SHPËRNDAJE

David Beckham ‘merr’ sërish kartonin e kuq.

futbollisti i njohur u fotografua së fundmi teksa puthte në buzë vajzën e tij shtatë vjeçare, Harper, ndërsa po shikonin nga tribuna çerekfinalen e Kupës Botërore të Femrave.

Ai e puthi sërish vajzën e tij në buzë, duke treguar dashurinë e madhe që ka ndaj saj.

Në ngjarjen e zhvilluar në Le havre të Francës, 44-vjeçari u fotografua nga fotografët teksa bënte gjestin për të cilin është kritikuar aq shpesh.

Babë e bijë duket se po shpenzonin kohë të mirë së bashku ndërsa shijonin ndeshjen dhe brohorisnin në anën angleze.

Megjithatë kritikat e shumta nuk munguan as këtë herë në hapësirën e komenteve, te fotografia që ai hodhi për fansat në rrjetin social Instagram.