XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/banja-e-bujanocit-eshte-shenderruar-ne-karantine-studentet-nga-turqia-do-ti-kene-te-gjitha-kushtet-e-nevojshme/20%Monthly2020-03-31 16:59
https://presheva.com/dite-e-veshtire-ne-serbi-shperthimi-i-koronavirusit-brenda-24-oreve-115-te-infektuar-7-te-vdekur/20%Monthly2020-03-31 16:19
https://presheva.com/trupi-koordinues-njofton-se-studentet-nga-presheva-dhe-bujanoci-kane-mberritur-ne-serbi/20%Monthly2020-03-31 15:39
https://presheva.com/secilit-qytetar-te-moshes-madhore-do-ti-paguhen-ne-llogari-nga-100-euro/20%Monthly2020-03-31 15:17
https://presheva.com/shkencetaret-pretendojne-se-piku-i-krizes-se-coronavirusit-ne-gjermani-pritet-te-ndodhe-ne-qershor-mund-te-infektohen-deri-ne-1-3-milion-njerez/20%Monthly2020-03-31 12:13
https://presheva.com/svecla-njofton-shefin-e-osbe-se-per-masat-e-marra-ndaj-covid-19/20%Monthly2020-03-31 12:07
https://presheva.com/nese-keni-temperature-37-5-dhe-dhimbje-fyti-cka-duhet-te-beni/20%Monthly2020-03-31 11:16
https://presheva.com/gjermania-huazon-modelin-e-korese-se-jugut-ne-luftim-te-coronavirusit/20%Monthly2020-03-31 10:58
https://presheva.com/merkel-therret-zjarrfikesit-ata-ia-mbyllin-telefonin-menduan-se-ishte-ndonje-shaka/20%Monthly2020-03-31 10:54
https://presheva.com/muhamet-sejdiu-pese-persona-jemi-sheruar-nga-coronavirusi-sot-presim-te-dalim-nga-klinika-infektive/20%Monthly2020-03-31 10:47
https://presheva.com/ministria-e-infrastruktures-mbi-njemije-kerkesa-te-bashkatdhetareve-per-tu-kthyer-ne-kosove/20%Monthly2020-03-31 10:44
https://presheva.com/anija-spitalore-ushtarake-arrin-ne-nju-jork/20%Monthly2020-03-31 10:42
https://presheva.com/top-12-lojtare-e-ish-lojtaret-te-famshem-qe-kane-zbuluar-se-nuk-e-duan-futbollin-pas-deklarates-se-ter-stegen-qe-beri-buje-keto-dite/20%Monthly2020-03-31 10:38
https://presheva.com/me-2-prill-lajcak-fillon-punen-si-i-derguar-i-be-se-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2020-03-31 10:34
https://presheva.com/e-guximshme-dhe-me-plot-stil-rita-ora-mahnit-me-dukjen-ne-koleksionin-e-saj-te-dyte-per-deichmann/20%Monthly2020-03-31 10:31
https://presheva.com/raportohet-se-63-mjeke-kane-nderruar-jete-nga-coronavirusi-ne-itali/20%Monthly2020-03-31 10:28
https://presheva.com/bill-gates-parashikon-se-kur-mund-te-perfundoje-kriza-e-coronavirusit/20%Monthly2020-03-31 10:25
https://presheva.com/serbet-nuk-i-raportojne-rastet-me-coronavirus-te-institucionet-e-kosoves/20%Monthly2020-03-31 10:22
https://presheva.com/veseli-ndarja-e-kosoves-kurre-nuk-do-te-ndodhe-ndarja-eshte-tradhti-kombetare/20%Monthly2020-03-31 10:09
https://presheva.com/franca-raporton-rritjen-me-te-madhe-te-vdekjeve-ne-24-ore-nga-coronavirusi-behet-vendi-i-katert-qe-tejkalon-numrin-3000/20%Monthly2020-03-31 10:07
https://presheva.com/ish-pjestari-i-uck-se-angazhohet-ne-gjetjen-e-besnik-osmanin/20%Monthly2020-03-31 08:59
https://presheva.com/12-raste-te-reja-me-coronavirus-shkon-ne-106-numri-i-te-infektuarve-ne-kosove/20%Monthly2020-03-31 08:43
https://presheva.com/coronavirusi-vazhdon-te-merr-jete-njerezish-ne-itali-numri-i-vdekjeve-rritet-per-812/20%Monthly2020-03-31 08:41
https://presheva.com/trump-nese-numri-i-te-vdekurve-nga-coronavirusi-ndalet-deri-ne-100-mije-ne-shba-ne-kemi-bere-nje-pune-shume-te-mire/20%Monthly2020-03-31 08:39
https://presheva.com/emrat-e-medhenj-te-futbollit-zgjedhin-formacionet-ideale-nuk-mungojne-befasi/20%Monthly2020-03-31 08:37
https://presheva.com/haxhiu-zgjedhjet-e-jashtezakonshme-jane-te-pashmangshme-menjehere-pas-tejkalimit-te-situates-nga-covid-19/20%Monthly2020-03-31 08:34
https://presheva.com/angela-merkel-rezulton-negative-dhe-ne-testin-e-trete-per-covid-19/20%Monthly2020-03-31 08:28
https://presheva.com/kjo-eshte-vaktia-e-ramazanit-per-kosoven-ja-kur-nis-agjerimi/20%Monthly2020-03-31 08:25
https://presheva.com/duka-mjeket-shqiptare-ne-itali-veprimi-me-i-bukur/20%Monthly2020-03-31 08:20
https://presheva.com/rregullimi-i-trotuareve-ne-rrugen-e-gjilanit-eshte-domosdoshmeri-e-kohes/20%Monthly2020-03-31 08:13
https://presheva.com/pacienteve-te-dyshuar-me-corona-virus-u-behen-analizat-laboratorike-si-pasqyra-e-gjakut-dhe-rentgeni-i-mushkerive/20%Monthly2020-03-31 07:42
https://presheva.com/shtabi-per-situata-te-jashtezakonshme-ne-komunikim-te-vazhdueshem-me-institucionet-e-serbise-dhe-te-kosoves-per-rastin-e-besnik-osmanit/20%Monthly2020-03-31 08:14
https://presheva.com/besniku-nga-data-16-mars-ishte-ne-pushim-vjetore-dhe-gjendej-ne-prishtine-tek-familja/20%Monthly2020-03-31 07:35
https://presheva.com/gjashtembedhjete-vjece-theu-kufirin-jugosllavo-shqiptar-per-nente-vjet-korrespondoi-njemije-letra-me-familjen/20%Monthly2020-03-31 07:31
https://presheva.com/fshati-topanice-i-kamenices-shpallet-zone-karantine-pas-paraqitjes-se-rastit-te-pare-me-covid-19/20%Monthly2020-03-31 06:31
https://presheva.com/rritet-numri-i-te-infektuarve-me-virus-ne-rrethin-e-pcinjes-presheva-enda-nuk-ka-te-infektuar/20%Monthly2020-03-31 06:20
https://presheva.com/lajmet-30-03-2020/20%Monthly2020-03-30 20:40
https://presheva.com/flet-bashkeshortja-e-besnik-osmanit-i-cili-rezulton-i-zhdukur-qe-gjashte-dite-dyshoj-se-eshte-arrestuar-nga-xhandarmeria-serbe/20%Monthly2020-03-30 15:14
https://presheva.com/vucic-paraqet-masat-ekonomike-secilit-parukier-kepuctari-dhe-bukepjekesi-do-ti-paguajme-pagen-minimale/20%Monthly2020-03-30 14:04
https://presheva.com/princi-charles-sherohet-nga-koronavirusi-dhe-i-jep-fund-vetizolimit/20%Monthly2020-03-30 12:52
https://presheva.com/stervitja-ne-karantine-nuk-po-funksionon-keto-jane-pese-gabimet-qe-duhet-ti-evitoni-patjeter/20%Monthly2020-03-30 12:46
https://presheva.com/sondazhi-i-ri-biden-ne-epersi-ndaj-trump/20%Monthly2020-03-30 12:43
https://presheva.com/coronavirusi-natyra-po-na-dergon-nje-mesazh-dhe-ne-duhet-te-perpiqemi-ta-kuptojme-ate/20%Monthly2020-03-30 12:39
https://presheva.com/ministri-gjerman-u-gjet-i-vdekur-ai-ishte-thellesisht-i-shqetesuar-per-pasojat-ekonomike-te-coronavirusit/20%Monthly2020-03-30 12:36
https://presheva.com/trump-ndryshon-mendje-karantina-nuk-eshte-e-domosdoshme-ne-nju-jork/20%Monthly2020-03-30 12:32
https://presheva.com/trump-ua-ben-te-qarte-shba-te-nuk-do-ta-paguajne-per-sigurimin-e-harry-dhe-meghan-ata-duhet-te-paguajne-vet/20%Monthly2020-03-30 12:29
https://presheva.com/ushqimi-i-shpejte-ndikon-ne-inteligjencen-e-femijeve-posacerisht-per-ata-deri-ne-moshen-trevjecare/20%Monthly2020-03-30 12:04
https://presheva.com/vet-izolimi-eshte-zgjatur-nga-14-ne-28-dite-gjate-vikendit-ora-policore-nga-ora-15-05/20%Monthly2020-03-30 12:02
https://presheva.com/mjeku-qe-jeton-ne-cader-per-te-mbrojtur-familjen-e-tij-nga-covid-19/20%Monthly2020-03-30 11:52
https://presheva.com/martha-stewart-keshillon-cka-te-pini-qe-fyti-kurre-te-mos-ju-dhembe/20%Monthly2020-03-30 11:50
https://presheva.com/ishte-kthyer-nga-italia-duke-mos-respektuar-veteizolimin-guruja-nderron-jete-dyshohet-se-mund-te-kete-infektuar-15-mije-bashkefshatare-ne-indi/20%Monthly2020-03-30 11:47
https://presheva.com/shkon-ne-11-numri-i-viktimave-nga-coronavirusi-ne-shqiperi/20%Monthly2020-03-30 11:45
https://presheva.com/kerkohet-besnik-osmani/20%Monthly2020-03-30 11:43
https://presheva.com/lvv-perpjekja-e-thacit-per-qeveri-te-unitetit-shkel-kushtetuten/20%Monthly2020-03-30 11:36
https://presheva.com/salihu-presheva-per-fatin-e-mire-pa-covid-19-por-sa-do-ti-perballojme-te-ardhmes/20%Monthly2020-03-30 11:35
https://presheva.com/dalin-pamjet-e-para-se-si-mund-te-duken-fanellat-e-real-madridit-per-sezonin-2020-21/20%Monthly2020-03-30 11:33
https://presheva.com/fauci-numri-i-te-vdekurve-nga-coronavirusi-ne-shba-mund-te-shkoje-ne-mbi-100-mije/20%Monthly2020-03-30 11:31
https://presheva.com/lista-e-gjate-e-lojtareve-qe-barcelona-mund-ti-transferoje-me-parametra-zero/20%Monthly2020-03-30 11:29
https://presheva.com/edhe-tri-raste-te-reja-me-coronavirus-ne-kosove-shkon-ne-94-numri-i-te-prekurve/20%Monthly2020-03-30 11:23
https://presheva.com/e-larguan-nga-sioni-shkaku-i-krizes-se-coronavirusit-alex-song-i-tronditur-nga-vendimi-arbitrar/20%Monthly2020-03-30 11:21
https://presheva.com/dhembja-e-shpines-gjate-drejtimit-te-vetures-mund-ta-ndihmoni-me-ndihmen-e-ushtrimeve-te-thjeshta/20%Monthly2020-03-30 11:16
https://presheva.com/mediumi-spanjoll-neymari-dhe-barcelona-kane-arritur-marreveshje-paraprake/20%Monthly2020-03-30 11:14
https://presheva.com/suedezet-po-bejne-jete-normale-kafenete-dhe-restorantet-jane-plot-edhe-mesimi-po-zhvillohet-gjithashtu/20%Monthly2020-03-30 11:09
https://presheva.com/bokseri-anthony-yarde-konfirmon-se-babi-i-tij-ka-vdekur-nga-coronavirusi-edhe-pse-nuk-kishte-probleme-me-shendetin/20%Monthly2020-03-30 11:07
https://presheva.com/dy-personat-me-coronavirus-ne-veri-jane-infektuar-ne-serbi-tani-po-mbahen-nen-kontroll/20%Monthly2020-03-30 11:04
https://presheva.com/coronavirus-para-se-te-behet-gjendja-me-serioze-rio-ferdinand-kerkon-qe-ky-sezon-i-liges-premier-te-perjashtohet/20%Monthly2020-03-30 11:01
https://presheva.com/jorge-mendes-shpjegon-se-si-alex-ferguson-transferoi-cristiano-ronaldon-perpara-gjithe-rivaleve/20%Monthly2020-03-30 11:00
https://presheva.com/xavi-projekton-te-ardhmen-me-barcelonen-dua-te-kthehem-por-me-kontroll-te-plote-ne-vendimmarrje/20%Monthly2020-03-30 10:57
https://presheva.com/coronavirusi-tunizia-ka-vene-ne-funksion-robote-per-te-kontrolluar-njerezit-qe-dalin-ne-rruge/20%Monthly2020-03-30 10:55
https://presheva.com/%e2%80%8bheqja-e-takses-100-per-qind-per-lenden-e-pare-ne-kosove-hyne-rreth-150-kamione-nga-serbia/20%Monthly2020-03-30 09:44
https://presheva.com/rritet-ne-212-numri-i-te-infektuarve-me-coronavirus-ne-shqiperi-shenohen-15-raste-te-reja-brenda-24-oreve/20%Monthly2020-03-30 09:42
https://presheva.com/nga-leonardo-dicaprio-e-deri-te-george-clooney-12-te-famshmit-zemergjere-qe-nuk-u-ndikuan-nga-paraja-dhe-fama/20%Monthly2020-03-30 09:36
https://presheva.com/hoteli-luksoz-zviceran-ofron-nje-pakete-karantine-me-pese-yje-duke-perfshire-testimin-e-koronavirusit/20%Monthly2020-03-30 09:33
https://presheva.com/edi-rama-evropa-mund-ta-mposht-koronavirusin-nese-imiton-milanin-e-sacchit/20%Monthly2020-03-30 09:30
https://presheva.com/mbreti-tajlandez-mbyllet-ne-karantine-me-20-femra/20%Monthly2020-03-30 09:29
https://presheva.com/koronavirusi-shkaterron-tregjet-e-aksioneve-boterore-duke-shlyer-15-trilione-dollare/20%Monthly2020-03-30 09:25
https://presheva.com/300-njerez-vdiqen-ne-iran-duke-pire-metanol-pasi-besuan-se-kuron-koronavirusin/20%Monthly2020-03-30 09:21
https://presheva.com/kurti-koronavirusi-eshte-duke-testuar-shtetin-shoqerine-por-edhe-gjithe-njerezimin/20%Monthly2020-03-30 08:00
https://presheva.com/christiano-dhe-georgina-dalin-nga-izolimi-por-ruajne-distancen-sociale/20%Monthly2020-03-30 07:56
https://presheva.com/britani-e-madhe-kufizimet-e-koronavirusit-mund-te-zgjasin-per-6-muaj-ose-edhe-me-gjate/20%Monthly2020-03-30 07:52
https://presheva.com/ky-eshte-doktori-i-infektuar-ne-veri-kishte-marre-pjese-ne-nje-dasme-ne-serbi/20%Monthly2020-03-30 07:49
https://presheva.com/svecla-ne-takim-me-ternaven-diskutohet-situata-e-covid-19/20%Monthly2020-03-30 07:45
https://presheva.com/bujanoc-gruaja-e-moshuar-qe-vdiq-dje-nga-fshati-nasalce-u-konstatua-se-ishte-pozitiv-me-covid-19/20%Monthly2020-03-30 07:34
https://presheva.com/ne-presheve-po-rrespektohet-ora-policore/20%Monthly2020-03-30 04:00
https://presheva.com/ministrja-bajrami-thirrje-nxenesve-shqiptare-te-lugines-perdorni-platformat-e-kosoves-per-mesim-online/20%Monthly2020-03-29 20:20
https://presheva.com/741-raste-me-covid-19-ne-serbi-ne-presheve-dhe-bujanoc-nuk-ka-raste-te-dyshuara/20%Monthly2020-03-29 18:23
https://presheva.com/shh-lugina-e-presheves-me-aksion-humanitare-per-te-ndihmuar-skamnoret-ne-lugine/20%Monthly2020-03-29 15:02
https://presheva.com/rreth-2000-persona-i-nenshtrohen-vete-izolimit-ne-presheve-ne-serbi-659-numri-i-te-infektuarve/20%Monthly2020-03-28 17:20
https://presheva.com/zhduket-nje-person-nga-presheva-u-nis-per-pune-dhe-nuk-u-kthye-me/20%Monthly2020-03-28 19:16
https://presheva.com/baresha-nje-kenge-qe-sperseritet-2/20%Monthly2020-03-28 16:22
https://presheva.com/vdes-nga-koronavirusi-aktori-i-njohur-amerikan/20%Monthly2020-03-28 16:15
https://presheva.com/intervista-ekskluzive-e-isa-boletinit-ne-londer-ne-zemer-te-civilizimit-nuk-e-hoqi-kostumin-e-tij-prej-malesori/20%Monthly2020-03-28 16:12
https://presheva.com/kantautori-amerikan-bob-dilan-sjell-kenge-te-re-teksti-rrefen-vrasjen-e-presidentit-xhon-kenedi/20%Monthly2020-03-28 16:09
https://presheva.com/koronavirusi-mund-ta-ndryshoje-menyren-se-si-shikojme-filma/20%Monthly2020-03-28 16:07
https://presheva.com/era-istrefi-lanson-kengen-no-maybes-bashkepunim-me-ilkay-sencan-dhe-arash-video/20%Monthly2020-03-28 15:56
https://presheva.com/vlera-e-nje-burri-eshte-ajo-qe-ben-me-pushtetin/20%Monthly2020-03-28 15:53
https://presheva.com/dostojevski-njeriu-qe-genjen-veten-fyhet-me-lehte-se-kushdo-tjeter/20%Monthly2020-03-28 15:50
https://presheva.com/filmi-kulla-e-sahatit-i-arzana-krajes-tashme-online-luan-edhe-leze-qena/20%Monthly2020-03-28 15:48
https://presheva.com/koronavirusi-ve-ne-gjume-atraksionet-turistike/20%Monthly2020-03-28 15:43
https://presheva.com/angelina-jolie-dhuron-nje-milion-dollare-per-te-luftuar-koronavirusin/20%Monthly2020-03-28 15:39
https://presheva.com/ti-qe-nuk-lexon-i-ben-te-gjitha-te-zezat-shet-voten-vjedh-nuk-punon-behesh-bandit-kriminel-i-korruptuar/20%Monthly2020-03-28 15:33
https://presheva.com/528-te-infektuar-ne-serbi-po-i-afrohemi-periudhes-kur-do-te-kemi-deri-ne-30-te-vdekur-ne-dite-ka-thene-presidenti-vucic/20%Monthly2020-03-27 19:40
https://presheva.com/lajmet-27-03-2020/20%Monthly2020-03-27 17:58
https://presheva.com/bujanoc-700-000-00-dinare-te-shpenzuara-nga-buxheti-rruga-prap-e-pa-kalueshme/20%Monthly2020-03-27 17:10
https://presheva.com/von-cramon-shpresoj-qe-shba-te-ta-mbajne-fjalen-se-nuk-ka-plan-sekret-per-kosoven/20%Monthly2020-03-27 16:36
https://presheva.com/kina-behet-gati-te-mbylle-kufijte-per-te-huajt-54-raste-te-reja-te-importuara/20%Monthly2020-03-27 16:26
https://presheva.com/interi-nuk-e-blen-alexis-sanchezin-e-ardhmja-e-kilianit-larg-evropes/20%Monthly2020-03-27 16:23
https://presheva.com/femijet-inteligjente-mbi-mesataren-i-vizatojne-keto-tridhjete-gjera-si-e-zbulon-pikturimi-gjeniun-e-vogel/20%Monthly2020-03-27 16:07
https://presheva.com/covid-19-ne-evrope-leksioni-italian/20%Monthly2020-03-27 16:03
https://presheva.com/nese-shfaqni-keto-shtate-shenja-ju-mund-te-jeni-duke-vuajtur-nga-depresioni-pa-e-ditur/20%Monthly2020-03-27 15:57
https://presheva.com/a-eshte-e-mundshme-te-jesh-imun-ndaj-coronavirusit-sars-cov-19-2/20%Monthly2020-03-27 14:21
https://presheva.com/jemi-te-gatshem-per-cdo-skenar-erdogan-optimist-ne-luften-kunder-coronavirusit/20%Monthly2020-03-27 14:19
https://presheva.com/trump-perpiqet-te-qetesoje-amerikanet-per-pasojat-ekonomike-nga-coronavirusi/20%Monthly2020-03-27 14:14
https://presheva.com/derisa-jeni-ne-shtepi-cfare-mund-te-beni-por-qe-asnje-minute-nuk-do-te-jeni-te-merzitur/20%Monthly2020-03-27 14:12
https://presheva.com/pastroni-mushkerite-nga-helmet-e-grumbulluara-me-shpejtesine-e-pabesueshme-keta-artikuj-duhet-ti-hani-cdo-dite/20%Monthly2020-03-27 14:10
https://presheva.com/te-dielen-nderrohet-ora/20%Monthly2020-03-27 14:08
https://presheva.com/vajza-16-vjece-vdes-nga-koronavirusi-viktima-me-e-re-ne-moshe-ne-evrope/20%Monthly2020-03-27 14:07
https://presheva.com/messi-dhe-ronaldo-humbin-afro-80-milione-euro-shkaku-i-koronavirusit/20%Monthly2020-03-27 14:05
https://presheva.com/shpeton-real-madridi-750-sportiste-lirohen-nga-karantina/20%Monthly2020-03-27 14:02
https://presheva.com/futbollistet-me-te-kerkuar-ne-pornhub/20%Monthly2020-03-27 13:57
https://presheva.com/gjest-i-mire-nga-bill-dhe-hillary-dergojne-pizza-per-mjeket-dhe-infermieret/20%Monthly2020-03-27 13:47
https://presheva.com/kampioni-i-ufc-arrestohet-per-perdorim-te-armes/20%Monthly2020-03-27 13:42
https://presheva.com/kjo-eshte-pacientja-e-pare-ne-bote-e-testuar-pozitive-me-koronavirus/20%Monthly2020-03-27 13:25
https://presheva.com/shtresa-e-ozonit-e-tokes-eshte-duke-u-sheruar/20%Monthly2020-03-27 13:12
https://presheva.com/ylli-i-ajaxit-abdelhak-nouri-zgjohet-nga-koma-pas-dy-vitesh-e-nente-muajsh/20%Monthly2020-03-27 13:10
https://presheva.com/spitali-me-shpejtesi-te-madhe-brenda-trenit-me-te-cilin-po-transportohen-te-prekurit-me-coronavirus-ne-france/20%Monthly2020-03-27 13:07
https://presheva.com/departamenti-amerikan-i-shtetit-nuk-ka-plan-te-fshehte-per-shkembime-territoriale-te-hiqet-tarifa-plotesisht/20%Monthly2020-03-27 13:04
https://presheva.com/me-e-keqja-nuk-ka-ardhur-akoma-18-eksperte-japin-parashikimin-e-tyre-per-fundin-e-pandemise-ne-shba/20%Monthly2020-03-27 13:01
https://presheva.com/fifa-ne-bashkepunim-me-organizatat-e-tjera-rreth-futbollit-pritet-te-marr-disa-vendime-ulje-pagash-deri-ne-50-per-qind-afat-kalimtar-kater-muaj/20%Monthly2020-03-27 12:59
https://presheva.com/bill-gates-ka-nje-porosi-per-udheheqesit-e-shteteve-nese-deshirojne-te-parandalojne-perhapjen-e-coronavirusit/20%Monthly2020-03-27 12:37
https://presheva.com/qosja-qeveria-kurti-u-rrezua-me-ndihmen-e-thacit-pasi-beri-marreveshje-me-isa-mustafen/20%Monthly2020-03-27 12:35
https://presheva.com/pamje-te-festave-te-cmendura-ne-nje-bar-ne-austri-aty-ku-supozohet-se-filloi-shperndarja-e-coronavirusit-ne-evrope/20%Monthly2020-03-27 12:33
https://presheva.com/te-infektuarit-nga-coronavirusi-ne-shba-marrin-ilacin-te-cilin-shumica-e-njerezve-e-kane-ne-shtepi/20%Monthly2020-03-27 12:19
https://presheva.com/mbi-gjysme-milioni-njerez-jane-infektuar-me-coronavirus-ne-te-gjithe-boten/20%Monthly2020-03-27 12:16
https://presheva.com/edhe-tete-raste-te-reja-me-coronavirus-ne-kosove-shkon-ne-79-numri-i-te-infektuarve/20%Monthly2020-03-27 12:15
https://presheva.com/rita-ora-e-merzitur-thote-se-mezi-pret-qe-te-mund-te-udhetoj-perseri/20%Monthly2020-03-27 12:13
https://presheva.com/galatasaray-rikthehet-ne-skene-per-shaqirin-e-deshiron-ne-skuader/20%Monthly2020-03-27 12:10
https://presheva.com/ali-ahmeti-po-mos-ta-zgjidhnim-problemin-me-greqine-sdo-ishim-ne-nato-edhe-kosova-te-bej-njesoj-me-serbine/20%Monthly2020-03-27 12:08
https://presheva.com/lini-kepucet-jashte-shtepise-e-mbajne-koronavirusin-mbi-5-dite/20%Monthly2020-03-27 12:06
https://presheva.com/erdogan-nis-ambulancat-ne-ndihme-te-shqiperise/20%Monthly2020-03-27 12:04
https://presheva.com/brendia-e-cadillac-escalade-e-kthyer-ne-nje-zyre-levizese-kushton-me-shume-se-nje-shtepi-luksoze/20%Monthly2020-03-27 12:01
https://presheva.com/half-life-alyx-rikthehet-me-stil-klasik-ne-sistemin-e-avancuar-te-video-lojerave-moderne/20%Monthly2020-03-27 11:57
https://presheva.com/duartrokitje-per-punetoret-shendetesore-ne-gjithe-britanine-e-madhe-iniciatives-i-bashkengjitet-edhe-kryeministri-boris-johnson/20%Monthly2020-03-27 11:54
https://presheva.com/ishte-sikur-ne-nje-zone-lufte-infermierja-amerikane-rrefen-me-lot-tregon-si-ishte-nderrimi-prej-13-oresh-ne-nje-spital-te-michiganit/20%Monthly2020-03-27 11:32
https://presheva.com/analisti-i-bbc-kthehet-perseri-dhe-femijet-e-tij-gjithashtu-kesaj-radhe-pak-me-ndryshe/20%Monthly2020-03-27 11:28
https://presheva.com/guvernatori-meksikan-befason-me-deklaraten-e-tij-te-varfrit-kane-imunitet-nuk-preken-nga-coronavirusi/20%Monthly2020-03-27 11:26
https://presheva.com/shtetet-e-bashkuara-kapercejne-italine-dhe-kinen-me-numrin-e-te-infektuarve-me-coronavirus/20%Monthly2020-03-27 11:23
https://presheva.com/deputeti-italian-nuk-mban-dot-emocionet-gati-shperthen-ne-lot-kur-flet-per-viktimat-nga-coronavirusi/20%Monthly2020-03-27 10:58
https://presheva.com/de-jong-tregon-sekretin-nouri-edhe-pse-me-aftesi-te-kufizuar-ne-komunikim-me-tha-te-kaloja-ne-barcelone/20%Monthly2020-03-27 10:54
https://presheva.com/paralajmeron-snowden-pajisjet-e-mbikeqyrjes-qe-po-vendosen-gjate-pandemise-se-coronavirusit-nuk-do-te-hiqen-kurre-me/20%Monthly2020-03-27 10:53
https://presheva.com/beqiri-pacientet-kronik-qe-marrin-terapine-e-rregullt-kete-ta-bejne-me-raportet-mjekesore-te-mehershm/20%Monthly2020-03-27 10:51
https://presheva.com/java-e-ardhshme-do-te-jete-me-e-veshtire/20%Monthly2020-03-27 10:48
https://presheva.com/transportohet-personi-i-pare-nga-kufiri-serbi-maqedoni-per-ne-karantine-ne-banjen-e-bujanocit/20%Monthly2020-03-27 10:46
https://presheva.com/mpb-paralajmeron-qytetaret-te-mos-dergojne-informacione-personale-me-sms-mesazhe-eshte-mashtrim/20%Monthly2020-03-27 09:34
https://presheva.com/organizimi-i-jetes-ne-vet-izolim/20%Monthly2020-03-27 07:26
https://presheva.com/qytetaret-qe-vijne-nga-jashte-shtetit-do-te-izolohen-dhe-karantinohen-ne-banjen-e-bujanocit/20%Monthly2020-03-26 19:09
https://presheva.com/shtabi-komunal-per-situata-te-jashtezakonshme-mban-takimin-e-radhes/20%Monthly2020-03-26 19:06
https://presheva.com/lajmet-26-03-2020/20%Monthly2020-03-26 19:07
https://presheva.com/covid-19-ne-serbi-infektimi-mori-7-jete-njerzish-te-prekur-457-persona/20%Monthly2020-03-26 18:11
https://presheva.com/komuna-e-bujanocit-5-207-511-dinare-obligime-ne-regjistrin-e-shlyerjes-se-detyrimeve-financiare-te-mf-se/20%Monthly2020-03-26 17:32
https://presheva.com/bujanoc-pajaziti-kmaberit-a-do-ti-angazhojne-bl-te-vollonteret-kandidate-per-keshilltare-nga-partia-jote-per-shperndatjen-e-ndihmave/20%Monthly2020-03-26 15:47
https://presheva.com/e-thote-virologu-koronavirusin-mund-ta-marrim-edhe-nga-pemet-dhe-perimet/20%Monthly2020-03-26 15:29
https://presheva.com/kater-persona-kaluan-kufirin-ne-kosove-ne-kembe-arrestohen/20%Monthly2020-03-26 15:27
https://presheva.com/mali-i-zi-zbulon-publikisht-identitetin-dhe-adresat-e-te-infektuarve/20%Monthly2020-03-26 15:24
https://presheva.com/koronavirusi-prek-edhe-barcelonen-ky-eshte-i-infektuari-i-pare/20%Monthly2020-03-26 15:23
https://presheva.com/7-persona-te-infektuar-me-covid-19-ne-kosove-ne-gjendje-me-te-rende/20%Monthly2020-03-26 15:17
https://presheva.com/raportuesja-per-kosoven-ne-pe-klasa-politike-ne-kosove-e-papergjegjshme/20%Monthly2020-03-26 15:09
https://presheva.com/avokati-koci-albin-kurti-e-ka-shtetin-ne-dore/20%Monthly2020-03-26 15:06
https://presheva.com/po-na-kujton-se-te-gjithe-jemi-te-barabarte-bill-gates-shkruan-per-covid-19/20%Monthly2020-03-26 15:03
https://presheva.com/viktima-e-dyte-nga-koronavirusi-ne-kroaci/20%Monthly2020-03-26 14:59
https://presheva.com/bujanoc-demanton-veseli-ne-fshatin-nasalce-nuk-ka-te-infektuar-me-covid-19/20%Monthly2020-03-26 14:56
https://presheva.com/maqedoni-shkon-ne-201-numri-i-te-prekurve-me-koronavirus/20%Monthly2020-03-26 14:56
https://presheva.com/kardiologet-apelojne-nuk-ekziston-lidhja-midis-ilaceve-te-shtypjes-se-larte-te-gjakut-dhe-rrezikut-te-shtuar-nga-coronavirusi/20%Monthly2020-03-26 14:52
https://presheva.com/ne-dyqan-shkoni-heret-dhe-vetem-mos-i-prekni-te-gjithe-artikujt/20%Monthly2020-03-26 14:50
https://presheva.com/per-te-shmangur-ngecjen-e-internetit-hiqni-mikrovalen-nga-priza/20%Monthly2020-03-26 14:48
https://presheva.com/nuk-ka-nevoje-ti-lani-cdohere-si-ti-dezinfektoni-me-se-miri-maskat-e-pelhures-pas-bartjes/20%Monthly2020-03-26 14:46
https://presheva.com/shkon-ne-6-numri-i-viktimave-nga-coronavirusi-ne-shqiperi-nderron-jete-pacientja-71-vjecare/20%Monthly2020-03-26 14:44
https://presheva.com/para-13-vjetesh-ahtisaari-dorezoi-raportin-per-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2020-03-26 14:43
https://presheva.com/si-4-vjecar-perjetoi-pandemine-me-te-madhe-ne-bote-qe-mbyti-100-milione-njerez-burri-nga-spanja-ka-dicka-per-te-thene-per-coronavirusin/20%Monthly2020-03-26 13:56
https://presheva.com/dua-lipa-sjell-kengen-e-re-break-my-heart/20%Monthly2020-03-26 13:50
https://presheva.com/mbi-1000-te-vdekur-nga-coronavirusi-ne-shba/20%Monthly2020-03-26 13:48
https://presheva.com/nga-frika-se-mund-ti-infektohet-foshnja-kinezi-canten-e-maceve-e-shnderron-ne-pajisje-te-vecante-brenda-saj-ka-edhe-sensore-te-cilesise-se-ajrit/20%Monthly2020-03-26 13:46
https://presheva.com/a-mund-ti-kete-infektuar-me-coronavirus-princi-charles-anetaret-e-tjere-te-familjes-mbreterore/20%Monthly2020-03-26 13:44
https://presheva.com/mocioni-per-mosbesimin-e-qeverise-kurti-ne-syte-e-mediave-nderkombetare/20%Monthly2020-03-26 13:42
https://presheva.com/diplomatet-gjermane-ruecker-dhe-ruge-nuk-mirepresin-rrezimin-e-qeverise-thone-se-shba-te-po-ndjekin-nje-agjende-te-rrezikshme/20%Monthly2020-03-26 13:40
https://presheva.com/ideja-me-e-re-e-fifa-s-afati-kalimtar-per-futbolliste-te-zgjate-shtate-muaj/20%Monthly2020-03-26 13:37
https://presheva.com/shtohen-28-raste-te-reja-me-coronavirus-ne-shqiperi/20%Monthly2020-03-26 13:35
https://presheva.com/reagon-kurti-pas-mocionit-jemi-qeveri-me-detyra-dhe-jo-qeveri-e-detyruar-e-ardhmja-eshte-e-jona/20%Monthly2020-03-26 13:33
https://presheva.com/deputetet-gjermane-nga-cdu-csu-kerkojne-nga-pergjegjesit-ne-kosove-qe-te-garantojne-vazhdimesine-e-funksionimit-te-qeverise/20%Monthly2020-03-26 13:32
https://presheva.com/gjendje-alarmante-ne-new-york-nga-coronavirusi-ndertohet-morgu-mobil-para-spitalit-zbrazen-te-gjitha-rruget/20%Monthly2020-03-26 13:30
https://presheva.com/plani-i-ri-i-uefa-s-gjysmefinalet-e-liges-se-kampioneve-dhe-liges-se-evropes-te-zhvillohen-me-nga-nje-ndeshje/20%Monthly2020-03-26 13:28
https://presheva.com/si-te-punojme-studiojme-dhe-argetohemi-ne-shtepi/20%Monthly2020-03-26 13:26
https://presheva.com/ne-nje-spital-te-nju-jorkut-punonjesi-humb-jeten-nga-coronavirusi-ne-mungese-te-pajisjeve-mbrojtese-koleget-e-tij-perdorin-thase-te-najlonit-per-mbeturina/20%Monthly2020-03-26 13:24
https://presheva.com/a-eshte-e-mundshme-te-jesh-imun-ndaj-coronavirusit-sars-cov-19/20%Monthly2020-03-26 13:21
https://presheva.com/epidemiolog-nga-enti-per-shendet-publik-ne-vranje-sot-ishin-per-vizite-konsultultative-ne-presheve/20%Monthly2020-03-26 12:15
https://presheva.com/te-gjitha-rruget-ne-malesi-jane-te-kalueshme/20%Monthly2020-03-26 12:04
https://presheva.com/vizitohen-refugjatet-nga-mantelbardhet/20%Monthly2020-03-26 11:40
https://presheva.com/diten-kur-toka-u-ndal-keshtu-duket-bota-nga-hapesira-kur-gjithcka-ndalon/20%Monthly2020-03-26 10:29
https://presheva.com/mourinhos-i-premtohet-nga-tottenhami-nje-shume-e-majme-per-transferime/20%Monthly2020-03-26 10:27
https://presheva.com/flet-i-riu-nga-tirana-qe-mposhti-coronavirusin-qendroni-ne-shtepi/20%Monthly2020-03-26 10:25
https://presheva.com/coronavirusi-pamje-qe-tregojne-se-si-jane-pershendetur-punetoret-shendetesore-neper-bote/20%Monthly2020-03-26 10:23
https://presheva.com/derisa-e-tere-bota-po-i-frikesohet-coronavirusit-lideret-e-tre-vendeve-te-amerikes-latine-minimizojne-rrezikun-duhet-te-perqafoheni-vazhdoni-normalisht-jeten/20%Monthly2020-03-26 10:20
https://presheva.com/covid-19-virusi-nuk-peson-mutacione-dhe-ky-eshte-lajm-i-mire-per-vaksinen-qe-do-te-zhvillohet/20%Monthly2020-03-26 10:16
https://presheva.com/votohet-mocioni-bie-qeveria-kurti/20%Monthly2020-03-26 10:12
https://presheva.com/rrefimi-i-studentes-amerikane-te-prekur-nga-coronavirusi-kam-pasur-simptoma-te-papritura-humba-degjimin-dhe-nuk-ndjeja-aromat/20%Monthly2020-03-26 10:10
https://presheva.com/perhapja-e-shpejte-e-coronavirusit-amerikanet-blejne-me-shume-arme-sesa-pas-11-shtatorit-frikesohen-nga-plackitjet-rrahjet-dhe-lufta-per-ushqim-dhe-barna/20%Monthly2020-03-26 10:05
https://presheva.com/mbi-10000-raste-me-coronavirus-ne-zvicer/20%Monthly2020-03-26 10:00
https://presheva.com/nje-infermiere-zbuloi-nje-simptome-te-re-qe-mund-te-tregoje-se-jeni-te-infektuar-me-coronavirus/20%Monthly2020-03-26 09:58
https://presheva.com/ny-times-koronavirusi-ndihmon-ne-rrezimin-e-qeverise-se-kosoves-me-nje-ndihme-te-vogel-nga-shbaja/20%Monthly2020-03-26 09:54
https://presheva.com/isa-mustafa-tregon-se-a-do-ta-perjashtojne-vjosa-osmanin-nga-ldk/20%Monthly2020-03-26 09:53
https://presheva.com/mesazhi-i-vajzes-se-nekibe-kelmendit-mos-e-votoni-mocionin-mos-na-detyroni-ti-leme-edhe-varret-e-te-ikim/20%Monthly2020-03-26 09:50
https://presheva.com/liburn-aliu-po-na-e-bjerni-punen-qe-ne-zgjedhjet-e-ardhshme-ta-bejme-qeverine-me-mbi-60/20%Monthly2020-03-26 09:22
https://presheva.com/ka-filluar-me-pune-reparti-i-gjinekologjise-dhe-maternitetit-ne-vranje/20%Monthly2020-03-26 09:17
https://presheva.com/ne-rrethin-e-pcinjes-8-persona-te-infektuar-me-covid-19-deri-ne-keto-momente-komuna-e-bujanocit-e-paprekur/20%Monthly2020-03-26 08:48
https://presheva.com/lajmet-25-03-2020/20%Monthly2020-03-25 19:07
https://presheva.com/bujanoc-policia-ka-filluar-vet-izolimin-e-personave-qe-kane-kaluar-kufirin-edhe-para-mbylljes-se-tyre/20%Monthly2020-03-25 18:49
https://presheva.com/384-persona-me-covid-19-ne-serbi/20%Monthly2020-03-25 18:15
https://presheva.com/selimi-mocioni-ndaj-qeveri-kurti-nga-ldk-ja-u-be-per-shkak-te-marreveshjes-kosove-serbi/20%Monthly2020-03-25 15:31
https://presheva.com/shkon-ne-47-numri-i-te-prekurve-nga-koronavirusi-ne-malin-e-zi/20%Monthly2020-03-25 15:29
https://presheva.com/messi-dhuron-nje-milion-euro-per-te-luftuar-koronavirusin/20%Monthly2020-03-25 15:27
https://presheva.com/prekese-prifti-italian-vdes-nga-koronavirusi-pasi-respiratorin-e-tij-ia-dha-nje-pacienti-te-ri/20%Monthly2020-03-25 15:24
https://presheva.com/cnn-ja-perse-burrat-po-vdesin-me-shume-se-grate-nga-covid-19/20%Monthly2020-03-25 15:21
https://presheva.com/sa-kafshe-shihni-ne-foto-99-9-e-njerezve-po-gabojne-ne-pergjigjen-e-tyre/20%Monthly2020-03-25 15:17
https://presheva.com/numri-i-te-prekurve-nga-coronavirusi-ne-bote-shkon-ne-mbi-400-mije/20%Monthly2020-03-25 15:15
https://presheva.com/ministri-gjerman-apel-kosoves-perqendrohuni-te-beteja-me-coronavirusin/20%Monthly2020-03-25 15:14
https://presheva.com/ronaldinho-zidane-gascoigne-nje-formacion-me-super-yje-qe-alex-ferguson-nuk-arriti-ti-marr-te-manchester-united/20%Monthly2020-03-25 15:12
https://presheva.com/qeveria-e-shqiperise-shpall-gjendjen-e-fatkeqesise-natyrore-ne-gjithe-vendin/20%Monthly2020-03-25 15:08
https://presheva.com/rasti-i-pare-me-coronavirus-ne-qeverine-e-serbise-infektohet-sekretari-i-ministrise-se-ambientit-dhe-planifikimit-hapesinor/20%Monthly2020-03-25 15:04
https://presheva.com/selimi-per-lvv-ne-opsioni-i-ndarjes-eshte-i-papranueshem-edhe-nese-vjen-nga-shba/20%Monthly2020-03-25 15:00
https://presheva.com/coronavirusi-cfare-ndodh-me-trupin-kur-semuremi-mjeku-publikon-mushkerite-e-nje-28-vjecari-te-mbushura-me-infeksion/20%Monthly2020-03-25 14:56
https://presheva.com/hantavirus-ju-lutem-mos-beni-panik-ekspertja-thote-se-nuk-eshte-virus-i-ri-per-me-shume-nuk-transmetohet-nga-njeriu-ne-njeri/20%Monthly2020-03-25 14:53
https://presheva.com/londra-dhe-madridi-po-perballen-me-shperthim-te-coronavirusit-por-niveli-i-vdekshmerise-ne-new-york-mund-ti-tejkaloje-te-gjithe/20%Monthly2020-03-25 12:43
https://presheva.com/pele-ronaldo-eshte-lojtari-me-i-mire-ne-bote-une-me-i-miri-ne-histori/20%Monthly2020-03-25 12:41
https://presheva.com/nje-termet-i-fuqishem-godet-lindjen-e-larget-te-rusise-ndez-alarmin-per-cunami-pamje-qe-tregojne-panikun-e-banoreve/20%Monthly2020-03-25 12:33
https://presheva.com/eksperti-iranian-paralajmeron-katastrofe-per-vendin-e-goditur-nga-covid-19/20%Monthly2020-03-25 12:30
https://presheva.com/lionel-messi-ndan-nje-milion-euro-per-luften-ndaj-coronavirusit/20%Monthly2020-03-25 12:23
https://presheva.com/si-te-shpetojme-nga-stresi-brenda-1-minute-4-minutash-apo-14-ditesh/20%Monthly2020-03-25 12:21
https://presheva.com/si-ta-kaloni-kohen-me-kanakarin-ne-vetizolim/20%Monthly2020-03-25 11:41
https://presheva.com/zbatoni-masat-e-kujdesit-ne-dhomen-e-gjumit-per-shkak-te-coronavirusit/20%Monthly2020-03-25 11:38
https://presheva.com/thaci-shpreh-ngushellime-per-leze-qenen-do-ti-mungoje-kosoves/20%Monthly2020-03-25 11:36
https://presheva.com/mustafa-pak-para-seances-se-mocionit-ldk-ka-bere-perpjekjet-ta-bindim-lvv-per-bashkepunim-por-nuk-kemi-arritur/20%Monthly2020-03-25 11:33
https://presheva.com/a-do-te-marre-kurti-pjese-ne-seancen-ku-po-kerkohet-shkarkimi-i-tij/20%Monthly2020-03-25 11:32
https://presheva.com/nuk-ka-te-konfirmuar-per-te-dyshuar-dhe-te-infektuar-ne-presheve/20%Monthly2020-03-25 10:32
https://presheva.com/ne-serbi-nderron-jete-mjeku-i-pare-si-viktime-e-corona-virusit/20%Monthly2020-03-25 10:27
https://presheva.com/se-shpejti-do-te-filloj-testimi-masiv-per-corona-virusin/20%Monthly2020-03-25 08:43
https://presheva.com/cfare-ndodh-kur-kolliteni-ne-berryl-dhe-kur-kolliteni-perpara-duarve-shikoni-ndryshimin-drastik/20%Monthly2020-03-25 08:40
https://presheva.com/zvogeloni-alkoolin-ne-kohen-e-pandemise-se-coronavirusit-imuniteti-i-dobet-ju-ben-me-pak-rezistues-ndaj-viruseve/20%Monthly2020-03-25 08:38
https://presheva.com/pak-sekonda-para-se-te-fillon-te-demtohet-objekti-i-fakultetit-te-mjekesise-ne-zagreb-nga-termeti-i-fuqishem-macet-ndjejne-lekundjet-fillojne-te-ikin/20%Monthly2020-03-25 08:36
https://presheva.com/coronavirus-mjeket-kerkojne-biseda-rreth-vdekjes/20%Monthly2020-03-25 08:33
https://presheva.com/intervista-speciale-e-dua-lipes-per-vogue-australia-jeta-ne-kosove-ndikimi-negativ-i-rrjeteve-sociale-dhe-puna-per-albumin-e-dyte/20%Monthly2020-03-25 08:30
https://presheva.com/microsoft-tani-kompania-me-e-vlefshme-amerikane-le-pas-apple-dhe-google/20%Monthly2020-03-25 08:24
https://presheva.com/pasojat-e-coronavirusit-pentagoni-pret-qe-lufta-kunder-pandemise-te-zgjate-tre-muaj-paralajmeron-kaos-politik-ne-disa-vende/20%Monthly2020-03-25 08:21
https://presheva.com/testi-brenda-5-minutave-te-tregon-nese-je-ose-jo-i-infektuar-me-koronavirus/20%Monthly2020-03-25 08:18
https://presheva.com/kompania-holandeze-prodhon-testin-e-coronavirusit-per-15-minuta-detekton-antitrupat-qe-sinjalizojne-se-trupi-po-lufton-me-infeksionin-vdekjeprures/20%Monthly2020-03-24 19:57
https://presheva.com/edhe-kumanova-ne-karantine/20%Monthly2020-03-24 19:55
https://presheva.com/filipce-2-mjeke-dhe-1-infermiere-te-infektuar-ne-spitalin-e-kumanoves/20%Monthly2020-03-24 19:53
https://presheva.com/bill-gates-qendroni-te-qete-gjithcka-ne-bote-normalizohet-per-6-deri-10-jave/20%Monthly2020-03-24 19:51
https://presheva.com/italianet-pretendojne-se-kjo-ishte-bomba-e-kurdisur-e-koronavirusit-ne-itali/20%Monthly2020-03-24 19:49
https://presheva.com/ne-maternitetin-e-presheves-ka-lindur-nje-vajze/20%Monthly2020-03-24 18:16
https://presheva.com/lajmet-24-03-2020/20%Monthly2020-03-24 17:13
https://presheva.com/303-shkon-numri-i-personave-te-infektuar-me-covid-19-ne-serbi-ne-presheve-dhe-bujanoc-nuk-ka-te-infektuar-ekspertet-japin-lajme-inkurajuese/20%Monthly2020-03-24 16:59
https://presheva.com/moravica-njofton-banoret-se-grumbullimi-i-mbeturinave-ku-behet-me-traktore-per-shkak-te-kushteve-jo-te-mira-do-te-behet-pas-permiresimit-te-kohes/20%Monthly2020-03-24 17:12
https://presheva.com/dy-te-arrestuar-ne-presheve-3-te-gjobitur-ne-bujanoc-per-shkak-te-mos-rrespektimit-rregullave/20%Monthly2020-03-24 16:18
https://presheva.com/mjeket-italiane-jemi-ne-fund-te-forces-sone-eshte-sikur-te-shkosh-ne-lufte-me-nje-arme-loder/20%Monthly2020-03-24 15:13
https://presheva.com/nje-burre-ne-arizona-vdes-pas-vete-mjekimit-me-chloroquine-per-te-trajtuar-coronavirusin/20%Monthly2020-03-24 15:08
https://presheva.com/uh-oh-momenti-kur-donald-trump-largohet-nga-zyrtarja-pasi-ajo-tha-se-kishte-pasur-ethe/20%Monthly2020-03-24 15:02
https://presheva.com/abazi-merkel-perkrahu-vendimet-e-qeverise-thaci-kreu-veper-penale-kur-i-beri-thirrje-policise-te-mos-respektoje-keto-vendime/20%Monthly2020-03-24 14:56
https://presheva.com/trajneret-me-te-paguar-ne-boten-e-futbollit-pep-guardiola-eshte-vetem-i-treti/20%Monthly2020-03-24 14:54
https://presheva.com/martti-ahtisaari-eshte-i-infektuar-me-coronavirus/20%Monthly2020-03-24 14:51
https://presheva.com/eshte-funksionalizuar-ambulanca-per-pacientet-qe-kane-simptoma-si-kollitje-pengese-ne-frymemarje-dhe-temperature-te-rritur/20%Monthly2020-03-24 14:49
https://presheva.com/a-do-ta-vrase-moti-i-ngrohte-coronavirusin-kater-eksperte-japin-shpjegimet-e-tyre/20%Monthly2020-03-24 13:26
https://presheva.com/si-ti-ndihmoni-femijet-te-perballen-me-jeten-pa-shkolle/20%Monthly2020-03-24 13:19
https://presheva.com/nderron-jete-personi-i-peste-dhe-arrin-ne-123-numri-i-te-infektuareve-me-coronavirus-ne-shqiperi/20%Monthly2020-03-24 13:16
https://presheva.com/stilisti-mr-rex-me-mesazh-ndergjegjesues-per-preventimin-nga-covid-19/20%Monthly2020-03-24 13:11
https://presheva.com/wuhani-qyteti-kinez-ku-u-shfaq-coronavirusi-do-te-dale-nga-bllokimi-me-8-prill/20%Monthly2020-03-24 13:05
https://presheva.com/personave-mbi-65-vjec-pa-perkujdesje-familjare-punetoret-e-qendres-per-pune-sociale-u-dergojne-ne-shtepi-ndihmen-sociale/20%Monthly2020-03-24 13:02
https://presheva.com/personat-mbi-65-vjet-qe-kane-nevoj-per-racion-ushqimor-ose-per-ti-shkruar-barnat-i-ofrojne-sherbim-mantelbardhet/20%Monthly2020-03-24 12:38
https://presheva.com/behen-21-vjet-nga-fillimi-i-sulmeve-te-nato-s-ndaj-caqeve-serbe/20%Monthly2020-03-24 12:35
https://presheva.com/ushtrimet-e-frymemarrjes-per-relaksim-me-tekniken-4-7-8-zbutni-stresin-dhe-tendosjen/20%Monthly2020-03-24 12:33
https://presheva.com/vdes-nga-koronavirusi-ylli-i-muzikes-jazz/20%Monthly2020-03-24 12:31
https://presheva.com/trump-prej-sot-fillon-mjekimi-me-hidroksihlorohin-i-te-semureve-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-03-24 12:25
https://presheva.com/vendimi-i-ri-i-qeverise-se-maqedonise-kufizohet-levizja-e-te-rinjve-dhe-pleqve/20%Monthly2020-03-24 12:23
https://presheva.com/fanella-e-pambukte-eshte-material-me-i-mire-nese-e-beni-vete-masken/20%Monthly2020-03-24 12:22
https://presheva.com/kurti-tregon-te-gjitha-vendimet-e-marra-mbreme/20%Monthly2020-03-24 12:19
https://presheva.com/ndodh-edhe-kjo-holanda-le-qytetaret-te-infektohen-me-koronavirus-qe-ta-forcojne-imunitetin/20%Monthly2020-03-24 12:14
https://presheva.com/shtetet-e-quintit-thirrje-politikes-kosovare-luftoni-covid-19-e-jo-njeri-tjetrin/20%Monthly2020-03-24 12:09
https://presheva.com/milaim-zeka-kryeministri-kurti-i-ndaloi-zyrtaret-e-nismes-ti-vjedhin-popullit-7-milione-euro/20%Monthly2020-03-24 12:06
https://presheva.com/514-te-vdekur-ne-nje-dite-spanja-po-behet-si-italia/20%Monthly2020-03-24 12:04
https://presheva.com/si-po-mundohet-te-frikesohet-populli-permes-marreveshjes-se-rrejshme-kosove-serbi/20%Monthly2020-03-24 12:00
https://presheva.com/mjeku-29-vjec-nga-kina-vdes-nga-infarkti-pasi-punoi-per-35-dite-me-radhe/20%Monthly2020-03-24 11:58
https://presheva.com/ahmed-kalaja-lajm-i-madh-mjeket-irakien-zbuluan-vaksinen-per-koronavirusin/20%Monthly2020-03-24 11:56
https://presheva.com/pacienti-me-i-ri-i-infektuar-me-koronavirus-ne-maqedonine-e-veriut-eshte-nje-femije-dy-vjec/20%Monthly2020-03-24 11:52
https://presheva.com/biden-terheqja-e-trupave-amerikane-nga-ballkani-ne-menyre-unilaterale-do-te-ishte-ide-e-keqe/20%Monthly2020-03-24 11:48
https://presheva.com/dua-lipa-se-shpejti-me-albumin-e-dyte-tekstet-e-kengeve-pershkruajne-jeten-e-saj-sensuale/20%Monthly2020-03-24 11:44
https://presheva.com/keto-arkitektura-te-mrekulleshme-jane-ndertuar-vetem-nga-guri/20%Monthly2020-03-24 10:45
https://presheva.com/disa-menyra-si-te-forconi-imunitetin-e-femijes-suaj/20%Monthly2020-03-24 10:40
https://presheva.com/menyrat-me-te-sigurta-per-te-pastruar-telefonin/20%Monthly2020-03-24 10:37
https://presheva.com/britania-e-madhe-ne-karantine-kryeministri-johnson-tregon-masat-e-ashpra-ne-luften-kunder-coronavirusit/20%Monthly2020-03-24 10:26
https://presheva.com/fadil-novaliq-ne-qender-te-vemendjes-kryeministri-i-bosnjes-nuk-di-ta-vendose-masken/20%Monthly2020-03-24 10:16
https://presheva.com/ndersa-azia-u-mbyll-evropa-shikonte-a-reagoi-kontinenti-i-vjeter-shume-vone-per-te-parandaluar-shperthimin-e-coronavirusit/20%Monthly2020-03-24 10:01
https://presheva.com/udhezimet-e-mjekeve-coronavirusi-dhe-shendeti-juaj-mendor/20%Monthly2020-03-24 09:58
https://presheva.com/bleacher-report-zgjedh-20-lojtaret-me-te-mire-qe-kane-luajtur-ndonjehere-ne-nba/20%Monthly2020-03-24 09:57
https://presheva.com/pse-mjeket-e-murtajes-mbanin-ato-maska-te-cuditshme/20%Monthly2020-03-24 09:53
https://presheva.com/animacioni-qe-tregon-se-si-nuk-do-te-shperndahej-coronavirusi-nese-do-te-qendronit-ne-shtepi-ose-e-kunderta/20%Monthly2020-03-24 09:51
https://presheva.com/stafi-mjekesor-ne-spanje-me-duartrokitje-pershendesin-77-vjecaren-e-para-qe-doli-e-gjalle-nga-klinika-e-tyre/20%Monthly2020-03-24 09:23
https://presheva.com/inxhinieret-italiane-bejne-ventilatore-nga-maskat-e-zhytjes-per-te-ndihmuar-pacientet-me-coronavirus/20%Monthly2020-03-24 09:18
https://presheva.com/angela-merkel-i-premton-ndihme-kosoves-per-koronavirusin/20%Monthly2020-03-24 08:30
https://presheva.com/ekipi-i-emergjences-rrini-nshpi/20%Monthly2020-03-24 08:22
https://presheva.com/profesoret-kerkojne-llogari-nga-bulliqi-dhe-isufi-per-demarkacionin/20%Monthly2020-03-24 08:17
https://presheva.com/lajmet-23-03-2020/20%Monthly2020-03-23 21:10
https://presheva.com/rtb-fillon-xhirimin-e-oreve-te-mesimit-nga-shtepia-per-shkollat-fillore-ne-gjuhen-shqipe-ne-presheve-bujanoc-dhe-medvegje/20%Monthly2020-03-23 19:20
https://presheva.com/fillon-modeli-kinez-vucic-testimi-ne-mase-ndaj-korones-fillon-pas-48-ore-nuk-do-te-zgjasim-oren-policore/20%Monthly2020-03-23 18:29
https://presheva.com/perkujtohet-jeta-dhe-vepra-e-deshmori-daut-sulejmanit/20%Monthly2020-03-23 17:55
https://presheva.com/personave-ne-moshen-mbi-65-vjecare-iu-eshte-ofruar-ndihma-me-shujta-te-ushqimit-ne-shte/20%Monthly2020-03-23 19:20
https://presheva.com/punetoret-e-qendres-per-pune-sociale-ndihmen-sociale-ua-dergojne-ne-shtepi-personave-mbi-65-vjec/20%Monthly2020-03-23 15:18
https://presheva.com/ronaldinho-festoi-ditelindjen-ne-burg-fitoi-nje-turne-dhe-mori-urime-nga-legjendat/20%Monthly2020-03-23 14:59
https://presheva.com/covid-19-arrin-edhe-ne-siri-konfirmohet-rasti-i-pare/20%Monthly2020-03-23 14:53
https://presheva.com/mcdonalds-do-te-mbylle-te-gjitha-restorantet-ne-mbreterine-e-bashkuar/20%Monthly2020-03-23 14:48
https://presheva.com/polici-shqiptar-nga-kumanova-fitoi-drejtesine/20%Monthly2020-03-23 14:43
https://presheva.com/sot-eshte-bere-dezinfektimi-i-hapesirave-te-bibliotekes-se-qytetit-mehmet-jusufi/20%Monthly2020-03-23 13:32
https://presheva.com/macron-kercenon-johnson/20%Monthly2020-03-23 13:25
https://presheva.com/hapet-ambulance-e-posacme-e-cila-fillon-me-pune-nga-neser-me-orar-07-18/20%Monthly2020-03-23 13:21
https://presheva.com/kryetari-i-bashkise-ne-bergamo-spitalet-jane-plot-njerezit-po-vdesin-ne-shtepi/20%Monthly2020-03-23 13:03
https://presheva.com/futbollisti-kosovar-jam-prane-kalimit-me-sukses-te-koronavirusit/20%Monthly2020-03-23 12:55
https://presheva.com/slloveni-regjistrohet-edhe-nje-viktime-me-covid-19/20%Monthly2020-03-23 12:52
https://presheva.com/placido-domingo-preket-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-03-23 12:49
https://presheva.com/infektohet-me-covid-19-senatori-amerikan-qe-mbeshteti-terheqjen-e-trupave-amerikane-nga-kosova/20%Monthly2020-03-23 12:44
https://presheva.com/yjet-e-barcelones-pranojne-te-mos-marrin-paga-ne-kete-kohe-krize/20%Monthly2020-03-23 12:41
https://presheva.com/testi-per-koronavirusin-qe-tregon-rezultatin-per-45-minuta/20%Monthly2020-03-23 12:36
https://presheva.com/kjo-mund-te-jete-nje-simptome-e-fshehur-e-coronavirusit/20%Monthly2020-03-23 12:31
https://presheva.com/arteta-do-ti-largoje-pese-lojtare-nga-arsenali-ne-mesin-e-tyre-edhe-mustafin/20%Monthly2020-03-23 12:26
https://presheva.com/nje-lajm-i-mire-vjen-nga-gjermania-fillon-te-bie-numri-i-te-prekurve-me-coronavirus/20%Monthly2020-03-23 12:25
https://presheva.com/gjyshja-95-vjece-ne-itali-e-mundi-koronavirusin-gjyshja-95-vjece-ne-itali-e-mundi-koronavirusin/20%Monthly2020-03-23 11:28
https://presheva.com/shkon-ne-1700-numri-i-te-infektuarve-me-koronavirus-ne-australi/20%Monthly2020-03-23 11:25
https://presheva.com/pas-vuciqit-merkel-sot-e-kontakton-kurtin-nepermjet-videolidhjes/20%Monthly2020-03-23 11:23
https://presheva.com/serbet-e-kosoves-zbatojne-urdhrat-e-serbise-testet-me-covid-19-i-dergojne-ne-beograd/20%Monthly2020-03-23 10:04
https://presheva.com/shkon-ne-pese-numri-i-viktimave-nga-coronavirusi-ne-shqiperi/20%Monthly2020-03-23 09:58
https://presheva.com/ka-filluar-dizinfektimi-i-hapesirave-publike-ne-komunen-e-presheves/20%Monthly2020-03-23 10:18
https://presheva.com/i-njohur-dhe-i-lire-a-do-te-ndihmoje-nje-ilac-i-vjeter-malarie-ne-luften-kunder-coronavirusit/20%Monthly2020-03-23 09:29
https://presheva.com/franca-prezanton-testin-e-internetit-per-coronavirus/20%Monthly2020-03-23 09:25
https://presheva.com/angela-merkel-ne-karantine-pasi-takoi-mjekun-e-infektuar-me-coronavirus/20%Monthly2020-03-23 09:21
https://presheva.com/filipce-ka-nje-person-te-vdekur-nga-covid-19-ne-maqedoni-eshte-grua-nga-kumanova/20%Monthly2020-03-23 09:19
https://presheva.com/the-washington-post-inteligjenca-amerikane-e-paralajmeroi-trumpin-qe-ne-janar-dhe-shkurt-ndersa-ai-hodhi-poshte-kercenimin-nga-coronavirusi/20%Monthly2020-03-23 09:17
https://presheva.com/mjeket-keshillojne-femijet-nxirrni-jashte-shtepise-por-jo-ne-park/20%Monthly2020-03-23 09:15
https://presheva.com/rooney-thote-me-shaka-se-sezoni-i-liges-premier-duhet-te-anulohet-por-mendon-se-liverpooli-duhet-te-shpallet-kampion/20%Monthly2020-03-23 09:14
https://presheva.com/lajmet-20-03-2020/20%Monthly2020-03-23 09:11
https://presheva.com/papergjegjsia-gjate-pandemise-se-corona-virusit-ne-serbi-ka-marre-hov/20%Monthly2020-03-23 08:19
https://presheva.com/rezerva-te-miellit-dhe-vajrave-serbia-ka-per-dy-vitet-e-ardhshme/20%Monthly2020-03-22 21:45
https://presheva.com/ne-komunen-e-bujanocit-nuk-ka-raste-te-dyshuara-me-covid-19-mjeket-dhe-policia-po-bejne-te-pamunduren/20%Monthly2020-03-22 20:04
https://presheva.com/kur-kosoven-duan-ta-bejne-cope-ne-kete-kohe-pandemie/20%Monthly2020-03-22 19:17
https://presheva.com/ne-serbi-shkon-ne-222-numri-i-personave-te-infektuar-nje-grua-e-moshes-92-vjecare-nderron-jete/20%Monthly2020-03-22 18:20
https://presheva.com/si-ta-beni-vete-antiseptikun-ne-kushte-shtepiake/20%Monthly2020-03-22 16:30
https://presheva.com/si-ti-sheroni-duart-e-thata-te-cilat-i-keni-demtuar-me-larje-te-tepert/20%Monthly2020-03-22 16:26
https://presheva.com/eksperti-turk-coronavirusi-nuk-i-kalon-foshnjes-gjate-shtatzenise/20%Monthly2020-03-22 16:17
https://presheva.com/ikona-e-modes-ben-nje-leter-publike-dhe-ka-nje-lutje-per-te-gjithe/20%Monthly2020-03-22 16:13
https://presheva.com/ne-karantine-me-prinderit-10-situata-nga-te-cilat-sshpetoni-dot/20%Monthly2020-03-22 16:06
https://presheva.com/maqedoni-po-shikohen-metoda-alternative-per-mbajtjen-e-zgjedhjeve/20%Monthly2020-03-22 15:53
https://presheva.com/reparti-i-gjinekologjise-ne-vranje-eshte-mbyllur/20%Monthly2020-03-22 11:25
https://presheva.com/se-shpejti-do-te-dalim-nga-kjo-situate-dhe-takohemi-aty-ku-u-ndame/20%Monthly2020-03-22 11:20
https://presheva.com/shpopullimi-i-shqiptareve-ne-serbi-vijon-edhe-ne-kohe-pandemie/20%Monthly2020-03-21 12:25
https://presheva.com/qendro-ne-shtepi-ruaje-veten-dhe-te-tjeret/20%Monthly2020-03-21 12:27
https://presheva.com/mbrojtja-e-stafit-mjekesore-eshte-nevoje-e-domosdoshme/20%Monthly2020-03-21 12:19
https://presheva.com/fake-news-virusi-i-lugines/20%Monthly2020-03-20 19:30
https://presheva.com/kabineti-i-ministres-shahini-per-presheva-com-nxenesit-e-lugines-mesimin-nga-shtepia-mund-ta-ndjekin-permes-programit-rtsh-shkolle-ne-rtsh-1/20%Monthly2020-03-20 18:38
https://presheva.com/viktima-e-pare-nga-covid-19-ne-serbi-nga-e-diela-mbyllen-te-gjitha-objektet-hoteliere/20%Monthly2020-03-20 18:32
https://presheva.com/sa-jeton-koronavirusi-ne-siperfaqe-dhe-si-te-mbrohemi-prej-tij/20%Monthly2020-03-20 14:10
https://presheva.com/rritje-ekstreme-e-numrit-te-te-infektuarve-me-koronavirus-ne-serbi-vetem-sot-jane-15-raste-te-reja/20%Monthly2020-03-20 14:06
https://presheva.com/vuciq-rastet-e-dyshuara-me-koronavirus-te-serbeve-nga-mitrovica-do-te-trajtohen-ne-serbi/20%Monthly2020-03-20 14:02
https://presheva.com/masat-e-koronavirusit-ne-ballkan-mali-i-zi-po-i-burgos-qytetaret-bullgaria-po-i-shperblen-mjeket-serbia-ka-vendosur-ore-policore/20%Monthly2020-03-20 13:59
https://presheva.com/paralajmerohen-britaniket-shkaku-i-coronavirusit-distanca-mund-te-jete-e-nevojshme-per-pjesen-me-te-madhe-te-vitit/20%Monthly2020-03-20 13:51
https://presheva.com/shkon-ne-70-numri-i-personave-te-prekur-me-coronavirus-ne-shqiperi/20%Monthly2020-03-20 13:49
https://presheva.com/rastet-me-coronavirus-ne-gjermani-rriten-me-gati-3000-vetem-brenda-24-oreve/20%Monthly2020-03-20 13:33
https://presheva.com/rrefimi-i-valdrin-mustafes-futbollistit-te-pare-shqiptar-te-prekur-nga-coronavirus-ne-fillim-nuk-e-dija-tallesha-me-shoket-dhe-thosha-se-isha-i-infektuar/20%Monthly2020-03-20 13:25
https://presheva.com/jo-raketat-por-mikrobet-ja-cfare-kishte-thene-bill-gates-ne-vitin-2015-rreth-nje-virusi-shume-infektiv-kercenimin-e-madh-per-njerezimin/20%Monthly2020-03-20 13:24
https://presheva.com/rusia-po-shperndane-dezinformata-rreth-coronavirusit-per-te-mbjelle-panik-ne-perendim-thote-nje-dokument-i-be-se/20%Monthly2020-03-20 13:22
https://presheva.com/numri-i-vdekjeve-globale-nga-coronavirusi-ka-tejkaluar-10000-sipas-universitetit-johns-hopkins/20%Monthly2020-03-20 13:18
https://presheva.com/konfirmohet-rasti-i-dyte-me-coronavirus-ne-bundesliga-i-gjithe-klubi-futet-ne-karantine/20%Monthly2020-03-20 12:53
https://presheva.com/cfare-te-behet-me-rrobat-te-cilat-i-bartni-jashte-shtepise-gjate-epidemise-se-koronavirusit/20%Monthly2020-03-20 12:43
https://presheva.com/ushtrimet-e-dr-ozit-qetesojne-sistemin-nervor-do-te-rinoje-cdo-qelize-ne-trup-dhe-do-tju-liroje-nga-stresi-per-dy-minuta/20%Monthly2020-03-20 12:41
https://presheva.com/u-alivanos-ne-parlament-ministri-holandez-per-trajtimin-e-coronavirusit-jep-doreheqje/20%Monthly2020-03-20 12:38
https://presheva.com/danimarka-do-te-ofroje-pajisje-shtepiake-per-vet-testim-per-coronavirusin/20%Monthly2020-03-20 12:32
https://presheva.com/qendra-per-pune-sociale-ka-bere-dezinfektimin-e-hapesirave/20%Monthly2020-03-20 12:27
https://presheva.com/kamerat-e-vezhgimit-tani-do-te-zbulojne-automatikisht-njerezit-me-temperature/20%Monthly2020-03-20 12:21
https://presheva.com/ka-vazhduar-dezinfektimi-ne-stacionet-shendetsore-dhe-ambulancat-e-bl-ne-komunen-e-presheves/20%Monthly2020-03-20 11:57
https://presheva.com/vdes-nga-koronavirusi-ish-komandanti-i-forcave-tokesore-ne-turqi-testi-i-pare-i-doli-negativ/20%Monthly2020-03-20 11:53
https://presheva.com/driton-salihu-ruajini-te-tjeret-ruajini-veten-na-ruani-personelin-mjeksor/20%Monthly2020-03-20 11:50
https://presheva.com/drejtues-institucional-ne-komunen-e-presheves-apelojne-qytetaret-te-mos-dalin-ne-vende-publike/20%Monthly2020-03-20 11:46
https://presheva.com/qendra-per-pune-sociale-po-u-del-ne-ndihme-personave-me-moshe-mbi-65-vjet/20%Monthly2020-03-20 11:40
https://presheva.com/qytetaret-tu-shmangen-turmave-te-njerezve-dhe-te-rrespektojne-rregullat-preventive/20%Monthly2020-03-20 11:37
https://presheva.com/nuk-do-te-vrase-askend-trump-thote-se-ilaci-anti-malarie-do-te-jete-i-disponueshem-per-pacientet-me-coronavirus/20%Monthly2020-03-20 11:10
https://presheva.com/keto-ushqime-forcojne-viruset-cilet-artikuj-tani-duhet-shmangur/20%Monthly2020-03-20 11:08
https://presheva.com/klubet-e-serie-a-jane-kunder-idese-qe-liga-e-kampioneve-te-zhvillohet-ne-fundjave-per-tu-mbyllur-edicioni/20%Monthly2020-03-20 11:04
https://presheva.com/bejeni-masken-tuaj-mbrojtese-per-disa-sekonda/20%Monthly2020-03-20 11:03
https://presheva.com/coronavirusi-a-duhet-ti-lini-femijet-tuaj-te-luajne-me-femije-te-tjere/20%Monthly2020-03-20 11:00
https://presheva.com/koreja-e-veriut-thote-se-ia-pa-hajrin-izolimit-kim-jong-un-pretendon-se-e-ka-mposhtur-coronavirusin/20%Monthly2020-03-20 10:16
https://presheva.com/ne-rast-se-permbyset-bota-rama-flet-per-planin-c-ndaj-covid-19/20%Monthly2020-03-20 10:13
https://presheva.com/vuciq-e-paralajmeron-real-madridin-per-futbollistin-e-tyre-nese-largohet-nga-banesa-do-te-arrestohet/20%Monthly2020-03-20 10:11
https://presheva.com/thaci-i-kerkon-erdoganit-mbeshtetje-per-te-luftuar-coronavirusin/20%Monthly2020-03-20 10:08
https://presheva.com/lajmet-19-03-2020/20%Monthly2020-03-20 10:07
https://presheva.com/viktimat-nga-coronavirusi-italia-e-kalon-kinen/20%Monthly2020-03-20 08:41
https://presheva.com/aktorja-e-la-casa-de-papel-rezulton-pozitive-me-coronavirus/20%Monthly2020-03-20 08:37
https://presheva.com/volkswageni-do-ta-ndale-prodhimin-ne-evrope/20%Monthly2020-03-20 08:28
https://presheva.com/bujanoc-humaniteti-me-i-shpejt-se-buxheti-banoret-e-malesise-tash-mund-te-qarkullojne-me-lirshem/20%Monthly2020-03-19 19:30
https://presheva.com/te-premten-ne-mengjes-serbia-mbyll-kufijte-per-trafikun-rrugor-hekurudhor-dhe-ujore/20%Monthly2020-03-19 18:40
https://presheva.com/103-arrin-numri-i-te-infektuarve-me-covid-19-ne-serbi/20%Monthly2020-03-19 18:19
https://presheva.com/shtepia-e-shendetit-ne-presheve-e-gatshme-per-ti-sherbyer-pacientet/20%Monthly2020-03-19 14:05
https://presheva.com/per-lejen-e-qarkullimit-te-punetoreve-gjate-ores-policore-drejtohuni-tek-shtabit-komunal-per-situata-te-jashtezakonshme/20%Monthly2020-03-19 13:36
https://presheva.com/edhe-bashkimi-evropian-i-bashkohet-debatit-rreth-asaj-nese-duhet-perdorur-ibuprofen-per-trajtim-te-coronavirusit/20%Monthly2020-03-19 13:21
https://presheva.com/si-te-dalim-nga-karantina-pa-shtuar-peshe/20%Monthly2020-03-19 13:17
https://presheva.com/mbyllja-e-botes-perballe-coronavirusit-ne-disa-vende-eshte-e-veshtire-edhe-larja-e-duarve-u-ka-mbetur-vetem-qe-ti-luten-zotit/20%Monthly2020-03-19 13:14
https://presheva.com/dhjetera-mjeke-ne-bullgari-japin-doreheqje-pasi-u-informuan-qe-do-te-trajtojne-pacientet-me-coronavirus/20%Monthly2020-03-19 13:10
https://presheva.com/merkel-coronavirusi-sfida-me-e-madhe-qe-pas-luftes-se-dyte-boterore/20%Monthly2020-03-19 13:07
https://presheva.com/mjeku-italian-vdes-nga-coronavirusi-ishte-i-detyruar-te-punonte-pa-doreza/20%Monthly2020-03-19 12:31
https://presheva.com/deputetet-ne-shtepi-per-shkak-te-coronavirusit-kryeministri-i-spanjes-i-drejtohet-parlamentit-gati-te-boshatisur/20%Monthly2020-03-19 12:29
https://presheva.com/edhe-shtate-raste-te-reja-me-coronavirus-ne-maqedoni/20%Monthly2020-03-19 12:27
https://presheva.com/merkel-dhe-vuciq-pajtohen-per-rifillim-sa-me-te-shpejte-te-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2020-03-19 12:22
https://presheva.com/%e2%80%8bkurti-ekipi-politik-i-kosoves-per-dialog-me-serbine-do-te-perbehet-nga-10-anetare/20%Monthly2020-03-19 12:21
https://presheva.com/kina-fillon-provat-klinike-per-vaksinen-kunder-coronavirusit-ekipi-udhehiqet-nga-ekspertja-ushtarake-qe-njihet-si-terminatori-i-ebola-s/20%Monthly2020-03-19 12:19
https://presheva.com/coronavirusi-ne-itali-475-te-vdekur-per-nje-dite-shifra-me-e-larte-qe-nga-shperthimi-i-virusit/20%Monthly2020-03-19 12:17
https://presheva.com/pse-jane-te-rendesishme-per-shendetin-hapesirat-gjelberuese-afer-vendit-ku-jetoni/20%Monthly2020-03-19 12:14
https://presheva.com/fillojne-testimet-e-para-te-vaksines-kunder-coronavirusit-shefi-i-obsh-se-e-quan-arritje-te-jashtezakonshme/20%Monthly2020-03-19 12:11
https://presheva.com/shtepia-e-shendetit-do-te-prolongoje-deri-me-daten-20-prill-dhenien-e-certifikatave-per-shofere-te-kategorise-b-dhe-c/20%Monthly2020-03-19 12:10
https://presheva.com/presidenti-pendarovski-shpall-gjendje-te-jashtezakonshme-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2020-03-19 11:05
https://presheva.com/si-te-mbroni-shendetin-mendor-gjate-periudhes-se-coronavirusit/20%Monthly2020-03-19 11:04
https://presheva.com/kush-nuk-zbaton-vendimet-per-koronavirus-ne-serbi-deri-ne-12-vjet-burg/20%Monthly2020-03-19 10:57
https://presheva.com/pasojat-e-covid-19-mund-ta-humbasin-punen-25-milione-persona/20%Monthly2020-03-19 10:55
https://presheva.com/ne-mbledhjen-e-fundit-shtabi-komunal-per-situata-te-jashtezakonshme-nxorri-keto-konkluzione/20%Monthly2020-03-19 10:08
https://presheva.com/pacientet-qe-kane-nevoje-urgjente-ne-kohen-e-ores-policore-mund-te-shkojne-me-percjellje-deri-ne-dy-persona-ne-shtepine-e-shendetit/20%Monthly2020-03-19 09:58
https://presheva.com/lajmet-18-03-2020/20%Monthly2020-03-19 09:56
https://presheva.com/koronavirus-prek-edhe-joshuan-sfida-me-pulev-drejt-shtyrjes/20%Monthly2020-03-19 08:22
https://presheva.com/97-arrin-numri-i-te-infektuarve-ne-serbi-me-vurusin-korona/20%Monthly2020-03-19 08:12
https://presheva.com/mos-u-shqetesoni-jo-cdo-kolle-eshte-koronavirus/20%Monthly2020-03-19 07:21
https://presheva.com/anulohet-edhe-eurovisioni-2020/20%Monthly2020-03-19 07:17
https://presheva.com/lutfi-haziri-del-negativ-ne-testin-ndaj-koronavirusit/20%Monthly2020-03-19 07:09
https://presheva.com/ibrahimovic-relakson-situaten-jep-deklaraten-me-komike-pas-panikut-te-madh/20%Monthly2020-03-19 07:05
https://presheva.com/tregu-do-te-punoje-vetem-me-produkte-ushqimore-perparesi-prodhuesit-vendes/20%Monthly2020-03-18 22:47
https://presheva.com/neser-mbyllen-te-gjitha-lokalet/20%Monthly2020-03-18 21:08
https://presheva.com/aprovohet-vendimi-per-pezullimin-e-faljes-ne-xhamit-e-komunes-sone/20%Monthly2020-03-18 20:44
https://presheva.com/komuna-e-presheves-do-te-asistoj-ne-mbarevajtjen-e-mesimit-nga-ana-e-mesuesve/20%Monthly2020-03-18 20:41
https://presheva.com/konfirmohet-rasti-i-pare-me-koronavirus-ne-vranje/20%Monthly2020-03-18 19:08
https://presheva.com/017-71-51-029-numri-kujdestare-i-shtabit-per-situata-te-jashtezakonshme/20%Monthly2020-03-18 18:57
https://presheva.com/qps-ofron-perkujdes-per-personat-mbi-65-vjec/20%Monthly2020-03-18 19:10
https://presheva.com/publikohen-oraret-e-mantelbardheve-ne-shtepine-e-shendetit/20%Monthly2020-03-18 18:11
https://presheva.com/virologu-i-famshem-italian-nese-jeni-i-shendetshem-nuk-keni-nevoje-per-maske/20%Monthly2020-03-18 13:03
https://presheva.com/transfermarkt-publikon-harten-e-lidereve-evropiane-e-cek-edhe-ballkanin/20%Monthly2020-03-18 12:59
https://presheva.com/gjermania-ndalon-hyrjen-e-qytetareve-nga-vendet-jashte-be-se/20%Monthly2020-03-18 12:56
https://presheva.com/ky-ilac-po-jep-efekt-pozitiv-ne-sherimin-e-virusit/20%Monthly2020-03-18 12:54
https://presheva.com/lajmi-i-keq-nga-shqiperia-vdes-pacienti-i-dyte-me-koronavirusi/20%Monthly2020-03-18 12:43
https://presheva.com/qeveria-e-maqedonise-se-veriut-kerkon-shpalljen-e-gjendjes-se-jashtezakonshme/20%Monthly2020-03-18 12:40
https://presheva.com/armend-aliu-percillni-lajmerimet-zyrtare-te-institucioneve-komunale-rrini-larg-lajmeve-genjeshtra/20%Monthly2020-03-18 12:37
https://presheva.com/mjekja-britanike-pretendon-se-e-mundi-coronavirusin-me-paracetamol-limonade-dhe-supe-pule/20%Monthly2020-03-18 12:29
https://presheva.com/me-e-keqja-e-coronavirusit-tanime-ka-kaluar-reportazh-nga-kina-vendi-ku-shpresa-eshte-kthyer-dhe-jeta-po-shkon-drejt-normalitetit/20%Monthly2020-03-18 12:27
https://presheva.com/ylli-i-nba-kevin-durant-i-prekur-me-coronavirus/20%Monthly2020-03-18 12:24
https://presheva.com/era-istrefi-me-video-mesazhe-inkurajuese-per-coronavirusin-ndersa-flet-edhe-per-albumin-e-ri/20%Monthly2020-03-18 12:20
https://presheva.com/ish-presidenti-i-real-madridit-sanz-ne-kujdes-intenziv-shkaku-i-coronavirusit/20%Monthly2020-03-18 12:17
https://presheva.com/np-moravica-informon-qytetaret-se-per-shkak-te-prishjes-se-gypit-gryesor-nga-rrjeti-i-ujesjellsit-te-cukarkes-nuk-mund-te-furnizohen-me-uje/20%Monthly2020-03-18 11:43
https://presheva.com/kbi-presheve-komunikate-per-gjendjen-e-jashtezakonshme/20%Monthly2020-03-18 11:25
https://presheva.com/zerat-per-largimin-e-zinedine-zidanes-nga-real-madridi-rriten-francezi-ka-problem-me-florentino-perezin/20%Monthly2020-03-18 10:30
https://presheva.com/vazhdon-mesimi-ne-distance/20%Monthly2020-03-18 11:23
https://presheva.com/turqia-konfirmon-vdekjen-e-pare-nga-coronavirusi/20%Monthly2020-03-18 10:25
https://presheva.com/tre-gazetare-amerikane-ia-shohin-sherrin-deklarates-se-presidentit-trump-u-ndalohet-raportimi-nga-kina-hong-kongu-dhe-macao/20%Monthly2020-03-18 10:23
https://presheva.com/drejt-sherimit-pacienti-i-pare-nga-coronavirusi-ne-shqiperi/20%Monthly2020-03-18 10:22
https://presheva.com/bllokimi-nga-frika-e-perhapjes-si-u-mbyllen-kufijte-ne-mbare-boten-nga-coronavirusi/20%Monthly2020-03-18 10:20
https://presheva.com/halil-kastrati-nis-aksion-humanitar-do-te-ndihmoje-familjet-nevojtare-ne-gjithe-kosoven/20%Monthly2020-03-18 10:18
https://presheva.com/apostolova-kerkon-nga-kurti-heqjen-e-takses/20%Monthly2020-03-18 08:17
https://presheva.com/flet-pacienti-me-covid-19-e-kalova-ne-shtepi-pa-mjeke-mos-kini-panik-do-e-mundim/20%Monthly2020-03-18 08:08
https://presheva.com/ibuprofen-mund-te-perkeqesoje-koronavirusin-eskpertet-duhen-me-shume-prova/20%Monthly2020-03-18 06:37
https://presheva.com/historia-e-pandemive-me-vdekjeprurese-ne-bote-eksperte-boteror-flasin-rreth-shperthimit-te-koronavirusit/20%Monthly2020-03-18 06:35
https://presheva.com/ekskluzive-gati-rekomandimi-maqedonia-dhe-shqiperia-nisin-negociatat-me-be-ne/20%Monthly2020-03-18 06:32
https://presheva.com/ndeshja-maqedoni-kosove-ja-kur-do-te-luhet/20%Monthly2020-03-18 06:29
https://presheva.com/qeveria-e-maqedonise-apel-qytetareve-mos-udhetoni-jashte-vendit/20%Monthly2020-03-18 06:24
https://presheva.com/masat-ndeshkuese-nese-kapeni-gjate-ores-policore/20%Monthly2020-03-17 21:18
https://presheva.com/qeveria-e-serbise-merr-masat-e-reja-ore-policore-prej-ores-2000-deri-ne-ora-0500/20%Monthly2020-03-17 20:04
https://presheva.com/sh-f-abdulla-krashnica-miratoc-informon-prinderit-dhe-nxenesit-rreth-organizimit-te-mesimit-ne-largesi/20%Monthly2020-03-17 18:52
https://presheva.com/aktori-i-njohur-infektohet-me-koronavirus/20%Monthly2020-03-17 14:07
https://presheva.com/njoftimi-i-fundit-per-fluturimet-nga-aeroporti-adem-jashari/20%Monthly2020-03-17 14:06
https://presheva.com/148-te-vdekur-nga-koronavirusi-franca-ne-shtetrrethim-qendroni-ne-shtepi/20%Monthly2020-03-17 13:51
https://presheva.com/kina-planifikon-ti-nis-ndeshjet-e-futbollit-caktohet-data-e-keqja-po-largohet/20%Monthly2020-03-17 13:49
https://presheva.com/shtyhen-zgjedhjet-e-parakohshme-parlamentare-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2020-03-17 13:47
https://presheva.com/shqiprim-arifi-nuk-ka-panik-vetem-kujdes-zoti-ju-bekofte/20%Monthly2020-03-17 12:52
https://presheva.com/shksj-nxorri-vendim-qe-te-behet-publikimi-i-numrave-zyrtare-te-institucioneve-publike/20%Monthly2020-03-17 10:25
https://presheva.com/dokumentave-qe-i-ka-skaduar-afati-do-te-kene-afat-te-vlefshem/20%Monthly2020-03-17 10:21
https://presheva.com/trump-i-ofroi-kompanise-gjermane-1-miliard-dollare-per-te-drejtat-ekskluzive-ndaj-vaksines-kunder-koronavirusit/20%Monthly2020-03-17 10:19
https://presheva.com/shqiperia-me-masa-tejet-te-rrepta-ndalohet-levizja-ne-kembe-gjoba-per-kembesoret/20%Monthly2020-03-17 10:17
https://presheva.com/franca-gjobit-apple-me-1-1-miliarde-euro-pas-gati-nje-dekade-hetimesh/20%Monthly2020-03-17 10:15
https://presheva.com/lista-e-15-filmave-qe-preferohet-te-shikohen-ne-kete-kohe/20%Monthly2020-03-17 10:05
https://presheva.com/bujanoc-7-persona-ne-vetizolim-nuk-kane-simptome-te-covid-19/20%Monthly2020-03-17 10:08
https://presheva.com/kush-jane-transmetuesit-me-te-shpeshte-te-koronavirusit/20%Monthly2020-03-17 10:02
https://presheva.com/mjeku-gjerman-gripi-pandemik-nuk-perben-ndonje-rrezik-te-jashtezakonshem-per-shendetin-publik/20%Monthly2020-03-17 09:41
https://presheva.com/qeveria-vendos-te-mbyllet-aeroporti-shkupit-dhe-te-gjitha-pikat-kufitare/20%Monthly2020-03-17 09:38
https://presheva.com/bie-cmimi-i-derivateve-te-naftes-ne-maqedoni-dizeli-ma-lire-per-6-denare-benzina-per-7-5-denare/20%Monthly2020-03-17 09:30
https://presheva.com/ky-eshte-toni-shqiptari-i-gostivarit-ne-kroaci-qe-beri-te-qeshe-te-gjithe-rajonin/20%Monthly2020-03-17 09:02
https://presheva.com/virusi-po-ngadalesohet-njerezimi-do-te-mbijetoje/20%Monthly2020-03-17 08:57
https://presheva.com/sigurohen-ushqime-dhe-uje-per-shtetasit-maqedonas-te-bllokuar-ne-kufirin-itali-slloveni/20%Monthly2020-03-17 08:52
https://presheva.com/keshilla-nga-pedagogia-shqiptare-ne-oxford-ja-pse-sapuni-vret-vi-rusin-me-mire-se-alkooli/20%Monthly2020-03-17 08:50
https://presheva.com/ne-serbi-arrine-ne-65-numri-i-te-infektuarve-nga-covid-19/20%Monthly2020-03-17 08:06
https://presheva.com/bujanoc-gjendja-e-jashtezakonshme-fshati-muhoc-izolohet-banoret-te-alarmuar-kane-te-semure-dhe-munges-te-barerave/20%Monthly2020-03-16 22:12
https://presheva.com/nderpriten-te-gjitha-aktivitetet-zgjehdore-ne-serbi-per-shkak-te-virusit-covid-19-dhe-gjendjes-se-jashtezakonshme/20%Monthly2020-03-16 19:47
https://presheva.com/nxenesit-do-te-bejne-mesime-nga-distanca/20%Monthly2020-03-16 18:18
https://presheva.com/perfshihet-nga-flaka-nje-banese-ne-qender-te-bujanocit-pasoja-ne-njerez-nuk-ka/20%Monthly2020-03-16 14:16
https://presheva.com/komuna-e-bujanocit-ne-masa-te-jashtezakonshme/20%Monthly2020-03-16 13:14
https://presheva.com/coronavirusi-mesazh-sensibilizues-i-angela-merkel-eshte-koha-te-tregojme-sa-mendojme-per-tjetrin/20%Monthly2020-03-16 12:43
https://presheva.com/industria-e-filmit-po-humb-20-miliarde-dollare-per-shkak-te-coronavirusit/20%Monthly2020-03-16 12:41
https://presheva.com/pezullohen-disa-nga-aktivitet-fetare-ne-lugine-te-presheves-per-shkak-te-corona-virusit/20%Monthly2020-03-16 11:21
https://presheva.com/rrespektoni-rrgullat-qe-ta-kalojme-sa-me-lehte-kete-situate/20%Monthly2020-03-16 11:18
https://presheva.com/reduktohen-oraret-e-punes-ne-institucionet-publike/20%Monthly2020-03-16 10:58
https://presheva.com/pse-perdorimi-i-dorashkave-mund-te-rrise-rrezikun-e-infektimit-me-koronavirus/20%Monthly2020-03-16 10:17
https://presheva.com/dora-e-djathte-ju-duket-me-e-gjate-se-e-majta-syte-mund-te-ndryshojne-shijen-e-ushqimit-keto-jane-shtate-menyrat-se-si-truri-ju-mashtron/20%Monthly2020-03-16 10:03
https://presheva.com/behet-per-dy-minuta-dhe-u-rri-shkelqyeshem-te-gjithave-femrave-aktualisht-kjo-eshte-frizura-me-e-popullarizuar/20%Monthly2020-03-16 09:15
https://presheva.com/i-vetmi-vend-evropian-pa-coronavirus-por-prezanton-masa-edhe-me-radikale/20%Monthly2020-03-16 09:11
https://presheva.com/covid-19-kur-do-te-perfundoje/20%Monthly2020-03-16 09:06
https://presheva.com/te-vazhdohet-apo-te-perjashtohet-ky-sezon-keshtu-mund-te-votojne-klubet-e-medha-nga-liga-premier/20%Monthly2020-03-16 08:58
https://presheva.com/ndalime-drastike-ne-te-gjithe-boten-coronavirusi-vret-mbi-2200-njerez-ne-evrope/20%Monthly2020-03-16 08:56
https://presheva.com/limaj-rezoluta-per-dialogun-inkurajon-mbeshtetesit-e-ndryshimit-te-kufijve/20%Monthly2020-03-16 08:21
https://presheva.com/shikuesit-me-sy-te-mprehte-verejten-nje-mesazh-te-fshehur-per-coronavirusin-ne-performancen-e-fundit-te-rita-ores/20%Monthly2020-03-16 08:18
https://presheva.com/shtetasit-e-serbise-qe-kthehen-ne-serbi-nga-evropa-e-kane-obligim-14-dite-vet-izolimin/20%Monthly2020-03-16 07:50
https://presheva.com/kafiterite-restoranet-dhe-objektet-hotelierike-punojne-nga-ora-08-18-00/20%Monthly2020-03-16 07:47
https://presheva.com/serbia-shpall-gjendje-te-jashtezakonshme-ne-tere-territorin-e-serbise-me-paraqitjen-e-corona-virusit/20%Monthly2020-03-16 07:45
https://presheva.com/bashkevendesit-qe-jane-jashte-vendlindjes-keshillohen-qe-te-mos-udhetojne-per-nje-kohe-nese-nuk-eshte-e-nevojshme/20%Monthly2020-03-16 07:43
https://presheva.com/lajmet-13-03-2020/20%Monthly2020-03-16 07:39
https://presheva.com/terrnava-shtyni-synetite-mevludet-fejesat-e-dasmat/20%Monthly2020-03-15 10:32
https://presheva.com/ministri-francez-preferon-te-perdoret-paracetamoli/20%Monthly2020-03-15 10:30
https://presheva.com/coronavirusi-bbc-me-video-qe-tregon-se-si-duhet-ta-pastroni-celularin-tuaj/20%Monthly2020-03-14 13:26
https://presheva.com/psikologet-dhe-ekspertet-tregojne-se-pse-njerezit-kane-frike-edhe-pse-semundja-e-shkaktuar-nga-coronavirusi-eshte-pergjithesisht-e-bute/20%Monthly2020-03-14 13:23
https://presheva.com/a-do-te-ndihmoje-moti-i-ngrohte-ne-luften-kunder-coronavirusit-ekspertet-japin-vleresimin-e-tyre/20%Monthly2020-03-14 13:21
https://presheva.com/shkon-ne-tre-numri-i-personave-te-prekur-me-coronavirus-ne-kosove/20%Monthly2020-03-14 11:52
https://presheva.com/shkon-ne-33-numri-i-te-prekurve-me-koronavirusin-ne-shqiperi/20%Monthly2020-03-13 14:30
https://presheva.com/publikohet-kenga-shqip-per-koronavirusin-nga-vellezerit-lleshi/20%Monthly2020-03-13 14:29
https://presheva.com/mase-parandaluese-ne-merdar-ndalohet-shtrengimi-i-duarve/20%Monthly2020-03-13 14:27
https://presheva.com/holanda-prodhon-trenin-e-pare-ne-bote-me-hidrogjen/20%Monthly2020-03-13 14:26
https://presheva.com/thaci-ne-takim-me-kurtin-kryeminister-e-kemi-ba-pa-duar/20%Monthly2020-03-13 14:24
https://presheva.com/i-prekur-nga-coronavirusi-britaniku-rrefen-perjetimet-e-tij-pika-me-e-keqe-eshte-kollitja-e-pakontrollueshme/20%Monthly2020-03-13 13:40
https://presheva.com/ky-eshte-terror-psikologjik-zeri-i-amerikes-pershkruan-gjendjen-ne-evrope-si-pasoje-e-coronavirusit/20%Monthly2020-03-13 13:38
https://presheva.com/putin-dhe-xi-jinping-jane-duke-perdorur-krizen-e-coronavirusit-per-te-shtrire-kontrollin-e-tyre-ne-te-gjithe-boten/20%Monthly2020-03-13 13:36
https://presheva.com/shkaku-i-coronavirusit-edhe-franca-mbyll-shkollat-dhe-universitetet/20%Monthly2020-03-13 13:33
https://presheva.com/donald-trump-do-te-mesoje-neser-nese-presidenti-me-te-cilin-shtrenguan-duart-eshte-i-prekur-nga-coronavirusi/20%Monthly2020-03-13 13:31
https://presheva.com/dua-lipa-me-mesazh-sensibilizues-per-coronavirusin-kerkon-qe-te-mos-diskriminohen-refugjatet/20%Monthly2020-03-13 13:29
https://presheva.com/dalin-rezultatet-ronaldo-dhe-familja-e-tij-rezultojne-negativ-ne-testin-e-coronavirusit/20%Monthly2020-03-13 13:26
https://presheva.com/takimi-thaci-kurti-i-parapare-per-sot-nuk-ka-ende-konfirmim-se-a-do-te-mbahet/20%Monthly2020-03-13 13:25
https://presheva.com/zedhenesi-i-ministrise-se-puneve-te-jashtme-i-kines-akuzon-shba-te-ushtria-amerikane-mund-ta-kete-sjelle-coronavirusin-ne-kine/20%Monthly2020-03-13 13:22
https://presheva.com/vendet-ne-te-cilat-nuk-eshte-regjistruar-as-edhe-nje-rast-me-coronavirus/20%Monthly2020-03-13 13:20
https://presheva.com/publikohet-kenga-e-shumepritur-e-rita-ores-how-to-be-lonely/20%Monthly2020-03-13 13:18
https://presheva.com/oraret-me-te-mira-per-te-ngrene/20%Monthly2020-03-13 13:13
https://presheva.com/grupi-i-gjakut-percakton-suksesin-ne-pune/20%Monthly2020-03-13 13:12
https://presheva.com/si-duhet-ta-lani-batanijen-e-leshte/20%Monthly2020-03-13 13:10
https://presheva.com/si-ta-qetesoni-zemren-gjate-sulmit-te-panikut/20%Monthly2020-03-13 12:58
https://presheva.com/ka-nje-diference-perfekte-moshe-qe-te-mos-perfundoni-ne-divorc/20%Monthly2020-03-13 12:55
https://presheva.com/te-famshmit-qe-u-diagnostikuan-me-koronavirusin/20%Monthly2020-03-13 12:50
https://presheva.com/koronavirusi-me-shpejtesi-te-madhe-pushton-serbine/20%Monthly2020-03-13 12:42
https://presheva.com/microsoft-anulon-ngjarjen-e-saj-per-shkak-te-covid-19/20%Monthly2020-03-13 12:41
https://presheva.com/gruaja-e-kryeministrit-kanadez-del-pozitiv-per-koronavirus/20%Monthly2020-03-13 12:39
https://presheva.com/dashuria-dhe-puna-ky-eshte-parashikimi-i-horoskopit-per-diten-e-sotme/20%Monthly2020-03-13 12:35
https://presheva.com/cifti-kishte-60-vjet-martese-vriten-nga-coronavirusi/20%Monthly2020-03-13 12:32
https://presheva.com/pezullohet-edhe-kampionati-francez/20%Monthly2020-03-13 12:31
https://presheva.com/vaksina-per-koronavirusin-flet-mjeku-nga-shba-kur-pritet-te-jete-gati/20%Monthly2020-03-13 12:25
https://presheva.com/belgjika-pezullon-shkollat-dhe-mbyll-restorantet/20%Monthly2020-03-13 12:23
https://presheva.com/lorik-cana-qe-3-dite-jemi-mbyllur-ne-shtepi-per-shkak-te-koronavirusit/20%Monthly2020-03-13 12:22
https://presheva.com/macron-njofton-mbylljen-e-shkollave-dhe-universiteteve-ne-france/20%Monthly2020-03-13 11:28
https://presheva.com/qps-informon-qytetaret-qe-ti-shmangen-ardhjes-ne-kete-institucion-per-parandalimin-e-virusit-covid-19/20%Monthly2020-03-13 11:26
https://presheva.com/lajmet-12-03-2020/20%Monthly2020-03-13 11:20
https://presheva.com/lajmet-11-03-2020/20%Monthly2020-03-13 11:19
https://presheva.com/anulohet-premiera-e-shfaqjes-paraja/20%Monthly2020-03-13 11:20
https://presheva.com/bujanoc-levent-qazimi-biri-i-komandant-lleshit-bartes-i-listes-se-apn-se-ne-bujanoc-per-zgjedhjet-lokale/20%Monthly2020-03-13 08:38
https://presheva.com/sherohet-pacienti-me-coronavirus-ne-kroaci/20%Monthly2020-03-13 08:17
https://presheva.com/shqiperia-aplikon-mesimin-permes-ekranit-nga-shtepia-si-mase-parandaluese-ndaj-coronavirusit/20%Monthly2020-03-13 08:10
https://presheva.com/pas-rudy-gobert-edhe-nje-yll-i-nba-rezulton-pozitiv-me-coronavirus/20%Monthly2020-03-13 07:57
https://presheva.com/numri-i-te-vdekurve-nga-coronavirusi-ne-itali-shkon-ne-mbi-njemije-189-vetem-ne-24-oret-e-fundit/20%Monthly2020-03-13 07:52
https://presheva.com/shksj-ka-derguar-konkluzionet-lidhur-me-menaxhimin-e-situates-se-krijuar-pas-paraqitjes-se-covid-19/20%Monthly2020-03-12 20:00
https://presheva.com/ne-presheve-nuk-ka-te-infektuar-me-corona-virus/20%Monthly2020-03-12 19:19
https://presheva.com/bujanoc-udsh-do-te-marre-pjese-ne-zgjedhjet-lokale-si-subjekt-i-vetem/20%Monthly2020-03-12 17:29
https://presheva.com/shtabi-komunal-per-situata-te-jashtezakonshme-mbajti-mbledhje-me-rastin-e-paraqitjes-se-corona-virusit-ne-rajon/20%Monthly2020-03-12 13:13
https://presheva.com/brenda-30-diteve-4-000-dinare-do-tu-ipen-ndihme-e-njehershme-pensionisteve/20%Monthly2020-03-12 12:58
https://presheva.com/harvey-weinstein-denohet-me-23-vjet-burg/20%Monthly2020-03-12 12:30
https://presheva.com/historia-e-mjekut-qe-dha-alarmin-e-pare-per-coronavirusin-u-injorua-dhe-u-sanksionua-nga-regjimi-kinez/20%Monthly2020-03-12 12:26
https://presheva.com/salihu-une-betejen-e-adresave-do-ta-nxjerr-ne-treyzen-nderkombetare-politikanet-tane-jan-vetem-pengese/20%Monthly2020-03-12 17:07
https://presheva.com/super-kompjuteret-me-mbi-9-mije-procesore-dhe-27-mije-karta-grafike-po-perdoren-per-te-zhvilluar-ilacin-kunder-coronavirusit/20%Monthly2020-03-12 09:14
https://presheva.com/infermieret-italiane-rrefejne-pervojen-ne-luften-kunder-coronavirusit-njera-me-mavijosje-per-shkak-te-maskes-tjetren-e-ze-gjumi-ne-tavoline/20%Monthly2020-03-12 09:10
https://presheva.com/dhjete-vendet-me-te-prekura-nga-coronavirusi/20%Monthly2020-03-12 09:07
https://presheva.com/kinezja-103-vjecare-sherohet-nga-coronavirusi/20%Monthly2020-03-12 09:04
https://presheva.com/talentet-e-malesis-se-bujanocit-nga-bora-skulpturojne-kepucen-e-lulit-te-vocerr/20%Monthly2020-03-12 10:24
https://presheva.com/statistikave-javore-per-sherbimet-ne-shtepine-e-shendetit-presheva-ne-presheve/20%Monthly2020-03-11 14:34
https://presheva.com/ushtria-ne-shqiperi-qe-nga-neser-do-te-marre-masa-per-personat-qe-duhet-te-jene-te-vetekarantinuar/20%Monthly2020-03-11 13:08
https://presheva.com/vdes-nje-90-vjecar-nga-koronavirusi-ne-belgjike/20%Monthly2020-03-11 13:06
https://presheva.com/debat-i-ashper-i-konjufces-me-daciqin-ne-shkup/20%Monthly2020-03-11 13:05
https://presheva.com/vdes-personi-i-pare-nga-koronavirusi-ne-shqiperi/20%Monthly2020-03-11 13:03
https://presheva.com/shtyhet-anetaresimi-i-maqedonise-ne-nato-senati-i-spanjes-mbyllet-per-shkak-te-coronavirusit/20%Monthly2020-03-11 12:59
https://presheva.com/klinika-per-gjinekologji-ne-shkup-do-te-pranoje-vetem-raste-urgjente-do-te-anulohen-edhe-disa-kontrolle-permes-termini-im/20%Monthly2020-03-11 12:57
https://presheva.com/mbyllet-perkohesisht-kopshti-zoologjik-ne-shkup-per-shkak-te-coronavirusit/20%Monthly2020-03-11 12:56
https://presheva.com/shtate-persona-tjere-rezultojne-pozitiv-ne-testet-e-coronavirusit-ne-serbi-numri-total-i-te-infektuarve-shkon-ne-12/20%Monthly2020-03-11 12:54
https://presheva.com/mali-i-zi-ndalon-te-gjithe-autobuset-shqiptare-qe-kane-destinacion-italine/20%Monthly2020-03-11 12:53
https://presheva.com/thaci-kujton-demonstratat-e-11-marsit-1981-pjese-e-ndritur-e-rezistences-se-kosoves/20%Monthly2020-03-11 12:52
https://presheva.com/ministrja-britanike-morton-mirepret-heqjen-e-pjesshme-te-takses-per-mallrat-nga-serbia-dhe-bosnja/20%Monthly2020-03-11 12:50
https://presheva.com/12-arrine-numri-i-te-infektuarve-me-koronavirus-ne-serbi/20%Monthly2020-03-11 13:24
https://presheva.com/lajmet-10-03-2020/20%Monthly2020-03-11 12:28
https://presheva.com/subjektet-politike-shqiptare-akoma-nuk-jane-takuar-per-zgjedhjet-parlamentare/20%Monthly2020-03-11 11:57
https://presheva.com/ne-kufi-me-shqiperine-pa-masa-te-posacme-vetem-kontroll-i-rregullt-mjekesor/20%Monthly2020-03-11 09:54
https://presheva.com/rama-lufta-ndaj-coronavirusit-njemije-euro-shtese-per-mjeket-dhe-infermieret/20%Monthly2020-03-11 09:52
https://presheva.com/mbi-70-raste-me-koronavirus-ne-ballkan/20%Monthly2020-03-11 09:30
https://presheva.com/ministrja-e-shendetesise-ne-britani-te-madhe-e-infektuar-me-koronavirus/20%Monthly2020-03-11 09:28
https://presheva.com/terheqja-e-trupave-nga-kosova-eurodeputeti-austriak-i-reagon-djalit-te-trumpit/20%Monthly2020-03-11 09:26
https://presheva.com/deputeti-i-vv-se-taksa-do-te-hiqet-ketu-ska-dileme/20%Monthly2020-03-11 09:24
https://presheva.com/kurti-nuk-besoj-qe-trupat-amerikane-do-te-terhiqen-nga-kosova/20%Monthly2020-03-11 09:21
https://presheva.com/bujanoc-perballja-e-profesionisteve-te-shtunen-ne-bujanoc/20%Monthly2020-03-11 08:36
https://presheva.com/ekipi-i-klubit-futbollistik-kf-lugina-po-ben-fazen-pergatitore-ne-durres/20%Monthly2020-03-10 13:55
https://presheva.com/kina-gati-ta-mposhte-coronavirusin-presidenti-kinez-viziton-qytetaret-e-wuhanit/20%Monthly2020-03-10 13:50
https://presheva.com/judah-pendarovski-i-shqetesuar-rreth-mundesise-se-ndryshimit-te-kufijve-kosove-serbi/20%Monthly2020-03-10 13:48
https://presheva.com/ministri-i-shendetesise-venko-filipce-me-apel-per-qytetaret-per-coronavirusin/20%Monthly2020-03-10 13:47
https://presheva.com/bogoev-nxenes-nga-tre-shkolla-fillore-ne-karposh-ndodhen-ne-izolim-shtepiak-per-shkak-te-coronavirusit/20%Monthly2020-03-10 13:46
https://presheva.com/zaev-qytetaret-me-rezerve-ti-marrin-informacionet-e-pavertetuara-per-coronavirusin/20%Monthly2020-03-10 13:44
https://presheva.com/anulimi-i-mesimit-pas-shfaqjes-se-coronavirusit-ne-shqiperi-shahini-orienton-maturantet-se-cfare-duhet-te-lexojne/20%Monthly2020-03-10 13:43
https://presheva.com/arrin-ne-10-numri-i-te-infektuarve-me-coronavirus-ne-shqiperi/20%Monthly2020-03-10 13:41
https://presheva.com/%e2%80%8bserbia-vendos-kufizime-te-udhetimit-per-shkak-te-coronavirusit/20%Monthly2020-03-10 13:40
https://presheva.com/senatori-amerikan-nese-nuk-hiqet-taksa-shba-te-rishqyrtoje-pranine-ne-kosove/20%Monthly2020-03-10 13:39
https://presheva.com/shqiptaret-e-duan-bashkimin-kombetar-por-nuk-besojne-se-eshte-i-mundur/20%Monthly2020-03-10 13:38
https://presheva.com/shqiprim-arifi-lugina-e-presheves-ka-qene-e-diskriminuar-ne-forma-te-ndryshme/20%Monthly2020-03-10 13:37
https://presheva.com/gjashte-raste-te-reja-te-dyshuara-per-coronavirus-ne-kosove/20%Monthly2020-03-10 13:29
https://presheva.com/kurti-vasfije-krasniqi-na-beri-te-gjitheve-te-qajme-duhet-ti-sjellim-asaj-drejtesine/20%Monthly2020-03-10 12:56
https://presheva.com/konfirmohet-viktima-e-pare-shqiptare-nga-coronavirusi-ne-itali/20%Monthly2020-03-10 12:55
https://presheva.com/shqiperi-shkon-ne-6-numri-i-personave-te-prekur-nga-coronavirusi/20%Monthly2020-03-10 12:53
https://presheva.com/meta-thote-se-duhen-fonde-qe-situata-e-shkaktuar-nga-coronavirusi-te-mos-dale-jashte-kontrollit/20%Monthly2020-03-10 12:51
https://presheva.com/tre-raste-te-reja-me-coronavirus-ne-maqedoni/20%Monthly2020-03-10 12:49
https://presheva.com/te-merkuren-perfundon-afati-i-paraqitjeve-nuk-dihet-nese-do-te-kete-zgjedhje-ne-diaspore/20%Monthly2020-03-10 12:47
https://presheva.com/2-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-serbi/20%Monthly2020-03-10 13:01
https://presheva.com/pas-autobuseve-dezinfektohen-edhe-trenat-e-udhetareve-ne-maqedoni/20%Monthly2020-03-10 12:30
https://presheva.com/mjeku-ame-nga-dibra-i-cili-ishte-ne-kontakt-me-te-semuret-me-coronavirus-ndodhet-ne-izolim-shtepiak/20%Monthly2020-03-10 12:29
https://presheva.com/dyqind-persona-ne-izolim-shtepiak-per-shkak-te-kontaktit-me-drejtoreshen-e-dermatologjise-ne-shkup/20%Monthly2020-03-10 12:28
https://presheva.com/pandov-kerkon-pergjegjesi-penale-per-drejtoreshen-e-klinikes-se-dermatologjise/20%Monthly2020-03-10 12:27
https://presheva.com/shqiptarja-qe-vdiq-nga-koronavirusi-kishte-shkuar-ne-itali-per-sherim/20%Monthly2020-03-10 12:25
https://presheva.com/%e2%80%8bministri-francez-i-kultures-preket-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-03-10 12:24
https://presheva.com/diplomat-kanandez-te-akredituar-ne-beograd-dhe-berlin-sot-kane-vizituar-presheven/20%Monthly2020-03-10 10:03
https://presheva.com/unioni-i-bashkive-dhe-komunave-shqiptare-ka-shenuar-8-marsin-ne-qytetin-e-tuzit/20%Monthly2020-03-10 09:53
https://presheva.com/medvegje-formohet-ekipi-per-evidentimin-e-adresave-te-pasivizuara-dhe-diskriminimin-e-shqiptareve-ne-serbi/20%Monthly2020-03-10 08:46
https://presheva.com/ministri-francez-i-kultures-preket-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-03-10 08:28
https://presheva.com/edi-rama-publikon-videon-150-sekondeshe-me-150-lajme-per-tu-mbrojtur-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-03-10 12:21
https://presheva.com/anulohen-fluturimet-nga-prishtina-per-ne-italine-e-veriut/20%Monthly2020-03-10 08:21
https://presheva.com/jeremiq-serbia-eshte-pajtuar-qe-kosova-te-kete-ulese-ne-okb/20%Monthly2020-03-10 08:19
https://presheva.com/ne-kroaci-konfirmohet-rasti-i-13-te-me-koronavirus/20%Monthly2020-03-10 08:18
https://presheva.com/haram-tamli-i-nanes/20%Monthly2020-03-09 14:15
https://presheva.com/eksperti-britanik-i-epidemise-coronavirusi-eshte-semundja-me-e-frikshme-qe-kam-hasur-ne-karrieren-time/20%Monthly2020-03-09 14:13
https://presheva.com/u-be-sikur-po-i-pershendet-tifozet-para-se-te-fillonte-derbi-juventus-inter-ky-ishte-veprimi-qesharak-i-cristiano-ronaldos/20%Monthly2020-03-09 14:12
https://presheva.com/%e2%80%8bthaci-neser-takon-lideret-e-partive-politike-per-koordinim-te-ceshtjeve-me-interes-shteteror/20%Monthly2020-03-09 14:11
https://presheva.com/dora-ju-tregon-sa-duhet-te-hani/20%Monthly2020-03-09 14:09
https://presheva.com/kosova-tia-ofroje-serbise-korridorin-per-ne-adriatik-blerim-reka-jep-sqarim-rreth-deklarates-se-tij/20%Monthly2020-03-09 14:05
https://presheva.com/tendencat-e-kesaj-pranvere-qe-nuk-duhen-humbur/20%Monthly2020-03-09 14:04
https://presheva.com/shkak-coronavirusi-kosova-anulon-perkohesisht-fluturimet-nga-italia-e-veriut/20%Monthly2020-03-09 14:03
https://presheva.com/historia-e-rivalit-me-te-madh-te-pablo-escobarit-i-burgosur-ne-shba-qe-tani-lutet-ti-lejohet-te-vdese-ne-kolumbi/20%Monthly2020-03-09 14:01
https://presheva.com/shtyhet-ndeshja-parma-spal-ministri-italian-i-sportit-ndalojeni-serien-a/20%Monthly2020-03-09 13:54
https://presheva.com/rita-me-mesazh-domethenes-ne-diten-e-gruas-sot-qendroj-per-ju-qe-jeni-krenare-kush-jeni-per-te-kaluaren-te-tashmen-dhe-te-ardhmen-tuaj/20%Monthly2020-03-09 13:53
https://presheva.com/a-do-ta-ndryshoje-coronavirusi-ekonomine-boterore/20%Monthly2020-03-09 13:50
https://presheva.com/kina-vaksina-kunder-covid-19-mund-te-jete-gati-per-perdorim-urgjent-ne-prill/20%Monthly2020-03-09 13:49
https://presheva.com/dhjete-shenja-te-qarta-me-te-cilat-trupi-tregon-qe-zemra-eshte-e-dobesuar-kushtoni-kujdes-derisa-seshte-bere-vone/20%Monthly2020-03-09 13:48
https://presheva.com/pdsh-shfuqizon-masen-e-moratoriumit-ne-punen-e-kuvendit-komunal-presheve/20%Monthly2020-03-09 13:45
https://presheva.com/bujanoc-pd-dorzon-nenshkrimet-per-certifikimin-e-listes-per-zgjedhjet-lokale/20%Monthly2020-03-09 13:28
https://presheva.com/lajmet-06-02-2020-2/20%Monthly2020-03-09 13:42
https://presheva.com/eksperti-kryesor-i-kines-numri-i-rasteve-ditore-me-coronavirus-mund-te-bjere-ne-zero-kete-muaj/20%Monthly2020-03-09 08:27
https://presheva.com/kater-racat-e-qenve-me-te-mencur-qe-ekzistojne/20%Monthly2020-03-09 08:24
https://presheva.com/pd-mbledh-nenshkrimet-per-dorezimin-e-listes-lokale-apn-e-akuzon-per-shkelje-te-marreveshjes-se-tiranes/20%Monthly2020-03-08 21:12
https://presheva.com/apn-ne-bujanoc-subjekti-i-vetem-me-aktivitet-per-diten-e-gruas/20%Monthly2020-03-08 20:38
https://presheva.com/nagip-arifi-uron-mesuesit-me-rastin-e-festes-se-7-marsit/20%Monthly2020-03-07 18:41
https://presheva.com/ragmi-mustafa-ka-uruar-kontribuesit-e-arsimit-per-nder-te-7-marsit/20%Monthly2020-03-07 18:38
https://presheva.com/policia-e-kosoves-u-ndalon-qytetareve-te-komunes-se-bujanocit-te-hyjne-ne-kosove-nepermjet-karaceves/20%Monthly2020-03-07 18:19
https://presheva.com/sot-perkujtojme-kontributin-e-mesimdhenesve-per-arsimimin-shqip/20%Monthly2020-03-07 17:06
https://presheva.com/sami-salihu-uron-mesimdhesit-per-festen-e-7-marsit/20%Monthly2020-03-07 17:00
https://presheva.com/semimaturantet-me-mundesi-me-te-mira-ne-perzgjedhjen-e-drejtimeve-profesionale/20%Monthly2020-03-07 16:57
https://presheva.com/bujanoc-breznice-perkujtohen-deshmoret-e-kombit-shaban-r-bajrami-dhe-besim-b-xhemaili/20%Monthly2020-03-07 12:49
https://presheva.com/bujanoc-2-3-milion-euro-per-rekonstruimin-e-2-shkollave-serbe-ne-qytet/20%Monthly2020-03-07 12:10
https://presheva.com/shaip-kamberi-do-te-jete-kandidati-me-numer-1-ne-listen-e-perbashket-te-partive-politike-shqiptare/20%Monthly2020-03-07 11:08
https://presheva.com/ne-22-vjetorin-e-betejes-se-jasharajve-shqiprim-musliu-ka-vizituar-kompleksin-memorial-adem-jashari-ne-prekaz/20%Monthly2020-03-06 14:03
https://presheva.com/samsung-galaxy-s20-ultra-sfidohet-nga-nje-pajisje-tjeter-e-re-elitare-dhe-me-cmim-shume-me-te-lire/20%Monthly2020-03-06 13:56
https://presheva.com/apple-sjell-macbook-pro-dhe-ipad-te-rinj-me-mini-led-kete-vit/20%Monthly2020-03-06 13:54
https://presheva.com/pasi-shba-ka-sanksione-per-huawei-kompania-kineze-investoi-211-milione-euro-ne-evrope/20%Monthly2020-03-06 13:53
https://presheva.com/hapet-brendia-e-samsung-galaxy-s20-ultra-shihen-kamerat-e-fuqishme-dhe-mangesia-kryesore/20%Monthly2020-03-06 13:52
https://presheva.com/twitter-ka-filluar-ta-testoje-mundesine-e-postimeve-qe-zhduken-njejte-sikurse-story/20%Monthly2020-03-06 13:51
https://presheva.com/vdes-nga-coronavirusi-deputetja-e-iranit-vendi-ne-krize-mijera-te-prekur/20%Monthly2020-03-06 13:50
https://presheva.com/numri-i-te-prekurve-nga-coronavirusi-shkon-ne-100-mije/20%Monthly2020-03-06 13:48
https://presheva.com/nezir-mehmetajt-i-zgjatet-paraburgimi-ne-serbi-reagon-mpj-beogradi-zyrtar-ti-ndale-fabrikimet-e-akuzave/20%Monthly2020-03-06 13:47
https://presheva.com/serwer-tregon-se-cilat-do-te-ishin-pasojat-ne-nje-shkembim-te-mundshem-territoresh-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2020-03-06 13:41
https://presheva.com/botohet-monografia-per-atdhetarin-e-devotshem-hoxhe-lipovica-mulla-isuf-baftjari-1883-1948/20%Monthly2020-03-06 13:26
https://presheva.com/pasojat-e-coronavirusit-xhamia-e-madhe-ne-meke-plotesisht-e-zbrazet-punonjesit-po-dezinfektojne-zonen/20%Monthly2020-03-06 12:54
https://presheva.com/a-eshte-kjo-prove-se-kina-eshte-duke-genjyer-per-shperthimin-vdekjeprures-te-coronavirusit/20%Monthly2020-03-06 12:51
https://presheva.com/ministria-e-shendetesise-se-egjiptit-burri-i-infektuar-me-coronavirus-kishte-udhetuar-ne-france-permes-serbise/20%Monthly2020-03-06 12:50
https://presheva.com/per-inkluzion-me-te-qasshem-per-femijet-me-aftesi-te-kufizuara/20%Monthly2020-03-06 12:44
https://presheva.com/shba-ja-kercenon-serish-serbine-me-sanksione-nese-vazhdon-blerjen-e-armeve-nga-rusia/20%Monthly2020-03-06 12:39
https://presheva.com/ara-coronavirusit-kina-trajtoi-nje-tjeter-epidemi-nen-fshehtesi-absolute/20%Monthly2020-03-06 12:38
https://presheva.com/dokumentari-skenari-i-nenes/20%Monthly2020-03-06 12:35
https://presheva.com/keni-kujdes-keto-jane-shenjat-e-para-te-diabetit/20%Monthly2020-03-06 12:33
https://presheva.com/maqedoni-beteja-per-vota-permes-nxitjeve-nderetnike/20%Monthly2020-03-06 12:30
https://presheva.com/vetem-nje-rast-i-konfirmuar-me-coronavirus-ne-maqedoni-epidemiologet-sugjerojne-te-mos-kete-tubime-edhe-shtate-dite/20%Monthly2020-03-06 12:29
https://presheva.com/tensione-ne-kufirin-greqi-turqi-greket-me-gaz-lotsjelles-ndalojne-emigrantet-turqit-hedhin-gaz-ne-anen-greke-te-kufirit/20%Monthly2020-03-06 12:27
https://presheva.com/serbia-diss-amerikes-blejme-armatim-ku-te-na-do-qejfi/20%Monthly2020-03-06 12:21
https://presheva.com/dita-e-mesuesit-dhe-dita-nderkombetare-e-gruas-ne-shf-prof-ibrahim-kelmendi-ne-presheve-u-shenuan-me-program-argetues/20%Monthly2020-03-06 12:19
https://presheva.com/luften-kunder-jashareve-e-udhehoqi-millorad-ulemek-legija/20%Monthly2020-03-06 12:15
https://presheva.com/cabej-mesuesia-nuk-eshte-profesion-ajo-eshte-mision/20%Monthly2020-03-06 12:13
https://presheva.com/vatikani-konfirmon-rastin-e-pare-te-coronavirusit/20%Monthly2020-03-06 12:12
https://presheva.com/holanda-konfirmon-vdekjen-e-pacientit-te-pare-nga-coronavirusi/20%Monthly2020-03-06 12:10
https://presheva.com/kurti-ne-prekaz-ne-kemi-obligim-e-borxh-te-perhershem-ndaj-jasharajve/20%Monthly2020-03-06 12:09
https://presheva.com/aktakuze-kunder-ish-policit-serb-per-krime-kunder-njerezimit-gjate-luftes-ne-kosove/20%Monthly2020-03-06 12:08
https://presheva.com/tadiq-kurti-ka-pak-pervoje-kjo-e-ngadaleson-zgjidhjen-per-kosoven/20%Monthly2020-03-06 12:06
https://presheva.com/ky-grup-i-gjakut-eshte-me-rezistent-ndaj-kancerit/20%Monthly2020-03-06 12:03
https://presheva.com/koronavirusi-ministria-i-rekomandon-shkollave-shtyerjen-e-te-gjitha-ekskursioneve-jashte-shtetit/20%Monthly2020-03-06 11:51
https://presheva.com/melania-trump-shkel-rregullat-e-koronavirusit-perqafon-fitueset-e-cmimeve-nderkombetare-te-grave/20%Monthly2020-03-06 10:53
https://presheva.com/vejusha-76-vjecare-nuk-i-njeh-vitet-blogere-qe-numeron-mijera-fansa/20%Monthly2020-03-06 10:52
https://presheva.com/lajmet-05-03-2020/20%Monthly2020-03-06 10:47
https://presheva.com/konfirmohet-rasti-i-pare-i-koronavirusit-ne-serbi-i-infektuar-nje-mashkull-43-nga-subotica/20%Monthly2020-03-06 09:46
https://presheva.com/rrefehet-motra-e-adem-jasharit-flet-per-diten-kur-u-vra-komandanti-legjendar/20%Monthly2020-03-06 08:25
https://presheva.com/ndalohet-pershendetja-me-duar-edhe-ne-premier-lige/20%Monthly2020-03-06 08:20
https://presheva.com/stacioni-policore-organizon-dhurimin-e-gjakut-per-nder-te-pervjetorit-te-vdekjes-se-avdi-bajramit-video/20%Monthly2020-03-05 14:24
https://presheva.com/per-nder-te-datave-7-dhe-8-mars-nxenesit-e-shkolles-fillore-migjeni-ne-caravajke-pergatiten-program-kulturo-artistik/20%Monthly2020-03-05 14:10
https://presheva.com/lufta-e-uck-se-na-bene-te-perkulemi-prane-varreve-te-gjithe-deshmoreve/20%Monthly2020-03-05 14:03
https://presheva.com/estrada-nuk-e-harrojne-epopene-e-uck-se-kujtojne-renien-historike-te-adem-jasharit-dhe-familjes-se-tij/20%Monthly2020-03-05 13:47
https://presheva.com/menyra-si-mund-te-zbuloni-nese-ndonje-pajisje-eshte-duke-iu-spiunuar/20%Monthly2020-03-05 13:44
https://presheva.com/facebook-anulon-konferencen-per-shkak-te-shqetesimeve-te-coronavirusit-2/20%Monthly2020-03-05 13:42
https://presheva.com/oppo-reno3-pro-me-kamere-44-megapixel-per-selfie/20%Monthly2020-03-05 13:37
https://presheva.com/videoja-me-te-cilen-whatsapp-njoftoi-mberritjen-e-modalitetit-te-saj-te-erret/20%Monthly2020-03-05 13:29
https://presheva.com/nepermjet-pajisjes-me-realitet-te-zmadhuar-zjarrfikesit-mund-te-shohin-edhe-ne-tymin-e-dendur/20%Monthly2020-03-05 13:27
https://presheva.com/inxhinieret-austriake-zbulojne-uren-e-se-ardhmes-qe-hapet-dhe-mbyllet-sikur-nje-ombrelle/20%Monthly2020-03-05 13:24
https://presheva.com/realizoi-marifetin-me-te-rrezikshem-ne-karrieren-e-tij-burri-eci-600-metra-mbi-vullkanin-aktiv-pergjate-nje-teli-celiku/20%Monthly2020-03-05 13:22
https://presheva.com/maduro-i-venezueles-kerkon-nga-grate-qe-te-kene-gjashte-femije/20%Monthly2020-03-05 13:18
https://presheva.com/pasi-u-alarmua-me-gjendjen-e-nenes-se-tij-shkaku-i-sulmit-ne-tru-cristiano-ronaldo-kthehet-te-juventusi-per-te-zhvilluar-seancen-stervitore/20%Monthly2020-03-05 13:17
https://presheva.com/deputeti-opozitar-fyeu-presidentin-erdogan-shperthejne-grushtet-ne-parlamentin-turk/20%Monthly2020-03-05 13:14
https://presheva.com/vuciq-per-takimin-ne-uashington-nuk-kemi-arritur-asnje-marreveshje/20%Monthly2020-03-05 13:12
https://presheva.com/frika-nga-coronavirusi-policet-kineze-perdorin-helmetat-e-mencura-ato-matin-temperaturen-e-kembesoreve/20%Monthly2020-03-05 13:10
https://presheva.com/zvicra-perfaqesohet-ne-eurovision-2020-nga-kengetari-shqiptar-gjon-muharremaj/20%Monthly2020-03-05 13:09
https://presheva.com/thaci-per-marreveshjen-me-serbine-askush-nuk-duhet-frikesuar-nga-ulja-ne-tavolinen-e-bisedimeve-perderisa-aty-jane-shba-te/20%Monthly2020-03-05 13:06
https://presheva.com/arber-pajaziti-unifikimi-i-shqiptareve-ne-bujanoc-eshte-tejet-i-rendesishem-video/20%Monthly2020-03-05 13:01
https://presheva.com/vuciq-uashingtoni-po-e-kercenon-seriozisht-albin-kurtin-per-te-hequr-taksen/20%Monthly2020-03-05 12:54
https://presheva.com/per-shkak-te-defektit-tek-burimi-toplik-furnizimi-me-uje-do-te-nderpritet-deri-ne-evitimin-e-defekti/20%Monthly2020-03-05 12:52
https://presheva.com/vuciq-shumica-e-serbeve-preferojne-nje-konflikt-te-ngrire-me-kosoven/20%Monthly2020-03-05 12:33
https://presheva.com/osmani-sakrifica-e-familjes-jashari-eshte-drite-udherrefyese-per-brezin-tone-dhe-brezat-qe-vijne-pas-nesh/20%Monthly2020-03-05 12:31
https://presheva.com/viktima-e-pare-nga-coronavirusi-ne-zvicer/20%Monthly2020-03-05 12:24
https://presheva.com/vdes-ish-shefi-i-okb-se-javier-perez-de-cuellar/20%Monthly2020-03-05 12:23
https://presheva.com/coronavirusi-ne-bosnje-dhe-hercegovine-dy-te-infektuar-babai-qe-erdhi-nga-italia-barti-virusin-te-djali-i-tij/20%Monthly2020-03-05 12:22
https://presheva.com/konfirmohet-rasti-i-dyte-i-koronavirusit-ne-serbi/20%Monthly2020-03-05 12:20
https://presheva.com/familja-jashari-e-pranishme-ne-seancen-e-vecante-per-epopene-e-uck-se/20%Monthly2020-03-05 12:19
https://presheva.com/kurti-familja-jashari-u-sakrifikuan-sepse-e-deshten-lirine-dhe-token-me-shume-se-jeten/20%Monthly2020-03-05 12:17
https://presheva.com/sh-m-t-presheva-presheve-konkurs-pune/20%Monthly2020-03-05 12:16
https://presheva.com/perfaqesuesit-e-landit-te-tirolit-kane-vizituar-komunen-e-presheves/20%Monthly2020-03-05 12:13
https://presheva.com/lajmet-04-03-2020/20%Monthly2020-03-05 12:08
https://presheva.com/diamanti-i-dyte-me-i-madh-ne-bote-i-ka-1-758-karat-peshon-350-grame/20%Monthly2020-03-05 06:46
https://presheva.com/uefa-moldavia-dhe-greqia-jane-te-detyruara-te-luajne-ne-prishtine-edhe-pse-nuk-e-njohin-kosoven/20%Monthly2020-03-05 06:44
https://presheva.com/105-vjecarja-kosovare-tregon-sekretin-e-jetegjatesise/20%Monthly2020-03-05 06:41
https://presheva.com/vjen-per-here-te-pare-ne-shqiperi-dalin-detaje-te-reja-rreth-koncertit-te-malumes/20%Monthly2020-03-05 06:37
https://presheva.com/konfirmohet-rasti-i-pare-i-koronavirusit-ne-zyrat-e-be-se-ne-bruksel/20%Monthly2020-03-05 06:34
https://presheva.com/korniza-e-marreveshjes-ndermjet-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2020-03-05 06:31
https://presheva.com/7-rregullat-e-jetes-per-edukimin-e-femijeve-sipas-psikiatrit-italian/20%Monthly2020-03-05 06:28
https://presheva.com/bujanoc-subjektet-politike-shqiptare-me-4-kandidate-per-kryetare-komune/20%Monthly2020-03-04 21:20
https://presheva.com/fillojne-punimet-ne-realizimin-e-projektit-per-rregullimin-e-trotuareve-ne-rrugen-e-gjilanit/20%Monthly2020-03-04 15:08
https://presheva.com/fotot-qe-tregojne-emocion-me-shume-se-fjalet/20%Monthly2020-03-04 14:56
https://presheva.com/dobite-nga-konsumimi-i-thanave/20%Monthly2020-03-04 14:53
https://presheva.com/kjo-eshte-shqiptarja-qe-perfaqeson-12-shtete-ne-keshillin-global-edhe-serbine/20%Monthly2020-03-04 14:49
https://presheva.com/ndjeva-se-kisha-shkuar-ne-ferr-dhe-isha-kthyer-pervoja-e-nje-pacienti-nga-coronavirusi/20%Monthly2020-03-04 14:47
https://presheva.com/trump-do-te-prese-kim-kardashian-ne-shtepine-e-bardhe-per-te-diskutuar-reformen-e-drejtesise-kriminale/20%Monthly2020-03-04 14:45
https://presheva.com/zbulohet-koncepti-i-vetures-elektrike-dacia-spring-i-ben-200-kilometra-me-nje-mbushje/20%Monthly2020-03-04 14:41
https://presheva.com/logoja-ikonike-e-bmw-s-me-ndryshime-te-vogla/20%Monthly2020-03-04 14:39
https://presheva.com/diplomati-gjerman-ischinger-mbeshtet-idene-e-kurtit-per-reciprocitet-ndaj-serbise/20%Monthly2020-03-04 14:37
https://presheva.com/super-e-marta-rikthen-joe-biden-fiton-8-nga-14-shtete/20%Monthly2020-03-04 14:35
https://presheva.com/zgjidheni-cdo-problem-me-floket-ne-menyre-natyrale-veproni-keshtu-me-shamponin-tuaj/20%Monthly2020-03-04 14:33
https://presheva.com/si-ta-pastroni-hekurin-per-hekurosje-me-paracetamol/20%Monthly2020-03-04 14:32
https://presheva.com/santolina-e-argjendte-gjalleron-kopshtet-sezonale/20%Monthly2020-03-04 14:30
https://presheva.com/shkencetari-britanik-thote-ti-ndaloni-puthjet-per-shkak-te-koronavirusit/20%Monthly2020-03-04 14:27
https://presheva.com/festim-isufi-prezanton-koleksionin-e-tij-ne-javen-e-modes-ne-paris/20%Monthly2020-03-04 14:24
https://presheva.com/google-translate-ofron-perkthime-ne-5-gjuhe-te-reja/20%Monthly2020-03-04 14:16
https://presheva.com/11-arsye-pse-kuqalashet-jane-persona-unike/20%Monthly2020-03-04 14:15
https://presheva.com/si-te-largoni-eren-e-keqe-te-gojes-per-pese-minuta/20%Monthly2020-03-04 14:10
https://presheva.com/mali-i-zi-goditet-nga-moti-i-lig-anulohen-disa-fluturime/20%Monthly2020-03-04 13:51
https://presheva.com/nena-ia-mori-jete-djalit-te-saj-3-vjecar-per-te-shkuar-me-pushime-ne-maqedoni/20%Monthly2020-03-04 13:49
https://presheva.com/sheshel-paralajmeron-vrasjen-e-gjukanoviqit-vijne-reagimet-nga-mali-i-zi/20%Monthly2020-03-04 13:44
https://presheva.com/spp-dhe-kk-organizojne-dhurim-gjaku/20%Monthly2020-03-04 13:42
https://presheva.com/sporti-preshevare-mbeshtetet-nga-pushteti-lokal/20%Monthly2020-03-04 13:30
https://presheva.com/lajmet-03-02-2020-2/20%Monthly2020-03-04 13:38
https://presheva.com/lajmet-02-02-2020/20%Monthly2020-03-04 13:26
https://presheva.com/zgjedhjet-parlamentare-dhe-lokale-ne-serbi-do-te-mbahen-me-26-prill/20%Monthly2020-03-04 12:34
https://presheva.com/bujanoc-ka-nderruar-jete-begzad-ademi-nga-muhoci-i-aksidentuar-me-18-shkurt/20%Monthly2020-03-04 08:59
https://presheva.com/shkencetaret-japin-alarmin-arinjte-polare-kane-nisur-te-hane-njeri-tjetrin/20%Monthly2020-03-04 08:27
https://presheva.com/mpb-e-kosoves-ultimatum-preshevares-ta-leshoj-kosoven-dokument/20%Monthly2020-03-04 07:58
https://presheva.com/shba-te-te-gatshme-ti-japin-edhe-municion-turqise-per-luftimet-e-saj-ne-idlib-te-sirise/20%Monthly2020-03-04 07:27
https://presheva.com/keshilltari-i-udheheqesit-suprem-te-iranit-vdes-nga-coronavirusi/20%Monthly2020-03-04 07:24
https://presheva.com/richard-grenell-flet-per-marreveshjen-kosove-serbi/20%Monthly2020-03-04 07:20
https://presheva.com/shtepia-e-shendetit-do-te-filloj-planin-aksional-per-zbulimin-e-hershem-dhe-programin-per-parandalimin-e-kancerit-ne-zorren-e-trashe-dhe-miter/20%Monthly2020-03-03 17:38
https://presheva.com/shqiprim-arifi-osbe-te-reflektoje-tek-institucionet-qendrore-per-zbatimin-e-ligjit-per-pakica-dhe-realizimin-e-te-drejtave-te-shqiptareve/20%Monthly2020-03-03 17:32
https://presheva.com/te-jetosh-me-prezencen-e-xhandarmerise-serbe-sfidat-e-shqiptareve-ne-luginen-e-presheves/20%Monthly2020-03-03 17:06
https://presheva.com/kurti-reciprociteti-me-serbine-do-te-ndodhe-do-te-largojme-te-gjitha-barrierat-tregtare-me-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2020-03-03 15:42
https://presheva.com/lirohuni-shpejt-nga-teprica-e-peshes-trupore-bejeni-vete-pijen-me-kefir/20%Monthly2020-03-03 15:39
https://presheva.com/qeroni-vezet-e-ziera-pa-u-lodhur-per-vetem-pak-sekonda/20%Monthly2020-03-03 15:34
https://presheva.com/njerezit-te-cilet-gjithmone-kane-te-ftohte-kane-jete-me-te-gjate/20%Monthly2020-03-03 15:32
https://presheva.com/kosova-shqiperia-e-kroacia-themelojne-nismen-trepaleshe-per-politiken-e-jashtme/20%Monthly2020-03-03 15:29
https://presheva.com/twitter-i-kerkon-stafit-te-punoje-nga-shtepia-shkaku-koronavirusit/20%Monthly2020-03-03 14:47
https://presheva.com/mediet-serbe-gjermani-e-franca-organizojne-takim-mes-kosoves-dhe-serbise-per-taksen/20%Monthly2020-03-03 14:44
https://presheva.com/ky-eshte-serumi-bio-qe-zevendeson-trajtimet-e-shtrenjta-dhe-botox-in/20%Monthly2020-03-03 14:42
https://presheva.com/kujdes-mos-i-beni-keto-8-gjera-kur-jeni-me-stomakun-bosh/20%Monthly2020-03-03 14:39
https://presheva.com/ne-kliniken-infektive-ne-shkup-vetem-motrat-medicinale-shqiptare-detyrohen-ti-mbikqyrin-pacientet-te-dyshuar-me-koronavirus/20%Monthly2020-03-03 14:37
https://presheva.com/a-pritet-te-anulohet-ndeshja-maqedoni-e-veriut-kosove-lajmet-qe-vijne-nga-shkupi/20%Monthly2020-03-03 14:12
https://presheva.com/zaev-tabela-dygjuheshe-vetem-ne-qytetet-ku-ka-20-per-qind-shqiptare/20%Monthly2020-03-03 13:58
https://presheva.com/cmime-te-reja-te-derivateve-te-naftes-2/20%Monthly2020-03-03 13:56
https://presheva.com/ish-ministri-grek-shkakton-termet-suliotet-ishin-shqiptare-ne-u-kemi-vjedhur-gjuhen-dokument/20%Monthly2020-03-03 13:53
https://presheva.com/shqiptaret-ne-lugine-te-kene-te-drejta-te-barabarta-konform-serbeve-qe-jetojne-ne-kosove/20%Monthly2020-03-03 12:12
https://presheva.com/tete-gjerat-qe-nuk-duhet-ti-beni-gjate-nderprerjes-se-energjise-elektrike/20%Monthly2020-03-03 12:08
https://presheva.com/luta-ka-ardhur-koha-qe-shqiptaret-e-kosoves-lindore-ti-bashkohen-atdheut-te-tyre/20%Monthly2020-03-03 12:05
https://presheva.com/bujanoc-dritoni-apo-enveri-cili-do-te-kryesoje-listen-pvd-vendos-te-merkuren/20%Monthly2020-03-03 11:14
https://presheva.com/ish-shefi-strategjik-i-shtepise-se-bardhe-coronavirusi-do-ta-ndihmoje-donald-trumpin-te-fitoje-zgjedhjet-e-vitit-2020/20%Monthly2020-03-03 10:21
https://presheva.com/rruga-ballkanike-nga-vijne-migrantet-siriane-dhe-ku-planifikojne-te-shkojne/20%Monthly2020-03-03 10:19
https://presheva.com/turqia-i-shkakton-humbje-te-medha-ushtarake-sirise-erdogan-thote-se-ky-eshte-vetem-fillimi/20%Monthly2020-03-03 10:14
https://presheva.com/nuk-mund-te-qendroje-ulur-ne-aeroplan-per-shkak-te-trupit-gjigant-por-32-vjecari-qe-eshte-213-centimetra-i-gjate-vozit-veture-te-vogel/20%Monthly2020-03-03 10:08
https://presheva.com/frika-nga-coronavirusi-ministri-i-brendshem-gjerman-nuk-ia-jep-doren-kancelares-merkel/20%Monthly2020-03-03 10:05
https://presheva.com/shqiprimi-arifi-prezantoi-pevojat-jetesore-ne-leap-summit-ne-tirane/20%Monthly2020-03-02 14:30
https://presheva.com/kane-perfunduar-punimet-ne-rregullimin-e-pllakes-se-dyte-te-objektit-percjelles-te-xhamise-ne-bashkesine-lokale-terrnave-lajmin-e-kane-konfirmuar-per-portalin-preshevacom-perfaeqesues-te-kesaj-nisme/20%Monthly2020-03-02 14:39
https://presheva.com/greqia-bllokon-10-mije-migrante-ne-kufirin-e-turqise/20%Monthly2020-03-02 14:13
https://presheva.com/rajon-vuciq-pa-heqjen-e-plote-te-takses-nuk-ka-vazhdim-te-dialogut/20%Monthly2020-03-02 14:06
https://presheva.com/ne-letren-drejtuar-pompeos-kurti-kerkon-qe-shba-te-dhe-be-ja-te-krijojne-nje-mekanizem-monitorimi-te-marreveshjeve-kosove-serbi/20%Monthly2020-03-02 14:05
https://presheva.com/kurti-reciprocitetin-e-kemi-obligim-shteteror/20%Monthly2020-03-02 14:03
https://presheva.com/kurti-presidenti-nuk-ka-autorizim-ta-nenshkruaj-marreveshjen-me-serbine-sic-e-kishte-ne-plan/20%Monthly2020-03-02 14:01
https://presheva.com/komuna-e-presheves-mbeshtet-aktivitetet-sportive/20%Monthly2020-03-02 13:51
https://presheva.com/reciprociteti-me-serbine-eshte-ne-marreveshjet-e-brukselit/20%Monthly2020-03-02 12:58
https://presheva.com/stacionet-shendetesore-dhe-ambulancat-neper-bashkesi-lokale-do-te-punojne-cdo-dite/20%Monthly2020-03-02 12:53
https://presheva.com/59-vjetori-i-gjimnazit-skenderbeu-ne-presheve/20%Monthly2020-03-02 12:47
https://presheva.com/themelohet-shoqata-peshkimi-ne-lugine/20%Monthly2020-03-02 12:23
https://presheva.com/si-te-kontrolloni-nese-dikush-po-ju-spiunon-ne-facebook/20%Monthly2020-03-02 11:52
https://presheva.com/nga-syte-e-nje-anglezeje-14-zakone-shqiptare-qe-cudisin-nje-te-huaj/20%Monthly2020-03-02 11:50
https://presheva.com/flet-nena-dhe-fotografi-i-vogelushes-qe-u-be-hit-ne-internet-qe-ne-momentin-e-lindjes/20%Monthly2020-03-02 11:47
https://presheva.com/tre-futbollist-te-juventusit-infektohen-me-koronavirus/20%Monthly2020-03-02 11:46
https://presheva.com/lajmet-28-02-2020/20%Monthly2020-03-02 11:44
https://presheva.com/a-mundet-kafeja-ta-mposhte-lodhjen-ne-pune/20%Monthly2020-03-02 11:43
https://presheva.com/operacionet-estetike-krijojne-tri-lloje-te-semundjeve-te-rrezikshme/20%Monthly2020-03-02 11:12
https://presheva.com/citroen-sa-nje-makine-larese-per-vetem-6-000-euro/20%Monthly2020-03-02 11:10
https://presheva.com/udhetoi-13000-km-per-ta-pare-milanin-ndeshja-u-anulua/20%Monthly2020-03-02 10:01
https://presheva.com/pese-gjera-qe-ben-truri-sa-jeni-ne-gjume/20%Monthly2020-03-02 10:00
https://presheva.com/per-shkak-te-koronavirusit-floktari-behet-hit-ne-internet/20%Monthly2020-03-02 08:25
https://presheva.com/emily-nje-nga-modelet-me-bombastike-ne-bote/20%Monthly2020-03-02 08:13
https://presheva.com/perfaqesuesit-institucional-dhe-politik-1-dhe-2-marsi-1992-udherrefyes-i-shqiptareve-te-lugines/20%Monthly2020-03-01 15:07