XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/ne-muajin-nentor-priten-me-shume-te-infektuar-me-corona-virus/20%Monthly2020-09-30 08:24
https://presheva.com/shqiptaret-ne-mal-te-zi-mund-te-perdorin-simbolet-kombetare/20%Monthly2020-09-30 07:57
https://presheva.com/veseli-qeveria-hoti-eshte-e-lodhet-dhe-e-papergjegjshme/20%Monthly2020-09-29 10:40
https://presheva.com/veshtire-te-arrihet-gjate-ketij-viti-marreveshja-finale-me-serbine/20%Monthly2020-09-29 05:26
https://presheva.com/shtabi-qeveritare-i-krizave-zgjate-orarin-e-punes-te-kafiterive-deri-ne-ora-23/20%Monthly2020-09-28 13:37
https://presheva.com/mergimtari-asllan-shaqiri-ndihmon-shkollen-e-nasales-me-maska/20%Monthly2020-09-28 08:15
https://presheva.com/ne-kosove-themelohet-zyra-per-ofrimin-e-asistences-per-qytetaret-e-lugines-se-presheves/20%Monthly2020-09-28 08:11
https://presheva.com/vaksinimi-kunder-gripit-i-2-milione-personave-ne-serbi/20%Monthly2020-09-28 08:05
https://presheva.com/konfiskohet-malli-qe-hyri-ilegalisht-nga-serbia/20%Monthly2020-09-28 05:31
https://presheva.com/shqiperi-nga-1-tetori-hapen-baret-restorantet-dhe-pishinat-ne-ambientet-e-mbyllura-klubet-e-nates-vijojne-te-mbyllura/20%Monthly2020-09-28 05:26
https://presheva.com/marreveshje-kosove-shqiperi-apo-mini-shengen/20%Monthly2020-09-28 05:24
https://presheva.com/metini-i-pari-ne-nivel-kantoni-i-dyti-ne-nivel-shteti-diplomohet-ne-fushen-e-elektroteknikes/20%Monthly2020-09-27 22:02
https://presheva.com/kur-do-ta-heqe-zvicra-kosoven-nga-lista-e-karantines/20%Monthly2020-09-25 07:13
https://presheva.com/arrestohet-22-vjecari-nga-komuna-e-presheves-me-5-qese-marihuane/20%Monthly2020-09-25 06:29
https://presheva.com/historike-per-shendetesine-preshevare-24-punetore-shendetesore-marrin-vendime-te-perhershme/20%Monthly2020-09-24 15:09
https://presheva.com/njeri-nga-policet-e-arrestuar-ne-karaceve-drejtonte-lokalin-ku-luhej-bixhozi/20%Monthly2020-09-24 07:01
https://presheva.com/obsh-serbia-eshte-nder-me-te-mirat-ne-evrope-me-situaten-epidemiologjike-covid-19/20%Monthly2020-09-23 07:31
https://presheva.com/masat-e-reja-te-mbikqyrjes-do-te-mbeten-edhe-pas-vitit-te-ri-per-festa/20%Monthly2020-09-23 07:19
https://presheva.com/shfuqizohet-situata-e-jashtezakonshme-ne-bujanoc/20%Monthly2020-09-23 05:41
https://presheva.com/maqedonia-e-veriut-edhe-kete-jave-nuk-do-te-hap-kufijte/20%Monthly2020-09-23 05:36
https://presheva.com/bregu-me-pikat-e-perbashketa-te-kalimit-kufitar-ballkani-perendimor-mund-te-kurseje-800-milione-euro-ne-vit/20%Monthly2020-09-23 05:34
https://presheva.com/kontrollime-te-perbashketa-ne-vendkalimin-kufitar-presheve-tabanoc-video/20%Monthly2020-09-23 05:28
https://presheva.com/detaje-per-autostraden-e-paqes-prishtine-nish-kur-do-te-fillojne-punimet-dhe-sa-eshte-kostoja-e-saj/20%Monthly2020-09-22 08:21
https://presheva.com/ndertojne-realitetet-e-rrejshme-politike-gazetaret-shqiptare-lojtare-aktiv-te-politikes/20%Monthly2020-09-22 07:14
https://presheva.com/jahiu-nuk-ja-dorzoj-mandatin-pvd-se-ma-larguan-gruan-nga-puna-ardita-sinani-mori-me-pak-vota-se-une/20%Monthly2020-09-21 11:09
https://presheva.com/qeveria-e-kosoves-ndan-70-000-euro-per-libra-per-nxenesit-e-lugines-se-presheves/20%Monthly2020-09-21 07:59
https://presheva.com/grenell-sot-vjen-per-vizite-ne-kosove/20%Monthly2020-09-21 05:43
https://presheva.com/edhe-per-kalim-transit-ne-maqedoni-te-veriut-kosovaret-duhet-ta-kene-testin-covid-19/20%Monthly2020-09-21 05:38
https://presheva.com/ky-eshte-paralajmerimi-te-cilin-e-marin-turistet-qe-hyjne-ne-serbi-sot-pas-ores-18/20%Monthly2020-09-18 06:36
https://presheva.com/kush-nuk-ka-simptome-nuk-duhet-te-lajmerohet-ne-covid-ambulance/20%Monthly2020-09-18 06:28
https://presheva.com/turperuese-keqbersit-keputen-gypin-e-ujsjellsit-ne-shkollen-fillore-ibrahim-kelmendi-duke-shkaktuar-vershime-foto/20%Monthly2020-09-18 06:24
https://presheva.com/prej-ketij-momenti-nuk-ka-me-targa-ks/20%Monthly2020-09-18 05:46
https://presheva.com/kur-do-te-behen-me-pagese-autostradat-e-kosoves/20%Monthly2020-09-18 05:41
https://presheva.com/bujanoc-shtepia-e-shendetit-me-drejtor-te-ri/20%Monthly2020-09-17 13:54
https://presheva.com/per-cka-marrin-kredi-kosovaret/20%Monthly2020-09-17 10:14
https://presheva.com/u-kap-me-96-kuti-cigare-te-vjedhura-ne-kufirin-zviceran-kosovari-denohet-me-gjashte-muaj-burgim/20%Monthly2020-09-17 10:12
https://presheva.com/cakaj-qeveria-shqiperise-financon-hapjen-e-zyres-se-kksh-se-ne-medvegje/20%Monthly2020-09-17 08:01
https://presheva.com/real-madridi-mbledh-100-milione-euro-nga-shitjet/20%Monthly2020-09-17 07:10
https://presheva.com/kryetari-i-bl-dhe-i-deges-ne-breznice-largohen-nga-pvd-te-indinjuar-me-vendimet-diktaroriale-dhe-diktatori-maneken-te-koheve-te-fundit-ne-pvd/20%Monthly2020-09-17 07:01
https://presheva.com/eshte-shpallur-tenderi-per-ndertimin-e-gypit-te-ujesjellesit-nga-fsh-zhunice-deri-tek-rezervuari-i-qytetit/20%Monthly2020-09-17 06:11
https://presheva.com/ja-si-do-te-duket-testi-qe-duhet-ti-pergjigjeni-pyetjeve-kur-te-hyjne-ne-serbi-pas-te-premtes/20%Monthly2020-09-16 12:31
https://presheva.com/syles-serish-i-del-pune-me-mergimtaret-na-ne-kosove-e-mbajme-diasporen-sepse-pa-neve-diaspora-kurre-kurgjo-nuk-kish-bo/20%Monthly2020-09-16 11:43
https://presheva.com/me-pcr-teste-false-hyjne-nga-maqedonia-ne-kosove-bie-ne-pranga-nje-person/20%Monthly2020-09-16 11:41
https://presheva.com/persona-anonim-dhurojne-te-holla-dhe-mjete-per-pune-per-nxenesit-e-shkolles-fillore-ne-presheve/20%Monthly2020-09-16 11:36
https://presheva.com/messi-behet-miliarder/20%Monthly2020-09-16 05:40
https://presheva.com/thaci-takimi-ne-bruksel-i-rrezikshem-per-shtetin-e-kosoves/20%Monthly2020-09-16 05:38
https://presheva.com/thaci-njohja-reciproke-kosove-serbi-mund-te-ndodhe-vetem-ne-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2020-09-16 05:31
https://presheva.com/bujanoc-halili-deponia-nuk-dhezet-vete-kete-e-bejne-te-papergjegjshimit/20%Monthly2020-09-15 06:52
https://presheva.com/kurti-zajednica-dhe-shkembimi-territorial-perpjekje-e-njejte-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2020-09-15 06:27
https://presheva.com/pensionet-per-5-9-perqind-do-te-rriten-nga-1-janari/20%Monthly2020-09-15 06:23
https://presheva.com/stankoviq-duke-pasur-parasysh-numrin-e-banoreve-presheva-aktualisht-eshte-qender-vatre-ne-rrethin-e-pcinjes/20%Monthly2020-09-15 05:34
https://presheva.com/gazetari-prap-fyen-mergimtaret-mos-me-qene-na-shqiptart-qe-jetojme-ne-kosove-kurre-diaspora-nuk-ish-ardhe-si-turist-sepse-ata-e-kane-leshuar-vendin-kane-ike/20%Monthly2020-09-14 18:34
https://presheva.com/vetizolimi-shtetet-e-rajonit-ja-cka-do-te-ndodh-me-ata-qe-kthehen-pas-te-premtes-ne-serbi/20%Monthly2020-09-14 11:54
https://presheva.com/pronari-i-lokaleve-ne-prishtine-jap-rroga-rreth-300-euro-por-ska-te-interesuar-per-pune/20%Monthly2020-09-14 11:32
https://presheva.com/shtabi-i-krizave-te-gjithe-qytetaret-e-serbise-te-kthehen-ne-vend-deri-te-premten-ne-oren-18-se-pastaj/20%Monthly2020-09-14 11:29
https://presheva.com/turizmi-patriotik-shpetoi-sezonin-veror-ne-shqiperi/20%Monthly2020-09-14 07:02
https://presheva.com/sot-fillon-faza-e-pare-e-vitit-te-ri-shkollor-ne-kosove/20%Monthly2020-09-14 05:34
https://presheva.com/ne-keto-raste-zvicra-liron-nga-karantina-te-kthyerit-nga-zonat-me-rrezik/20%Monthly2020-09-12 09:28
https://presheva.com/futbollisti-14-vjecar-nga-presheva-pranohet-ne-young-boys-bern/20%Monthly2020-09-12 09:25
https://presheva.com/musliu-te-krijohet-nje-kuote-e-vec%cc%a7ante-per-kandidatet-per-kadet-nga-lugina-e-presheves-ne-forcen-e-sigurise-se-kosoves/20%Monthly2020-09-11 06:45
https://presheva.com/bujanoc-millkoviq-qeverisja-e-kaluar-nuk-i-stimuloi-bujqit/20%Monthly2020-09-11 06:25
https://presheva.com/zdravko-krivokapic-njihuni-me-kryeministrin-e-ri-te-malit-te-zi/20%Monthly2020-09-11 06:18
https://presheva.com/kumanova-me-206-raste-aktive-ne-coronavirus/20%Monthly2020-09-11 05:44
https://presheva.com/vuciq-mjafton-qe-amerikanet-te-thone-po-largohemi-nga-kosova-shqiptaret-do-te-bien-dakord-per-gjithcka/20%Monthly2020-09-11 05:40
https://presheva.com/pavijoni-i-xiki-efendiut/20%Monthly2020-09-14 05:31
https://presheva.com/vucic-minishengeni-eshte-ilac/20%Monthly2020-09-10 09:42
https://presheva.com/sa-fitojne-specialistet-e-it-ne-zvicer/20%Monthly2020-09-10 09:40
https://presheva.com/hoti-kosova-dhe-serbia-mund-te-nenshkruajne-brenda-2020-tes-marreveshjen-historike-te-paqes/20%Monthly2020-09-10 09:39
https://presheva.com/bartja-e-vaksinave-sfida-me-e-madhe-ne-historine-e-transportit/20%Monthly2020-09-10 07:34
https://presheva.com/pd-viktimizimi-vazhdon-te-mbetet-arma-e-vetme-e-pvd-se/20%Monthly2020-09-09 14:20
https://presheva.com/bujanoc-nagip-arifi-rahim-salihi-nuk-ka-guxim-te-vij-te-raportoj/20%Monthly2020-09-09 11:08
https://presheva.com/hapet-shkolla-shqipe-ne-regensdorf-te-cyrihut/20%Monthly2020-09-09 06:38
https://presheva.com/serbia-ia-sheh-hairin-mini-schengenit/20%Monthly2020-09-09 06:35
https://presheva.com/bujanoc-rrahet-dhe-plackitet-nje-25-vjecar-nga-rusia/20%Monthly2020-09-09 06:32
https://presheva.com/ministrja-shahini-jam-e-lumtur-per-shperndarjen-falas-te-librave-shqip-ne-lugine/20%Monthly2020-09-09 06:29
https://presheva.com/austri-familjet-me-tre-femije-do-ti-marrin-nga-afro-2100-euro/20%Monthly2020-09-08 10:43
https://presheva.com/serbi-kerkohet-vetizolim-per-ata-qe-kthehen-nga-pushimet/20%Monthly2020-09-08 08:26
https://presheva.com/nese-doni-rroga-si-ne-zvicer-punoni-si-atje/20%Monthly2020-09-08 08:24
https://presheva.com/marreveshja-e-washingtonit-futi-serbine-ne-konflikt-me-te-gjithe-aleatet-e-saj/20%Monthly2020-09-08 08:22
https://presheva.com/shqiptaret-e-lugines-se-presheves-nuk-presin-qe-te-jene-pjese-e-qeverise-serbe/20%Monthly2020-09-06 08:22
https://presheva.com/kjo-pritet-te-jete-marreveshja-ne-shtepine-e-bardhe-para-trump-it/20%Monthly2020-09-04 08:41
https://presheva.com/shf-ibrahim-kelmendi-prinderi-vazhdimisht-ta-percjellin-gjendjen-shendetsore-te-femijeve/20%Monthly2020-09-03 06:38
https://presheva.com/tenton-ti-kontrabandoje-50-kilograme-kerpudha-nga-serbia-ne-kosove-kapet-nga-policia/20%Monthly2020-09-02 10:12
https://presheva.com/brnabiq-masat-mund-te-lirohen-po-edhe-te-ashpersohen-nese-ndryshon-situata-epidemiologjike/20%Monthly2020-09-02 09:37
https://presheva.com/salihu-corona-ne-qendren-e-migranteve-ne-presheve-i-riu-eshte-hospitalizuar/20%Monthly2020-09-02 08:26
https://presheva.com/shtetasit-e-serbise-tani-mund-te-udhetojne-pa-kufizime-ne-keto-18-shtete/20%Monthly2020-09-02 06:17
https://presheva.com/serbia-nuk-do-ta-njoh-kosoven-edhe-per-nje-kohe-te-gjate/20%Monthly2020-09-02 06:11
https://presheva.com/shume-qytetare-ne-kosove-nuk-do-te-pranonin-vaksinen-anti-covid-disa-mendojne-se-vaksina-permban-cip-te-fshehur/20%Monthly2020-09-02 05:44
https://presheva.com/haziri-tri-komunat-me-shumice-shqiptare-ne-serbi-jane-peng-i-politikes-nderrimi-i-territorit-nuk-do-te-demtonte-kosoven/20%Monthly2020-09-02 05:40
https://presheva.com/haliti-do-te-kete-perplasje-mes-nderkombetareve-per-ndryshim-apo-jo-te-kufijve-te-kosoves/20%Monthly2020-09-02 05:37
https://presheva.com/universiteti-internacional-i-novi-pazarit-dega-ne-presheve-hape-konkurs-per-vitin-akademik-2020-2021/20%Monthly2020-09-01 12:13
https://presheva.com/ramush-haradinaj-i-pergjigjet-isa-mustafes-le-ta-disiplinoje-lutfi-hazirin-qe-po-e-hape-gojen-per-ndryshim-te-kufijve/20%Monthly2020-09-01 05:41
https://presheva.com/vuciq-eshte-e-mundshme-marreveshja-per-ceshtje-te-rendesishme/20%Monthly2020-09-01 05:38
https://presheva.com/kercenon-avokatin-nga-presheva-dhe-djalin-e-tij-arrestohet-qytetari-nga-vranja/20%Monthly2020-09-01 05:25