XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/bujanoc-perse-nuk-iu-binden-qendrimit-te-partise-dy-anetare-e-keshillit-komunal-nga-radhet-e-pvd-se/20%Monthly2020-08-31 12:09
https://presheva.com/arrestohet-nje-shtetas-i-serbise-tentoi-ti-fuse-10-afgane-ne-kosove/20%Monthly2020-08-31 09:09
https://presheva.com/ku-perdoret-maska-me-shume-ne-zvicer/20%Monthly2020-08-31 06:55
https://presheva.com/koalicionet-shqiptare-ne-mal-te-zi-fitojne-2-mandate/20%Monthly2020-08-31 06:52
https://presheva.com/sot-hapet-tregu-ne-bujanoc/20%Monthly2020-08-31 06:48
https://presheva.com/koalicioni-ne-bujanoc-dalin-ne-pah-mospajtimet-midis-pd-dhe-pvd/20%Monthly2020-08-31 06:47
https://presheva.com/vuciq-hoti-po-kerkon-presion-ndaj-serbise-per-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2020-08-31 06:40
https://presheva.com/kuvendi-i-maqedonise-se-veriut-votoi-qeverine-e-re/20%Monthly2020-08-31 06:35
https://presheva.com/vendos-shtabi-republikan-i-krizave-per-ata-qe-kthehen-nga-jashte-ska-karantimin-as-test-pcr/20%Monthly2020-08-28 09:26
https://presheva.com/po-behet-gati-plani-per-hapjen-e-kufijve-mes-vendeve-te-ballkanit/20%Monthly2020-08-28 09:10
https://presheva.com/shtetasi-serb-provon-tu-jape-ryshfet-policeve-te-kosoves-ne-kufi-arrestohet/20%Monthly2020-08-28 09:02
https://presheva.com/komuna-e-gjilanit-njofton-se-te-dielen-do-te-bllokohet-rruga-ne-qender-te-qytetit/20%Monthly2020-08-28 09:00
https://presheva.com/ne-kufirin-e-presheves-kapen-ne-kontrabandim-me-material-dentar-dhe-embelsira/20%Monthly2020-08-28 05:58
https://presheva.com/raqipi-rruga-turi-llucan-qysh-ne-fillim-eshte-nisur-mbrapsht-pa-pika-katastrale-dhe-pa-marreveshje-pronesore-me-banoret/20%Monthly2020-08-27 10:37
https://presheva.com/ne-serbi-nuk-publikohen-rastet-aktive-dhe-sa-pacient-sherohen-nga-covid-19/20%Monthly2020-08-27 07:42
https://presheva.com/dr-kisiq-per-vetizolim-te-qytetareve-tane-qe-kthehen-nga-jashte-shtetit-po-mendojme-cdo-dite/20%Monthly2020-08-27 07:34
https://presheva.com/pse-jeta-ne-zvicer-eshte-e-shtrenjte/20%Monthly2020-08-27 07:13
https://presheva.com/evropa-do-ta-heq-serbine-nga-lista-e-zeze/20%Monthly2020-08-27 06:29
https://presheva.com/salihu-ne-presheve-48-raste-te-konfirmuara-me-covid-19-shume-tjere-po-e-fshehin-semundjen/20%Monthly2020-08-27 06:24
https://presheva.com/dialogu-kosove-serbi-me-shume-paqartesi-ka-mungese-te-transparences/20%Monthly2020-08-27 06:16
https://presheva.com/ne-kufirin-e-presheves-ndalohet-kontrabandimi-i-7000-cigareve-foto/20%Monthly2020-08-27 06:10
https://presheva.com/keshilltari-i-pvd-vota-ime-per-sami-salihun-dhe-ragmi-mustafen-nuk-shkon-hajnat-ta-thejn-qafen/20%Monthly2020-08-26 18:52
https://presheva.com/lista-e-keshilltareve-dhe-arsyetimi-i-kerkeses-per-rendin-e-dites-dhe-shkarkimin-e-kryetarit-te-komunes/20%Monthly2020-08-26 11:53
https://presheva.com/sh-f-ibrahim-kelmendi-lajm-i-gezueshem-me-ne-fund-do-ti-perdorim-tekstet-nga-shqiperia/20%Monthly2020-08-26 11:41
https://presheva.com/konvkohet-seanca-e-kuvendit-komunal-per-shkarkimin-e-kryetarin-e-komunes-shqiprim-arifi-dokument/20%Monthly2020-08-26 11:28
https://presheva.com/tika-rikthehet-ne-bujanoc/20%Monthly2020-08-26 11:07
https://presheva.com/gjuriq-serbia-ne-washington-do-te-kerkoje-diskutime-per-krijimin-e-lidhjeve-rrugore-bujanoc-koncul-podujeve/20%Monthly2020-08-26 09:49
https://presheva.com/shtohet-kontrolli-ne-vendkalimet-kufitare-keto-4-shtete-nuk-mund-te-hyjne-ne-serbi-pa-pcr-test/20%Monthly2020-08-26 08:15
https://presheva.com/lionel-messi-e-do-kalimin-vetem-te-manchester-city/20%Monthly2020-08-26 07:55
https://presheva.com/mitroviq-koalicioni-mbareshqiptar-ne-bujanoc-nuk-po-funksionon-dhe-eshte-ceshtje-ditesh-kur-do-te-prishet/20%Monthly2020-08-26 07:33
https://presheva.com/publikohet-faksi-qe-lionel-messi-ia-dergoi-barcelones-ku-kerkon-largimin-e-tij/20%Monthly2020-08-26 05:50
https://presheva.com/bekim-jashari-deputetet-do-te-benin-akt-patriotik-nese-e-nenshkruajne-bashkimin-e-lugines-me-kosoven/20%Monthly2020-08-25 18:24
https://presheva.com/pvd-se-merr-vendim-qe-te-jete-pjese-e-nje-shumice-te-re-me-elemente-te-qeverisjes-teknike-me-pdsh-dhe-lr/20%Monthly2020-08-25 14:15
https://presheva.com/konkurs-per-ndarjen-e-mjeteve-per-subvensione-subjekteve-ekonomike-ne-pronesi-private-per-vitin-2020-ne-komunat-presheve-bujanoc-dhe-medvegje-dokumentet/20%Monthly2020-08-25 10:32
https://presheva.com/reagime-nga-pdsh-pozita-e-kryetarit-te-komunes-se-presheves-nuk-eshte-fontane-deshirash/20%Monthly2020-08-25 10:01
https://presheva.com/pese-vjet-nga-nenshkrimi-i-kater-marreveshjeve-kosove-serbi/20%Monthly2020-08-25 09:57
https://presheva.com/haziri-zgjedhja-e-presidentit-kalon-neper-zyrat-e-ldk-se/20%Monthly2020-08-25 05:54
https://presheva.com/haradinaj-i-pergjigjet-hazirit-per-shkembime-territoresh-nuk-guxojme-te-kemi-retorike-te-tille/20%Monthly2020-08-25 05:51
https://presheva.com/pdsh-fton-pvd-dhe-lrpdsh-te-formojne-shumicen-e-re-ne-kuvendin-komunal-ne-presheve/20%Monthly2020-08-24 20:06
https://presheva.com/31-mije-persona-dhe-11-mije-automjete-kaluan-ne-morine-2-ditet-e-fundit/20%Monthly2020-08-24 09:01
https://presheva.com/teleisja-e-fytyres-se-nuses-ne-presheve-dhe-rrethine/20%Monthly2020-08-24 05:37
https://presheva.com/profesori-i-up-zberthen-formulen-serbe-per-zhberjen-e-kosoves-permes-nje-razgranicenje/20%Monthly2020-08-23 11:33
https://presheva.com/bursat-e-studenteve-ne-bujanoc-ja-nga-sa-dinare-perfitoi-secili-student/20%Monthly2020-08-21 08:05
https://presheva.com/shiten-teste-false-per-covid-19-arrestohen-gjashte-serbe/20%Monthly2020-08-21 06:14
https://presheva.com/serbia-vendos-gardh-me-tela-me-maqedonine-veriore-ja-arsyja/20%Monthly2020-08-21 05:41
https://presheva.com/florim-isufi-prezanton-harta-ne-cdo-version-te-shkembimeve-territoriale-kosova-humb/20%Monthly2020-08-20 20:58
https://presheva.com/talat-xhaferi-sot-pritet-te-rizgjedhet-per-kryeparlamentar/20%Monthly2020-08-20 10:09
https://presheva.com/zvicer-mbajtja-e-maskave-e-obligueshme-ne-shkolla/20%Monthly2020-08-20 07:16
https://presheva.com/njoftim-per-pasagjeret-qe-udhetojne-drejt-zvicres/20%Monthly2020-08-20 07:12
https://presheva.com/kreu-i-manastirit-te-decanit-shkembimi-i-teritoreve-eshte-ftese-per-pastrim-etnik/20%Monthly2020-08-20 05:50
https://presheva.com/politikanet-me-qendrime-te-ndryshme-sa-i-perket-shkembimit-te-territoreve-me-serbine/20%Monthly2020-08-20 05:43
https://presheva.com/kryeministri-hoti-nuk-e-sheh-problem-ndertimin-e-laboratorit-per-coronavirus-nga-serbia-pandemia-nuk-menaxhohet-ndaras/20%Monthly2020-08-20 05:41
https://presheva.com/halil-kastrati-kemi-ndertuar-mbi-800-shtepi/20%Monthly2020-08-20 05:35
https://presheva.com/covid-19-ne-kosove-3739-raste-aktive-425-te-vdekur-dhe-7684-te-sheruar/20%Monthly2020-08-20 05:32
https://presheva.com/ftesa-per-caj/20%Monthly2020-08-21 05:28
https://presheva.com/kryetari-i-bujanocit-z-nagip-arifi-zhvilloi-takimin-e-tij-te-pare-zyrtar-jashte-bujanocit-me-kryetarin-e-gjilanit-z-lutfi-haziri/20%Monthly2020-08-19 13:47
https://presheva.com/shqiptaret-e-veriut-nuk-do-ti-besonin-laboratorit-pcr-te-financuar-nga-serbia/20%Monthly2020-08-19 05:43
https://presheva.com/serbia-vendos-tela-me-gjemba-afer-presheves-ne-kufirin-me-maqedonine-e-veriut-video/20%Monthly2020-08-19 05:39
https://presheva.com/ja-ministrite-qe-do-ti-drejtoje-bdi/20%Monthly2020-08-19 05:36
https://presheva.com/haziri-lugina-e-presheves-duhet-ti-bashkohet-kosoves-leposaviqi-dhe-17-fshatra-te-veriut-te-kalojne-ne-serbi/20%Monthly2020-08-19 05:31
https://presheva.com/lutfi-haziri-ristovci-kufiri-mes-kosoves-e-serbise-ne-juglindje-te-kosoves/20%Monthly2020-08-18 08:11
https://presheva.com/shqiperia-ul-eksportet-me-kosoven-13-4-i-rrit-me-serbine-42/20%Monthly2020-08-18 08:04
https://presheva.com/stankoviq-nuk-ka-shkembim-territoresh/20%Monthly2020-08-17 09:25
https://presheva.com/maqedonia-paralajmeron-rikthimin-e-masave/20%Monthly2020-08-17 07:05
https://presheva.com/tri-transferimet-qe-ronaldo-i-do-te-juventusi/20%Monthly2020-08-17 06:12
https://presheva.com/bartomeu-ka-konfirmuar-se-setien-e-abidal-jane-shkarkuar-nga-barcelona/20%Monthly2020-08-17 06:08
https://presheva.com/italia-mbyll-diskotekat-per-shkak-te-rritjes-se-numrit-te-te-infektuarve-shtrengohen-edhe-masat/20%Monthly2020-08-17 06:05
https://presheva.com/marreveshjet-per-hekurudhen-dhe-hidrocentralin-pritet-te-nenshkruhen-ne-shtator/20%Monthly2020-08-17 06:02
https://presheva.com/sami-salihu-jep-doreheqje-si-kryetar-kuvendi-komunal-ne-presheve/20%Monthly2020-08-17 05:50
https://presheva.com/lsdm-dhe-bdi-ja-harmonizuan-programet-dhe-parimet/20%Monthly2020-08-16 06:42
https://presheva.com/rregulla-te-rrepta-per-hedhjen-e-mbeturinave-ne-zvicer/20%Monthly2020-08-16 06:21
https://presheva.com/tiodoroviq-mjeket-kudo-jane-duke-regjistruar-renie-te-epidemise-pervec-ne-jug-te-serbise-vecanerisht-ne-bujanovac-dhe-presheve/20%Monthly2020-08-15 07:17
https://presheva.com/epidemiologu-dr-tiodorovic-akuzon-komunitetin-shqiptare-per-gjendjen-e-rende-me-covid-19-ne-komunen-e-bujanocit/20%Monthly2020-08-13 17:24
https://presheva.com/prinderit-qe-kane-frike-dhe-qe-nuk-duan-ti-dergojne-femijet-ne-shkolle-gjate-shtatorit-kete-nuk-jane-te-detyruar-ta-arsyetojne/20%Monthly2020-08-13 14:39
https://presheva.com/bujanoc-cilat-media-perfituan-nga-covid-19-nga-buxheti-i-kosoves/20%Monthly2020-08-13 14:37
https://presheva.com/ministria-e-shendetesise-ua-rezervon-48-vende-ne-konkurs-specializanteve-nga-lugina-e-presheves/20%Monthly2020-08-13 11:23
https://presheva.com/al-khelaifi-neymar-dhe-mbappe-nuk-do-te-largohen-kurre-nga-psg/20%Monthly2020-08-13 10:01
https://presheva.com/zejtaria-dhe-tregtia-ne-presheve-kush-ishin-bizneset-e-njohura-te-asaj-kohe/20%Monthly2020-08-13 09:45
https://presheva.com/kosova-renditet-e-para-ne-bote-me-vdekjet-nga-covid-19-ne-1-milion-banore/20%Monthly2020-08-13 09:42
https://presheva.com/pushimet-ne-bregdetin-shqiptar-kryetari-i-shoqates-se-hoteliereve-ka-renie-drastike-te-vizitoreve-dhe-sherbimeve/20%Monthly2020-08-13 06:23
https://presheva.com/kryetari-i-komunes-se-kamenices-z-qendron-kastrati-po-qendron-per-nje-vizite-zyrtare-ne-komunen-e-bujanocit/20%Monthly2020-08-12 10:43
https://presheva.com/vaksina-ruse-kunder-covid-19-cjithcka-qe-dim-rreth-saj/20%Monthly2020-08-12 06:43
https://presheva.com/serbia-do-te-vendos-pcr-test-te-obliguar-dhe-karantimin-per-shtetasit-e-huaj/20%Monthly2020-08-12 06:30
https://presheva.com/ministrja-e-drejtesise-serbia-nuk-do-te-heq-dore-nga-ndjekja-e-ish-ushtareve-te-uck-se/20%Monthly2020-08-12 05:51
https://presheva.com/serbia-rrit-masat-e-sigurise-ne-kufirin-me-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2020-08-12 05:48
https://presheva.com/rihapen-shkollat-ne-zvicer-disa-obligative-masken-disa-jo/20%Monthly2020-08-12 05:46
https://presheva.com/serbia-nuk-i-beson-vaksines-ruse-per-covid-19-vuciq-ekspertet-tone-duhet-ta-kontrollojne-ate/20%Monthly2020-08-12 05:41
https://presheva.com/shqiptaret-e-kosoves-nuk-i-ndahen-shengjinit-bizneset-ne-bregdet-ankohen-per-numrin-e-ulet-te-pushuesve/20%Monthly2020-08-12 05:39
https://presheva.com/per-11-dite-118-kosovare-vdiqen-nga-covid-19/20%Monthly2020-08-12 05:37
https://presheva.com/arifi-paralajmeron-opinioni-do-te-habitet-se-kush-mori-subvencione-te-bujqesise/20%Monthly2020-08-11 08:49
https://presheva.com/vulin-bashke-me-ushtaret-serbe-nga-muhoci-ne-karaceve-patrulluan-ushtaret-turq-e-amerikane/20%Monthly2020-08-10 10:55
https://presheva.com/ne-kufitin-e-presheves-shtetasit-shqiptar-i-zbulohen-ku-i-kishte-fshehur-25-000-funta-foto/20%Monthly2020-08-10 10:53
https://presheva.com/italia-e-mbyllur-per-shqiperine-dhe-kosoven-deri-me-7-shtator/20%Monthly2020-08-10 05:37
https://presheva.com/gucati-apel-hotit-nderprej-bisedimet-me-serbine-ose-do-te-perballesh-me-protesta-te-perditeshme/20%Monthly2020-08-09 07:43
https://presheva.com/mustafa-largimi-i-flamurit-kombetar-nga-objekti-privat-ne-presheve-nga-ana-e-policise-serbe-eshte-akt-qyqar-e-albanofob/20%Monthly2020-08-09 07:38
https://presheva.com/banja-e-bujnaocit-del-nga-sistemi-i-kovidit/20%Monthly2020-08-07 10:36
https://presheva.com/84-mjeke-nga-bujanoci-dhe-presheva-shprehin-interesim-per-specializim-ne-republiken-e-kosoves-ne-fushen-e-mjekesise-se-pergjitshhme-dhe-stomatologjise/20%Monthly2020-08-07 09:44
https://presheva.com/shtate-anetare-te-prishtines-dalin-pozitive-me-koronavirus/20%Monthly2020-08-07 09:40
https://presheva.com/juventusi-terhiqet-nga-gara-per-pogban-shkak-zidane/20%Monthly2020-08-07 06:05
https://presheva.com/shiu-veshtirson-vozitjen-aksident-ne-samolice/20%Monthly2020-08-07 06:02
https://presheva.com/per-tre-dite-vdesin-dy-vellezer-nga-ternoci-i-treti-ndodhet-i-shtrire-ne-spitalin-e-surdulices-nga-covid-19/20%Monthly2020-08-07 06:00
https://presheva.com/ne-ishp-e-vranjes-kryeministrja-bernabiq-paralajmeron-hapjen-e-laboratorit-per-pcr-terste/20%Monthly2020-08-07 05:58
https://presheva.com/neser-behet-pagesa-e-60-per-punetoret-gjegjesisht-18-000-dinare-per-punetore/20%Monthly2020-08-06 08:39
https://presheva.com/afer-3-mije-tonelata-materie-kimike-rrafshuan-bejrutin-humben-jeten-mbi-70-persona-dhe-mijera-tjere-u-lenduan/20%Monthly2020-08-05 07:23
https://presheva.com/epidemiologu-dr-tiodoroviq-takim-me-drejtoret-e-shtepive-te-shendetit-dhe-shtabet-e-krizave-presheve-dhe-bujanoc/20%Monthly2020-08-05 05:54
https://presheva.com/ronaldo-e-deshi-kalimin-te-psg-gjate-afatit-kalimtar-te-kesaj-vere/20%Monthly2020-08-05 05:47
https://presheva.com/portieri-legjendar-iker-casillas-pensionohet-nga-futbolli/20%Monthly2020-08-05 05:45
https://presheva.com/ja-sa-do-te-fitoje-sancho-te-manchester-united/20%Monthly2020-08-05 05:43
https://presheva.com/afro-30-per-qind-e-te-prekurve-me-covid-19-ne-shqiperi-jane-te-rinj/20%Monthly2020-08-05 05:41
https://presheva.com/per-nje-muaj-608-mergimtare-nga-kosova-u-kthyen-ne-gjermani-te-infektuar-me-covid-19/20%Monthly2020-08-05 05:39
https://presheva.com/%e2%80%8bharadinaj-per-dialogun-me-serbine-nuk-i-besoj-qeverise-hoti/20%Monthly2020-08-05 05:37
https://presheva.com/hekurudha-me-shpejtesi-200-km-h-presheve-nish-do-te-filloj-te-ndertohet-vitin-e-ardhshem/20%Monthly2020-08-05 05:35
https://presheva.com/a-do-te-jene-shqiptaret-pjese-e-qeverise-serbe/20%Monthly2020-08-04 07:00
https://presheva.com/maqedonia-mund-ti-riktheje-masat-kufizuese/20%Monthly2020-08-03 11:36
https://presheva.com/vaksina-ruse-per-covid-19-ne-muajin-nentor/20%Monthly2020-08-03 11:34
https://presheva.com/nxenesit-ne-gjermani-u-rikthehen-shkollave/20%Monthly2020-08-03 11:31
https://presheva.com/dr-beqiri-mos-i-degjoni-joprofesionistet-per-covidin-sepse-pasojat-mund-te-jene-te-pariparueshme/20%Monthly2020-08-03 11:02
https://presheva.com/nga-1-shtatori-masa-te-rrepta-nxenesit-qe-nuk-mbajne-maska-do-te-suspendohen-nga-mesimi/20%Monthly2020-08-03 10:58
https://presheva.com/jovanovic-140-numri-i-te-infektuarve-ne-komunen-e-bujanocit-fshati-ternoc-me-numer-me-te-madh-te-te-infektuarve/20%Monthly2020-08-03 10:53
https://presheva.com/coviq-koalicioni-etnikisht-i-paster-shqiptar-ne-bujanoc-eshte-nje-rezultat-i-drejtperdrejte-i-presionit-te-ministrit-gent-cakaj/20%Monthly2020-08-03 06:46
https://presheva.com/ceballos-refuzon-qendrimin-te-arsenali/20%Monthly2020-08-03 05:59
https://presheva.com/mergimtaret-qe-hyjne-ne-gjermani-kane-karantinim-dy-javor-teste-falas/20%Monthly2020-08-03 05:56
https://presheva.com/shqiptari-nga-presheva-oficer-i-suksesshem-ne-aeroportin-edmonton-te-kanadase/20%Monthly2020-08-02 09:59
https://presheva.com/zvicer-testi-negativ-a-ju-perjashton-nga-karantina/20%Monthly2020-08-02 08:26
https://presheva.com/kosovaret-drejt-bregdetit-shqiptar-e-pamundur-te-kontrollohen-te-gjithe-udhetaret-per-covid-19/20%Monthly2020-08-02 08:09
https://presheva.com/familja-sadiku-nga-ternoci-donon-dy-bunare-ne-togo-video/20%Monthly2020-08-02 06:41