XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/mpb-do-te-angazhohet-maksimalisht-deri-ne-realizimin-e-plote-te-te-drejtave-elementare-te-luginasve-ne-kosove/20%Monthly2020-07-30 06:36
https://presheva.com/transferimi-i-messit-interit-mund-ti-kushtoje-500-milione-euro/20%Monthly2020-07-30 05:49
https://presheva.com/bayern-munich-i-cakton-cmimin-thiago-alcantaras-lojtari-refuzon-renovimin-e-kontrates/20%Monthly2020-07-30 05:47
https://presheva.com/avdyli-nese-nuk-reagojme-shpejt-pacientet-do-te-na-vdesin-ne-korridore-te-spitaleve-e-vetura/20%Monthly2020-07-30 05:45
https://presheva.com/gjilas-mustafa-te-kerkoj-falje-me-deklarate-ka-fyer-punonjesit-shendetsor/20%Monthly2020-07-30 05:43
https://presheva.com/kryetari-i-kksh-nuk-i-beson-spitaleve-ne-serbi-i-pergjigjet-drejtori-i-spitalit-te-leskocit/20%Monthly2020-07-30 05:33
https://presheva.com/kryetari-i-presheves-shqiprim-arifi-leter-te-hapur-kryeministrit-te-kosoves-hoti/20%Monthly2020-07-29 17:24
https://presheva.com/musliu-na-konfirmuan-se-vendimi-i-qeverise%cc%88-do-te%cc%88-interprerohet-drejte%cc%88-dhe-qytetare%cc%88t-e-lugine%cc%88s-do-te%cc%88-le%cc%88vizin-lirshe%cc%88m-pa-ndonje%cc%88-kufizim/20%Monthly2020-07-29 08:32
https://presheva.com/tre-te-vdekur-ne-spitalin-e-gjilanit-dy-prej-tyre-me-covid-19/20%Monthly2020-07-29 08:02
https://presheva.com/fillon-haxhilleku-shume-me-ndryshe-se-viteve-te-kaluara/20%Monthly2020-07-29 07:59
https://presheva.com/pse-keto-statistika-te-frikshme-me-koronavirus-ne-kosove/20%Monthly2020-07-29 07:56
https://presheva.com/sipas-minsitrit-zemajt-keto-institucione-publike-mund-te-kthehen-ne-spitale-per-paciente-me-covid/20%Monthly2020-07-28 10:28
https://presheva.com/reagon-ministrja-haradinaj-stublla-kerkimi-i-testit-negativ-per-hyrjen-nga-shqiperia-absurd/20%Monthly2020-07-28 10:27
https://presheva.com/fitim-haliti-dhuron-shtepise-se-shendetit-ne-presheve-2000-maska-mbrojtese/20%Monthly2020-07-28 09:59
https://presheva.com/rikthimi-i-karantines-nuk-eshte-opsion-ne-maqedoni/20%Monthly2020-07-28 09:49
https://presheva.com/mediat-serbe-tri-shtete-te-gatshme-te-terheqin-njohjen-e-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2020-07-28 09:46
https://presheva.com/covid-19-presheve-statistikat-javore-e-te-infektuarve-me-corona-virus/20%Monthly2020-07-28 06:12
https://presheva.com/shqiperise-i-bien-ndjeshem-turistet-si-pasoje-e-pandemise/20%Monthly2020-07-28 06:06
https://presheva.com/nagip-arifi-rishikimi-i-buxhetit-komunal-do-te-jete-ceshtje-me-perparesi-qe-do-te-trajtohet-diteve-ne-vijim/20%Monthly2020-07-27 13:58
https://presheva.com/sa-po-respketohen-rregullat-e-karantines-ne-zvicer-nga-udhetaret-e-vendeve-me-rrezik/20%Monthly2020-07-27 11:25
https://presheva.com/dodik-rregulla-te-njejta-per-kosoven-dhe-republiken-serpska/20%Monthly2020-07-27 07:39
https://presheva.com/arifi-ragmi-mustafa-i-paetur-dhe-i-pangopur-rrembeu-buxhetin-e-komunes-se-presheves-per-ta-paguar-doktoraturen-e-tij-ne-ukraine-dokument/20%Monthly2020-07-26 18:21
https://presheva.com/4-masat-e-reja-qe-pritet-te-merren-nga-muaji-shtator-per-covid-19/20%Monthly2020-07-26 08:31
https://presheva.com/apn-drejtoresha-e-entit-parashkollor-puneson-militant-me-urdher-te-partise-te-ciles-i-perket/20%Monthly2020-07-24 12:48
https://presheva.com/dr-tiodorovic-ne-bujanoc-presim-nje-rritje-te-numrit-te-personave-te-infektuar-me-covid-19/20%Monthly2020-07-24 11:44
https://presheva.com/lloncar-pacientat-me-covid-19-nga-bujanoci-dhe-presheva-do-te-sherohen-ne-spitalin-e-leskocit/20%Monthly2020-07-24 11:34
https://presheva.com/nga-e-hena-maqedonia-mund-te-hap-kufijte-per-vendet-e-rajonit-pa-masa-kufizuese/20%Monthly2020-07-24 06:29
https://presheva.com/pjesetare-nga-grupi-i-kumanoves-mund-te-vuajne-denimin-ne-kosove/20%Monthly2020-07-24 05:52
https://presheva.com/takimi-cakaj-haziri-kosova-dhe-shqiperia-te-shtojne-mbeshtetjen-shteterore-per-luginen/20%Monthly2020-07-24 05:49
https://presheva.com/bujanoc-serbet-nuk-jane-perjashtuar-nga-koalicioni-vetem-se-nuk-jane-nenshkrues-te-marreveshjes/20%Monthly2020-07-23 14:30
https://presheva.com/secilit-punetore-per-muajt-korrik-dhe-gusht-shteti-do-ti-jape-nga-18000-dinare/20%Monthly2020-07-23 11:29
https://presheva.com/reagimi-i-xherdan-shaqirit-pasi-liverpooli-ngriti-trofeun-e-liges-premier/20%Monthly2020-07-23 07:01
https://presheva.com/zvicra-mbetet-e-mbyllur-per-shtetet-e-ballkanit-perendimor/20%Monthly2020-07-23 06:52
https://presheva.com/vuciq-ne-bujanoc-debojne-42-te-popullsise-ne-qeverisje-lokale-dhe-kerkojne-me-1-te-hyjne-ne-qeverisje-qendore/20%Monthly2020-07-23 06:29
https://presheva.com/mitroviq-situata-ne-bujanoc-na-kthen-18-vite-mbrapa/20%Monthly2020-07-23 05:32
https://presheva.com/nagip-arifi-kryetar-i-ri-i-komunes-se-bujanocit-zgjidhen-organet-e-reja-te-komunes/20%Monthly2020-07-23 05:29
https://presheva.com/shqiptaret-ne-presheve-kane-frike-te-trajtohen-ne-spitalet-e-serbise/20%Monthly2020-07-22 07:53
https://presheva.com/fondacioni-biberaj-1-1-milione-dollare-per-bursa-te-studenteve-5-student-nga-presheva-deri-2024/20%Monthly2020-07-21 07:38
https://presheva.com/milot-rashica-do-te-veshe-fanellen-e-lajpcigut/20%Monthly2020-07-21 06:34
https://presheva.com/shumica-e-zviceraneve-gjermanishtfoles-heqin-dore-nga-pushimet-jashte-vendit/20%Monthly2020-07-21 06:31
https://presheva.com/gjithcka-rreth-vizites-se-bashes-ne-kosove-heqja-e-takses-ne-rrugen-e-kombit-dialogu-me-serbine-dhe-ideja-e-ndryshimit-te-kufijve/20%Monthly2020-07-21 05:37
https://presheva.com/presheva-shpall-situate-te-jashtezakonshme/20%Monthly2020-07-21 05:35
https://presheva.com/bokseri-nga-lugina-shefat-isufi-pas-fitores-ndaj-kroatit-mishiq-synon-lufte-per-ndonje-titull-te-madh/20%Monthly2020-07-19 12:57
https://presheva.com/dr-adnan-salihu-mos-hezitoni-te-kryeni-kontrollat-keshtu-mbroni-veten-dhe-familjen-tuaj/20%Monthly2020-07-19 11:54
https://presheva.com/daciq-thote-se-serbia-ka-pezulluar-fushaten-e-cnjohjeve-pasi-kosova-eshte-zotur-te-mos-loboje-per-njohje-te-reja/20%Monthly2020-07-19 11:46
https://presheva.com/martesat-presheve-dhe-bujanoc-sa-u-kurorzuan-dhe-sa-cifte-u-divorcuan/20%Monthly2020-07-18 22:40
https://presheva.com/largohet-nga-puna-mjeku-ne-shkollen-e-presheves-serbia-nuk-ja-njeh-diplomen-e-kosoves/20%Monthly2020-07-18 13:33
https://presheva.com/nuk-vonohet-reagimi-i-pales-serbe-mitrovic-bujanoci-mbeti-pa-investime/20%Monthly2020-07-17 15:06
https://presheva.com/pajaziti-me-ne-fund-e-kurorezuam-ate-qe-e-tham-4-vite-rresht/20%Monthly2020-07-17 13:16
https://presheva.com/ekskluzive-kjo-eshte-marreveshja-e-partive-shqiptare-per-qeverisje-te-bujanocit-dokument/20%Monthly2020-07-17 12:59
https://presheva.com/nga-1-shtatori-rritet-cmimi-i-energjise-elektrike/20%Monthly2020-07-17 09:50
https://presheva.com/ne-fuqi-masat-e-reja-ne-serbi-kunder-covid-19-ja-lista-e-plote/20%Monthly2020-07-17 08:56
https://presheva.com/seanca-konsituive-ne-bujanoc-pritet-te-filloj-ora-10-shqiptaret-deshtuan-ne-tirane/20%Monthly2020-07-17 07:05
https://presheva.com/gjithnje-e-me-shume-te-rinj-me-nje-gjendje-te-rende-klinike/20%Monthly2020-07-16 09:42
https://presheva.com/te-premten-ne-ora-1000-eshte-caktuar-seanca-konstituive-e-perberjes-se-re-te-kuvendit-komunal-te-bujanocit/20%Monthly2020-07-16 06:28
https://presheva.com/pas-rreth-20-muajsh-sot-rinis-dialogu-kosove-serbi/20%Monthly2020-07-16 06:21
https://presheva.com/kon-atehere-eshte-me-mire-te-vendosim-oren-policore-beogradi-tani-eshte-nje-bombe/20%Monthly2020-07-16 06:11
https://presheva.com/vuciq-nuk-do-te-ulen-pagat-dhe-pensionet/20%Monthly2020-07-16 05:34
https://presheva.com/pajaziti-ku-po-mbetet-unifikimi-i-shqiptareve-ne-bujanoc/20%Monthly2020-07-15 14:48
https://presheva.com/shtabi-i-krizave-nuk-konsideron-vendosjen-e-masave-te-tjera/20%Monthly2020-07-15 11:47
https://presheva.com/vuciq-serbia-do-ta-kete-vaksinen-kunder-corona-virusit-para-vitit-te-ri/20%Monthly2020-07-15 11:30
https://presheva.com/se-shpejti-edhe-laboratoret-private-do-te-testojne-qytetaret-per-corona-virus/20%Monthly2020-07-15 11:26
https://presheva.com/derivatet-e-naftes-jane-shtrentjuar-per-7-dinare/20%Monthly2020-07-15 11:12
https://presheva.com/shtabi-rekomandon-maska-te-vendosin-dhe-femija/20%Monthly2020-07-15 10:22
https://presheva.com/maska-e-obliguar-ne-hapsira-te-hapura-ja-prej-kur-hyn-ne-fuqi/20%Monthly2020-07-15 10:13
https://presheva.com/ldk-optimiste-per-marreveshjen-finale-me-serbine-lvv-kundershton-takimin-e-brukselit/20%Monthly2020-07-15 08:52
https://presheva.com/shtabi-i-krizave-sot-vendos-per-dy-masa-mbrojtese-per-tere-serbine/20%Monthly2020-07-15 08:18
https://presheva.com/arifi-kesaj-radhe-ndryshe-presim-pergjigje/20%Monthly2020-07-15 07:19
https://presheva.com/pvd-bujanoc-farsa-e-unitetit-shqiptar-ne-bujanoc-ka-perfunduar-sot/20%Monthly2020-07-15 06:33
https://presheva.com/kufijte-e-be-se-mbeten-te-mbyllur-per-qytetaret-e-ballkanit-perendimor/20%Monthly2020-07-15 06:12
https://presheva.com/sot-maqedonia-e-veriut-voton-per-te-zgjedhur-kuvendin-e-kater-viteve-te-ardhshme/20%Monthly2020-07-15 05:41
https://presheva.com/covid-19-dhe-humbja-e-nuhatjes-cfare-duhet-te-dini/20%Monthly2020-07-15 05:39
https://presheva.com/vuciq-te-ndihmoje-zhvillimin-e-jugut-te-serbise/20%Monthly2020-07-14 14:54
https://presheva.com/keto-jane-kerkesat-e-listes-se-perbashket-shqiptare-te-lugines-drejtuar-presidentit-vuciq-dokument/20%Monthly2020-07-14 10:09
https://presheva.com/keto-dy-masa-te-reja-do-te-behen-te-obliguara-ne-serbi/20%Monthly2020-07-14 09:29
https://presheva.com/ne-qytetin-e-vranjes-182-paciente-me-pneumoni/20%Monthly2020-07-14 06:27
https://presheva.com/fillojne-konsultimet-per-qeverine-e-re-vuciq-sot-takohet-me-perfaqesuesit-e-listes-shqiptare/20%Monthly2020-07-14 05:50
https://presheva.com/a-jam-i-ftohur-apo-kam-corona-virusin-flet-mjeku-per-dilemat-tuaja/20%Monthly2020-07-14 05:45
https://presheva.com/banja-e-vranjes-del-ne-shitje-cmimi-fillestar-870000-euro/20%Monthly2020-07-13 11:21
https://presheva.com/policia-po-ndal-qytetaret-qe-skane-maska-neper-prishtine/20%Monthly2020-07-13 10:25
https://presheva.com/spitelet-ne-serbi-te-stermbushura-piku-pritet-te-ndodh-ndersa-stafi-shendetosor-i-sterlodhur/20%Monthly2020-07-13 08:23
https://presheva.com/heshtje-zgjedhore-ne-maqedonine-e-veriut-tre-dite-votime/20%Monthly2020-07-13 07:52
https://presheva.com/covid-spitale-do-te-behen-dhe-banja-e-bujanocit-dhe-e-vranjes/20%Monthly2020-07-12 20:01
https://presheva.com/bujanoc-vritet-36-vjecari-dhe-plagoset-rende-babai/20%Monthly2020-07-12 12:43
https://presheva.com/sa-milionere-jetojne-ne-zvicer/20%Monthly2020-07-12 06:32
https://presheva.com/qehaja-shperndarja-e-virusit-nuk-ndalet-me-gjendje-te-jashtezakonshme/20%Monthly2020-07-12 06:28
https://presheva.com/hapja-e-kufirit-llojan-miratoc-banoret-genjeshter-dhe-premtim-i-parealizuar-i-bdi-se/20%Monthly2020-07-12 06:25
https://presheva.com/takimi-virtual-hoti-vuciq-nis-ne-ora-1000/20%Monthly2020-07-12 06:14
https://presheva.com/gazeta-zvicerane-shkruan-per-kosovaret-qe-bejne-plane-per-ti-ikur-karantines/20%Monthly2020-07-11 23:05
https://presheva.com/blerim-saqipi-nga-rahovica-e-presheves-eshte-zgjedhur-dekan-ne-fakultetin-e-edukimit-ne-universitetin-e-prishtines/20%Monthly2020-07-10 20:49
https://presheva.com/15-pika-te-cilat-duhet-ti-kerkojne-sot-lideret-e-lugines-nga-kosova-dhe-shqiperia/20%Monthly2020-07-09 12:36
https://presheva.com/ministri-selimi-gjithmone-do-te-jem-krah-i-forte-i-komunes-se-presheves-dhe-lugines-ne-teresi/20%Monthly2020-07-09 11:21
https://presheva.com/zemaj-e-padrejte-te-na-kerkohet-testi-nga-maqedonia-e-veriut-do-te-shikojme-mundesine-per-reciprocitet/20%Monthly2020-07-09 06:43
https://presheva.com/me-pcr-test-prej-sot-per-te-hyre-ne-maqedoni-per-shtetasit-e-kater-vendeve/20%Monthly2020-07-09 06:40
https://presheva.com/sonja-biserko-plani-per-ndarje-me-shqiptaret-apo-bashkimi-i-lugines-me-kosoven-kur-filloi/20%Monthly2020-07-08 09:38
https://presheva.com/teste-per-te-hyre-ne-maqedoni-per-shtetasit-e-serbise-kosoves-bosnjes-dhe-malit-te-zi-komisioni-i-rekomandon-qeverise/20%Monthly2020-07-08 09:33
https://presheva.com/zvicra-nuk-kontrollon-dot-te-kthyerit-gjithcka-i-lihet-vullnetit-te-tyre-te-mire/20%Monthly2020-07-08 09:29
https://presheva.com/nuk-do-te-hyne-ne-karantine-ata-qe-kthehen-ne-zvicer/20%Monthly2020-07-08 07:02
https://presheva.com/ambasadori-bocka-urone-kryetarin-arifin-per-fitoren/20%Monthly2020-07-07 12:22
https://presheva.com/pritet-vizita-e-pare-e-dy-ministrave-kosovare-ne-presheve/20%Monthly2020-07-07 08:19
https://presheva.com/vetevendosje-shqetesimet-tona-per-shkembim-territoresh-u-vertetuan/20%Monthly2020-07-07 06:26
https://presheva.com/lugina-e-presheves-me-3-deputete-ne-parlamentin-e-serbise/20%Monthly2020-07-06 05:51
https://presheva.com/hakimi-u-largua-nga-real-madridi-shkaku-i-zidanes/20%Monthly2020-07-06 05:43
https://presheva.com/ne-kosove-hyjne-ne-fuqi-masat-e-reja-kunder-covid-19/20%Monthly2020-07-06 05:41
https://presheva.com/keni-vendosur-qe-nga-gjermania-te-shkoni-per-pushime-ne-vendlindje-ja-cilat-jane-kushtet-dhe-rregullat/20%Monthly2020-07-05 17:30
https://presheva.com/john-bolton-shkembimi-teritoreve-nuk-qe-ide-e-shba-e-kerkuan-thaci-dhe-vucici/20%Monthly2020-07-05 11:31
https://presheva.com/kane-vdekur-12-paciente-brenda-24-oreve-ne-kosove-ku-eshte-ministri-i-shendetesise/20%Monthly2020-07-05 09:26
https://presheva.com/ja-si-eshte-gjendja-ne-piken-kufitare-presheve-tabanoc/20%Monthly2020-07-04 15:51
https://presheva.com/rrethi-i-vendeve-evropiane-ne-te-cilat-mund-te-udhetojme-po-ngushtohet-gjysma-e-kontinentit-eshte-duke-ulur-rampat/20%Monthly2020-07-03 09:30
https://presheva.com/preshevari-eron-hasani-lojtar-i-fc-zurich-u12/20%Monthly2020-07-02 17:51
https://presheva.com/nagip-arifi-i-ka-dhene-afat-partive-shqiptare-qe-deri-te-premten-te-merren-vesh-per-bashkeqeverisje/20%Monthly2020-07-02 13:56
https://presheva.com/situata-me-corona-virusin-po-komplikohet-dite-te-veshtira-per-bujanocin/20%Monthly2020-07-02 12:15
https://presheva.com/sharcevic-nga-shtatori-nxenesit-ne-shkolle-do-te-shkojne-cdo-te-dyten-jave/20%Monthly2020-07-02 07:16
https://presheva.com/ne-fund-te-qershorit-korona-ka-shperthyer-ne-serbi-epidemiologet-pohojne-se-ne-javet-e-ardshhme-jemi-ne-rrezik-te-madh/20%Monthly2020-07-02 07:13