XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/vulin-ne-zonen-e-sigurise-tokesore-me-kosoven-te-shtena-ndaj-policise/20%Monthly2020-10-31 09:00
https://presheva.com/dy-organizata-britanike-do-te-jene-aktive-2-vitet-e-ardhshme-ne-komunen-e-bujanocit/20%Monthly2020-10-29 13:09
https://presheva.com/vuciq-kamberi-refuzoi-postin-e-zevendes-ministrit/20%Monthly2020-10-28 14:26
https://presheva.com/daciq-ne-bujanoc-jetojne-50-perqind-serb-dhe-ata-nuk-jane-ne-qeverine-lokale/20%Monthly2020-10-28 12:23
https://presheva.com/kamberi-vucic-po-hap-fabrika-nga-subotica-deri-ne-vranje-por-jo-ne-bujanoc/20%Monthly2020-10-28 12:18
https://presheva.com/dr-kon-sot-do-ta-thyejme-rekordin-numri-i-te-infektuarve-ne-serbi-do-te-jete-me-i-larte-se-kurre-me-pare/20%Monthly2020-10-27 10:30
https://presheva.com/studentet-nga-bujanoci-do-te-fillojne-praktiken-profesionale-ne-ministrine-e-drejtesise/20%Monthly2020-10-27 10:19
https://presheva.com/nagip-arifi-nuk-do-te-kete-pagesa-nga-buxheti-i-komunes-sipas-linjave-partiake/20%Monthly2020-10-27 10:17
https://presheva.com/ende-pa-filluar-shperthejne-mospajtimet-mes-partive-proserbe-ne-mal-te-zi/20%Monthly2020-10-27 06:32
https://presheva.com/ish-kryeministri-serb-nuk-mund-te-fle-seshte-dashur-te-vrasim-civile-ne-kosove/20%Monthly2020-10-24 07:59
https://presheva.com/arrestohet-polici-ne-kufirin-e-presheves-ai-sulmoi-nje-shofer-taksie-mori-canten-e-tij-me-para-dhe-shtyu-nje-koleg-i-cili-nderhyri-pas-raportimit/20%Monthly2020-10-24 07:54
https://presheva.com/rekord-per-nje-dite-regjistrohen-11-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-presheve/20%Monthly2020-10-23 07:42
https://presheva.com/vritet-nje-19-vjecar-ne-gjilan/20%Monthly2020-10-23 07:39
https://presheva.com/3-deputetet-shqiptar-nga-lugina-e-presheves-mbeten-ne-opozite-ne-kuvendin-e-serbise/20%Monthly2020-10-23 05:56
https://presheva.com/ministria-e-shendetesise-se-kosoves-shpall-rezultatet-per-specializante-lista/20%Monthly2020-10-23 05:47
https://presheva.com/masat-qe-hyjne-ne-fuqi-nga-sot-ne-zvicer/20%Monthly2020-10-19 09:01
https://presheva.com/autoritetet-hungareze-nuk-i-lejojne-mergimtaret-te-marrin-produkte-nga-kosova-foto/20%Monthly2020-10-19 08:59
https://presheva.com/sa-po-zbatohet-gjuha-shqipe-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2020-10-19 08:47
https://presheva.com/gara-per-vaksinen-kunder-corona-virusit-5-shtetet-qe-jane-me-afer-zbulimit/20%Monthly2020-10-19 08:25
https://presheva.com/nagip-arifi-serbia-po-i-fshin-shqiptaret-nga-regjistri-civil/20%Monthly2020-10-19 08:10
https://presheva.com/vala-e-trete-me-corona-virus-ne-serbi-do-te-zgjase-me-shume/20%Monthly2020-10-19 07:55
https://presheva.com/hyrjet-ne-serbi-vetem-me-pcr-test/20%Monthly2020-10-19 05:43
https://presheva.com/estetistja-e-suksesshme-shqiptare-ne-zvicer-belinda-geci/20%Monthly2020-10-18 16:08
https://presheva.com/rekorde-me-corona-virus-a-do-ti-mbyll-serbia-kufijt/20%Monthly2020-10-16 05:56
https://presheva.com/a-do-te-vendosen-ne-serbi-masa-drastike-ja-prej-cilave-numra-mvaret-situata/20%Monthly2020-10-16 05:49
https://presheva.com/e-konfirmon-trajneri-i-werderit-rashica-i-gatshem-per-te-luajtur-ne-fundjave/20%Monthly2020-10-16 05:36
https://presheva.com/pse-nuk-perparojne-shqiptaret/20%Monthly2020-10-16 05:34
https://presheva.com/shqiperi-te-gjithe-me-maska-dymije-police-te-angazhuar-dita-e-pare-me-keshillime/20%Monthly2020-10-16 05:32
https://presheva.com/thaci-bindja-ime-e-palekundur-presheva-medvegja-e-bujanoci-duhet-ti-bashkohen-kosoves/20%Monthly2020-10-16 05:29
https://presheva.com/rritjet-e-te-ardhurave-jane-te-pashmangshme-per-tre-grupe-qytetaresh-disa-do-te-marrin-2-000-dinare-dhe-disa-6-perqind/20%Monthly2020-10-15 10:43
https://presheva.com/aksion-i-madh-policor-ne%cc%88-fshatin-llojan-fshatra-te%cc%88-likove%cc%88s-kumanove%cc%88s-dhe-shkupit/20%Monthly2020-10-15 10:31
https://presheva.com/u-largua-nga-nje-metropol-per-te-ndertuar-nje-te-ri/20%Monthly2020-10-15 10:10
https://presheva.com/mbajtja-e-maskave-ne-ambiente-te-mbyllura-do-te-jete-e-obliguar/20%Monthly2020-10-15 09:41
https://presheva.com/ministri-i-shendetesise-nuk-ka-me-leje-per-dasma-dhe-festime/20%Monthly2020-10-15 08:27
https://presheva.com/a-do-kete-serish-mbyllje-te-kufijve/20%Monthly2020-10-15 06:10
https://presheva.com/ne-shqiperi-prej-sot-maskat-te-detyrueshme/20%Monthly2020-10-15 06:08
https://presheva.com/formohet-qeveria-e-re-malazeze-abazovic-merre-keto-pozita/20%Monthly2020-10-14 05:27
https://presheva.com/500-migrant-u-debuan-nga-sombori-per-bujanoc-dhe-pirot/20%Monthly2020-10-14 05:22
https://presheva.com/bujanoc-padi-kunder-drejtorit-te-shtepise-se-kultures-per-simbolin-dhe-himnin-kombetar-shqiptar/20%Monthly2020-10-13 09:02
https://presheva.com/kufizimi-i-mysafireve-ne-shtepi-jo-me-shume-se-kater-persona-masat-e-reja-ne-maqedoni/20%Monthly2020-10-13 06:29
https://presheva.com/zvicra-planifikon-bllokime-lokale-per-rastin-e-nje-vale-te-dyte/20%Monthly2020-10-12 09:44
https://presheva.com/pdsh-nis-procesin-zgjedhor-ne-te-gjitha-nivelet-e-partise/20%Monthly2020-10-12 09:42
https://presheva.com/prej-50-bateristeve-nga-rajoni-pjesmarres-edhe-preshevari-flamur-salihu/20%Monthly2020-10-12 09:15
https://presheva.com/do-ti-mbyllim-shkollat-dhe-fakultetet-nese-numri-i-te-infektuarve-ne-dite-kalon-500/20%Monthly2020-10-12 09:12
https://presheva.com/rekord-i-ri-infektimesh-nga-covid-19-ne-evrope-123-mije-te-prekur-per-24-ore/20%Monthly2020-10-12 06:22
https://presheva.com/shtetasit-e-maqedonise-pa-test-vetem-ne-kosove-ndersa-jo-ne-serbi-bosnje-dhe-mal-te-zi/20%Monthly2020-10-12 05:35
https://presheva.com/vuciq-jemi-te-gatshem-te-diskutojme-per-nje-kompromis-por-jo-per-ultimatume-rreth-kosoves/20%Monthly2020-10-12 05:31
https://presheva.com/i-denuar-11-here-nga-gjykata-dan-pifqi-ndodhet-ne-burg/20%Monthly2020-10-11 16:00
https://presheva.com/murati-lugina-ti-bashkohet-kosoves-tri-komunat-e-veriut-ti-jepen-serbise/20%Monthly2020-10-10 22:10
https://presheva.com/mjalti-i-presheves-merr-medalje-te-arta-ne-garen-nderkombetare-ne-tuzell-te-bosnjes/20%Monthly2020-10-09 13:17
https://presheva.com/a-mund-te-kthehet-ora-policore-ne-serbi/20%Monthly2020-10-09 09:00
https://presheva.com/ne-serbi-gjithcka-mbyllet-ne-ora-23/20%Monthly2020-10-09 06:01
https://presheva.com/gjithcka-qe-duhet-te-dini-se-ku-mund-te-udhetoni-me-pasaporte-te-serbise/20%Monthly2020-10-09 05:54
https://presheva.com/mbi-30-mije-mergimtare-nga-zvicra-ia-mesyne-vendlindjes/20%Monthly2020-10-08 10:39
https://presheva.com/atdhe-nuhiu-para-kater-vitesh-nuk-do-ta-kisha-parashikuar-kete-ndeshje-per-lojtaret-e-kosoves-ndeshja-e-jetes/20%Monthly2020-10-08 06:29
https://presheva.com/challandes-jemi-ne-momentin-kur-mund-ta-prekim-endrren-e-di-qe-mund-tia-dalim/20%Monthly2020-10-08 06:26
https://presheva.com/kaq-miliardere-ka-zvicra-dhe-kaq-jane-pasuruar-gjate-pandemise/20%Monthly2020-10-08 06:24
https://presheva.com/muaji-i-kaluar-ishte-shtatori-me-i-ngrohte-i-te-gjitha-koherave-ne-te-gjithe-boten/20%Monthly2020-10-08 05:47
https://presheva.com/ne-serbi-sot-hyjne-ne-fuqi-masat-e-reja-deri-ora-23-mbyllet-gjithcka/20%Monthly2020-10-08 05:38
https://presheva.com/serbia-i-kunderpergjigjet-shqiperise-me-note-proteste/20%Monthly2020-10-08 05:34
https://presheva.com/ne-kosove-kemi-mbetur-azilant-shqiptaret-e-lugines-se-presheves-pa-pensione/20%Monthly2020-10-08 05:32
https://presheva.com/te-jetuarit-me-dy-shtetesi-ne-zvicer-perparesite-dhe-mangesite/20%Monthly2020-10-07 21:53
https://presheva.com/doganieret-dhe-policet-ne-nje-objekt-ne-merdare-me-koleget-nga-serbia-nuk-do-te-kete-me-pritje/20%Monthly2020-10-07 21:51
https://presheva.com/shtabi-republikan-i-krizave-njoftoi-masat-e-reja-nga-neser-gjithcka-do-te-mbyllet-ne-ora-23/20%Monthly2020-10-07 10:22
https://presheva.com/atdhe-nuhiu-e-dime-rendesine-e-ndeshjes-ndaj-maqedonise-se-veriut-dhe-do-ta-japim-maksimumin-per-te-fituar/20%Monthly2020-10-07 05:50
https://presheva.com/mbrojtesi-i-maqedonise-se-veriut-egzon-bejtullai-nese-japim-maksimumin-e-mposhtim-kosoven/20%Monthly2020-10-07 05:47
https://presheva.com/real-madridi-nuk-harxhoi-asnje-cent-por-cilat-ishin-klubet-qe-shpenzuan-me-se-shumti-ne-afatin-kalimtar-te-kesaj-vere/20%Monthly2020-10-07 05:43
https://presheva.com/dodik-nuk-lejojme-qe-bosnja-ta-njohe-kosoven/20%Monthly2020-10-07 05:41
https://presheva.com/kryetari-i-presheves-lugina-e-neglizhuar-nga-kosova-dhe-shqiperia/20%Monthly2020-10-07 05:38
https://presheva.com/ministri-selimi-dhe-arifi-kryetarin-e-komunes-se-presheves-diskutuan-per-mundesine-e-kthimit-te-deges-se-gjykates-ne-presheve/20%Monthly2020-10-07 05:34
https://presheva.com/tahiri-qellimi-i-serbise-eshte-krijimi-i-autonomise-permes-asociacionit/20%Monthly2020-10-07 05:31
https://presheva.com/turqia-po-e-armatose-serbine-me-sistemin-me-te-fuqishem-te-droneve/20%Monthly2020-10-06 08:21
https://presheva.com/shqiptaret-ne-mal-te-zi-kerkojne-zevendes-kryeministrin-dhe-ministrin-per-te-drejtat-e-njeriut/20%Monthly2020-10-06 08:19
https://presheva.com/ne-kete-dite-ndryshojne-akrepat-e-ores/20%Monthly2020-10-06 08:13
https://presheva.com/vuciq-do-te-perballemi-me-presion-per-njohjen-e-kosoves-pranojme-kompromis-por-jo-poshterim/20%Monthly2020-10-06 05:44
https://presheva.com/edukimi-i-te-rinjeve-dhe-trashegimia-kulturore/20%Monthly2020-10-06 05:41
https://presheva.com/ksi-kufijte-me-rajonin-te-hapen-pa-kushte/20%Monthly2020-10-05 08:30
https://presheva.com/po-arrijne-rritjet-e-pagave-lajmet-te-mira-per-mjeket-profesoret-ushtrine-dhe-zyrtaret-pa-perjashtuar-edhe-penzioneret/20%Monthly2020-10-05 08:03
https://presheva.com/vuciq-perendimi-nuk-na-garanton-hyrjen-ne-be-nese-e-njohim-kosoven/20%Monthly2020-10-05 05:29
https://presheva.com/fillon-vaksinimi-kunder-gripit-sezonal-presheva-1600-doza-bujanoci-1400/20%Monthly2020-10-04 08:50
https://presheva.com/kontrabandoi-kafshe-nga-serbia-ne-kosove-identifikohet-i-dyshuari/20%Monthly2020-10-04 08:44
https://presheva.com/albert-rahimi-nga-presheva-furnizon-vipat-kosovar-me-atlete-origjinale-te-adidas-dhe-nike/20%Monthly2020-10-03 15:23
https://presheva.com/cakaj-pas-nenshkrimit-te-marreveshjes-per-luginen-asgje-sperfundon-ketu/20%Monthly2020-10-02 12:52
https://presheva.com/sot-mbledhja-e-perbashket-e-dy-qeverive-shqiperi-kosove-agjenda/20%Monthly2020-10-02 06:10
https://presheva.com/mediat-serbe-shqiptaret-po-krijojne-asociacionin-e-komunave-te-tyre-ne-jug-te-serbise/20%Monthly2020-10-02 05:55
https://presheva.com/mitroviq-prishtina-themeloi-zyren-per-te-ushtruar-presion-ndaj-shqiptareve-ne-bujanoc-presheve-dhe-medvegje/20%Monthly2020-10-02 05:48
https://presheva.com/janjiq-zyra-e-asistences-per-luginen-vetem-me-lejen-e-beogradit/20%Monthly2020-10-02 05:45
https://presheva.com/mbledhja-e-dy-qeverive-shqiprim-arifi-kerkon-te-aprovohet-fondi-i-solidaritetit-prej-5-milione-eurosh-per-preshevaret/20%Monthly2020-10-01 19:44
https://presheva.com/stankovic-cdo-ndihme-qe-ofrone-zyra-e-asistences-eshte-e-mireseardhur-per-komunat-e-presheves-bujanocit-dhe-medvegjes/20%Monthly2020-10-01 11:24