SHPËRNDAJE

Moti i lig ka përfshirë pjesën veriore të Shqipërisë dhe Malit të Zi.

Nga stuhitë janë prekur zonat bregdetare të cilat janë të vërshuara nga turistët, në masën më të madhe të tyre si edhe çdo vit e përbëjnë pushuesit kosovarë, shkruan Indeksonline.

Por, sot për pushuesit ka qenë një ditë e humbur, por dhe e rrezikshme, pasi që janë përballur me stuhi e dallgë.

Përmes kësaj videoje mund të shihni se si dallgët dhe valët e madhe përshkojnë detin në Ulqin.

Pamje nga Uqlini sot 🌊🌊🌊🌊🌊

Gepostet von Meteo Ballkan am Sonntag, 28. Juli 2019