SHPËRNDAJE

Faqja “Prekazi”, në Facebook, ka publikuar një video të rrallë të familjes së heroit legjendar të Kosovës, Adem Jashari.

Incizimi i kësaj video-je shihet të jetë bërë me 4 tetor të vitit 1995, në një shtëpi të familjes Jashari.

Në video shihen teksa kërcejnë në momente gëzimi.

Përveç burrave duke kërcyer, shfaqen edhe anëtarët e tjerë të familjes. Gratë dhe fëmijët të cilët po qëndronin në shtëpi.

Në video gjithashtu ka pamje tjera të luftës së familjes Jashari.

Prekaz🇦🇱🇦🇱🔥🔥

Gepostet von Prekaz am Dienstag, 9. Juli 2019