XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/preshevari-qe-beri-stemen-e-uck-se/20%Monthly2020-02-29 21:20
https://presheva.com/drejtuesit-e-apn-se-perfaqesojne-luginen-ne-kongresin-e-ps-se-ne-tirane/20%Monthly2020-02-29 18:26
https://presheva.com/bujanoc-parkingu-para-shtepis-se-shendetit-shenderrohet-ne-treg-privat-per-shitje-te-automjeteve-reagon-apn-bujanoc/20%Monthly2020-02-29 09:09
https://presheva.com/shqiprim-arifi-ne-a-show-politika-e-kosoves-na-perdor-vec-per-fotografi/20%Monthly2020-02-29 08:50
https://presheva.com/leshohen-ne-funksion-linjat-e-tensionit-te-larte-ne-qytet/20%Monthly2020-02-28 13:49
https://presheva.com/kur-te-forcohen-shtetet-kosove-dhe-shqiperi-forcohet-edhe-pozita-e-shqiptareve-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2020-02-28 13:40
https://presheva.com/lansohet-episodi-i-181-te-i-o-sa-mire/20%Monthly2020-02-28 12:20
https://presheva.com/harry-dhe-meghan-do-te-perfitojne-shuma-te-majme-edhe-nga-instagrami/20%Monthly2020-02-28 12:10
https://presheva.com/uber-e-ka-zhvilluar-nje-sistem-perkthimi-qe-e-lehteson-komunikimin-mes-shoferit-dhe-udhetareve/20%Monthly2020-02-28 12:08
https://presheva.com/transmetimi-i-muzikes-online-tani-perben-79-per-qind-te-te-ardhurave-te-industrise-muzikore/20%Monthly2020-02-28 12:07
https://presheva.com/samsung-prezantoi-ekranet-oled-te-dizajnuar-per-telefona-5g/20%Monthly2020-02-28 12:06
https://presheva.com/facebook-anulon-konferencen-per-shkak-te-shqetesimeve-te-coronavirusit/20%Monthly2020-02-28 12:04
https://presheva.com/pasi-ben-disa-luhatje-mesuesi-i-dehur-bie-pa-ndjenja-ne-dysheme-ndersa-e-filmojne-nxenesit-shperthejne-ne-te-qeshura/20%Monthly2020-02-28 12:03
https://presheva.com/vogelushja-kineze-tenton-te-kafshoje-biskoten-harron-se-ka-te-vendosur-masken-ne-fytyre/20%Monthly2020-02-28 12:01
https://presheva.com/si-ne-filma-horror-ne-antarktik-bora-dhe-akulli-behen-te-kuqe/20%Monthly2020-02-28 12:00
https://presheva.com/femrat-ne-syte-e-meshkujve-sipas-paulo-coelhos/20%Monthly2020-02-28 11:58
https://presheva.com/elena-shqiptarja-me-e-zgjuara-ne-planet-ja-pse-e-gjithe-bota-perulet-para-portretit-te-saj/20%Monthly2020-02-28 11:57
https://presheva.com/miratohen-dy-projekte-te-komunes-se-tuzit-ne-kuader-te-programit-nderkufitar-interreg-itali-shqiperi-mali-i-zi/20%Monthly2020-02-28 11:52
https://presheva.com/nuk-ka-raste-te-reja-te-coronavirusit-ne-maqedoni-kompetentet-thone-se-nuk-ka-vend-per-panik/20%Monthly2020-02-28 11:50
https://presheva.com/publikohet-orari-per-muajin-mars-2020-te-mjekeve-dhe-pediatrave/20%Monthly2020-02-28 11:49
https://presheva.com/filipce-dy-shtetas-te-bullgarise-jane-izoluar-ne-manastir-nuk-kane-simptoma-te-coronavirusit/20%Monthly2020-02-28 11:46
https://presheva.com/arrestohet-henri-cili-dyshohet-se-ka-paguar-gjyqtare-per-te-liruar-banden-e-lazaratit/20%Monthly2020-02-28 11:45
https://presheva.com/analisti-judah-pas-vendimit-per-tarifen-moment-interesant-kurti-kundershtoi-ekipin-e-grenellit/20%Monthly2020-02-28 11:44
https://presheva.com/reagon-bashkimi-evropian-mirepret-njoftimin-e-kurtit-per-tarifen-serbia-dhe-kosova-duhet-te-krijojne-nje-mjedis-te-favorshem-qe-dialogu-te-rifilloje/20%Monthly2020-02-28 11:43
https://presheva.com/osmani-cdo-dallim-qe-mund-te-kete-per-taksen-mes-ldk-se-dhe-lvv-se-do-te-zgjidhet-shume-shpejt/20%Monthly2020-02-28 11:41
https://presheva.com/lajmet-27-02-2020/20%Monthly2020-02-28 11:39
https://presheva.com/lajmet-26-02-2020/20%Monthly2020-02-28 11:38
https://presheva.com/lajmet-25-02-2020/20%Monthly2020-02-28 11:35
https://presheva.com/lajmet-24-02-2020/20%Monthly2020-02-28 11:34
https://presheva.com/lajmet-21-02-2020/20%Monthly2020-02-28 11:33
https://presheva.com/lajmet-20-02-2020/20%Monthly2020-02-28 11:31
https://presheva.com/ne-shf-abdulla-krashnica-theks-te-vecante-i-eshte-kushtuar-paisjeve-te-ashtuquajtura-micro-bit-kompjuter-i-vogel/20%Monthly2020-02-28 11:24
https://presheva.com/mediat-serbe-mbushin-ballinat-me-lajmin-e-kurtit-per-heqjen-e-takses/20%Monthly2020-02-28 11:17
https://presheva.com/shkencetaret-izraelite-brenda-tri-javesh-kemi-vaksinen-kunder-koronavirusit/20%Monthly2020-02-28 11:15
https://presheva.com/bishat-e-shba-ve-5-avionet-qe-linden-ne-1978-dhe-do-vazhdojne-deri-ne-2050/20%Monthly2020-02-28 11:14
https://presheva.com/maliq-agro-adria-ka-kapacitet-dhe-vullnet-por-jo-edhe-perkrahjen-per-ta-menaxhuar-therrtoren-jugokop/20%Monthly2020-02-28 11:36
https://presheva.com/a-mund-te-transmetohet-koronavirusi-permes-telefonit/20%Monthly2020-02-28 10:14
https://presheva.com/kina-gjen-nje-tjeter-menyre-per-te-shitur-vetura/20%Monthly2020-02-28 10:00
https://presheva.com/deklarata-e-perbashket-e-ministrave-te-puneve-te-jashtme-te-vendeve-v4-per-ballkanin-perendimor/20%Monthly2020-02-28 09:58
https://presheva.com/zevendespresidentja-e-iranit-preket-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-02-28 09:56
https://presheva.com/meta-te-iki-une-qe-te-behet-baton-haxhiu-president/20%Monthly2020-02-28 09:50
https://presheva.com/peza-koalicioni-besa-lsdm-paralajmeron-ardhjen-e-stines-se-re/20%Monthly2020-02-28 08:57
https://presheva.com/ja-cka-u-moren-vesh-kasami-e-zaevi/20%Monthly2020-02-28 08:54
https://presheva.com/zaev-ka-nje-mesazh-per-partite-e-tjera-shqiptare/20%Monthly2020-02-28 08:51
https://presheva.com/vranje-18-persona-nen-mbykqyrje-per-shkak-te-virusit-korona/20%Monthly2020-02-28 11:12
https://presheva.com/per-7-mars-karvani-i-shkrimtareve-te-lugines-ne-medvegje/20%Monthly2020-02-27 14:52
https://presheva.com/renovimi-i-stacionit-te-pompimit-te-ujit-ne-zhunice-ka-siguruar-furnizim-me-te-mire-te-ujit-te-pijes-video/20%Monthly2020-02-27 13:37
https://presheva.com/vuciq-eshte-ceshtje-kohe-kur-serbia-do-ta-njohe-kosoven/20%Monthly2020-02-27 13:31
https://presheva.com/semundja-e-detyron-papen-te-anuloje-nje-ngjarje-ne-vatikan-nje-dite-pasi-tregoi-solidaritet-me-te-semuret-nga-coronavirusi/20%Monthly2020-02-27 13:29
https://presheva.com/shenohen-rastet-e-para-me-coronavirus-ne-danimarke-norvegji-dhe-estoni/20%Monthly2020-02-27 13:28
https://presheva.com/coronavirusi-po-zgjerohet-ne-40-vende-te-botes-te-infektuar-ka-nga-te-gjitha-kontinentet-pervec-antarktikut/20%Monthly2020-02-27 13:27
https://presheva.com/presidenti-i-sllovenise-emeron-janez-janshan-si-kandidat-per-kryeminister/20%Monthly2020-02-27 13:25
https://presheva.com/dhoma-e-poshtme-e-kuvendit-spanjoll-e-ratifikoi-protokollin-per-ne-nato/20%Monthly2020-02-27 13:23
https://presheva.com/sjemi-te-detyruar-por-kemi-zgjedhur-ambasadorja-amerikane-citon-kryeministrin-rama/20%Monthly2020-02-27 13:20
https://presheva.com/arber-pajaziti-ne-nderime-te-deshmorit-te-pare-te-ucpmb-se-fatmir-ibishi/20%Monthly2020-02-27 13:19
https://presheva.com/rastet-nga-coronavirusi-po-rriten-gjithnje-e-me-shume-por-sa-e-pergatitur-eshte-evropa/20%Monthly2020-02-27 11:16
https://presheva.com/vuciq-pas-heqjes-se-takses-do-te-kete-presion-te-jashtezakonshem-ndaj-serbise-per-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2020-02-27 10:59
https://presheva.com/real-madridi-kalon-ne-epersi-ndaj-cityt-me-nje-gol-te-bukur-nga-isco/20%Monthly2020-02-27 10:53
https://presheva.com/murati-problemi-i-veriut-eshte-politik-e-jo-ushtarak-pjese-e-kontestit-serbo-shqiptar-ashtu-sic-eshte-edhe-kosova-lindore/20%Monthly2020-02-27 10:50
https://presheva.com/tete-vjet-nga-publikimi-i-hot-right-now-rita-ora-kujton-kohen-kur-nisi-gjithcka-mirenjohje-per-juve-qe-me-mbeshtetet-qe-nga-fillimi/20%Monthly2020-02-27 10:43
https://presheva.com/benzema-vazhdon-kontraten-me-real-madridin-deri-ne-vitin-2022/20%Monthly2020-02-27 10:36
https://presheva.com/gjyqtari-i-rimecit-tyson-fury-deontay-wilder-thyen-heshtjen-tregon-se-cfare-i-tha-amerikanit-para-se-te-nderpritej-perballja/20%Monthly2020-02-27 10:27
https://presheva.com/bujanoc-komisariati-demanton-se-ka-patur-incidente-rruga-qe-lidhe-vendbanimet-serbe-fale-ankesave-behet-me-ndicimin-publik/20%Monthly2020-02-27 09:37
https://presheva.com/stilistet-shqiptare-po-paguajne-per-te-veshur-yjet-nderkombetare-kreatori-mr-rex-akuzon-koleget-duke-treguar-proceduren-qe-ata-po-ndjekin/20%Monthly2020-02-27 08:56
https://presheva.com/arsene-wenger-sqaron-rregullin-e-liges-se-kampioneve-qe-chelsea-e-theu-ndaj-bayern-munichut/20%Monthly2020-02-27 08:51
https://presheva.com/e-kishte-pasur-kur-ishte-ne-kolegj-e-deshi-te-njejtin-perseri-meraklia-investoi-140-mije-dollare-ne-nje-golf-gti-te-vitit-1983/20%Monthly2020-02-27 08:42
https://presheva.com/formacionet-zyrtare-te-derbit-ne-ligen-e-kampioneve-real-madrid-manchester-city/20%Monthly2020-02-27 08:39
https://presheva.com/eksperti-i-obsh-se-jep-alarmin-bota-nuk-eshte-e-gatshme-per-pandemine-e-coronavirusit/20%Monthly2020-02-27 08:35
https://presheva.com/rezarta-shkurta-reagon-pas-vdekjes-se-nexhmije-hoxhes-pata-fatin-te-njohe-nje-zonje-histori-nje-gjyshe-e-stergjyshe-te-dashur/20%Monthly2020-02-27 08:29
https://presheva.com/regjistrohet-rasti-i-pare-me-coronavirus-ne-maqedoni/20%Monthly2020-02-27 08:24
https://presheva.com/greqia-konfirmon-rastin-e-pare-me-coronavirus/20%Monthly2020-02-27 08:22
https://presheva.com/vdes-ne-moshen-99-vjecare-nexhmije-hoxha/20%Monthly2020-02-26 14:55
https://presheva.com/fatmir-ibishi-simbol-i-rezistences-dhe-atdhedashurise/20%Monthly2020-02-26 14:24
https://presheva.com/inspekcioni-komunal-angazhohet-ne-mbrojtjen-e-vlerave-te-trashegimise-kulturore-ne-terrnave-dhe-bukuroc/20%Monthly2020-02-26 14:17
https://presheva.com/nje-grua-ne-selanik-rasti-i-pare-zyrtar-me-koronavirus/20%Monthly2020-02-26 13:06
https://presheva.com/ministri-cakaj-perdor-emertimin-sllav-per-vendbanimin-shqiptar-ne-maqedoni-por-e-permireson/20%Monthly2020-02-26 13:04
https://presheva.com/zbulohet-plani-ja-kur-do-te-zgjidhet-problemi-mes-kosoves-e-serbise/20%Monthly2020-02-26 13:03
https://presheva.com/serbia-po-humbet-cdo-vit-nga-nje-qytet-nga-renia-e-popullsise/20%Monthly2020-02-26 13:02
https://presheva.com/kane-perfunduar-punet-ne-dislokimin-e-trafostacionit-ne-fshatin-corrotice/20%Monthly2020-02-26 13:00
https://presheva.com/ne-bl-bukuroc-ka-filluar-implementimi-i-vendosjes-se-shenjave-te-komunikacionit/20%Monthly2020-02-26 12:58
https://presheva.com/saqipi-turneu-nderkombetar-nje-eveniment-i-larte-sportiv/20%Monthly2020-02-26 12:54
https://presheva.com/vendet-e-quintit-kundershtojne-dodikun/20%Monthly2020-02-26 12:53
https://presheva.com/rasti-i-dyte-me-coronavirus-konfirmohet-ne-kroaci/20%Monthly2020-02-26 12:52
https://presheva.com/edhe-nje-udhetare-mbreme-u-testua-per-coronavirus-ne-shkup-rezultatet-dolen-negative/20%Monthly2020-02-26 12:49
https://presheva.com/shtetasit-e-maqedonise-se-veriut-me-mundesi-me-te-vogla-per-te-fituar-statusin-e-azilit-ne-be/20%Monthly2020-02-26 12:48
https://presheva.com/pendarovski-trajkovski-gjithmone-do-te-mbahet-mend-per-vizionin-per-nje-maqedoni-te-suksesshme/20%Monthly2020-02-26 12:46
https://presheva.com/rama-nuk-ka-vend-per-panik-asnje-rast-i-coronavirusit-ne-shqiperi/20%Monthly2020-02-26 12:44
https://presheva.com/coronavirusi-shqiptaret-ne-itali-thone-se-po-e-vazhdojne-jeten-normale/20%Monthly2020-02-26 12:43
https://presheva.com/testohen-13-raste-nga-coronavirusi-vjen-reagimi-zyrtar-nga-ministria-e-shendetesise-se-shqiperise/20%Monthly2020-02-26 12:42
https://presheva.com/para-kater-vjetesh-hashim-thaci-u-zgjodh-president-i-kosoves/20%Monthly2020-02-26 12:40
https://presheva.com/thaci-takon-palmer-flasin-per-arritjen-e-marreveshjes-me-serbine/20%Monthly2020-02-26 12:39
https://presheva.com/kurti-i-shkruan-leter-osmanit-e-njofton-per-marreveshjen-sekrete-ne-mes-thacit-dhe-nato-s-qe-fsk-te-mos-angazhohet-ne-veri-te-vendit/20%Monthly2020-02-26 12:38
https://presheva.com/kurti-per-zevendesimin-e-tarifes-me-reciprocitet-nuk-ka-arsye-qe-te-ngutemi/20%Monthly2020-02-26 12:36
https://presheva.com/miliarderi-warren-buffet-me-ne-fund-ka-nderruar-telefonin-20-dollaresh-per-nje-iphone/20%Monthly2020-02-26 12:34
https://presheva.com/ish-kryetari-i-gjykates-ushtarake-te-uck-se-tregon-permbajten-e-letres-qe-ia-kishte-shkruar-ibrahim-rugoves/20%Monthly2020-02-26 12:33
https://presheva.com/u-raportua-rasti-i-pare-me-coronavirus-panik-ne-kroaci-qytetaret-shterin-raftet-e-dyqaneve/20%Monthly2020-02-26 12:31
https://presheva.com/u-rikthye-ne-jete-dhjete-ore-pasi-u-shpall-e-vdekur-gruaja-thote-se-pa-parajsen-dhe-babane-qe-e-therriste/20%Monthly2020-02-26 12:29
https://presheva.com/djali-i-ronaldos-hap-instagram-me-lejen-e-babait-dhe-vetem-brenda-nje-dite-kalon-shifren-e-900-mije-ndjekesve/20%Monthly2020-02-26 12:26
https://presheva.com/tahiri-kete-jave-te-merret-vendimi-per-heqjen-e-takses/20%Monthly2020-02-26 12:24
https://presheva.com/pas-tri-muajsh-njohje-rita-ora-i-jep-fund-lidhjes-me-aktorin-rafferty-law/20%Monthly2020-02-26 12:23
https://presheva.com/bujanoc-jahiu-pushtetet-e-deritanishme-pa-strategji-konkrete-per-zhvillimin-e-zones-industriale/20%Monthly2020-02-26 12:17
https://presheva.com/shba-te-e-marrin-shume-seriozisht-trump-kerkon-25-miliarde-dollare-per-te-luftuar-coronavirusin-tregohet-se-si-do-te-shpenzohen-ato-para/20%Monthly2020-02-26 12:14
https://presheva.com/frika-nga-coronavirusi-san-francisko-shpall-gjendje-te-jashtezakonshme/20%Monthly2020-02-26 12:12
https://presheva.com/te-gjithe-te-prekurit-u-sheruan-vietnami-fiton-betejen-me-koronavirusin/20%Monthly2020-02-26 12:08
https://presheva.com/kina-leshon-ne-aksion-robotet-per-te-luftuar-coronavirusin/20%Monthly2020-02-26 12:07
https://presheva.com/shba-ja-qendron-prapa-coronavirusit-a-po-behet-virusi-mjet-i-rusise-per-perhapjen-e-lajmeve-te-rreme/20%Monthly2020-02-26 12:04
https://presheva.com/maskat-e-karnavaleve-made-in-albania-te-kerkuara-ne-gjithe-boten-ato-kushtojne-deri-ne-1500-euro-dhe-jane-perdorur-nga-nicole-kidman-dhe-tom-cruise/20%Monthly2020-02-26 12:03
https://presheva.com/deontay-wilder-merr-pezullim-mjekesor-prej-gjashte-javesh-nga-cdo-aktivitet-ne-boks-pas-humbjes-nga-tyson-fury/20%Monthly2020-02-26 12:00
https://presheva.com/dikur-qytet-me-plote-gjalleri-sot-pekini-eshte-shnderruar-ne-qytet-fantazme-rruget-aeroporti-dhe-stacionet-jane-te-zbrazeta/20%Monthly2020-02-26 11:58
https://presheva.com/furrtari-libanez-qe-tash-e-13-vite-u-jep-ushqim-te-fresket-te-pastreheve/20%Monthly2020-02-26 11:57
https://presheva.com/hazz-bllind-publikojne-kengen-e-pare/20%Monthly2020-02-26 11:55
https://presheva.com/bujanoc-salihi-pushteti-lokal-po-mundohet-te-manipuloje-me-rinine/20%Monthly2020-02-26 11:47
https://presheva.com/edhe-ne-kroaci-nje-person-infektohet-me-coronavirus-pacienti-kishte-qene-ne-milano/20%Monthly2020-02-26 09:16
https://presheva.com/edi-rama-flet-nga-moska-detyra-ime-te-afroj-rusine-me-ukrainen/20%Monthly2020-02-26 09:12
https://presheva.com/kujdes-gra-qumeshti-po-ua-shkakton-kete-lloj-kanceri/20%Monthly2020-02-26 09:06
https://presheva.com/hengren-te-dyja-te-njejten-molle-vrasesja-seriale-nuk-vdiq-ndersa-viktima-po-si-e-vrau/20%Monthly2020-02-26 09:01
https://presheva.com/alarmohet-bota-e-sportit-lojerat-olimpike-mund-te-anulohen/20%Monthly2020-02-26 08:58
https://presheva.com/zbulohen-pagat-e-piloteve-te-formula-1-per-boterorin-2020/20%Monthly2020-02-26 08:49
https://presheva.com/vdes-njeriu-me-i-vjeter-ne-bote-i-cili-tha-se-sekreti-i-nje-jete-te-gjate-eshte-buzeqeshja/20%Monthly2020-02-26 08:44
https://presheva.com/kryetari-i-presheves-do-te-jemi-pjese-e-kosoves-me-tri-kushte-tona/20%Monthly2020-02-26 07:41
https://presheva.com/per-tu-mbrojtur-nga-koronavirusi-nje-kinez-vishet-si-astronaut-per-te-bere-pazar/20%Monthly2020-02-26 07:39
https://presheva.com/tirana-zyrtare-tregon-lajmin-fantastik-per-shqiptaret-e-maqedonise/20%Monthly2020-02-26 07:36
https://presheva.com/arrestohet-47-vjecari-ne-presheve-per-shkak-se-rrahi-gruan-e-tij/20%Monthly2020-02-26 06:52
https://presheva.com/shqiprim-arifi-duam-bashkimin-e-tri-komunave-te-lugines-me-kosoven/20%Monthly2020-02-26 06:49
https://presheva.com/miratohen-raportet-e-punes-dhe-planet-financiare-te-institucioneve-publike/20%Monthly2020-02-25 22:14
https://presheva.com/shenjat-e-komunikacionit-do-te-jene-ne-dy-gjuhe/20%Monthly2020-02-25 22:10
https://presheva.com/per-realizimin-e-ketyre-objektivave-mbeshtetja-e-kosoves-dhe-shqiperise-eshte-e-domosdoshme/20%Monthly2020-02-25 22:08
https://presheva.com/arber-pajaziti-me-bashkepunetore-ishin-per-vizite-ne-keshillin-e-bashkesise-islame-ne-bujanoc/20%Monthly2020-02-25 15:06
https://presheva.com/te-gjithe-ata-qe-hyjne-ne-serbi-ne-vendkalimet-kufitare-do-ti-matet-temperatura-trupore-pa-kontakt/20%Monthly2020-02-25 13:39
https://presheva.com/cilat-jane-arsyet-pse-marrim-vendime-te-keqija/20%Monthly2020-02-25 12:29
https://presheva.com/dy-menyra-me-te-cilat-mund-ta-zbuloni-dike-qe-ka-motive-te-fshehta/20%Monthly2020-02-25 12:29
https://presheva.com/grip-ftohje-apo-coronavirus-ku-qendron-ndryshimi/20%Monthly2020-02-25 12:27
https://presheva.com/analizat-e-italianit-te-dyshuar-ne-shkup-me-coronavirus-dalin-negative/20%Monthly2020-02-25 12:26
https://presheva.com/mbyllet-ndeshja-dramatike-ne-anfield-liverpooli-merr-fitore-te-mundimshme-ndaj-west-hamit/20%Monthly2020-02-25 12:10
https://presheva.com/pas-triumfit-spektakolar-ndaj-deontay-wilderit-tyson-fury-e-kishte-telefonuar-menjehere-babain-e-tij-per-ta-pyetur-se-si-ndihej/20%Monthly2020-02-25 12:07
https://presheva.com/gjest-primitiv-i-kryeministres-serbe-preu-foton-me-kryeministrin-e-kosoves/20%Monthly2020-02-25 12:05
https://presheva.com/real-madrid-mund-te-heqe-dore-nga-transferimi-i-mbappe-dhe-te-ktheje-vemendjen-te-haaland/20%Monthly2020-02-25 12:03
https://presheva.com/me-lansimin-e-albumit-te-ri-changes-justin-bieber-thyen-rekordin-legjendar-te-elvis-presley/20%Monthly2020-02-25 12:01
https://presheva.com/ndodh-mrekullia-foshnja-shtatembedhjete-diteshe-sherohet-nga-coronavirusi-madje-pa-ilace/20%Monthly2020-02-25 11:55
https://presheva.com/vanessa-bryant-mes-lotesh-kujton-kobe-dhe-vajzen-e-saj-gianna-gjate-ceremonise-perkujtimore/20%Monthly2020-02-25 11:53
https://presheva.com/nuk-deshi-te-lejonte-qe-vetura-qe-kishte-pas-ta-tejkalonte-shoferi-i-porsche-e-peson-keq-perfundon-ne-barrierat-e-autostrades/20%Monthly2020-02-25 11:45
https://presheva.com/tyson-fury-i-dergon-mesazh-deontay-wilderit-pasi-i-mori-titullin-kampion-ne-peshat-e-renda-ne-boks/20%Monthly2020-02-25 11:44
https://presheva.com/rreqebulli-sulmon-trajnerin-ne-cirk-pamje-qe-tregojne-momentin-e-sulmit-dhe-tmerrin-qe-perjetuan-femijet/20%Monthly2020-02-25 11:40
https://presheva.com/perurohet-revista-letrare-per-femije-shpresat/20%Monthly2020-02-25 11:36
https://presheva.com/salihu-denoncon-neper-ambasada-shkeljet-qe-po-ju-behen-shqiptareve-ne-serbi/20%Monthly2020-02-25 10:47
https://presheva.com/bujanoc-qenet-endacak-vershojne-oborrin-e-shkolles-fillore-naim-frasheri-ne-qytet-rrezikojne-nxenesit-video/20%Monthly2020-02-25 10:35
https://presheva.com/dialogu-kosove-serbi-lajcak-pritet-te-mbetet-nen-hijen-e-richard-grenell/20%Monthly2020-02-25 08:20
https://presheva.com/cka-duhet-te-permbaje-nje-buke-e-shendetshme/20%Monthly2020-02-25 08:13
https://presheva.com/gjykata-speciale-paralajmeron-ngritjen-e-aktakuzave-te-para/20%Monthly2020-02-25 08:09
https://presheva.com/coronavirusi-kontrolle-mjekesore-ne-pikat-kufitare-dhe-ne-aeroportin-e-prishtines/20%Monthly2020-02-25 08:06
https://presheva.com/pasojat-e-coronavirusit-ne-itali-nje-maske-mbrojtese-po-shitet-per-10-euro/20%Monthly2020-02-25 07:55
https://presheva.com/skandali-diplomatik-xhamajka-motivim-per-serbine-qe-te-vazhdoje-fushaten-e-saj-per-cnjohje/20%Monthly2020-02-25 07:52
https://presheva.com/kurti-nga-samiti-i-berzh-it-kerkon-reciprocitet-dhe-njohje-te-kosoves-nga-serbia/20%Monthly2020-02-25 07:46
https://presheva.com/frika-nga-koronavirusi-uefa-merr-vendimin-e-papritur-per-inter-ludogorets/20%Monthly2020-02-25 07:39
https://presheva.com/pasi-te-shikoni-se-cfare-ben-levorja-e-bananes-nuk-keni-per-ta-hedhur-me-kurre/20%Monthly2020-02-25 07:37
https://presheva.com/nje-shqiptare-ne-itali-infektohet-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-02-25 07:34
https://presheva.com/cakaj-dhe-konjufca-mbeshtesin-listen-e-subjekteve-politike-ne-luginen-per-zgjedhjet-parlamentare/20%Monthly2020-02-24 17:25
https://presheva.com/nga-1-marsi-hyn-ne-fuqi-rregullorja-per-shitjen-e-produkteve-ushqimore-ne-pragun-e-shtepise/20%Monthly2020-02-24 15:42
https://presheva.com/statistikat-javore-per-sherbimet-ne-shtepine-e-shendetit-ne-presheve/20%Monthly2020-02-24 15:14
https://presheva.com/institucionet-ne-serbi-apelojne-mos-udhetoni-ne-veri-te-italise-per-shkak-te-perhapjes-se-virusit-korona/20%Monthly2020-02-24 15:15
https://presheva.com/pajaziti-pasivizi-i-adresave-te-shqiptareve-te-lugines-te-merret-ne-ngritjen-e-ceshtjes-ne-instanca-te-keshillit-te-evropes-parlamentit-evropian-ne-kuvendin-e-republikes-se-shqiperise/20%Monthly2020-02-24 14:14
https://presheva.com/frika-nga-coronavirusi-mbyllet-shkolla-e-pare-ne-tirane/20%Monthly2020-02-24 13:10
https://presheva.com/qyteti-qe-po-mbyllet-nga-coronavirusi-qytetaret-boshatisin-marketet-ne-itali/20%Monthly2020-02-24 13:08
https://presheva.com/alarmohet-italia-coronavirusi-arrin-edhe-ne-milano/20%Monthly2020-02-24 13:05
https://presheva.com/studim-asnjehere-mos-shkoni-te-flini-kur-jeni-te-zemeruar/20%Monthly2020-02-24 13:02
https://presheva.com/ronaldo-zhvilloi-ndeshjen-e-1000-te-ne-karriere-statistika-te-frikshme-me-ekipe-dhe-kombetaren-gola-trofe-dhe-shumecka-tjeter/20%Monthly2020-02-24 13:01
https://presheva.com/surroi-coronavirusi-te-trajtohet-si-ceshtje-e-sigurise-shteterore/20%Monthly2020-02-24 12:48
https://presheva.com/vuciq-per-kosoven-do-te-na-ofrohet-zgjidhje-te-cilen-nuk-do-ta-pranojme/20%Monthly2020-02-24 12:46
https://presheva.com/quentin-tarantino-behet-baba-per-here-te-pare-ne-moshen-56-vjecare/20%Monthly2020-02-24 12:44
https://presheva.com/ja-ushqimet-e-pasura-me-proteina-thelbesore-per-shendetin-tone/20%Monthly2020-02-24 12:42
https://presheva.com/gjume-me-apo-pa-corape-jepini-fund-njehere-e-mire-kesaj-dileme/20%Monthly2020-02-24 12:10
https://presheva.com/rritet-cmimi-nje-maske-ne-itali-shkon-deri-ne-40-euro/20%Monthly2020-02-24 12:08
https://presheva.com/koronovirusi-sfilata-ne-milano-fashion-week-me-dyer-te-mbyllura/20%Monthly2020-02-24 12:06
https://presheva.com/koronavirusi-italia-ne-panik-qytetaret-zbrazin-raftet-e-supermarketeve/20%Monthly2020-02-24 12:05
https://presheva.com/koronavirusi-arrin-ne-77000-numri-i-te-infektuarve-ne-te-gjithe-boten/20%Monthly2020-02-24 12:03
https://presheva.com/trump-grenell-do-te-vazhdoje-angazhimin-ne-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2020-02-24 12:01
https://presheva.com/rama-koronavirusi-nuk-e-ka-prekur-shqiperise/20%Monthly2020-02-24 11:57
https://presheva.com/pilotet-tregojne-disa-fakte-interesante-rreth-punes-se-tyre/20%Monthly2020-02-24 11:56
https://presheva.com/modeli-i-ri-i-volvo-do-te-dalloje-nese-jeni-i-dehur-dhe-makina-do-te-ndalet/20%Monthly2020-02-24 11:54
https://presheva.com/kim-jong-un-ka-shpenzuar-me-shume-se-500-mije-euro-duke-blere-kuaj-nga-rusia/20%Monthly2020-02-24 11:53
https://presheva.com/telefonet-e-ardhshem-me-opsion-ndalimi-per-berjen-e-fotografive-nudo/20%Monthly2020-02-24 11:51
https://presheva.com/unioni-i-gazetareve-shqiptare-ka-ndare-mirenjohje-per-portalin-e-pare-shqip-ne-lugine-preshevacom/20%Monthly2020-02-24 11:34
https://presheva.com/unioni-i-gazetareve-te-republikes-se-shqiperise-kane-vizituar-presheven/20%Monthly2020-02-24 09:22
https://presheva.com/481-shqiptare-te-izoluar-ne-itali-prane-zones-se-kuqe-mes-tyre-edhe-shtetas-te-maqedonise/20%Monthly2020-02-24 09:05
https://presheva.com/zekiri-ja-ne-cilen-njesi-deshiron-te-sfidoje-konkurrentet-e-tij-ne-politike/20%Monthly2020-02-24 08:59
https://presheva.com/tre-femije-vdiqen-ne-shperthimin-ne-rramanli-lendimeve-iu-nenshtrua-edhe-nje-burre-58-vjecar/20%Monthly2020-02-24 08:56
https://presheva.com/pasivizimi-i-shqiptareve-nga-regjistrat-civil-vazhdon-edhe-ne-malesine-se-bujanocit/20%Monthly2020-02-24 07:35
https://presheva.com/nenshkruhet-kontrata-per-vendosjen-e-rrethojave-mbrojtese-ne-shtratin-e-lumit-te-presheves/20%Monthly2020-02-22 12:52
https://presheva.com/kryeministri-kurti-per-shkembimin-e-territoreve-ideja-nuk-ka-vdekur/20%Monthly2020-02-21 13:14
https://presheva.com/vuani-nga-floket-me-yndyre-ja-cfare-duhet-ti-shtoni-shampos-tuaj/20%Monthly2020-02-21 13:12
https://presheva.com/tyson-fury-konfirmon-lendimin-e-tij-gjate-stervitjeve-ndeshja-kunder-wilderit-ne-dyshim/20%Monthly2020-02-21 13:08
https://presheva.com/turqia-heq-vizat-per-5-vende-te-shengenit/20%Monthly2020-02-21 13:05
https://presheva.com/rrezohet-avioni-ne-moske-pasagjeri-filmon-gjithcka-nga-brenda/20%Monthly2020-02-21 13:03
https://presheva.com/shkenca-nese-keni-shkrim-te-keq-jeni-me-te-zgjuar/20%Monthly2020-02-21 13:01
https://presheva.com/studenti-i-mjekesise-i-nderpret-fjalen-acarohet-rama-jepjani-receten-atij/20%Monthly2020-02-21 10:53
https://presheva.com/sulm-me-thike-ne-nje-xhami-ne-londer-policia-arreston-nje-person/20%Monthly2020-02-21 10:44
https://presheva.com/nostalgji-per-nje-dashuri-ermali-dhe-butrinti-brenda-nje-dite-kapin-1-milion-klikime/20%Monthly2020-02-21 10:41
https://presheva.com/me-shpejte-dhe-me-lire-deri-te-vendimi-per-shtepi-ka-filluar-diskutimi-mbi-ndryshimet-e-ligjit-per-regjistrim-ne-kadastre/20%Monthly2020-02-21 10:32
https://presheva.com/messi-tregon-futbollistet-e-preferuar-te-femijeve-te-tij/20%Monthly2020-02-21 09:39
https://presheva.com/sarcevic-mesimi-fillon-te-henen-te-shtunat-nuk-do-ti-kompensojne-ditet-e-humbura/20%Monthly2020-02-21 09:39
https://presheva.com/gruaja-e-oliver-ivanoviqit-i-bashkohet-partise-se-vuciqit/20%Monthly2020-02-21 09:33
https://presheva.com/miratohet-hapja-e-konsullates-shqiptare-ne-struge/20%Monthly2020-02-21 09:31
https://presheva.com/diogardi-dua-ti-shoh-shqiptaret-e-maqedonise-te-bashkuar-rreth-ziadin-seles/20%Monthly2020-02-21 09:29
https://presheva.com/rikthehet-grupi-legjendar-marigona-publikojne-kengen-vet-sme-le/20%Monthly2020-02-21 09:18
https://presheva.com/kryeparlamentarja-vjosa-osmani-takoi-asambleistin-salihu-zotimi-per-sensibilizimin-e-situates-ne-medvegje/20%Monthly2020-02-21 09:09
https://presheva.com/konsulli-i-nderit-avnija-havuzi-model-i-vlerave-atdhetare-te-kombit-shqiptar/20%Monthly2020-02-21 09:06
https://presheva.com/perurohet-numri-i-pare-i-revistes-letrare-per-femije-shpresat/20%Monthly2020-02-21 09:04
https://presheva.com/heqja-e-takses-vetem-ceshtje-ditesh/20%Monthly2020-02-21 07:50
https://presheva.com/nga-te-shtenat-me-arme-ne-qytetin-ne-gjermani-humbin-jeten-11-persona-policia-gjen-trupat-e-pajete-te-sulmuesve-ne-nje-shtepi/20%Monthly2020-02-20 13:08
https://presheva.com/thaci-uron-grenellin-rik-suksese-ne-misionin-tuaj-te-ri-per-ta-mbajtur-ameriken-dhe-boten-te-sigurt/20%Monthly2020-02-20 13:04
https://presheva.com/shpikesi-i-copy-paste-dhe-cut-larry-tesler-vdiq-ne-moshen-74-vjecare/20%Monthly2020-02-20 13:03
https://presheva.com/kush-eshte-i-dashuri-i-ri-i-madonnas-ahlamalik-williams-balerini-36-vjet-me-i-ri-se-kengetarja/20%Monthly2020-02-20 13:02
https://presheva.com/gjermania-hap-qendren-per-njohjen-e-diplomave-per-punetoret-e-huaj/20%Monthly2020-02-20 13:00
https://presheva.com/cfare-duhet-te-beni-kur-shikoheni-ne-pasqyre-ky-meditim-sjell-dashuri-dhe-vetebesim/20%Monthly2020-02-20 12:58
https://presheva.com/dekorimi-efektiv-ky-detaj-shkelqyeshem-pershtatet-ne-cdo-enterier/20%Monthly2020-02-20 12:57
https://presheva.com/ajo-se-ke-e-urreni-varet-se-sa-jeni-inteligjent/20%Monthly2020-02-20 12:53
https://presheva.com/ndihem-tmerresisht-keq-sepse-kam-nje-femije-te-preferuar-keshtu-shprehen-psikologet-per-fenomenin-e-favorizimit-ne-familje/20%Monthly2020-02-20 12:52
https://presheva.com/keto-canta-te-kylie-jenner-vlejne-rreth-nje-milione-dollare/20%Monthly2020-02-20 12:37
https://presheva.com/grenell-emerohet-drejtor-ne-detyre-i-inteligjences-kombetare/20%Monthly2020-02-20 12:35
https://presheva.com/librat-e-preferuar-te-ismail-kadarese/20%Monthly2020-02-20 12:17
https://presheva.com/10-librat-e-shekullit/20%Monthly2020-02-20 12:12
https://presheva.com/fitore-te-shumefishta-per-mollekuqet/20%Monthly2020-02-20 12:09
https://presheva.com/ndertohet-hoteli-i-pare-inteligjent-ne-greqi-ja-cfare-sherbimesh-ofron/20%Monthly2020-02-20 11:03
https://presheva.com/29-vite-nga-rrezimi-i-shtatores-se-enver-hoxhes/20%Monthly2020-02-20 11:00
https://presheva.com/zaev-dhe-cipras-fitues-te-cmimit-nderkombetare-per-paqe/20%Monthly2020-02-20 10:58
https://presheva.com/foto-ekskluzive-te-kokaines-qe-u-kap-ne-maqedoni-dhe-kaloi-permes-shqiperise/20%Monthly2020-02-20 10:55
https://presheva.com/lajmet-19-02-2020/20%Monthly2020-02-20 10:52
https://presheva.com/qytetaret-te-mos-i-parkojne-veturat-tek-hyrja-e-shtepise-se-shendetit/20%Monthly2020-02-20 09:57
https://presheva.com/kurti-paralajmeron-hapat-drejt-heqjes-se-takses-ndaj-produkteve-te-serbise-dhe-bosnjes-e-hercegovines/20%Monthly2020-02-20 09:14
https://presheva.com/shpija-e-ages-fiton-kater-cmime-ne-aswan-international-women-film-festival-ne-egjipt/20%Monthly2020-02-20 09:11
https://presheva.com/hetem-ramadani-organizon-keshillim-per-diabetin-e-tipit-1/20%Monthly2020-02-20 09:03
https://presheva.com/pse-po-armatoset-serbia-dhe-me-cfare-cmimi/20%Monthly2020-02-20 08:56
https://presheva.com/bujanoc-nasalce-latifi-msimi-bashkekohor-nevoje-e-kohes/20%Monthly2020-02-20 09:59
https://presheva.com/xiaomi-mi-10-pro-shitet-pas-vetem-55-sekondash-pasi-doli-ne-shitje/20%Monthly2020-02-20 08:49
https://presheva.com/haradinaj-ky-eshte-qendrimi-im-dhe-i-aak-se-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2020-02-20 08:24
https://presheva.com/erling-haaland-ka-kopjuar-dieten-e-cristiano-ronaldos-per-tu-bere-ky-qe-eshte-sot/20%Monthly2020-02-20 08:19
https://presheva.com/prodhohet-telefoni-qe-pamundeson-fotot-intime/20%Monthly2020-02-20 08:14
https://presheva.com/helmi-i-gjarprit-mund-te-vrase-kancerin-e-gjirit-dhe-zorres-se-trashe/20%Monthly2020-02-20 08:08
https://presheva.com/harresa-shenje-e-larte-e-inteligjences/20%Monthly2020-02-20 08:05
https://presheva.com/paralajmerim-i-eksperteve-cmimi-i-energjise-elektrike-do-te-duhet-te-rritet/20%Monthly2020-02-20 07:48
https://presheva.com/mr-ragmi-destani-zgjedhet-kryetari-i-ri-i-keshillit-te-bashkesise-islame-ne-bujanoc/20%Monthly2020-02-19 18:43
https://presheva.com/bujanoc-arsic-vazhdon-te-ndaje-parate-e-komunes-pa-prezencen-e-kamberit-paralajmeron-seance-te-kks-kompetence-e-legjislativit/20%Monthly2020-02-19 16:54
https://presheva.com/gjerat-qe-duhet-ti-beni-me-partnerin-sapo-te-zgjoheni/20%Monthly2020-02-19 13:06
https://presheva.com/nese-deshironi-te-dukeni-joshes-meshkuj-keshtu-qitet-drejt-xheli-ne-floke/20%Monthly2020-02-19 13:03
https://presheva.com/shkencetaret-mendojne-qe-gjithe-kohes-gabimisht-kemi-pire-kafe-dhe-tregojne-ku-gabojme/20%Monthly2020-02-19 13:01
https://presheva.com/dua-lipa-fotografohet-duke-tymosur-cigare-teksa-xhiron-klipin-e-ri-veshur-me-robdeshamber/20%Monthly2020-02-19 13:00
https://presheva.com/paralajmeron-guterres-coronavirusi-paraqet-nje-situate-shume-te-rrezikshme/20%Monthly2020-02-19 12:56
https://presheva.com/rita-ora-ve-ne-pah-format-trupore-teksa-pozon-me-sytjena-transparente/20%Monthly2020-02-19 12:55
https://presheva.com/nuk-do-te-kete-duel-unifikimi-me-joshuan-fury-konfirmon-trilogjine-me-wilder/20%Monthly2020-02-19 12:50
https://presheva.com/klopp-mire-se-vini-ne-anfiled-nuk-ka-perfunduar-asgje/20%Monthly2020-02-19 12:48
https://presheva.com/pasagjeret-qajne-luten-dhe-madje-vjellin-ndersa-aeroplani-shkundet-ne-ajer-nga-stuhia-dennis/20%Monthly2020-02-19 12:46
https://presheva.com/gent-cakaj-kufiri-kosove-shqiperi-duhet-te-hiqet-menjehere/20%Monthly2020-02-19 12:39
https://presheva.com/fury-wilder-ora-e-sakte-e-perballjes-dhe-televizioni-kosovar-ku-mund-ta-shikoni-mecin/20%Monthly2020-02-19 12:37
https://presheva.com/berisha-rama-peng-i-beogradit-tentoi-tradhtine-e-dyte-kombetare-ndaj-kosoves/20%Monthly2020-02-19 12:28
https://presheva.com/palmer-i-takon-kosoves-dhe-serbise-se-a-jane-per-shkembim-territoresh-mes-vete/20%Monthly2020-02-19 11:25
https://presheva.com/enigma-cili-nga-keta-burra-mban-me-shume-peshe/20%Monthly2020-02-19 11:23
https://presheva.com/para-se-tua-lini-telefonin-ne-duar-femijeve-lexojeni-kete/20%Monthly2020-02-19 11:20
https://presheva.com/njerezit-qe-pine-kafe-kane-kocka-me-te-forta/20%Monthly2020-02-19 11:18
https://presheva.com/10-vitaminat-qe-duhet-ti-marre-cdo-femer/20%Monthly2020-02-19 11:17
https://presheva.com/kirurget-i-largojne-90-te-tumorit-ne-tru-gjate-operacionit-pacientja-luan-me-violine/20%Monthly2020-02-19 11:15
https://presheva.com/edita-tahiri-nenen-e-kisha-nga-shqiperia-u-mbyll-kufiri-pasi-u-martua-e-kurre-me-se-pa-familjen-e-saj/20%Monthly2020-02-19 11:13
https://presheva.com/lajmet-18-02-2020/20%Monthly2020-02-19 11:09
https://presheva.com/nga-italia-ne-siri-dhe-anasjelltas-rrefimi-i-familjes-te-cilen-njera-lufte-e-detyroi-te-largohej-ndersa-tjetra-te-kthehej-ne-vendin-e-origjines/20%Monthly2020-02-19 10:22
https://presheva.com/erdogan-uron-kurtin-thote-se-turqia-do-te-vazhdoje-ta-mbeshtese-popullin-e-kosoves/20%Monthly2020-02-19 10:17
https://presheva.com/edhe-ky-gjysemvjetore-do-te-nise-me-mungesen-e-teksteve-shkollore/20%Monthly2020-02-19 09:53
https://presheva.com/kurti-takohet-me-ziadin-selen-bisedojne-per-pjesemarrjen-e-popullsise-shqiptare-ne-votime/20%Monthly2020-02-19 09:40
https://presheva.com/zylfie-haklaj-berisha-perdori-emrin-e-ramush-haradinajt-per-te-na-goditur-ne-suedi/20%Monthly2020-02-19 09:27
https://presheva.com/euobserver-shba-ende-eshte-e-hapur-per-shkembim-territoresh-ndermjet-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2020-02-19 09:23
https://presheva.com/kurti-viziton-aki-ne-ne-nje-rajon-si-ballkani-puna-e-tyre-eshte-e-domosdoshme/20%Monthly2020-02-19 09:16
https://presheva.com/arilena-ara-do-ta-kendoje-ne-anglisht-kengen-e-saj-ne-eurovision-2020/20%Monthly2020-02-19 09:04
https://presheva.com/fjeti-ne-shpella-dhe-piu-uje-perroi-kishte-humbur-gati-nje-jave-me-pare-gjendet-e-gjalle-studentja-ne-australi/20%Monthly2020-02-19 07:59
https://presheva.com/erdogan-hap-dyert-e-bibliotekes-se-jashtezakonshme-ne-pallatin-presidencial-ne-ankara/20%Monthly2020-02-19 07:56
https://presheva.com/kryetari-i-lpd-se-ne-perkujtim-te-artan-abazit-deshmorit-te-kombit-te-ucpmb-se/20%Monthly2020-02-18 21:06
https://presheva.com/u-aprovua-plani-aksional-lokal-per-punesim-per-vitin-2020/20%Monthly2020-02-18 20:49
https://presheva.com/shenohen-aktivitete-algoritem-me-shefat-e-sherbimeve-te-personelit-mjeksor-per-masat-mbrojtese-nga-virusi-corona/20%Monthly2020-02-18 19:25
https://presheva.com/kafeina-kur-eshte-mjaft/20%Monthly2020-02-18 13:51
https://presheva.com/veshje-shume-e-bukur-dimerore-ngjyra-verore-si-bartet-ngjyra-bezhe-kete-sezon/20%Monthly2020-02-18 13:49
https://presheva.com/ushqimet-qe-ngacmojne-stomakun-nxisin-refluksin-acid-inflamacion-te-ezofagut-dhe-rrisin-rrezikun-per-kancer/20%Monthly2020-02-18 13:45
https://presheva.com/qosja-shqiperia-dhe-kosova-do-te-bashkohen/20%Monthly2020-02-18 13:43
https://presheva.com/youtube-festoi-ditelindjen-e-15-te-rrefimi-per-platformen-qe-ka-sjelle-revolucion-te-videot-por-qe-kishte-edhe-defektet-e-saj/20%Monthly2020-02-18 13:41
https://presheva.com/ne-12-vjetorin-e-pavaresise-genta-publikon-video-duke-bere-shqiponjen-me-te-dashurin-e-saj-turk/20%Monthly2020-02-18 13:37
https://presheva.com/erion-veliaj-tregon-arsyen-se-pse-nuk-u-takua-me-albin-kurtin-ne-tirane/20%Monthly2020-02-18 13:32
https://presheva.com/manchester-united-fiton-ndaj-chelseat-kthehet-fuqishem-ne-gare-per-nje-vend-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2020-02-18 13:28
https://presheva.com/serwer-ne-12-vjet-te-ekzistimit-te-tyre-pak-shtete-kane-bere-me-shume-se-kosova/20%Monthly2020-02-18 13:10
https://presheva.com/jeff-bezos-ka-deklaruar-se-do-te-dhuroje-10-miliarde-dollare-per-te-luftuar-ndryshimet-e-klimes/20%Monthly2020-02-18 13:08
https://presheva.com/kater-shenja-qe-tregojne-se-lidhja-juaj-eshte-kthyer-ne-nje-semundje/20%Monthly2020-02-18 13:03
https://presheva.com/sejdiu-vizita-e-kurtit-te-varri-i-rugoves-do-te-ndikoje-ne-klimen-politike/20%Monthly2020-02-18 13:01
https://presheva.com/stuhia-nuk-pyet-as-per-aeroplanin-gati-400-tonesh-momenti-kur-ai-shkundet-para-pak-se-te-zbrese-ne-piste/20%Monthly2020-02-18 12:59
https://presheva.com/urat-e-stambollit-dhe-kulla-ne-ankara-ndricohen-me-ngjyrat-e-flamurit-te-kosoves/20%Monthly2020-02-18 12:57
https://presheva.com/perpjekja-per-te-luftuar-perhapjen-e-coronavirusit-kina-ve-ne-aksion-edhe-minitanket-ato-levizin-pa-pilote/20%Monthly2020-02-18 12:48
https://presheva.com/e-dime-sekretin-e-dukjes-se-mire-te-gisele-bundschen-fale-regjimit-te-ketille-te-ushqimit-ajo-ka-figure-te-persosur/20%Monthly2020-02-18 12:43
https://presheva.com/bujanoc-ternoc-aksidentohet-70-vjecari-me-makine-bie-disa-metra-nen-rruge/20%Monthly2020-02-18 12:31
https://presheva.com/parashikimi-i-motit-ne-bbc-ndez-rrjetet-sociale-dikush-me-gjase-luajti-me-grafiken/20%Monthly2020-02-18 12:18
https://presheva.com/jo-vetem-aeroplanet-pamje-qe-tregojne-se-si-stuhia-dennis-shkund-edhe-tragetin/20%Monthly2020-02-18 12:15
https://presheva.com/turistja-pozon-ne-skajin-e-nje-shkembi-rreth-njemije-metra-te-larte-me-pamje-nga-rio-de-janeiro/20%Monthly2020-02-18 12:12
https://presheva.com/bashkangjitja-me-republiken-e-kosoves-presim-te-behet-realitit/20%Monthly2020-02-18 12:07
https://presheva.com/urojme-popullin-e-republikes-se-kosoves-ne-12-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2020-02-18 12:04
https://presheva.com/lirohet-pagesa-rrugore-ne-disa-pjese-te-koridorit-10-presheve-beograd-1-460-dinare/20%Monthly2020-02-18 12:00
https://presheva.com/festofshim-se-bashku-me-vellezerit-shqiptare-kudo-qe-jetojne-pavaresisht-kufijve-fizike/20%Monthly2020-02-18 11:39
https://presheva.com/armend-aliu-vitin-qe-vjen-kremtofshim-se-bashku/20%Monthly2020-02-18 11:37
https://presheva.com/po-behet-rregullimi-i-hapsirave-gjelberuese-te-qendra-per-pune-sociale-ne-presheve/20%Monthly2020-02-18 11:04
https://presheva.com/lajmet-17-02-2020/20%Monthly2020-02-18 11:01
https://presheva.com/kina-assesi-te-kendellet-pas-coronavirusit-ky-vend-po-ballafaqohet-me-pushtimin-nga-karkalecat/20%Monthly2020-02-18 09:53
https://presheva.com/be-ja-i-jep-shqiperise-100-milione-euro-per-demet-e-termetit/20%Monthly2020-02-18 09:45
https://presheva.com/mos-pini-kurre-ilace-pasi-keni-ngrene-keto-ushqime/20%Monthly2020-02-18 09:39
https://presheva.com/abu-dhabi-uron-pavaresine-e-kosoves-ne-menyre-spektakolare/20%Monthly2020-02-18 09:34
https://presheva.com/serbia-dhuron-2-milione-euro-donacion-per-te-prekurit-nga-termeti-ne-shqiperi/20%Monthly2020-02-18 08:34
https://presheva.com/fjalimi-i-rugoves-qe-kerkonte-pavaresine-e-kosoves-ku-ngriti-ne-kembe-deputetet-evropiane/20%Monthly2020-02-18 08:28
https://presheva.com/formohet-klubi-i-atletikes-preshevane-rahovice/20%Monthly2020-02-17 13:18
https://presheva.com/arifi-takim-me-shoqaten-kosovalindore-qe-veprojne-ne-new-york/20%Monthly2020-02-17 12:48
https://presheva.com/komuniteti-shqiptar-ne-new-york-do-te-jete-ze-i-fuqishem-per-shqiptaret-e-lugines/20%Monthly2020-02-17 12:37
https://presheva.com/askush-nuk-e-di-se-cfare-na-siguron-e-ardhmja-nje-skenar-per-klimen-ne-vitin-2050/20%Monthly2020-02-17 12:14
https://presheva.com/gjithcka-qe-duhet-te-dini-per-coronavirusin-numrin-e-te-vdekurve-rastet-e-te-infektuarve-dhe-si-te-mbrohemi/20%Monthly2020-02-17 12:12
https://presheva.com/sejdiu-deklaraten-e-pavaresise-eshte-dashur-ta-lexoje-jakup-krasniqi-por-ka-pasur-insistime-nga-hashim-thaci/20%Monthly2020-02-17 12:10
https://presheva.com/deontay-wilder-beson-se-do-ta-realizoje-nokautin-e-42-te-ne-karriere-ndaj-tyson-furyt/20%Monthly2020-02-17 12:08
https://presheva.com/elton-john-largohet-nga-koncerti-me-lot-ne-sy-pasi-i-shteret-zeri-per-shkak-te-semundjes/20%Monthly2020-02-17 12:06
https://presheva.com/ivanka-trump-e-mrekullueshme-me-mbulese-ne-xhamine-e-madhe-ne-abu-dhabi/20%Monthly2020-02-17 12:02
https://presheva.com/liverpooli-nuk-eshte-i-gatshem-ta-shese-firminon/20%Monthly2020-02-17 11:25
https://presheva.com/me-date-24-shkurt-do-te-filloje-prerja-e-vegjetacionit-ne-dy-brezat-e-sigurise-te-largepercuesve/20%Monthly2020-02-17 10:56
https://presheva.com/shqiprim-arifi-takoi-zonjen-stacie-bishop-ne-departamentin-e-shtetit-ne-washington-dc/20%Monthly2020-02-17 10:35
https://presheva.com/lajmet-14-02-2020/20%Monthly2020-02-17 10:28
https://presheva.com/vdes-ne-moshen-15-vjecare-aktorja-e-disneyt-nikita-pearl-waligwa-pasi-i-ishte-kthyer-kanceri/20%Monthly2020-02-17 10:05
https://presheva.com/futbollisti-serb-merr-goditje-te-rende-bie-ne-toke-pa-ndjenja/20%Monthly2020-02-17 08:57
https://presheva.com/vuciq-sulmon-kurtin-e-thacin-jane-mashtrues-i-regjistruan-me-telefon-takimet-e-mbyllura-ne-munih/20%Monthly2020-02-17 08:51
https://presheva.com/telefonin-afer-shtratit-ku-fleni-mos-e-beni-kete-asnjehere-sepse-rrezikoni-shume/20%Monthly2020-02-17 08:45
https://presheva.com/shkrimtari-serb-uron-kosoven-per-12-vjetorin-e-pavaresise-zoti-kurti-dergojeni-serbine-ne-gjyq-per-gjenocid/20%Monthly2020-02-17 08:35
https://presheva.com/fatmir-sejdiu-tregon-amanetin-e-fundit-qe-ia-la-ish-presidenti-rugova/20%Monthly2020-02-17 07:31
https://presheva.com/eliminoni-aromen-e-qepes-nga-duart-shpejt-dhe-ne-menyre-efikase/20%Monthly2020-02-17 07:18
https://presheva.com/ja-pse-nusja-qendron-ne-krahe-te-djathte-te-dhendrit/20%Monthly2020-02-17 07:15
https://presheva.com/ja-si-do-te-festohet-per-12-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2020-02-17 07:11
https://presheva.com/a-ka-moshe-ideale-per-tu-martuar/20%Monthly2020-02-17 07:07
https://presheva.com/shperndahet-kuvendi-me-12-prill-zgjedhjet-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2020-02-17 07:01
https://presheva.com/bujanoc-memeti-gruaja-ne-apn-eshte-pjese-e-barabarte-per-te-sjell-ndryshim-dhe-bashkekreatore-e-zhvillimeve/20%Monthly2020-02-16 19:49
https://presheva.com/gold-ag-publikon-klipin-e-kenges-sokoli/20%Monthly2020-02-16 18:03
https://presheva.com/arifi-presheva-duhet-te-jete-pjese-e-bisedimeve-kosove-serbi/20%Monthly2020-02-17 11:38
https://presheva.com/agaj-funksionalizimi-i-zyres-per-te-rinje-njeri-nder-prioritetet-apn-se-ne-bujanoc/20%Monthly2020-02-16 14:37
https://presheva.com/bixhozi-lojrat-e-fatit-kancer-i-kohes-moderne-dhe-pasojat-e-tij/20%Monthly2020-02-16 10:31
https://presheva.com/thaci-presheva-medvegja-bujanoci-do-ti-bashkohen-kosoves/20%Monthly2020-02-14 20:28
https://presheva.com/citaku-e-rendesishme-qe-zeri-i-shqiptareve-te-lugines-te-degjohet-edhe-ne-shba/20%Monthly2020-02-14 19:08
https://presheva.com/shqiprim-arifi-takim-me-bob-hand-keshilltar-i-larte-politik-dhe-perfaqesues-i-shba-ve-ne-komisionin-e-helsinkit-per-ballkanin-perendimor/20%Monthly2020-02-14 18:09
https://presheva.com/bujanoc-arber-pajaziti-kandidat-i-apn-se-per-kryetar-te-komunes-se-bujanocit/20%Monthly2020-02-14 16:53
https://presheva.com/ka-bere-kete-ushtrim-cdo-dite-pas-nje-muaji-ka-skalitur-trupin-si-te-top-modeles/20%Monthly2020-02-14 13:07
https://presheva.com/me-te-prire-per-pucrra-se-femrat-meshkuj-kjo-eshte-menyra-si-ti-pengoni-aknet/20%Monthly2020-02-14 13:05
https://presheva.com/vegjetarianet-kane-me-pak-rrezik-per-sulm-ne-zemer/20%Monthly2020-02-14 13:03
https://presheva.com/menyra-me-e-thjeshte-per-te-larguar-nga-rrobat-eren-e-dollapit/20%Monthly2020-02-14 12:45
https://presheva.com/sekreti-qe-fshihet-pas-menyres-si-kate-dhe-meghan-mbajne-canten/20%Monthly2020-02-14 12:40
https://presheva.com/po-lexonte-lajmin-per-rritjen-e-shumes-se-parave-per-veteranet-e-luftes-dhe-invalide-prezantuesja-ruse-e-lajmeve-nuk-mund-te-ndalej-duke-qeshur/20%Monthly2020-02-14 12:38
https://presheva.com/ciftet-e-harruara-te-hollywoodit-veshtire-te-besohet-se-keta-yje-dikur-ishin-bashke/20%Monthly2020-02-14 12:34
https://presheva.com/lirohen-derivatet-e-naftes-ne-pompat-vendore-4-dinare-per-liter/20%Monthly2020-02-14 12:22
https://presheva.com/krahasimi-mes-coronavirusit-sars-it-gripit-te-derrave-dhe-ebolas-hartat-qe-tregojne-karakteristikat-e-tyre/20%Monthly2020-02-14 12:00
https://presheva.com/si-ne-filmin-gone-in-60-seconds-hajnat-vjedhin-ne-angli-veturen-40-mije-funteshe-per-me-pak-se-nje-minute/20%Monthly2020-02-14 11:55
https://presheva.com/duket-si-nje-sekuence-normale-e-numrave-por-dicka-eshte-shume-gabim-a-mund-ta-gjeni-gabimin-ketu/20%Monthly2020-02-14 11:53
https://presheva.com/lajmet-13-02-2020/20%Monthly2020-02-14 11:51
https://presheva.com/lajmet-12-02-2020-2/20%Monthly2020-02-14 11:50
https://presheva.com/bujanoc-romet-e-dehur-sulmojne-mjekun-shqiptare-dr-mjedi-zeqiri-ne-vendin-e-tij-te-punes/20%Monthly2020-02-14 12:15
https://presheva.com/vuciq-i-kenaqur-qe-shba-insistoi-per-heqjen-e-takses-pas-largimit-do-ti-kthehemi-dialogut/20%Monthly2020-02-14 09:30
https://presheva.com/thaci-thote-se-kosova-e-serbia-do-te-levizin-ne-marreveshje-te-reja-flet-edhe-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2020-02-14 09:24
https://presheva.com/zbulohen-fosilet-e-breshkes-mbi-kater-metra-te-gjate-ajo-kishte-permasat-e-nje-veture/20%Monthly2020-02-14 09:17
https://presheva.com/rekord-i-pabesueshem-dhe-jo-normal-temperatura-e-antarktikut-rritet-per-here-te-pare-mbi-20c/20%Monthly2020-02-14 09:02
https://presheva.com/lufta-kunder-coronavirust-merr-nje-kthese-per-keq-ne-naten-e-se-merkures-konfirmohen-mbi-14-mije-raste-te-reja-te-prekur-me-virusin-vdekjeprures/20%Monthly2020-02-14 08:56
https://presheva.com/milan-juventus-formacionet-zyrtare-te-gjysmefinales-se-kupes-se-italise/20%Monthly2020-02-14 08:29
https://presheva.com/kurti-emeron-shtetasin-amerikan-tienmu-ma-keshilltar-te-jashtem-politik/20%Monthly2020-02-14 08:17
https://presheva.com/kurti-emeron-aziz-bicin-keshilltar-politik-dhe-drejtor-te-zyres-per-ceshtje-te-kategorive-te-dala-nga-lufta/20%Monthly2020-02-14 08:13
https://presheva.com/dita-e-shen-valentinit-eshte-e-ndaluar-ne-indonezi-per-ruajtjen-e-pastertise-se-vlerave-islame/20%Monthly2020-02-14 06:46
https://presheva.com/jeff-bezos-bleu-rezidencen-me-te-shtrenjte-ne-histori-te-los-angeles/20%Monthly2020-02-14 06:43
https://presheva.com/viktima-e-pare-e-coronavirusit-ne-japoni-nderron-jete-80-vjecarja-jolarg-tokios/20%Monthly2020-02-14 06:14
https://presheva.com/malaga-refuzoi-transferimin-e-ronaldos-per-3-5-milion-euro-drejtori-sportiv-zbulon-historine/20%Monthly2020-02-14 06:12
https://presheva.com/ronaldo-i-kishte-kerkuar-agjentit-te-tij-ta-largoje-nga-juventusi-para-afatit-kalimtar-te-janarit/20%Monthly2020-02-14 06:06
https://presheva.com/te-prekurit-me-coronavirus-duke-vallezuar-ne-grupe-ne-karantine-per-te-qendruar-te-afte-dhe-pozitive/20%Monthly2020-02-14 06:02
https://presheva.com/zidane-perfshihet-ne-nje-aksident-trafiku-shpeton-me-nje-selfie/20%Monthly2020-02-14 05:58
https://presheva.com/merret-iniciativa-per-themelimin-e-nje-klubi-sportiv-te-atletikes/20%Monthly2020-02-13 21:36
https://presheva.com/ne-kongresin-amerikan-kryetari-shqiprim-arifi-ka-zhvilluar-takim-me-kongresistin-amerikan-eliot-engel/20%Monthly2020-02-13 21:32
https://presheva.com/bujanoc-keshilli-komunal-anashkalon-np-komunaline-autorizon-drejtoratin-per-investime-per-shperndarjen-e-kontejnereve/20%Monthly2020-02-13 14:23
https://presheva.com/pas-arrestimit-lirohet-zharko-zariq-qe-dyshohet-se-ka-kryer-krime-ne-kosove/20%Monthly2020-02-13 14:06
https://presheva.com/facebook-suspendon-llogarite-e-inteligjences-ushtarake-ruse/20%Monthly2020-02-13 13:58
https://presheva.com/kerkohet-permbajtje-ne-deklarimin-e-shifrave-rreth-koronavirusit/20%Monthly2020-02-13 13:50
https://presheva.com/njihuni-me-lengun-qe-partneri-juaj-duhet-te-perdore-per-te-eleminuar-gerhitjen-gjate-nates/20%Monthly2020-02-13 13:34
https://presheva.com/njeriu-me-i-moshuar-ne-bote-tregon-sekretin-e-jetegjatesise/20%Monthly2020-02-13 13:05
https://presheva.com/kurti-ska-fuqi-qe-me-shantazhon-mua-ne-pushtet-nuk-erdha-me-pazare-politike-por-me-vota-te-popullit/20%Monthly2020-02-13 13:00
https://presheva.com/shkarkimi-i-mendim-rugoves-reagon-bashkeshortja-e-tij/20%Monthly2020-02-13 12:57
https://presheva.com/shenohet-autogoli-me-i-bukur-i-vitit-do-ta-kete-lakmi-edhe-neymar/20%Monthly2020-02-13 12:54
https://presheva.com/ballistat-i-kane-futur-frike-cdo-maqedonasi-skuadra-e-njohur-ua-ndalon-hyrjen-ne-stadium/20%Monthly2020-02-13 12:51
https://presheva.com/kroacia-pritet-te-behet-vendi-i-pare-ne-evrope-qe-legalizon-marijuanen/20%Monthly2020-02-13 12:48
https://presheva.com/np-moravica-me-partneret-privat-te-kompanive-vendore-te-gatshem-edhe-kete-sezon-dimri-te-bejne-mirembajtjen-e-rrugeve/20%Monthly2020-02-13 11:35
https://presheva.com/romet-ne-bujanoc-formojne-parti-te-re-synojne-3-keshilltare/20%Monthly2020-02-13 11:23
https://presheva.com/komuna-e-presheves-e-vetmja-komune-qe-nuk-e-ka-shkollen-e-ulet-te-muzikes/20%Monthly2020-02-13 09:50
https://presheva.com/me-apo-pa-takse-bizneset-hezitojne-ti-kthehen-tregut-te-serbise/20%Monthly2020-02-13 09:19
https://presheva.com/spiunohet-golf-r-vjen-me-i-fuqishem-se-kurre-me-pare/20%Monthly2020-02-13 09:12
https://presheva.com/futbollisti-shqiptar-perplaset-me-reklamat-dergohet-menjehere-ne-spital/20%Monthly2020-02-13 08:59
https://presheva.com/ky-eshte-shqiptari-qe-ia-ka-dridh-parketin-ish-jugosllaveve/20%Monthly2020-02-13 08:54
https://presheva.com/kurti-minishengeni-ballkanik-eshte-jugosllavia-e-katert-eshte-edhe-ne-interes-te-rusise/20%Monthly2020-02-13 08:25
https://presheva.com/mozzik-capital-t-jehona-sopi-ronela-hajati-dhe-alban-skenderaj-artistet-shqiptare-me-kenge-per-shen-valentin/20%Monthly2020-02-13 08:19
https://presheva.com/tifozet-e-united-fillojne-te-enderrojne-per-sanchon-parashikojne-numrat-e-mundshem-ne-fanelle-per-anglezin/20%Monthly2020-02-13 08:12
https://presheva.com/refugjatet-ne-presheve-problematik-per-qytetaret/20%Monthly2020-02-13 08:01
https://presheva.com/tete-arsye-pse-duhet-te-pime-caj/20%Monthly2020-02-13 07:32
https://presheva.com/fitore-sahiti-pushimi-vazhdon-deri-me-date-24-shkurt-ndersa-mbledhja-e-keshillit-te-arsimtareve-me-date-22-shkurt/20%Monthly2020-02-12 16:51
https://presheva.com/njihuni-me-robotin-qe-merr-gjakun-me-me-shume-efektivitet-se-punetoret-mjekesor/20%Monthly2020-02-12 12:35
https://presheva.com/tingulli-i-mahnitshem-qe-leshon-motori-i-hiper-makines-me-830-kuaj-fuqi-nga-lamborghini/20%Monthly2020-02-12 12:34
https://presheva.com/vuciqi-e-permendi-vetem-kurtin-por-ne-mynih-do-te-jete-edhe-hashim-thaci/20%Monthly2020-02-12 12:29
https://presheva.com/pushimi-ne-tere-shkollat-e-republikes-se-serbise-shtyhet-deri-me-date-24-shkurt/20%Monthly2020-02-12 12:26
https://presheva.com/volkswagen-golf-r-eshte-pare-pa-asnje-shtrese-kamuflazhi-disa-muaj-para-se-qe-pritej-te-shfaqej/20%Monthly2020-02-12 12:24
https://presheva.com/%e2%80%8bholanda-me-blerjen-me-te-madhe-te-veturave-elektrike/20%Monthly2020-02-12 12:22
https://presheva.com/zvogeloni-shtypjen-e-larte-te-gjakut-me-ndihmen-e-ujit-sherimi-me-pirje-te-rregullt-te-ujit/20%Monthly2020-02-12 11:57
https://presheva.com/gjashte-cajrat-me-te-mire-per-te-sheruar-gripin-dhe-te-ftohtin/20%Monthly2020-02-12 11:55
https://presheva.com/dritat-e-pajisjeve-teknologjike-shkaktojne-pagjumesi/20%Monthly2020-02-12 11:52
https://presheva.com/nuk-eshte-iq-ja-as-talenti-shkencetaret-kane-zbuluar-cili-eshte-karakteri-me-i-rendesishem-per-sukses/20%Monthly2020-02-12 11:47
https://presheva.com/psikologjia-e-ngjyrave-bartja-e-ketyre-nuancave-me-siguri-permireson-humorin/20%Monthly2020-02-12 11:42
https://presheva.com/grate-qe-flasin-shume-jetojne-me-gjate/20%Monthly2020-02-12 11:27
https://presheva.com/dhurata-dilema-per-zgjedhjen-e-duhur/20%Monthly2020-02-12 11:25
https://presheva.com/skenari-i-nenes-pjese-e-festivalit-te-filmit-ne-iver-te-anglise/20%Monthly2020-02-12 11:23
https://presheva.com/si-te-mos-flini-gjate-kohes-kur-jeni-duke-mesuar-apo-lexuar/20%Monthly2020-02-12 11:17
https://presheva.com/te-famshmit-qe-kane-zgjedhur-14-shkurtin-diten-me-romantike-te-vitit-per-te-propozuar-fejuar-apo-martuar/20%Monthly2020-02-12 11:14
https://presheva.com/keshilla-mbijetese-per-dimer-si-ta-shmangni-sulmin-nga-qente-endacak/20%Monthly2020-02-12 11:07
https://presheva.com/syri-qe-shikon-gjithe-kryeqytetin-ure-dhe-ndertese-ne-nje-vend/20%Monthly2020-02-12 11:03
https://presheva.com/palma-elegans-palma-teper-e-bukur-e-sallonit-per-kend-te-shndritshem-ne-banese/20%Monthly2020-02-12 11:01
https://presheva.com/qytetaret-e-komunes-se-presheves-duhet-ti-kryejne-obligimet-e-tyre-karshi-ndermarrjes-publike-moravica/20%Monthly2020-02-12 10:50
https://presheva.com/ju-prezantojme-samsung-galaxy-s20-ndrysho-menyren-se-si-perjeton-boten/20%Monthly2020-02-12 10:42
https://presheva.com/%e2%80%8bvendi-me-i-qete-ne-bote-jeta-ne-shkembin-e-larte-40-metra/20%Monthly2020-02-12 10:39
https://presheva.com/shate-gjerat-e-pazakonshme-qe-gjenden-vetem-ne-kine/20%Monthly2020-02-12 10:37
https://presheva.com/%e2%80%8bishulli-ne-skajin-e-botes-ku-mund-te-flini-vetem-ne-nje-vend-te-caktuar/20%Monthly2020-02-12 10:35
https://presheva.com/airbus-zbulon-dizajnin-mjaft-radikal-te-avioneve-te-tij/20%Monthly2020-02-12 10:32
https://presheva.com/per-shoping-ne-te-ardhmen-i-mjaftueshem-vetem-telefoni-celular-pagesat-do-te-mund-ti-kryeni-lehte-thjeshte-dhe-shpejt/20%Monthly2020-02-12 10:29
https://presheva.com/xhelal-hasani-me-sinkronizim-te-mire-te-pushtetit-lokal-dhe-elektrodistribucionit-do-te-arrijne-te-permiresojme-furnizimin-me-rryme/20%Monthly2020-02-12 10:23
https://presheva.com/ishin-nisur-ne-nje-takim-vetura-u-ngec-ne-bore-sheshel-e-vuciq-dalin-jashte-per-ta-shtyre-audi-100/20%Monthly2020-02-12 10:11
https://presheva.com/dita-kur-nisi-gjykimi-i-millosheviqit-per-gjenocid-dhe-krime-lufte/20%Monthly2020-02-12 10:08
https://presheva.com/75-vjetori-i-gazetes-rilindja/20%Monthly2020-02-12 10:06
https://presheva.com/varrimi-i-plakut-te-madh-ismail-qemaili/20%Monthly2020-02-12 10:03
https://presheva.com/artan-murati-nga-medvegja-emerohet-keshilltar-i-kryetares-se-kuvendit-te-kosoves/20%Monthly2020-02-12 10:01
https://presheva.com/a-mos-doni-ta-mbysni-kritika-ndaj-televizionit-qe-detyroi-gazetarin-te-raportonte-ne-kushte-te-motit-ekstrem/20%Monthly2020-02-12 09:59
https://presheva.com/ronaldo-flet-per-periudhen-te-barcelona-nuk-doja-te-largohesha-kisha-marreveshje-per-kontrate-te-re/20%Monthly2020-02-12 09:57
https://presheva.com/guardiola-e-messi-te-juventusi-si-do-te-rreshtohej-zonja-e-vjeter-nen-drejtimin-e-trajnerin-te-njohur-me-dy-super-yje-ne-skuader-dhe-dy-blerja-tjera/20%Monthly2020-02-12 09:54
https://presheva.com/zedhenesi-i-grenellit-ambasadori-ka-qene-i-qarte-tarifa-e-demton-ekonomine/20%Monthly2020-02-12 09:52
https://presheva.com/eskalon-debati-nenad-canak-dhe-vojislav-sheshel-gati-sa-nuk-u-rrahen-ne-studio-televizive/20%Monthly2020-02-12 09:49
https://presheva.com/ministri-i-jashtem-i-italise-ben-thirrje-per-rifillim-te-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2020-02-12 09:47
https://presheva.com/maqedonia-ratifikoi-protokollin-per-anetaresim-ne-nato/20%Monthly2020-02-12 09:44
https://presheva.com/stuhia-ciara-e-ndryshoi-situaten-per-festen-e-liverpoolit-ne-stadiumin-e-evertonit-skenaret-e-triumfit-ne-ligen-premier/20%Monthly2020-02-12 09:43
https://presheva.com/lajmet-12-02-2020/20%Monthly2020-02-12 09:39
https://presheva.com/nuk-ka-arsyetime-ronaldo-publikon-video-duke-ushtruar-teksa-mban-femijen-ne-preher/20%Monthly2020-02-12 07:57
https://presheva.com/receta-cudiberese-qe-iu-ndihmon-ta-hiqni-qafe-kollitjen/20%Monthly2020-02-12 07:53
https://presheva.com/a-ushqeheni-pas-ores-6-pasdite-ja-pasojat-qe-mund-ti-pesoje-organizmi-juaj/20%Monthly2020-02-12 07:36
https://presheva.com/krijohet-karrigia-ideale-per-njerezit-qe-duan-te-qendrojne-kembekryq/20%Monthly2020-02-12 07:30
https://presheva.com/mediat-serbe-e-zbulojne-ky-person-e-beri-lajmin-e-rreme-per-vdekjen-e-mlladiqit/20%Monthly2020-02-12 07:21
https://presheva.com/kryetari-arifi-takon-preshevaret-ne-shba-dhe-konsullen-e-republikes-se-kosoves/20%Monthly2020-02-11 19:23
https://presheva.com/tirana-100-vjet-kryeqytet-pjese-e-ketije-manifestimi-edhe-presheva/20%Monthly2020-02-11 20:09
https://presheva.com/pajaziti-koordinimi-shqiperi-kosove-domosdoshmeri-per-te-ndihmuar-luginen/20%Monthly2020-02-11 18:32
https://presheva.com/uruci-leter-kurtit-bisedimet-kosove-serbi-duhet-kushtezuar-me-fatin-e-kosoves-lindore/20%Monthly2020-02-11 18:28
https://presheva.com/vulin-dhe-delegacioni-serb-deshen-te-futen-ne-mal-te-zi-me-rroba-ushtarake-malazezet-nuk-i-lejuan-u-futen-me-rroba-civile/20%Monthly2020-02-11 13:44
https://presheva.com/gjykata-e-hages-pergenjeshtron-mlladiqi-eshte-gjalle/20%Monthly2020-02-11 13:42
https://presheva.com/turkoviq-vdes-figura-e-krimit-serb-ratko-mlladiq/20%Monthly2020-02-11 13:39
https://presheva.com/baraliu-heqja-e-takses-ka-qene-kerkese-e-vazhdueshme-e-shba-se-qeveria-nuk-duhet-te-ngutet-ne-vendimet-e-saj/20%Monthly2020-02-11 13:35
https://presheva.com/ilir-latifi-reagon-pas-humbjes-menduan-se-jam-i-cmendur-gjyqtaret-ma-vodhen-fitoren/20%Monthly2020-02-11 13:33
https://presheva.com/dikush-vendosi-nje-poster-gjigant-te-putinit-brenda-nje-ashensori-kamera-tregon-reagimin-e-banoreve-te-nderteses/20%Monthly2020-02-11 13:30
https://presheva.com/shka-presheva-vetem-per-disa-muaj-ka-marre-shume-cmime-artistike-ne-evenimentet-kulturore-ne-trojet-shqiptare/20%Monthly2020-02-11 13:01
https://presheva.com/haliti-para-atentatit-ndaj-azem-vllasit-anetaret-e-syrit-te-popullit-kane-pasur-takime-me-zyrtare-te-vetevendosjes/20%Monthly2020-02-11 12:46
https://presheva.com/messi-dhe-sancho-mbreterit-e-golave-dhe-asistimeve-kete-sezon-askush-nuk-ka-bere-si-kjo-dyshe/20%Monthly2020-02-11 12:34
https://presheva.com/fenerbahce-i-kerkon-manchester-unitedit-ta-rrise-oferten-per-vedat-muriqin/20%Monthly2020-02-11 12:32
https://presheva.com/np-moravica-do-te-beje-vendosjen-e-orematesve-digjital-ne-tere-rrjetin-e-qytetit/20%Monthly2020-02-11 12:18
https://presheva.com/kurti-e-rama-mospajtime-rreth-mini-shengenit-ballkanik/20%Monthly2020-02-11 12:05
https://presheva.com/rama-pas-takimit-me-kurtin-mbledhja-e-dy-qeverive-shqiptare-do-te-mbahet-ne-shkoder/20%Monthly2020-02-11 12:03
https://presheva.com/kurti-kosova-dhe-shqiperia-jane-prioritet-i-njera-tjetres/20%Monthly2020-02-11 12:01
https://presheva.com/heqja-e-takses-i-hap-rruge-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2020-02-11 11:59
https://presheva.com/palmer-uashingtoni-pret-qe-bashkimi-evropian-te-hape-bisedimet-per-anetaresimin-me-shkupin-dhe-tiranen/20%Monthly2020-02-11 11:57
https://presheva.com/palmer-rusia-e-do-ballkanin-me-nje-element-kaosi-ne-te/20%Monthly2020-02-11 11:56
https://presheva.com/viola-rrustemi-menaxhimi-i-kohes-eshte-celesi-i-suksesit/20%Monthly2020-02-11 11:53
https://presheva.com/ererat-e-fuqishme-pamje-qe-tregojne-se-si-luhatin-aeroplanin-ne-nje-aeroport-ne-angli/20%Monthly2020-02-11 11:49
https://presheva.com/ambasada-e-shba-kosova-ta-heqe-taksen-serbia-ta-ndale-fushaten-kunder-njohjeve/20%Monthly2020-02-11 11:47
https://presheva.com/sheiku-i-therret-devete-me-emer-dhe-ato-i-pergjigjen-atij/20%Monthly2020-02-11 11:45
https://presheva.com/nje-hapesire-parkimi-ne-nje-garazh-ne-san-francisko-po-shitet-per-100000-dollare/20%Monthly2020-02-11 11:42
https://presheva.com/statistike-prej-nje-sulmuesi-e-sergio-ramos-ai-ka-shenuar-ne-20-stadiume-te-ndryshme-te-spanjes/20%Monthly2020-02-11 11:39
https://presheva.com/lajmet-10-02-2020/20%Monthly2020-02-11 11:38
https://presheva.com/grenell-kunder-reciprocitetit-ndaj-serbise/20%Monthly2020-02-11 10:12
https://presheva.com/stuhia-ciara-aeroplani-deshtoi-te-ateroje-edhe-pas-tentimit-te-peste-pamje-qe-tregojne-tmerrin-qe-perjetuan-pasagjeret/20%Monthly2020-02-11 10:04
https://presheva.com/tifozi-i-liverpoolit-nuk-ka-me-dyshime-per-titullin-e-ben-tatuazh-ne-krah-jam-i-sigurt-se-nuk-do-ta-humbim/20%Monthly2020-02-11 09:58
https://presheva.com/biznesmeni-shqiptar-patrik-berisha-kandidon-per-keshilltar-ne-kuvendin-e-qytetit-te-lucernit/20%Monthly2020-02-11 09:04
https://presheva.com/bleona-serish-terheq-vemendjen-me-veshjen-transparente-ne-ndejen-pas-oscars-2020/20%Monthly2020-02-11 09:00
https://presheva.com/per-ju-qe-e-hani-darken-vone-ky-ushqim-do-ju-zgjoje-me-barkun-e-shesht/20%Monthly2020-02-11 08:52
https://presheva.com/a-keni-dhimbje-te-kokes-ja-ilaci-natyral-qe-ju-ndihmon-ta-kaloni/20%Monthly2020-02-11 08:48
https://presheva.com/legjenda-futbollit-pele-ka-rene-ne-depresion-djali-i-tij-e-konfirmon/20%Monthly2020-02-11 08:21
https://presheva.com/cmimorja-e-kengetareve-kosovare-kush-paguhet-me-shume-e-kush-me-pak-por-sa-paguajne-tatime/20%Monthly2020-02-11 08:13
https://presheva.com/engel-marreveshja-kosove-serbi-ti-perfshije-te-drejtat-e-shqiptareve-ne-lugine/20%Monthly2020-02-11 08:03
https://presheva.com/deputetja-shqiptare-qe-mban-canten-5600/20%Monthly2020-02-11 07:59
https://presheva.com/filmi-toka-e-mjaltit-nga-maqedonia-nuk-mori-asnje-oscar/20%Monthly2020-02-11 07:56
https://presheva.com/presidenti-i-shqiperise-fton-shqiptaret-e-lugines-qe-te-marrin-pjese-ne-zgjedhjet-parlamentare/20%Monthly2020-02-10 18:42
https://presheva.com/gjate-ketije-viti-kalendarik-do-te-jetesohen-investimet-ne-zonen-industriale/20%Monthly2020-02-10 14:18
https://presheva.com/okarina-5-mije-vjecare-u-zbulua-ne-runik-te-drenices-institucionet-nuk-kane-ndermarre-asnje-hap-per-te-nisur-germime-te-tjera/20%Monthly2020-02-10 14:09
https://presheva.com/ceremonia-e-oscars-2020-kushton-40-milione-euro/20%Monthly2020-02-10 14:06
https://presheva.com/ju-nevojiten-dy-minuta-qe-ti-pastroni-zorret-hani-nje-luge-te-kesaj-tretjeje-shtepiake-dhe-do-te-rilindeni/20%Monthly2020-02-10 14:04
https://presheva.com/cats-madea-dhe-rambo-udheheqin-nominimet-per-filmat-me-te-keqij/20%Monthly2020-02-10 14:02
https://presheva.com/albin-kurti-neser-ne-tirane-takime-me-lideret-politike/20%Monthly2020-02-10 13:51
https://presheva.com/dalin-rezultatet-e-analizave-per-te-dyshuarit-ne-kroaci-nuk-ka-te-infektuar-nga-virusi-vdekjeprures/20%Monthly2020-02-10 13:49
https://presheva.com/pas-50-vitesh-pritje-behet-xhamia-e-pare-ne-ljubljane-pavaresisht-kundershtimit-te-ashper/20%Monthly2020-02-10 13:46
https://presheva.com/renia-e-popullsise-ne-serbi-vendbanimi-fantazme-me-vetem-tetedhjete-banore/20%Monthly2020-02-10 13:44
https://presheva.com/armend-aliu-te-punojne-ne-krijimin-e-nje-strategjie-per-zgjidhjen-efikase-te-problemeve-te-shqiptareve-te-lugines/20%Monthly2020-02-10 13:42
https://presheva.com/nje-stuhi-e-fuqishme-godet-evropen-me-se-keqi-e-pesojne-britania-e-madhe-franca-holanda-e-gjermania/20%Monthly2020-02-10 13:40
https://presheva.com/publikohen-statistikat-javore-per-sherbimet-ne-shtepine-e-shendetit-presheva-ne-presheve-3/20%Monthly2020-02-10 13:37
https://presheva.com/qytetare-vullnetare-ne-bl-norce-kane-bere-rivendosjen-e-shenjave-te-komunikacionit/20%Monthly2020-02-10 13:35
https://presheva.com/oscars-2020-cfare-duhet-te-dini/20%Monthly2020-02-10 13:04
https://presheva.com/zidane-thyen-rekordin-e-mourinhos-te-reali-behet-trajneri-i-trete-me-me-shume-fitore-ne-la-liga/20%Monthly2020-02-10 13:00
https://presheva.com/u-kritikua-per-pagesen-e-majme-por-georgina-do-ti-dhuroje-perfitimet-nga-sanremo-per-nje-spital-femijesh/20%Monthly2020-02-10 12:56
https://presheva.com/para-takimit-me-kancelaren-merkel-vuciq-jemi-ne-situate-te-veshtire-asgje-e-mire-per-serbet/20%Monthly2020-02-10 12:52
https://presheva.com/zbulohet-oferta-e-refuzuar-e-unitedit-per-vedat-muriqin/20%Monthly2020-02-10 12:49
https://presheva.com/messi-perjashton-largimin-nga-barcelona/20%Monthly2020-02-10 12:45
https://presheva.com/lukaku-zbulon-derbin-e-preferuar-te-interit-ndaj-milanit-dhe-dy-idhujt-e-tij-zikalter/20%Monthly2020-02-10 12:43
https://presheva.com/thaci-letrat-e-presidentit-trump-kane-skicuar-epilogun-e-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2020-02-10 12:37
https://presheva.com/vera-ora-kujton-nexhmije-pagarushen-perla-e-muzikes-shqiptare/20%Monthly2020-02-10 12:36
https://presheva.com/mediat-serbe-per-likuidimin-e-arkanit-u-paguan-4-5-milione-marka-gjermane/20%Monthly2020-02-10 12:19
https://presheva.com/inva-mula-nexhmije-pagarusha-nuk-ka-qene-vetem-ikona-e-artit/20%Monthly2020-02-10 12:18
https://presheva.com/lufte-e-jashtezakonshme-ne-houston-jones-me-ne-fund-e-njofton-me-humbje-reyesin/20%Monthly2020-02-10 12:16
https://presheva.com/coronavirusi-kalon-sars-in-shkon-ne-813-numri-i-viktimave-mijera-te-infektuar/20%Monthly2020-02-10 12:10
https://presheva.com/latifi-beri-ndeshje-te-madhe-duke-e-hedhur-disa-here-ne-toke-lewisin-por-amerikani-fitoi-me-vendim-unanim-te-gjyqtareve/20%Monthly2020-02-10 12:07
https://presheva.com/video-kurs-i-shpejte-meso-si-te-besh-masazh/20%Monthly2020-02-10 12:04
https://presheva.com/truk-i-mahnitshem-i-cili-pastron-xhamat-ne-shtepi/20%Monthly2020-02-10 12:02
https://presheva.com/dicka-e-vecante-po-pergatitet-per-tri-shenja-ne-shkurt-lutuni-te-jeni-ju-ne-mesin-e-tyre/20%Monthly2020-02-10 12:01
https://presheva.com/derrick-lewis-ilir-latifi-fakte-statistika-dhe-numra-interesante-nga-karriera-e-tyre/20%Monthly2020-02-10 11:59
https://presheva.com/lajmet-07-02-2020/20%Monthly2020-02-10 11:41
https://presheva.com/a-keni-problem-me-fryrjen-dhe-ngercet-pas-konsumimit-te-ushqimit/20%Monthly2020-02-10 11:04
https://presheva.com/si-e-shtrydhni-pasten-e-dhembeve-tregon-shume-per-personalitetin-tuaj/20%Monthly2020-02-10 11:00
https://presheva.com/keto-jane-ushqimet-qe-nuk-duhet-te-futen-ne-frigorifer-per-ndonje-arsye/20%Monthly2020-02-10 10:55
https://presheva.com/porsche-911-turbo-ne-fazen-e-fundit-te-testimit/20%Monthly2020-02-10 10:51
https://presheva.com/mbi-25-mije-shqiptare-ne-maqedoni-pa-nenshtetesi/20%Monthly2020-02-10 10:45
https://presheva.com/raste-te-reja-te-koronavirusit-ne-britanine-e-madhe-dhe-spanje/20%Monthly2020-02-10 10:42
https://presheva.com/lengu-i-famshem-qe-mbyte-qelizat-e-kancerit-per-42-dite-austriaku-ka-sheruar-mbi-45-mije-njerez/20%Monthly2020-02-10 09:42
https://presheva.com/arilena-ara-renditet-e-para-ne-sondazhin-online-per-eurovizionin/20%Monthly2020-02-10 09:36
https://presheva.com/kush-i-streson-grate-me-shume-femijet-apo-burrat/20%Monthly2020-02-10 09:32
https://presheva.com/gazeta-e-njohur-gjermane-kurti-dhe-osmani-mund-ta-bejne-ndryshimin-ne-kosove/20%Monthly2020-02-10 09:29
https://presheva.com/agjenda-per-13-vjetorin-e-vdekjes-se-arben-xheladinit-e-mon-balajt/20%Monthly2020-02-10 09:26
https://presheva.com/si-do-te-ndryshojne-aeroportet-ne-10-vitet-e-ardhshme/20%Monthly2020-02-10 09:21
https://presheva.com/kaka-zgjedh-dy-sulmuesit-me-te-mire-ne-bote/20%Monthly2020-02-10 09:15
https://presheva.com/audi-rs6-bishe-e-driftit/20%Monthly2020-02-10 09:09
https://presheva.com/bill-gates-blen-jahtin-e-endrrave-per-afro-600-milione-euro/20%Monthly2020-02-10 09:00
https://presheva.com/50-vjecarja-jennifer-lopez-nuk-e-ka-ndermend-te-plaket/20%Monthly2020-02-10 08:52
https://presheva.com/muzeu-i-jashtzakonshem-i-volkswagen/20%Monthly2020-02-10 08:49
https://presheva.com/hatixheja-e-honeylandit-mes-biqirlise-e-holivudit/20%Monthly2020-02-10 08:37
https://presheva.com/shoqata-e-personave-me-aftesi-te-kufizuara-ne-presheve-ka-pranuar-mjete-ndihmese-per-levizje-dhe-karroca/20%Monthly2020-02-10 07:32
https://presheva.com/malesia-e-bujanocit-me-program-te-vecant-nen-qeverisjen-e-apn-se/20%Monthly2020-02-10 07:18
https://presheva.com/ne-serbi-me-se-shumti-martesa-ne-presheve-tutin-dhe-sjenice/20%Monthly2020-02-10 06:37
https://presheva.com/heshtja-yne/20%Monthly2020-02-10 06:33
https://presheva.com/shqiptaret-e-medvegjes-kerkojne-ndihmen-e-albin-kurtit/20%Monthly2020-02-09 12:28
https://presheva.com/vendosen-tri-pompa-te-digjitalizuara-tek-rezervuaret-e-ujit-ne-zhunice/20%Monthly2020-02-09 09:01
https://presheva.com/me-ftese-te-kongresmenit-engel-shqiprim-arifi-viziton-kongresin-amerikan-ne-washington-dc/20%Monthly2020-02-09 08:53
https://presheva.com/pajaziti-e-pakuptimte-prezenca-e-metejme-ne-knsh/20%Monthly2020-02-08 18:42
https://presheva.com/ani-mori-nuse-nga-zeri-hyjnor-i-nexhmije-pagarushes-video/20%Monthly2020-02-08 18:24
https://presheva.com/une-kam-kenduar-nga-shpirti-kurre-skam-menduar-as-si-po-dukem-e-as-ckam-veshur/20%Monthly2020-02-08 18:16
https://presheva.com/nexhmije-pagarusha-dhe-demir-krasniqi-ne-festivalin-nderkombetar-danubi-i-kalter-foto/20%Monthly2020-02-08 18:13
https://presheva.com/media-serbe-u-shua-diva-e-muzikes-shqiptare/20%Monthly2020-02-08 18:08
https://presheva.com/promovohet-libri-per-jugosllavine-socialiste-tenton-te-hedh-drite-mbi-trashegimite-kulturore/20%Monthly2020-02-08 18:02
https://presheva.com/kur-mbreteresha-e-kenges-shqiptare-u-dekorua-nga-presidenti-trump/20%Monthly2020-02-08 17:58
https://presheva.com/a-ka-konflikt-interesi-ne-postin-e-kryetarit-te-knsh-se/20%Monthly2020-02-08 16:04
https://presheva.com/malesi-e-bujanocit-banoret-apelojne-per-ndihme-urgjente-pushtetaret-thon-se-i-kane-hapur-rruget-video/20%Monthly2020-02-07 16:56
https://presheva.com/rrth-400-migrante-nga-kufiri-me-hungarine-vendosen-ne-presheve-bujanoc-bosilegrad-dhe-vranje/20%Monthly2020-02-07 16:55
https://presheva.com/5-minutat-e-tua-tere-jeta-e-dikujt/20%Monthly2020-02-07 15:08
https://presheva.com/meta-nexhmije-pagarusha-nuk-ishte-magjike-vetem-ne-skene-dhe-ekran-por-ne-cdo-moment-te-jetes-se-saj/20%Monthly2020-02-07 14:45
https://presheva.com/filipce-sot-do-te-marrim-informacione-per-tre-shtetasit-e-maqedonise-qe-jane-vendosur-ne-karantine-ne-japoni/20%Monthly2020-02-07 14:42
https://presheva.com/amaneti-i-nexhmije-pagarushes-ishte-te-varroset-ne-vendlindje/20%Monthly2020-02-07 14:40
https://presheva.com/kurti-per-vdekjen-e-pagarushes-humbje-e-madhe-per-gjithe-popullin-dhe-per-muziken/20%Monthly2020-02-07 14:36
https://presheva.com/nexhmije-pagarusha-kaptina-e-fundit-e-romanit-video/20%Monthly2020-02-07 14:34
https://presheva.com/qellimi-esencial-i-shka-presheva-eshte-ruatja-e-vlerave-te-muzikes-shqipe-autokon/20%Monthly2020-02-08 09:55
https://presheva.com/theu-rekordin-e-bashkekombeses-christina-koch-qendroi-328-dite-ne-hapesire-i-pershkoi-223-milione-kilometra/20%Monthly2020-02-07 14:19
https://presheva.com/mediat-spanjolle-zbulojne-dy-kushtet-e-messit-per-te-vazhduar-kontraten-me-barcelonen/20%Monthly2020-02-07 14:17
https://presheva.com/mustafa-serbia-duhet-te-mesohet-pasi-kosova-mund-te-marre-masa-edhe-me-te-medha-sesa-taksa-100-per-qind/20%Monthly2020-02-07 14:15
https://presheva.com/shkencetaret-gjejne-menyren-per-prodhimin-e-rrymes-ne-erresire/20%Monthly2020-02-07 14:11
https://presheva.com/ish-mesfushori-i-bayernit-thote-se-bavarezet-duhet-te-blejne-rashicen-para-sanes/20%Monthly2020-02-07 14:08
https://presheva.com/pasojat-e-coronavirusit-qytetaret-e-hong-kongut-te-kapluar-nga-frika-se-mund-te-mbesin-pa-ushqim-zbrazin-marketet/20%Monthly2020-02-07 14:06
https://presheva.com/pamje-qe-tregojne-se-si-duket-epiqendra-e-virusit-objektet-e-shumta-kinezet-brenda-nates-i-shnderrojne-ne-spitale-ka-hapesire-per-10-mije-shtreter/20%Monthly2020-02-07 14:00
https://presheva.com/apple-shet-me-shume-ore-se-gjithe-industria-zvicerane-e-oreve/20%Monthly2020-02-07 13:55
https://presheva.com/dua-lipa-vjen-me-poza-artistike-ne-koopertinen-e-revistes-se-famshme-gjermane-zeit/20%Monthly2020-02-07 13:45
https://presheva.com/genc-prelvukaj-publikon-kengen-e-re-eskorta-iu-kendon-femrave-te-sponsorizuara/20%Monthly2020-02-07 13:41
https://presheva.com/ministrja-e-drejtesise-i-thote-veselit-ti-mbaje-duart-larg-nga-rasti-dehari/20%Monthly2020-02-07 13:36
https://presheva.com/si-do-te-luante-manchester-city-nese-do-ta-transferonte-lionel-messin/20%Monthly2020-02-07 13:33
https://presheva.com/nje-reklame-prej-30-sekondave-ne-superbowl-kushtoi-5-6-milione-dollare/20%Monthly2020-02-07 13:02
https://presheva.com/7-vitamina-qe-i-nevojiten-organizmit-tone-per-nje-jete-me-te-shendetshme/20%Monthly2020-02-07 12:58
https://presheva.com/horoskopi-per-sot-ja-parashikimi-i-yjeve-per-ju/20%Monthly2020-02-07 12:56
https://presheva.com/pse-vip-at-i-veshin-kepucet-nje-numer-me-te-madh-truku-qe-duhet-ta-mesoni/20%Monthly2020-02-07 12:54
https://presheva.com/molliqaj-tregon-pse-psd-ja-do-ta-ndryshoje-llogon/20%Monthly2020-02-07 12:52
https://presheva.com/anthony-joshua-do-rikthehet-ne-stadiumin-e-tottenham-per-ta-zhvilluar-ndeshjen-tjeter/20%Monthly2020-02-07 12:50
https://presheva.com/thaci-ndarja-nga-jeta-e-nexhmije-pagarushes-eshte-humbje-e-madhe-per-kulturen-dhe-artin/20%Monthly2020-02-07 12:42
https://presheva.com/rama-shba-ja-e-transformoi-rajonin-e-ballkanit-perendimor-2/20%Monthly2020-02-07 12:34
https://presheva.com/maqedonia-e-veriut-vendi-me-i-kerkuar-ne-google-lidhur-me-cmimin-oskar/20%Monthly2020-02-07 12:30
https://presheva.com/pasi-u-sulmua-verbalisht-nga-ivica-daciq-komisionari-per-zgjerim-i-be-se-sot-viziton-malin-e-zi/20%Monthly2020-02-07 12:28
https://presheva.com/kroacia-frikesohet-nga-coronavirusi-ne-anijen-qe-eshte-vendosur-ne-karantine-gjenden-edhe-6-kroate/20%Monthly2020-02-07 12:25
https://presheva.com/kurti-dialogun-me-serbine-nuk-do-ta-neglizhojme-e-as-nuk-do-te-ngutemi/20%Monthly2020-02-07 12:23
https://presheva.com/abdixhiku-kerkon-anulimin-e-tenderit-per-autostraden-banulle-dheu-i-bardhe/20%Monthly2020-02-07 12:19
https://presheva.com/vdes-ikona-e-muzikes-shqipe-nexhmie-pagarusha/20%Monthly2020-02-07 12:12
https://presheva.com/fbi-kina-rreziku-me-i-madh/20%Monthly2020-02-07 12:10
https://presheva.com/perplasja-daciq-varheli-reagon-tahiri-tash-e-paska-kuptuar-daciqi-se-rruga-e-serbise-per-ne-be-kalon-nga-kosova/20%Monthly2020-02-07 12:07
https://presheva.com/si-spate-pak-meshire-me-mlane-ne-kohe-ma-tmire/20%Monthly2020-02-07 12:05
https://presheva.com/perfundon-seminari-dy-ditor-me-temen-permbajtja-multimediale-ne-funksion-te-arsimit-video/20%Monthly2020-02-07 11:56
https://presheva.com/amina-nuraj-studentja-nga-novi-pazari-sanxhaku-nuk-ka-si-te-shqiptarizohet-kur-ai-banohet-me-shumice-shqiptare/20%Monthly2020-02-07 11:50
https://presheva.com/nenshkruhet-kontrata-per-rregullimin-e-trotuareve-ne-rrugen-e-gjilanit/20%Monthly2020-02-07 11:45
https://presheva.com/osmani-pas-vdekjes-se-nexhmije-pagarushes-ndarja-nga-jeta-nuk-na-ndan-nga-kenget-e-saj/20%Monthly2020-02-07 11:42
https://presheva.com/mediat-serbe-lajcak-do-te-jete-i-derguari-special-i-be-se-per-bisedimet-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2020-02-07 11:39
https://presheva.com/haradinaj-takohet-me-kongresmenin-eliot-engel/20%Monthly2020-02-07 11:38
https://presheva.com/ambasada-amerikane-grate-e-kosoves-fytyra-e-re-e-udheheqjes/20%Monthly2020-02-07 11:35
https://presheva.com/ne-ditelindjen-e-35-te-cristiano-ronaldo-behet-me-makine-super-luksoze/20%Monthly2020-02-07 11:33
https://presheva.com/marreveshja-e-brukselit-perplasja-e-kurtit-me-vuciqin/20%Monthly2020-02-07 11:31
https://presheva.com/biznesmeni-i-ri-shqiptar-qe-shoqerohet-me-dhendrin-e-donald-trump/20%Monthly2020-02-07 11:28
https://presheva.com/xhaferi-per-deri-sa-merr-fryme-ali-ahmeti-nuk-e-zevendeson-askush-ate-si-lider/20%Monthly2020-02-07 11:27
https://presheva.com/me-6-shkurt-lindi-halim-begeja-veprimtari-i-njohur-i-ballit-kombetar/20%Monthly2020-02-07 11:25
https://presheva.com/drita-germizaj-folesja-e-rtp-se-dhe-embelsia-e-televizionit-dikur/20%Monthly2020-02-07 11:21
https://presheva.com/lajmet-06-02-2020/20%Monthly2020-02-07 11:20
https://presheva.com/jani-thomai-meraku-im-eshte-qe-skemi-nje-fjalor-te-madh-te-gjuhes-shqipe/20%Monthly2020-02-07 09:34
https://presheva.com/bijat-e-mija-jini-egoiste-kur-ju-kerkojne-te-hiqni-dore-ne-emer-te-familjes/20%Monthly2020-02-07 09:32
https://presheva.com/jaho-mahnit-skenen-prestigjioze-te-londres-merr-vemendjen-e-medieve-nderkombetare/20%Monthly2020-02-07 09:25
https://presheva.com/cehovi-novelisti-gjenial-qe-tregoi-jeten-sic-eshte/20%Monthly2020-02-07 09:18
https://presheva.com/injoranca-shton-friken-frika-shton-urrejtjen-urrejtja-shton-dhunen/20%Monthly2020-02-07 09:03
https://presheva.com/sipas-shkences-robert-pattinson-eshte-mashkulli-me-i-bukur-ne-bote/20%Monthly2020-02-07 07:50
https://presheva.com/libri-per-jugosllavine-socialiste-te-premten-promovohet-ne-prishtine/20%Monthly2020-02-07 07:42
https://presheva.com/filmat-qe-parashikuan-koronavirusin/20%Monthly2020-02-07 07:36
https://presheva.com/sinead-oconnor-ka-folur-per-shendetin-e-saj-mendor/20%Monthly2020-02-07 07:27
https://presheva.com/16-vjecarja-shqiptare-mahnit-jurine-e-the-voice-of-switzerland/20%Monthly2020-02-07 07:24
https://presheva.com/bujanoc-hasani-na-late-te-bllokuar-nga-bora-jeni-strukur-neper-qoshe-e-kotlluqe/20%Monthly2020-02-07 11:23
https://presheva.com/myftiu-i-sanxhakut-dhe-ai-i-lugines-se-presheves-priten-ne-beograd-delegacionin-e-larte-te-liges-arabe-myslimane/20%Monthly2020-02-06 14:42
https://presheva.com/aktakuze-ndaj-nje-serbi-per-krime-lufte-ndaj-popullates-civile-shqiptare/20%Monthly2020-02-06 14:18
https://presheva.com/pas-kroacise-edhe-greqia-goditet-nga-nje-termet/20%Monthly2020-02-06 14:16
https://presheva.com/herolind-beqiri-nga-radnik-surdulica-tani-zyrtarisht-ka-kaluar-ne-kf-lugina/20%Monthly2020-02-06 14:36
https://presheva.com/bl-raince-merr-iniciative-per-angazhimin-e-nje-puntori-sezonal-per-mirembajtjen-e-hapsirave-publike/20%Monthly2020-02-06 14:09
https://presheva.com/albulena-haxhiu-nga-burgu-ku-vdiq-dehari-do-te-zbardhet-rasti/20%Monthly2020-02-06 14:02
https://presheva.com/google-lanson-tangi-aplikacionin-e-videove-te-shkurtra-per-mesimin-e-gjerave-te-reja/20%Monthly2020-02-06 13:27
https://presheva.com/twitter-do-te-filloje-nga-muaji-i-ardhshem-te-bllokoje-materialet-me-fytyra-te-manipuluara/20%Monthly2020-02-06 13:25
https://presheva.com/byte-qe-tani-po-pelqehet-shume-por-veshtire-te-rivalizoje-me-tiktok/20%Monthly2020-02-06 13:23
https://presheva.com/filmi-i-xhiruar-ne-1896-shnderrohet-ne-4k-fale-intelegjences-artificiale/20%Monthly2020-02-06 13:21
https://presheva.com/apple-mund-te-kete-shitur-me-shume-ore-ne-2019-se-e-gjithe-industria-zvicerane/20%Monthly2020-02-06 13:16
https://presheva.com/apple-vjen-me-nje-produkt-te-ri-do-tju-ndihmoje-te-gjeni-artikujt-e-humbur-si-celesat-ose-kuletat/20%Monthly2020-02-06 13:14
https://presheva.com/metoda-e-pasagjeres-se-aeroplanit-per-ta-kthyer-ulesen-ne-nje-shtrat-eshte-bere-hit-ne-internet/20%Monthly2020-02-06 13:08
https://presheva.com/njihuni-me-10-rruget-me-dramatike-ne-bote/20%Monthly2020-02-06 13:05
https://presheva.com/miliarderi-i-bostonit-befason-kamarieren-i-le-nje-bakshish-prej-5000-dollaresh/20%Monthly2020-02-06 13:02
https://presheva.com/nike-po-prodhon-atlete-per-te-rritur-performancen-e-atleteve-ne-lojerat-olimpike-2020/20%Monthly2020-02-06 12:30
https://presheva.com/yzeir-sadiku-plage-qe-gjakos-gjeografine-shpirterore/20%Monthly2020-02-06 12:28
https://presheva.com/biblioteka-me-e-bukur-ne-bote-gjendet-ne-prage/20%Monthly2020-02-06 12:24
https://presheva.com/armend-aliu-komuna-e-presheves-e-perkushtuar-ne-krijimin-e-raporteve-miqesore-me-te-gjitha-ambasadat/20%Monthly2020-02-06 12:23
https://presheva.com/truku-antistres-para-fillimit-te-punes-kerce-ben-me-dore-dhe-qeshu/20%Monthly2020-02-06 12:19
https://presheva.com/kanceri-i-lukthit-shfaqet-heshtas-keto-jane-simptomat-nuk-ben-ti-injoroni/20%Monthly2020-02-06 12:17
https://presheva.com/si-te-kuptoni-nese-organizmi-juaj-po-merr-mjaftueshem-jod/20%Monthly2020-02-06 12:15
https://presheva.com/menyra-te-thjeshta-te-cilat-do-te-pengojne-qe-ne-temperaturat-nen-zero-tju-ngrije-xhami-i-perparme-i-vetures-bravat-ose-dritaret/20%Monthly2020-02-06 12:13
https://presheva.com/eliminoni-gjurmet-e-etiketave-dhe-te-ngjitesit-me-nje-veprim/20%Monthly2020-02-06 12:09
https://presheva.com/ushtrimi-i-cili-mund-te-ngreje-nivelin-natyral-te-energjise-e-dini-se-si-behet/20%Monthly2020-02-06 12:06
https://presheva.com/bie-nje-meter-bore-ne-brezovice/20%Monthly2020-02-06 12:02
https://presheva.com/rama-shba-ja-e-transformoi-rajonin-e-ballkanit-perendimor/20%Monthly2020-02-06 12:00
https://presheva.com/nje-termet-i-fuqishem-godet-kroacine-mendova-se-nje-uragan-perfshiu-shtepine-time/20%Monthly2020-02-06 11:56
https://presheva.com/pamje-qe-provokojne-teori-konspirative-kompania-kineze-publikon-numrin-e-vertete-te-vdekjeve-nga-coronavirusi-por-i-largon-shume-shpejt/20%Monthly2020-02-06 11:53
https://presheva.com/treni-del-nga-shinat-dy-te-vdekur-dhe-disa-te-lenduar-ne-itali-pamje-nga-vendi-i-ngjarjes/20%Monthly2020-02-06 11:50
https://presheva.com/te-tmerruar-dhe-te-lenduar-pamje-te-pasagjereve-nga-aeroporti-i-stambollit-pas-rreshqitjes-se-aeroplanit-nga-pista/20%Monthly2020-02-06 11:47
https://presheva.com/numri-i-te-vdekurve-arrin-ne-tre-pasi-aeroplani-rreshqiti-nga-pista-u-nda-ne-tri-pjese-dhe-u-perfshi-nga-flaket-ne-stamboll/20%Monthly2020-02-06 11:44
https://presheva.com/osmani-tarifa-100-te-zevendesohet-me-reciprocitet-ishte-pjese-e-programit-qeverises/20%Monthly2020-02-06 11:41
https://presheva.com/turqia-apel-be-mos-na-ndani-nga-ballkani/20%Monthly2020-02-06 11:39
https://presheva.com/trump-i-shkruan-serbise-ka-nje-kerkese-ne-lidhje-me-kosoven/20%Monthly2020-02-06 11:36
https://presheva.com/lajmet-05-02-2020/20%Monthly2020-02-06 11:34
https://presheva.com/anulohet-fluturimi-prishtine-stamboll-pas-rreshqitjes-se-aeroplanit-ku-u-lenduan-mbi-100-persona/20%Monthly2020-02-06 11:30
https://presheva.com/rreshqet-dheu-ne-autostraden-ibrahim-rugova-demtohen-disa-vetura/20%Monthly2020-02-06 11:28
https://presheva.com/publikohen-pamjet-dramatike-ne-aeroportin-e-stambollit-momenti-kur-aeroplani-rreshqiti-u-nda-ne-tri-pjese-dhe-u-perfshi-nga-flaket/20%Monthly2020-02-06 11:26
https://presheva.com/finlanda-do-ti-jape-baballareve-pushime-te-njejta-prinderore-si-nenave/20%Monthly2020-02-06 09:58
https://presheva.com/dw-kurti-kryeminister-nje-partner-jokomod-per-be-ne/20%Monthly2020-02-06 09:53
https://presheva.com/nga-buffon-deri-te-ronaldo-formacioni-me-lojtaret-me-te-mire-te-moshes-mbi-35-vjec-qe-ende-vazhdojne-te-luajne/20%Monthly2020-02-06 09:43
https://presheva.com/mirepritet-nisma-e-kurtit-per-sherbimin-obligativ-ushtarak/20%Monthly2020-02-06 09:31
https://presheva.com/sakrifica-e-stafit-shendetesor-ne-wuhan-punojne-panderprere-dhe-nuk-kane-kohe-per-gjume-e-buke-perfundojne-duke-fjetur-ne-karrige-e-dysheme/20%Monthly2020-02-06 09:24
https://presheva.com/vuciq-ironizon-me-kryeministrin-e-kosoves-nuk-jam-shume-i-magjepsur-me-frizuren-e-kurtit/20%Monthly2020-02-06 08:52
https://presheva.com/pakkush-e-di-se-kobe-bryant-ishte-reper-dhe-gruan-e-takoi-gjate-xhirimeve-te-nje-videoklipi/20%Monthly2020-02-06 08:43
https://presheva.com/kurti-me-serbine-do-te-kete-reciprocitet-ekonomik-dhe-tregtar/20%Monthly2020-02-06 08:31
https://presheva.com/rama-ne-takim-me-mike-pompeo-tregon-cfare-diskutoi-per-kosoven/20%Monthly2020-02-06 08:26
https://presheva.com/bujanoc-incident-i-rende-romi-me-cekan-i-shkakton-lendime-te-renda-ne-koke-plakut-shiptare/20%Monthly2020-02-05 22:01
https://presheva.com/ternocasi-dardan-hyseni-krenaria-e-vendlindjes-ne-gjigantin-evropian-te-zhvillimit-ekonomik/20%Monthly2020-02-05 14:50
https://presheva.com/kryeparlamentari-i-turqise-uron-nepermjet-telefonit-kryeministrin-kurti/20%Monthly2020-02-05 12:26
https://presheva.com/cfare-ndodh-nese-e-ha-darken-ne-oret-e-vona/20%Monthly2020-02-05 12:23
https://presheva.com/fotografi-e-rralle-e-nene-terezes-gjate-vizites-se-saj-ne-kete-komune-te-kosoves/20%Monthly2020-02-05 12:21
https://presheva.com/nje-muaj-para-goditjes-ne-zemer-trupi-paralajmeron-me-keto-sinjale/20%Monthly2020-02-05 12:18
https://presheva.com/pamje-brenda-shtepise-super-luksoze-te-behgjet-pacollit/20%Monthly2020-02-05 12:15
https://presheva.com/19-vjecarja-qe-urren-te-depilohet-thote-se-me-rritjen-e-qimeve-rriti-nje-lidhje-me-trupin-e-saj/20%Monthly2020-02-05 12:12
https://presheva.com/albin-kurti-viziten-e-pare-zyrtare-do-ta-beje-ne-shqiperi/20%Monthly2020-02-05 12:11
https://presheva.com/deontay-wilder-tregon-se-si-boksi-e-shpetoi-nga-vetevrasja/20%Monthly2020-02-05 12:09
https://presheva.com/kaosi-ne-ishujt-e-greqise-kerkohet-shpallja-e-jashtezakonshme-numri-i-emigranteve-40-mije/20%Monthly2020-02-05 12:07
https://presheva.com/spanja-denon-me-21-vjet-burg-serbin-e-tmerrshem-igor-rusi/20%Monthly2020-02-05 12:06
https://presheva.com/pamjet-nga-kina-qe-kane-shokuar-boten-trupat-e-pajete-ne-qese-te-najlonit-arrestohet-autori-i-videos/20%Monthly2020-02-05 11:59
https://presheva.com/ia-mbajne-doren-njeri-tjetrit-cifti-i-moshuar-me-coronavirus-perlot-boten/20%Monthly2020-02-05 11:57
https://presheva.com/peshku-me-vlere-prej-10-mije-dollare-leshohet-ne-lumenj-per-te-joshur-turistet-ti-vizitojne-zonat-e-prekura-nga-zjarri/20%Monthly2020-02-05 11:53
https://presheva.com/janari-i-vitit-2020-ishte-me-i-ngrohti-ne-histori/20%Monthly2020-02-05 11:47
https://presheva.com/nga-maduro-te-soleimani-dhjete-frazat-me-te-mira-te-donald-trump-ne-fjalimin-e-tij-ne-senat/20%Monthly2020-02-05 11:44
https://presheva.com/u-promovua-libri-hutbe-nga-minberi-i-lugines-volumi-ii-te-autorit-sevdail-jakupi/20%Monthly2020-02-05 11:39
https://presheva.com/biblioteka-e-qytetit-do-te-botoje-revisten-per-femije-shpresat/20%Monthly2020-02-05 11:32
https://presheva.com/moment-prekes-e-bija-viziton-te-emen-qe-punon-ne-spitalin-qe-trajton-pacientet-e-prekur-me-coronavirus-nga-distanca-i-thote-se-i-mungon/20%Monthly2020-02-05 11:29
https://presheva.com/greqia-perforcon-kontrollet-kufitare/20%Monthly2020-02-05 11:28
https://presheva.com/sipas-parashikimit-te-sinoptikeve-keto-dite-do-te-kete-ndryshim-drastik-te-motit/20%Monthly2020-02-05 11:26
https://presheva.com/strategjia-e-re-e-komisionit-evropian-per-ballkanin/20%Monthly2020-02-05 11:23
https://presheva.com/mediat-e-aferta-me-vuciqin-ne-serbi-fyejne-kryeministrin-kurti-dhe-ministrat-e-tij/20%Monthly2020-02-05 11:22
https://presheva.com/berisha-jam-i-lumtur-qe-mandatin-po-ia-dorezoj-shokut-te-luftes/20%Monthly2020-02-05 11:21
https://presheva.com/lajmet-04-02-2020/20%Monthly2020-02-05 11:19
https://presheva.com/bekim-jashari-ka-disa-fjale-per-kryeministrin-albin-kurti/20%Monthly2020-02-05 10:16
https://presheva.com/britania-me-2035-ndalon-shitjen-e-makinave-me-nafte-dhe-benzine/20%Monthly2020-02-05 10:00
https://presheva.com/kina-nxjerr-pamjet-satelitore-si-u-ndertua-spitali-i-koronavirusit-per-10-dite/20%Monthly2020-02-05 09:53
https://presheva.com/paralajmerimi-i-eksperteve-kujdes-nga-bishtat-e-cigareve/20%Monthly2020-02-05 08:46
https://presheva.com/modelja-shqiptare-ne-the-sun-shumica-e-futbollisteve-jane-homoseksuale/20%Monthly2020-02-05 08:41
https://presheva.com/nxenesi-qe-u-largua-nga-shkolla-ftohet-te-marre-pjese-ne-oscars/20%Monthly2020-02-05 08:09
https://presheva.com/automjete-te-blinduara-ne-hyrje-te-podgorices/20%Monthly2020-02-05 08:04
https://presheva.com/vendime-drastike-ne-kine-denohet-me-burgim-kushdo-qe-perhap-informacione-te-pasakta-per-virusin/20%Monthly2020-02-05 07:45
https://presheva.com/afeds-leter-urimi-per-qeverine-kurti/20%Monthly2020-02-04 16:54
https://presheva.com/bujanoc-pvd-dhuron-500-euro-per-dy-shtepit-rome-te-perfshira-nga-zjarri-ne-bujanoc/20%Monthly2020-02-04 17:10
https://presheva.com/letra-e-fundit-e-nenes-tereze-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2020-02-04 13:13
https://presheva.com/njihuni-me-profilin-e-gruas-se-kryeministrit-te-ri-te-kosoves/20%Monthly2020-02-04 13:11
https://presheva.com/pylli-i-mahnitshem-te-cilin-me-miliona-flutura-e-vizitojne-cdo-vit/20%Monthly2020-02-04 13:07
https://presheva.com/whitney-houston-historia-e-nje-ikone/20%Monthly2020-02-04 13:06
https://presheva.com/njihuni-me-vlora-dumoshin-gruan-qe-u-propozua-per-te-udhehequr-ministrine-e-kultures/20%Monthly2020-02-04 13:03
https://presheva.com/geisha-kafeja-me-e-shtrenjte-ne-bote/20%Monthly2020-02-04 13:00
https://presheva.com/kur-dikush-ju-fajeson-vazhdimisht-u-thoni-te-lexojne-kete-fabul/20%Monthly2020-02-04 12:59
https://presheva.com/henri-fantin-latour-ai-qe-krijoi-simfoni-ne-pikture-nepermjet-idilikes-se-luleve/20%Monthly2020-02-04 12:53
https://presheva.com/babai-i-anton-cettes-burri-i-forte-i-dekoruar-nga-franca/20%Monthly2020-02-04 12:49
https://presheva.com/bujanoc-keshilltari-i-kk-ne-konflikt-interesi-per-me-shume-se-nje-milion-dinare-dokument/20%Monthly2020-02-04 13:13
https://presheva.com/pese-librat-qe-duhet-ti-lexoni-para-moshes-30-vjecare/20%Monthly2020-02-04 12:25
https://presheva.com/dikur-lexova-nje-liber-dhe-e-gjithe-jeta-ime-ndryshoi/20%Monthly2020-02-04 12:22
https://presheva.com/historiani-rumun-populli-shqiptar-eshte-me-i-vjetri-ne-evrope/20%Monthly2020-02-04 12:20
https://presheva.com/shkencetaret-pikerisht-tani-kane-zbuluar-se-si-mund-te-transmetohet-koronavirusi-a-do-ta-pershpejtoje-kjo-perhapjen-e-tij/20%Monthly2020-02-04 12:16
https://presheva.com/shtepia-e-shendetit-ka-fituar-dy-specializime-rentgenologji-dhe-mjeksi-e-pergjithshme/20%Monthly2020-02-04 12:12
https://presheva.com/ja-cfare-shkruajne-mediat-serbe-per-kurtin/20%Monthly2020-02-04 12:07
https://presheva.com/zgjedhjet-lokale-dhe-parlamentare-ne-serbi-me-26-prill/20%Monthly2020-02-04 11:58
https://presheva.com/pas-zgjedhjeve-parlamentare-pason-regjistrimi-i-popullsise-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2020-02-04 11:56
https://presheva.com/borrell-pershendet-formimin-e-qeverise-mezi-presim-rifillimin-e-dialogut-me-serbine/20%Monthly2020-02-04 11:51
https://presheva.com/richard-grenell-kerkon-nga-qeveria-e-re-te-heq-taksen-per-mallrat-nga-serbia/20%Monthly2020-02-04 11:49
https://presheva.com/aktivitetet-e-para-te-albin-kurtit-si-kryeminister-viziton-prekazin-dhe-mitrovicen/20%Monthly2020-02-04 11:47
https://presheva.com/kurti-do-te-udheheq-dialogun-me-serbine/20%Monthly2020-02-04 11:44
https://presheva.com/lajmerohet-shqiptari-nga-amerika-qe-premtoi-50-milione-euro-per-kosoven-nese-zgjedhet-kryeminister-albin-kurti/20%Monthly2020-02-04 11:42
https://presheva.com/sot-shenohet-dita-boterore-kunder-kancerit/20%Monthly2020-02-04 11:40
https://presheva.com/dita-kur-erdhi-qeveria-kurti-fjalimi-i-kurtit-dhe-te-gjitha-akuzat-e-deputeteve-te-opozites-ne-adrese-te-tij/20%Monthly2020-02-04 11:38
https://presheva.com/shqiprim-musliu-kembengulesia-qe-ka-ofruar-kurti-per-shqiptaret-e-lugines-eshte-motivi-i-qendreses-dhe-perballjes-me-perditshmerine-tone/20%Monthly2020-02-04 11:32
https://presheva.com/ragmi-mustafa-permes-nje-urimi-ka-uruar-albin-kurtin-per-marrjen-e-detyres-se-re-si-kryeminister-i-kosoves/20%Monthly2020-02-04 11:28
https://presheva.com/te-famshmit-qe-i-shpenzojne-parate-e-tyre-per-ti-ndihmuar-te-tjeret/20%Monthly2020-02-04 11:25
https://presheva.com/messi-le-anash-griezmannin-e-lidh-lojen-e-tij-me-ansu-fatin/20%Monthly2020-02-04 11:21
https://presheva.com/kina-varros-zogjte-e-gjalle-qarkullojne-pamjet-tmerruese-ndersa-gripi-i-shpendeve-godet-vendin/20%Monthly2020-02-04 11:19
https://presheva.com/np-moravica-perfiton-nje-kamion-per-grumbullimin-dhe-transportin-e-mbeturinave-video/20%Monthly2020-02-04 11:13
https://presheva.com/situate-e-tensionuar-ne-skuadren-e-barces/20%Monthly2020-02-04 11:09
https://presheva.com/emision-me-regjisorin-ekrem-sopi-dhe-drejtorin-e-shtepise-se-kultures-valon-nuhiu/20%Monthly2020-02-04 11:07
https://presheva.com/lajmet-03-02-2020/20%Monthly2020-02-04 11:05
https://presheva.com/a-deshironi-dhembe-te-bardhe-mund-ti-zbardhni-vetem-me-levore-te-bananes/20%Monthly2020-02-04 07:17
https://presheva.com/a-do-te-infektoheni-me-koronavirus-nese-porositni-dicka-nga-kina-ekspertet-tregojne-te-verteten/20%Monthly2020-02-04 07:12
https://presheva.com/gazeta-e-madhe-zvicerane-kryengritesi-i-pakorruptueshem-merr-pushtetin-ne-kosove/20%Monthly2020-02-04 07:07
https://presheva.com/zaev-i-fton-shqiptaret-ta-votojne-serish-kesaj-radhe-ne-numer-me-te-madh/20%Monthly2020-02-04 07:02
https://presheva.com/aktorja-serbe-per-mediat-serbe-kosova-eshte-shtet-i-pavarur/20%Monthly2020-02-04 06:59
https://presheva.com/zbulohen-sekretet-e-kryevepres-se-rafaelit/20%Monthly2020-02-04 06:51
https://presheva.com/pajaziti-besoj-qe-pjese-e-institucioneve-te-reja-te-prishtines-zyrtare-do-te-jete-edhe-ceshtja-e-lugines/20%Monthly2020-02-03 18:38
https://presheva.com/aliu-shqiptaret-e-lugines-se-presheves-nga-qeveria-kurti-presin-qe-te-jene-pjese-e-nje-strategjie-kombetare/20%Monthly2020-02-03 18:24
https://presheva.com/bujanoc-arifi-uroj-qe-qeveria-kurti-fjalet-e-dhena-ti-shendrroje-vepra-dhe-realitet/20%Monthly2020-02-03 17:48
https://presheva.com/arifi-shpresojme-qe-lugina-e-presheves-te-ze-poziten-e-merituar-te-perkujdesit-institucionale-ne-qeverine-kurti/20%Monthly2020-02-03 17:23
https://presheva.com/pasuesja-e-liderit-te-narko-kartelit-sinaloa-tha-po-martohet-e-bija-e-el-chapos/20%Monthly2020-02-03 12:54
https://presheva.com/coronavirusi-po-vazhdon-te-beje-kerdine-deri-me-tani-kane-humbur-jeten-362-persona-ne-mbare-boten-jane-infektuar-17-300-njerez/20%Monthly2020-02-03 12:51
https://presheva.com/mesiq-moshapja-e-negociatave-me-maqedonine-e-veriut-eshte-vendim-i-keq-i-be-se/20%Monthly2020-02-03 12:38
https://presheva.com/grisja-e-flamurit-te-turqise-nga-eurodeputeti-greke-lagos-jo-rastesi/20%Monthly2020-02-03 12:36
https://presheva.com/ambasadori-rus-i-del-kunder-shba-se-rreth-zgjidhjeve-te-shpejta-te-serbise-me-kosoven/20%Monthly2020-02-03 12:35
https://presheva.com/kurti-prezanton-emrat-e-kabinetit-qeveritar/20%Monthly2020-02-03 12:33
https://presheva.com/grupi-parlamentar-6-perkrah-qeverine-kurti/20%Monthly2020-02-03 12:31
https://presheva.com/greqia-planifikon-te-ndertoje-nje-gardh-lundrues-te-gjate-2-7-kilometra-per-te-ndaluar-arritjen-e-refugjateve/20%Monthly2020-02-03 12:28
https://presheva.com/gjendje-katastrofale-e-refugjateve-ne-bosnje-hercegovine/20%Monthly2020-02-03 12:27
https://presheva.com/kurti-paraqet-programin-qeverises-do-te-jemi-qeveri-e-kursimit-te-parase-publike/20%Monthly2020-02-03 12:25
https://presheva.com/shtepia-e-shendetit-publikon-orarin-punes-se-mjekeve-dhe-pediatrave-per-muajin-shkurt-2020/20%Monthly2020-02-03 12:11
https://presheva.com/pas-zenkave-te-perseritura-me-trajnerin-reali-nis-pergatitjen-e-ofertes-marramendese-per-mbappe/20%Monthly2020-02-03 12:05
https://presheva.com/melinda-josh-vemendjen-nga-new-yorku-me-veshje-sportive/20%Monthly2020-02-03 12:03
https://presheva.com/te-gjithe-fituesit-ne-bafta-2020/20%Monthly2020-02-03 12:00
https://presheva.com/po-vazhdon-fluksi-i-madh-i-pacientave-me-grip-dhe-ftohje-ne-shtepine-e-shendetit-ne-presheve/20%Monthly2020-02-03 11:57
https://presheva.com/pas-marreveshjes-flet-vjosa-osmani-do-ti-marrim-pergjegjesite-e-reja-nuk-ka-asgje-qe-na-ndale/20%Monthly2020-02-03 11:51
https://presheva.com/nese-liverpooli-i-fiton-gjashte-ndeshjet-e-ardhshme-manchester-city-duhet-ti-beje-korridorin-e-nderit/20%Monthly2020-02-03 11:50
https://presheva.com/nagavci-nje-minister-i-jashtem-si-glauk-konjufca-nder-e-krenari-per-kosoven/20%Monthly2020-02-03 11:47
https://presheva.com/qeveria-e-albin-kurtit-do-te-kete-impakt-pozitiv-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2020-02-03 11:40
https://presheva.com/neymari-ishte-ndeshkuar-me-karton-te-verdhe-ne-ndeshjen-ndaj-montpellier-shkaku-qe-turperoi-kundershtaret-me-driblimet-e-tij/20%Monthly2020-02-03 11:38
https://presheva.com/vera-lufton-mikroorganizmat-e-padobishem/20%Monthly2020-02-03 11:35
https://presheva.com/palltoja-e-melania-trumpit-deshmi-se-si-kombinimi-me-i-zakonshem-ne-sekonde-behet-kulmor/20%Monthly2020-02-03 11:32
https://presheva.com/premiera-e-filmit-ifirehs-do-te-ipet-te-merkuren-pjese-e-se-ciles-jane-edhe-aktoret-preshevare-video/20%Monthly2020-02-03 11:29
https://presheva.com/isuf-kasumi-shpallet-shahisti-me-i-suksesshem-nga-presheva/20%Monthly2020-02-03 11:19
https://presheva.com/fotografite-e-para-zbulojne-spitalin-ne-wuhan-me-njemije-shtreter-te-hapur-per-pacientet-me-coronavirus/20%Monthly2020-02-03 11:04
https://presheva.com/frymezim-per-te-gjithe-oprah-dhe-the-rock-ne-seance-te-perbashket-ushtrimesh/20%Monthly2020-02-03 11:01
https://presheva.com/keta-jane-ministrat-e-lvv-ldk-se-ne-qeverine-kurti/20%Monthly2020-02-03 10:59
https://presheva.com/ighalo-arrin-ne-mancester-dhe-deklarohet-si-lojtar-i-unitedit-eshte-enderr-e-bere-realitet/20%Monthly2020-02-03 10:56
https://presheva.com/perfundon-projekti-inovacioni-ne-veper/20%Monthly2020-02-03 10:54
https://presheva.com/shtepia-e-shendetit-ne-presheve-shpall-konkurs-per-vende-te-lira-pune-ne-afat-kohore-prej-1-viti/20%Monthly2020-02-03 10:49
https://presheva.com/tifozet-angleze-zgjedhin-futbollistet-me-modelet-me-te-mira-dhe-me-te-keqija-te-flokeve/20%Monthly2020-02-03 10:47
https://presheva.com/ronaldo-verteton-se-eshte-i-paparashikueshem-pasi-portieri-i-fiorentines-u-perpoq-ta-vinte-ne-siklet-para-gjuajtjes-se-penalltive/20%Monthly2020-02-03 10:38
https://presheva.com/frika-nga-coronavirusi-wanda-nara-fotografohet-me-maske-ne-aeroportin-e-romes/20%Monthly2020-02-03 10:36
https://presheva.com/lajmet-31-01-2020/20%Monthly2020-02-03 10:34
https://presheva.com/si-duken-sot-yjet-tuaj-te-preferuar-te-disney/20%Monthly2020-02-03 09:44
https://presheva.com/metoda-interesante-e-cila-shkrin-dhjamin-ne-stomak-ju-nevojiten-vetem-dy-minuta/20%Monthly2020-02-03 09:25
https://presheva.com/manikyri-i-ketille-do-te-bartet-sivjet-thonjte-femerore-dhe-te-sofistikuar-jane-ne-trend/20%Monthly2020-02-03 09:20
https://presheva.com/uthulla-eliminon-shtresat-gelqerore-nga-dushi/20%Monthly2020-02-03 09:15
https://presheva.com/pese-arsye-pse-eshte-mire-ti-keni-miq-koleget-e-punes/20%Monthly2020-02-03 09:11
https://presheva.com/eliminoni-parazitet-e-zorreve-kater-metoda-me-baze-qepen-e-kuqe/20%Monthly2020-02-03 09:06
https://presheva.com/keto-menyra-natyrale-zhdukin-mykun-nga-cdo-siperfaqe-e-shtepise/20%Monthly2020-02-03 09:03
https://presheva.com/shkencetaret-zbulojne-se-cilat-vite-te-jetes-jane-me-te-mirat/20%Monthly2020-02-03 08:59
https://presheva.com/cfare-lloj-njerezish-vozitin-makina-premium/20%Monthly2020-02-03 07:52
https://presheva.com/9-persona-konfirmohen-se-kane-koronavirusin-ne-shba/20%Monthly2020-02-03 07:48
https://presheva.com/sot-votohet-per-qeverine-kurti/20%Monthly2020-02-03 06:30
https://presheva.com/osmani-pushteti-lokal-ne-bujanoc-me-parane-publike-po-i-kushtezon-taksapaguesit-qe-ti-mbajne-ne-pushtet/20%Monthly2020-02-01 19:55
https://presheva.com/ne-24-deri-ne-48-oret-e-ardhshme-mund-te-perballeni-me-pagjumesi-nervozizem-dhe-dhimbje-koke-si-pasoje-e-temperaturave/20%Monthly2020-02-01 14:53