XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/cka-eshte-korona-pasaporta/20%Monthly2020-04-30 17:58
https://presheva.com/shqiptareve-te-medvegjes-pushteti-lokal-po-tenton-tia-merr-donacionin-prej-100-000-euro/20%Monthly2020-04-30 15:57
https://presheva.com/real-madrid-mund-ta-kontrolloje-afatin-kalimtar-veror/20%Monthly2020-04-30 09:15
https://presheva.com/7100-persona-ne-serbi-shkelen-masat-e-ores-policore-qe-nga-fillimi/20%Monthly2020-04-30 09:00
https://presheva.com/nagip-arifi-faleminderit-kosove-faleminderit-albin/20%Monthly2020-04-30 08:54
https://presheva.com/surroi-nuk-do-te-kete-qeveri-te-re-ne-kosove/20%Monthly2020-04-30 08:52
https://presheva.com/parlamenti-serb-nis-punen-me-maska-doreza-e-mburoja/20%Monthly2020-04-30 08:49
https://presheva.com/ora-policore-fillon-sot-ora-18-deri-diten-e-shtune-ora-05/20%Monthly2020-04-30 06:10
https://presheva.com/javen-e-ardhshme-hiqet-gjendja-e-jashtezakonshme-po-ora-policore/20%Monthly2020-04-30 06:07
https://presheva.com/shkon-ne-766-numri-i-te-prekurve-me-covid-19-ne-shqiperi/20%Monthly2020-04-30 06:00
https://presheva.com/bilanci-i-deritanishem-i-covid-19-ne-kosove-799-raste-22-vdekje-dhe-249-te-sheruar/20%Monthly2020-04-30 05:58
https://presheva.com/kryetari-i-presheves-per-here-te-pare-ne-20-vjet-nje-qeveri-e-kosoves-dergon-para-ne-presheve/20%Monthly2020-04-29 22:41
https://presheva.com/bujanoc-ne-fshatin-letovice-pergjysmohet-numri-i-nxenesve-ne-klase-te-pare/20%Monthly2020-04-29 11:23
https://presheva.com/lamtumire-pushime-verore-2020/20%Monthly2020-04-29 10:04
https://presheva.com/keto-jane-rregullat-me-te-cilat-mund-te-udhetoni-me-aeroplan/20%Monthly2020-04-29 09:57
https://presheva.com/zvicer-udhetimi-jashte-vendit-mund-te-shtyhet-deri-ne-vitin-2021/20%Monthly2020-04-29 09:47
https://presheva.com/serbia-e-gatshme-te-nis-avio-transportet-me-18-maj-po-prej-cka-do-te-mvaret/20%Monthly2020-04-29 07:33
https://presheva.com/peshtymja-gjate-nje-ndeshje-nga-nje-lojtar-ndalohet-do-te-ndeshkohet-edhe-me-kartone/20%Monthly2020-04-29 07:28
https://presheva.com/zyrtare-kryeministri-francez-merr-vendim-per-mbylljen-e-kampionatit-ne-ligue-1-dhe-ligue-2/20%Monthly2020-04-29 07:25
https://presheva.com/kerkohet-hapja-e-te-gjitha-bizneseve-ne-zvicer/20%Monthly2020-04-29 07:23
https://presheva.com/pandemia-shkakton-renie-te-numrit-te-azilkerkuesve-ne-zvicer/20%Monthly2020-04-29 07:21
https://presheva.com/kopshtet-per-femije-hapen-nga-11-maji-ja-cka-duhet-ta-coni-femiun-tuaj/20%Monthly2020-04-29 06:29
https://presheva.com/izolimi-dhe-vetizolimi-prej-28-diteve-edhe-me-tej-mbetet-ne-fuqi/20%Monthly2020-04-29 06:07
https://presheva.com/kurti-rastet-me-covid-19-kane-rene-nen-4-per-qind/20%Monthly2020-04-29 05:27
https://presheva.com/cakaj-serbia-ka-kryer-krime-ne-kosove-drejtesia-e-domosdoshme/20%Monthly2020-04-29 05:25
https://presheva.com/asambleistet-shqiptar-ne-komune-te-medvegjes-mjetet-e-ndara-nga-qeveria-e-kosoves-te-mos-menaxhohen-vetem-nga-serbet/20%Monthly2020-04-29 05:22
https://presheva.com/gjuriq-lista-serbe-bastion-i-mbrojtjes-se-interesave-shteterore-serbe-ne-kosove/20%Monthly2020-04-29 05:17
https://presheva.com/kur-mund-te-hiqet-gjendja-e-jashtezakonshme-ne-serbi/20%Monthly2020-04-28 21:29
https://presheva.com/enver-idrizi-na-duhet-uniteti-per-hire-te-gjakut-te-deshmoreve-dhe-gjeneratave-te-reja/20%Monthly2020-04-28 21:16
https://presheva.com/ja-kur-do-te-hapen-aeroportet-kafiterite-cerdhet-e-femijeve-ne-serbi/20%Monthly2020-04-28 10:09
https://presheva.com/sharcevic-nuk-ka-kthim-te-nxenesve-ne-klase-mesimi-mbaron-nga-distanca/20%Monthly2020-04-28 09:50
https://presheva.com/bujanoci-me-parate-e-qeverise-se-kosoves-do-te-mbleje-autoambulante-per-shtepine-e-shendetit/20%Monthly2020-04-28 08:57
https://presheva.com/ja-cilat-masa-do-ti-nderrmer-greqia-ne-plazhe-kete-sezone/20%Monthly2020-04-28 08:25
https://presheva.com/libri-korrigjimi-i-kufirit-kosove-serbi-dhe-bashkimi-i-lugines-se-presheves-me-kosoven/20%Monthly2020-04-28 07:41
https://presheva.com/sa-eshte-mosha-e-te-prekurve-dhe-atyre-qe-kane-humbur-jeten-ne-zvicer/20%Monthly2020-04-28 06:18
https://presheva.com/afshi-i-molles-se-shkelur/20%Monthly2020-04-28 06:08
https://presheva.com/bayerni-do-te-shpenzoje-mbi-200-milione-euro-per-ti-transferuar-keta-tre-futbolliste/20%Monthly2020-04-28 05:36
https://presheva.com/ronaldinho-thyen-heshtjen-flet-per-here-te-pare-pas-burgosjes/20%Monthly2020-04-28 05:35
https://presheva.com/aktiviste-te-rinj-te-levizjes-besa-shperndajne-maska-falas-ne-kumanove-dhe-likove/20%Monthly2020-04-28 05:32
https://presheva.com/koronavirusi-solli-nje-mrekulli-ne-shqiperi/20%Monthly2020-04-28 05:30
https://presheva.com/35-persona-te-sheruar-dhe-17-raste-te-reja-me-covid-19-ne-kosove/20%Monthly2020-04-28 05:26
https://presheva.com/asnje-rast-i-ri-i-corona-virus-ne-rrethin-e-pcinjes/20%Monthly2020-04-28 05:16
https://presheva.com/serbia-ofron-per-shitje-32-prona-me-e-shtrenjta-2-5-milion-euro/20%Monthly2020-04-28 05:11
https://presheva.com/arifi-kriza-financiare-ne-pushtetin-lokal-te-bujanocit-nuk-eshte-si-pasoje-e-pandemise-por-keqmenaxhimit/20%Monthly2020-04-28 05:33
https://presheva.com/restorantet-dhe-kafiterite-do-te-kene-rregulla-te-obligueshme-te-cilat-duhet-zbatuar-kur-te-fillojne-se-funksionuari/20%Monthly2020-04-27 09:53
https://presheva.com/lirohen-masat-sot-hapen-parukerite-sallonet-e-bukurise-fitnes-qendrat/20%Monthly2020-04-27 06:48
https://presheva.com/keta-pritet-te-jene-ministrat-e-ldk-se-ne-qeverine-e-re/20%Monthly2020-04-27 06:10
https://presheva.com/koha-e-ores-policore-per-vikend-ka-mbaruar-na-pret-edhe-nje-tjeter/20%Monthly2020-04-27 05:29
https://presheva.com/edhe-32-raste-me-covid-19-shkon-ne-763-numri-i-te-infektuarve-ne-kosove/20%Monthly2020-04-27 05:19
https://presheva.com/ja-kur-do-te-jete-ora-policore-per-festat-e-1-dhe-2-majit/20%Monthly2020-04-27 05:15
https://presheva.com/personat-me-moshe-mbi-65-vjet-nga-sot-nga-1-ore-shetije-cdo-dite-pas-ores-18/20%Monthly2020-04-27 05:13
https://presheva.com/policia-amerikane-vret-shqiptarin-publikohen-pamjet-e-renda-video/20%Monthly2020-04-26 17:06
https://presheva.com/shtate-persona-nga-kumanova-dhe-likova-pozitiv-ne-koronavirus/20%Monthly2020-04-25 12:38
https://presheva.com/a-do-te-mund-te-organizohen-dasma-ne-muajin-maj/20%Monthly2020-04-25 12:33
https://presheva.com/a-kane-te-drejte-ti-marrin-100-euro-ata-qe-jetojne-jashte-shtetit/20%Monthly2020-04-25 13:21
https://presheva.com/kek-u-emeron-u-d-drejtor-preshevarin-luigj-imeri/20%Monthly2020-04-25 10:15
https://presheva.com/konjufca-beogradi-do-te-detyrohet-ta-pranoj-ndihmen-e-lugines-nese-jo-do-te-jemi-ne-ofansiv/20%Monthly2020-04-25 09:48
https://presheva.com/ja-cila-mase-nuk-do-te-hiqet-edhe-per-nje-kohe/20%Monthly2020-04-25 09:40
https://presheva.com/kur-do-te-hapen-kufijt/20%Monthly2020-04-25 09:34
https://presheva.com/femiu-7-vjecar-nga-bujanoci-i-infektuar-me-corona-virus-dergohet-ne-nish/20%Monthly2020-04-24 17:57
https://presheva.com/si-mund-ti-merrni-100-eurot-e-premtuara-nga-shteti/20%Monthly2020-04-24 09:47
https://presheva.com/salihu-presheva-dhe-bujanoci-kane-nevoje-per-nje-spital-regjional/20%Monthly2020-04-23 20:11
https://presheva.com/arifi-asnje-shqiptare-i-presheves-nuk-eshte-i-prekur-me-koronavirus-video/20%Monthly2020-04-23 19:21
https://presheva.com/lugina-e-presheves-nuk-do-te-pranoje-marreveshje-te-imponuara-ne-dialogun-me-serbine/20%Monthly2020-04-23 19:22
https://presheva.com/kraljeva-i-dhuron-material-dezinfektues-gjashte-qeverive-lokale-perfiton-dhe-presheva/20%Monthly2020-04-23 18:09
https://presheva.com/qeveria-e-kosoves-ndan-500-000-euro-per-presheven-bujanocin-dhe-medvegjen/20%Monthly2020-04-23 16:08
https://presheva.com/vuciq-pas-4-majit-pritet-qe-gjithcka-te-filloj-punen/20%Monthly2020-04-23 09:50
https://presheva.com/mbyllet-spitali-i-perkohshem-ne-nish-numer-i-paket-i-pacientave-me-simptome-te-lehta/20%Monthly2020-04-23 09:41
https://presheva.com/haradinaj-ka-keto-kushte-per-te-hyre-ne-qeverine-e-isa-mustafes/20%Monthly2020-04-23 07:38
https://presheva.com/kon-ora-policore-do-te-mbetet-edhe-per-1-maj-por-ende-ska-vendim-perfundimtar/20%Monthly2020-04-23 07:10
https://presheva.com/ldk-ja-sot-cakton-mandatarin-per-formimin-e-qeverise/20%Monthly2020-04-23 06:52
https://presheva.com/personat-qe-duhet-te-testohen-per-corona-virus-ne-serbi-nga-27-prilli/20%Monthly2020-04-23 06:47
https://presheva.com/shfaqet-per-here-te-pare-teknologjia-e-larte-e-brendise-luksoze-te-mercedes-maybach-s-class/20%Monthly2020-04-23 05:43
https://presheva.com/kur-te-rikthehet-liga-e-kampioneve-nuk-do-te-kete-tifoze-e-as-var/20%Monthly2020-04-23 05:41
https://presheva.com/coutinho-afer-kalimit-te-chelsea/20%Monthly2020-04-23 05:37
https://presheva.com/futbollisti-preshevar-fidan-aliti-konfirmon-interesimin-nga-serie-a-dhe-superliga-e-turqise/20%Monthly2020-04-23 05:35
https://presheva.com/ne-rrethin-e-pcinjes-112-me-corona-virus-humben-jeten-13-presheva-ende-me-zerro/20%Monthly2020-04-23 05:32
https://presheva.com/javen-e-ardhshme-zbuten-masat-ne-shqiperi-qytetaret-do-te-kene-me-shume-kohe-per-pazar/20%Monthly2020-04-23 05:24
https://presheva.com/kurti-telefonon-keshilltaret-e-kuvendit-komunal-te-medvegjes/20%Monthly2020-04-23 05:22
https://presheva.com/kur-mund-te-mbyllet-zyrtarisht-epidemia-e-covid-19/20%Monthly2020-04-23 05:19
https://presheva.com/shpend-ismaili-kthehet-me-certifikata-dhe-mirenjohje-per-sukseset-qe-ka-treguar-gjate-qendrimit-ne-shba/20%Monthly2020-04-21 17:42
https://presheva.com/nje-68-vjecar-nga-bujanoci-nderron-jete-nga-corona-virusi/20%Monthly2020-04-21 16:25
https://presheva.com/kon-heqja-e-gjendjes-se-jashtezakonshme-para-perfundimit-te-epidemise/20%Monthly2020-04-21 10:06
https://presheva.com/karantina-28-ditore-do-te-mvaret-se-nga-vijne/20%Monthly2020-04-21 07:04
https://presheva.com/ne-fund-te-muajit-te-ardhshem-jeta-mund-te-normalizohet/20%Monthly2020-04-21 06:55
https://presheva.com/spastrim-i-madh-te-reali-klubi-do-largimin-e-10-futbollisteve/20%Monthly2020-04-21 05:23
https://presheva.com/jadon-sancho-ka-arritur-marreveshje-me-unitedin/20%Monthly2020-04-21 05:21
https://presheva.com/shtabi-i-krizave-ne-kumanove-kerkon-maska-pa-pagese-per-qytetaret/20%Monthly2020-04-21 05:19
https://presheva.com/shqiperia-do-te-vazhdoje-gjendjen-e-fatkeqesise-natyrore-deri-me-23-qershor/20%Monthly2020-04-21 05:17
https://presheva.com/shala-grenelli-deshiron-te-ngritet-ne-pozite-nuk-i-intereson-nese-ka-marreveshje-kosove-serbi/20%Monthly2020-04-21 05:14
https://presheva.com/ne-presheve-asnje-shqiptar-i-prekur-nga-koronavirusi-ska-ndihma-nga-kosova-as-shqiperia-video/20%Monthly2020-04-20 19:13
https://presheva.com/pajaziti-kjo-gjendje-patjeter-se-do-te-kaloje-por-do-te-kemi-edhe-pasoja-eonomike/20%Monthly2020-04-20 19:12
https://presheva.com/veper-qe-demaskon-dalldine-per-pushtet/20%Monthly2020-04-20 18:41
https://presheva.com/presheva-nuk-ka-asnje-te-infektuar-me-corona-virus-video/20%Monthly2020-04-20 09:39
https://presheva.com/kryetari-i-komunes-se-presheves-shqiprim-arifi-denon-ashper-lajmin-e-shpifur-te-publikuar-ne-portale-lokale-lidhur-me-nje-qytetar-te-infektuar-me-covid-19/20%Monthly2020-04-19 20:34
https://presheva.com/kurti-presheva-e-bujanoci-do-te-kene-mbeshtetje-ekonomike-dhe-humanitar-nga-qeveria-ne-detyre/20%Monthly2020-04-19 19:26
https://presheva.com/ministri-i-shendetesise-arben-vitia-tregon-se-kosova-do-te-pergatis-nje-pako-per-luginen-e-presheves/20%Monthly2020-04-18 14:07
https://presheva.com/arifi-rroga-ime-ne-postin-e-kryetarit-do-te-shkoj-teresisht-per-ndihma-humanitare-per-familjet-me-nevoj/20%Monthly2020-04-17 08:06
https://presheva.com/ne-maqedonine-e-veriut-shtyhet-gjendja-e-jashtezakonshme-edhe-per-nje-muaj/20%Monthly2020-04-17 07:06
https://presheva.com/fillimi-majit-corona-ne-serbi-do-te-ulet-cka-do-te-thote-edhe-ulje-graduale-e-masave/20%Monthly2020-04-17 06:45
https://presheva.com/107-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-maqedoni-shkon-1081-numri-total/20%Monthly2020-04-17 06:29
https://presheva.com/rama-flet-per-skenarin-e-hapjes-se-shqiperise-pas-nje-muaji-ne-karantine/20%Monthly2020-04-17 06:24
https://presheva.com/biznesmeni-ramiz-kelmendi-kerkon-qe-mjeket-kosovare-te-vizitojne-luginen-e-presheves/20%Monthly2020-04-16 21:12
https://presheva.com/kampanja-humanitare-e-xhamise-wil-korona-na-bashkon/20%Monthly2020-04-16 14:25
https://presheva.com/ja-pse-gjermania-ka-shume-pak-te-vdekur-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-04-16 06:25
https://presheva.com/infektologu-kosovar-numri-i-te-infektuarve-po-rritet-frikshem-po-na-vijne-raste-te-renda-dhe-shume-te-vonuara/20%Monthly2020-04-16 06:23
https://presheva.com/ne-rrethin-e-pcinjes-11-njerez-vdiqen-nga-korona-virusi/20%Monthly2020-04-16 06:17
https://presheva.com/prinderve-te-femijeve-me-autizem-u-lejohet-qarkullimi-gjate-periudhes-se-ores-policore/20%Monthly2020-04-16 06:56
https://presheva.com/covid-19-ne-rrethin-e-pcinjes-92-te-infektuar-11-kane-humbur-jeten/20%Monthly2020-04-15 17:46
https://presheva.com/pd-kamberi-shpif-ne-bujanoc-sulmon-ne-presheve/20%Monthly2020-04-15 11:57
https://presheva.com/te-vetizoluarit-ne-shtepi-nga-vranja-do-te-ngrisin-padi-ndaj-shtetit/20%Monthly2020-04-15 10:22
https://presheva.com/keto-jane-denimet-ne-kosove-nese-nuk-e-respektoni-90-minuteshin-e-caktuar-per-te-dalur/20%Monthly2020-04-15 10:12
https://presheva.com/shtepia-e-shendetit-ne-presheve-paraqet-kronologjine-e-aktiviteteve-nje-mujore-pas-shpalljes-se-gjendjes-se-jashtezakonshme/20%Monthly2020-04-15 10:10
https://presheva.com/vdes-nje-69-vjecar-nga-suhareka-me-covid-19/20%Monthly2020-04-15 08:02
https://presheva.com/1-muaj-nga-gjendja-e-jashtezakonshme-cfare-na-pret-pastaj/20%Monthly2020-04-15 06:22
https://presheva.com/hyjne-ne-fuqi-masat-e-reja-te-qarkullimit/20%Monthly2020-04-15 06:16
https://presheva.com/personat-mbi-65-vjec-sygjerohet-te-dalin-3-ne-jave-nga-gjysme-ore/20%Monthly2020-04-14 20:09
https://presheva.com/ne-serbi-numri-i-te-infektuarve-me-corona-virus-arrin-ne-4465-persona/20%Monthly2020-04-14 19:49
https://presheva.com/ministri-i-jashtem-gent-cakaj-ne-bisede-telefonike-me-perfaqesues-institucional-ne-lugine/20%Monthly2020-04-14 19:28
https://presheva.com/hulumtimi-i-fundit-rreth-gjysma-e-vdekjeve-nga-koronavirusi-po-ndodhin-ne-shtepite-e-perkujdesjes/20%Monthly2020-04-14 07:51
https://presheva.com/kosova-i-ka-vetem-tre-mikrobiologe-qe-e-bejne-testin-e-koronavirusit/20%Monthly2020-04-14 07:34
https://presheva.com/kuvendi-i-kosoves-sot-mban-seancen-per-pakon-emergjente/20%Monthly2020-04-14 07:23
https://presheva.com/isa-mustafa-kesaj-i-vjen-era-diktature/20%Monthly2020-04-14 07:21
https://presheva.com/veseli-lugina-e-presheves-ka-nevoje-per-ndihmen-e-shtetit-te-kosoves/20%Monthly2020-04-13 17:30
https://presheva.com/kufiri-i-presheve-hyn-ne-sistemin-e-korridoreve-te-gjelberta-kufitare/20%Monthly2020-04-13 11:20
https://presheva.com/ka-filluar-paraqitja-e-aplikacioneve-te-ndermarrjeve-per-masat-ndihmese/20%Monthly2020-04-13 08:23
https://presheva.com/cilat-do-te-jene-zbutjet-e-masave-dhe-sa-do-te-jete-ora-policore/20%Monthly2020-04-13 05:37
https://presheva.com/si-do-te-jete-ora-policore-javen-tjeter-dhe-per-1-dhe-2-maj/20%Monthly2020-04-13 05:28
https://presheva.com/ne-serbi-3-630-te-infektuar-80-te-vdekur-nga-covid-19/20%Monthly2020-04-12 19:37
https://presheva.com/vucic-deri-ne-fund-te-muajit-heqja-e-gjendjes-se-jashtezakonshme-cdo-qytetari-te-moshes-madhore-nga-100-euro/20%Monthly2020-04-12 09:27
https://presheva.com/shkolla-e-mesme-sezai-surroi-demanton-kryetarin-e-komunes-shaip-kamberin/20%Monthly2020-04-10 20:55
https://presheva.com/23-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-kosove/20%Monthly2020-04-10 20:13
https://presheva.com/rrethi-i-pcinjes-me-13-raste-te-reja-te-infektuar-me-corona-virus-presheva-me-zerro/20%Monthly2020-04-10 20:10
https://presheva.com/arrestohet-shqiptari-ne-vranje-pasi-mbajti-furren-hapur-pas-orarit-te-caktuar-me-ligj/20%Monthly2020-04-10 20:04
https://presheva.com/konfirmohet-edhe-nje-rast-me-corona-virus-tek-nje-47-vjecar-ne-bujanoc/20%Monthly2020-04-10 06:40
https://presheva.com/nga-java-e-ardhshme-ne-maqedoni-fillojne-pergatitjet-per-lehtesimin-e-kufizimeve/20%Monthly2020-04-10 06:22
https://presheva.com/vdes-72-vjecari-nga-gjilanit-i-prekur-me-covid-19-shkon-ne-shtate-numri-i-viktimave-ne-kosove/20%Monthly2020-04-10 05:21
https://presheva.com/sa-zgjat-semundja-e-shkaktuar-nga-coronavirusi-nga-inkubacioni-deri-te-sherimi-i-plote/20%Monthly2020-04-10 05:16
https://presheva.com/kamberi-kerkon-ndermjetesimin-e-tk-ne-ministrine-e-financave-per-te-dale-nga-bllokada-financiare-punetoret-pa-paga/20%Monthly2020-04-09 18:40
https://presheva.com/presheva-ne-mesin-e-komunave-te-ralla-ne-serbi-qe-nuk-ka-te-infektuar-dhe-as-te-dyshuar-me-covid-19/20%Monthly2020-04-09 16:12
https://presheva.com/policia-ne-bujanoc-arreston-pakistanezin-me-20-grame-marihuane/20%Monthly2020-04-10 07:07
https://presheva.com/2-666-persona-te-infektuar-ne-serbi-dy-javet-e-ardhshme-priten-masat-me-rigoroze/20%Monthly2020-04-09 10:19
https://presheva.com/bernabic-me-kujdese-jemi-duke-i-shqyrtuar-masat-e-reja-kufizuese/20%Monthly2020-04-09 09:51
https://presheva.com/jetimat-e-ballkanit-aksion-humanitar-ne-presheve/20%Monthly2020-04-09 07:21
https://presheva.com/nisin-masat-shtrenguese-ne-maqedonine-e-veriut-prej-sot-ora-policore-nga-ora-1600/20%Monthly2020-04-09 06:46
https://presheva.com/deri-me-10-prill-do-te-kryhet-pagesa-e-pensioneve-me-shtesen-prej-4-000-dinare/20%Monthly2020-04-08 09:06
https://presheva.com/te-vetem-perballe-covid-19-nenkryetari-i-komunes-se-presheves-shqiperia-dhe-kosova-nuk-na-kane-ndihmuar/20%Monthly2020-04-08 08:55
https://presheva.com/premierliga-do-ta-anuloje-pjesen-e-mbetur-te-sezonit/20%Monthly2020-04-08 08:08
https://presheva.com/arrestohet-togeri-i-policise-se-kosoves-per-mosperfillje-te-urdhrave-per-pandemine-covid-19/20%Monthly2020-04-08 08:06
https://presheva.com/serbia-masat-me-te-rrepta-ne-evrope/20%Monthly2020-04-08 08:03
https://presheva.com/si-iku-nga-qkuk-ja-i-prekuri-me-koronavirus-nga-malisheva/20%Monthly2020-04-08 06:34
https://presheva.com/e-dinte-se-eshte-e-semure-perhapi-virusin-corona-mund-te-denohet-deri-12-vjet-burg/20%Monthly2020-04-08 06:11
https://presheva.com/banja-e-bujanocit-do-te-behet-spital-i-perkohsmep-per-pacientet-e-semure-me-covid-19/20%Monthly2020-04-08 05:39
https://presheva.com/si-te-perkujdesemi-per-shendetin-mendor-ne-kohen-e-pandemise/20%Monthly2020-04-08 05:24
https://presheva.com/spitali-i-kumanoves-eshte-nje-nga-spitalet-me-te-rrezikuara-dhe-te-renduara/20%Monthly2020-04-08 05:15
https://presheva.com/pamje-te-renda-brenda-spitalit-infektiv-ne-tirane-pacientet-me-tuba-oksigjeni-mjeket-te-mbuluar-nga-koka-tek-kembet/20%Monthly2020-04-08 05:11
https://presheva.com/shhlp-ne-zvicer-ndihmoi-60-familje-ne-lugine-te-presheves-aksioni-bemires-vazhdon/20%Monthly2020-04-08 05:07
https://presheva.com/2-raste-me-covid-19-ne-komunen-e-medvegjes/20%Monthly2020-04-07 14:53
https://presheva.com/pd-7-prilli-me-shume-se-cdo-here-tjeter-na-kujtone-nevojen-e-pashmangshme-per-investime-ne-sektorin-e-shendetesise/20%Monthly2020-04-07 10:45
https://presheva.com/24-oret-e-fundit-ne-vranje-arrin-ne-37-numri-i-te-infektuarve-me-corona-virus-presheva-me-zerro/20%Monthly2020-04-07 09:15
https://presheva.com/nuk-ka-me-sherime-ne-shtepi-te-gjithe-te-infektuarit-duhet-te-shtrihen-ne-spital/20%Monthly2020-04-07 09:10
https://presheva.com/serbia-pergadit-spitale-te-vecanta-ne-kosove-per-serbet-djuric-edhe-me-miell-i-kemi-furnizuar/20%Monthly2020-04-07 08:17
https://presheva.com/epidemiologu-paralajmeron-rritje-te-numrit-te-te-vdekurve-nga-pandemia-ne-kosove/20%Monthly2020-04-07 07:25
https://presheva.com/shqiptari-qe-po-i-ndihmon-me-ushqim-amerikanet-ne-nju-jork-ne-kohen-e-covid-19/20%Monthly2020-04-07 06:41
https://presheva.com/remitencat-ne-kosove-mund-te-bien-ne-nivelin-e-krizes-ekonomike-te-vitit-2009/20%Monthly2020-04-07 06:39
https://presheva.com/arrestohet-m-m-nga-vranja-ne-bujanoc-me-kontrabande-9-shtetas-te-huaj/20%Monthly2020-04-07 06:36
https://presheva.com/bujanoc-77-vjecarja-nga-komuna-e-bujanocit-e-konfirmuar-me-covid-19/20%Monthly2020-04-06 20:49
https://presheva.com/komuna-e-bujanocit-me-detyrime-financiare-6-882-755-dinare-58-328-euro-ne-rshdf-paga-e-marsit-akoma-nuk-eshte-leshuar/20%Monthly2020-04-06 20:12
https://presheva.com/vellazeria-e-harruar/20%Monthly2020-04-06 16:49
https://presheva.com/mjeku-nga-presheva-asnje-interesim-as-nga-kosova-e-as-nga-shqiperia/20%Monthly2020-04-06 07:59
https://presheva.com/pse-koronavirusi-po-vret-edhe-te-rinj-pa-probleme-shendetesore/20%Monthly2020-04-06 07:31
https://presheva.com/edhe-dy-te-vdekur-nga-koronavirusi-ne-kosove/20%Monthly2020-04-06 07:27
https://presheva.com/rreth-700-persona-shkelen-masat-e-ores-policore-gjate-vikendit-ne-serbi/20%Monthly2020-04-06 07:23
https://presheva.com/novi-pazari-vater-e-re-e-corona-virusit-te-gjithe-u-infektuan-nga-bukepjekesi/20%Monthly2020-04-06 07:18
https://presheva.com/ora-policore-do-te-vazhdoj-cdo-vikend-nese-eshte-e-nevojshme-dhe-do-te-zgjatet/20%Monthly2020-04-06 05:49
https://presheva.com/neymar-pergatit-terrenin-per-rikthim-te-barcelona/20%Monthly2020-04-06 05:41
https://presheva.com/coronavirusi-detyron-real-madridin-ti-largoje-disa-lojtare/20%Monthly2020-04-06 05:39
https://presheva.com/kur-nje-person-konsiderohet-i-sheruar-nga-covid-19/20%Monthly2020-04-06 05:36
https://presheva.com/gjate-kesaj-jave-do-te-kemi-mot-me-diell-dhe-ngritje-te-temperaturave/20%Monthly2020-04-06 05:34
https://presheva.com/hoxhaj-qeveria-kurti-totalisht-e-paafte-per-ta-menaxhuar-situaten-ne-veri/20%Monthly2020-04-06 05:33
https://presheva.com/kur-do-te-perfundoje-pandemia-e-coronavirusit-dhe-cfare-do-te-ndodhe-me-pas/20%Monthly2020-04-06 05:26
https://presheva.com/45-persona-te-prekur-nga-corona-virusi-ne-rrethin-e-pcinjes/20%Monthly2020-04-06 05:20
https://presheva.com/memli-krasniqi-i-thote-qeverise-pse-e-harruat-luginen-e-presheves-ne-kohe-te-pandemise/20%Monthly2020-04-05 15:05
https://presheva.com/ne-bujanoc-situata-e-qete-nuk-ka-te-infektuar-me-virusin-corona/20%Monthly2020-04-05 10:00
https://presheva.com/obsh-vendet-qe-heqin-kufizimet-rrezikojne-zgjatje-te-krizes/20%Monthly2020-04-05 09:35
https://presheva.com/tentoi-te-kontrabandonte-mallra-me-traktor-nga-serbia-policia-ia-konfiskon/20%Monthly2020-04-05 09:32
https://presheva.com/ministri-serb-reciprociteti-me-i-keq-sesa-taksa-do-te-kete-zero-tregti-me-kosoven/20%Monthly2020-04-04 12:57
https://presheva.com/ora-policore-prej-13-cka-nese-dalni-dhe-ndaloheni-nga-policia/20%Monthly2020-04-04 12:45
https://presheva.com/nente-shqiptare-ne-amerike-te-vdekur-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-04-04 12:32
https://presheva.com/ne-serbi-arrin-aeroplani-i-11-te-me-ndihma-nga-rusia/20%Monthly2020-04-04 12:29
https://presheva.com/sa-fitojne-sot-zviceranet/20%Monthly2020-04-04 08:21
https://presheva.com/pacienti-me-corona-virus-u-paraqit-me-simptome-para-dy-dite-ne-shtepine-e-shendetit-ne-bujanoc/20%Monthly2020-04-03 10:54
https://presheva.com/zviceranet-duan-te-punojne-nga-shtepia-me-shpesh-pas-pandemise/20%Monthly2020-04-03 10:35
https://presheva.com/ja-perse-po-rritet-numri-i-te-infektuareve-ne-kumanove/20%Monthly2020-04-03 10:33
https://presheva.com/arrestohet-pronari-i-lokalit-ne-bujanoc-hapi-lokalin-se-bashku-mysafir-te-tjere/20%Monthly2020-04-03 10:29
https://presheva.com/ndryshon-termini-per-pensioneret-furnizimet-mund-ti-bejne-te-shtunen-nga-ora-4-7h-jo-te-dielave/20%Monthly2020-04-03 09:44
https://presheva.com/55-vjecari-mashkull-i-infektuari-i-konfirmuar-me-corona-virus-ne-bujanoc/20%Monthly2020-04-03 09:39
https://presheva.com/ne-bujanoc-sapo-u-konfirmuar-nje-rast-pozitiv-me-corona-virus/20%Monthly2020-04-03 08:11
https://presheva.com/ministri-bislimi-tregon-se-cka-nenkupton-reciprociteti-me-serbine-video/20%Monthly2020-04-03 06:52
https://presheva.com/hapen-dyert-drejt-nje-krize-tjeter-politike-ne-kosove/20%Monthly2020-04-03 06:49
https://presheva.com/turqia-mund-te-behet-nje-pike-e-nxehte-e-pandemise-se-coronavirusit/20%Monthly2020-04-03 05:19
https://presheva.com/si-do-te-duken-udhetimet-pas-coronavirusit/20%Monthly2020-04-03 05:16
https://presheva.com/raporti-i-fundit-virusi-korona-ka-marre-31-jete-ne-serbi-te-infektuar-1171-persona/20%Monthly2020-04-02 16:53
https://presheva.com/twitter-mbyll-mbi-8-mije-llogari-false-qe-promovonin-vuciqin-dhe-partine-e-tij/20%Monthly2020-04-02 16:37
https://presheva.com/apn-bujanoc-uniteti-mese-i-nevojshem-ne-kete-periudhe/20%Monthly2020-04-02 16:33
https://presheva.com/intervista-arifi-presheves-iu-shtua-edhe-nje-dhimbje-po-e-kerkon-qytetarin-e-humbur-pa-gjurme-dhe-po-lufton-me-covid-19/20%Monthly2020-04-02 16:30
https://presheva.com/si-po-e-perballojne-spitalet-zvicerane-luften-kunder-koronavirusit/20%Monthly2020-04-02 11:05
https://presheva.com/edhe-franca-mirepret-heqjen-e-takses-kerkon-rifillimin-e-dialogut/20%Monthly2020-04-02 10:36
https://presheva.com/kam-gjetur-kuren-per-koronavirusin-mjeku-amerikan-thyen-rrjetin-me-lajmin-e-bujshem/20%Monthly2020-04-02 10:35
https://presheva.com/thaci-demarkacion-mund-te-kete-per-shkembim-skam-folur-kurre/20%Monthly2020-04-02 10:33
https://presheva.com/infermierja-24-vjece-pranon-veture-luksoze-si-dhurate-ndihmoi-78-vjecarin-qe-kishte-simptoma-te-koronavirusit/20%Monthly2020-04-02 10:31
https://presheva.com/rama-i-drejtohet-vuciq-it-lajm-i-mire-qe-per-kamionet-e-kosoves-sot-nuk-ka-pengese/20%Monthly2020-04-02 10:29
https://presheva.com/karantina-ne-banjen-e-bujanocit-te-gjithe-te-testuarit-negativ/20%Monthly2020-04-02 10:14
https://presheva.com/13-raste-te-reja-me-koronavirus-shkon-ne-125-numri-i-te-infektuarve-ne-kosove/20%Monthly2020-04-02 10:11
https://presheva.com/92-vjecari-kujdeset-per-gruan-pamjen-e-gruas-i-lyen-floket-me-boje-gjate-karantines/20%Monthly2020-04-02 10:09
https://presheva.com/bajqinovci-po-i-pergjigjemi-diskriminimit-20-vjecar-ndaj-shqiptareve-te-lugines-se-presheves/20%Monthly2020-04-02 10:08
https://presheva.com/papa-francesku-lutet-per-gazetaret-qe-po-punojne-ne-kohen-e-pandemise/20%Monthly2020-04-02 10:06
https://presheva.com/arabia-saudite-u-kerkon-myslimaneve-te-shtyjne-rezervimet-per-haxh/20%Monthly2020-04-02 10:02
https://presheva.com/a-duhet-te-perdoret-ibuprufen-gjate-covid19-tregojne-studimet-e-fundit/20%Monthly2020-04-02 10:00
https://presheva.com/shtepia-e-bardhe-parashikon-100000-deri-240000-vdekje-ne-shba/20%Monthly2020-04-02 09:56
https://presheva.com/uefa-me-vendime-te-reja-shtyhet-perseri-ndeshja-maqedoni-kosove/20%Monthly2020-04-02 09:54
https://presheva.com/gjermanet-shijojne-nga-makina-kinemate-verore-per-te-shmangur-infektimin-me-covid-19/20%Monthly2020-04-02 09:52
https://presheva.com/25-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedoni-regjistrohet-edhe-nje-viktime/20%Monthly2020-04-02 09:45
https://presheva.com/shkaku-i-sigurise-tesla-do-ta-ri-dizajnoje-ne-teresi-modelin-cybetruck/20%Monthly2020-04-02 09:42
https://presheva.com/rita-ora-shpjegon-skenen-e-vallezimit-me-skeletin-ne-klipin-e-ri-ideja-ishte-te-tregonim-qe-atje-nuk-ishte-askush/20%Monthly2020-04-02 09:39
https://presheva.com/shkencetaret-kineze-thone-se-kane-zbuluar-anti-trupa-efektive-kunder-coronavirusit/20%Monthly2020-04-02 09:26
https://presheva.com/haziri-heqja-e-takses-eshte-bere-pa-koordinim-me-ameriken/20%Monthly2020-04-02 09:24
https://presheva.com/thaci-skam-pasur-gisht-ne-rrezimin-e-qeverise-kurti/20%Monthly2020-04-02 09:22
https://presheva.com/cristiano-ronaldo-kujdeset-per-fizikun-e-tij-edhe-gjate-izolimit-qendro-ne-shtepi-shpetoni-jete/20%Monthly2020-04-02 09:20
https://presheva.com/1-060-te-infektuar-28-te-vdekur-nga-covid-19-ne-serbi/20%Monthly2020-04-01 16:45
https://presheva.com/salihu-fati-i-shqiptareve-ne-serbi-i-lidhur-ngushte-me-ate-te-kosoves/20%Monthly2020-04-01 16:24
https://presheva.com/qeveria-kurti-kthen-mbrapa-maunet-e-para-me-mallera-nga-serbia/20%Monthly2020-04-01 12:48
https://presheva.com/xhamia-nga-wil-i-i-zvicres-grumbullon-ndihma-per-familjet-ne-nevoje-me-rastin-e-covid-19-per-6-qytete-shqiptare/20%Monthly2020-04-01 11:34
https://presheva.com/isa-mustafa-ne-jemi-per-formimin-e-nje-qeverie-te-re/20%Monthly2020-04-01 10:05
https://presheva.com/5-ushqimet-qe-nuk-duhet-ti-konsumoni-para-gjumit/20%Monthly2020-04-01 08:32
https://presheva.com/malajzia-u-ben-thirrje-grave-qe-te-bejne-grim-dhe-te-shamangin-bezdisjen-e-burrave-gjate-izolimit/20%Monthly2020-04-01 08:29
https://presheva.com/haradinaj-ju-siguroj-nuk-guxon-askush-ta-preke-territorin-e-kosoves/20%Monthly2020-04-01 08:26
https://presheva.com/ministri-filipce-tregon-se-kur-pritet-te-jete-kulmi-i-koronavirusit-ne-maqedoni/20%Monthly2020-04-01 08:24
https://presheva.com/kufizimi-i-levizjes-dhe-izolimi-menyra-me-e-mire-per-tu-mbrojtur-nga-virusi-corona/20%Monthly2020-04-01 08:21
https://presheva.com/stefanoviq-nuk-eshte-e-vertete-se-nga-dita-e-merkure-do-te-jete-ora-policore-24-ore/20%Monthly2020-04-01 06:23
https://presheva.com/nuk-ndjehet-mire-vuciq-do-tiu-drejtohet-serbeve-ne-48-oret-e-ardhshme/20%Monthly2020-04-01 05:25
https://presheva.com/ky-eshte-vendimi-i-qeverise-per-heqjen-e-takses-dhe-reciprocitetin-ndaj-serbise-dokument/20%Monthly2020-04-01 05:20