SHPËRNDAJE

Në emisionin “Studio e hapur” në RTV Presheva ishte i ftuar ish zëvendës kryetari i Komunës, Xhelal Memeti i cili deklaroi se koalicioni i tanishëm ndërmjet PVD, grupit të PDSH, BDL dhe UDSH do të jetë më funksional dhe se ai ka besim tek ky koalicion., transmeton presheva.com.

“Kam besim që koalicioni i ri do të jetë më funksional, sepse koordinimi dhe rjedhoja e punës është në rrugë të duhur.” – deklaroi Memeti./presheva.com/