegie-me-thenie-motivuese-qe-ju-nxisin-ta-shijoni-jeten-ne-maksimum/20%Monthly2019-12-02 08:11
https://presheva.com/si-ti-mbani-shpenzimet-ne-nivel-te-njejte-edhe-kur-energjia-elektrike-shtrenjtohet/20%Monthly2019-12-02 08:08
https://presheva.com/asnje-celular-dhe-asnje-shkrim-ne-twitter-si-u-mbajt-i-fshehte-udhetimi-i-presidentit-trump-ne-afganistan/20%Monthly2019-12-02 08:06
https://presheva.com/pse-kroatet-i-duan-shqiptaret-cfare-kontribuan-per-kroacine/20%Monthly2019-12-02 06:42
https://presheva.com/lazim-destani-dhuroi-3-milion-euro-per-shqiperine-dhe-nuk-e-beri-publike-2/20%Monthly2019-12-02 06:36
https://presheva.com/rashica-ka-shenuar-dy-gola-ne-fitoren-e-werderit/20%Monthly2019-12-01 21:00
https://presheva.com/vdes-edhe-nje-tjeter-anetar-i-familjes-lala-shkon-ne-52-numri-i-viktimave-nga-termeti/20%Monthly2019-12-01 20:57
https://presheva.com/ne-bujanoc-strehohet-familja-e-pare-nga-shqiperia-e-prekur-nga-termeti/20%Monthly2019-12-01 19:04
https://presheva.com/merkel-leter-rames-gjermania-mbeshtetje-ne-keto-momente-te-veshtira/20%Monthly2019-12-01 16:46
https://presheva.com/festohet-250-vjetori-i-lindjes-se-ludwig-van-beethoven-it/20%Monthly2019-12-01 16:44
https://presheva.com/der-leyen-telefonate-me-ramen-be-ne-shqiperi-per-monitorimin-e-situates/20%Monthly2019-12-01 16:40
https://presheva.com/vazhdon-shperfillja-dhe-keqperdorimi-i-emrit-te-bekim-fehmiut/20%Monthly2019-12-01 16:36
https://presheva.com/dhoma-e-tregtise-se-serbise-mbledh-fonde-per-termetin/20%Monthly2019-12-01 16:31
https://presheva.com/fillojne-pergatitjet-per-banesat-qe-turqia-do-te-ndertoje-ne-shqiperi/20%Monthly2019-12-01 15:41
https://presheva.com/prekese-ky-femije-nga-gjakova-dhuron-te-gjitha-lodrat-per-femijet-ne-shqiperi/20%Monthly2019-12-01 15:23
https://presheva.com/deutsche-welle-reportazh-per-tragjedine-me-51-te-vdekur-pas-termetit-abuzuesit-me-ndertimet-para-drejtesise/20%Monthly2019-12-01 15:21
https://presheva.com/meta-therret-keshillin-e-sigurise-kombetare/20%Monthly2019-12-01 15:16
https://presheva.com/arkitekti-serb-ndertesat-e-shembura-ne-shqiperi-per-faj-te-inxhiniereve-blini-telefona-te-shtrenjte-e-kurseni-per-shtepite/20%Monthly2019-12-01 15:09
https://presheva.com/per-shtepine-e-shendetit-eshte-siguruar-nje-aspirator-dhe-nje-otoskop-mobil/20%Monthly2019-12-01 13:14
https://presheva.com/ndriqohet-me-ngjyrat-kuq-e-zi-cn-tower-ne-toronto/20%Monthly2019-12-01 13:08
https://presheva.com/personat-qe-lexojne-libra-jane-me-te-sjellshem-dhe-me-zemergjere/20%Monthly2019-12-01 13:00
https://presheva.com/rama-cakaj-eshte-hija-ime/20%Monthly2019-12-01 12:58
https://presheva.com/cnn-plaga-e-hapur-prej-termetit-po-laget-nga-shiu/20%Monthly2019-12-01 12:53
https://presheva.com/gazetari-i-njohur-grek-sot-jemi-te-gjithe-shqiptare-nuk-ka-kufij-ne-dhimbje/20%Monthly2019-12-01 12:50
https://presheva.com/doli-i-gjalle-nga-rrenojat-e-termetit-klajdi-qato-mendova-se-i-humba-shpresat/20%Monthly2019-12-01 12:47
https://presheva.com/rama-surprizon-dy-vogelushet-qe-u-hodhen-nga-kati-i-trete-dhe-peste-i-pallatit-heronjte-do-ti-marr-ne-shtepine-time/20%Monthly2019-12-01 12:43
https://presheva.com/tifozet-greke-me-flamurin-shqiptar-lutemi-per-shqiperine/20%Monthly2019-12-01 12:33
https://presheva.com/kamberi-per-rrugen-e-muho-zarbince-jane-lidhur-ne-fjalen-time-te-fushates-parazgjedhore-se-nuk-do-ti-marrim-parate-e-grumbulluara/20%Monthly2019-12-01 12:30
https://presheva.com/ermioni-popa-se-braktis-banesen-pas-termetit-shtepine-ma-ka-marre-kusheriri-i-edi-rames-nuk-dal/20%Monthly2019-12-01 12:26
https://presheva.com/lazim-destani-dhuroi-3-milion-euro-per-shqiperine-dhe-nuk-e-beri-publike/20%Monthly2019-12-01 12:23
https://presheva.com/mediet-gjermane-frizeri-i-peste-me-i-mire-ne-bote-grumbullon-fonde-per-shqiperine/20%Monthly2019-12-01 12:20
https://presheva.com/bujanoc-sistemi-elektronik-me-vlere-me-shume-se-4-milion-pas-4-muajve/20%Monthly2019-12-01 10:22
https://presheva.com/ministrja-shahini-thirrje-te-gjithe-kosovareve-te-behen-pjese-e-ekipeve-vullnetare/20%Monthly2019-12-01 09:22
https://presheva.com/jep-doreheqjen-kryetarja-e-bashkise-durres-valbona-sako/20%Monthly2019-12-01 09:20