XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/np-moravica-informon-qytetaret-se-pershkak-te-ndrrimit-te-pompave-shtytese-ka-pas-nderprerje-te-furnizimit-me-uje/20%Monthly2020-01-31 14:15
https://presheva.com/fotografia-me-e-detajuar-e-diellit-qe-eshte-bere-deri-me-tani/20%Monthly2020-01-31 13:43
https://presheva.com/polaket-ndertojne-labirintin-me-te-madh-ne-bote-nga-bora-u-jane-dashur-nje-muaj-ti-perfundojne-punimet-duket-si-ne-perralla/20%Monthly2020-01-31 13:39
https://presheva.com/kinezet-po-perdorin-fruta-shishe-te-plastikes-jeleke-dhe-gjera-tjera-si-maska-per-fytyren-kunder-coronavirusit/20%Monthly2020-01-31 13:34
https://presheva.com/per-pak-sekonda-nata-u-be-dite-libanezi-filmon-shperthimin-e-meteorit/20%Monthly2020-01-31 13:27
https://presheva.com/skena-te-pazakonta-nga-siberia-600-peshkatare-ngecin-ne-nje-cope-te-madhe-te-akullit-operacioni-per-shpetim-zgjati-7-ore/20%Monthly2020-01-31 13:25
https://presheva.com/lajmerim-lidhur-me-subvencionimin-e-furnizimit-me-automjete-motorike-per-nevoja-te-parkut-vozites-te-transportit-taksi-si-transport-publik/20%Monthly2020-01-31 13:22
https://presheva.com/kane-filluar-provat-e-shfaqjes-paraja-nga-autori-ray-cooney-ne-regji-te-ekrem-sopi/20%Monthly2020-01-31 12:48
https://presheva.com/nje-burre-doli-nga-nje-plazh-ne-australi-dhe-filloi-te-kryente-aktin-e-paturpshem-para-dy-grave/20%Monthly2020-01-31 12:43
https://presheva.com/mali-i-zi-dhe-retorika-klero-fashiste-serbe/20%Monthly2020-01-31 12:41
https://presheva.com/konfirmohen-dy-rastet-e-para-me-coronavirus-ne-britani-te-madhe/20%Monthly2020-01-31 12:39
https://presheva.com/mediat-ne-top-lajm-largimin-e-mbreterise-se-bashkuar-nga-be-ja/20%Monthly2020-01-31 12:37
https://presheva.com/importi-i-rrymes-se-lire-nga-maqedonia-e-veriut-ne-be-i-rrezikon-ambiciet-evropiane-klimatike/20%Monthly2020-01-31 12:35
https://presheva.com/haradinaj-aak-nuk-do-ta-votoje-qeverine-kurti/20%Monthly2020-01-31 12:32
https://presheva.com/kurti-ben-homazhe-te-shtatorja-e-zahir-pajazitit/20%Monthly2020-01-31 12:30
https://presheva.com/ne-mbledhjen-e-keshillit-komunal-miratohet-plani-i-prokurimeve-te-komunes-se-presheves/20%Monthly2020-01-31 12:28
https://presheva.com/gjerat-qe-duhet-ti-beni-para-lindjes/20%Monthly2020-01-31 12:21
https://presheva.com/trendet-e-reja-te-bizhuterive-per-tu-provuar-nga-sfilatat-pranvere-2020/20%Monthly2020-01-31 12:12
https://presheva.com/ideale-per-dite-te-ftohta-kremin-ushqyes-per-fytyre-mundeni-lehte-ta-beni-edhe-vete/20%Monthly2020-01-31 12:06
https://presheva.com/nga-formimi-i-trombeve-deri-tek-rreziku-per-depresion-te-pathenat-qe-duhet-te-dini-per-kontraceptivet/20%Monthly2020-01-31 11:54
https://presheva.com/50-cent-behet-me-yll-ne-hollywood-eminem-dhe-dr-dre-dalin-per-ta-mbeshtetur/20%Monthly2020-01-31 11:52
https://presheva.com/pse-tre-femije-i-japin-nenave-me-shume-stres-sesa-nje-numer-tjeter-i-femijeve/20%Monthly2020-01-31 11:48
https://presheva.com/zyrtare-me-3-shkurt-mbahet-seanca-per-formimin-e-qeverise/20%Monthly2020-01-31 11:46
https://presheva.com/harrojeni-coronavirusin-alarmohen-shba-dhe-zvicra-gripi-po-perhapet-dhe-vetem-kete-sezon-ka-vrare-mijera-njerez/20%Monthly2020-01-31 11:42
https://presheva.com/dita-e-fundit-e-afatit-kalimtar-janar-2020/20%Monthly2020-01-31 11:35
https://presheva.com/kryesia-e-kuvendit-sot-cakton-seancen-per-votimin-e-qeverise/20%Monthly2020-01-31 11:33
https://presheva.com/coronavirusi-mjeket-kineze-tregojne-se-cfare-i-shkakton-trupit-dhe-kush-jane-me-te-prekurit/20%Monthly2020-01-31 11:32
https://presheva.com/ke-do-ta-shikonit-me-me-deshire-cdo-dite-shefen-apo-shefin-me-kete-eksperiment-eshte-thene-cdo-gje/20%Monthly2020-01-31 11:30
https://presheva.com/nga-prania-e-qimeve-tek-gishtat-deri-tek-thonjte-si-luge-cmund-te-thone-kembet-tuaja-per-shendetin/20%Monthly2020-01-31 11:28
https://presheva.com/driton-salihu-materniteti-duhet-te-plotesohet-me-kirurg-anesteziolog-dhe-transfuziolog/20%Monthly2020-01-31 11:26
https://presheva.com/aktorja-rebel-wilson-eshte-pergjysmuar-duke-i-humbur-45-kilograme-peshe-trupore-dhe-e-ka-befasuar-shumicen-me-figuren-e-saj/20%Monthly2020-01-31 11:22
https://presheva.com/shtate-truqet-me-te-fuqishme-per-pastrim-te-banjes/20%Monthly2020-01-31 11:19
https://presheva.com/pese-ushqimet-me-te-mira-per-te-furnizuar-trupin-me-fibra-te-shendetshme-te-paperpunuara/20%Monthly2020-01-31 11:17
https://presheva.com/dashuria-ne-kohen-e-coronavirusit-me-gjithe-rrezikun-britaniku-nuk-largohet-qendron-ne-kine-me-gruan-e-tij/20%Monthly2020-01-31 11:14
https://presheva.com/thaci-vendit-i-duhet-nje-qeveri-stabile-seanca-e-se-henes-obligim-dhe-hap-i-menduar-nga-kurti/20%Monthly2020-01-31 11:05
https://presheva.com/grisi-flamurin-turk-ne-parlamentin-evropian-athina-dhe-ankaraja-kerkojne-denimin-e-eurodeputetit-grek/20%Monthly2020-01-31 11:03
https://presheva.com/serbet-rrihen-mes-vete-ne-mitrovice-dy-te-arrestuar/20%Monthly2020-01-31 11:00
https://presheva.com/ministrja-e-shendetesise-asnje-i-prekur-nga-koronavirusi-ne-shqiperi/20%Monthly2020-01-31 10:57
https://presheva.com/njerezit-po-vdesin-rrugeve-koronavirusi-perhapet-me-shpejtesi/20%Monthly2020-01-31 10:45
https://presheva.com/pse-jane-te-rendesishem-miqte-qe-beni-ne-pune/20%Monthly2020-01-31 10:43
https://presheva.com/australia-shpall-gjendjen-e-jashtezakonshme-ne-canberra-temperatura-te-larta/20%Monthly2020-01-31 10:41
https://presheva.com/23-vjet-nga-renia-e-tre-ushtareve-emblematike-te-uck-se/20%Monthly2020-01-31 10:39
https://presheva.com/horoskopi-per-sot-mesoni-cfare-kane-parashikuar-yjet-per-ju/20%Monthly2020-01-31 10:38
https://presheva.com/pasi-aplikuan-28-mije-vajza-miliarderi-japonez-i-bie-pishman-heq-dore-nga-kerkesa-per-partnere-per-udhetimin-e-tij-ne-hene/20%Monthly2020-01-31 10:35
https://presheva.com/lajmet-30-01-2020/20%Monthly2020-01-31 10:34
https://presheva.com/ne-zvicer-jetojne-mbi-2-milione-te-huaj-sa-prej-tyre-jane-shqiptare/20%Monthly2020-01-31 10:20
https://presheva.com/presidenti-i-austrise-dhe-presidentja-e-zvicres-ntren-economy-class/20%Monthly2020-01-31 10:09
https://presheva.com/mbahet-takimi-me-perfaqesuesit-e-konferences-se-perhershme-te-qyteteve-dhe-komunave-skgo/20%Monthly2020-01-31 07:52
https://presheva.com/bujanoc-kbi-e-emron-keshillin-e-ri-kryetarin-e-emron-bik-u/20%Monthly2020-01-31 07:58
https://presheva.com/shqiprim-arifi-dhe-armend-aliu-sot-priten-ne-takim-delegacionin-nga-ambasada-e-britanise-se-madhe/20%Monthly2020-01-31 12:01
https://presheva.com/gjykim-per-rastin-e-llaskarces-ja-cka-ka-qene-duke-bere-shoferi-ne-momentin-e-aksidentit/20%Monthly2020-01-31 07:19
https://presheva.com/autostrada-prishtine-gjilan-dheu-i-bardhe-rreth-5-milione-euro-me-shume/20%Monthly2020-01-31 06:53
https://presheva.com/frika-nga-kontakti-me-coronavirusin-roboti-ua-shperndane-ushqimin-njerezve-ne-hotelin-karantine-ne-kine/20%Monthly2020-01-30 13:47
https://presheva.com/me-shume-se-gjysma-e-femijeve-ndajne-shtratin-me-celularin-e-tyre-koha-mesatare-e-perdorimit-tri-ore-e-20-minuta-ne-dite/20%Monthly2020-01-30 13:45
https://presheva.com/ne-tru-ekziston-butoni-fshij-shkencetaret-tregojne-zbulimin-e-fundit-per-te-zhdukur-momentet-e-keqija/20%Monthly2020-01-30 13:43
https://presheva.com/ushqimet-per-te-luftuar-infeksionet-urinare/20%Monthly2020-01-30 13:41
https://presheva.com/presheva-ka-traditen-e-ruajtjes-dhe-kultivimit-te-muzikes-se-mirefillt-shqipe/20%Monthly2020-01-30 13:23
https://presheva.com/shqiprim-arifi-do-ta-bejme-ndryshimin-edhe-ne-bujanoc-duke-i-sjellur-fitore-apn-se/20%Monthly2020-01-30 12:27
https://presheva.com/kryetari-i-komunes-se-likoves-konfirmon-hapjen-zyrtare-te-kufirit-bellanoc-stanciq/20%Monthly2020-01-30 12:21
https://presheva.com/xhaferi-protokolli-per-ne-nato-ratifikohet-me-11-shkurt/20%Monthly2020-01-30 12:19
https://presheva.com/shqiptarja-ajete-maliqi-kandidate-per-zgjedhjet-kantonale-ne-zvicer/20%Monthly2020-01-30 12:18
https://presheva.com/termet-i-fuqishem-ne-greqi-ndihet-edhe-ne-turqi/20%Monthly2020-01-30 12:16
https://presheva.com/mali-i-zi-ka-66-milionere-mes-tyre-shtetas-te-huaj-jorezident/20%Monthly2020-01-30 12:14
https://presheva.com/borisov-3-i-mbijeton-nje-mocioni-mosbesimi/20%Monthly2020-01-30 12:12
https://presheva.com/incident-me-helikopterin-e-aleksander-vuciq/20%Monthly2020-01-30 12:11
https://presheva.com/klopp-vendos-rekord-historik-qe-klubi-nuk-e-kishte-arritur-asnjehere-mposht-te-gjitha-skuadrat-brenda-nje-sezoni/20%Monthly2020-01-30 12:02
https://presheva.com/rita-ora-habit-fansat-me-ndryshimin-e-ri-shfaqet-me-floke-te-shkurtra-dhe-te-erreta-ne-kopertinen-e-revistes-love/20%Monthly2020-01-30 12:00
https://presheva.com/dikush-festoi-dikush-tjeter-nuk-i-mbante-lotet-reagimet-e-deputeteve-kur-parlamenti-evropian-miratoi-marreveshjen-per-brexit/20%Monthly2020-01-30 11:58
https://presheva.com/ka-filluar-montimi-i-tabeles-se-mencur-smart-table-ne-hapesirat-e-shf-abdulla-krashnica-ne-miratoc/20%Monthly2020-01-30 11:57
https://presheva.com/vanessa-bryant-reagon-per-here-te-pare-pas-vdekjes-se-kobe-dhe-vajzes-se-saj-vendos-foton-e-tyre-ne-profilin-e-instagramit-dhe-e-ben-publike-llogarine/20%Monthly2020-01-30 11:54
https://presheva.com/liverpooli-vazhdon-sigurt-drejt-titullit-fiton-edhe-ndaj-west-hamit/20%Monthly2020-01-30 11:49
https://presheva.com/e-jashtezakonshme-nasa-pritet-te-ndertoje-nje-hotel-per-turistet-ne-hapesire/20%Monthly2020-01-30 11:47
https://presheva.com/nje-enderr-e-bere-realitet-rey-manaj-stervite-me-messin-griezmannin-e-rakiticin/20%Monthly2020-01-30 11:43
https://presheva.com/njihuni-me-super-jahtin-qe-i-ngjane-nje-aeroplani/20%Monthly2020-01-30 11:41
https://presheva.com/cristiano-ronaldo-behet-njeriu-i-pare-ne-bote-qe-arrin-200-milione-ndjekes-ne-instagram/20%Monthly2020-01-30 11:40
https://presheva.com/rifillimi-i-negociatave-borrell-pritet-ti-vizitoje-kosoven-dhe-serbine/20%Monthly2020-01-30 11:38
https://presheva.com/barcelona-me-oferte-te-cmendur-per-richarlison/20%Monthly2020-01-30 11:35
https://presheva.com/deontay-wilder-i-bindur-se-do-ta-mposhte-tyson-furyn-bere-gabime-qe-e-nderrove-trajnerin/20%Monthly2020-01-30 11:32
https://presheva.com/coronavirusi-qeveria-amerikane-evakuon-200-shtetas-amerikane-nga-wuhan/20%Monthly2020-01-30 11:30
https://presheva.com/ne-shba-dyshohet-se-nje-shqiptar-eshte-infektuar-nga-coronavirusi/20%Monthly2020-01-30 11:26
https://presheva.com/de-rossi-u-maskua-dhe-beri-grim-per-ta-ndjekur-derbin-roma-lazio-ne-mes-te-tifozeve/20%Monthly2020-01-30 11:24
https://presheva.com/horoskopi-per-sot-si-do-te-jete-dashuria-dhe-puna-per-ju-2/20%Monthly2020-01-30 11:17
https://presheva.com/ndahet-nga-jeta-gruaja-me-e-vjeter-ne-bote-ajo-jetoi-plot-127-vite/20%Monthly2020-01-30 11:15
https://presheva.com/komuna-e-presheves-ka-sjell-vendim-per-te-perfshire-te-gjitha-kompanite-vendore-per-transportin-e-udhetareve/20%Monthly2020-01-30 11:14
https://presheva.com/mallkimi-dhe-shuarja-e-numrit-9-te-milani/20%Monthly2020-01-30 11:09
https://presheva.com/kurti-takon-sot-listen-serbe/20%Monthly2020-01-30 11:07
https://presheva.com/neser-hapet-pika-e-re-kufitare-me-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2020-01-30 11:05
https://presheva.com/pyetja-e-perhapur-ne-internet-jane-keto-atlete-te-bardha-apo-te-zeza/20%Monthly2020-01-30 11:03
https://presheva.com/borell-sot-ne-kosove-vendosmeri-per-te-vazhduar-dialogun-me-beogradin/20%Monthly2020-01-30 11:01
https://presheva.com/lajmet-29-01-2020/20%Monthly2020-01-30 10:55
https://presheva.com/zuckerberg-facebook-u-sherben-140-milione-bizneseve-dhe-2-9-miliarde-perdorueseve/20%Monthly2020-01-30 10:16
https://presheva.com/mbrohuni-nga-ftohja-dhe-viruset-keshilla-sesi-ta-kaloni-te-shendetshem-si-molla-sezonin-e-dimrit/20%Monthly2020-01-30 10:08
https://presheva.com/komunikate-per-gjendjen-e-krijuar-nga-virusi-ne-kine/20%Monthly2020-01-30 10:58
https://presheva.com/shtepia-e-shendetit-ne-bujanoc-shpall-konkurs-per-mjek-infermier-shofer-dhe-mirembajtes/20%Monthly2020-01-30 09:45
https://presheva.com/stoltenberg-mbeshtesim-dialogun-kosove-serbi-por-ndihmojme-dhe-zgjidhjen-e-ceshtjes-se-hapesires-ajrore/20%Monthly2020-01-30 09:43
https://presheva.com/kine-numri-i-te-vdekurve-shkon-ne-132-6-mije-persona-te-infektuar/20%Monthly2020-01-30 09:37
https://presheva.com/seat-lanson-modelin-e-ri-synon-te-rivalizoj-golf-in/20%Monthly2020-01-30 09:13
https://presheva.com/maluma-ne-tirane-keto-jane-cmimet-e-biletave-te-koncertit/20%Monthly2020-01-30 09:09
https://presheva.com/linja-ajrore-prishtine-beograd-rama-hap-i-rendesishem-duhet-te-ndiqet-nga-te-tjeret/20%Monthly2020-01-30 09:05
https://presheva.com/ushqimet-e-ndaluara-kategorikisht-per-bebet-dhe-femijet-deri-1-vjec/20%Monthly2020-01-30 08:55
https://presheva.com/bleu-rolex-in-me-1974-per-345-dollare-i-bie-te-fiket-kur-meson-sesa-kushton-tani/20%Monthly2020-01-30 08:51
https://presheva.com/jahiu-buxheti-per-aftesimin-profesional-te-te-rinjeve-ne-komunen-e-bujanocit-do-te-perdoret-per-fushate/20%Monthly2020-01-29 18:23
https://presheva.com/bugajski-si-ne-fundin-e-perandorise-osmane-cila-eshte-loja-e-madhe-e-re-ballkan/20%Monthly2020-01-29 13:20
https://presheva.com/nje-shtetas-i-serbise-futet-ne-karantine-dyshohet-se-eshte-infektuar-me-coronavirus/20%Monthly2020-01-29 13:19
https://presheva.com/info-rreth-certifikatave-per-arme/20%Monthly2020-01-29 13:15
https://presheva.com/kurti-me-perafrim-te-njeanshem-nuk-mund-te-kete-marreveshje/20%Monthly2020-01-29 13:05
https://presheva.com/kina-ka-gati-spitalin-e-pare-per-te-prekurit-nga-coronavirusi-48-ore-pas-fillimit-te-punimeve-ndertesa-eshte-gati-per-pacientet/20%Monthly2020-01-29 13:02
https://presheva.com/kronologji-jeta-romantike-e-brad-pitt-dhe-jennifer-aniston/20%Monthly2020-01-29 13:00
https://presheva.com/permes-listes-se-perbashket-japim-mesazh-kundrejt-serbise-me-qellim-te-ndikimit-ne-procesin-e-bisedimeve-prishtine-beograd/20%Monthly2020-01-29 12:47
https://presheva.com/fernandinho-vazhdon-kontraten-me-manchester-cityn/20%Monthly2020-01-29 12:34
https://presheva.com/hidhet-shorti-per-eurovision-2020-shqiperia-garon-e-fundit-nga-te-gjitha-shtetet-ne-naten-e-dyte-gjysme-finale/20%Monthly2020-01-29 12:29
https://presheva.com/21-vjet-nga-rezolutat-1160-dhe-1199-beogradi-detyrohej-te-nderpriste-te-gjitha-veprimet-luftarake-ne-kosove/20%Monthly2020-01-29 11:36
https://presheva.com/vw-caddy-i-ri-tregon-fytyren-e-tij/20%Monthly2020-01-29 11:33
https://presheva.com/kurti-ka-kohe-edhe-6-dite-per-te-formuar-qeverine-e-re/20%Monthly2020-01-29 11:30
https://presheva.com/huliganet-shkarravisin-shqiponjen-kuq-e-zi-ne-mal-te-zi/20%Monthly2020-01-29 11:28
https://presheva.com/brenda-rajonit-me-te-ftohte-ne-bote-ku-temperaturat-bien-ne-minus-59-grade-aty-rrobat-e-lagura-ngrihen-per-pak-sekonda/20%Monthly2020-01-29 11:27
https://presheva.com/ishin-zotuar-se-do-te-humbin-kilogramet-e-tepert-imazhe-qe-tregojne-se-ia-kane-arritur-qellimit/20%Monthly2020-01-29 11:25
https://presheva.com/tenton-ta-shemb-me-ekskavator-ndertesen-e-vjeter-ajo-perfundon-mbi-mjetin-30-tonesh-shpeton-mrekullisht-shoferi/20%Monthly2020-01-29 11:22
https://presheva.com/shtepite-dhe-kishat-jane-ndertuar-me-diamante-nordlingen-qyteti-gjerman-qe-fle-ne-72-tonelata-gure-te-cmuar/20%Monthly2020-01-29 11:21
https://presheva.com/shtepia-ne-rrota-porsche-shet-autobusin-luksoz-per-dy-milione-dollare-brenda-tij-nuk-mungon-pothuajse-asgje/20%Monthly2020-01-29 11:20
https://presheva.com/shoferi-shkakton-kaos-ne-qender-te-moskes-bllokoi-rrugen-dhe-metrone-me-kamion-sepse-punedhenesi-po-ia-vononte-rrogen/20%Monthly2020-01-29 11:16
https://presheva.com/nga-marsi-ligji-i-ri-per-punesim-ne-gjermani/20%Monthly2020-01-29 11:13
https://presheva.com/iphone-11-telefoni-me-i-shitur-i-apple-ne-sezonin-e-festave/20%Monthly2020-01-29 11:12
https://presheva.com/apple-mund-te-vuaj-gjithashtu-pasjat-e-coronavirus/20%Monthly2020-01-29 11:11
https://presheva.com/telefoni-i-dyte-i-palosshem-nga-samsung-galaxy-z-flip-shihet-online-para-lansimit/20%Monthly2020-01-29 11:10
https://presheva.com/shitjet-e-galaxy-s20-pritet-te-fillojne-me-6-mars-zbulohen-detaje-te-reja/20%Monthly2020-01-29 11:08
https://presheva.com/pese-aplikacione-te-mrekullueshme-per-te-qendruar-te-shendetshem-ne-2020/20%Monthly2020-01-29 11:06
https://presheva.com/jeep-me-dy-hibride-te-ri-qe-mbushen-me-rryme-vetem-per-tregun-evropian/20%Monthly2020-01-29 11:04
https://presheva.com/ford-bronco-vazhdon-te-testohet-zbulohet-me-ne-fund-si-do-te-quhet/20%Monthly2020-01-29 11:02
https://presheva.com/vetem-dy-vite-pas-lansimit-verehen-ndryshime-te-dukshme-ne-mitsubishi-eclipse-cross/20%Monthly2020-01-29 11:00
https://presheva.com/bentley-continental-gt-i-transformuar-ne-makine-garash-per-pista-te-ngrira/20%Monthly2020-01-29 10:58
https://presheva.com/bmw-zgjeron-oferten-e-serise-3-arrin-dizeli-i-fuqishem/20%Monthly2020-01-29 10:56
https://presheva.com/problemet-e-shendetit-qe-fshihen-pas-mishrave-te-erret-te-dhembeve/20%Monthly2020-01-29 10:54
https://presheva.com/i-prekuri-me-coronavirus-lirohet-nga-spitali-thuhet-se-eshte-i-pari-pacient-i-sheruar-ne-rajon/20%Monthly2020-01-29 10:52
https://presheva.com/hakeret-turq-tentuan-ta-thyejne-sherbimin-informativ-te-shqiperise/20%Monthly2020-01-29 10:50
https://presheva.com/telefonat-samsung-galaxy-te-bejne-te-ndihesh-fitimtar-vleresohen-me-cmimin-blerja-me-e-mire/20%Monthly2020-01-29 10:47
https://presheva.com/kartemonedha-prej-100-eurosh-me-e-falsifikuara-ne-tregun-e-kosoves/20%Monthly2020-01-29 10:45
https://presheva.com/wuhan-vendi-ku-shpertheu-coronavirusi-shnderrohet-ne-qytet-fantazme/20%Monthly2020-01-29 10:43
https://presheva.com/ellen-degeneres-nuk-i-mban-lotet-teksa-flet-per-humbjen-e-mikut-te-saj-kobe-bryant-jeta-eshte-e-shkurter-shijojeni/20%Monthly2020-01-29 10:41
https://presheva.com/flet-ish-piloti-i-kobe-bryant-qe-kishte-vozitur-mamba-chopper-helikopteri-ishte-ne-gjendje-perfekte/20%Monthly2020-01-29 10:38
https://presheva.com/serwer-ska-vazhdim-te-dialogut-para-zgjedhjeve-ne-serbi/20%Monthly2020-01-29 10:36
https://presheva.com/lajmet-28-01-2020/20%Monthly2020-01-29 10:35
https://presheva.com/bie-nga-pallati-prej-frikes-nga-termeti-nderron-jete-nje-person-ne-durres/20%Monthly2020-01-29 09:05
https://presheva.com/momente-paniku-burri-rrezon-gruan-pertoke-sapo-nisin-dridhjet-e-tokes/20%Monthly2020-01-29 08:53
https://presheva.com/tifozet-sulmojne-shtepine-e-drejtorit-te-manchester-united/20%Monthly2020-01-29 08:50
https://presheva.com/momente-nga-termeti-ne-shqiperi-tmerri-qe-perjetuan-gazetaret-live-ne-emision/20%Monthly2020-01-29 08:43
https://presheva.com/kengetari-i-njohur-i-kushton-kenge-kobe-bryantit/20%Monthly2020-01-29 07:19
https://presheva.com/be-evakuon-qytetaret-e-saj-nga-wuhan/20%Monthly2020-01-29 07:09
https://presheva.com/dyshohet-se-12-persona-jane-te-prekur-me-koronavirus-ne-turqi/20%Monthly2020-01-29 06:59
https://presheva.com/durresi-eshte-goditur-nga-dy-termete-lekundjet-ndjehen-edhe-ne-maqedoni/20%Monthly2020-01-29 06:55
https://presheva.com/haziri-dhe-dimitrievski-shume-shpejt-hapja-e-kufirit-stanciq-bellanoc/20%Monthly2020-01-29 06:51
https://presheva.com/pse-shqiptaret-rrine-ne-internet/20%Monthly2020-01-29 06:46
https://presheva.com/behgjet-pacolli-tregon-per-here-te-pare-pasurine-marramendese/20%Monthly2020-01-29 06:43
https://presheva.com/embargo-per-automjetet-me-motor-euro-3/20%Monthly2020-01-28 15:30
https://presheva.com/ura-e-cila-i-sfidon-ligjet-e-fizikes/20%Monthly2020-01-28 13:09
https://presheva.com/napoli-arrin-marreveshje-me-veronen-per-marash-kumbullen/20%Monthly2020-01-28 13:07
https://presheva.com/honeyland-ne-mesin-e-me-te-mireve/20%Monthly2020-01-28 13:05
https://presheva.com/vuciqi-heq-nga-lista-e-kanaleve-televizionin-n1-qe-eshte-dege-e-cnn-it/20%Monthly2020-01-28 13:01
https://presheva.com/sot-mbahet-samiti-per-ballkanin-perendimor-ne-bruksel/20%Monthly2020-01-28 13:00
https://presheva.com/kryeministri-slloven-jep-doreheqje-kerkon-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2020-01-28 12:58
https://presheva.com/a-po-lihet-qellimisht-medvegja-jashte-listes-se-perbashket-per-deputet/20%Monthly2020-01-28 12:56
https://presheva.com/demi-lovato-ben-nje-rrefim-te-fuqishem-ne-grammy-awards/20%Monthly2020-01-28 12:54
https://presheva.com/interi-te-marten-zyrtarizon-eriksenin-mesohen-detaje-nga-kontrata-e-tij/20%Monthly2020-01-28 12:52
https://presheva.com/shqiprim-arifi-kultura-preshevare-do-te-ndihmohet-nga-pushteti-lokal-video/20%Monthly2020-01-28 12:49
https://presheva.com/duhanpiresit-nga-3-shkurti-do-te-paguajne-10-dinare-me-shum-per-pako-te-cigareve/20%Monthly2020-01-28 11:47
https://presheva.com/ne-patronatin-e-kryetarit-te-komunes-organizohet-koncert-ku-do-te-performojne-shka-presheva/20%Monthly2020-01-28 12:45
https://presheva.com/dua-lipa-shkelqen-ne-grammy-awards-2020-e-shoqeruar-nga-i-dashuri-i-saj/20%Monthly2020-01-28 11:36
https://presheva.com/zyrtare-ibanez-lojtar-i-romes/20%Monthly2020-01-28 11:33
https://presheva.com/ermal-fejzullahu-prezanton-veturen-luksoze-qe-ia-beri-dhurate-bashkeshortes/20%Monthly2020-01-28 11:32
https://presheva.com/me-te-tilla-uniforma-nuk-kam-pare-kurre-flet-per-coronavirusin-kroati-sjell-pamjet-nga-kina-gati-u-arrestua-nga-policia/20%Monthly2020-01-28 11:29
https://presheva.com/coronavirusi-numri-i-vdekjeve-rritet-rasti-i-pare-i-dyshuar-edhe-ne-bremen-te-gjermanise/20%Monthly2020-01-28 11:26
https://presheva.com/bualli-nuk-e-beri-hesap-luanin-por-gjerat-ndryshuan-kur-u-shfaqen-dy-luane-te-tjere/20%Monthly2020-01-28 11:24
https://presheva.com/rreshqiti-dhe-po-binte-nga-lartesia-gruaja-kapet-per-disa-rrenje-te-zgjatura-drama-zgjati-derisa-erdhen-ekipet-e-shpetimit/20%Monthly2020-01-28 11:21
https://presheva.com/nena-lindi-femijen-por-alivanoset-babai-selfie-qe-u-be-hit-ne-rrjetet-sociale/20%Monthly2020-01-28 11:18
https://presheva.com/manchester-united-kontakton-agjentin-e-vedat-muriqit-duan-te-futen-ne-bisedime-me-fenerbahcen/20%Monthly2020-01-28 11:16
https://presheva.com/peticion-per-ndryshimin-e-logos-se-nba-kerkohet-qe-west-te-zevendesohet-me-kobe-bryant/20%Monthly2020-01-28 11:14
https://presheva.com/eriksen-i-kryen-testet-mjekesore-te-interi-pritet-prezantimi-i-tij/20%Monthly2020-01-28 11:12
https://presheva.com/grenell-kemi-bere-perparim-te-mire-ne-bisedimet-per-linjen-hekurudhore-prishtine-beograd/20%Monthly2020-01-28 11:06
https://presheva.com/roma-e-mbyll-marreveshjen-me-barcelonen-per-carles-perez/20%Monthly2020-01-28 11:05
https://presheva.com/dua-lipa-do-te-performoje-ne-festivalin-bbc-radio-1s-big-weekend/20%Monthly2020-01-28 11:04
https://presheva.com/linja-ajrore-dhe-hekurudhore-ringjall-frymen-e-dialogut-mbi-binaret-e-korrigjimit-te-kufijve/20%Monthly2020-01-28 10:59
https://presheva.com/kalimtaret-e-rastit-bashkojne-forcat-per-ta-ngritur-nje-veture-nen-te-kishte-ngecur-nje-grua-kalimtaret-e-rastit-filmojne-gjithcka/20%Monthly2020-01-28 10:55
https://presheva.com/rama-deklarohet-rreth-mini-shengenit-perseri-me-akuza-drejt-prishtines-e-verteta-eshte-qe-po-e-demtojne-kosoven-po-e-largojne-ate-nga-miqte/20%Monthly2020-01-28 10:52
https://presheva.com/ismail-kadare-sot-mbush-84-vjet/20%Monthly2020-01-28 10:48
https://presheva.com/njezet-te-lenduar-ne-aksidentin-ne-autostraden-kumanove-tabanoc/20%Monthly2020-01-28 10:47
https://presheva.com/lajme-27-01-2020/20%Monthly2020-01-28 10:46
https://presheva.com/gruaja-e-infektuar-me-coronavirus-sjell-ne-jete-foshnjen-mjeket-qe-e-asistuan-kishin-veshur-rroba-mbrojtese/20%Monthly2020-01-28 09:39
https://presheva.com/kobe-bryant-nje-muaj-me-pare-u-kishte-ndihmuar-disa-personave-qe-kishin-pesuar-aksident-te-rende-i-gjithe-momenti-ishte-filmuar/20%Monthly2020-01-28 09:31
https://presheva.com/rritet-numri-i-viktimave-nga-termeti-ne-turqi-humbin-jeten-39-persona-mbi-1600-te-lenduar/20%Monthly2020-01-28 09:25
https://presheva.com/horoskopi-ja-si-do-te-jete-dashuria-dhe-puna-per-ju-per-diten-e-sotme/20%Monthly2020-01-28 09:20
https://presheva.com/publikohet-filmi-i-pare-per-coronavirus/20%Monthly2020-01-28 08:00
https://presheva.com/perhapja-e-koronavirusit-ne-kine-mund-te-shkaktoje-renie-te-cmimit-te-karburanteve/20%Monthly2020-01-28 07:50
https://presheva.com/pamjet-tronditese-doktoret-ne-kine-duke-qare-e-bertitur-refuzojne-te-marrin-pacientet-me-coronavirus/20%Monthly2020-01-28 07:42
https://presheva.com/victoria-beckham-bryant-ishte-frymezues-per-gjeneratat-e-ardhshme/20%Monthly2020-01-28 07:31
https://presheva.com/botimi-i-ri-nga-shtepia-botuese-mediaprint-me-autore-studiuesen-suzana-varvarica-kuka/20%Monthly2020-01-28 07:03
https://presheva.com/partite-shqiptare-ne-maqedoni-nuk-po-gjejne-gjuhe-te-perbashket-per-te-formuar-koalicionin-kunder-bdi-se/20%Monthly2020-01-28 06:44
https://presheva.com/borrell-paralajmeron-vizita-ne-kosove-e-serbi-do-te-bejme-cmos-per-te-lehtesuar-dialogun/20%Monthly2020-01-27 13:23
https://presheva.com/rrezohet-nje-helikopter-ushtarak-ne-kroaci-ekipet-nisin-kerkimet/20%Monthly2020-01-27 13:21
https://presheva.com/penat-e-kunderthenies/20%Monthly2020-01-27 13:19
https://presheva.com/thirrje-per-ruajtjen-e-trashegimise-kulturore/20%Monthly2020-01-27 13:16
https://presheva.com/bill-gates-parashikoi-coronavirusin-kinez-nje-vit-me-pare/20%Monthly2020-01-27 13:13
https://presheva.com/qasja-e-re-e-trumpit-ndaj-ballkanit-si-amerikanet-jane-duke-u-ulur-kembekryq-ne-rajon-ku-shqiptaret-jane-faktore/20%Monthly2020-01-27 13:10
https://presheva.com/talenti-i-lyonit-humb-vetedijen-ne-ndeshjen-kunder-toulouses-terrier-u-largua-nga-fusha-me-ndihme-te-shpejte/20%Monthly2020-01-27 13:07
https://presheva.com/si-mund-ta-ndertoje-kina-nje-spital-aq-te-madh-brenda-nje-jave/20%Monthly2020-01-27 13:06
https://presheva.com/detajet-nga-marreveshja-per-kalimin-e-eriksenit-tek-interi/20%Monthly2020-01-27 13:04
https://presheva.com/rasti-i-pare-i-dyshuar-me-infeksion-me-virusin-vdekjeprures-paraqitet-edhe-ne-austri/20%Monthly2020-01-27 13:02
https://presheva.com/vellezerit-sylejmani-me-disa-bashketdhetare-kane-siguruar-makinen-per-pastrimin-dhe-mirembajtjen-e-rrugeve-per-bl-norce/20%Monthly2020-01-27 12:36
https://presheva.com/perfundon-takimi-per-hekurudhat-kosove-serbi/20%Monthly2020-01-27 12:32
https://presheva.com/thaci-denon-sulmet-ne-ndertesen-e-ambasades-amerikane-ne-bagdad/20%Monthly2020-01-27 12:30
https://presheva.com/mustafa-paralajmeron-takimin-me-kurtin-shpreh-perkushtimin-per-marreveshje-me-lvv-ne/20%Monthly2020-01-27 12:28
https://presheva.com/kosova-cakton-negociatoret-per-marreveshjen-hekurudhore-me-serbine/20%Monthly2020-01-27 12:27
https://presheva.com/haradinaj-marreveshjet-nuk-demtojne-kosoven-shenje-pozitive-per-rifillimin-e-dialogut/20%Monthly2020-01-27 12:26
https://presheva.com/perleshje-mes-policise-e-protestuesve-ne-podgorice-disa-te-lenduar-dhe-te-arrestuar/20%Monthly2020-01-27 12:24
https://presheva.com/merkel-shpresojme-qe-ne-muajin-mars-te-marrim-rezultatet-qe-duam-per-hapjen-e-negociatave-me-shqiperine/20%Monthly2020-01-27 12:22
https://presheva.com/nje-tjeter-termet-godet-tiranen-gjate-nates/20%Monthly2020-01-27 12:21
https://presheva.com/punetorja-e-muzeut-qe-ishte-bere-mbretereshe-e-shqiptareve/20%Monthly2020-01-27 12:19
https://presheva.com/cmime-te-reja-te-derivateve-te-naftes-ne-maqedoni-2/20%Monthly2020-01-27 12:17
https://presheva.com/np-moravica-rregullon-drunjet-ne-qytet/20%Monthly2020-01-27 12:13
https://presheva.com/almeda-abazi-tregon-arsyen-se-perse-me-nuk-do-jete-pjese-e-serialeve-turke/20%Monthly2020-01-27 12:10
https://presheva.com/coronavirusi-ne-kine-10-mesues-shqiptare-kerkojne-ndihme-jemi-te-rrezikuar-na-ndihmoni-te-kthehemi-ne-shqiperi/20%Monthly2020-01-27 12:07
https://presheva.com/beyonce-vishet-nga-valdrin-sahiti-ne-pre-grammy-awards-2020/20%Monthly2020-01-27 12:05
https://presheva.com/ne-maternitetin-jashtespitalor-jane-bere-4-lindje-ne-muajin-janar/20%Monthly2020-01-27 12:00
https://presheva.com/mbi-110-raste-brenda-nje-dite-kerkojne-ndihme-mjekesore-vetem-ne-pediatri-shkak-gripi/20%Monthly2020-01-27 11:50
https://presheva.com/kobe-bryant-ishte-i-martuar-dhe-kishte-kater-femije-vajza-e-tij-e-preferuar-vdiq-bashke-me-te-ne-aksident/20%Monthly2020-01-27 11:44
https://presheva.com/ky-eshte-plani-i-kines-per-te-ndaluar-perhapjen-e-virusit-vdekjeprures/20%Monthly2020-01-27 11:37
https://presheva.com/virusi-kinez-dyshohet-se-ka-arritur-edhe-ne-zvicer-dy-te-shtruar-ne-spitalin-e-cyrihut/20%Monthly2020-01-27 11:35
https://presheva.com/kobe-me-i-madh-se-basketbolli-lamtumira-e-hershme-e-legjendes-qe-beri-boten-ta-dashuroje-basketbollin/20%Monthly2020-01-27 11:24
https://presheva.com/momente-emocionale-para-ndeshjeve-te-nba-nga-mbajtja-24-sekondsheshe-e-topit-deri-te-heshtja-gjithcka-per-nder-te-kobe-bryant/20%Monthly2020-01-27 11:21
https://presheva.com/blen-makine-3-milione-dollare-por-thote-se-nuk-e-ka-ndermend-ta-vozise-ndonjehere/20%Monthly2020-01-27 11:13
https://presheva.com/flet-zjarrfikesi-nga-vendi-i-rrezimit-te-helikopterit-ne-te-cilin-gjendej-kobe-bryant/20%Monthly2020-01-27 11:11
https://presheva.com/konfirmohet-ne-helikopterin-ku-humbi-jeten-kobe-bryant-ishin-nente-persona-duke-perfshire-edhe-pilotin/20%Monthly2020-01-27 11:07
https://presheva.com/mendimet-negative-jane-te-rrezikshme-per-shendetin-fizik-dhe-mendor-si-ti-nxirrni-nga-koka-per-vetem-11-minuta/20%Monthly2020-01-27 11:02
https://presheva.com/shqiprim-arifi-vazhdojme-me-fuqishem-me-ndryshimet-e-filluara-ne-shoqerine-tone/20%Monthly2020-01-27 10:59
https://presheva.com/me-kete-truk-lulet-e-dhomes-do-te-lulezojne-gjithe-vitin/20%Monthly2020-01-27 10:55
https://presheva.com/te-flirtosh-me-koleget-largon-stresin-e-thote-shkenca/20%Monthly2020-01-27 10:54
https://presheva.com/medvegja-nuk-duhet-anashkaluar-per-listen-e-perbashket-per-deputete-te-reflektojne-lideret-e-lugines/20%Monthly2020-01-27 10:52
https://presheva.com/horoskopi-keto-jane-shenjat-me-te-favorizuara-te-javes-ne-dashuri-dhe-fat/20%Monthly2020-01-27 10:50
https://presheva.com/mengjes-apo-mbremje-me-ne-fund-shkenca-tregon-se-cila-eshte-koha-e-duhur-per-te-bere-dush/20%Monthly2020-01-27 10:48
https://presheva.com/kjo-ishte-pasuria-e-kobe-bryant/20%Monthly2020-01-27 10:46
https://presheva.com/shkon-ne-39-numri-i-viktimave-nga-termeti-ne-turqi/20%Monthly2020-01-27 10:44
https://presheva.com/obama-kobe-ishte-nje-legjende/20%Monthly2020-01-27 10:42
https://presheva.com/momenti-kur-kobe-bryant-fitoi-cmimin-oscar-per-filmin-qe-ia-dedikoi-jetes-se-tij-basketbollit/20%Monthly2020-01-27 10:40
https://presheva.com/milan-reagon-pas-vdekjes-se-tifozit-te-tyre-kobe-bryant/20%Monthly2020-01-27 10:37
https://presheva.com/kjo-eshte-familja-qe-la-ylli-i-basketbollit-kobe-bryant/20%Monthly2020-01-27 10:35
https://presheva.com/parashikimi-i-vitit-2012-kobe-do-te-vdes-ne-nje-aksident-me-helikopter/20%Monthly2020-01-27 10:31
https://presheva.com/lajmet-24-01-2020/20%Monthly2020-01-27 10:28
https://presheva.com/mjeket-paralajmerojne-koronavirusi-transmetohet-edhe-permes-syve/20%Monthly2020-01-27 10:05
https://presheva.com/terbohen-serbet-ne-mal-te-zi-malazezi-urinon-mbi-flamurin-e-serbise-ne-podgorice/20%Monthly2020-01-27 10:02
https://presheva.com/lindi-kur-ra-termeti-ne-turqi-rrefimi-i-gjinekologut-qe-u-kujdes-per-foshnjen/20%Monthly2020-01-27 09:56
https://presheva.com/20-000-franga-per-nje-femije-familjeve-qe-vendosen-ne-kete-fshat-zviceran/20%Monthly2020-01-27 09:45
https://presheva.com/ramizi-liria-per-te-cilen-une-dhe-shoket-e-mi-enderronim-ateher-akoma-eshte-large/20%Monthly2020-01-27 10:14
https://presheva.com/23-vjet-me-pare-baba-vanga-parashikoi-virusin-ne-kine-dhe-termetin-ne-turqi/20%Monthly2020-01-27 09:40
https://presheva.com/tirana-patron-e-shqiptareve-ne-luginen-e-presheves-ceshtja-e-problemit-kosove-serbi/20%Monthly2020-01-27 07:47
https://presheva.com/iphone-12-mund-te-duket-identik-si-iphone-11/20%Monthly2020-01-27 07:43
https://presheva.com/del-ne-ankand-tualeti-i-arte-i-frank-sinatras/20%Monthly2020-01-27 07:39
https://presheva.com/rrenat-qe-i-bejne-burrat-dhe-grate-kur-e-tradhtojne-njeri-tjetrin/20%Monthly2020-01-27 07:36
https://presheva.com/shtate-gjerat-qe-duhet-ti-dini-per-coronavirusin/20%Monthly2020-01-27 07:33
https://presheva.com/virusi-kinez-mberrin-edhe-ne-zvicer-dy-te-shtruar-ne-spitalin-e-cyrihut/20%Monthly2020-01-27 07:31
https://presheva.com/e-dashura-e-ronaldos-ne-sanremo-a-do-ta-prezantoje-festivalin/20%Monthly2020-01-27 06:40
https://presheva.com/ja-cka-saktesisht-konsumoni-kur-pini-cigare/20%Monthly2020-01-27 06:34
https://presheva.com/tifozet-e-fenerbahces-bejne-kete-gjest-per-te-prekurit-nga-termeti-ne-turqi/20%Monthly2020-01-27 06:31
https://presheva.com/frontmeni-i-elita-5-porosi-per-kengetaret-e-klikimeve/20%Monthly2020-01-27 06:27
https://presheva.com/zbulohet-kandidati-per-president-i-ldk-se/20%Monthly2020-01-27 06:22
https://presheva.com/biserko-para-dy-vjetesh-ne-nish-vuciq-dhe-edi-rama-flisnin-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2020-01-26 20:13
https://presheva.com/veli-mustafa-do-ta-rrespektoj-dhe-vleresoj-besimin-qe-mora-sot/20%Monthly2020-01-26 17:52
https://presheva.com/sot-20-vjet-nga-dalja-per-here-te-pare-ne-skene-e-ucpmb-se/20%Monthly2020-01-26 14:31
https://presheva.com/alternativa-per-ndryshim-themeloi-degen-e-saj-ne-presheve/20%Monthly2020-01-26 14:13
https://presheva.com/shqiprim-arifi-ne-kuader-te-punes-javore-takon-qytetaret-ne-terren/20%Monthly2020-01-26 08:28
https://presheva.com/ambasadori-amerikan-kryetari-presheves-freski-politike-ne-rajon/20%Monthly2020-01-25 16:15
https://presheva.com/malesi-e-bujanocit-nga-nje-kembezbathur-ne-nje-biznesmen-te-suksesshem-ne-gjermani/20%Monthly2020-01-25 21:27
https://presheva.com/zvicra-renditet-e-para-per-punetoret-me-te-afte-ne-bote/20%Monthly2020-01-25 11:04
https://presheva.com/stankoviq-dalja-e-shqiptareve-ne-zgjedhje-pohon-se-ata-jane-pjese-e-serbise/20%Monthly2020-01-25 10:59
https://presheva.com/grenell-ne-beograd-nese-ska-marreveshje-kosove-serbi-amerika-terhiqet/20%Monthly2020-01-24 14:26
https://presheva.com/rajon-shqiptaret-ne-mal-te-zi-ishin-te-paret-qe-paralajmeruan-rrezikun-e-aspiratave-serbomadhe-te-kishes-ortodokse-serbe/20%Monthly2020-01-24 14:24
https://presheva.com/mercedes-shfaq-brendine-e-e-class-te-ri/20%Monthly2020-01-24 14:22
https://presheva.com/shkak-coronavirusi-mbyllet-disneyland-ne-shanghai/20%Monthly2020-01-24 14:20
https://presheva.com/pdsh-nuk-ka-arsye-te-jete-kunder-listes-alternativa-demokratike-shqiptare-kur-te-gjithe-shqiptaret-bashkohen/20%Monthly2020-01-24 14:18
https://presheva.com/ish-futbollisti-kolumbian-jhon-viafar-ekstradohet-ne-shba-per-tu-perballur-me-akuzen-e-transportimit-te-kokaines-ne-vlere-prej-25-milione-eurosh/20%Monthly2020-01-24 14:03
https://presheva.com/grenell-ne-beograd-fushata-per-terheqjen-e-njohjeve-te-ndalet-taksa-duhet-te-hiqet/20%Monthly2020-01-24 13:50
https://presheva.com/familjes-ajazi-do-ti-ndertohet-shtepia-me-mjete-te-buxhetit-dhe-donatoret-vendes/20%Monthly2020-01-24 13:44
https://presheva.com/perhapja-e-coronavirusit-18-milione-banore-ne-karantine-ndersa-po-rritet-numri-i-te-vdekurve-dhe-i-te-infektuarve/20%Monthly2020-01-24 13:37
https://presheva.com/john-belushi-do-te-ishte-71-vjec-jeta-dhe-karriera-e-yllit-shqiptar/20%Monthly2020-01-24 13:34
https://presheva.com/porosia-e-ambasadorit-amerikan-grenell-gjate-qendrimit-ne-kosove/20%Monthly2020-01-24 13:31
https://presheva.com/ne-fund-te-jetes-te-gjithe-njerezit-pendohen-per-keto-kater-gjera-nuk-ka-perjashtim/20%Monthly2020-01-24 13:29
https://presheva.com/ky-eshte-shkaku-qe-menjehere-duhet-te-shkoni-te-mjeku-me-i-afert-ngjyra-e-dyllit-nga-veshet-mund-te-tregoje-qe-jeni-duke-u-semure/20%Monthly2020-01-24 13:24
https://presheva.com/nga-banania-e-papjekur-mund-te-krijoni-banane-te-pjekur-per-vetem-30-sekonda/20%Monthly2020-01-24 13:22
https://presheva.com/glosofobia-e-dini-se-cfare-eshte/20%Monthly2020-01-24 13:20
https://presheva.com/kilet-e-shumta-qe-shtoni-vetem-nga-stresi-studimi-i-fundit-tregon-sa-peshe-ju-jep-cdo-problem-qe-kaloni/20%Monthly2020-01-24 13:15
https://presheva.com/disa-sekrete-si-te-dukeni-te-paster-edhe-nese-nuk-beni-dush/20%Monthly2020-01-24 13:12
https://presheva.com/kunderpergjigjet-edi-rama-ramushi-ktheu-shpifjen-ne-pushke-qe-kur-ka-lene-pushken/20%Monthly2020-01-24 13:10
https://presheva.com/vezhguesit-e-be-se-per-procesin-e-votimit-serbet-kishin-presion-per-te-votuar-nje-parti-te-caktuar/20%Monthly2020-01-24 13:08
https://presheva.com/maluma-vjen-ne-tirane-ja-sa-kushton-bileta-e-koncertit-dhe-nje-foto-me-kengetarin/20%Monthly2020-01-24 13:04
https://presheva.com/ku-e-la-fotografine-e-presidentit-thaci-kryetari-i-ri-i-kuvendit/20%Monthly2020-01-24 13:03
https://presheva.com/yjet-qe-do-te-luajne-ne-ndeshjen-e-all-star-2020/20%Monthly2020-01-24 13:00
https://presheva.com/shba-kufizime-per-turizmin-e-lindjeve/20%Monthly2020-01-24 12:58
https://presheva.com/si-ta-shihni-kush-e-perdor-wi-fi-tuaj/20%Monthly2020-01-24 12:54
https://presheva.com/e-dini-se-cfare-ndodh-me-beben-kur-nena-qan/20%Monthly2020-01-24 12:52
https://presheva.com/disa-arsye-pse-burrat-gjermane-jane-te-persosur-per-nje-lidhje/20%Monthly2020-01-24 12:50
https://presheva.com/cfare-thane-per-arben-xhaferin-majko-kurti-meta-e-haradinaj/20%Monthly2020-01-24 12:47
https://presheva.com/72-vjetori-i-lindjes-se-arben-xhaferit/20%Monthly2020-01-24 12:24
https://presheva.com/hoxhe-lipovica-nje-atdhetar-i-devotshem-i-ceshtjes-kombetare/20%Monthly2020-01-24 11:54
https://presheva.com/emision-me-drejtuesit-e-shoqates-kulturo-artistike-presheva-ne-presheve/20%Monthly2020-01-24 11:53
https://presheva.com/lajmet-23-01-2020/20%Monthly2020-01-24 11:51
https://presheva.com/mediat-turke-shkruajne-per-nje-bashkepunim-mes-arbnora-ademajt-dhe-kenan-imirzalioglu/20%Monthly2020-01-24 11:15
https://presheva.com/chris-brown-konfirmon-bashkepunimin-me-reperin-shqiptar/20%Monthly2020-01-24 11:10
https://presheva.com/gripi-ka-trokitur-edhe-ne-presheve/20%Monthly2020-01-24 10:52
https://presheva.com/cili-mashkull-mund-te-jete-me-i-mire-ne-shtrat-nje-tullace-apo-ai-me-floke-shkenca-e-zbulon/20%Monthly2020-01-24 10:30
https://presheva.com/tesla-e-kalon-volkswagenin-behet-marka-e-dyte-me-e-vlefshme-ne-bote/20%Monthly2020-01-24 10:19
https://presheva.com/antologjia-e-femijeve-te-talentuar-ne-presheve-do-te-botohet-nga-shtepia-botuese-onufri-2/20%Monthly2020-01-24 10:10
https://presheva.com/bujanoc-ternoc-ministria-mer-vendim-naser-zahiri-edhe-per-6-muaj-u-d-drejtor-ne-sh-f-muharrem-kadriu-ne-terrnoc/20%Monthly2020-01-24 08:26
https://presheva.com/matoshi-atyre-qe-po-turren-per-heqjen-e-tarifes-daciq-sot-ua-beri-8-me-2/20%Monthly2020-01-24 08:22
https://presheva.com/7-bomba-zbulohen-ne-vendin-ku-do-ndertohet-fabrika-e-tesla-ne-gjermani/20%Monthly2020-01-24 08:19
https://presheva.com/historia-e-njejte-1996-2020-izraeli-provokon-me-ushtri-e-polici-dy-presidentet-francez/20%Monthly2020-01-24 08:11
https://presheva.com/trump-sdo-te-lejoje-qe-negociatat-prishtine-beograd-te-zgjasin-shume/20%Monthly2020-01-24 08:06
https://presheva.com/emri-muhamed-me-i-popullarizuari-te-foshnjat-e-porsalindura-ne-oslo/20%Monthly2020-01-24 08:02
https://presheva.com/bujanoc-bashkekombasi-nga-zvicra-dergon-ndihma-per-banoret-e-bllokuar-nga-bora-ne-malesine-e-bujanocit/20%Monthly2020-01-23 15:45
https://presheva.com/bujanoc-punetoret-e-arsimit-dy-muaj-mbrapa-me-shpenzimet-e-rruges-rexhepi-pagesa-kryhet-deri-ne-fund-te-muajit/20%Monthly2020-01-23 14:56
https://presheva.com/apple-do-te-filloj-prodhimin-masiv-te-iphone-se-2-ne-shkurt/20%Monthly2020-01-23 14:13
https://presheva.com/endrra-e-te-gjithe-lojtareve-hp-omen-x2s-me-performanca-te-jashtezakonshme-dhe-me-dy-ekrane-per-3000-euro/20%Monthly2020-01-23 14:11
https://presheva.com/instagram-largon-butonin-igtv-konsideron-se-nuk-po-perdoret-aq-shume/20%Monthly2020-01-23 14:09
https://presheva.com/shqiprim-arifi-alternativa-demokratike-shqiptare-liste-qe-unifikon-shqiptaret-e-lugines-karshi-serbise/20%Monthly2020-01-23 13:44
https://presheva.com/motorola-ka-treguar-daten-kur-do-te-filloje-shitjen-e-telefonit-te-palosshem-razr/20%Monthly2020-01-23 13:39
https://presheva.com/kishin-rezervuar-udhetim-me-lyft-u-befasuar-kur-pane-se-po-i-priste-nje-porsche-taycan-qe-e-voziste-aktori-i-famshem/20%Monthly2020-01-23 13:37
https://presheva.com/lirohet-per-mijera-euro-cadillac-xt5/20%Monthly2020-01-23 13:36
https://presheva.com/teknologjia-e-larte-ne-brendine-e-audi-s3/20%Monthly2020-01-23 13:34
https://presheva.com/mesohet-data-kur-do-te-del-ne-shitje-genesis-gv80/20%Monthly2020-01-23 13:32
https://presheva.com/limuzina-senat-eshte-kunderpergjigjja-ruse-ndaj-rolls-royce-cullinan/20%Monthly2020-01-23 13:30
https://presheva.com/assesi-mos-hani-lakra-turshi-nese-vuani-nga-keto-semundje-mos-luani-me-shendetin/20%Monthly2020-01-23 13:28
https://presheva.com/puberteti-i-parakohshem-dhe-ushqyerja-ekspertet-ngrene-alarmin/20%Monthly2020-01-23 13:26
https://presheva.com/studimi-pse-ndertesat-neper-qytet-shkaktojne-dhimbje-koke/20%Monthly2020-01-23 13:23
https://presheva.com/ne-lukth-ka-vend-edhe-per-embelsira-qe-perse-hani-desert-edhe-kur-jeni-te-ngopur/20%Monthly2020-01-23 13:17
https://presheva.com/pastrimi-i-eneve-te-gjakut-ne-tru-pengoni-sulmin-ne-tru-dhe-semundjet-e-tjera/20%Monthly2020-01-23 13:15
https://presheva.com/kur-nje-shoqeri-fillon-te-kete-frike-nga-poetet-e-vet-kjo-do-te-thote-se-ka-frike-nga-vetja/20%Monthly2020-01-23 13:11
https://presheva.com/tenisti-francez-befason-te-pranishmit-kerkon-nga-vajza-qe-mbledh-topat-tia-qeronte-nje-banane/20%Monthly2020-01-23 13:04
https://presheva.com/dhia-me-fytyre-njeriu-shfaqet-ne-ind/20%Monthly2020-01-23 13:02
https://presheva.com/fajtor-interneti-rreth-40-per-qind-e-njerezve-ne-australi-midis-18-dhe-24-vjec-nuk-kane-bere-kurre-seks/20%Monthly2020-01-23 12:59
https://presheva.com/malazezet-ne-proteste-kunder-serbeve-aty-shihet-edhe-flamuri-shqiptar/20%Monthly2020-01-23 12:57
https://presheva.com/rama-fatura-e-termetit-deri-tani-rreth-1-miliard-euro/20%Monthly2020-01-23 12:55
https://presheva.com/xhaferi-me-11-shkurt-seance-per-nato-te-nesermen-shperndahet-kuvendi/20%Monthly2020-01-23 12:52
https://presheva.com/vuciq-pret-qe-emisari-i-trumpit-ta-vizitoje-serish-beogradin-2/20%Monthly2020-01-23 12:50
https://presheva.com/vuciq-thote-se-eshte-ngopur-me-ligjeratat-lidhur-me-lidhjet-e-serbise-me-rusine-dhe-kinen/20%Monthly2020-01-23 12:49
https://presheva.com/duket-si-nje-krevat-i-pergjakur-por-eshte-krejt-dicka-tjeter-fotografia-qe-u-be-hit-ne-internet/20%Monthly2020-01-23 12:47
https://presheva.com/vuciq-e-vleresoj-energjine-e-grenellit-por-me-kosoven-nuk-e-kemi-aq-lehte/20%Monthly2020-01-23 12:42
https://presheva.com/trump-vendos-rekord-te-ri-presidencial-ne-twitter/20%Monthly2020-01-23 12:30
https://presheva.com/a-jemi-te-rrezikuar-dhe-a-ka-vaksine-kunder-tij-gjithcka-qe-dihet-deri-me-tani-rreth-virusit-vdekjeprures-kinez/20%Monthly2020-01-23 12:28
https://presheva.com/grenell-te-hiqet-taksa-dhe-te-ndalet-lobimi-i-serbise-kunder-kosoves/20%Monthly2020-01-23 12:26
https://presheva.com/nga-data-01-janar-kuvendi-komunal-nuk-eshte-me-themelues-i-shtepise-se-shendetit/20%Monthly2020-01-23 12:24
https://presheva.com/grenell-pas-takimit-me-kurtin-flet-per-marreveshjen-finale-me-serbine-dhe-krijimin-e-qeverise-se-re/20%Monthly2020-01-23 12:22
https://presheva.com/ambasadoret-grenell-e-kosnett-takojne-kurtin/20%Monthly2020-01-23 12:20
https://presheva.com/u-kercenua-nga-haxhi-hoti-kurti-jep-deshmine/20%Monthly2020-01-23 12:17
https://presheva.com/mbyllet-qyteti-i-dyte-kinez-me-6-milione-banore-per-te-ndaluar-perhapjen-vdekjeprurese-te-coronavirusit/20%Monthly2020-01-23 12:15
https://presheva.com/andrews-procesi-i-vettingut-mund-te-perballet-me-sfida-dhe-rreziqe/20%Monthly2020-01-23 12:14
https://presheva.com/saga-filloi-kur-ata-shkembyen-numrat-e-telefonit-si-erdhi-deri-te-hakimi-i-telefonit-te-jeff-bezos-nga-mohammed-bin-salman/20%Monthly2020-01-23 12:04
https://presheva.com/gjashte-shenja-qe-tregojne-se-partneri-juaj-eshte-kontrollues-dhe-manipulues/20%Monthly2020-01-23 12:02
https://presheva.com/shtimi-i-qumeshtit-ne-caj-i-ben-dhembet-me-te-bardhe/20%Monthly2020-01-23 12:00
https://presheva.com/rruga-e-meghan-markle-nga-nje-aktore-pak-e-njohur-ne-femren-me-trendy-ne-planet/20%Monthly2020-01-23 11:54
https://presheva.com/emisari-i-presidentit-trump-e-thote-qarte-taksa-duhet-te-hiqet/20%Monthly2020-01-23 11:51
https://presheva.com/zyrtare-sevilla-transferon-johanssonin-nga-bayerni/20%Monthly2020-01-23 11:49
https://presheva.com/the-voice-ne-amerike-ben-bashke-dua-lipen-dhe-bebe-rexhen-ne-nje-skuader/20%Monthly2020-01-23 11:47
https://presheva.com/termeti-trondit-turqine-perendimore-banoret-lene-shtepite-dhe-dalin-ne-rruge/20%Monthly2020-01-23 11:44
https://presheva.com/thaci-marreveshja-finale-me-serbine-do-te-arrihet-nen-lidershipin-e-donald-trump-2/20%Monthly2020-01-23 11:41
https://presheva.com/kush-eshte-sulmuesi-me-i-mire-ne-serie-a-nga-viti-2000-ronaldo-fenomeni-numer-nje-pasohet-nga-cr7-sheva-mbetet-i-treti/20%Monthly2020-01-23 11:38
https://presheva.com/mediat-serbe-ne-fshehtesi-po-zhvillohen-bisedime-intensive-per-marreveshjen-perfundimtare-kosove-serbi-2/20%Monthly2020-01-23 11:29
https://presheva.com/tottenham-nuk-dorezohet-gati-oferta-e-dyte-per-muriqin/20%Monthly2020-01-23 11:25
https://presheva.com/coca-cola-nuk-heq-dore-nga-shishet-plastike-tregon-edhe-arsyen/20%Monthly2020-01-23 11:20
https://presheva.com/real-madridi-investoi-miliona-euro-ne-mbrojtes-te-djathte-por-asnje-nuk-arriti-tia-ze-vendin-carvajalit/20%Monthly2020-01-23 11:19
https://presheva.com/lirohet-nga-paraburgimi-burdushi/20%Monthly2020-01-23 11:16
https://presheva.com/mercedes-ridizajnon-modelin-e-class-detajet-dhe-fotot-e-para/20%Monthly2020-01-23 11:14
https://presheva.com/klopp-zbulon-se-perse-nuk-po-e-lejon-shaqirin-te-largohet-ne-kete-afat-kam-biseduar-me-te-sy-me-sy-ai-e-di-situaten/20%Monthly2020-01-23 11:07
https://presheva.com/pas-fitores-ndaj-cerrones-mcgregorit-i-ndryshon-renditja-ne-ufc/20%Monthly2020-01-23 11:06
https://presheva.com/mbappe-eshte-teper-vone-per-te-pasur-nje-karriere-si-ajo-e-messit-me-duhet-te-frymezohem-nga-ronaldo/20%Monthly2020-01-23 11:03
https://presheva.com/pasi-kreu-per-dy-jave-rresht-operacione-dhe-punoi-dy-nderrime-kirurgu-kinez-rrezohet-dy-here-nga-lodhja-thyen-dy-dhembet-e-pare/20%Monthly2020-01-23 11:01
https://presheva.com/aktivizohet-edhe-me-ze-sistemi-i-klimes-ne-volkswagen-golf-me-i-avancuari-qe-eshte-pare-ndonjehere/20%Monthly2020-01-23 10:58
https://presheva.com/lajmet-22-01-2020/20%Monthly2020-01-23 10:56
https://presheva.com/kompania-japoneze-fillon-fluturimet-e-para-testuese-te-vetures-me-te-vogel-fluturuese/20%Monthly2020-01-23 10:33
https://presheva.com/ja-cilat-gra-kane-me-shume-shanse-te-divorcohen/20%Monthly2020-01-23 09:27
https://presheva.com/ja-cili-eshte-pozicioni-me-i-mire-per-te-fjetur/20%Monthly2020-01-23 09:23
https://presheva.com/qirate-shume-te-shtrenjta-ne-londer-cifti-udhetojne-neper-evrope-duke-shpenzuar-vetem-100e-ne-jave/20%Monthly2020-01-23 09:09
https://presheva.com/ushtrimi-qe-po-cmend-rrjetin-gjeni-pergjigjen-e-sakte/20%Monthly2020-01-23 09:05
https://presheva.com/pd-perkrah-listen-e-perbashket-per-zgjedhjet-parlamentare/20%Monthly2020-01-23 09:04
https://presheva.com/presidenti-i-finlandes-dhuron-200000-euro-per-femijet-e-varfer/20%Monthly2020-01-23 09:02
https://presheva.com/pse-zemerohemi-kur-jemi-te-uritur/20%Monthly2020-01-23 08:57
https://presheva.com/princi-saudit-hakoi-telefonin-e-personit-me-te-pasur-ne-bote-dhe-i-zbulon-tradhtine-ndaj-gruas/20%Monthly2020-01-23 08:51
https://presheva.com/si-ta-fshini-njehere-e-mire-historine-e-kerkimeve-ne-instagram/20%Monthly2020-01-23 08:47
https://presheva.com/cifti-obama-hyn-ne-shtepi-te-e-re-ka-6-892-metra-katrore-dhe-u-ble-11-75-milione/20%Monthly2020-01-23 08:43
https://presheva.com/keshtu-duket-sot-pipi-corapegjata-51-vite-pas-filmit/20%Monthly2020-01-23 08:39
https://presheva.com/shqiptaret-e-lugines-nuk-lejohen-te-shkojne-nga-cyrihu-ne-prishtine-me-pasaporta-serbe/20%Monthly2020-01-23 07:43
https://presheva.com/thaci-marreveshja-finale-me-serbine-do-te-arrihet-nen-lidershipin-e-donald-trump/20%Monthly2020-01-23 06:52
https://presheva.com/mediat-serbe-ne-fshehtesi-po-zhvillohen-bisedime-intensive-per-marreveshjen-perfundimtare-kosove-serbi/20%Monthly2020-01-23 06:47
https://presheva.com/bujanoc-banoret-e-malesise-se-bujanocit-bllokohen-nga-bora-kan-nevoje-per-gjera-elementare/20%Monthly2020-01-22 20:06
https://presheva.com/lpd-lista-e-perbashket-eshte-investim-direkt-ne-ruajtjen-e-substances-kombetare/20%Monthly2020-01-22 18:45
https://presheva.com/anthony-godfrey-si-ambasador-nen-petkun-diplomatk-shpresoj-te-kontribuoj-ne-ndryshimin-e-situates-se-tanishme-ne-kete-vend/20%Monthly2020-01-22 16:03
https://presheva.com/eshte-themelues-i-nje-brendi-te-suksesshem-veshjesh-por-stilisti-mr-rex-tregon-periudhen-e-veshtire-me-shendetin-mental-qe-pati-gjate-rrugetimit/20%Monthly2020-01-22 13:45
https://presheva.com/kongresi-i-lushnjes-100-vjet-me-pare-ndaloi-copetimin-e-shqiperise/20%Monthly2020-01-22 13:38
https://presheva.com/brenda-vendpushimit-luksoz-ne-korene-e-veriut-te-ndertuar-nen-urdhrat-e-kim-jong-un/20%Monthly2020-01-22 13:35
https://presheva.com/pas-shume-vitesh-behet-ecje-ne-kembe-ne-piken-kufitare-miratoc-llojan-ndjesi-e-pa-pershkruar-shqiprim-arifi/20%Monthly2020-01-22 13:31
https://presheva.com/meghan-markle-iu-thote-miqve-te-saj-te-ngushte-dalja-nga-mbreteria-eshte-gjeja-me-e-mire-qe-mund-ti-ndodhte-ndonjehere-harryt/20%Monthly2020-01-22 13:21
https://presheva.com/airbus-a350-perfundon-fluturimin-plotesisht-te-automatizuar-megjithate-njerin-nga-pilotet-e-tradhtoi-instinkti/20%Monthly2020-01-22 13:18
https://presheva.com/jorginho-kalon-chelsean-ne-epersi-ndaj-arsenalit/20%Monthly2020-01-22 13:16
https://presheva.com/nje-kapsule-per-nje-dite-te-tere-i-veteshpalluri-udhetar-ne-kohe-zbulon-ate-qe-njerezit-do-te-hane-si-ushqim-ne-vitin-2075/20%Monthly2020-01-22 13:13
https://presheva.com/virusi-vdekjeprures-i-kines-zbulohet-rasti-i-pare-edhe-ne-shba/20%Monthly2020-01-22 13:10
https://presheva.com/thaci-takon-keshilltarin-e-presidentit-amerikan-flasin-per-marreveshje-perfundimtare-kosove-serbi/20%Monthly2020-01-22 13:05
https://presheva.com/chelsea-e-kompletuar-per-dallim-nga-arsenali-me-disa-mungesa-formacionet-zyrtare-te-derbit-ne-ligen-premier/20%Monthly2020-01-22 12:59
https://presheva.com/godfrey-ne-bujanoc-per-investime-serioze-duhet-te-kete-stabilitet-dhe-siguri/20%Monthly2020-01-22 13:11
https://presheva.com/anijet-e-fundosura-si-atraksion-turistik-ne-durres/20%Monthly2020-01-22 12:47
https://presheva.com/vuciq-pret-qe-emisari-i-trumpit-ta-vizitoje-serish-beogradin/20%Monthly2020-01-22 12:45
https://presheva.com/tahir-gjonbalaj-nese-nuk-merren-masa-ne-histori-do-te-thuhet-se-ne-plave-dikur-kishte-banore-shqiptare/20%Monthly2020-01-22 12:44
https://presheva.com/frika-nga-rreshqitja-ne-boren-e-davosit-nese-trump-eshte-pare-me-kepuce-speciale-keshilltari-i-tij-ka-veshur-cizme/20%Monthly2020-01-22 12:40
https://presheva.com/koreja-veriore-ndalon-hyrjen-e-turisteve-per-shkak-te-virusit-kinez/20%Monthly2020-01-22 12:36
https://presheva.com/ne-presheve-shenohet-manifestimi-tradicional-flaka-e-janarit-2020/20%Monthly2020-01-22 12:27
https://presheva.com/lajmet-21-01-2020/20%Monthly2020-01-22 12:21
https://presheva.com/japonia-pergatitet-per-fillimin-e-rrjetit-6g/20%Monthly2020-01-22 12:19
https://presheva.com/shba-e-cileson-historike-be-e-befasuar-me-marreveshjen-per-linjen-ajrore-prishtine-beograd/20%Monthly2020-01-22 12:16
https://presheva.com/richard-grenell-te-enjten-viziton-kosoven/20%Monthly2020-01-22 12:12
https://presheva.com/mbappe2020-behet-trend-ne-britanine-e-madhe-pas-deklarates-se-francezit-per-liverpoolin/20%Monthly2020-01-22 12:09
https://presheva.com/deputeti-iranian-e-thote-hapur-3-milione-dollare-per-kedo-qe-vret-presidentin-trump/20%Monthly2020-01-22 12:06
https://presheva.com/milot-rashica-prezanton-kepucet-e-reja-ne-to-ka-vendosur-flamurin-e-shqiperise-dhe-ate-te-kosoves/20%Monthly2020-01-22 12:05
https://presheva.com/bore-deri-ne-kulm-kanadezet-bllokohen-brenda-shtepive/20%Monthly2020-01-22 12:02
https://presheva.com/parashikimi-i-fundit-afatgjate-dimri-ne-evrope-ka-mbaruar/20%Monthly2020-01-22 11:59
https://presheva.com/mos-e-hani-kete-frut-nese-keni-problem-me-veshkat/20%Monthly2020-01-22 11:57
https://presheva.com/bujanoc-hasani-pergjegjesia-per-pastertine-dhe-ujin-e-pijshem-nuk-bi-vetem-mbi-komunaline-ne-kemi-per-themelues-kk/20%Monthly2020-01-22 11:57
https://presheva.com/ambasadori-amerikan-anthony-godfrey-viziton-sot-presheven/20%Monthly2020-01-22 11:56
https://presheva.com/7-ushtrime-te-mengjesit-qe-do-tju-mbajne-energjik-gjate-gjithe-dites/20%Monthly2020-01-22 09:47
https://presheva.com/lirim-zendeli-nenshkruan-me-skuadren-italiane-po-synon-formula-1/20%Monthly2020-01-22 09:41
https://presheva.com/ukraine-edi-rama-ne-helikopter-ne-zonen-e-luftes/20%Monthly2020-01-22 09:31
https://presheva.com/rihanna-me-nje-stil-te-vecante-befason-fansat/20%Monthly2020-01-22 07:45
https://presheva.com/rrefehet-merovci-momenti-me-i-lumtur-i-rugoves-renia-e-bombes-se-pare-me-24-mars-1999/20%Monthly2020-01-22 07:40
https://presheva.com/nje-qytetar-nga-siberia-nxjerr-ne-shitje-boren-per-banoret-e-moskes/20%Monthly2020-01-22 07:35
https://presheva.com/cdo-vit-nje-qytet-me-pak-ne-serbi/20%Monthly2020-01-22 07:31
https://presheva.com/keshtu-e-sheron-rihanna-zemren-e-thyer-pas-ndarjes-nga-i-dashuri-miliarder/20%Monthly2020-01-22 07:29
https://presheva.com/neorokirurgu-italian-gjendja-e-michael-schumacherit-teper-e-perkeqesuar/20%Monthly2020-01-22 07:26
https://presheva.com/shkenca-thote-se-beqaret-jetojne-me-mire/20%Monthly2020-01-22 07:21
https://presheva.com/arifi-sot-ndame-detyrat-dhe-pergjegjesit-per-diten-e-hapjes-te-pikes-kufitare-miratoc-llojan/20%Monthly2020-01-21 16:58
https://presheva.com/perse-kercellini-dhembet-gjate-nates-dhe-si-te-ndaloni/20%Monthly2020-01-21 15:38
https://presheva.com/keta-pese-artikuj-assesi-nuk-ben-ti-piqni-ne-furre-shporeti-nuk-i-perballojne-temperaturat-e-larta-dhe-humbin-shijen/20%Monthly2020-01-21 15:34
https://presheva.com/biblioteka-e-qytetit-licencohet-per-katalogimin-e-librave-ne-sistemin-cobiss/20%Monthly2020-01-21 15:25
https://presheva.com/si-po-na-vret-cdo-dite-vesi-i-te-ankuarit-dhe-stresuarit-per-cdo-gje/20%Monthly2020-01-21 15:21
https://presheva.com/kete-linje-ne-shuplake-disa-e-kane-disa-jo-ja-se-cka-do-te-thote-kjo-per-fatin-tuaj-ne-dashuri/20%Monthly2020-01-21 15:20
https://presheva.com/shprehia-e-rrezikshme-pas-ushtrimit-e-cila-mund-te-perkeqesoje-gjendjen-shendetesore/20%Monthly2020-01-21 15:18
https://presheva.com/perse-femrat-i-duan-melodramat/20%Monthly2020-01-21 15:12
https://presheva.com/armend-aliu-heqja-e-lapidarit-dhe-vepra-e-jonuz-musliut-na-sjellin-ne-vemendje-nevojen-per-te-qene-kembengules-ne-rrugen-kombetare/20%Monthly2020-01-21 15:09
https://presheva.com/keshilla-nga-femrat-si-duhet-te-vishen-meshkujt-per-tu-dukur-seksi/20%Monthly2020-01-21 15:05
https://presheva.com/rritni-shendetin-e-flokeve-tuaj-kete-dimer-me-keto-keshilla/20%Monthly2020-01-21 15:04
https://presheva.com/angelina-jolie-e-ben-canten-e-dale-jashte-mode-te-duket-bukur/20%Monthly2020-01-21 15:02
https://presheva.com/145287-2/20%Monthly2020-01-21 14:59
https://presheva.com/shqiprim-arifi-vepra-e-jonuz-musliut-do-te-kujtojet-cdohere/20%Monthly2020-01-21 14:53
https://presheva.com/dhjete-trendet-e-bukurise-te-te-famshmeve-qe-po-i-sjellim-ne-2020-n/20%Monthly2020-01-21 14:48
https://presheva.com/shqiprim-arifi-emrat-e-deshmoreve-me-shkronja-te-arta-cdo-here-do-te-jene-ne-mendje-dhe-ne-zemrat-tona/20%Monthly2020-01-21 14:46
https://presheva.com/shpejtesine-nga-zero-deri-ne-100-kilometra-ne-ore-e-arrin-per-3-8-sekonda-por-sa-kohe-i-duhet-bentley-bentayga-qe-te-ndertohet-nga-fillimi/20%Monthly2020-01-21 14:43
https://presheva.com/pronari-i-vw-volkswagen-nuk-duhet-te-behet-si-nokia/20%Monthly2020-01-21 14:41
https://presheva.com/corvette-c8-i-pare-shitet-3-milione-dollare/20%Monthly2020-01-21 14:39
https://presheva.com/%e2%80%8bzbulohet-arsyeja-e-zhdukjes-se-fushes-magnetike-te-henes/20%Monthly2020-01-21 14:37
https://presheva.com/veseli-per-linjen-ajrore-prishtine-beograd-ne-e-dime-qe-jemi-ne-rrugen-e-duhur-ne-cdo-proces-kur-kemi-mbeshtetjen-e-shba-ve/20%Monthly2020-01-21 14:34
https://presheva.com/kosnett-per-marreveshjen-e-linjes-ajrore-presidenti-trump-dhe-ekipi-i-tij-kane-punuar-shume-per-kete/20%Monthly2020-01-21 14:32
https://presheva.com/shefi-i-lufthansa-s-me-krijimin-e-kesaj-linje-ajrore-kosova-dhe-serbia-po-ndermarrin-nje-hap-drejt-afrimit-me-iniciativen-amerikane/20%Monthly2020-01-21 14:31
https://presheva.com/95-vite-me-pare-shqiperia-u-shpall-republike/20%Monthly2020-01-21 14:29
https://presheva.com/perfaqesimi-gjinor-ne-parlamentin-e-shqiperise-qe-nga-viti-1920-dikur-asnje-femer-tashti-mbi-40/20%Monthly2020-01-21 14:27
https://presheva.com/ministri-shqiptar-ne-qeverine-e-malit-te-zi-shigjeton-kryeministrin-rama-ka-ardhur-koha/20%Monthly2020-01-21 14:26
https://presheva.com/si-tia-ktheni-jeten-luleve-ilaci-per-lulet-e-vyshkura/20%Monthly2020-01-21 13:11
https://presheva.com/nje-lajm-i-mire-nga-shendetesia-ka-ndodhur-nje-zbulim-i-ri-ne-sistemin-imunitar-qe-mund-te-trajtoje-te-gjitha-kanceret/20%Monthly2020-01-21 13:09
https://presheva.com/hulku-i-pakistanit-kerkon-te-dashur-por-ka-nje-kusht-kerkon-nje-grua-te-peshave-te-renda/20%Monthly2020-01-21 13:08
https://presheva.com/ndryshimi-drastik-i-afrim-muciqit-tregon-se-ka-humbur-22-kilograme/20%Monthly2020-01-21 13:05
https://presheva.com/kur-ju-putheni-me-nje-grua-te-huaj-dhe-e-kuptoni-se-lidhja-juaj-eshte-shkaterruar-sepse-jeni-kapur-nga-kamerat/20%Monthly2020-01-21 13:04
https://presheva.com/zyrtare-barcelona-b-transferon-rey-manajn-dhe-i-vendos-klauzole-te-larte/20%Monthly2020-01-21 13:00
https://presheva.com/hatixhja-e-honeyland-tregon-si-iu-ndryshua-jeta-pas-filmit-qe-u-nominua-per-cmimin-oskar/20%Monthly2020-01-21 12:56
https://presheva.com/bora-e-madhe-angazhohet-edhe-ushtria-kanadezet-germojne-tunele-per-te-dale-nga-shtepite/20%Monthly2020-01-21 12:54
https://presheva.com/harry-flet-per-here-te-pare-pas-largimit-nga-jeta-mbreterore-vendimi-nuk-ishte-i-lehte-nuk-kam-zgjidhje-tjeter/20%Monthly2020-01-21 12:49
https://presheva.com/rama-e-quan-hap-te-rendesishem-linjen-ajrore-prishtine-beograd-por-e-thumbon-haradinajn/20%Monthly2020-01-21 12:46
https://presheva.com/nuk-ishte-pune-e-nje-njeriu-dhe-nuk-u-be-brenda-nje-dite-dhjetera-te-burgosur-arratisen-permes-nje-tuneli-i-perkisnin-bandes-me-te-madhe-braziliane/20%Monthly2020-01-21 12:45
https://presheva.com/morena-vjen-me-nje-tjeter-poze-provokuese-nga-tajlanda/20%Monthly2020-01-21 12:43
https://presheva.com/ne-qeverine-e-serbise-thone-se-linja-ajrore-prishtine-beograd-mund-te-jetesohet-kerkojne-heqjen-e-takses-dhe-rikthimin-ne-dialog/20%Monthly2020-01-21 12:38
https://presheva.com/zyrtare-real-madridi-kompleton-transferimin-e-reinierit/20%Monthly2020-01-21 12:35
https://presheva.com/dua-lipa-nominohet-per-dy-cmime-ne-nme-awards/20%Monthly2020-01-21 12:32
https://presheva.com/jennifer-lopez-mori-vemendje-ne-sag-awards-me-byzylykun-qe-kushton-nente-milione-dollare/20%Monthly2020-01-21 12:30
https://presheva.com/masvidal-reagon-per-fitoren-e-mcgregorit-ndaj-cerrones-pash-cfare-me-duhej/20%Monthly2020-01-21 12:25
https://presheva.com/nga-nje-fizik-i-dobet-te-chelsea-deri-te-muskujt-e-formesuar-te-liverpooli-salah-befason-me-transformimin-e-tij/20%Monthly2020-01-21 12:16
https://presheva.com/futet-ne-librin-e-rekordeve-guiness-si-adoleshentja-me-floket-me-te-gjata-ne-bote/20%Monthly2020-01-21 12:14
https://presheva.com/a-ndikoi-administrata-e-trumpit-qe-te-arrihet-marreveshja-per-krijimin-e-linjes-ajrore-prishtine-beograd/20%Monthly2020-01-21 12:11
https://presheva.com/terim-reagon-per-kartonin-e-kuq-te-qellimshem-te-muriqit-asnje-lojtar-nuk-guxon-ta-beje-nje-gje-te-tille-te-galatasaray/20%Monthly2020-01-21 12:09
https://presheva.com/haradinaj-hapja-e-linjes-ajrore-prishtine-beograd-hap-gjigant-per-avancimin-e-marredhenieve-te-fqinjesise-se-mire/20%Monthly2020-01-21 12:04
https://presheva.com/sergio-romero-shkaterron-lamborghinin-200-000-eurosh-por-shpeton-pa-lendime/20%Monthly2020-01-21 12:02
https://presheva.com/sekretari-i-nato-s-jens-stoltenberg-pershendet-hapjen-e-linjes-ajrore-prishtine-beograd/20%Monthly2020-01-21 11:58
https://presheva.com/per-here-te-pare-pas-16-vitesh-brad-pitt-dhe-jennifer-aniston-pershendeten-dhe-perqafohen-ne-publik/20%Monthly2020-01-21 11:57
https://presheva.com/lajmet-20-01-2020/20%Monthly2020-01-21 11:55
https://presheva.com/zogu-robot-me-pupla-te-verteta-fluturon-me-sukses/20%Monthly2020-01-21 10:18
https://presheva.com/mesoni-si-do-te-jete-dashuria-dhe-puna-per-ju-ja-cfare-thote-horoskopi-sot/20%Monthly2020-01-21 10:15
https://presheva.com/a-vuani-nga-gripi-ja-disa-menyra-per-te-lehtesuar-simptomat/20%Monthly2020-01-21 10:08
https://presheva.com/johnson-peson-humbjen-e-pare-parlamentare-per-brexit-in/20%Monthly2020-01-21 08:55
https://presheva.com/nusja-hakmerret-diten-e-dasmes-lexon-sms-at-e-te-dashurit-qe-i-dergoi-vajzes-me-te-cilen-e-tradhetoi/20%Monthly2020-01-21 08:52
https://presheva.com/haradinaj-zbulon-prapaskenat-e-darkes-se-politikaneve-ne-shtepine-e-hashim-thacit/20%Monthly2020-01-21 08:49
https://presheva.com/rrugetimi-i-ibrahim-rugoves-deri-ne-vdekjen-e-tij/20%Monthly2020-01-21 08:46
https://presheva.com/i-riu-kosovar-kandidat-per-deputet-ne-qytetin-vernier-ne-zvicer/20%Monthly2020-01-21 08:43
https://presheva.com/amss-apelon-per-kujdes-te-shtuar-nga-mjegulla-dhe-ngricat-ne-rruge/20%Monthly2020-01-21 08:24
https://presheva.com/cfare-duhet-te-beni-nese-humbni-pasaporten-ndersa-udhetoni-jashte-vendit/20%Monthly2020-01-21 08:08
https://presheva.com/pse-ndizet-drita-e-motorit-a-paralajmeron-gjithmone-prishje-te-medha/20%Monthly2020-01-21 07:44
https://presheva.com/shkoi-te-blinte-cakmak-per-gruan-por-ia-pa-hajrin-asaj/20%Monthly2020-01-21 07:40
https://presheva.com/vdes-ne-slkene-kengetari-i-njohur-gjate-performances/20%Monthly2020-01-21 07:29
https://presheva.com/shitet-bima-qe-ndalon-gerhitjen-ja-sa-kushton-dhe-ku-mund-ta-gjeni/20%Monthly2020-01-21 07:24
https://presheva.com/keshtu-do-te-dukeshin-keta-13-kengetare-po-tishin-gjalle/20%Monthly2020-01-21 07:18
https://presheva.com/e-thote-studimi-burri-i-papune-nje-martese-e-deshtuar/20%Monthly2020-01-21 07:13
https://presheva.com/xhihadisti-gjilanas-vdes-nga-uria-ne-nje-burg-kurd/20%Monthly2020-01-21 07:08
https://presheva.com/mesohet-data-kur-do-hapet-kufiri-bellanoc-stancic/20%Monthly2020-01-21 07:05
https://presheva.com/synojme-me-shume-se-dy-deputete-shqiptare-ne-parlamentin-serb/20%Monthly2020-01-21 07:01
https://presheva.com/bujanoc-akademi-perkujtimore-kushtuar-jonuz-musliut/20%Monthly2020-01-20 16:35
https://presheva.com/qeveria-e-malit-te-zi-ia-zbulon-rrenen-ivica-daciqit/20%Monthly2020-01-20 14:33
https://presheva.com/shqiperia-e-kercenuar-nga-sulmet-kibernetike-iraniane/20%Monthly2020-01-20 14:31
https://presheva.com/senatori-amerikan-dy-diplomatet-e-debuar-nga-shqiperia-kishin-kontakt-direkt-me-soleimanin/20%Monthly2020-01-20 14:30
https://presheva.com/haradinaj-hapja-e-linjes-ajrore-prishtine-beograd-hap-gjigand-per-avancimin-e-marredhenieve-te-fqinjesise-se-mire/20%Monthly2020-01-20 14:28
https://presheva.com/nese-ragmi-mustafa-na-siguron-bashkim-te-menjehershem-me-kosoven-atehere-po-i-bojkotojme-zgjedhjet-parlamentare/20%Monthly2020-01-20 14:22
https://presheva.com/shpiket-makina-qe-mban-melcine-te-gjalle-deri-ne-shtate-dite/20%Monthly2020-01-20 14:15
https://presheva.com/statistikat-javore-per-sherbimet-ne-shtepine-e-shendetit-presheva-ne-presheve-prej-dates-13-01-19-01-2020/20%Monthly2020-01-20 14:02
https://presheva.com/ka-perfunduar-renovimi-i-shf-prof-ibrahim-kelmendi-paralelja-e-ndare-ne-stacionin-hekurudhor/20%Monthly2020-01-20 13:56
https://presheva.com/maliqi-mesazh-lvv-ldk-ai-qe-leshon-pe-ne-bllokaden-aktuale-do-te-jete-fitues-te-votuesit-e-zhgenjyer/20%Monthly2020-01-20 13:47
https://presheva.com/stuhia-masive-e-pluhurit-qe-i-perfshiu-papritmas-dy-qytete-australiane-e-bllokoi-perkohesisht-edhe-diellin/20%Monthly2020-01-20 13:45
https://presheva.com/shtepia-e-shendetit-ne-statistika-financiare-per-vitin-2019/20%Monthly2020-01-20 13:41
https://presheva.com/zyrtare-thaci-propozon-albin-kurtin-si-mandatar-per-te-formuar-qeverine/20%Monthly2020-01-20 13:37
https://presheva.com/pas-nominimit-te-kurtit-si-mandatar-per-formimin-e-qeverise-ldk-te-marten-mbledh-kryesine/20%Monthly2020-01-20 13:35
https://presheva.com/edi-rama-nis-diten-me-citat-nga-kurani/20%Monthly2020-01-20 13:33
https://presheva.com/ulet-cmimi-i-dizelit-ne-maqedoni/20%Monthly2020-01-20 13:31
https://presheva.com/pamje-qe-tregojne-se-si-brenda-24-ore-ne-kanada-trashesia-e-bores-arrin-ne-76-2-centimetra/20%Monthly2020-01-20 13:27
https://presheva.com/para-99-vitesh-miratohej-kushtetuta-e-pare-e-turqise/20%Monthly2020-01-20 13:23
https://presheva.com/mbi-11-mije-lloje-te-pemeve-zbulohen-ne-amazona/20%Monthly2020-01-20 13:09
https://presheva.com/brexit-i-amerikan-dhe-ndryshimi-i-klimes-kercenimet-kryesore-te-vitit-2020/20%Monthly2020-01-20 13:07
https://presheva.com/shtate-vjet-me-pare-forca-te-xhandarmerise-serbe-hoqen-pllaken-perkujtimore-te-deshmoreve-te-kombit-video/20%Monthly2020-01-20 13:02
https://presheva.com/facebooku-kerkon-falje-pasi-ia-perktheu-emrin-ne-menyre-ofenduese-liderit-kinez/20%Monthly2020-01-20 12:06
https://presheva.com/frika-nga-hakeret-44-per-qind-e-qytetareve-te-be-se-kufizojne-perdorimin-e-internetit/20%Monthly2020-01-20 12:02
https://presheva.com/thaci-kam-nenshkruar-nominimin-e-kurtit-per-kryeminister-ai-duhet-ta-pranoje-ose-refuzoje/20%Monthly2020-01-20 12:00
https://presheva.com/gjurme-shqiptare-fshatrat-shqiptare-ne-zemer-te-serbise/20%Monthly2020-01-20 11:58
https://presheva.com/mesohet-shuma-marramendese-e-fituar-nga-mcgregor-per-vetem-40-sekonda/20%Monthly2020-01-20 11:57
https://presheva.com/konflikti-per-pronat-e-kishes-ne-malin-e-zi/20%Monthly2020-01-20 11:53
https://presheva.com/rita-ora-e-pershkruan-mashkullin-ideal-teksa-flet-per-jeten-private/20%Monthly2020-01-20 11:52
https://presheva.com/pandeli-majko-tregon-si-i-njohu-thacin-haradinajn-e-kurtin-ne-kohen-e-luftes/20%Monthly2020-01-20 11:49
https://presheva.com/anxhela-peristeri-dhe-sinan-vllasaliu-sjellin-bashkepunimin-ata/20%Monthly2020-01-20 11:47
https://presheva.com/masakrimi-i-viktimave-te-recakut-deshmite-e-lena-ne-fletore-nga-mjeku-shqiptar-dokument/20%Monthly2020-01-20 11:30
https://presheva.com/gruaja-shqiptare-ne-biznes-qe-ka-realizuar-endrren-amerikane/20%Monthly2020-01-20 11:28
https://presheva.com/i-vetmi-ilac-i-vertete-popullor-per-qafen-e-eshteruar-pas-ketij-ilaci-disa-vjet-nuk-do-ta-ndieni-dhembjen/20%Monthly2020-01-20 11:24
https://presheva.com/ngjyrat-e-forta-te-cilat-te-zezen-e-perhershme-e-kane-nxjerre-ne-plan-te-dyte-kane-dominuar-tepihun-e-kuq/20%Monthly2020-01-20 11:22
https://presheva.com/keto-gjera-duhet-ti-hiqni-nje-ore-e-me-pare-nga-shtepia/20%Monthly2020-01-20 11:20
https://presheva.com/fuqizo-inteligjencen-tuaj-emocionale/20%Monthly2020-01-20 11:18
https://presheva.com/arsyeja-pse-yjet-tona-i-ruajne-qelizat-ame-te-femijeve-te-tyre/20%Monthly2020-01-20 11:16
https://presheva.com/nese-vuani-nga-dhimbjet-e-kokes-mos-i-hani-keto-ushqime/20%Monthly2020-01-20 11:14
https://presheva.com/per-12-milione-ndjekes-demi-rose-pozon-lakuriq/20%Monthly2020-01-20 11:12
https://presheva.com/nje-pjese-e-kenges-se-medes-per-presidentin-rugova/20%Monthly2020-01-20 11:10
https://presheva.com/lajmet-17-01-2020/20%Monthly2020-01-20 11:06
https://presheva.com/ra-ne-gjendje-kome-dhe-udhetoi-ne-vitin-3906-tregon-si-do-te-jete-e-ardhmja-e-njerezimit/20%Monthly2020-01-20 10:39
https://presheva.com/transgjinorja-shqiptare-ngacmohesha-seksualisht-nga-kusheriri-prinderit-me-braktisen-ne-spital/20%Monthly2020-01-20 10:35
https://presheva.com/der-standard-kosova-drejt-zgjedhjeve-nese-ska-qeveri-deri-me-24-shkurt/20%Monthly2020-01-20 10:29
https://presheva.com/skadaloze-bild-zbulon-si-basha-ka-lobuar-me-para-ruse-kunder-pranimit-te-shqiperise-ne-be/20%Monthly2020-01-20 10:06
https://presheva.com/shpetohet-per-mrekulli-alpinistja-e-aksidentuar-qe-mbeti-e-vetme-ne-malin-e-tomorrit/20%Monthly2020-01-20 10:00
https://presheva.com/michelle-obama-tregon-kenget-e-saj-inspiruese-nuk-mungojne-as-cardi-b-e-dua-lipa/20%Monthly2020-01-20 09:52
https://presheva.com/flaka-e-janarit-2020-gostivar/20%Monthly2020-01-20 12:09
https://presheva.com/arben-mehmeti-jeta-ndryshon-kahet-por-jo-edhe-qellimet/20%Monthly2020-01-20 11:49
https://presheva.com/gruaja-qe-strehoi-mbi-600-femije-dhe-ua-mesoj-atyre-gjene-me-te-shtrenjte-dashurine/20%Monthly2020-01-20 09:13
https://presheva.com/ja-pse-duhet-ta-degjoni-nenen-nese-thote-se-i-dashuri-i-juaj-nuk-eshte-i-mire/20%Monthly2020-01-20 09:08
https://presheva.com/vozitje-e-cmendur-me-bmw/20%Monthly2020-01-20 09:03
https://presheva.com/ja-se-si-mund-te-duket-iphone-12/20%Monthly2020-01-20 08:58
https://presheva.com/audi-q8-e-bluan-boren/20%Monthly2020-01-20 08:55
https://presheva.com/si-ti-pelqeni-nje-vajze-ne-5-sekondat-e-pare/20%Monthly2020-01-20 08:13
https://presheva.com/shqiperia-thyen-rekordin-ne-rajon-per-numrin-e-te-burgosurve/20%Monthly2020-01-20 08:04
https://presheva.com/9-arsye-te-mira-per-te-perdorur-soden-e-bukes-cdo-dite/20%Monthly2020-01-20 07:59
https://presheva.com/marin-mema-afer-beogradit-zbulon-dy-fshatra-shqiptare-video/20%Monthly2020-01-20 07:27
https://presheva.com/ne-veturen-e-braktisur-ne-cukarke-te-presheves-policia-gjen-rreth-1-kg-kokaine/20%Monthly2020-01-18 22:49
https://presheva.com/ministri-i-jashtem-i-shqiperis-cakaj-falenderon-arifin-kryetari-i-presheves-shqiprim-arifi-ka-vendosur-interesat-kombetare-perpara-interesave-partiake/20%Monthly2020-01-18 18:46
https://presheva.com/mustafa-quan-ministrin-genc-cakaj-kalama-reagon-kryetari-i-presheves-arifi/20%Monthly2020-01-18 18:42
https://presheva.com/shqiptaret-e-lugines-synojne-4-deputete-ne-parlamentin-serb/20%Monthly2020-01-18 14:34
https://presheva.com/bujanoc-koncul-vihet-gurthemeli-i-pllakes-perkujtimore-te-jonuz-musliut-foto/20%Monthly2020-01-18 14:05
https://presheva.com/ragmi-mustafa-shperthen-ndaj-cakaj-mashtrim-nga-nje-kalama-servile-te-vucic/20%Monthly2020-01-18 10:50
https://presheva.com/antologjia-e-femijeve-te-talentuar-ne-presheve-do-te-botohet-nga-shtepia-botuese-onufri/20%Monthly2020-01-17 19:06
https://presheva.com/me-21-janar-do-te-mbahet-manifestimi-flaka-e-janarit/20%Monthly2020-01-17 18:59
https://presheva.com/gent-cakaj-uniteti-partiak-eshte-faktor-i-rikthimit-te-shpreses-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2020-01-17 13:15
https://presheva.com/preshevari-oltion-bilalli-ka-nenshkruar-kontrate-profesionale-me-balikesirspor/20%Monthly2020-01-17 12:51
https://presheva.com/shqiprim-arifi-ti-tejkalojme-egot-personale-dhe-interesat-partiake-sepse-rinia-meriton-te-ardhme-te-unifikuar-video/20%Monthly2020-01-17 12:13
https://presheva.com/emri-alternativa-demokratike-shqiptare-lugina-e-bashkuar-bazohet-mbi-ideologjite-e-seciles-parti-dhe-i-referohet-lugines-se-bashkuar-video/20%Monthly2020-01-17 11:40
https://presheva.com/pasagjeret-filmojne-motorin-e-fluturakes-duke-nxjerre-flake-nga-motori-piloti-detyrohet-te-beje-ulje-emergjente/20%Monthly2020-01-17 11:26
https://presheva.com/procesi-per-shkarkimin-e-presidentit-donald-trump-kalon-ne-senat/20%Monthly2020-01-17 11:22
https://presheva.com/mustafa-ldk-ishte-e-interesuar-per-postin-e-kryetarit-te-kuvendit/20%Monthly2020-01-17 11:07
https://presheva.com/padia-e-rames-ndaj-haradinajt-mund-te-mbetet-pa-u-shqyrtuar-deri-ne-vitin-2023/20%Monthly2020-01-17 11:04
https://presheva.com/konjufca-therret-mbledhjen-e-pare-te-kryesise-se-kuvendit/20%Monthly2020-01-17 11:03
https://presheva.com/merkel-do-te-bisedojme-ne-keshillin-e-be-se-per-celjen-e-negociatave-me-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2020-01-17 10:59
https://presheva.com/debimi-i-dy-iranianeve-nga-shqiperia-reagon-departamenti-amerikan-i-shtetit/20%Monthly2020-01-17 10:57
https://presheva.com/njeriu-i-sherbimit-sekret-iranian-planifikonte-te-hapte-televizion-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2020-01-17 10:56
https://presheva.com/thaci-une-e-mirepres-marreveshjen-per-krijimin-e-nje-liste-te-unifikuar-elektorale-te-partive-shqiptare-ne-luginen/20%Monthly2020-01-17 10:53
https://presheva.com/lajcak-eshte-i-domosdoshem-konsensusi-per-nisjen-e-bisedimeve-me-maqedonine-e-veriut-dhe-shqiperine/20%Monthly2020-01-17 10:49
https://presheva.com/babai-e-padit-kroacine-i-ndalohet-ta-shohe-te-birin-13-vjet/20%Monthly2020-01-17 10:47
https://presheva.com/dikur-qytet-i-pasur-me-mijera-banore-sot-ne-te-jeton-vetem-nje-burre-miniera-e-azbestit-vdekjeprures-ne-australi-i-detyroi-te-braktisin-shtepite/20%Monthly2020-01-17 10:45
https://presheva.com/une-po-vuaj-por-kosova-ambasadori-tregon-biseden-me-haradinajn-para-sheshelit-ne-hage/20%Monthly2020-01-17 10:43
https://presheva.com/ja-cfare-i-ndodh-trupit-nese-pini-coca-cola-cdo-dite/20%Monthly2020-01-17 10:41
https://presheva.com/lutfi-haziri-u-gezova-qe-u-bashkua-faktori-politik-ne-kosoven-lindore/20%Monthly2020-01-17 10:38
https://presheva.com/albin-kurti-veprimtaria-e-frytshme-grave-ne-te-gjitha-dimensionet-shoqerore-duhet-te-njihet/20%Monthly2020-01-17 10:33
https://presheva.com/behen-38-vite-nga-vrasja-e-vellezerve-gervalla-dhe-kadri-zekes/20%Monthly2020-01-17 10:30
https://presheva.com/thaci-vellezerit-gervalla-dhe-kadri-zeka-u-vrane-nga-sherbimi-sekret-jugosllav/20%Monthly2020-01-17 10:27
https://presheva.com/vetevendosje-paralajmeron-zgjedhje-te-reja/20%Monthly2020-01-17 10:26
https://presheva.com/%e2%80%8bkroacia-humb-500-mije-punetore/20%Monthly2020-01-17 10:24
https://presheva.com/hashim-thaci-propozohet-si-deshmitar-ne-gjykimin-e-rastit-te-veteraneve/20%Monthly2020-01-17 10:22
https://presheva.com/sukses-si-i-asnje-shqiptareje-tjeter-dua-lipa-arrin-dy-miliarde-klikime-me-new-rules/20%Monthly2020-01-17 10:19
https://presheva.com/vucic-zgjedhjet-me-19-ose-26-prill/20%Monthly2020-01-17 10:16
https://presheva.com/totti-lojtaret-e-real-madridit-me-quajne-te-cmendur-qe-refuzova-ekipin-e-galaktikeve-por-une-nuk-pendohem/20%Monthly2020-01-17 10:15
https://presheva.com/thyhet-rekordi-guiness-torta-prej-27-ton-pergatitet-ne-indi/20%Monthly2020-01-17 10:13
https://presheva.com/kanye-west-ndalon-veturen-e-tij-200-mije-euroshe-ne-mes-te-rruges-per-te-ndihmuar-nje-person-te-pastrehe/20%Monthly2020-01-17 10:12
https://presheva.com/werner-ia-mbyll-syrin-klubeve-angleze-liga-premier-eshte-kampionati-me-interesant/20%Monthly2020-01-17 10:09
https://presheva.com/turqia-dergon-trupat-drejt-libise-askush-nuk-do-te-mund-te-nxjerre-nafte-pa-lejen-e-erdoganit/20%Monthly2020-01-17 10:08
https://presheva.com/rita-ora-e-mban-premtimin-rindertohet-shtepia-e-familjes-qe-zgjodhi-ne-shqiperi-pas-termetit/20%Monthly2020-01-17 10:06
https://presheva.com/zgjodhen-per-te-jetuar-ne-kanada-pas-largimit-nga-jeta-mbreterore-princi-harry-dhe-meghan-markle-nuk-jane-te-mirepritur/20%Monthly2020-01-17 10:01
https://presheva.com/ardit-gjebrea-mban-premtimin-nis-ndertimin-i-dy-shtepive-ne-thumane/20%Monthly2020-01-17 09:43
https://presheva.com/aktivizohet-sistemi-i-ujitjes-gjate-ndeshjes-parma-roma/20%Monthly2020-01-17 09:41
https://presheva.com/47-vjecarja-heqe-gjysmen-e-gjuhes-dhe-nje-pjese-te-qafes-pasi-iu-shfaq-kanceri/20%Monthly2020-01-17 09:40
https://presheva.com/bmw-vret-i8-ne-prill/20%Monthly2020-01-17 09:37
https://presheva.com/japonia-krijon-muze-ne-qytetin-e-saj-per-ekipin-olimpik-te-kosoves/20%Monthly2020-01-17 09:36
https://presheva.com/vogelushi-i-kthen-shishen-shoferit-ne-trafik-pamjet-behen-virale/20%Monthly2020-01-17 09:32
https://presheva.com/atentat-ne-ish-futbollistin-e-juventusit-per-sulmin-dyshohet-ish-futbollisti-i-realit/20%Monthly2020-01-17 09:31
https://presheva.com/intervista-me-viola-rrustemin/20%Monthly2020-01-17 09:29
https://presheva.com/lajmet-16-01-2020/20%Monthly2020-01-17 09:27
https://presheva.com/bufi-me-vv-ldk-me-mi-pas-dhan-qeto-letrat-me-i-bajt-i-kisha-hup-nja-20kg/20%Monthly2020-01-17 07:58
https://presheva.com/kukulla-qe-po-tmerron-nje-familje-e-hodhen-dy-here-ne-plehra-dhe-ajo-u-kthye-perseri/20%Monthly2020-01-17 07:55
https://presheva.com/kompania-qe-po-perpiqet-ti-binde-punetoret-qe-te-punojne-shtrire/20%Monthly2020-01-17 07:51
https://presheva.com/cyrihu-miraton-postulatin-e-asamblistit-shqiptar-per-ndihme-shqiperise/20%Monthly2020-01-17 07:43
https://presheva.com/stan-dragoti-e-james-belushi-te-veshur-si-arvanitas-ne-hollywood/20%Monthly2020-01-17 07:39
https://presheva.com/salihu-braktisja-e-medvegjasve-nga-marreveshja-ne-kohen-me-te-keqe-te-tyre-eshte-baraz-me-dorezimin-te-medvegjes/20%Monthly2020-01-16 21:54
https://presheva.com/arifi-pd-diteve-ne-vijim-do-te-dale-me-qendrim-per-pjesmarrje-ne-zgjedhjet-parlamentare/20%Monthly2020-01-17 12:17
https://presheva.com/pajaziti-marreveshja-e-sotme-ne-tirane-paraqet-nje-domosdoshmeri-te-kohes/20%Monthly2020-01-16 18:20
https://presheva.com/haxhi-qamil-ahmet-iseni-bene-vepra-te-mira-qe-edhe-kur-mos-te-jesh-ne-kete-bote-te-te-perkujtojne-te-tjeret/20%Monthly2020-01-16 18:26
https://presheva.com/lugina-e-bashkuar-shqiptaret-e-presheves-firmosin-marreveshjen-ne-tirane-me-nje-liste-ne-zgjedhjet-serbe/20%Monthly2020-01-16 16:22
https://presheva.com/cfare-do-te-thote-te-jesh-panromantik/20%Monthly2020-01-16 12:37
https://presheva.com/me-siguri-keni-qene-kureshtare-cfare-do-ti-ndodhte-femres-sikur-te-merrte-viagra/20%Monthly2020-01-16 12:35
https://presheva.com/imami-nga-uganda-e-kuptoi-vetem-pas-dy-javesh-se-gruaja-e-tij-ishte-nje-burre-kete-e-zbuloi-policia/20%Monthly2020-01-16 12:30
https://presheva.com/doreheqja-e-kryeministrit-dhe-ndryshimet-kushtetuese-pse-bota-duhet-ta-marre-seriozisht-mesazhin-e-putinit/20%Monthly2020-01-16 12:24
https://presheva.com/shiu-perfundimisht-bie-ne-australi-ndihmon-ne-ndaljen-e-zjarreve-por-ekziston-frika-se-mund-te-sjelle-stuhi/20%Monthly2020-01-16 12:18
https://presheva.com/samsung-galaxy-s20-ultra-ka-me-shume-ram-sesa-nje-kompjuter/20%Monthly2020-01-16 12:14
https://presheva.com/nadal-dhe-federer-dhurojne-se-bashku-224-mije-euro-per-katastrofen-qe-po-ndodh-ne-australi/20%Monthly2020-01-16 12:13
https://presheva.com/haradinaj-i-reagon-rames-padia-eshte-plotesisht-e-pabazuar-sipas-ligjit-do-te-pergjigjem-ne-afatet-e-percaktuara-ligjore/20%Monthly2020-01-16 12:09
https://presheva.com/dybala-e-higuain-bene-gjashte-pasime-mes-tyre-per-te-shenuar-njerin-prej-golave-me-te-bukur-deri-me-tani-ne-itali/20%Monthly2020-01-16 12:06
https://presheva.com/na-falni-ju-kemi-genjyer-per-13-vite-japin-doreheqje-tre-gazetare-ne-iran/20%Monthly2020-01-16 12:04
https://presheva.com/isa-boletini-fati-i-trishte-i-familjes-dhe-pasardhesve-se-tij/20%Monthly2020-01-16 11:58
https://presheva.com/bujanoc-shtesat-e-femijeve-dhe-leonave-komisioni-akoma-pa-qendrim/20%Monthly2020-01-16 11:38
https://presheva.com/bujar-osmani-me-ambasadorin-norvegjez-u-biedua-per-hapat-e-metutjeshme-ne-ndertimin-e-objektit-kufitar-llojan-miratoc/20%Monthly2020-01-16 11:57
https://presheva.com/universiteti-i-harvardit-liston-kuranin-si-libri-me-i-mire-per-drejtesi/20%Monthly2020-01-16 11:06
https://presheva.com/dhoma-e-kongresit-voton-pro-dergimit-ne-senat-te-akuzave-kunder-donald-trump/20%Monthly2020-01-16 10:53
https://presheva.com/rame-shabani-rrefen-se-si-i-mbijetoi-masakres-se-recakut/20%Monthly2020-01-16 10:51
https://presheva.com/formacionet-zyrtare-juventus-udinese-ronaldo-mungon-sarri-me-ndryshime/20%Monthly2020-01-16 10:49
https://presheva.com/gjashte-transferime-qe-mund-te-ndodhin-brenda-kesaj-jave-yje-nga-arsenali-tottenhami-dhe-chelsea-mund-te-behen-me-klube-te-reja/20%Monthly2020-01-16 10:47
https://presheva.com/messi-vazhdon-dominimin-argjentinasi-me-me-se-shumti-driblime-deri-me-tani-ne-kete-sezon/20%Monthly2020-01-16 10:42
https://presheva.com/gazetari-po-raportonte-live-shikuesit-harruan-cfare-thoshte-vemendja-ishte-te-mjekra-e-tij/20%Monthly2020-01-16 10:36
https://presheva.com/van-de-beek-ka-zgjedhur-real-madridin/20%Monthly2020-01-16 10:33
https://presheva.com/publikohen-fotografite-e-serbeve-qe-dyshohet-se-kryen-masakren-e-recakut/20%Monthly2020-01-16 10:29
https://presheva.com/karagjorgjet-e-kelmendit-dhe-te-vertetat-tjera-perrallat-qe-per-serbet-u-bene-fakte-historike/20%Monthly2020-01-16 10:15
https://presheva.com/france-football-neuer-mund-te-transferohet-ne-vere-te-juventusi/20%Monthly2020-01-16 10:13
https://presheva.com/dy-diplomate-iraniane-shpallen-persona-te-padeshiruar-ne-shqiperi/20%Monthly2020-01-16 10:11
https://presheva.com/salah-mane-dhe-keita-do-te-mungojne-deri-ne-gjashte-jave-te-liverpooli-shkaku-i-kupes-se-kombeve-ne-afrike/20%Monthly2020-01-16 10:08
https://presheva.com/dybala-kishte-regjistruar-videon-e-lamtumires-nga-juventusi-por-ne-fund-ndryshoi-gjithcka/20%Monthly2020-01-16 10:05
https://presheva.com/i-ka-mbi-6-mije-kilograme-i-reziston-plumbave-dhe-ka-rezervuar-gjigant-eshte-rezistente-ndaj-tornadove-qe-fryjne-me-shpejtesi-prej-280-km-h/20%Monthly2020-01-16 10:03
https://presheva.com/sot-ndahet-titulli-krenaria-e-kombit-shqiptar-per-ambasadorin-walker/20%Monthly2020-01-16 10:01
https://presheva.com/berisha-rames-vuciq-te-ka-urdheruar-ta-padisesh-haradinajn/20%Monthly2020-01-16 09:59
https://presheva.com/keshillat-e-gjinekologut-per-te-mos-patur-siklete-aty-poshte-cduhet-te-mbani-parasysh-kur-blini-vishni-dhe-lani-mbathjet/20%Monthly2020-01-16 09:57
https://presheva.com/historia-e-kendra-spears-modeles-qe-u-be-princeshe-dhe-qe-te-gjithe-e-adhurojne/20%Monthly2020-01-16 09:55
https://presheva.com/a-tradhton-nje-mashkull-bricjap-cmund-te-beni-per-ta-parandaluar/20%Monthly2020-01-16 09:53
https://presheva.com/lajmet-15-01-2020/20%Monthly2020-01-16 09:50
https://presheva.com/hetem-ramadani-jep-disa-sqarime-rreth-diabetit-te-tipit-2-dhe-debateve-ne-medie/20%Monthly2020-01-16 09:24
https://presheva.com/totti-vazhdon-te-bombardoje-portat-edhe-si-43-vjecar/20%Monthly2020-01-16 09:18
https://presheva.com/horoskopi-per-sot-si-do-te-jete-dashuria-dhe-puna-per-ju/20%Monthly2020-01-16 09:09
https://presheva.com/shkulja-e-qimeve-te-hundes-mund-te-jete-vdekjeprurese/20%Monthly2020-01-16 09:02
https://presheva.com/gjyqtari-ne-brazil-nxjerr-pistoleten-nga-brezi-dhe-kercenon-tifozet/20%Monthly2020-01-16 08:58
https://presheva.com/super-nena-qe-ka-21-femije-tani-ne-pritje-te-nje-femiu-tjeter/20%Monthly2020-01-16 07:35
https://presheva.com/vajza-me-origjine-nga-recaku-ne-universitetin-e-oxfordit/20%Monthly2020-01-16 07:32
https://presheva.com/grate-blejne-dhe-shesin-qumeshtin-e-gjirit-ne-facebook-bebet-ne-rrezik-te-infeksioneve-vdekjeprurese/20%Monthly2020-01-16 07:27
https://presheva.com/zyrtare-mesohet-dita-dhe-ora-kur-do-te-zhvillohet-el-clasico/20%Monthly2020-01-16 07:24
https://presheva.com/sinani-ka-nje-kerkese-per-fansat-pasi-dikush-tenton-ti-futet-ne-privatesi/20%Monthly2020-01-16 07:17
https://presheva.com/toyota-supra-e-re-vjen-me-motor-te-bmw-se/20%Monthly2020-01-16 07:10
https://presheva.com/ingolstadt-brenda-fabrikes-me-te-madhe-te-audi-se/20%Monthly2020-01-16 07:07
https://presheva.com/gent-cakaj-merr-vendim-qe-dy-diplomate-iraniane-te-perjashtohen-menjehere-nga-territori-i-shqiperise/20%Monthly2020-01-16 06:54
https://presheva.com/izraeli-instalon-neper-avione-sistemin-anti-rakete/20%Monthly2020-01-16 06:46
https://presheva.com/111-ndeshje-radhazi-pa-humbje-thyhet-rekordi-historik-ne-shah/20%Monthly2020-01-16 06:31
https://presheva.com/murati-marreveshja-kosove-serbi-do-ti-shpetonte-shqiptaret-e-kosoves-lindore/20%Monthly2020-01-15 18:55
https://presheva.com/dont-start-now-e-dua-lipes-arrin-100-milione-klikime-ne-youtube/20%Monthly2020-01-15 13:37
https://presheva.com/kurti-drejtesia-e-mohuar-per-recakun-eshte-krim-i-vazhdueshem-qe-i-behet-kosoves/20%Monthly2020-01-15 13:35
https://presheva.com/nis-mbledhja-e-kryesise-se-ldk-se/20%Monthly2020-01-15 13:33
https://presheva.com/beyonce-promovon-koleksionin-ivy-park-ne-bashkepunim-me-adidas-in/20%Monthly2020-01-15 13:32
https://presheva.com/trump-apple-te-zhbllokoje-iphonet-e-krimineleve/20%Monthly2020-01-15 13:29
https://presheva.com/real-madridi-do-te-luaje-per-kupe-ne-terrenin-qe-ka-kapacitet-tifozesh-sa-stadiumi-i-istogut/20%Monthly2020-01-15 13:28
https://presheva.com/kim-kardashian-perveluese-ne-plazhet-e-meksikos/20%Monthly2020-01-15 13:25
https://presheva.com/objekti-i-administrates-eshte-renovuar-ne-funksionalizim-te-procesit-te-punes-per-te-reflektuar-seriozitet-ne-sherbimin-qytetare/20%Monthly2020-01-15 13:15
https://presheva.com/rrefimi-i-ish-deputetit-kosovar-per-masakren-e-recakut-i-cili-raportoi-live-per-bbc-ne/20%Monthly2020-01-15 13:10
https://presheva.com/a-po-rrezikohet-siguria-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2020-01-15 13:08
https://presheva.com/daciq-raportet-serbi-mal-i-zi-jane-shume-te-keqija/20%Monthly2020-01-15 13:06
https://presheva.com/ulqini-behet-me-aqua-park-para-fillimit-te-sezonit-turistik/20%Monthly2020-01-15 13:05
https://presheva.com/qasja-per-shqiptaret-e-lugines-shpresojme-te-jete-me-e-mire-me-qeverisjen-e-albin-kurtit/20%Monthly2020-01-15 13:03
https://presheva.com/harrojini-sulmet-me-raketa-irani-ka-nje-arme-tjeter-te-fuqishme-format-dhe-pasojat-e-mundshme-te-sulmeve-kibernetike-ndaj-shba-se/20%Monthly2020-01-15 12:36
https://presheva.com/edhe-dua-lipa-ne-sanremo-2020/20%Monthly2020-01-15 12:34
https://presheva.com/kremlini-publikon-pamjet-nga-arkivi-putin-dhe-bush-duke-vallezuar-ne-te-njejten-skene/20%Monthly2020-01-15 12:31
https://presheva.com/formacioni-me-i-mire-i-te-gjitha-koherave-ne-ligen-premier-me-lojtare-te-huaj-henry-aguero-dhe-ronaldo-udheheqin-sulmin/20%Monthly2020-01-15 12:29
https://presheva.com/po-i-jepte-gji-foshnjes-nje-orangutan-qe-kishte-humbur-te-voglin-ulet-prane-saj-nena-nuk-mban-emocionet-shperthen-ne-lot/20%Monthly2020-01-15 12:27
https://presheva.com/si-marilyn-monroes-era-ia-fluturon-fustanin-rita-ores-dhe-per-pak-i-dalin-te-gjitha-pjeset-intime/20%Monthly2020-01-15 12:24
https://presheva.com/shqiptari-i-ve-flaken-vetes-para-parlamentit-evropian/20%Monthly2020-01-15 12:22
https://presheva.com/metoda-aspak-e-zakonte-e-pergatitjes-se-tyson-furyt-per-mecin-ndaj-deontay-wilder/20%Monthly2020-01-15 12:20
https://presheva.com/haradinaj-per-masakren-ne-recak-armiku-nuk-i-kurseu-pleqte-grate-e-as-femijet/20%Monthly2020-01-15 12:17
https://presheva.com/fotografi-priti-shtate-vjet-per-te-kapur-momentin-kur-rrufeja-godet-ndertesen-me-te-larte-ne-bote/20%Monthly2020-01-15 12:16
https://presheva.com/deklarata-e-trajnerit-te-ri-te-barcelones-qe-befasoi-te-gjithe-dje-isha-duke-u-shetitur-afer-lopeve-ne-fshat-sot-po-i-stervit-lojtaret-me-te-mire-ne-bote/20%Monthly2020-01-15 12:13
https://presheva.com/walker-flet-per-takimet-qe-kishte-ne-lvv-dhe-ldk-i-pyeta-pse-nuk-po-behen-institucionet-pas-nje-muaj-negociatash/20%Monthly2020-01-15 12:10
https://presheva.com/rikthimi-i-mcgregor-ne-ufc-data-koha-parashikimi-gjithcka-qe-duhet-te-dini-per-duelin-ndaj-cowboy-cerrone/20%Monthly2020-01-15 12:01
https://presheva.com/juventusi-mund-ta-sakrifikoje-dybalan-ose-rabiotin-per-pogban/20%Monthly2020-01-15 11:56
https://presheva.com/rrefimi-prapa-kenges-youre-beautiful/20%Monthly2020-01-15 11:53
https://presheva.com/real-madridi-dhe-barcelona-mesojne-kundershtaret-ne-kupen-e-mbretit/20%Monthly2020-01-15 11:51
https://presheva.com/hoxhaj-serbia-permes-ryshfetit-dhe-shitjes-ilegale-te-armeve-po-blen-cnjohjet-per-kosoven/20%Monthly2020-01-15 11:49
https://presheva.com/walker-kur-vuciq-mohoi-recakun-u-duk-sikur-po-fliste-millosheviqi/20%Monthly2020-01-15 11:47
https://presheva.com/lajmet-14-01-2020/20%Monthly2020-01-15 11:44
https://presheva.com/miss-bumbum-dashurine-per-lionel-messin-e-perjeteson-ne-trup/20%Monthly2020-01-15 11:24
https://presheva.com/me-e-veshtire-ta-ndalosh-traoren-se-sa-ronaldon-keshtu-thote-jetro-willems/20%Monthly2020-01-15 11:17
https://presheva.com/dubai-behet-me-hotelin-me-te-larte-ne-bote/20%Monthly2020-01-15 10:16
https://presheva.com/ciftet-e-famshme-qe-deshmojne-se-lidhjet-ne-distance-te-larget-mund-te-funksionojne/20%Monthly2020-01-15 10:12
https://presheva.com/ushqimi-qe-nuk-duhet-te-konsumoni-ne-mbremje/20%Monthly2020-01-15 10:09
https://presheva.com/hudhra-ilaq-per-dhimbje-te-veshit/20%Monthly2020-01-15 10:06
https://presheva.com/mbi-500-mije-fjale-te-huaja-nga-anglishtja-dhe-italishtja-kane-hyre-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2020-01-15 09:57
https://presheva.com/nena-ushqen-femiun-e-saj-derisa-eshte-duke-vozitur/20%Monthly2020-01-15 09:54
https://presheva.com/pse-shqiptaret-vetem-shajne-ne-facebook-keto-jane-arsyet/20%Monthly2020-01-15 09:42
https://presheva.com/kim-kardashian-ekspozon-linjat-trupore-ne-te-brendshme/20%Monthly2020-01-15 09:37
https://presheva.com/veseli-ne-21-vjetorin-e-masakres-se-recakut-be-po-qendron-indiferente-ndaj-serbise-e-cila-e-mohoi-kete-masaker/20%Monthly2020-01-15 09:34
https://presheva.com/arrestohet-personi-qe-filmoi-rrezimin-e-aeroplanit-ukrainas-ne-iran/20%Monthly2020-01-15 09:26
https://presheva.com/vetem-per-nje-jave-elon-musk-eshte-pasuruar-me-2-1-miliarde-dollare/20%Monthly2020-01-15 09:18
https://presheva.com/masakra-e-recakut-ambasadoret-e-quintit-kerkojne-drejtesi-per-viktimat/20%Monthly2020-01-15 09:14
https://presheva.com/cmendet-tyson-fury-per-ta-mposhtur-wilderin-po-masturbohem-shtate-here-ne-dite/20%Monthly2020-01-15 09:09
https://presheva.com/fotografi-qe-marrin-zemren-e-secilit-pjesetari-i-policise-shqiptare-bashke-me-djalin/20%Monthly2020-01-15 09:03
https://presheva.com/merkel-e-dashuruar-ne-futbollistin-gjerman-e-fton-ne-zyren-e-saj/20%Monthly2020-01-15 08:59
https://presheva.com/burrat-apo-grate-kursejne-me-shume/20%Monthly2020-01-15 08:26
https://presheva.com/perzgjedhesi-kroat-tregon-si-i-motivoi-lojtaret-e-tij-para-fitores-me-serbine/20%Monthly2020-01-15 08:23
https://presheva.com/zvicer-ndalohet-larja-e-makines-te-dielen-ne-mengjes/20%Monthly2020-01-15 08:15
https://presheva.com/bayerni-dhe-audi-vazhdojne-te-ardhmen-se-bashku/20%Monthly2020-01-15 08:11
https://presheva.com/ministri-i-brendshem-naqe-culev-po-ben-plan-per-ta-arrestuar-zaevin/20%Monthly2020-01-15 07:55
https://presheva.com/91-vjecari-merr-abdes-me-uje-te-ngrire-bora-dhe-akulli-nuk-i-pengojne-te-falet-video/20%Monthly2020-01-15 07:49
https://presheva.com/bije-nuk-mundesh-ta-ndryshosh-burrin-nese-nuk-eshte-i-mire-para-marteses-nuk-do-te-jete-kurre/20%Monthly2020-01-15 07:43
https://presheva.com/perkushtimi-i-ambasades-se-norvegjise-per-hapjen-e-kufirit-miratoc-llojan-vazhdon-te-shprehet-me-synime-te-qarta/20%Monthly2020-01-14 19:46
https://presheva.com/sami-salihu-mireqenia-sociale-e-refugjateve-eshte-brengosese/20%Monthly2020-01-14 18:14
https://presheva.com/bujanoc-fshatrat-e-malesise-se-bujanocit-te-bllokuar-nga-bora-askush-nga-kmpetentet-nuk-i-ka-vizituar-foto/20%Monthly2020-01-14 17:02
https://presheva.com/bujanoc-np-komunalia-per-2020-ten-ka-planifikuar-800-000-dinare-per-juristin-ne-pension/20%Monthly2020-01-14 16:08
https://presheva.com/ne-aeroportin-e-stambollit-filloi-sherbimi-i-kabines-se-gjumit/20%Monthly2020-01-14 14:23
https://presheva.com/ambasadori-amerikan-ne-serbi-shpresoj-qe-marreveshja-serbi-kosove-do-te-arrihet-deri-ne-vjeshte/20%Monthly2020-01-14 13:46
https://presheva.com/zoran-zaevi-ftohet-si-deshmitar-ne-rastin-monstra/20%Monthly2020-01-14 13:44
https://presheva.com/sot-shoke-skuadre-dikur-ibrahimovic-dhe-kjaer-ziheshin-keq-per-pak-mungoi-grushti/20%Monthly2020-01-14 13:30
https://presheva.com/hapet-gropa-gjigante-ne-mes-te-rruges-gelltit-autobusin-dhe-kalimtaret-e-rastit-ne-kine-humbin-jeten-gjashte-persona/20%Monthly2020-01-14 13:26
https://presheva.com/kostoja-ekonomike-e-brexit-it-ka-arritur-ne-170-miliarde-dollare/20%Monthly2020-01-14 13:24
https://presheva.com/liverpooli-refuzon-oferten-e-pare-per-xherdan-shaqirin/20%Monthly2020-01-14 13:22
https://presheva.com/rai-italian-premton-hapsire-mediatike-per-sensibilizimin-e-pozites-se-shqiptareve-ne-serbi/20%Monthly2020-01-14 13:13
https://presheva.com/sami-salihu-hapja-e-kufirit-miratoc-llojan-per-banoret-e-ketyre-fshatrave-eshte-moment-historik/20%Monthly2020-01-14 13:09
https://presheva.com/perse-femijet-duhet-te-pine-qumesht-shume-te-yndyrshem/20%Monthly2020-01-14 12:40
https://presheva.com/tri-arsyet-pse-rrobat-kane-nje-ere-karakteristike-edhe-pasi-jane-lare-ne-rrobalarese/20%Monthly2020-01-14 12:38
https://presheva.com/mbreteresha-e-bizaritetit-shet-qiriun-i-cili-mban-aromen-e-meskembeve-te-saj/20%Monthly2020-01-14 12:36
https://presheva.com/heqja-e-ketyre-ushqimeve-nga-dieta-permireson-funksionin-e-mushkerive-brenda-tete-javesh/20%Monthly2020-01-14 12:33
https://presheva.com/pese-pyetje-qe-burrat-urrejne-ti-pergjigjen/20%Monthly2020-01-14 12:30
https://presheva.com/genta-ismajli-vjen-me-nje-vallezim-atraktiv-ndersa-tregon-se-se-shpejti-publikon-kengen-e-re/20%Monthly2020-01-14 12:21
https://presheva.com/a-do-te-ulet-pragu-zgjedhor-ne-serbi-ne-vetem-3/20%Monthly2020-01-14 12:14
https://presheva.com/publikohen-momentet-e-fundit-te-jetes-se-maria-gualdalupe-lopez-esquivel-e-njohur-si-vrasese-profesioniste-e-kartelit-meksikan/20%Monthly2020-01-14 12:12
https://presheva.com/hoxha-qe-varrosi-viktimat-e-recakut-serbet-me-keqtrajtuan-e-kercenuan/20%Monthly2020-01-14 12:10
https://presheva.com/ulqini-se-shpejti-me-shtatoren-e-gjergj-kastriotit-skenderbeut/20%Monthly2020-01-14 12:07
https://presheva.com/kosova-frike-nga-ndikimi-rus/20%Monthly2020-01-14 12:05
https://presheva.com/walker-i-pergjigjet-vuciqit-ai-eshte-si-millosheviqi-ai-e-di-qe-masakra-ne-recak-ka-ndodhur/20%Monthly2020-01-14 12:02
https://presheva.com/bota-vullkani-ne-filipine-nxjerr-lave-pritet-shperthim-i-madh/20%Monthly2020-01-14 11:48
https://presheva.com/tavarari-per-fokus-flet-per-koalicionimet-dhe-qeverine-e-ardhshme/20%Monthly2020-01-14 11:47
https://presheva.com/walker-mesazh-te-qarte-kurtit-ngutuni-bejeni-qeverine-shteti-nuk-funksionon-pa-institucione/20%Monthly2020-01-14 11:45
https://presheva.com/alarmi-nga-okb-ja-popullsia-e-shqiperise-do-zbrese-ne-512-mije-banore/20%Monthly2020-01-14 11:44
https://presheva.com/maqedonia-per-here-te-pare-ne-oscar-honeyland-me-dy-nominime/20%Monthly2020-01-14 11:42
https://presheva.com/kthimi-me-temen-e-mergimit-mberrin-edhe-ne-azi/20%Monthly2020-01-14 11:40
https://presheva.com/dio-guardi-kam-deshire-te-jem-ne-aktivitetet-e-albanian-excellence/20%Monthly2020-01-14 11:38
https://presheva.com/tabelat-e-mencura-kane-filluar-te-aplikohen-ne-shf-abdulla-krashnica-ne-miratoc-video/20%Monthly2020-01-14 11:35
https://presheva.com/valverde-u-shkarkua-por-ti-shikojme-20-transferimet-qe-i-beri-te-barcelona/20%Monthly2020-01-14 11:31
https://presheva.com/policia-jep-detaje-per-arrestimin-e-dy-shtetasve-rus/20%Monthly2020-01-14 11:28
https://presheva.com/kosoves-i-shtohet-edhe-nje-parti-kryetare-duda-balje/20%Monthly2020-01-14 11:27
https://presheva.com/i-dashuri-i-dua-lipes-me-nje-dedikim-te-embel-kengetares-shqiptare/20%Monthly2020-01-14 11:25
https://presheva.com/tenistja-serbe-detyrohet-ta-lere-mecin-ne-australian-open-shkak-ndotja-e-ajrit/20%Monthly2020-01-14 11:23
https://presheva.com/vetevendosje-i-dergon-oferten-e-fundit-ldk-se/20%Monthly2020-01-14 11:20
https://presheva.com/prifti-shtyhet-nga-skena-pasi-tha-grate-e-trasha-sshkojne-ne-parajse/20%Monthly2020-01-14 11:18
https://presheva.com/afrikani-me-i-pasur-i-bindur-rreth-vitit-2021-do-te-blej-arsenalin/20%Monthly2020-01-14 11:15
https://presheva.com/instagram-tani-ua-mundeson-te-zbuloni-se-kush-i-ruan-fotot-tuaja/20%Monthly2020-01-14 11:13
https://presheva.com/gjyshja-lidh-me-litar-nipin-7-vjecar-dhe-e-leshon-nga-ballkonija-arsyeja/20%Monthly2020-01-14 11:12
https://presheva.com/lajmet-13-10-2020/20%Monthly2020-01-14 11:10
https://presheva.com/pese-vite-nga-publikimi-i-pergjimeve-ne-maqedonine-e-veriut-vetem-nje-funksionare-shteteror-ne-burg/20%Monthly2020-01-14 10:09
https://presheva.com/kalimi-ne-vetura-elektrike-rrezikon-humbjen-e-mbi-400-mije-vendeve-te-punes-ne-gjermani/20%Monthly2020-01-14 09:34
https://presheva.com/shkodran-mustafi-afer-kalimit-te-galatasary/20%Monthly2020-01-14 09:30
https://presheva.com/pelenat-e-mencura-paralajmerojne-urinimin-tregojne-permbajtjen-e-saj-dhe-monitorojne-temperaturen/20%Monthly2020-01-14 09:19
https://presheva.com/daut-haradinaj-tregon-se-a-do-te-garoje-per-kryetar-te-aak-se/20%Monthly2020-01-14 09:06
https://presheva.com/10-vjecari-qe-ka-lekuren-si-te-gjarperit-vuan-kaq-shume-pasi-shpesh-here-nuk-mund-as-te-ece/20%Monthly2020-01-14 09:02
https://presheva.com/pse-gjyshet-i-japin-me-shume-dashuri-nipave-mbesave-sesa-femijeve-te-tyre/20%Monthly2020-01-14 08:56
https://presheva.com/dua-lipa-tregon-ku-do-te-performoj-gjate-vitit-2020/20%Monthly2020-01-14 08:51
https://presheva.com/zbulohet-arsyeja-se-pse-albin-kurti-dhe-isa-mustafa-nuk-po-arrijne-marreveshje-haziri-jep-detaje-te-reja/20%Monthly2020-01-14 08:47
https://presheva.com/cmime-te-reja-te-derivateve-te-naftes/20%Monthly2020-01-14 08:43
https://presheva.com/kush-eshte-lideri-politik-me-i-shkolluar-shqiptar-ne-ballkan/20%Monthly2020-01-14 08:37
https://presheva.com/akademi-perkujtimore-ne-dy-vjetorin-e-vdekjes-se-liderit-te-lpd-agjenda/20%Monthly2020-01-14 08:07
https://presheva.com/ilir-zylfiu-shqiptaresia-e-lugines-se-presheves-nder-shekuj/20%Monthly2020-01-13 15:53
https://presheva.com/dba-droga-krokodil-prezente-gjithkund-apel-per-edukim-te-femijeve/20%Monthly2020-01-13 15:25
https://presheva.com/arifi-doktorri-i-shkencave-ukrainase-po-imagjinon-frekuentimin-e-makinave-te-np-moravica/20%Monthly2020-01-13 14:13
https://presheva.com/nendega-e-apn-se-ne-malesi-te-presheves-tani-eshte-me-kryesi-te-re/20%Monthly2020-01-13 13:59
https://presheva.com/144147-2/20%Monthly2020-01-13 13:52
https://presheva.com/ne-cdo-institucion-publik-ka-rritje-te-mjeteve-nga-buxheti-komunal-prej-minimum-30-perqind-deri-ne-80-perqind/20%Monthly2020-01-13 13:41
https://presheva.com/stadiumi-i-qytetit-projekt-i-domosdoshem-per-tu-realizuar-gjate-vitit-2020-2021/20%Monthly2020-01-13 13:26
https://presheva.com/ldk-kosnett-kerkoi-formimin-e-qeverise/20%Monthly2020-01-13 13:22
https://presheva.com/flet-mustafa-zgjidhjen-e-ofron-levizja-vetevendosje-jo-ne/20%Monthly2020-01-13 13:19
https://presheva.com/rama-si-le-anash-batutat-si-katundar-qe-jam-do-tju-sjell-nje-varg-hudhrash-ti-varni-te-dera/20%Monthly2020-01-13 13:17
https://presheva.com/zonjat-shqiptare-qe-bejne-boten/20%Monthly2020-01-13 12:44
https://presheva.com/ekskluzive-thaci-pritet-ti-drejtohet-kushtetueses-per-afatin-kohor-dhe-refuzimin-e-propozimit-per-mandatarin/20%Monthly2020-01-13 12:38
https://presheva.com/kurti-thacit-mos-beni-presion-marreveshja-me-ldk-ne-eshte-ne-fazen-e-finalizimit/20%Monthly2020-01-13 12:35
https://presheva.com/shtohen-shpresat-e-shqiperise-per-fillimin-e-negociatave-me-be-ne/20%Monthly2020-01-13 12:33
https://presheva.com/dw-shtohen-shpresat-e-maqedonise-se-veriut-dhe-shqiperise-per-fillimin-e-negociatave/20%Monthly2020-01-13 12:30
https://presheva.com/publikonin-lajme-te-rreme-duke-shkaktuar-panik-dhe-trazira-policia-malazeze-arreston-drejtuesit-e-dy-portaleve/20%Monthly2020-01-13 11:54
https://presheva.com/infermiere-nga-ballkani-ne-gjermani-nje-biznes-i-majme-per-ndermjetesit/20%Monthly2020-01-13 11:50
https://presheva.com/njihuni-me-25-ushtrite-me-te-fuqishme-ne-bote/20%Monthly2020-01-13 11:49
https://presheva.com/raketat-e-iranit-fshihen-nen-pese-shtresa-betoni/20%Monthly2020-01-13 11:46
https://presheva.com/e-pazakonte-edhe-pse-perskaj-tij-rriheshin-mes-vete-nje-burre-ne-britani-vazhdoi-te-haje-ushqim-qetesisht/20%Monthly2020-01-13 11:44
https://presheva.com/kaloi-me-kujdes-murin-elefanti-hyri-ne-nje-oborr-qe-te-merrte-mango/20%Monthly2020-01-13 11:41
https://presheva.com/imazhet-e-para-reale-te-galaxy-s20-shfaqen-online/20%Monthly2020-01-13 11:38
https://presheva.com/facebook-po-sjell-dizajnin-e-ri-ne-qetesi-perfshin-modalitetin-e-erret-dhe-ka-pamje-tjeter/20%Monthly2020-01-13 11:34
https://presheva.com/samsung-tregon-tastieren-e-padukshme-per-telefonat-inteligjente/20%Monthly2020-01-13 11:30
https://presheva.com/tiktok-ka-rregulluar-nje-numer-te-metash-per-rritur-sigurine/20%Monthly2020-01-13 11:27
https://presheva.com/javen-qe-lam-pas-ne-maternitetin-jashtespitalor-ne-presheve-ka-pasur-nje-lindje/20%Monthly2020-01-13 11:21
https://presheva.com/rikthimi-ne-negociata-ne-duar-te-vetevendosjes/20%Monthly2020-01-13 11:15
https://presheva.com/koha-kur-shqiptaret-internoheshin-pa-proces-gjyqesor/20%Monthly2020-01-13 11:14
https://presheva.com/lajm-i-mire-per-te-gjithe-ata-qe-punojne-ne-ndertimtari-ne-gjermani/20%Monthly2020-01-13 11:11
https://presheva.com/policia-e-malit-te-zi-mohon-te-kete-pasur-shperthim-ne-vilen-e-gjukanoviq/20%Monthly2020-01-13 11:09
https://presheva.com/shuplake-fytyres-donald-trump-i-vendos-sanksione-serbise/20%Monthly2020-01-13 11:07
https://presheva.com/weber-pa-kosoven-minishengeni-do-ta-percaje-edhe-me-shume-rajonin/20%Monthly2020-01-13 11:04
https://presheva.com/periudhe-e-rendesishme-per-raportet-be-ballkan/20%Monthly2020-01-13 11:01
https://presheva.com/firefoxin-duhet-ta-perditesoni-menjehere-raportohet-per-rrezik-ndaj-te-dhenave-personale/20%Monthly2020-01-13 10:58
https://presheva.com/lg-thinq-washer-eshte-makina-e-zgjuar-per-larjen-e-rrobave/20%Monthly2020-01-13 10:56
https://presheva.com/drejtori-i-samsung-zbulon-emrat-e-telefonave-te-ardhshem-pas-dyerve-te-mbyllura/20%Monthly2020-01-13 10:54
https://presheva.com/np-moravica-asnje-makine-e-moravices-dites-se-djeshme-nuk-ka-qarkulluar-ne-komunen-tone/20%Monthly2020-01-13 10:53
https://presheva.com/aston-martin-me-speedster-vetem-per-88-fatlume/20%Monthly2020-01-13 10:45
https://presheva.com/golfi-i-ri-do-te-kete-deri-ne-328-kuaj-fuqi/20%Monthly2020-01-13 10:43
https://presheva.com/hummer-po-ben-nje-rikthim-me-nje-makine-elektrike/20%Monthly2020-01-13 10:40
https://presheva.com/hiper-makina-e-re-nga-mclaren-do-te-kushtoje-me-shume-se-ato-nga-bugatti/20%Monthly2020-01-13 10:28
https://presheva.com/ford-pretendon-se-super-duty-eshte-makina-me-e-fuqishme-per-largimin-e-sasive-te-medha-te-bores/20%Monthly2020-01-13 10:26
https://presheva.com/kosovari-kandidat-ne-zgjedhjet-per-keshillin-bashkiak-ne-zvice/20%Monthly2020-01-13 10:22
https://presheva.com/dervicani-fshati-qe-refuzon-shqipen/20%Monthly2020-01-13 10:20
https://presheva.com/djokovic-me-shoke-kendojne-kenge-nacionaliste-per-kosoven/20%Monthly2020-01-13 10:17
https://presheva.com/marreveshja-berthamore-tri-vende-evropiane-apelojne-iranin/20%Monthly2020-01-13 10:15
https://presheva.com/vdes-spikerja-e-pare-e-lajmeve-ne-rtsh/20%Monthly2020-01-13 10:13
https://presheva.com/mclaren-senna-gtr-del-ne-shitje-me-cmim-marramendes/20%Monthly2020-01-13 10:10
https://presheva.com/lamborghini-urus-st-x-del-ne-treg-kete-vit/20%Monthly2020-01-13 10:08
https://presheva.com/samsung-sulmohet-nga-hakeret-vidhen-te-dhenat-personale-te-personave-te-famshem/20%Monthly2020-01-13 10:06
https://presheva.com/ishte-zgjedhur-si-vajza-me-e-bukur-ne-bote-por-ja-si-duket-sot/20%Monthly2020-01-13 10:04
https://presheva.com/ja-si-dukej-kim-kardashian-ne-vitin-1996/20%Monthly2020-01-13 10:00
https://presheva.com/instagram-me-ndryshime-te-reja/20%Monthly2020-01-13 09:58
https://presheva.com/mesoni-kush-eshte-shqiptari-qe-mashtroi-per-8-muaj-sigurimin-e-shtetit/20%Monthly2020-01-13 09:56
https://presheva.com/vozitje-e-cmendur-me-porsche-911-gt2-rs/20%Monthly2020-01-13 09:54
https://presheva.com/aktori-i-batmanit-perdori-hapa-qe-ta-tkurrte-organin-gjenital-per-nje-shfaqje/20%Monthly2020-01-13 09:53
https://presheva.com/rikthehet-o-sa-mire-ja-kur-do-te-transmetohet-episodi-i-ri/20%Monthly2020-01-13 09:49
https://presheva.com/e-pabesueshme-cfare-i-ndodh-trupit-nese-hani-2-kokrra-mandarina/20%Monthly2020-01-13 09:46
https://presheva.com/fshatrat-shqiptare-te-prespes-po-mbeten-pa-banore/20%Monthly2020-01-13 09:45
https://presheva.com/mehmet-gega-tetovari-qe-e-dridhi-jugosllavine/20%Monthly2020-01-13 09:42
https://presheva.com/lajmet-10-01-2020/20%Monthly2020-01-13 09:41
https://presheva.com/kercovari-qe-eshte-polici-i-dalluar-ne-alaska/20%Monthly2020-01-13 08:56
https://presheva.com/zona-e-kumanoves-si-u-konolizua-nga-serbet/20%Monthly2020-01-13 08:51
https://presheva.com/shqiptari-qe-synon-formula-1-kampion-ne-boten-e-automobilizmit/20%Monthly2020-01-13 08:48
https://presheva.com/deputetet-popullore-nga-bujanoci-me-gjithsej-8-paraqitje-brenda-2019/20%Monthly2020-01-13 08:00
https://presheva.com/bujanoc-koncul-humb-jeten-h-limani-nga-fshati-koncul-si-pasoje-e-zjarrit/20%Monthly2020-01-12 10:53
https://presheva.com/ne-nje-aksident-trafiku-ne-miratoc-lendohet-rende-nje-vajze/20%Monthly2020-01-12 10:02
https://presheva.com/ne-vitin-2018-ne-serbi-jane-shenuar-64-martesa-serbo-shqiptare/20%Monthly2020-01-12 09:36
https://presheva.com/cmendet-preshevari-atdhe-nuhiu-hyn-ne-fund-te-ndeshjes-dhe-ia-sjell-fitoren-ekipit-te-tij/20%Monthly2020-01-11 19:25
https://presheva.com/sarcevic-ndryshime-ne-provimin-e-matures-se-vogel-masa-rigoroze-gjate-kontrollimit-te-testeve/20%Monthly2020-01-11 14:01
https://presheva.com/mki-masa-te-rrepta-per-mediat-qe-shkelin-kodeksin-do-te-perballen-me-ligjin/20%Monthly2020-01-11 13:00
https://presheva.com/oneplus-prezantoi-telefonin-qe-i-zhduket-kamera-te-frymezuar-nga-makina-sportive-mclaren/20%Monthly2020-01-10 14:15
https://presheva.com/cyprien-robert-dhe-shqiptaret-populli-i-te-bardheve/20%Monthly2020-01-10 14:12
https://presheva.com/keshillat-me-te-mira-per-detoksikim-te-trupit/20%Monthly2020-01-10 14:10
https://presheva.com/kina-ve-ne-qarkullim-trenin-si-plumb-ai-eshte-i-mencur-ka-2718-sensore-dhe-leviz-me-shpejtesi-deri-ne-350km-h/20%Monthly2020-01-10 14:05
https://presheva.com/aksidentohet-princ-leka-perfundon-ne-spital/20%Monthly2020-01-10 13:27
https://presheva.com/lady-gaga-flet-hapur-per-semundjen-e-pasherueshme/20%Monthly2020-01-10 13:24
https://presheva.com/mbetjet-e-kafese-perdoren-per-prodhimin-e-kepuceve/20%Monthly2020-01-10 13:17
https://presheva.com/mercedes-benz-ka-shitur-2-34-milione-vetura-ne-vitin-2019/20%Monthly2020-01-10 13:11
https://presheva.com/thaci-i-shkruan-serish-kurtit-i-kerkon-ti-tregoje-nese-deshiron-ta-pranoje-apo-refuzoje-mandatin/20%Monthly2020-01-10 12:46
https://presheva.com/halil-kastrati-njofton-qytetaret-nga-sot-mund-te-na-ndihmoni-edhe-me-ane-te-gofundme/20%Monthly2020-01-10 12:42
https://presheva.com/nenkalimi-unik-ne-holande-makinat-kalojne-poshte-ujit-ndersa-anijet-siper/20%Monthly2020-01-10 12:35
https://presheva.com/trump-kerkon-qe-vendet-e-lindjes-se-mesme-te-hyjne-ne-nato/20%Monthly2020-01-10 12:30
https://presheva.com/a-e-dini-se-pse-ekziston-gjysmerrethi-para-portes-ne-fushen-e-futbollit/20%Monthly2020-01-10 12:27
https://presheva.com/mane-e-deshmon-edhe-njehere-tjeter-qe-eshte-futbollist-i-madh/20%Monthly2020-01-10 12:25
https://presheva.com/valverde-mundohet-ta-arsyetoje-humbjen-nga-atletico-madridi/20%Monthly2020-01-10 12:19
https://presheva.com/si-mund-ta-sulmoje-shba-iranin-raketat-tomahawk-bombarduesit-b-2-aeroplanet-f-35-nje-game-opsionesh-ne-dispozicion-te-shteteve-te-bashkuara/20%Monthly2020-01-10 12:35
https://presheva.com/arra-ndihmon-trurin-karota-sheron-syte-a-dini-per-cfare-eshte-e-mire-selinoja/20%Monthly2020-01-10 12:11
https://presheva.com/lajmet-09-01-2020/20%Monthly2020-01-10 11:28
https://presheva.com/ne-planifikimin-e-buxhetit-per-vitin-2020-jane-parapare-mjete-per-stimulimin-e-lindjeve-te-reja/20%Monthly2020-01-10 11:26
https://presheva.com/a-mund-ti-pergjigjeni-pyetjes-qe-facebook-i-ben-ne-interviste-te-punes/20%Monthly2020-01-10 09:46
https://presheva.com/dy-te-rinj-izraelite-themelojne-nje-kompani-dhe-pas-4-vjetesh-e-shesin-1-1-miliard-dollare/20%Monthly2020-01-10 09:42
https://presheva.com/audi-q9-vjen-ne-fund-te-ketij-viti/20%Monthly2020-01-10 09:37
https://presheva.com/al-maliki-palestinezet-mbeshtesin-qendrimin-e-serbise-per-kosoven/20%Monthly2020-01-10 09:09
https://presheva.com/atifete-jahjaga-dhe-naim-ternava-ne-mesin-e-500-myslimaneve-me-me-shumti-ndikim-ne-bote/20%Monthly2020-01-10 08:50
https://presheva.com/kandiq-nezir-mehmetaj-eshte-shtetas-kosovar-nese-serbia-ka-prova-kunder-tij-le-ti-dorezoje-ne-kosove/20%Monthly2020-01-10 08:45
https://presheva.com/gjenerali-amerikan-shqiperia-mund-te-jete-ne-shenjester-te-iranit-duhet-te-jete-vigjilente/20%Monthly2020-01-10 08:41
https://presheva.com/te-rinjte-sikin-vetem-nga-kosova-kroacia-humb-cdo-vit-15-000-banore/20%Monthly2020-01-10 08:33
https://presheva.com/taravari-largimi-i-ali-ahmetit-nga-pushteti-do-te-festohet-si-renia-e-enver-hoxhes/20%Monthly2020-01-10 08:24
https://presheva.com/ekskluzive-ja-emrat-e-propozuar-te-ministrave-te-ldk-se/20%Monthly2020-01-10 08:19
https://presheva.com/bujanoc-konkurs-ndihma-te-njehershme-per-studentet-qe-ndjekin-studimet-themelore-dhe-master-dokument/20%Monthly2020-01-10 08:26
https://presheva.com/12-migrante-kapen-ne-trenin-e-mallrave-ne-ristoc/20%Monthly2020-01-09 13:43
https://presheva.com/i-merr-shkendijat-dhe-i-hedh-ne-fusha-te-thata-ekspertet-tregojne-se-si-nje-zog-ne-australi-po-e-ben-krizen-e-zjarreve-edhe-me-te-rende/20%Monthly2020-01-09 12:36
https://presheva.com/nese-do-te-mbahej-referendum-ne-shqiperi-do-te-votonin-74-8-pro-bashkimit-ndersa-ne-kosove-63-9/20%Monthly2020-01-09 12:33
https://presheva.com/digjet-vetura-e-deputetit-te-listes-serbe/20%Monthly2020-01-09 12:26
https://presheva.com/ka-levizje-ne-arritjen-e-marreveshjes-per-bashkeqeverisje-kurti-e-mustafa-takohen-sot-serish/20%Monthly2020-01-09 12:24
https://presheva.com/shqiperia-merr-zyrtarisht-kryesimin-e-osbe-se-rama-dite-historike/20%Monthly2020-01-09 12:22
https://presheva.com/shqiptaret-e-malit-te-zi-dhe-te-lugines-se-presheves-e-kane-historine-e-perbashket-te-diskriminimit/20%Monthly2020-01-09 12:19
https://presheva.com/rritje-te-mjeteve-nga-buxheti-komunal-ka-patur-pe-sferat-kultur-rini-dhe-sport/20%Monthly2020-01-09 12:13
https://presheva.com/arbereshet-prezantojne-kulturen-traditen-e-veshjet-e-ruajtura-ne-breza/20%Monthly2020-01-09 11:33
https://presheva.com/ne-sulmet-e-te-dyja-bazave-ne-irak-ka-pasur-edhe-punetore-nga-maqedonia/20%Monthly2020-01-09 11:31
https://presheva.com/maqedoni-koalicionet-e-mundshme-parazgjedhore-pa-epilog/20%Monthly2020-01-09 11:28
https://presheva.com/te-fuqishme-te-sakta-te-shpejta-dhe-vdekjeprurese-detaje-rreth-raketave-supersonike-te-permendura-nga-presidenti-trump/20%Monthly2020-01-09 11:26
https://presheva.com/dy-shperthimet-e-fuqishme-pamje-te-tjera-te-sulmit-ne-zonen-prane-ambasades-amerikane-ne-bagdad/20%Monthly2020-01-09 11:22
https://presheva.com/publikohen-imazhet-satelitore-pamje-qe-tregojne-demtimin-e-bazes-amerikane-pas-sulmit-me-raketa-nga-irani/20%Monthly2020-01-09 11:14
https://presheva.com/shqiprim-arifi-objekti-multifunksional-ne-raince-ka-zgjatur-jashte-cdo-planifikimi-te-afateve-kohore/20%Monthly2020-01-09 11:01
https://presheva.com/lajmet-08-01-2020/20%Monthly2020-01-09 10:58
https://presheva.com/shtepia-e-bardhe-nxjerr-pamjet-trump-me-ekipin-e-sigurise-pasi-irani-sulmoi-me-raketa-bazat-amerikane-ne-irak/20%Monthly2020-01-09 10:55
https://presheva.com/arma-e-re-e-shba-se-qe-shkreh-5-plumba-njeheresh/20%Monthly2020-01-09 10:44
https://presheva.com/tre-vite-i-vdekur-ne-banese/20%Monthly2020-01-09 10:41
https://presheva.com/bujanoc-ternoc-kundermon-kanalizimi-para-xhamis-pergjegjesit-e-vizitojne-here-pas-here-foto/20%Monthly2020-01-09 10:34
https://presheva.com/boiken-abazi-albin-kurti-eshte-makineri-e-prodhimit-te-ideve-ai-ti-jep-10-ide-ne-dite/20%Monthly2020-01-09 09:09
https://presheva.com/zbulimi-gjenial-si-ti-mbani-femijet-nen-kontroll-derisa-jeni-ne-supermarkete-per-blerje/20%Monthly2020-01-09 08:54
https://presheva.com/muja-marreveshja-vv-ldk-eshte-arritur-keto-jane-tri-skenaret-per-ndarjen-e-posteve/20%Monthly2020-01-09 08:49
https://presheva.com/ministria-e-puneve-te-jashtme-e-shqiperise-thirrje-shqiptareve-shmangni-udhetimet-ne-irak-dhe-iran/20%Monthly2020-01-09 08:38
https://presheva.com/udheheqesi-suprem-i-iranit-e-quajti-shqiperine-vend-djallezor-meta-i-pergjigjet/20%Monthly2020-01-09 08:34
https://presheva.com/pse-jane-marredheniet-shba-iran-kaq-te-dobeta/20%Monthly2020-01-09 08:25
https://presheva.com/do-te-te-puth-por-mos-me-kafsho-papa-serish-ne-qender-te-vemendjes/20%Monthly2020-01-09 08:15
https://presheva.com/ky-eshte-super-hoteli-ne-katar-ku-eshte-akomoduar-kombetarja-e-kosoves/20%Monthly2020-01-09 07:51
https://presheva.com/kujdes-ne-aeroportin-e-shkupit-keshtu-po-mashtrojne-disa-persona-duke-vjedhur-para/20%Monthly2020-01-09 07:47
https://presheva.com/serish-lirohen-cmimet-e-benzines-dhe-naftes-ne-maqedoni/20%Monthly2020-01-09 07:43
https://presheva.com/sami-salihu-deri-ne-diten-kur-do-te-merret-me-politik-energjine-negative-do-ta-sfumoj-diku-tjeter-e-jo-ti-nxjerr-ndaj-rivaleve-politik/20%Monthly2020-01-08 15:18
https://presheva.com/thaci-denon-sulmet-ne-iran-mbetemi-ne-mbeshtetje-te-shba-se/20%Monthly2020-01-08 14:42
https://presheva.com/shqiperia-perballe-konfliktit-3-mije-muxhahedine-iraniane-te-strehuar-ne-vend/20%Monthly2020-01-08 14:40
https://presheva.com/studenti-serb-kosova-ndryshe-nga-ajo-qe-me-kane-thene-prinderit/20%Monthly2020-01-08 14:37
https://presheva.com/kengetari-i-famshem-shokon-nje-punonjes-restoranti-kjo-eshte-shuma-qe-i-la-bakshish/20%Monthly2020-01-08 14:34
https://presheva.com/te-verbrit-mund-te-shohin-permes-dritares-se-re-te-fordit/20%Monthly2020-01-08 14:32
https://presheva.com/presidenti-i-asamblese-se-qarkut-te-somogyit-i-dorezoi-dekorate-preshevarit-avni-hafuzi/20%Monthly2020-01-08 14:21
https://presheva.com/perurohet-rrjedha-turke-e-gazit-rus-ne-ceremoni-erdogani-putini-e-vuciqi/20%Monthly2020-01-08 14:09
https://presheva.com/jesus-henderson-eshte-mesfushori-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2020-01-08 14:07
https://presheva.com/legjenda-danny-murphy-xhaka-do-te-dukej-superlojtar-te-liverpooli-aty-do-ti-tregonte-aftesite-e-tij/20%Monthly2020-01-08 14:05
https://presheva.com/pamje-si-ne-filmat-fantastiko-shkencore-toyota-zbulon-planet-per-qytetin-e-se-ardhmes-ne-japoni/20%Monthly2020-01-08 14:02
https://presheva.com/shtyhet-takimi-kurti-mustafa/20%Monthly2020-01-08 13:59
https://presheva.com/keto-shenja-tregojne-se-asnjehere-nuk-do-te-pasuroheni/20%Monthly2020-01-08 13:57
https://presheva.com/rritja-e-pozicionit-te-mjeteve-per-arsimin-parashkollore-fillore-dhe-mesem-behet-me-qellim-te-rritjes-se-nivelit-arsimore-ne-presheve/20%Monthly2020-01-08 13:09
https://presheva.com/baba-vanga-ka-parashikime-te-zymta-per-vitin-2020/20%Monthly2020-01-08 12:50
https://presheva.com/sekretari-amerikan-i-mbrojtjes-nuk-duam-lufte-por-jemi-te-pergatitur-per-nje-te-tille/20%Monthly2020-01-08 12:48
https://presheva.com/sot-takimi-final-mes-kurtit-dhe-mustafes-ne-pritje-te-marreveshjes/20%Monthly2020-01-08 12:46
https://presheva.com/raporti-i-punes-per-vitin-2019-i-shoqates-per-trashegimi-dhe-krijmtari-kulturore-ne-presheve/20%Monthly2020-01-08 12:44
https://presheva.com/tulipani-i-rralle-i-kukesit-mes-pasurive-boterore/20%Monthly2020-01-08 12:34
https://presheva.com/lvv-nuk-ia-dergon-sot-presidentit-thaci-emrin-e-mandatarit-per-kryeminister-por-diteve-ne-vijim/20%Monthly2020-01-08 12:31
https://presheva.com/sulmi-ne-bazen-amerikane-shqiperia-nuk-ka-ushtare-ne-irak/20%Monthly2020-01-08 12:28
https://presheva.com/janushev-me-80-deputet-ndryshohet-kushtetuta-a-jo-marreveshja-e-prespes/20%Monthly2020-01-08 12:25
https://presheva.com/ne-australi-do-te-vriten-me-shume-se-10-mije-deve-sepse-po-pine-shume-uje/20%Monthly2020-01-08 12:23
https://presheva.com/serbet-e-dhunuan-shtatzene-prej-nje-viti-e-4-muajsh-kosovarja-ne-pritje-te-statusit/20%Monthly2020-01-08 12:21
https://presheva.com/alteti-shqiptar-me-akuze-te-re-denohet-per-valvitje-te-flamurit-shqiptar-ne-triesh/20%Monthly2020-01-08 12:07
https://presheva.com/jahiu-shteti-serb-ma-mohoi-te-drejten-edhe-te-aplikoje-per-njohje-te-diplomes/20%Monthly2020-01-08 12:01
https://presheva.com/per-prodhuesit-vendore-viti-2019-isht-viti-me-i-mire-ne-realizimin-e-subvencioneve/20%Monthly2020-01-08 11:59
https://presheva.com/rritet-cmimi-i-naftes-pas-sulmit-raketor-iranian/20%Monthly2020-01-08 11:37
https://presheva.com/ekskluzive-ne-bazen-amerikane-qe-u-sulmua-mbreme-ne-irak-punojne-qindra-kosovare/20%Monthly2020-01-08 11:35
https://presheva.com/netanyahu-cdo-vend-qe-sulmon-izraelin-do-te-ballafaqohet-me-goditjen-me-te-forte/20%Monthly2020-01-08 11:32
https://presheva.com/mbrojtjes-eshte-pare-duke-u-futur-ne-shtepine-e-bardhe-me-nje-cante-te-madhe/20%Monthly2020-01-08 11:30
https://presheva.com/musliu-eshte-e-pamundur-berja-e-koalicionit-e-te-gjithe-partive-opozitare-shqiptare/20%Monthly2020-01-08 11:28
https://presheva.com/ne-mengjes-jane-ndjere-dy-termete-ne-maqedoni/20%Monthly2020-01-08 11:27
https://presheva.com/u-shtypen-nga-turma-numri-i-te-vdekurve-arrin-ne-mbi-50-pamje-te-kaosit-te-krijuar-ne-funeralin-e-gjeneralit-iranian/20%Monthly2020-01-08 11:23
https://presheva.com/liverpooli-ngjitet-ne-renditje-per-perfitime-me-kontraten-e-re-me-nike-real-madridi-dhe-barcelona-udheheqin-listen-e-dhjete-milionereve/20%Monthly2020-01-08 11:20
https://presheva.com/bik-ikballe-berisha-huduti-asnjehere-nuk-ka-qene-punetore-e-bashkesise-islame/20%Monthly2020-01-08 11:16
https://presheva.com/del-nga-dritarja-e-katit-te-peste-dhe-ben-nje-shetitje-perreth-nderteses-kulmi-arrin-kur-femija-humb-ekuilibrin/20%Monthly2020-01-08 11:01
https://presheva.com/forbes-publikon-renditjen-e-dhjete-miliardereve-te-dekades-pasuria-e-tyre-u-shtua-per-555-miliarde-dollare/20%Monthly2020-01-08 10:59
https://presheva.com/publikohet-lista-me-166-lojtaret-me-te-shtrenjte-ne-bote/20%Monthly2020-01-08 10:56
https://presheva.com/anthony-joshua-flet-hapur-per-luften-me-ankthin-dhe-presionin-gjate-hyrjes-ne-ring/20%Monthly2020-01-08 10:54
https://presheva.com/formacioni-me-i-shtrenjte-me-bote/20%Monthly2020-01-08 10:52
https://presheva.com/mergimtari-nga-maqedonia-kapet-duke-vozitur-251-km-ne-ore-ne-kroaci/20%Monthly2020-01-08 10:50
https://presheva.com/policia-jep-detaje-pas-arrestimit-te-ikballe-berisha-huduti/20%Monthly2020-01-08 10:46
https://presheva.com/zhvillime-dramatike-ne-skenen-politike-takimi-kurti-mustafa-dhe-skadimi-i-afatit-48-oresh-i-thacit-per-kurtin/20%Monthly2020-01-08 10:44
https://presheva.com/kushtetuta-e-shba-se-si-dhe-kush-e-shpall-luften/20%Monthly2020-01-08 10:41
https://presheva.com/daciq-ne-vazhdojme-luften-ne-vitin-2020-presim-terheqje-te-reja-te-njohjes-se-kosoves/20%Monthly2020-01-08 10:35
https://presheva.com/lajmet-07-01-2020/20%Monthly2020-01-08 10:33
https://presheva.com/nga-1-janari-rregullat-e-reja-per-pensionimin-e-femrave-do-te-punojne-6-muaj-me-gjate/20%Monthly2020-01-08 10:30
https://presheva.com/arteta-bind-xhaken-te-qendroje-deri-ne-vere-arsenali-synon-nje-mbrojtes-ne-janar/20%Monthly2020-01-08 10:29
https://presheva.com/interi-favorit-per-transferimin-e-mbrojtesit-shqiptar-marash-kumbulla/20%Monthly2020-01-08 10:27
https://presheva.com/ndodhi-pak-pas-sulmit-mbi-bazat-ushtarake-amerikane-publikohen-pamjet-qe-tregojne-rrezimin-e-aeroplanit-me-170-pasagjere-ne-iran/20%Monthly2020-01-08 10:25
https://presheva.com/pep-guardiola-tregon-dy-klubet-qe-nuk-do-ti-drejtoje-kurre-ne-karriere/20%Monthly2020-01-08 09:46
https://presheva.com/garda-revolucionare-e-iranit-merr-pergjegjesine-per-sulmin-ndaj-bazes-amerikane/20%Monthly2020-01-08 09:37
https://presheva.com/trump-soleimani-po-planifikonte-nje-sulm-te-madh/20%Monthly2020-01-08 09:30
https://presheva.com/44-vjecarja-e-cila-ushqehet-me-puder-cdo-30-minuta-vuan-nga-nje-sindrom-i-rralle/20%Monthly2020-01-08 09:24
https://presheva.com/zjarret-ne-australi-dyshohet-se-kane-djegur-te-gjalle-nje-miliard-kafshe/20%Monthly2020-01-08 07:56
https://presheva.com/udhetimi-mund-tju-beje-me-te-lumtur-sesa-martesa/20%Monthly2020-01-08 07:51
https://presheva.com/ja-si-te-largoni-dhimbjen-e-qafes-me-nje-top-tenisi/20%Monthly2020-01-08 07:47
https://presheva.com/mercedes-dhe-volvo-ne-bisedime-per-tu-bashkuar-ja-cfare-do-prodhojne-se-bashku/20%Monthly2020-01-08 07:31
https://presheva.com/bmw-lider-i-shitjeve-luksoze-ne-shba/20%Monthly2020-01-08 07:28
https://presheva.com/shqiprim-arifi-do-te-kerkojme-zbardhjen-e-vrasjes-se-dashnim-hajrullahut/20%Monthly2020-01-07 16:05
https://presheva.com/sa-me-e-madhe-canta-aq-me-e-mire-disenjatoret-kane-vendosur-ky-model-do-te-jete-hit-absolut-i-vitit/20%Monthly2020-01-07 13:10
https://presheva.com/tensionet-shba-iran-rrisin-cmimin-e-arit-ne-nivele-historike/20%Monthly2020-01-07 13:05
https://presheva.com/zyberaj-serbia-ka-kryer-krimet-me-te-renda-ne-gjakove-disa-nga-organizatoret-vijne-me-civilet-cdo-vit-per-te-provokuar-familjet/20%Monthly2020-01-07 12:46
https://presheva.com/gjendje-alarmante-ne-canberra-te-australise-diplomatet-e-kosoves-me-pajisje-emergjente/20%Monthly2020-01-07 12:44
https://presheva.com/vritet-pronari-i-nje-televizioni-ne-shqiperi/20%Monthly2020-01-07 12:42
https://presheva.com/rast-i-tmerrshem-i-vajzes-nga-mitrovica-familja-e-izolon-qe-mos-te-martohet/20%Monthly2020-01-07 12:39
https://presheva.com/irani-kercenon-shba-ne-13-skenare-hakmarrjeje-per-vdekjen-e-gjeneralit-soleimani/20%Monthly2020-01-07 12:37
https://presheva.com/nje-30-vjecar-bie-nga-teleferiku-ne-brezovice-policia-jep-detaje/20%Monthly2020-01-07 12:34
https://presheva.com/pushteti-lokal-ne-presheve-fokus-te-vecante-i-ka-kushtuar-sferes-se-shendetesise-duke-rritur-mjetet-prej-60-perqind/20%Monthly2020-01-07 12:31
https://presheva.com/me-paruke-dhe-syze-dua-lipa-i-ben-kamere-te-fshehte-te-panjohurve-ne-nje-market-per-emisionin-ellen-degeneres-show/20%Monthly2020-01-07 11:57
https://presheva.com/derbi-ne-carabao-cup-manchester-united-me-shume-mungesa-ndaj-manchester-cityt-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2020-01-07 11:53
https://presheva.com/pas-statujes-se-ibrahimovicit-demolohet-edhe-ajo-e-alexis-sanchezit/20%Monthly2020-01-07 11:49
https://presheva.com/prishtine-kercenohet-me-vdekje-se-e-nderroi-fene/20%Monthly2020-01-07 11:47
https://presheva.com/drame-ne-aeroportin-e-stambollit-aeroplani-rreshqet-ne-piste-evakuohen-164-pasagjere/20%Monthly2020-01-07 11:44
https://presheva.com/the-sun-mafia-shqiptare-trafikon-femije-ne-britani/20%Monthly2020-01-07 11:09
https://presheva.com/shkuan-per-te-marre-pjese-ne-ceremonine-e-varrimit-te-gjeneralit-iranian-humbin-jeten-35-persona-shtypen-nga-turma/20%Monthly2020-01-07 11:07
https://presheva.com/citaku-jemi-te-bekuar-me-relacionin-e-vecante-qe-kemi-me-shba-ne/20%Monthly2020-01-07 11:00
https://presheva.com/si-e-parasheh-kushtetuta-e-kosoves-ceshtjen-e-emerimit-te-mandatarit-per-kryeminister-dhe-afatin-kohor/20%Monthly2020-01-07 10:59
https://presheva.com/a-po-largohen-mediat-qe-kritikojne-pushtetin-ne-serbi-nga-kablloret-ne-veri-te-kosoves-flet-drejtori-i-tv-mir/20%Monthly2020-01-07 10:57
https://presheva.com/gjermania-terheq-trupa-nga-iraku/20%Monthly2020-01-07 10:55
https://presheva.com/kolesteroli-ndryshon-gjate-stineve/20%Monthly2020-01-07 10:53
https://presheva.com/nga-shkurti-ngrihet-cmimi-i-vizave-schengen/20%Monthly2020-01-07 10:52
https://presheva.com/sot-behen-15-vite-nga-vrasja-e-dashnim-hajrullahut-nga-xhandarmeria-serbe-vrasesit-jane-ne-liri/20%Monthly2020-01-07 10:50
https://presheva.com/sami-salihu-gjeneratat-e-reja-te-krijojme-kulture-komunikimi-ne-mes-vete/20%Monthly2020-01-07 10:47
https://presheva.com/shkencetaret-kane-zbuluar-menyren-si-te-sherojne-verberine/20%Monthly2020-01-07 10:40
https://presheva.com/cfare-tregon-stili-i-ecjes-per-karakterin-tuaj-sipas-eksperteve/20%Monthly2020-01-07 10:38
https://presheva.com/stilistja-e-grimit-jennifer-troter-zbulon-per-shkak-te-ketyre-gabimeve-te-grimit-dukeni-me-te-lodhura-dhe-me-te-moshuara/20%Monthly2020-01-07 10:37
https://presheva.com/analize-dhe-parashikim-ky-pritet-te-jete-ekipi-me-i-mire-i-dekades-2020-2030-me-emra-si-mbappe-dhe-de-jong-por-edhe-ylli-i-madh-argjentinas/20%Monthly2020-01-07 10:35
https://presheva.com/moment-i-hidhur-per-xhaken-ne-fitoren-e-arsenalit-ne-fa-cup-kishte-nje-zenke-verbale-me-rob-holding/20%Monthly2020-01-07 10:33
https://presheva.com/abazi-nuk-po-shkojme-drejt-zgjedhjeve-te-reja-ne-ldk-u-deklaruan-per-negociata/20%Monthly2020-01-07 10:31
https://presheva.com/interi-tregon-fytyre-kampioni-fiton-me-shume-spektakel-ne-udhetim-te-napoli/20%Monthly2020-01-07 10:29
https://presheva.com/paris-hilton-prezanton-te-dashurin-e-ri-ne-golden-globes/20%Monthly2020-01-07 10:28
https://presheva.com/cfare-duhet-te-beni-qe-vetura-te-mos-ju-ngrije-gjate-nates-truqe-te-shkelqyeshme-te-shofereve-me-pervoje/20%Monthly2020-01-07 10:25
https://presheva.com/zoran-milanoviq-tanime-njeriu-i-pare-i-kroacise-nje-rrefim-per-ish-keshilltarin-e-edi-rames-i-cili-dikur-kishte-thene-se-kurre-nuk-do-te-behej-president/20%Monthly2020-01-07 10:22
https://presheva.com/het-triku-i-cristiano-ronaldos-i-pari-i-kesaj-dekade-ai-ka-thyer-edhe-disa-rekorde-te-tjera/20%Monthly2020-01-07 10:18
https://presheva.com/ne-tirane-ia-perkujtojne-se-ishte-pjese-e-makinerise-se-propagandes-se-luftes-vuciq-braktis-intervisten-nuk-kam-kryer-asnje-krim/20%Monthly2020-01-07 10:15
https://presheva.com/gjashte-futbolliste-qe-nuk-do-te-besoni-se-ende-luajne-nga-roque-santa-cruz-te-claudio-pizarro-e-javier-mascherano/20%Monthly2020-01-07 10:13
https://presheva.com/ibrahimovic-deshiroja-te-shenoja-dhe-te-festoja-si-zot-para-tifozeve-te-milanit/20%Monthly2020-01-07 10:11
https://presheva.com/vuciq-i-dergon-presidentit-te-ri-kroat-urimin-me-te-shkurter-ne-rajon/20%Monthly2020-01-07 10:04
https://presheva.com/pas-ofrimit-te-miliona-dollareve-per-koken-e-tij-keshilltari-i-presidentit-iranian-publikon-listen-e-pasurive-te-donald-trump/20%Monthly2020-01-07 10:03
https://presheva.com/pickford-reagon-per-golin-e-bukur-qe-i-shenoi-talenti-i-liverpoolit-curtis-jones/20%Monthly2020-01-07 10:01
https://presheva.com/vucic-25-e-shqiptareve-ne-maqedoni-i-kane-te-gjitha-te-drejtat/20%Monthly2020-01-07 09:58
https://presheva.com/4000-biznese-te-tjera-ne-serbi-gjate-muajve-te-ardhshem-i-pret-dryni/20%Monthly2020-01-07 09:58
https://presheva.com/cka-parasheh-ligji-per-lirite-fetare-ne-mal-te-zi/20%Monthly2020-01-07 09:56
https://presheva.com/shba-tregon-muskujt-ngre-ne-qiell-avionet-me-te-avancuar-ne-bote/20%Monthly2020-01-07 09:55
https://presheva.com/salla-e-kuvendit-ne-presheve-me-sistem-te-digjitalizimit/20%Monthly2020-01-07 09:53
https://presheva.com/stuhi-debore-dhe-erera-te-forta-godasin-greqine/20%Monthly2020-01-07 09:48
https://presheva.com/te-burgosurit-sulmojne-policet-ne-burgun-e-idrizoves/20%Monthly2020-01-07 09:47
https://presheva.com/besimtaret-ortodokse-kremtojne-krishtlindjet/20%Monthly2020-01-07 09:45
https://presheva.com/myftiu-i-lugines-nexhmedin-saqipi-uron-festat-e-krishtlindjeve-ortodokse/20%Monthly2020-01-07 09:43
https://presheva.com/a-po-e-humbet-be-ja-ballkanin-perendimor/20%Monthly2020-01-07 09:40
https://presheva.com/punonte-si-shofer-taksie-ne-londer-kosovari-fitoi-nje-veture-prej-mbi-90-mije-funtesh-naten-e-vitit-te-ri/20%Monthly2020-01-07 09:38
https://presheva.com/samsung-lanson-laptopin-e-ri-galaxy-chromebook-ne-ces-2020/20%Monthly2020-01-07 09:36
https://presheva.com/lajmet-06-01-2020/20%Monthly2020-01-07 09:34
https://presheva.com/bujanoc-banoret-e-fshatit-bilinice-te-malesise-se-bujanocit-ndejehen-te-harruar-nga-pushteti/20%Monthly2020-01-07 09:41
https://presheva.com/dy-siguresat-qe-u-hoqen-nga-bomba-atomike-perpara-se-te-binte-ne-hiroshima-jane-shitur-per-100-mije-dollare/20%Monthly2020-01-07 08:09
https://presheva.com/conor-mcgregor-me-trajner-te-ri-para-perballjes-me-donald-cerronen/20%Monthly2020-01-07 08:06
https://presheva.com/astrologu-i-famshem-i-ben-thirrje-arilenes-kujdes-do-te-te-behet-nje-intrige/20%Monthly2020-01-07 08:01
https://presheva.com/zbulohet-paga-e-shaqirit-te-liverpooli/20%Monthly2020-01-07 07:56
https://presheva.com/biznesmeni-japonez-shpenzon-1-8-milione-dollare-per-nje-peshk/20%Monthly2020-01-07 07:52
https://presheva.com/shtate-keshilla-per-largim-te-akneve-dhe-problemeve-tjera-te-lekures/20%Monthly2020-01-06 13:55
https://presheva.com/zhvillimi-i-trurit-po-shkaterrohet-nga-menyra-si-prinderit-po-i-rrisin-femijet/20%Monthly2020-01-06 13:53
https://presheva.com/genc-prelvukaj-publikon-baladen-e-re-shpirtin-e-zi/20%Monthly2020-01-06 13:50
https://presheva.com/erotika-shqiptare-dhe-bota-qe-po-zhduket/20%Monthly2020-01-06 13:48
https://presheva.com/eliminimi-i-autonomise-dhe-ndarja-e-sanxhakut-mes-serbise-e-malit-te-zi/20%Monthly2020-01-06 13:46
https://presheva.com/ekspertet-shpallin-dieten-mesdhetare-si-dieten-me-te-mire-ne-bote/20%Monthly2020-01-06 13:45
https://presheva.com/nje-milion-qytetare-dalin-ne-rruget-e-teheranit-marrin-pjese-ne-ceremonine-e-varrimit-te-gjeneralit-te-vrare-qassim-soleimani/20%Monthly2020-01-06 13:42
https://presheva.com/gjuriq-ne-veri-te-mitrovices-ndersa-ne-gjakove-protestohet-kunder-ardhjes-se-pelegrineve-serbe/20%Monthly2020-01-06 13:39
https://presheva.com/golden-globes-2020-fituesit-kryesore/20%Monthly2020-01-06 13:36
https://presheva.com/tensionet-e-shba-iran-rrisin-cmimin-e-naftes/20%Monthly2020-01-06 13:34
https://presheva.com/lloji-i-ri-i-baterise-nuk-do-te-keni-nevoje-ta-mbushni-telefonin-per-pese-dite/20%Monthly2020-01-06 13:32
https://presheva.com/bebe-rexha-u-shfaq-e-mrekullueshme-ne-ndejen-e-golden-globes/20%Monthly2020-01-06 13:30
https://presheva.com/beogradi-i-kushton-festival-bekim-fehmiut-kosova-dikur-refuzoi-ta-kujtonte/20%Monthly2020-01-06 13:24
https://presheva.com/isa-mustafa-mbledh-deputetet-e-ldk-se/20%Monthly2020-01-06 13:22
https://presheva.com/vajza-e-gjeneralit-te-vrare-iranian-kercenon-ushtaret-amerikane/20%Monthly2020-01-06 13:20
https://presheva.com/kurti-tregon-emrat-e-ministrave-nga-radhet-e-levizjes-vetevendosje/20%Monthly2020-01-06 13:18
https://presheva.com/mpj-shtetasit-e-kosoves-te-kene-kujdes-gjate-qarkullimit-ne-territorin-e-serbise/20%Monthly2020-01-06 13:15
https://presheva.com/digjet-nje-shtepi-ne-kumanove-humb-jeten-nje-person/20%Monthly2020-01-06 13:13
https://presheva.com/britanikja-e-pare-qe-shpertheu-ne-hapesire-jashtetokesoret-ekzistojne-dhe-ata-jetojne-ne-menyre-te-padukshme-ne-toke/20%Monthly2020-01-06 13:00
https://presheva.com/gruaja-me-e-vjeter-ne-bote-feston-ditelindjen-e-117-te/20%Monthly2020-01-06 12:59
https://presheva.com/australianet-kerkojne-qe-komikja-celeste-barber-te-garoje-per-presidente-pasi-grumbulloi-mbi-30-milione-dollare-per-tri-dite/20%Monthly2020-01-06 12:57
https://presheva.com/bordi-i-barcelones-thuhet-se-e-do-pochettinon-si-trajnerin-e-tyre-te-ardhshem/20%Monthly2020-01-06 12:54
https://presheva.com/sami-salihu-opozita-e-ka-vendin-ne-kuvend/20%Monthly2020-01-06 12:51
https://presheva.com/per-ta-njohur-femijen-qe-ne-bark/20%Monthly2020-01-06 12:42
https://presheva.com/zyrtare-zoran-milanoviq-eshte-president-i-ri-i-kroacise/20%Monthly2020-01-06 12:39
https://presheva.com/kidman-dhe-urban-dhurojne-gjysme-milion-dollare-per-te-luftuar-zjarret-ne-australi/20%Monthly2020-01-06 12:38
https://presheva.com/reagimi-emocional-i-kloppit-ne-momentin-qe-talenti-18-vjecar-i-liverpoolit-shenoi-golin-e-bukur/20%Monthly2020-01-06 12:34
https://presheva.com/reinieri-konfirmon-se-nuk-ka-arritur-ende-marreveshje-me-real-madridin/20%Monthly2020-01-06 12:32
https://presheva.com/capello-bale-ka-humbur-fokusin-nga-futbolli-te-real-madridi/20%Monthly2020-01-06 12:28
https://presheva.com/lazio-dhe-immobile-drejt-rekordeve-te-reja-ne-serie-a-pas-fitores-ndaj-brescias/20%Monthly2020-01-06 12:26
https://presheva.com/nga-i-pastrehe-ne-hollywood-historia-e-shqiptarit-tony-j-selimi/20%Monthly2020-01-06 12:23
https://presheva.com/rexhep-qosja-ben-fajtor-ldk-ne-per-moskrijimin-e-qeverise/20%Monthly2020-01-06 12:21
https://presheva.com/ne-kufirin-maqedoni-bullgari-pritet-deri-ne-nje-ore/20%Monthly2020-01-06 12:12
https://presheva.com/chelsea-lodhet-nga-kerkesat-e-leicesterit-per-chilwell-oferte-per-david-alaban/20%Monthly2020-01-06 12:10
https://presheva.com/zjarret-ne-australi-shihen-nga-hapesira/20%Monthly2020-01-06 12:09
https://presheva.com/eshte-bere-zgjerimi-i-rrjetit-te-ndricimit-publik-ne-komunen-e-presheves/20%Monthly2020-01-06 11:52
https://presheva.com/formule-e-verifikuar-mode-jennifer-lopez-e-di-si-te-bartet-trendi-aktualisht-me-i-popullarizuar/20%Monthly2020-01-06 11:45
https://presheva.com/publikoi-lajmin-se-rosu-do-te-shkoje-ne-mal-te-zi-gjykata-ne-podgorice-i-shqipton-masen-e-arrestit-prej-72-oreve-redaktores-pergjegjese/20%Monthly2020-01-06 11:42
https://presheva.com/rrezohet-pema-e-vitit-te-ri-ne-tirane/20%Monthly2020-01-06 11:39
https://presheva.com/gjakove-proteste-kunder-ardhjes-se-pelegrineve-serbe/20%Monthly2020-01-06 11:34
https://presheva.com/kolona-te-gjata-ne-kufi-pritje-me-ore-te-tera-per-te-dale-nga-kosova/20%Monthly2020-01-06 11:32
https://presheva.com/kurti-takon-sot-thacin-analistet-thone-se-per-lvv-ne-nuk-ka-me-kthim-mbrapa/20%Monthly2020-01-06 11:30
https://presheva.com/publikohen-statistikat-javore-per-sherbimet-ne-shtepine-e-shendetit-presheva-ne-presheve-2/20%Monthly2020-01-06 11:28
https://presheva.com/fillon-eliminimi-i-deponise-ilegale-ne-bl-shoshaje/20%Monthly2020-01-06 11:25
https://presheva.com/kriptovalutat-me-performancen-me-te-mire-gjate-vitit-2019-ethereum-eshte-njera-prej-tyre/20%Monthly2020-01-06 11:19
https://presheva.com/united-ofron-para-dhe-lingard-per-james-maddison/20%Monthly2020-01-06 11:17
https://presheva.com/gjykata-ne-beograd-i-cakton-30-dite-paraburgim-nezir-mehmetajt/20%Monthly2020-01-06 10:07
https://presheva.com/paraburgimi-i-mehmetajt-ne-serbi-reagon-pacolli-kjo-marrezi-duhet-te-marre-fund/20%Monthly2020-01-06 10:04
https://presheva.com/rita-ora-ne-duhet-te-behemi-bashke-per-te-ndihmuar-australine-ne-kete-krize/20%Monthly2020-01-06 10:01
https://presheva.com/ju-mundon-dhembja-e-kokes-degjoni-kete-xhirim-dhe-dhembja-do-te-zhduket/20%Monthly2020-01-06 09:56
https://presheva.com/horoskopi-vjetor-per-te-lindurit-ne-shenjen-e-binjakeve/20%Monthly2020-01-06 09:53
https://presheva.com/shqiptarja-nga-shkupi-boton-liber-per-universitetin-e-oxford-it/20%Monthly2020-01-06 09:51
https://presheva.com/keshtu-nisi-shembja-e-jugosllavise-nga-prishtina-ne-split-ja-tri-faktet-tronditese-te-vitit-1990/20%Monthly2020-01-06 09:49
https://presheva.com/nje-mbretereshe-shqiptare-e-iranit/20%Monthly2020-01-06 09:46
https://presheva.com/qyteti-amerikan-e-shpall-mik-te-perjetshem-visar-ganiun/20%Monthly2020-01-06 09:44
https://presheva.com/zjarret-ne-australi-myslimane-e-te-krishtere-luten-se-bashku-per-reshjet-e-shiut/20%Monthly2020-01-06 09:42
https://presheva.com/erdogani-me-apel-per-iranin-dhe-shba-ne/20%Monthly2020-01-06 09:39
https://presheva.com/lajmet-03-01-2020/20%Monthly2020-01-06 09:35
https://presheva.com/te-rinjte-shqiptar-prezantojne-veturat-superluksoze-nga-vende-te-ndryshme-te-botes-madje-te-personalizuara/20%Monthly2020-01-06 09:09
https://presheva.com/konjufca-i-reagon-serbise-kthejeni-nezir-mehmetajn-ne-shtepi/20%Monthly2020-01-06 10:05
https://presheva.com/kjo-grua-ben-masazhe-relaksuese-me-thonjet-me-te-gjate-ne-bote/20%Monthly2020-01-06 08:56
https://presheva.com/prifti-qe-terheq-avione-dhe-mban-mbi-shpine-22-femra/20%Monthly2020-01-06 08:51
https://presheva.com/shikoni-gezimin-e-zjarrfikesve-pasi-ra-shi-ne-australi/20%Monthly2020-01-06 08:47
https://presheva.com/a-mund-te-prekemi-nga-kanceri-ne-mushkeri-nese-nuk-pime-duhan/20%Monthly2020-01-06 08:43
https://presheva.com/albanian-excellence-vitin-2020-e-shpall-vit-te-zonjat-shqiptare-qe-bejne-boten/20%Monthly2020-01-05 14:32
https://presheva.com/cfare-do-te-thote-te-integrohesh-ne-gjermani/20%Monthly2020-01-04 10:00
https://presheva.com/kosovari-debohet-nga-zvicra-sherri-i-300-frangave/20%Monthly2020-01-04 09:58
https://presheva.com/shkon-per-sherimin-e-nenes-ne-beograd-policia-serbe-e-prangos-ne-merdare-mergimtarin-nga-zvicra/20%Monthly2020-01-04 09:56
https://presheva.com/mpb-nga-1-janari-2020-targat-dhe-libreza-e-automjetit-me-afat-te-perhershem/20%Monthly2020-01-03 16:10
https://presheva.com/shefatin-isufin-boksieri-me-i-mire-i-vitit-2019/20%Monthly2020-01-03 16:13
https://presheva.com/sulmohet-ambasada-e-malit-te-zi-ne-beograd-reagon-kryeministri-markoviq/20%Monthly2020-01-03 11:37
https://presheva.com/levizja-malaziase-vuciqit-shko-ne-kosove-per-krishtlindje-nese-mundesh/20%Monthly2020-01-03 11:35
https://presheva.com/a-e-dini-se-hoxha-nga-maqedonia-kryetari-i-pare-i-parlamentit-te-shqiperise-se-pavarur-2/20%Monthly2020-01-03 11:34
https://presheva.com/serbet-akuzohen-per-kercenim-te-paqes-ne-malin-e-zi-dhe-rajon/20%Monthly2020-01-03 11:07
https://presheva.com/dekada-qe-kaluam-na-afroi-me-hapesiren-dhe-ne-loje-kishte-edhe-nje-lojtar-privat-por-cfare-pritet-te-ndodhe-me-tej/20%Monthly2020-01-03 11:06
https://presheva.com/rastet-befasuese-njihuni-me-15-kafshet-me-te-cuditshme-ne-bote/20%Monthly2020-01-03 11:04
https://presheva.com/kurti-jetoj-ne-nje-banese-61-m2-nuk-dua-te-pasurohem-kam-mjaftueshem/20%Monthly2020-01-03 11:01
https://presheva.com/leyla-nje-ndertuese-e-pasionuar-e-urave/20%Monthly2020-01-03 10:57
https://presheva.com/kolona-te-gjata-edhe-sot-ne-kufi/20%Monthly2020-01-03 10:55
https://presheva.com/samsung-prezanton-laptopin-e-ri-galaxy-book-flex-%ce%b1-me-procesore-intel-gen10/20%Monthly2020-01-03 10:53
https://presheva.com/cduhet-te-besh-kur-nuk-mund-te-flesh/20%Monthly2020-01-03 10:51
https://presheva.com/si-ti-humbni-kater-kilograme-deri-me-31-janar/20%Monthly2020-01-03 10:49
https://presheva.com/cilesite-e-grave-te-forta-dhe-me-shume-stil/20%Monthly2020-01-03 10:47
https://presheva.com/veprime-per-te-zgjuar-fytyren-pas-neteve-te-lodhshme/20%Monthly2020-01-03 10:45
https://presheva.com/premiera-e-dokumentarit-skenari-i-nenes-do-te-shfaqet-me-06-janar-ne-presheve/20%Monthly2020-01-03 10:43
https://presheva.com/meshkujt-dhe-grate-asnjehere-nuk-mund-te-mbesin-vetem-miq/20%Monthly2020-01-03 10:41
https://presheva.com/personat-qe-martohen-ne-vitet-e-tyre-te-30ta-jane-me-te-rrezikuar-nga-divorci/20%Monthly2020-01-03 10:39
https://presheva.com/kur-bushi-i-tha-milosheviqit-te-mos-gaboje-me-prek-kosoven-si-u-pergatit-kercenimi-i-kershendellave/20%Monthly2020-01-03 10:38
https://presheva.com/ti-nuk-mund-te-shkruash-tregim-dashurie/20%Monthly2020-01-03 10:35
https://presheva.com/gazetari-anglez-tha-se-shqiptari-eshte-hajn-qe-lehte-nderron-fe-e-fishta-iu-pergjigj-per-nje-grua-ju-ia-nderruat-besimin-nje-perandorie/20%Monthly2020-01-03 10:34
https://presheva.com/historia-e-pafat-e-gazetes-abc/20%Monthly2020-01-03 10:32
https://presheva.com/viti-1999-kthesa-e-madhe/20%Monthly2020-01-03 10:31
https://presheva.com/studenti-serb-shqiptaret-sjane-armiqte-tane-u-befasova-ne-kosove/20%Monthly2020-01-03 10:28
https://presheva.com/trump-dhe-erdogan-bien-dakord-per-mbrojtjen-e-civileve-ne-idlib/20%Monthly2020-01-03 10:23
https://presheva.com/adoleshenti-amerikan-rrezohet-nga-150-metra-lartesi-shpeton-mrekullisht-thyen-vetem-njeren-kembe/20%Monthly2020-01-03 10:22
https://presheva.com/pagestat-rrugore-ne-maqedoni-tejet-te-shtrenjta-kush-dhe-sa-kilometra-autostrade-ka-ne-rajon/20%Monthly2020-01-03 10:20
https://presheva.com/plenkoviq-do-te-perpiqemi-te-heqim-bllokaden-e-bisedimeve-te-maqedonise-dhe-shqiperise-me-be-ne/20%Monthly2020-01-03 10:18
https://presheva.com/zaev-e-kam-nenshkruar-doreheqjen-pres-qe-gjithe-procedurat-te-kalojne-pa-problem/20%Monthly2020-01-03 10:17
https://presheva.com/viti-2020-ne-pritje-te-dates-per-bisedimet-me-be-ne/20%Monthly2020-01-03 10:15
https://presheva.com/shqiprim-arifi-qytetaret-tane-duhet-konsideruar-jo-si-pale-por-si-kliente-dhe-si-te-tille-duhet-sherbyer/20%Monthly2020-01-03 10:13
https://presheva.com/70-ore-pune-intensive-ne-nje-audi-por-shikoni-rezultatin/20%Monthly2020-01-03 10:07
https://presheva.com/keto-shenja-te-horoskopit-ua-bejne-jeten-me-te-veshtire-me-ziline-e-tyre-te-lindur/20%Monthly2020-01-03 10:05
https://presheva.com/me-i-pasur-ronaldo-apo-messi-zbulohet-pasuria-e-tyre/20%Monthly2020-01-03 10:03
https://presheva.com/barcelona-hyn-all-in-per-transferimin-e-neymarit/20%Monthly2020-01-03 10:02
https://presheva.com/inteligjenca-artificiale-kapercen-mjeket-ne-diagnostikimin-e-kancerit-te-gjirit/20%Monthly2020-01-03 10:00
https://presheva.com/rrefimi-ekskluziv-i-kosovarit-qe-i-shpetoi-pushkatimit-nga-forcat-serbe/20%Monthly2020-01-03 09:59
https://presheva.com/prodhimi-i-arit-te-turqise-thyen-rekord-ne-vitin-2019/20%Monthly2020-01-03 09:55
https://presheva.com/ibrahimovic-mberrin-ne-milano-kjo-eshte-shtepia-ime/20%Monthly2020-01-03 09:53
https://presheva.com/madonna-me-te-dashurin-25-vjecar-relaksohen-ne-pushime/20%Monthly2020-01-03 09:50
https://presheva.com/cifti-qe-asnjehere-nuk-e-harroi-kosoven-fakte-qe-nuk-i-keni-ditur-per-bill-dhe-hillary-clinton/20%Monthly2020-01-03 09:49
https://presheva.com/shqiptari-duhet-te-kurseje-143-vjet-per-tu-bere-milioner/20%Monthly2020-01-03 09:47
https://presheva.com/lajmet-02-01-2019/20%Monthly2020-01-03 09:45
https://presheva.com/mediat-maqedonase-naqe-culev-ishte-drejtor-i-agjensionit-per-zbulim-kur-ndodhi-rasti-i-kumanoves/20%Monthly2020-01-03 09:42
https://presheva.com/tabanoc-hiq-shqiptare-e-vendos-maqedonas-pse-vazhdojne-rokadat-ne-ministrine-e-brendshme/20%Monthly2020-01-03 09:12
https://presheva.com/xhaferi-nuk-perjashton-koalicionimin-me-vmro-dpmne-ne-per-formimin-e-qeverise/20%Monthly2020-01-03 09:09
https://presheva.com/zvicer-ja-kur-hyn-ne-perdorim-vinjeta-elektronike/20%Monthly2020-01-03 09:06
https://presheva.com/llogari-e-komunes-se-bujanocit-naten-e-vitit-te-ri-e-kaloi-ne-bllokade/20%Monthly2020-01-02 20:50
https://presheva.com/shka-presheva-per-kohe-te-shkurter-arriti-te-ngjitet-ne-skenat-e-festivaleve/20%Monthly2020-01-02 13:36
https://presheva.com/roamingu-me-i-lire-mes-shteteve-te-ballkanit/20%Monthly2020-01-02 13:34
https://presheva.com/gjetja-e-shtate-objekteve-ne-mesin-e-babagjysherve-nuk-eshte-aspak-e-lehte-veshtire-te-gjenden-te-gjitha-brenda-nje-kohe-te-shkurter/20%Monthly2020-01-02 13:32
https://presheva.com/imitimet-e-qyteteve-evropiane-ne-kine/20%Monthly2020-01-02 13:30
https://presheva.com/zbulohen-telefonat-inteligjente-me-te-shitur-te-vitit-2019-samsung-vazhdon-dominimin/20%Monthly2020-01-02 13:25
https://presheva.com/shihet-ne-foto-tv-i-ardhshem-8k-i-samsung-eshte-plotesisht-pa-kroniza/20%Monthly2020-01-02 13:23
https://presheva.com/galaxy-note-10-lite-shfaqet-ne-fotot-e-reja-ne-kendveshtrime-te-ndryshme/20%Monthly2020-01-02 13:20
https://presheva.com/keshtu-do-te-duket-huawei-p40-pro/20%Monthly2020-01-02 13:18
https://presheva.com/pese-gjerat-qe-do-tua-bejne-me-te-lehte-shkrirjen-dhe-vozitjen-e-vetures-tuaj-gjate-dimrit/20%Monthly2020-01-02 13:16
https://presheva.com/si-ta-permiresoni-shikimin-ne-menyre-natyrale/20%Monthly2020-01-02 13:14
https://presheva.com/psikologu-konfirmon-janari-eshte-muaji-me-i-rende-per-ndryshime-koha-ideale-per-marrje-vendimesh-eshte-pranvera/20%Monthly2020-01-02 13:13
https://presheva.com/dy-vjetori-i-themelimit-te-ojq-forumi-rinor-rahovica-u-shenua-me-manifestim-tradicional/20%Monthly2020-01-02 13:11
https://presheva.com/aq-me-e-zeze-cokollata-aq-me-mire-per-shendetin-tuaj-ato-me-mbi-70-kakao-bejne-mrekulli-per-mendjen-zemren-dhe-imunitetin/20%Monthly2020-01-02 13:05
https://presheva.com/tri-menyra-se-si-ta-mprehni-trurin/20%Monthly2020-01-02 12:47
https://presheva.com/programi-i-punes-i-shoqates-per-trashegimi-dhe-krijimtari-kulturore-per-vitin-2020/20%Monthly2020-01-02 12:45
https://presheva.com/armend-aliu-vit-i-ri-me-sfida-te-reja-na-pret-por-se-bashku-mund-tja-dalim/20%Monthly2020-01-02 12:32
https://presheva.com/shtepia-e-shendetit-ne-presheve-ka-hyre-ne-rrjetin-e-donacionit-per-aparature-mjeksore/20%Monthly2020-01-02 12:29
https://presheva.com/filloi-edhe-nje-vit-vendimtar-i-be-se-ne-raport-me-ballkanin/20%Monthly2020-01-02 12:26
https://presheva.com/kolona-te-gjata-ne-piken-kufitare-ne-merdare-pritjet-deri-ne-tri-ore/20%Monthly2020-01-02 12:24
https://presheva.com/vijojne-lekundjet-nga-termeti-brenda-nates-11-prej-tyre-e-goditen-shqiperine/20%Monthly2020-01-02 12:23
https://presheva.com/mesazhi-i-rames-per-2020-hiqni-telefonat-dhe-komunikoni-me-njeri-tjetrin/20%Monthly2020-01-02 12:21
https://presheva.com/sfidat-e-maqedonise-se-veriut-ne-vitin-2020/20%Monthly2020-01-02 12:19
https://presheva.com/nata-e-nderrimi-te-moteve-ne-qytetin-e-presheves-ka-kaluar-pa-ndonje-incident-te-rende/20%Monthly2020-01-02 12:18
https://presheva.com/kolinda-grabar-kitarovic-nuk-do-te-vizitoje-serbine-derisa-te-zbardhet-ceshtja-e-personave-te-zhdukur/20%Monthly2020-01-02 12:16
https://presheva.com/autobusit-qe-po-udhetonte-neper-nje-qytet-rus-i-mbeti-dritarja-hapur-udhetaret-qendruan-per-me-se-gjysme-ore-ne-te-ftohtin-qe-arrinte-minus-26-grade-celsius/20%Monthly2020-01-02 12:15
https://presheva.com/lajmet-31-12-2019/20%Monthly2020-01-02 12:13
https://presheva.com/nuk-iu-dha-asnje-shans-per-mbijetese-zgjohet-nga-koma-nena-me-trurin-e-vdekur/20%Monthly2020-01-02 12:04
https://presheva.com/top-10-akademite-me-te-suksesshme-ne-boten-e-futbollit-barcelona-ajax-santos-e-river-plate-disa-nga-me-te-mirat/20%Monthly2020-01-02 12:02
https://presheva.com/arsyeja-se-pse-flamuri-amerikan-eshte-i-vendosur-mbrapsht-ne-uniforma-te-ushtrise-3/20%Monthly2020-01-02 12:00
https://presheva.com/futbollistet-me-inteligjent-chiellini-e-tomori-me-diploma-ne-ekonomi-lukaku-poliglot-mata-gazetar-johnson-matematicient/20%Monthly2020-01-02 11:59
https://presheva.com/mario-dedivanovic-suksesi-fama-dhe-e-verteta-ime-te-arrija-ketu-nuk-ishte-e-lehte-por-ne-fund-gjithcka-ia-vlejti-krenohem-qe-jam-shqiptar/20%Monthly2020-01-02 11:56
https://presheva.com/rrefimi-i-bernard-berishes-kontrata-e-re-me-akhmat-groznin-minutat-e-paket-te-kosova-ndeshja-me-maqedonine-dhe-fjale-te-mira-per-ballkanin-e-suharekes/20%Monthly2020-01-02 11:53
https://presheva.com/origjina-e-emrit-kosove-historianet-kane-mendime-te-ndryshme/20%Monthly2020-01-02 11:52
https://presheva.com/thaci-uron-kadaren-per-titullin-oficer-i-madh-i-legjionit/20%Monthly2020-01-02 11:49
https://presheva.com/festuan-vitin-e-ri-ne-mesdite-qe-te-mos-rrinin-zgjuar-naten/20%Monthly2020-01-02 11:00
https://presheva.com/gruaja-ia-kap-doren-dhe-nuk-e-leshon-papa-francesku-humb-durimin/20%Monthly2020-01-02 10:34
https://presheva.com/sukseset-e-xhudos-dhe-objektivat-per-vitin-2020/20%Monthly2020-01-02 10:28
https://presheva.com/te-famshmit-qe-u-ndane-nga-jeta-ne-vitin-2019/20%Monthly2020-01-02 08:14
https://presheva.com/mantra-per-lumturi-dy-fjale-te-fuqishme-te-cilat-2020-n-do-ta-bejne-vitin-me-te-mire-deri-tani/20%Monthly2020-01-02 08:04
https://presheva.com/juve-ka-gati-kontraten-e-re-deshiron-ta-mbaje-ronaldon-deri-kur-ti-mbushe-38-vjet/20%Monthly2020-01-02 07:59
https://presheva.com/pese-menyra-natyrale-per-ta-nisur-shendetshem-2020-en/20%Monthly2020-01-02 07:55
https://presheva.com/dhjete-lajmet-e-rreme-te-2019-es/20%Monthly2020-01-02 07:51
https://presheva.com/horoskopi-si-do-te-jete-dashuria-per-vitin-2020/20%Monthly2020-01-02 07:47
https://presheva.com/aparati-i-kafese-qe-tingellon-sikur-britney-spears/20%Monthly2020-01-02 07:42
https://presheva.com/rama-uron-kadarene-dhe-falenderon-macron-qe-vleresoi-shkrimtarin-qe-i-perket-gjithe-botes/20%Monthly2020-01-02 07:34
https://presheva.com/plisi-ka-nje-histori-pese-mije-vjecare/20%Monthly2020-01-02 07:29
https://presheva.com/akademi-perkujtimore-per-ish-luftetarin-e-uck-se-dhe-ucpmb-se-avni-hysenin/20%Monthly2020-01-01 21:01
https://presheva.com/rruga-ne-gjilan-do-te-mbaje-emrin-e-deshmoreve-nga-breznica-e-bujanocit/20%Monthly2020-01-01 17:50
https://presheva.com/urimi-i-apn-bujanoc-pe-2020-ten/20%Monthly2020-01-01 17:33
https://presheva.com/urimi-i-pd-se-per-2020-ten/20%Monthly2020-01-01 17:27