SHPËRNDAJE

Dje në Shqipëri mbahen zgjedhjet lokale, nën hijen e përçarjeve më të mëdha politike në Shqipërinë pluraliste.

Kryeministri Edi Rama is shoqëruar nga bashkëshortja e tij Linda Rama ka shkuar të hedhë votën e tij në qendrën e votimit në Surrel.

Ai është shfaqur me një veshje aspak të zakontë.

Rama mban veshur xhaketë dhe një palë pantallona të shkurtra dhe çorape të ngritura afër gjurit.

Gjithashtu e dhe bashkëshortja e tij ka befasuar me veshjen aspak zyrtare.