SHPËRNDAJE

Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj deklaroi në Open pas pyetjes së Eni Vasilit se a mund të ketë zgjedhjet të parakohshme, ai tha se PS është e përgatitur gjithmonë të hyjë në zgjedhje, edhe sikur natën të zhvillohen.

“Partia Socialiste i fiton gjithmonë ato dhe Luli nuk e bën kurrë vezën e Edi Ramës”- tha Veliaj.