SHPËRNDAJE

Moderatori Labinot Gashi dhe gruaja e tij Qëndresa Bajrami kanë zgjedhur Ulqinin për të pushuar.

Nga vendi ku e nisën dashurinë, ishte Labi ai i cili ka zbuluar gjininë e foshnjës, shkruan lajmi net

Këtë e bëri nëpërmjet postimit të një fotografie në Instastory, pranë të cilit ka treguar se dyshja po bëhen prindër të një vajze.

”Unë dhe kto dyjat”, ka shkruar ai pranë imazhit ku shihet Qëndresa me bark të fryrë.