XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/kriza-financiare-ne-ndermarrjet-private-po-thellohet-cka-do-te-ndodh-pas-perfundimit-te-ndihmes-shteterore-prej-30-000din/20%Monthly2020-06-30 07:08
https://presheva.com/e-rralle-preshevari-nderton-bager-me-motor-te-golf-2/20%Monthly2020-06-28 07:27
https://presheva.com/ministri-i-shendetesise-zviceran-keshillon-kunder-udhetimit-ne-serbi/20%Monthly2020-06-27 20:49
https://presheva.com/po-vlojne-pikat-kufitare-te-maqedonise/20%Monthly2020-06-26 22:20
https://presheva.com/zvicra-shqyrton-masa-me-te-ashpra-per-udhetaret-qe-vijne-nga-serbia/20%Monthly2020-06-26 17:47
https://presheva.com/mitrovic-nuk-kemi-linja-te-kuqe-me-asnje-parti-madje-as-me-lpd/20%Monthly2020-06-26 17:29
https://presheva.com/takimi-ne-bujanoc-apn-bujanoc-i-pergjigjet-fteses-se-pd-se/20%Monthly2020-06-26 08:58
https://presheva.com/hyda-bujanoci-nuk-e-shpetoi-cakaj-por-shqiptaret-e-komunes-se-bujanocit/20%Monthly2020-06-25 21:02
https://presheva.com/kosove-mbi-10-mije-persona-kane-nderruar-jete-brenda-nje-viti/20%Monthly2020-06-25 11:59
https://presheva.com/te-ardhurit-nga-serbia-shtojne-numrin-e-infeksioneve-ne-zvicer/20%Monthly2020-06-25 11:57
https://presheva.com/stojanca-arsiq-ketu-jemi-per-te-biseduar-mbi-formimin-e-qeverisjes-lokale-ne-bujanoc/20%Monthly2020-06-25 11:51
https://presheva.com/jozyrtarisht-mesohet-se-objekti-i-kafiterise-home-ka-kaluar-ne-pronesi-te-plote-te-zyrtarit-te-pvd-se/20%Monthly2020-06-25 10:53
https://presheva.com/telekom-srbija-ofron-155-milione-euro-per-blerjen-e-ipkose/20%Monthly2020-06-24 23:16
https://presheva.com/specialja-ngre-aktakuze-kunder-thacit-e-veselit-dyshohen-per-100-vrasje/20%Monthly2020-06-24 13:46
https://presheva.com/thaci-jam-ithtar-qe-lugina-ti-bashkohet-kosoves-kete-ceshtje-do-ta-shtroj-ne-washington/20%Monthly2020-06-24 13:13
https://presheva.com/mbyllet-qendra-e-migranteve-ne-bujanoc-migrantet-transferohen-ne-presheve/20%Monthly2020-06-24 12:38
https://presheva.com/sadriu-farsa-politike-dhe-pjesemarrja-ne-zgjedhjet-parlamentare-me-listen-lugina-e-bashkuar-per-beograd-mbaroi/20%Monthly2020-06-24 07:55
https://presheva.com/falsifikojne-testet-per-corona-virus-ne-aeroportin-e-nishit-50-euro-ne-pompat-e-benzines-ne-vranje-per-65-euro/20%Monthly2020-06-23 22:07
https://presheva.com/plazma-keksi-i-aak-se-behet-zv-minister-i-arsimit/20%Monthly2020-06-23 14:53
https://presheva.com/alma-nga-ternoci-po-sfidon-barrierat-e-nje-vajze-shqiptare-ne-nje-metropol-europian-per-te-specializuar-e-drejta-tregtare-dhe-e-drejta-e-shoqerive-tregtare/20%Monthly2020-06-23 14:17
https://presheva.com/lidere-shqiptare-ne-bujanoc-bashkohuni-dhe-formojeni-vete-qeverine/20%Monthly2020-06-23 09:20
https://presheva.com/sa-kushton-nje-ore-pune-ne-zvicer/20%Monthly2020-06-23 08:03
https://presheva.com/mergimtaret-nga-suedia-1-jave-te-bllokuar-ne-kufirin-e-maqedonise/20%Monthly2020-06-23 08:00
https://presheva.com/korona-eshte-akoma-kercenuese-keto-ndalesa-do-te-jene-prape-ne-fuqi/20%Monthly2020-06-22 17:13
https://presheva.com/cakaj-do-hapim-konsullaten-e-shqiperise-ne-lugine/20%Monthly2020-06-22 16:49
https://presheva.com/zyrtaret-doganore-ne-vendkalimin-kufitare-ne-presheve-kane-sekuestruar-60000-euro-te-padeklaruara/20%Monthly2020-06-22 16:17
https://presheva.com/mehmeti-per-80-vota-ishim-duke-e-humbur-komunen-e-bujanocit/20%Monthly2020-06-22 14:24
https://presheva.com/thaci-bashkimi-i-shqiptareve-ne-luginen-e-presheves-shembull-per-te-gjithe-shqiptaret/20%Monthly2020-06-22 07:38
https://presheva.com/sot-skadon-gjendja-e-jashtezakonshme-ne-maqedoni-te-merkuren-nis-fushata-per-zgjedhjet-e-15-korrikut/20%Monthly2020-06-22 07:22
https://presheva.com/cakaj-flet-per-zgjedhjet-ne-serbi-dhe-fitoren-e-partive-shqiptare/20%Monthly2020-06-22 07:20
https://presheva.com/sela-urime-shqiptare-te-lugines-se-presheves/20%Monthly2020-06-22 07:18
https://presheva.com/pd-pa-dyshim-del-subjekti-fitues-i-zgjehdjeve-lokale-ne-komunen-e-bujanocit/20%Monthly2020-06-22 06:40
https://presheva.com/keto-jane-fjalet-e-para-te-vuciqit-pas-fitores/20%Monthly2020-06-22 06:16
https://presheva.com/nagip-arifi-ja-kam-dhene-fjale-dhe-do-ta-mbaj-dite-te-mira-do-te-vijne/20%Monthly2020-06-22 06:07
https://presheva.com/vdekja-e-besnik-osmanit-bashkeshortja-rrefen-biseden-e-fundit-qe-kishte-me-te/20%Monthly2020-06-21 22:41
https://presheva.com/haziri-thote-se-shqiptaret-e-lugines-shpejt-do-ta-kene-prishtinen-si-vendimmarese-e-jo-beogradin/20%Monthly2020-06-20 15:57
https://presheva.com/ne-serbi-ne-muajt-maj-dhe-qershore-jane-regjistruar-4-000-aksidente-trafiku-prej-tyre-63-me-fatalitet/20%Monthly2020-06-19 10:55
https://presheva.com/bujanoc-223-semimaturante-shqiptare-iu-kane-nenshtruar-testit-te-provimit-perfundimtare/20%Monthly2020-06-19 08:04
https://presheva.com/heshtja-zgjedhore-ka-filluar-ne-mesnate/20%Monthly2020-06-19 07:03
https://presheva.com/ne-ternoc-te-madh-do-te-mbahet-e-pame-per-dr-sc-llukman-halilin/20%Monthly2020-06-18 20:23
https://presheva.com/pjesa-e-trete-e-ndihmes-shteterore-per-puentoret-behet-me-7-korrik/20%Monthly2020-06-17 12:46
https://presheva.com/2-750-pako-cigare-konfiskohen-ne-horgosh-policia-inicion-procedure-penale-kunder-shoferit-37-vjecare-nga-ternoci/20%Monthly2020-06-17 11:10
https://presheva.com/partia-serbe-zavetnici-kerkon-qe-gent-cakaj-te-shpallet-person-i-padeshirueshem-ne-serbi/20%Monthly2020-06-16 07:18
https://presheva.com/hyda-keshilltaret-e-pd-se-nuk-do-te-marrin-pjese-ne-seancen-e-kk-te-bujanocit/20%Monthly2020-06-16 07:16
https://presheva.com/kamberi-ne-presheve-nuk-eshte-evidentuar-asnje-rast-me-corona-virus-ne-bujanoc-kane-qene-tete-raste-te-cilat-nuk-kane-qene-shqiptare/20%Monthly2020-06-16 07:11
https://presheva.com/sharcevic-mbremja-e-matures-me-maska/20%Monthly2020-06-15 12:04
https://presheva.com/masat-e-reja-ekonomike-per-ata-qe-kane-perfunduar-shkollen-e-mesme-20-000-din-ata-qe-kane-perfunduar-fakultetin-24-000-din/20%Monthly2020-06-15 11:56
https://presheva.com/apn-bujanoc-ternoci-gjithnje-ka-mbeshtetur-rinine/20%Monthly2020-06-14 17:59
https://presheva.com/apn-belgjike-21-qershori-eshte-vendimtare-per-komunen-e-bujanocit/20%Monthly2020-06-14 11:19
https://presheva.com/malesia-e-bashkuar-rreth-kandidatit-arber-pajaziti/20%Monthly2020-06-14 08:56
https://presheva.com/thaci-kujton-gazetarin-nga-lugina-llukman-halilin-i-perkiste-kohes-kur-ushtrimi-i-profesionit-te-gazetarit-kerkonte-guxim-perkushtim-e-sakrifice/20%Monthly2020-06-13 22:15
https://presheva.com/daciq-do-te-pranonim-korrigjimin-e-kufijve-por-nuk-na-e-japin-veriun/20%Monthly2020-06-13 22:10
https://presheva.com/cakaj-ne-medvegje-pasivizimi-problem-i-rende-do-te-angazhohemi-fuqishem/20%Monthly2020-06-13 22:07
https://presheva.com/edhe-1-i-ifektuar-me-covid-19-ne-komunen-e-bujanocit/20%Monthly2020-06-13 19:26
https://presheva.com/debutoi-me-tiranen-dhe-u-largua-rinovon-ne-kampionatin-belg-te-futbollit/20%Monthly2020-06-12 20:21
https://presheva.com/rekomandim-i-shqk-se-me-21-qershore-sikurse-anetaret-e-komisionit-poashtu-edhe-votuesit-duhet-te-mbajne-maska-dhe-doreza/20%Monthly2020-06-12 09:45
https://presheva.com/cakaj-plan-te-perbashket-veprimi-per-te-ndihmuar-luginen/20%Monthly2020-06-12 08:36
https://presheva.com/monika-kryemadhi-pronare-e-13-apartamenteve/20%Monthly2020-06-12 07:55
https://presheva.com/nga-sot-masat-e-reja-si-pasoje-e-covid-19/20%Monthly2020-06-12 06:49
https://presheva.com/daciq-thote-se-serbia-eshte-e-gatshme-per-vazhdimin-e-dialogut-me-kosoven/20%Monthly2020-06-12 06:24
https://presheva.com/arifi-ministri-i-drejtesise-selimi-eshte-vlere-dhe-pasuri-e-komunes-se-presheves/20%Monthly2020-06-11 17:04
https://presheva.com/buxhovi-nuk-ka-ndarje-te-kosoves-keto-jane-lojera-te-thacit/20%Monthly2020-06-11 06:40
https://presheva.com/murati-thote-se-fryma-e-lidhjes-therret-qe-kosova-lindore-te-jete-pjese-e-shtetit-te-kosoves/20%Monthly2020-06-11 05:54
https://presheva.com/be-kufijte-e-jashtem-rihapen-me-1-korrik/20%Monthly2020-06-11 05:48
https://presheva.com/kroacia-fut-monedhen-euro-ne-qarkullim/20%Monthly2020-06-11 05:46
https://presheva.com/shkupi-me-shifra-rekorde-te-te-infektuareve-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-06-11 05:44
https://presheva.com/hoti-nuk-negociojme-shkembimin-e-territoreve/20%Monthly2020-06-11 05:41
https://presheva.com/gent-cakaj-me-pritje-madheshtore-ne-luginen-e-presheves/20%Monthly2020-06-10 20:32
https://presheva.com/osmani-kosova-ka-nevoje-per-nje-lidhje-te-re-qe-e-ndal-copetimin-e-territoreve/20%Monthly2020-06-10 09:26
https://presheva.com/gjermania-mban-mbyllur-kufijte-per-shtetet-joevropiane-deri-me-31-gusht/20%Monthly2020-06-10 06:56
https://presheva.com/mediat-serbe-rakiq-hoqi-flamurin-e-kosoves-nga-zyra-e-tij/20%Monthly2020-06-10 06:47
https://presheva.com/cakaj-nis-viziten-treditore-ne-luginen-e-presheves-agjenda-e-ministrit-te-jashtem/20%Monthly2020-06-10 06:14
https://presheva.com/thaci-une-nuk-jam-per-shkembimin-e-territoreve-por-per-bashkimin-e-presheves-medvegjes-dhe-bujanocit/20%Monthly2020-06-10 06:10
https://presheva.com/vuciq-per-shkembimin-e-territoreve-vetem-mund-te-qeshim-me-keto-ide-te-kosovareve/20%Monthly2020-06-09 11:05
https://presheva.com/ne-rrethin-e-pcinjes-numri-i-te-infektuarve-me-kovid-19-shkone-ne-25-ne-komunen-e-buajnocit-4-raste-te-reja-ne-nje-familje-ne-fshatin-rakoc/20%Monthly2020-06-09 06:17
https://presheva.com/fillon-nisma-e-evidentimit-te-adresave-te-pasivizuara-ne-medvegje-bujanoc-dhe-presheve/20%Monthly2020-06-09 06:00
https://presheva.com/daciq-marreveshja-perfundimtare-me-kosoven-pas-formimit-te-asociacionit-te-komunave-serbe/20%Monthly2020-06-09 05:57
https://presheva.com/nje-alternative-ndryshe-per-bujanocin/20%Monthly2020-06-09 05:52
https://presheva.com/zvicra-destinacioni-me-i-mire-ne-bote-per-emigrantet/20%Monthly2020-06-08 09:40
https://presheva.com/nuhiu-fton-artistet-e-artit-figurativ-ta-bejme-atelien-e-presheves/20%Monthly2020-06-08 09:30
https://presheva.com/marreveshja-kosove-serbi-serwer-ja-kur-po-tentohet-te-finalizohet/20%Monthly2020-06-08 08:24
https://presheva.com/barcelona-mund-te-deshtoje-ne-transferimin-e-lautaros/20%Monthly2020-06-08 06:48
https://presheva.com/naser-ramadani-do-ti-mbyllim-cerdhet-do-te-kthehemi-me-masa-qe-nuk-i-keni-pare-deri-sot/20%Monthly2020-06-08 06:45
https://presheva.com/vendet-e-rajonit-paralajmerojne-masa-ndaj-maqedonise-se-veriut-per-shkak-te-mos-hapjes-se-kufijve/20%Monthly2020-06-08 06:03
https://presheva.com/pajaziti-nis-fushaten-nga-shtepia-dhe-lagja-e-tij/20%Monthly2020-06-07 21:04
https://presheva.com/drejtori-i-kompanis-tobler-jane-shpifje-te-paskrupullta-lajmet-per-arrestimin-tim-lidhur-me-nje-projekt-te-vogel/20%Monthly2020-06-07 20:53
https://presheva.com/polici-kryeziu-kerkon-falje-tek-preshevaret-komenti-ishte-shaka-me-nje-shok-timin-nga-presheva/20%Monthly2020-06-07 19:41
https://presheva.com/polici-kufitar-kosovar-ofendon-preshevaret-si-mashtrues-te-pangopur/20%Monthly2020-06-07 14:29
https://presheva.com/sopi-kjo-eshte-loja-e-nentokes-se-pvd-se-ne-bujanoc/20%Monthly2020-06-06 17:33
https://presheva.com/shefi-i-financave-te-komunes-besnik-sadiku-lajmi-per-arrestime-eshte-shpifje/20%Monthly2020-06-05 22:15
https://presheva.com/salihu-eshte-per-tu-shqetesuar-se-si-akteret-politik-lokal-po-e-perdorin-spektaklin-per-poena-politik/20%Monthly2020-06-05 21:59
https://presheva.com/arifi-u-deshmua-saktesia-dhe-pafajsia-e-zyrtareve-komunal-1-kompanie-vendore-dhe-kandidati-per-deputet/20%Monthly2020-06-05 19:38
https://presheva.com/3-000-pako-cigare-konfiskohen-ne-vendkalimin-kufitare-ne-horgosh-ndalohet-shoferi-nga-bujanoci/20%Monthly2020-06-05 11:53
https://presheva.com/bujanoc-pd-hap-zyrtarisht-fushaten-zgjedhore-per-zgjedhjet-lokale/20%Monthly2020-06-05 07:50
https://presheva.com/preshevari-i-lindur-ne-bruksel-shkon-ne-elite-e-basketbollit-ne-belgjik-me-ekipen-e-voo-lieges/20%Monthly2020-06-05 06:02
https://presheva.com/kush-eshte-goran-rakic-zevendeskryeministri-i-ri-serb-i-kosoves/20%Monthly2020-06-04 10:45
https://presheva.com/daciqit-nese-ska-korrigjim-kufijsh-per-cfare-do-te-flasim-atehere/20%Monthly2020-06-04 09:25
https://presheva.com/vuciq-para-fundit-te-vitit-ne-do-te-kerkojme-edhe-nje-rritje-te-pagave/20%Monthly2020-06-04 09:23
https://presheva.com/mustafa-osmanit-dhe-kurtit-bashkerendimi-juaj-nuk-iu-beri-pune/20%Monthly2020-06-04 08:30
https://presheva.com/austria-heq-kufizimet-kufitare-te-lidhura-me-koronavirusin/20%Monthly2020-06-04 08:21
https://presheva.com/agresiviteti-makiavelist/20%Monthly2020-06-04 08:19
https://presheva.com/qeveria-kurti-ia-largon-diaspores-shpenzimet-per-kartonin-e-gjelber/20%Monthly2020-06-03 09:20
https://presheva.com/kaloi-ilegalisht-kufirin-nga-serbia-ne-kosove-arrestohet/20%Monthly2020-06-03 08:58
https://presheva.com/studentet-preshevar-mos-na-veshtiresoni-rrugen-hapni-kufijt-ashtu-si-duhet/20%Monthly2020-06-03 08:53
https://presheva.com/haradinaj-sot-nuk-votohet-vec-per-qeveri-sot-votohet-per-kosoven/20%Monthly2020-06-03 07:50
https://presheva.com/vuciq-viziton-sot-nje-qytet-afer-kufirit-me-kosoven/20%Monthly2020-06-03 07:27
https://presheva.com/zgjedhje-parlamentare-dhe-lokale-ne-bujanoc-syte-tek-gjenerata-e-re/20%Monthly2020-06-02 20:01
https://presheva.com/nga-e-hena-lehtesimi-i-masave-lejohet-grumbullimi-deri-ne-1000-persona-ne-ambiente-te-hapura-ekskursionet-e-nxenesve-vetem-brenda-serbise/20%Monthly2020-06-02 10:43
https://presheva.com/konfirmohet-orari-i-ndeshjeve-ne-rikthimin-e-la-ligas/20%Monthly2020-06-02 06:21
https://presheva.com/klauzola-e-messit-per-tu-larguar-nga-barcelona-si-lojtar-i-lire-ne-kete-vere-ka-skaduar/20%Monthly2020-06-02 06:17
https://presheva.com/ljajiq-asnje-kompani-nga-serbia-nuk-mund-ti-permbushe-kushtet-e-kosoves/20%Monthly2020-06-02 06:16
https://presheva.com/maqedonia-se-hap-kufirin-kosovaret-kthehen-video/20%Monthly2020-06-02 06:14
https://presheva.com/republika-kusht-per-hyrjen-e-mallrave-nga-serbia/20%Monthly2020-06-02 06:11
https://presheva.com/shqiptaret-nga-lugina-u-ankuan-se-u-ndaluan-te-hynin-ne-kosove/20%Monthly2020-06-02 06:09
https://presheva.com/pagesa-e-pages-minimale-per-sipermarresit-do-te-behet-me-4-qershor/20%Monthly2020-06-01 10:31
https://presheva.com/personat-qe-hyne-ne-kosove-permes-pikave-kufitare-duhet-ti-ndjekin-keto-rregulla/20%Monthly2020-06-01 06:16
https://presheva.com/shengjini-me-syte-kah-kosova-per-sezonin-turistik-te-ketij-viti/20%Monthly2020-06-01 05:56
https://presheva.com/fillon-faza-e-trete-e-lehtesimit-te-masave-ndaj-pandemise-covid-19/20%Monthly2020-06-01 05:43
https://presheva.com/sot-vazhdon-pagesa-prej-100-euro-per-qytetaret-e-mbetur/20%Monthly2020-06-01 05:41