SHPËRNDAJE

Kryeministri shqiptar Edi Rama, gjatë vizitës në Ukrainë, ka udhëtuar sot me helikopter nga Kievi për në jug ku është zona e konfliktit midis Ukrainës dhe Rusisë.

Top Channel ka siguruar këtë foto të Edi Ramës bashkë me ambasadorin e Shqipërisë në OSBE Igli Hasani shkrepur brenda një helikopteri me të cilin shkuan në zonën e Doneskut.