XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/murat-mustafa-kandidati-me-serioz-nga-malesia-e-bujanocit/20%Monthly2020-05-31 15:57
https://presheva.com/shmt-presheva-mjekesi-dritare-e-arsimit-ne-pandemi/20%Monthly2020-05-31 12:40
https://presheva.com/pajaziti-unifikimin-nuk-mund-ta-bejne-percaresit-as-egoistet-e-as-egocentriket/20%Monthly2020-05-31 12:22
https://presheva.com/apn-bujanoc-pushteti-ne-ikje-ka-shlyer-te-dhenat-e-perfituesve-te-subvencioneve-per-biznese-per-vitin-2017-dhe-2018/20%Monthly2020-05-31 12:15
https://presheva.com/cakaj-marreveshja-mes-shqiptareve-ne-presheve-eshte-e-rendesishme-per-unifikim-ideologjik-karshi-serbise/20%Monthly2020-05-30 19:07
https://presheva.com/thaci-dhe-vuciq-protagonistet-kryesore-per-shkembimin-e-territoreve-kosove-serbi/20%Monthly2020-05-30 19:02
https://presheva.com/rezultatet-e-sondazhit-nagip-arifi-pd-64-driton-rexhepi-pvd-36/20%Monthly2020-05-29 22:20
https://presheva.com/telegram-urimi-i-kryetarit-te-keshillit-te-bashkesise-islame-ne-bujanoc-mr-ragmi-ef-destani/20%Monthly2020-05-29 10:51
https://presheva.com/bujanoc-kush-ia-refundoi-postes-mjetet-e-zhdukura-te-shtesave-te-femijeve/20%Monthly2020-05-29 10:40
https://presheva.com/kufijte-e-maqedonise-mund-te-hapen-nga-15-qershori/20%Monthly2020-05-29 09:43
https://presheva.com/diten-e-shtune-maqedonia-veriore-vendos-per-gjendjen-e-jashtezakonshme/20%Monthly2020-05-29 09:39
https://presheva.com/xhelili-koha-te-udheheqin-lideret-e-rinje-ne-bujanoc/20%Monthly2020-05-29 09:29
https://presheva.com/drejtoret-e-shkollave-fillore-nuk-e-konsiderojne-pune-te-kryer-lajmin-e-knsh-se-per-tekstet/20%Monthly2020-05-29 07:40
https://presheva.com/lobimi-per-shkembim-territoresh-deshmon-se-sa-i-madh-ka-qene-fronti-per-copetimin-e-kosoves/20%Monthly2020-05-29 07:01
https://presheva.com/100-euro-ndihme-nga-shteti-te-gjitha-pyetjet-qe-i-keni-kur-si-dhe-pse/20%Monthly2020-05-29 06:15
https://presheva.com/isa-mustafa-vendimi-i-gjykates-kushtetuese-deshmi-se-drejtesia-po-funksionon/20%Monthly2020-05-29 05:37
https://presheva.com/muhamed-xhemaili-kemi-numrin-7-qe-korrespondon-me-7-mrekullite-e-botes-sepse-ne-jemi-mrekullia/20%Monthly2020-05-29 05:33
https://presheva.com/arber-pajaziti-masat-e-serbise-per-fshirjen-e-adresave-te-shqiptareve-ne-bujanoc/20%Monthly2020-05-29 05:32
https://presheva.com/parate-e-taksapaguesve-u-perdoren-per-te-lobuar-per-ndryshim-te-kufijve/20%Monthly2020-05-29 05:25
https://presheva.com/kur-dhe-cilat-shtete-ne-evrope-i-kane-hap-kufijt-dhe-kush-i-ka-hap-kufijt-me-serbine/20%Monthly2020-05-28 06:45
https://presheva.com/ansu-fati-nuk-eshte-ne-shitje/20%Monthly2020-05-28 06:29
https://presheva.com/la-liga-ja-orari-i-plote-i-ndeshjeve/20%Monthly2020-05-28 06:27
https://presheva.com/renia-e-tmerrshme-e-eksporteve-te-oreve-zvicerane/20%Monthly2020-05-28 06:24
https://presheva.com/zvicra-hap-kufijte-me-zonen-e-shengenit-me-se-voni-me-6-korrik/20%Monthly2020-05-28 06:22
https://presheva.com/ja-cfare-lejohet-dhe-cfare-mbetet-e-ndaluar-ne-zvicer-pas-6-qershorit/20%Monthly2020-05-28 06:21
https://presheva.com/vala-e-dyte-me-covid-a-do-te-kete-gjendje-te-jashtezakonshme-prap/20%Monthly2020-05-28 06:09
https://presheva.com/kapalicarsi-njihuni-me-pazarin-e-madh-ne-stamboll-qe-pritet-te-rihapet-me-1-qershor-pas-mbylljes-me-te-gjate-ne-historine-550-vjecare-te-tij/20%Monthly2020-05-28 05:43
https://presheva.com/ne-kosove-sot-hapen-objektet-fetare-ndryshon-edhe-orari-i-levizjes-per-qytetaret/20%Monthly2020-05-28 05:38
https://presheva.com/hapja-e-kufijve-me-test-apo-pa-test-ne-maqedoni-gati-protokollet/20%Monthly2020-05-27 09:04
https://presheva.com/nga-ulqini-presin-qe-edhe-kete-vit-shumica-e-turisteve-te-jene-nga-kosova/20%Monthly2020-05-27 08:14
https://presheva.com/kurti-lehtesimi-i-masave-nuk-nderlidhet-me-mundesine-e-organizimit-te-protestave/20%Monthly2020-05-27 08:12
https://presheva.com/vucic-diaspora-shqiptare-nje-problem-serioz-per-serbine/20%Monthly2020-05-27 06:27
https://presheva.com/filipce-eshte-ende-heret-per-hapjen-e-kufijve-te-maqedonise/20%Monthly2020-05-27 06:25
https://presheva.com/haradinaj-paralajmeron-situate-tragjike-nese-preken-kufijte-e-kosoves/20%Monthly2020-05-27 05:51
https://presheva.com/neymari-nuk-eshte-shenjestra-kryesore-e-barcelones/20%Monthly2020-05-26 06:19
https://presheva.com/ja-kur-do-te-vendos-maqedonia-veriore-a-do-ti-hap-kufijt/20%Monthly2020-05-26 06:16
https://presheva.com/kurti-projekti-i-shkembimit-territorial-ka-deshtuar-me-mua-kryeminister-edhe-ideja-vdes/20%Monthly2020-05-26 06:14
https://presheva.com/vuciq-paga-mesatare-ne-serbi-do-te-jete-900-euro-deri-ne-vitin-2025/20%Monthly2020-05-26 05:57
https://presheva.com/kurti-kete-jave-do-te-merret-vendimi-per-hapjen-e-kufirit-me-shqiperine/20%Monthly2020-05-26 05:54
https://presheva.com/buxhovi-nuk-ka-pasur-projekt-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2020-05-26 05:52
https://presheva.com/terrnoc-aksidenti-i-dyte-brenda-nje-viti-ne-te-njejtin-vend/20%Monthly2020-05-25 19:47
https://presheva.com/ne-komunen-e-bujanocit-aktualisht-8-lista-zgjedhore-priten-edhe-2-te-tjera/20%Monthly2020-05-25 16:07
https://presheva.com/4-raste-te-reja-me-corona-virus-ne-bujanoc/20%Monthly2020-05-25 09:19
https://presheva.com/rama-plazhet-hapen-vetem-per-hotelet-nga-tetori-nis-fundjava-pa-makina/20%Monthly2020-05-25 09:10
https://presheva.com/mjeku-serb-ne-austri-helmon-koleget-e-tij-me-torte/20%Monthly2020-05-25 09:07
https://presheva.com/cka-nenkupton-shkembimi-teritorial-sipas-slobodan-zeceviqit/20%Monthly2020-05-25 08:45
https://presheva.com/a-do-te-kete-gjoba-per-ata-qe-nuk-mbajne-maska/20%Monthly2020-05-25 08:41
https://presheva.com/nga-sot-ka-filluar-pagesa-e-ndihmes-shteterore-per-te-gjithe-qytetaret-e-moshes-madhore/20%Monthly2020-05-25 08:06
https://presheva.com/epidemiologu-shkoni-ne-plazh-virusi-nuk-merret-ne-det-vritet-brenda-32-6-sekondash/20%Monthly2020-05-25 08:03
https://presheva.com/vuciq-ne-bujanoc-edhe-me-tej-jetojne-42-serb/20%Monthly2020-05-25 07:37
https://presheva.com/lautaro-te-barcelona-eshte-pothuajse-e-perfunduar/20%Monthly2020-05-25 06:01
https://presheva.com/te-barcelona-vetem-gjashte-lojtare-jane-te-paprekshem/20%Monthly2020-05-25 05:58
https://presheva.com/daciq-reciprociteti-me-i-keq-se-taksa/20%Monthly2020-05-25 05:56
https://presheva.com/disa-te-rinj-ne-gjilan-pine-marihuane-ne-sy-te-policise-dhe-i-shajne-video/20%Monthly2020-05-25 05:55
https://presheva.com/rama-nga-1-qershori-hapim-kufijte-tokesore/20%Monthly2020-05-25 05:51
https://presheva.com/erdhi-nga-zvicra-ne-maqedoni-por-ja-cka-i-ndodhi-mergimtarit-video/20%Monthly2020-05-25 05:48
https://presheva.com/pajaziti-konkursi-per-police-te-rinj-po-ku-mbeti-policia-multietnike/20%Monthly2020-05-23 11:11
https://presheva.com/salihi-kujdes-jemi-ne-30-diteshin-e-fundit-te-keqqeverisjes-lokale-ne-bujanoc/20%Monthly2020-05-22 22:12
https://presheva.com/haradinaj-aak-nuk-flet-per-kufijte-le-te-cmenden-ata-qe-duan-lojera-me-territore/20%Monthly2020-05-22 21:50
https://presheva.com/kurti-xhaferoviq-shkembimi-territorial-kosove-serbi-eshte-i-rrezikshem/20%Monthly2020-05-22 19:00
https://presheva.com/ndryshimi-i-gjeneratave-ne-udheheqje-duhet-te-finalizohet-ne-bujanoc/20%Monthly2020-05-22 13:46
https://presheva.com/vuciq-askush-nuk-me-ka-permend-mua-shkembimin-e-territoreve/20%Monthly2020-05-22 11:11
https://presheva.com/vulin-nese-endrrat-e-thacit-jane-te-bashkoje-presheven-bujanocin-dhe-medvegjen-ate-e-pret-nje-zgjim-i-rende-nga-gjumi/20%Monthly2020-05-22 11:04
https://presheva.com/zyra-e-grenellit-e-mohon-se-shtatori-eshte-afat-per-arritjen-e-marreveshjes-kosove-serbi/20%Monthly2020-05-22 10:53
https://presheva.com/gjuriq-thacit-endrra-per-luginen-sdo-te-realizohet/20%Monthly2020-05-22 10:50
https://presheva.com/rikthimi-i-la-ligas-me-12-qershor/20%Monthly2020-05-22 05:57
https://presheva.com/kroos-eshte-i-lumtur-ne-madrid/20%Monthly2020-05-22 05:55
https://presheva.com/cfare-i-ndodh-trupit-tuaj-nese-nuk-hani-pas-stervitjes/20%Monthly2020-05-22 05:49
https://presheva.com/kujdes-keshtu-mund-te-mashtroheni-nga-mobilshopat-po-i-shesin-telefonat-e-vjeter-si-te-ri/20%Monthly2020-05-22 05:47
https://presheva.com/klosi-ne-fund-te-muajit-shqiperia-hap-kufijte-tokesore/20%Monthly2020-05-22 05:33
https://presheva.com/gjermania-deshiron-qe-zona-shengen-te-hapet-nga-15-qershori/20%Monthly2020-05-21 08:45
https://presheva.com/myftiu-saqipi-fton-myftiun-ternava-te-vije-ta-fale-namazin-e-bajramit-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2020-05-21 07:39
https://presheva.com/medvegja-eshte-gjysma-e-lugines/20%Monthly2020-05-20 06:13
https://presheva.com/sindroma-e-rralle-kawasaki-tashme-ka-prekur-edhe-femijet-ne-serbi/20%Monthly2020-05-20 06:10
https://presheva.com/cakaj-koalicioni-i-lugines-se-bashkuar-eshte-pajtuar-per-ndarjen-e-pergjegjesive/20%Monthly2020-05-20 05:55
https://presheva.com/situata-ne-vranje-nuk-eshte-stabile-covid-spitali-po-mbushet/20%Monthly2020-05-19 08:03
https://presheva.com/shtabi-i-krizave-sot-diskuton-per-hapjen-e-mundshme-te-kufirit-serbis-kosove/20%Monthly2020-05-19 07:57
https://presheva.com/nestoroviq-nese-rritet-numri-i-te-infektuarve-mbi-5-do-ti-mbyllim-kafiterite-dhe-qendrat-tregtare/20%Monthly2020-05-19 07:53
https://presheva.com/si-u-infektuan-me-corona-virus-ne-qytetin-e-vranjes/20%Monthly2020-05-19 07:44
https://presheva.com/gjuan-me-arme-arrestohet-48-vjecari-nga-sllupcani/20%Monthly2020-05-19 06:22
https://presheva.com/10-shtete-te-be-se-po-pergatisin-masat-per-hapjen-e-kufijve/20%Monthly2020-05-19 06:20
https://presheva.com/migrantet-plackiten-pije-alkoolike-ne-nje-kioske-ne-bujanoc/20%Monthly2020-05-18 10:28
https://presheva.com/pajaziti-ka-filluar-numerimi-mbrapsht/20%Monthly2020-05-18 08:34
https://presheva.com/policia-gjen-bime-te-mbjellura-kanabisi-ne-nje-mal-ne-perlepnice-te-gjilanit/20%Monthly2020-05-18 08:03
https://presheva.com/parate-e-kosoves-komuna-e-bujanocit-i-harxhoi-ne-makine-te-policise-serbe-e-financim-te-mediave/20%Monthly2020-05-18 06:48
https://presheva.com/mesohet-kur-do-te-kthehet-cristiano-ronaldo-ne-stervitje/20%Monthly2020-05-18 05:50
https://presheva.com/nga-1-qershori-kosova-mund-te-hap-kufijte-tokesor-e-ajror-pishinat-e-klubet-e-nates/20%Monthly2020-05-18 05:48
https://presheva.com/shkembimi-i-territoreve-me-serbine-bajqinovci-hazirit-je-duke-bere-njesoj-si-thaci/20%Monthly2020-05-18 05:34
https://presheva.com/pervec-vdekjeve-covid-19-po-shkaterron-ekonomine-e-politiken-boterore/20%Monthly2020-05-18 05:31
https://presheva.com/apn-bujanoc-dorzon-nenshkrimet-per-certifikimin-e-listes-zgjedhore-per-zgjedhjet-lokale/20%Monthly2020-05-15 08:57
https://presheva.com/ministrat-e-ldk-se-nuk-votuan-vendimin-per-ndarjen-e-500-mije-eurove-per-luginen/20%Monthly2020-05-15 07:39
https://presheva.com/mbi-200-mjek-ne-pritje-te-pergjigjes-nga-qeveria-per-te-shkuar-ne-presheve/20%Monthly2020-05-14 21:06
https://presheva.com/nisma-qytetare-per-nje-liste-unike-pasivizohet-nga-spektri-politik/20%Monthly2020-05-14 20:47
https://presheva.com/arifi-me-parate-e-kosoves-bujanoci-blene-automjete-per-policine-e-serbise-eshte-ne-dijeni-edhe-kurti-video/20%Monthly2020-05-14 10:35
https://presheva.com/21-mjeke-serbe-nuk-lejohen-te-hyne-ne-kosove-kthehen-mbrapsht/20%Monthly2020-05-14 06:54
https://presheva.com/gjermania-do-te-hape-kufijte-me-vendet-fqinje/20%Monthly2020-05-14 06:23
https://presheva.com/teorite-e-disa-kosovareve-per-koronavirusin-genjeshter-manipulim-grip-sezonal/20%Monthly2020-05-14 06:19
https://presheva.com/haradinaj-drejtesia-duhet-te-vendoset-sa-me-pare-per-krimet-serbe/20%Monthly2020-05-14 06:17
https://presheva.com/stankoviq-reagon-per-medvegjen-lidhur-me-spastrimin-etnik-shqiptare/20%Monthly2020-05-14 06:00
https://presheva.com/rastet-aktive-me-covid-19-prizreni-prin-me-50-te-infektuar/20%Monthly2020-05-14 05:32
https://presheva.com/kingsley-coman-pritet-te-zevendesoje-gareth-balen-te-real-madridi/20%Monthly2020-05-14 05:29
https://presheva.com/barcelona-e-gatshme-te-shese-ousmane-dembelen-ia-cakton-edhe-cmimin/20%Monthly2020-05-14 05:26
https://presheva.com/deklaratat-e-borellit-per-korrigjim-te-kufijve-kthejne-shqetesimet-ne-rajon/20%Monthly2020-05-14 05:16
https://presheva.com/shqiperia-kur-do-te-hap-kufijte-tokesor/20%Monthly2020-05-14 05:13
https://presheva.com/fsshk-kerkon-nga-qeveria-e-kosoves-ti-lejohet-monitorimi-i-covid-19-ne-luginen-e-presheves/20%Monthly2020-05-13 17:17
https://presheva.com/arsic-medvegja-nuk-eshte-lugine-e-presheves/20%Monthly2020-05-13 10:16
https://presheva.com/fillon-paraqitja-e-qytetareve-per-100-euro-ja-edhe-linku-ku-mund-te-aplikoni/20%Monthly2020-05-13 07:33
https://presheva.com/kush-kthehet-nga-jashte-shteti-duhet-ta-kete-testin-negativ-ose-ne-izolim-14-dite/20%Monthly2020-05-12 10:39
https://presheva.com/apn-bujanoc-sot-vazhdon-grumbullimin-e-nenshkrimeve-per-listen-lokale/20%Monthly2020-05-12 06:55
https://presheva.com/osmani-thote-se-ne-medvegje-presheve-e-bujanoc-po-behet-spastrim-etnik-nga-serbia/20%Monthly2020-05-11 20:27
https://presheva.com/ja-sa-do-te-jene-cmimet-per-testin-e-corona-virusit-ne-disa-shtete/20%Monthly2020-05-11 05:27
https://presheva.com/kryetari-i-presheves-hedh-dyshime-se-ne-bujanoc-po-keqperdoren-200-mije-eurot-e-kosoves/20%Monthly2020-05-09 18:58
https://presheva.com/saqipi-falja-e-xhumase-pas-gjendjes-se-jashtezakonshme-ishte-nje-feste-gezimi-per-besimtaret/20%Monthly2020-05-09 16:16
https://presheva.com/rreziku-nga-qasja-se-vuciqit-duhet-me-i-dhene-dicka/20%Monthly2020-05-09 16:13
https://presheva.com/nagavci-pas-vendimit-te-kushtetueses-do-te-shohim-mundesine-e-shkarkimit-te-thacit/20%Monthly2020-05-09 16:07
https://presheva.com/capital-t-shtroi-iftar-per-jetimat-e-ballkanit/20%Monthly2020-05-09 16:04
https://presheva.com/mbi-50-shqiptare-te-vdekur-nga-coronavirusi-ne-shba/20%Monthly2020-05-09 15:55
https://presheva.com/pija-ne-te-cilen-betohet-melania-trump-zvogelon-apetitin-deshiren-per-embelsira-dhe-pershpejton-humbjen-e-peshes-trupore/20%Monthly2020-05-09 15:41
https://presheva.com/si-te-ngjyrosni-mobiliet-me-pese-veprime/20%Monthly2020-05-09 15:36
https://presheva.com/cfare-ndodhe-nese-i-beni-masazh-kesaj-pike-ne-balle/20%Monthly2020-05-09 15:29
https://presheva.com/ndryshimi-mes-alergjise-dhe-coronavirusit/20%Monthly2020-05-09 15:23
https://presheva.com/i-bartim-shpesh-por-nuk-jane-te-thjeshta-per-mirembajtje-pastrimi-i-atleteve-te-bardha-behet-keshtu/20%Monthly2020-05-09 15:20
https://presheva.com/ndikuan-qe-lufterat-te-ndalen-dhe-shume-perandori-te-bien-keto-jane-pandemite-qe-ndryshuan-historine-e-njerezimit/20%Monthly2020-05-09 15:12
https://presheva.com/nga-viti-1720-deri-ne-2020-si-pandemite-kane-kercenuar-njerezimin-cdo-100-vjet/20%Monthly2020-05-09 15:00
https://presheva.com/bota-e-biznesit-nuk-mund-te-jete-kurre-sic-ishte-me-perpara-koronavirusit/20%Monthly2020-05-09 14:56
https://presheva.com/fshati-i-cuditshem-lind-djali-i-pare-pas-10-vitesh/20%Monthly2020-05-09 14:46
https://presheva.com/pajaziti-bujanocit-i-duhet-ndryshimi-ne-do-ta-sjellim-ate/20%Monthly2020-05-08 10:50
https://presheva.com/eshte-zgjatur-orari-i-punes-per-shkak-te-pageses-se-pensioneve-ne-keto-termine-vetem-pensionistet-mund-te-hyjne-ne-banka/20%Monthly2020-05-08 09:39
https://presheva.com/qendrat-tregtare-hapen-sot-gjithnje-duke-respektuar-masat-e-rekomanduara-higjienike/20%Monthly2020-05-08 09:18
https://presheva.com/driton-selmanaj-per-militantet-e-vv-se-pine-redbull-hane-mish-te-terur-e-shajne/20%Monthly2020-05-08 07:05
https://presheva.com/vera-ku-do-te-shkojne-zviceranet-ne-pushime/20%Monthly2020-05-08 06:08
https://presheva.com/kurti-shkembimi-per-kompensim-kosova-do-te-merrte-ca-fshatra-ne-luginen-e-presheves-por-kurrsesi-bujanovcin-dhe-presheven/20%Monthly2020-05-08 05:23
https://presheva.com/xhamite-hapen-sot-ja-rregullat-qe-duhet-ndjekur/20%Monthly2020-05-08 05:19
https://presheva.com/shqiperia-vendi-i-pare-ne-rajon-qe-pritet-te-hape-turizmin/20%Monthly2020-05-07 10:20
https://presheva.com/situata-ne-vendkalimet-kufitare-te-zvicres/20%Monthly2020-05-07 10:18
https://presheva.com/zvicra-po-planifikon-leshimin-e-pasaportave-te-imunitetit/20%Monthly2020-05-07 10:16
https://presheva.com/theret-me-thike-nje-person-ne-gjilan/20%Monthly2020-05-07 07:22
https://presheva.com/nenkryetari-i-pdsh-se-ilir-sadriu-presheva-i-ka-4-te-infektuar-me-covid-19/20%Monthly2020-05-06 21:14
https://presheva.com/kur-pritet-hapja-e-kufijve-te-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2020-05-06 10:40
https://presheva.com/turizmi-ne-greqi-nga-1-korriku-por-do-te-mvaret-edhe-nga-maqedonia-veriore/20%Monthly2020-05-06 10:08
https://presheva.com/biblioteka-e-qytetit-perkujton-jeten-dhe-vepren-e-kolegut-besnik-osmani-1978-2020/20%Monthly2020-05-06 09:53
https://presheva.com/transporti-publik-pa-maska-dhe-doreza-smund-te-transportohesh-me-autobus/20%Monthly2020-05-06 09:50
https://presheva.com/a-po-flitet-per-hapjen-e-kufijve-dhe-cfare-do-te-kerkoje-serbia/20%Monthly2020-05-06 09:38
https://presheva.com/nestorovic-asnje-vend-nuk-po-e-tregon-te-drejten-vdekshmeria-eshte-me-e-larte/20%Monthly2020-05-06 09:11
https://presheva.com/nuk-eshte-e-pamundur-qe-virusi-te-ishte-prezent-tek-ne-ne-dhjetor/20%Monthly2020-05-06 08:18
https://presheva.com/kbi-bujanoc-ne-zyrtarisht-do-te-ju-njoftojme-kur-te-hapen-xhamite-e-jo-portalet-e-facebooku/20%Monthly2020-05-06 08:01
https://presheva.com/edhe-policia-jep-detaje-per-trupin-e-pajete-qe-u-gjet-ne-gjilan/20%Monthly2020-05-05 10:51
https://presheva.com/kufijte-nuk-do-te-hapen-edhe-per-shume-kohe/20%Monthly2020-05-05 08:57
https://presheva.com/i-ofruan-100-milione-dollare-per-tu-paraqitur-ne-nje-ngjarje-per-dy-ore-ja-cfare-kishte-thene-jordan/20%Monthly2020-05-05 08:26
https://presheva.com/epidemiologu-ne-maqedoni-ato-qe-nuk-e-besojne-coronavirusin-le-te-shkojne-ne-kliniken-infektive-te-shohin-se-si/20%Monthly2020-05-05 08:23
https://presheva.com/nje-hap-larg-heqjes-se-gjendjes-se-jashtezakonshme-i-dergohet-propozimi-parlamentit/20%Monthly2020-05-05 08:21
https://presheva.com/kujdes-ne-kroaci-mund-te-hyni-vetem-nese-jeni-testuar-brenda-24-oreve-per-covid-19/20%Monthly2020-05-05 07:09
https://presheva.com/sot-ka-filluar-puna-e-projektit-per-varrezat-e-reja-ne-fshatin-strezoc-ashane-komuna-e-presheves/20%Monthly2020-05-04 22:48
https://presheva.com/a-do-te-vijne-mergimtaret-zvicra-mori-kete-vendim/20%Monthly2020-05-04 22:01
https://presheva.com/zgjedhjet-ne-serbi-me-21-qershor-ska-tubime-te-medha-ne-muajin-maj/20%Monthly2020-05-04 21:10
https://presheva.com/vjen-reagimi-i-kamberit-200-000-eurot-e-kosoves-do-ti-menaxhoj-pushteti-lokal/20%Monthly2020-05-04 12:23
https://presheva.com/pakoja-financiare-e-pd-se-dorezuar-pushteti-lokal-ne-bujanoc/20%Monthly2020-05-04 11:26
https://presheva.com/pagesa-e-pages-minimale-fillon-me-7-dhe-8-maj-me-shume-se-1-1-milion-te-punesuar-do-te-marrin-tri-paga-minimale/20%Monthly2020-05-04 09:10
https://presheva.com/vitia-po-e-mendoj-doreheqjen-nga-detyra-por-kam-pergjegjesi-zbardhjen-e-rastit/20%Monthly2020-05-04 09:09
https://presheva.com/638-ore-apo-26-5-dite-qendruam-mbylle-ne-shtepi-gjate-ores-policore/20%Monthly2020-05-04 09:05
https://presheva.com/edhe-nje-kohe-te-gjate-nuk-do-te-jetojme-njejte-sikur-para-pandemise/20%Monthly2020-05-04 08:24
https://presheva.com/viktima-eshte-gjetur-ne-nje-terren-te-papershtatshem-malor-dhe-pa-dokumente-detaje-per-trupin-e-pajete-qe-u-gjet-ne-gjilan/20%Monthly2020-05-04 08:14
https://presheva.com/hapja-e-kufirit-as-qe-po-flitet-cfare-do-te-kerkohet-ne-vendet-turistike/20%Monthly2020-05-04 06:07
https://presheva.com/vuciq-dita-e-enjte-pa-ore-policore/20%Monthly2020-05-04 05:54
https://presheva.com/kush-ishte-26-vjecari-qe-vdiq-dje-ne-qendren-e-studenteve-ne-prishtine/20%Monthly2020-05-04 05:50
https://presheva.com/labi-militanteve-te-vv-se-hajdeni-me-kallashe-e-bomba-po-ju-pres/20%Monthly2020-05-04 05:48
https://presheva.com/ulqini-njofton-se-kur-e-cel-deren-per-turistet/20%Monthly2020-05-03 14:39
https://presheva.com/shqiperia-ja-kur-do-te-vendos-per-hapjen-e-kufijve/20%Monthly2020-05-03 14:37
https://presheva.com/pse-kosova-nuk-ka-virologe/20%Monthly2020-05-03 14:34
https://presheva.com/a-do-te-hapen-neser-kafiterite-ne-presheve/20%Monthly2020-05-03 14:03
https://presheva.com/ne-serbi-fillon-testimi-masiv-ndaj-covid19-ja-kush-mund-te-testohet/20%Monthly2020-05-03 09:57
https://presheva.com/brnabic-nese-situata-nuk-eshte-kontroll-atehere-mund-ti-kthejme-perseri-masa-kufizuese/20%Monthly2020-05-03 09:35
https://presheva.com/javen-e-ardhshme-hiqet-gjendja-e-jashtezakonshne-po-cfare-do-te-ndodh-pastaj/20%Monthly2020-05-03 09:26
https://presheva.com/paralajmeron-kryeministrja-brnabiq-ja-kur-mund-te-hapen-kufijte/20%Monthly2020-05-03 09:19
https://presheva.com/dr-nestorovic-ja-edhe-sa-persona-mund-te-vdesin-ne-serbi-sdo-te-kete-vale-te-dyte-te-virusit/20%Monthly2020-05-02 13:01
https://presheva.com/keto-jane-kushtet-nese-deshironi-ti-kaloni-pushimet-verore-ne-shqiperi/20%Monthly2020-05-02 12:59
https://presheva.com/nagip-arifi-prezenton-pakon-financiare-per-tejkalimin-e-situates-se-pandemise-covid-19-ne-bujanoc/20%Monthly2020-05-02 12:53
https://presheva.com/musliu-nje-perpjekje-dhe-pergjegjesi-me-e-madhe-do-te-kishim-gjendje-me-te-mire-financiare/20%Monthly2020-05-01 17:04